Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
29 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 29 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

mamarena

mamarena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μπραβο βερε kristi μας!!!!!! Μπραβο κοπελαρα μου!!! Να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!!! Κι αλλο μπεμπε στη παρεα!!!

Τι ομορφο που ειναι να ξυπναω καθε μερα και να ακουω τετοια ωραια νεα!!!
Αντε κοριτσια να δουμε σημερα ποια θα ειναι η τυχερη!!!

(και να δεις που μεχρι να αποφασισουμε εμεις να κανουμε δευτερο μωρακι , θα εχετε φυγει ολες απο το θεμα!! Δε θα μου εχει μεινει καμια να πω τα νεα!! Αλλα οπου και να στε θα σας βρω!! Θα ερθω στο θεμα Μανουλες Αυγουστου-Σεπτεμβριου να σας πω τα μαντατα!!!)

και παλι μπραβο κοριτσακια μου!! Πολυ ευχαριστα νεα!!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamarena έγραψε:Μπραβο βερε kristi μας!!!!!! Μπραβο κοπελαρα μου!!! Να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη!!!! Κι αλλο μπεμπε στη παρεα!!!

Τι ομορφο που ειναι να ξυπναω καθε μερα και να ακουω τετοια ωραια νεα!!!
Αντε κοριτσια να δουμε σημερα ποια θα ειναι η τυχερη!!!

(και να δεις που μεχρι να αποφασισουμε εμεις να κανουμε δευτερο μωρακι , θα εχετε φυγει ολες απο το θεμα!! Δε θα μου εχει μεινει καμια να πω τα νεα!! Αλλα οπου και να στε θα σας βρω!! Θα ερθω στο θεμα Μανουλες Αυγουστου-Σεπτεμβριου να σας πω τα μαντατα!!!)

και παλι μπραβο κοριτσακια μου!! Πολυ ευχαριστα νεα!!!

καλημέρα,
έλα καλέ μην στεναχωριέσαι, εγώ εδώ θα είμαι !! Laughing Laughing
ώσπου να το αποφασίσετε εμείς θα έχουμε ξεκινήσει ίσα ίσα την εξωσωματική Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 875502
το πολύ πολύ να μπαστακοθούμε ξώφαλτσα στις Αυγούστου Σεπτεμβρίου με λίγη καθυστέρηση .

τα φιλιά μου σε όλες σας !!

628Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 Empty ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ... Τετ Νοε 09, 2011 12:12 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΠΑΝΤΩΣ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕ,ΕΤΡΕΜΕ,ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕ!!ΕΓΩ ΠΑΝΤΩΣ ΘΑ ΜΠΑΙΝΩ Κ ΔΩ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ!!ΟΛΕΣ ΘΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΣΥΝΤΟΜΑ!!ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ!

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερες καλα το πως τα λεει το λεμονακι δεν παιζεται! εγω απο χθες σκεφτομαι την κριστι αραγε πως το πε το βραδυ?
τωρα ποια πλησιαζει για καθυστερηση? μα εκεινη η κατσαριδουλα που χαθηκε?

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κριστιιιιιιιιιιιιιι χεχεχε δεν μας ξεχνας βλεπω! πως το πες τελικα? πες μου σοβαρα με τετοια χαρα ψες κοιμηθηκες? κανενα συμπτωμα προεκυψε?

631Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 Empty ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ... Τετ Νοε 09, 2011 12:30 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΥΓΟΛΕΜΟΝΗ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΤΕΛΙΚΑ ΕΒΑΛΑ ΕΝΑ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΛΟΥΖΑ ΜΟΥ ΣΑΝ ΚΟΙΛΙΑ ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ!ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ,ΜΕ ΚΟΙΤΑΕΙ,ΚΟΚΚΑΛΩΝΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!ΛΕΩ ΝΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙΑΙ!!!ΚΑΙ ΜΕ ΡΩΤΗΣΕ ΚΑΜΙΑ 4 ΦΟΡΕΣ ΑΝ ΛΕΩ ΑΛΗΘΕΙΑ Η ΑΝ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ!!ΤΡΕΜΩ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΡΕΜΩ!!!Ε ΑΓΚΑΛΙΑΣΤΗΚΑΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΤΥΘΗΚΑ ΑΡΩΝ ΑΡΩΝ ΝΑ ΠΑΜΕ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΜΕ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΟΥ 12 ΠΑΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!ΓΕΝΙΚΑ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ!!ΔΕΝ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΣΧΕΔΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΝΥΧΤΑΣ ΕΙΧΑ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ!ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΒΑΡΥ ΟΤΑΝ ΞΑΠΛΩΝΩ ΠΟΛΥ ΩΡΑ ΕΝΩ ΟΤΑΝ ΚΙΝΟΥΜΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ!

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαχαχαχαχαχ ωραιο ωραιο μπραβο σας το διασκεδασατε, που να το πιστεψει ευκολα ο ανθρωπος ! το στηθος το νιωθες ετσι μερες πριν δεν ειναι?

633Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 Empty ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ... Τετ Νοε 09, 2011 12:40 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΦΑΝΕΙ ΠΑΡΑΞΕΝΟ!ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ ΓΙΑ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ 10 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΠΡΗΣΜΕΝΟ,ΠΙΟ ΣΦΙΧΤΟ,ΜΕ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ ΣΤΙΣ ΘΗΛΕΣ,ΤΟ ΕΝΙΩΘΑ ΣΑΝ ΒΕΛΟΝΕΣ ΣΝΑ ΡΕΥΜΑ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΘΗΛΕΣ.ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΕΡΝΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κοριτσάκια μου, Very Happy τι κάνετε? Κρίστι μου, τι να πω κορίτσι μου, νομίζω ότι όσο και αν σου περιγράψω πόση χαρά παίρνω που σε διαβάζω, δε θα το πιστέψεις επείδη δε γνωριζόμαστε πολύ. Αλλά ειλικρινά, δεν μπορείς να φανταστείς τι ευφορία Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 875502 μου δημιούργησε η εγκυμοσύνη σου και τι θετικότητα έχω ότι παίρνουμε κι εμείς σειρά!

Φιλιά πολλά και στις υπόλοιπες κούκλες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 417472

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
KRISTI 1 έγραψε:ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΜΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΦΑΝΕΙ ΠΑΡΑΞΕΝΟ!ΣΥΝΕΧΙΖΕ ΝΑ ΠΟΝΑΕΙ ΓΙΑ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ 10 ΜΕΡΕΣ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΗ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΠΡΗΣΜΕΝΟ,ΠΙΟ ΣΦΙΧΤΟ,ΜΕ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΑ ΣΤΙΣ ΘΗΛΕΣ,ΤΟ ΕΝΙΩΘΑ ΣΑΝ ΒΕΛΟΝΕΣ ΣΝΑ ΡΕΥΜΑ ΓΥΡΩ ΑΠΟ ΤΙΣ ΘΗΛΕΣ.ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΕΡΝΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΝΕ ΟΙ ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑΙ ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ.

KRISTI σου εύχομαι ότι καλύτερο, να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!! Με το καλό το μωράκι σου!!! Παρακολουθώ τόσες μέρες το θέμα και έσκασα λέω άντε θα είναι δεν θα είναι??!?!?!?!?!!?!? Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 90233 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 90233 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 90233 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 90233 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 90233 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 90233

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 531909

636Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 Empty ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ... Τετ Νοε 09, 2011 12:52 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
DEMMY ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΓΙΑΤΙ ΕΤΣΙ ΝΙΩΘΩ Κ ΓΩ ΟΤΑΝ ΑΚΟΥΩ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΚΟΠΕΛΑ!ΕΙΝΑΙ ΟΜΟΡΦΟ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑ!ΣΟΥ ΕΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΜΠΕΜΠΕ!MOMMY Η ΑΠΟΡΙΑ ΣΟΥ ΛΥΘΗΚΕ!ΔΙΠΛΟΛΥΘΗΚΕ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΦΟΥ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΞΑΝΑΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΓΙΑ ΣΙΓΟΥΡΙΑ!

637Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 Empty ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ... Τετ Νοε 09, 2011 1:03 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΙΡΕΝ ΜΟΥ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΚΟΜΜΕΝΟ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ!ΖΟΡΙΖΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΑΛΑΛΙ!!ΚΑΙ ΟΣΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΟΣΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΙ ΚΟΥΡΑΣΗ ΤΡΑΒΗΞΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΙ ΒΑΡΗ ΣΗΚΩΣΑ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ!ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΥΜΕΝΟ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΠΑΛΕΥΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΚΑΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΓΩ Η ΚΑΚΟΥΡΓΑ ΚΑΤΑΠΟΝΩ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΟΛΥ!

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KRISTI 1 έγραψε:ΣΙΡΕΝ ΜΟΥ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΚΟΜΜΕΝΟ ΤΟ ΤΣΙΓΑΡΟ!ΖΟΡΙΖΟΜΑΙ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΑΛΑΛΙ!!ΚΑΙ ΟΣΟΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΟΣΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΙ ΚΟΥΡΑΣΗ ΤΡΑΒΗΞΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΤΙ ΒΑΡΗ ΣΗΚΩΣΑ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ!ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΥΜΕΝΟ ΤΟ ΣΠΟΡΑΚΙ ΠΑΛΕΥΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΚΑΛΩΣΕΙ ΚΑΙ ΓΩ Η ΚΑΚΟΥΡΓΑ ΚΑΤΑΠΟΝΩ ΤΟ ΣΩΜΑ ΜΟΥ!ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΗΞΕΡΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΠΡΟΣΕΧΩ ΠΟΛΥ!

Να προσεχεις κοριτσακι μου για να εχεις μια ευκολη εγκυμοσυνη κ το σπορακι σου να ''φυτευτει καλα'' μονο αυτο εχει σημασια να μαγειρευεις να τρωτε και ολα τα αλλα σιγα σιγα με βοηθεια παντα.

Σε σκεφτομαι και ευχομαι να εχεις μια πολυ ευκολη εγκυμοσυνη και ενα υγιεστατο μωρακι το καλοκαιρι... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 417472

Εγω δεν περιμενω το Σαββατο και κατι μου λεει οτι θα ερθει Crying or Very sad

Ειχα μια ελπιδα με επαφη ακριβως στην μεση του κυκλου στην 10η και την 12η ημερα του κυκλου με κυκλο 26-27 αλλα δεν το βλεπω γ@μ@το.'

mamarena

mamarena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
siren Μην σκεφτεσαι αρνητικα!!!
Θα ερθει λεμε!!! Στο δρομο ειναι!!
Στο ευχομαι ολοψυχα!!

640Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 Empty ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ... Τετ Νοε 09, 2011 1:20 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΙΡΕΝ ΜΟΥ!!ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!!!ΧΑΛΑΡΑ ΚΑΙ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ!!

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μαμαρενα δεν σκεφτομαι αρνητικα αλλα πες με χαζη δεν καταλαβαινω πως γινεται με τοσες ελευθερες επαφες στις σωστες και οχι μερες γιατι δεν μενω εγκυος και πρεπει να περασουν τοσοι μηνες? Και αλλες κοπελες με την πρωτη μενουν εγκυουλες?

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 536304
Κρίστι πως είναι η πρώτη σου μέρα ως μέλλουσα μαμα;;;;;;;; flower Υπόλοιπα κοριτσάκια: Πάμε γερά για τον τρέχων μήνα!!!! Εγώ , με πιθανή ωορρηξία Κυρική με Δευτέρα, έχω αρχίσει ήδη τις προσπάθειες μου... Embarassed

643Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 Empty ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ... Τετ Νοε 09, 2011 1:37 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΣΙΡΕΝ ΜΟΥ ΜΕ ΟΛΟ ΤΟ ΘΑΡΡΟΣ...ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΠΑΦΕΣ ΟΟΟΟΛΟ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΣΤΙΣ ΓΟΝΙΜΕΣ ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΙΟ ΣΥΧΝΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ!ΕΜΕΙΣ ΕΤΣΙ ΚΑΝΑΜΕ...ΟΧΙ ΟΤΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΑΥΞΑΝΕΙΣ ΤΙΣ ΠΙΘΑΝΟΤΗΤΕΣ!!ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!ΘΥΜΑΣΑΙ ΤΙ ΕΛΕΓΑ ΕΓΩ!!ΟΤΙ ΗΜΟΥΝ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΩΩΣ ΧΑΛΑΡΗΗΗΗ!!!ΔΕΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΟΥ ΗΜΟΥΝ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΠΩ....ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΟΦΕΙΛΕΤΑΙ ΚΑΤΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΕΡΟΣ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΟΤΙ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ.

mamarena

mamarena
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
siren έγραψε:μαμαρενα δεν σκεφτομαι αρνητικα αλλα πες με χαζη δεν καταλαβαινω πως γινεται με τοσες ελευθερες επαφες στις σωστες και οχι μερες γιατι δεν μενω εγκυος και πρεπει να περασουν τοσοι μηνες? Και αλλες κοπελες με την πρωτη μενουν εγκυουλες?


Μην ανησυχεις κοπελα μου... Για καθε γυναικα ειναι διαφορετικα. Οπως επισης και καθε εγκυμοσυνη ειναι διαφορετικη! Την πρωτη φορα εμεινα εγκυος αμεσως.. Τωρα κατι μου λεει οτι θα δυσκολευτουμε λιγο παραπανω.. Δεν ειναι και το πιο ευκολο πραγμα στον κοσμο!!
Κοιτα να προετοιμαστεις σωματικα και κυριως ψυχολογικα! Αν ησουν εγκυος τωρα τι θα εκανες?? Καντο λοιπον απο τωρα.. Προετοιμασε το σωμα σου για να δεχτει την εγκυμοσυνη.. Η θετικη σκεψη βοηθα πολυ..θα ξαφνιαστεις αν καταλαβεις ποσο... Παμε ενα στοιχημα οτι το Σαββατο ΔΕΝ θα αδιαθετησεις?????

645Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 Empty ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ... Τετ Νοε 09, 2011 1:41 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FELICITAKI MOY ΚΑΛΗΜΕΡΑ!ΝΙΩΘΩ ΠΕΡΙΕΡΓΑ!ΔΗΛΑΔΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΝΕΙΔΗΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΣ ΝΙΩΘΩ ΗΔΗ ΜΑΜΑ ΑΠΟ ΤΩΡΑ!ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΩ ΑΚΡΙΒΩΣ!!ΑΣΕ ΠΟΥ ΒΟΥΡΚΩΝΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ!!ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΑ ΤΡΕΛΛΟ ΔΡΑΜΑ!ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΣ ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΗΡΕΜΗ...ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ...ΑΥΤΑ...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
felicitaki έγραψε:Καλημέρα!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 536304
Κρίστι πως είναι η πρώτη σου μέρα ως μέλλουσα μαμα;;;;;;;; flower Υπόλοιπα κοριτσάκια: Πάμε γερά για τον τρέχων μήνα!!!! Εγώ , με πιθανή ωορρηξία Κυρική με Δευτέρα, έχω αρχίσει ήδη τις προσπάθειες μου... Embarassed

Kι εγώ ίδιες μέρες εχω πιθανή ωορρηξία! Λες να είμαστε παρεάκι τον άλλον μήνα??? Αχ πόσο το εύχομαι δν φαντάζεσαι!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 654316

Κριστι μου ετσι χαλαρη να εισαι, δν υπάρχει κανένας λόγος να μην είσαι άλλωστε!!! Και με το τσιγάρο είναι πραγματικά στο μυαλό σου... σκέψου ότι εγώ που κάπνιζα 1 καπνό στις 2μιση μέρες, το έκοψα μαχαίρι και δν με πείραξε καν γιατί ήθελα να πάρω σκυλί και δν ήθελα να έχω διπλά έξοδα....φαντάσου εσύ που έχεις μωράκι στην κοιλίτσα πόσο εύκολο θα είναι!!! Wink Wink

Siren όλα θα γίνουν και για εμάς, μην ανησυχείς!!!

Πολλές καλημέρες σε όλα τα κορίτσιααααα!!!

zoyzoynitsa moy

zoyzoynitsa moy
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΩΜΑΖΙ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΕΖΗΣΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΤΕ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΜΟΥ ΣΤΙΝ ΚΡΙΣΤΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΑΛΟΔΕΧΤΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΙΣ!!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΤΕ ΓΙΑ ΝΙΝΙ ΣΥΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΕΥΟΥΝ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΑΣ,ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΟΥΝ ΠΟΣΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΝ ΖΩΗ ΣΑΣ....ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΠΡΟΣ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΙΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΣΑΣ. Very Happy

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
felicitaki έγραψε:Καλημέρα!!!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 536304
Κρίστι πως είναι η πρώτη σου μέρα ως μέλλουσα μαμα;;;;;;;; flower Υπόλοιπα κοριτσάκια: Πάμε γερά για τον τρέχων μήνα!!!! Εγώ , με πιθανή ωορρηξία Κυρική με Δευτέρα, έχω αρχίσει ήδη τις προσπάθειες μου... Embarassed

Μαζί σου κι εγώ! Μάλλον Κυριακή Embarassed Ευτυχώς θα βγούμε έξω Κυριακή βράδυ και λέω να πιω κανένα κρασάκι παραπάνω μπας και το ξεχάσω Very Happy

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Ποιά εχει σειρά τώρα μετά την Κριστη;;;;;
Εγώ εδω και 2 μέρες είμαι στις γόνιμες αλλα το πάω πολύ χαλαρά.. Δηλαδή δεν κάνω ζουζουνιες με τον ανδρούλη μου επι τούτου.... Απλά μου έχει έρθει μεγάλη όρεξη κορίτσια...
Δεν ξέρω.. Φταίει που χειμώνιασε;;; Κρύο καιρος για δύο Wink αλλα υπάρχει μια πολυ ερωτική ατμόσφαιρα στο σπίτι μας!!!
Και εγκυμοσύνη να μην προκύψει... το καταχαίρομαι!!! χαχαχα!!! Embarassed Embarassed Embarassed
Ελευθερία μου, μην αγχώνεσαι καθόλου... Όλα θα γίνουν!!!!

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zoyzoynitsa moy έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΣΥΧΝΑ ΚΑΙ ΑΓΩΝΙΩΜΑΖΙ ΣΑΣ ΓΙΑΤΙ ΠΑΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟ ΕΖΗΣΑ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΩ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΤΕ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟ ΜΕΡΟΣ ΜΟΥ ΣΤΙΝ ΚΡΙΣΤΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΑΛΟΔΕΧΤΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΙΣ!!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΛΕΣ ΣΑΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΗΤΕ ΓΙΑ ΝΙΝΙ ΣΥΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΛΛΑ ΣΑΣ ΠΑΙΔΕΥΟΥΝ ΤΑ ΣΠΟΡΑΚΙΑ ΣΑΣ,ΓΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΟΥΝ ΠΟΣΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΙΝ ΖΩΗ ΣΑΣ....ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΜΠΡΟΣ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΙΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΣΑΣ. Very Happy

Σ' ευχαριστούμε πολύ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 26 417472

Τι ηλικία έχει το παιδάκι σου?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 26 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις