Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
127 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 127 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 41]

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
bou-boukitsa έγραψε:
antonia32 έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:κοριτσια έγραψα πριν μυνημα και δεν το βλεπω...
ελπιζω να μην το εγραψα σε άλλο θεμα...

κορίτσια στο στρατο λενε πως αμε σιγουρα για χρεωκοπία...

η κυβέρνηση θα πέσει..οποτε θα έχουμε υπηρεσιακή κυβέρνηση ..που με αυτήν όμως δεν μπορούμε να πάρουμε την 6 δοση!!!
όποτε μιλάμε για επιστροφή στη δραχμη ..πεινα..
και λενε πως επεται και πολεμος με την τουρκια..

δεν ξέρω αν στέκουν...αλλά καλό ειναι να κάνουμε καμιά προμήθεια!!

τα εχω ακουσει κ εγω αυτα κ οχι μονο απο στρατιωτικους, αλλα απο διαφορες πλευρες, δειυθυντες τραπεζων, υπαλληλους βουλευτων κλπ και αγχωνομαι. σε τι κοσμο ρε π@@@η μου φερνουμε τα παιδια μας. ειδικα τωρα με τα πετρελαια κ τη κυπρο παιζει να εμπλακουμε εμμεσα σε πολεμο με την τουρκια. μαυριλα παντου

Β

ωχ!..το έχεις ακούσει και από αλλού??? και έλπιζα πως είναι υπερβολές!!!
εδώ λένε πως μόλις θα έχουμε υπηρεσιακή κυβέρνηση θα επιτεθεί η τουρκιά στην Κύπρο και μάλλον μετά σε εμάς!
βρε κορίτσια λένε πως είμαστε μπροστά στον 3 παγκόσμιο!!!

φοβάμαι να το πιστέψω!!

δεν τα διαβασα ολα τα ποστ αλλα θα πω οτι οταν ο κοσμος πανικοβαλετε λεει βλακειες,bouboukitsa δεν το λεω για σενα μην παρεξηγηθεις,γι αυτους που τα λενε μιλαω,σιγα μην επιτεθει η Τουρκια στη Κυπρο,σημερα ηταν εδω ο Σιμον Περες κ ωραιους θα τους κανει το Ισραηλ τους Τουρκους συν του οτι κ υπηρεσιακη κυβερνηση να μει στην Ελλαδα η Κυπρος ειναι στην Ευρωπαικη Ενωση κ αν επιτεθει θα εχει κακα ξεμπερδεματα!

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="bou-boukitsa"]
mamavivo έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
antonia32 έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:
Β

ωχ!..το έχεις ακούσει και από αλλού??? και έλπιζα πως είναι υπερβολές!!!
εδώ λένε πως μόλις θα έχουμε υπηρεσιακή κυβέρνηση θα επιτεθεί η τουρκιά στην Κύπρο και μάλλον μετά σε εμάς!
βρε κορίτσια λένε πως είμαστε μπροστά στον 3 παγκόσμιο!!!

φοβάμαι να το πιστέψω!!




θα σταματησεις?μας εχεις ανατριχιασε...αλοου ειναι το paranormal..
τιποτα δεν θα γινει.
θα ανεβασουν τον ΠΑΠΑΔΗΜΑ να μας ξεπουλησει και βλεπουμε.
με την τουρκια δεν θα γινει τιποτα ,μην αγχω ,παραφιλολογιες ειναι αυτα να τρομοκρατουν τον κοσμο.
μιλησα με τον ξαδελφο μου τωρα ειναι στρατιωτικος.ολα κουλ .


λες να είναι paranormal?? μακάρι!!

πάντως δεν κάνω πλάκα...εδώ αυτά λένε...
επίσης ότι οι κυονόκρανοι στην κυπρο μαζεύουν φυλάκια,σκοπιές κλπ..και αδειάζουν τη ουδέτερη ζώνη...γιατί όμως???αν είναι κάποια απο κύπρο και ξέρει ασ μας πει!!!

Εγω δεν εχω ακουσει τιποτα τετοιο!πρωτη φορα εδω το διαβαζω! Shocked Shocked Shocked
μην ακουτε κανεναν!

asoula@live.com

asoula@live.com
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
https://www.youtube.com/watch?v=xsJYLaMv8mc&feature=related
το βρηκα αυτο που ελεγα..οποια θελει ας το δει.δεν υποχρεωνω καμια να το πιστεψει η να το δει με το ζορι.. Smile

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα σκάσω σημερα......
ολη μερα παρακολουθω τα τεκτενόμενα κ αισθανομαι οτι ειμαι σε νιρβάνα--εχω μεινει με το στομα ανοιχτο- δεν υπαρχει αυτο που συμβαινει...εχουμε μεταφερθει σε αλλη διασταση......
..........
νιωθω αηδία - ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ να παρουσιαζει το χαλι του ως κατορθωμα!!
ας τον μαζεψει κάποιος επιτελους.......................... cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έλα βρε Κούκι, τι σκας; Κάτι πρέπει να πει κι αυτός... Είναι δυνατόν να παραδεχτεί ποτέ κανείς πολιτικός ότι τα έκανε θάλασσα;

bonheur


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koukida έγραψε:θα σκάσω σημερα......
ολη μερα παρακολουθω τα τεκτενόμενα κ αισθανομαι οτι ειμαι σε νιρβάνα--εχω μεινει με το στομα ανοιχτο- δεν υπαρχει αυτο που συμβαινει...εχουμε μεταφερθει σε αλλη διασταση......
..........
νιωθω αηδία - ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ να παρουσιαζει το χαλι του ως κατορθωμα!!
ας τον μαζεψει κάποιος επιτελους.......................... cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops

Μια από τα ίδια κι εγώ...Το βιβλίο της πρώην του τον παρουσιάζει ως ψυχάκια και βλέπω ότι επιβεβαιώνεται. Το πρόβλημα είναι ότι και οι βρυκόλακες υπουργοί του μυρίστηκαν αίμα και τρέχουν να δηλώσουν έτοιμοι να σώσουν τη χώρα. Ένας που να μη σκέφτεται την καρέκλα και να αγαπάει αυτόν τον τόπο; Ένας...;

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
bonheur έγραψε:
koukida έγραψε:θα σκάσω σημερα......
ολη μερα παρακολουθω τα τεκτενόμενα κ αισθανομαι οτι ειμαι σε νιρβάνα--εχω μεινει με το στομα ανοιχτο- δεν υπαρχει αυτο που συμβαινει...εχουμε μεταφερθει σε αλλη διασταση......
..........
νιωθω αηδία - ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ να παρουσιαζει το χαλι του ως κατορθωμα!!
ας τον μαζεψει κάποιος επιτελους.......................... cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops

Μια από τα ίδια κι εγώ...Το βιβλίο της πρώην του τον παρουσιάζει ως ψυχάκια και βλέπω ότι επιβεβαιώνεται. Το πρόβλημα είναι ότι και οι βρυκόλακες υπουργοί του μυρίστηκαν αίμα και τρέχουν να δηλώσουν έτοιμοι να σώσουν τη χώρα. Ένας που να μη σκέφτεται την καρέκλα και να αγαπάει αυτόν τον τόπο; Ένας...;

Ποιο βιβλίο και ποια πρωην??????

bonheur


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kira έγραψε:
bonheur έγραψε:
koukida έγραψε:θα σκάσω σημερα......
ολη μερα παρακολουθω τα τεκτενόμενα κ αισθανομαι οτι ειμαι σε νιρβάνα--εχω μεινει με το στομα ανοιχτο- δεν υπαρχει αυτο που συμβαινει...εχουμε μεταφερθει σε αλλη διασταση......
..........
νιωθω αηδία - ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ να παρουσιαζει το χαλι του ως κατορθωμα!!
ας τον μαζεψει κάποιος επιτελους.......................... cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops

Μια από τα ίδια κι εγώ...Το βιβλίο της πρώην του τον παρουσιάζει ως ψυχάκια και βλέπω ότι επιβεβαιώνεται. Το πρόβλημα είναι ότι και οι βρυκόλακες υπουργοί του μυρίστηκαν αίμα και τρέχουν να δηλώσουν έτοιμοι να σώσουν τη χώρα. Ένας που να μη σκέφτεται την καρέκλα και να αγαπάει αυτόν τον τόπο; Ένας...;

Ποιο βιβλίο και ποια πρωην??????

Χα! Θα σας ενημερώσω πάραυτα: Είχε βγάλει βιβλίο η πρώην σύζυγός του ή κάποιος συγγραφές με την άδειά της (δεν θυμάμαι) όπου περιγράφει την κοινή ζωή μαζί του και παρουσιάζει πολύ.... κολακευτικά όλο το σόι. Είχε πάρει πολύ μικρή δημοσιότητα, αλλά πρόσφατα το τρομακτικό δημοσίευσε αποσπάσματα.

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Έλα βρε Κούκι, τι σκας; Κάτι πρέπει να πει κι αυτός... Είναι δυνατόν να παραδεχτεί ποτέ κανείς πολιτικός ότι τα έκανε θάλασσα;

οχι -αυτο δεν εχει ξαναγινει....συναγωνιζεται τον George Bush σε βλακεια...βασικα τον εχει ξεπερασει... Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΠΑΡΑΚΡΟΥΣΗ!!!!

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
asoula@live.com έγραψε:https://www.youtube.com/watch?v=xsJYLaMv8mc&feature=related
το βρηκα αυτο που ελεγα..οποια θελει ας το δει.δεν υποχρεωνω καμια να το πιστεψει η να το δει με το ζορι.. Smile


ναι το εχω δει κ εγω κ το εχω διαβασει κ σε διαφορα βιβλια του που εχουν γραφτει

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καληνύχταααααααααααα..... Sleep

elenalamprini

elenalamprini
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καληνύχτα Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 17 850933
Όνειρα γλυκά και ελπίζω να μην δούμε το Γιωργάκη στον ύπνο μας απόψε.....

http://changedyourlife.blogspot.com/

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
asoula@live.com έγραψε:https://www.youtube.com/watch?v=xsJYLaMv8mc&feature=related
το βρηκα αυτο που ελεγα..οποια θελει ας το δει.δεν υποχρεωνω καμια να το πιστεψει η να το δει με το ζορι.. Smile

Οι προφητείες του πατέρα παϊσιου έχουν βγει αληθινές μέχρι τώρα...εγώ πιστεύω ότι θα γίνουν αυτά που λέει! Θέλω να πιστεύω ότι θα γίνουν...

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σούλα έγραψε:Καληνύχταααααααααααα..... Sleep
καληνυχτα σουλιτσα.

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mommy12585 έγραψε:
asoula@live.com έγραψε:https://www.youtube.com/watch?v=xsJYLaMv8mc&feature=related
το βρηκα αυτο που ελεγα..οποια θελει ας το δει.δεν υποχρεωνω καμια να το πιστεψει η να το δει με το ζορι.. Smile

Οι προφητείες του πατέρα παϊσιου έχουν βγει αληθινές μέχρι τώρα...εγώ πιστεύω ότι θα γίνουν αυτά που λέει! Θέλω να πιστεύω ότι θα γίνουν...
δηλαδη θελεις να πιστευεις οτι θα γινει πολεμος?

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι σκα@@ επαθε σημερα τιο ιντερνετ μου και σερνεται?μια ωρα κανει να ανοιξει ενα θεμα με πεταει εξω,τα νευρα μου Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα;Θα δείξει..

tzef

tzef
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΟ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΚΟΛΗΣΕ Η ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΡΗ, ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΤΟ DEPON ΟΤΑΝ ΘΗΛΑΖΕΙΣ Ή ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΥΓΩ;

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα ακυβερνητο Εθνος!

bonheur έγραψε:
kira έγραψε:
bonheur έγραψε:
koukida έγραψε:θα σκάσω σημερα......
ολη μερα παρακολουθω τα τεκτενόμενα κ αισθανομαι οτι ειμαι σε νιρβάνα--εχω μεινει με το στομα ανοιχτο- δεν υπαρχει αυτο που συμβαινει...εχουμε μεταφερθει σε αλλη διασταση......
..........
νιωθω αηδία - ΕΞΑΚΟΛΟΥΘΕΙ να παρουσιαζει το χαλι του ως κατορθωμα!!
ας τον μαζεψει κάποιος επιτελους.......................... cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops

Μια από τα ίδια κι εγώ...Το βιβλίο της πρώην του τον παρουσιάζει ως ψυχάκια και βλέπω ότι επιβεβαιώνεται. Το πρόβλημα είναι ότι και οι βρυκόλακες υπουργοί του μυρίστηκαν αίμα και τρέχουν να δηλώσουν έτοιμοι να σώσουν τη χώρα. Ένας που να μη σκέφτεται την καρέκλα και να αγαπάει αυτόν τον τόπο; Ένας...;

Ποιο βιβλίο και ποια πρωην??????

Χα! Θα σας ενημερώσω πάραυτα: Είχε βγάλει βιβλίο η πρώην σύζυγός του ή κάποιος συγγραφές με την άδειά της (δεν θυμάμαι) όπου περιγράφει την κοινή ζωή μαζί του και παρουσιάζει πολύ.... κολακευτικά όλο το σόι. Είχε πάρει πολύ μικρή δημοσιότητα, αλλά πρόσφατα το τρομακτικό δημοσίευσε αποσπάσματα.


αποσπασμα απο το βιβλιο
" Το πρώτο δείγμα ήταν η παραχώρηση στον Γιώργο του σπιτιού του Ψυχικού για να εγκατασταθεί εκεί. Ως διά μαγείας, δηλαδή οι Παπανδρέου έπαψαν να έχουν “ανάγκη” το… εισόδημα από το νοίκι! Δεν ήταν μόνο αυτό. Άφθονο έρρευσε το χρήμα για να επιπλώσει ο Γιώργος τη βίλλα του Ψυχικού, την οποία αρνιόνταν να παραχωρήσουν στο ζευγάρι τον καιρό που υπήρχε πραγματική ανάγκη. Η Εύα Παπανδρέου υπολογίζει ότι τότε δόθηκαν στο Γιώργο πάνω από 5.000.000 δραχμές για την εγκατάστασή του στο Ψυχικό. Και επί πλέον ο πατέρας του του αγόρασε καινούριο αυτοκίνητο, ένα πολυτελές GOLF GTI, το οποίο ο Γιώργος Παπανδρέου αγάπησε σαν να ήταν… ζωντανό! “Είναι χαρακτηριστικό το γεγονός”, λέει η Εύα, “ότι όταν στις 29 Ιουνίου του 1986, ο Γιώργος τράκαρε αυτό το αυτοκίνητο, δεν μπόρεσε να κρατηθεί και άρχισε να κλαίει σαν μικρό παιδί”!

Ο Γιώργος Παπανδρέου είχε “ζηλέψει” εκείνο το αυτοκίνητο από τότε που είχε δει ένα παρόμοιο, με μεταλλικό ασημί χρώμα, στο πάρκινγκ της Βουλής."
Laughing Laughing Laughing Laughing

σαν να περιγραφει τον μεσο Ελληνα αντρα δεν ειναι?
Δεν ηξερα οτι εχει γραφετι κατι τετοιο,τωρα απο εσενα το ειδα κ το εψαξα . ο τροπος γραφης (αν ειναι αυτος που παρουσιαζει το blog) ειναι αστειος..

http://mysatelite.wordpress.com/2011/06/27/%CE%B1%CF%80%CF%8C-%CF%84%CE%BF-%CE%B2%CE%B9%CE%B2%CE%BB%CE%AF%CE%BF-%E2%80%9C%CE%B7-%CE%B5%CF%8D%CE%B1-%CE%B3%CE%B5%CF%89%CF%81%CE%B3%CE%AF%CE%BF%CF%85-%CF%80%CE%B1%CF%80%CE%B1%CE%BD%CE%B4%CF%81/

στο θεμα θανασιμες πεθερες αν παει καποια θα δει πολλες παρομοιες ιστοριες...με πεθερικα που δεν θελουν την νυφη γιατι ξερουν αυτα το καλο του γιοκα τους..ελεος...

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κορίτσια!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!!!!!!!!!!τι μου κανετε?εχω λιγες μερες να μπω αλλα θα σας διαβασω καποια στιγμη αν και απ'οσο ειδα με πολιτικη ασχοληθηκατε χθες!ακρη δε θα βγαλετε κοριτσια!αυτοι μιλημενα τα εχουν!δε τους καιγεται καρφακι!!!

tzef έγραψε:ΕΧΩ ΤΡΟΜΕΡΟ ΠΟΝΟΚΕΦΑΛΟ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗ ΜΕ ΚΟΛΗΣΕ Η ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΡΗ, ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΤΟ DEPON ΟΤΑΝ ΘΗΛΑΖΕΙΣ Ή ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΦΥΓΩ;

επιτρεπεται καλε!αφου και το παιδι ντεπον πινει αμα εχει πυρετο!αμα ζοριζεσαι να το παρεις να ηρεμησεις!!!περαστικα ευχομαι!!!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Tα ιδια ενιωθα κ γω χτες για τα τελευταια γεγονοτα,αλλα στην τελικη ο πρωθυπουργος ειναι ο μονος,ο οποιος ειχε τα κοτσια να βγαλει στη φορα το ελληνικο χρεος κι να παραδεχτει τη καταντια της χωρας.Ναι μπορει να νιωθει περηφανος για το οτι τουλαχιστον αυτος προσπαθει-ισως με λαθος τροπους-να σωσει μια χωρα,οταν τοσα χρονια οι υπολοιποι απλως την χανταακωναν κ τρωγαν τους καρπους της σαν να μην υπαρχει αυριο.Κι αποφασισε αυτος να κανει κατι.Δυστυχως το κανει με λαθος τροπους κι δν το καταλαβαινει.Πρεπει ομως να παραδεχτουμε οτι παλευει.


Καλημεραααααααα

mamamatina

mamamatina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα μανούλες! Δεν θέλω καθόλου να συζητήσω ούτε καν να σκέφτομαι την κατάστασή μας! Άλλο θέμα παρακαλώ... Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 17 438696

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα κι από μένα!!!!

Έπεσε ο μικρούλης μου και χτύπησε..κι ενώ του έβαλα αμέσως βούτυρο "χάρηκα" που δεν πρίστηκε και απλά του έμεινε ένα σημαδάκι...πολλές ώρες μετά, όμως, του έκανε ένα μικρό αιμάτωμα και πρίστηκε όλο του το μάγουλο.Ο παιδίατρος μου έδωσε μια αλοιφή φυτική που θα απορροφήσει το αιμάτωμα...

Επίσης,χτες το μεσημέρι 12 η ώρα,μπήκαν κλέφτες σε 2 μικρά διαμερίσματα της πεθεράς..το ένα κατοικείται και πήραν της γιαγιούλας χρυσαφικά..μου φαίνεται ότι μ'αυτήν την πείνα που πέφτει υπάρχει έξαρση...
Αυτά τα καλά νέα από μένα.....

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:Tα ιδια ενιωθα κ γω χτες για τα τελευταια γεγονοτα,αλλα στην τελικη ο πρωθυπουργος ειναι ο μονος,ο οποιος ειχε τα κοτσια να βγαλει στη φορα το ελληνικο χρεος κι να παραδεχτει τη καταντια της χωρας.Ναι μπορει να νιωθει περηφανος για το οτι τουλαχιστον αυτος προσπαθει-ισως με λαθος τροπους-να σωσει μια χωρα,οταν τοσα χρονια οι υπολοιποι απλως την χανταακωναν κ τρωγαν τους καρπους της σαν να μην υπαρχει αυριο.Κι αποφασισε αυτος να κανει κατι.Δυστυχως το κανει με λαθος τροπους κι δν το καταλαβαινει.Πρεπει ομως να παραδεχτουμε οτι παλευει.


Καλημεραααααααα


καλημέρα Πόπη
γιατί ο Γιωργάκης δεν ήταν τόσα χρόνια στέλεχος του ΠΑΣΟΚ και των κυβερνησεών του; δεν έχει μερίδιο ευθύνης για όλα αυτά που γίνονταν τόσα χρόνια;
και δεν κάνει απλά ένα λάθος. δεν του έσπασε το ποτήρι!!!!! διαλύει τη χώρα μας και το μέλλον μας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 29 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις