Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
23 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 23 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 22 ... 39, 40, 41

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 41 από 41]

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:
bettyd έγραψε:andith ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΝΑ ΓΙΝΕΙ
ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΛΑ. ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΠΕΡΥΣΙ Κ
ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ.
ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΔΑ
ΟΤΙ ΤΙΣ ΠΕΡΝΑΓΕ ΑΕΡΑ ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ Κ ΔΕΝ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΕ ΣΥΧΝΑ

Ναι,ε???Για να δούμε...σ'υχαριστώ,για την απάντηση!!

Ευάκι....γιατί όχι???Είναι κακό???Εννοώ,πειράζει σε κάτι????

δεν το καναμε ποτε γιατι τα παιδια μου δεν αρρωστησαν ποτε.να μη τα ματιασω αλλα αφου μπορουν να κανουν μονα τους αντισωματα γιατι να δωσω "μασημενη τροφη" στο ανοσοποιητικο τους και να το κανω πιο...τεμπελικο?κι εγω μεσα στα νοσοκομεια ολη μερα δεν αρρωσταινω ποτε.τωρα βεβαια για τον αντρα μου θα το σκεφτω...χαχαχα αυτος ειναι το αρρωστιαρικο μας!!!χαχαχαχα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
αλικακι έγραψε:
bettyd έγραψε:andith ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΝΑ ΓΙΝΕΙ
ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΛΑ. ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΠΕΡΥΣΙ Κ
ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ.
ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΔΑ
ΟΤΙ ΤΙΣ ΠΕΡΝΑΓΕ ΑΕΡΑ ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ Κ ΔΕΝ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΕ ΣΥΧΝΑ

Ναι,ε???Για να δούμε...σ'υχαριστώ,για την απάντηση!!

Ευάκι....γιατί όχι???Είναι κακό???Εννοώ,πειράζει σε κάτι????

δεν το καναμε ποτε γιατι τα παιδια μου δεν αρρωστησαν ποτε.να μη τα ματιασω αλλα αφου μπορουν να κανουν μονα τους αντισωματα γιατι να δωσω "μασημενη τροφη" στο ανοσοποιητικο τους και να το κανω πιο...τεμπελικο?κι εγω μεσα στα νοσοκομεια ολη μερα δεν αρρωσταινω ποτε.τωρα βεβαια για τον αντρα μου θα το σκεφτω...χαχαχα αυτος ειναι το αρρωστιαρικο μας!!!χαχαχαχα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Ναι,κατάλαβα την λογική σου.Εμένα είναι πολύ συχνά συναχωμένος...τέλως πάντων...θα το σκεφτώ.Σ'ευχαριστώ,Ευάκι μου!!!!!

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπέρα κορίτσια!!

ευάκι πήγα πρώτη φορά στο 424 σήμερα...τι τέλειο νοσοκομείο είναι αυτό??!!!από πλευράς εγκαταστάσεων εννοώ!!! πάρα πολύ ωραίο..τυχερή που δουλεύεις σε τέτοιο περιβάλλον!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bou-boukitsa έγραψε:καλησπέρα κορίτσια!!

ευάκι πήγα πρώτη φορά στο 424 σήμερα...τι τέλειο νοσοκομείο είναι αυτό??!!!από πλευράς εγκαταστάσεων εννοώ!!! πάρα πολύ ωραίο..τυχερή που δουλεύεις σε τέτοιο περιβάλλον!

τυχερη θα ημουν αν ειχε και προσωπικο και δεν ημασταν 3 κι ο κουκος να γ@μιομαστε στα νυχτερινα....τεσπα καλο ειναι σαν εγκαταστασεις,δε λεω...εγω αυριο θα παω αναγκαστικα...τελειωσε η αδεια μου... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κορίτσιαααααα
γιου χου!!
με έψαξε καμιά τόσες μέρες? Very Happy
κάτι έχει πάθει το σαράβαλο και το είχαμε στον μάστορα!τώρα θα φανεί αν πέτυχε η επέμβαση Cool
αν όχι ή που θα πάρουμε καινούριο(λεφτά δεν υπάρχουν)ή που θα πηγαίνω στα ίντερνετ καφέ μαζί με τα πιτσιρίκια για να σας μιλάω Razz Razz

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:Ναστε καλα κοριτσια.Η αληθεια ειναι οτι δν ξανακανω γενθλια σπιτι.Οκ οικονομικα δν λεω.Αλλα 20 παιδια στο παιδικο το διελυσαν.ΟΛΑ τα παιχνιδια ειναι κατω,το σπιτι της μπαρμπις το ξυλινο αδειο ολα κατω.Μεχρι κ την ντουλαπα ανοιξαν κ βγαζαν ρουχα κ τους πηρε χαμπαρι η μανα μ κ εβαλε φωνη.
Εμενα μαρεσει για τον λογο οτι καθε χρονο στολιζω το τραπεζι με ενα θεμα.Φετος ειδικα,ολοι με ρωτουσαν ποιος μ εκανε διακοσμηση.Αλλα η κουραση δν περιγραφετε κι σιγουρα το εξω αξιζει τα λεφτα του,γτ ουτε κουραση ουτε τπτ.
γι αυτον τον λογο δεν κανω γενεθλια στο σπιτι,δεν θελω να μου τα διαλυσουν ολα.καμια φορα ερχονται τα παιδια απο την πολυκατοικια να παιξουν και γινεται ο χαμος μετα.που να μαζευτουν 20?με 5 γινεται ο χαμος.
να την χαιρεσαι,να τα εκατοστισει.
mama katerina έγραψε:
andith έγραψε:Καλησπερα κοριτσια!
Δεσποινα συλλυπητηρια.
Να σας πω τι παθαμε κ μεις,α αδερφος μου ο μικρος δηλαδη,σπουδαζει στη Πατρα και τη Τεταρτη τον δειρανε τρεις,ναι καλα διαβαζετε,επιδη φοραγε μια κολομπλουζα του Ολυμπιακου και η ειρωνια ειναι οτι δεν ασχολειτε με τετοιες βλακιες,στανταρ απλα δεν ειχε αλλη μπλουζα καθαρη,κοριτσι τον πλακωσανε στο ξυλο κανονικα,πηρανε κ την αστυνομια αλλα μονο μυνηση κατα αγνωστων μπορουμε να κανουμε κ ακρη δε θα βγαλουμε,πηγε στο νοσοκομειο εκενε τρια ραμματα πανω απο το ματι,του εβγαλαν κ ακτινογραφιες δεν βρηκαν κατι αλλο,ουφ εχω σκασει,στη μαμα μου δεν ειπαμε τιποτα γιατι θα τρελαθει,το Σαββατο μου το ειπε ο μπαμπας μου,δεν υπαρχει μεγαλυτερη αδικια,ειναι τοσο καλο παιδι κ συνεσταλμενο που ειναι τοσο αδικο αυτο που εγινε κ δε μπορω να παω κ να τον δω,ευτυχως θα ερθρι Κυπρο γυρω στις 15 Δεκεμβρη να τον κανω απειρες αγκαλιες! Sad Sad Sad

τι λες βρε κοριτσαι κοιτα τι μπορεις να παθεις στα καλα καθουμενα! περαστικα στον αδερφουλη σου!
περαστικα στον αδερφο σου.και μη χειροτερα.

eyanthia έγραψε:καλημερα! καλη εβδομαδα!

αμαν που εχουμε φτασει πια! περαστικα στον αδερφο σου κοπελα μου...τι να πεις πια...

εμεις καλα ειμαστε!
το σαββατο σβησαμε κ τα κερακια μας! 2 παρακαλω! κ τα εσβησε μονος του ο αποστολακος μου και το χαρηκε παρα πολυ γενικα! του ειχε βαλει κ η τρελοθεια του κατι βεγγαλικα στη τουρτα φοβερα! εφαγε κ τη τουρτα του μονος του! του φτιαξαμε κ ενα κλοουν απο το τζαμπο με μπαλονια κ τρελαθηκε, βαλαμε μεσα κ χαρτακια με ζωγραφισμενες καραμελες, σοκολατες, μπαλονια, κ τα σπασανε τα παιδακια κ επαιρναν κ το αντιστοιχο δωρακι!εγινε μεγαλος σαματας κ το χαρηκαν κ τα παιδακια!
κ η μπεμπουλα μου απο αγκαλια σε αγκαλια μια χαρα τα περασε! αντε κ του χρονου!
να τον χαιρεσαι. Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 41 130627

αλικακι έγραψε:Μόλις γυρίσαμε από τον παιδίατρο και μας είπε την άλλη εβδομάδα να κάνουμε το αντιγριπικό εμβόλιο.Εσείς κορίτσια το έχετε κάνει στα παιδάκια σας???
Andith,περαστικά στον αδερφούλη σου,πραγματικά ανεγκέφαλοι μερικοί..
Ευανθία,χρόνια πολλά για τον ζουζούνο σου,να τον χαίρεστε!!!!!!
δεν το εχουμε κανει ποτε αλικακι και ουτε μας ειπαν κιολας.

Ευάκι έγραψε:
elena25 έγραψε:Ευάκι, η μαρμελάδα καλή; Δεν έχει πάρα πολύ έντονη γέυση το κυδώνι;

Όσο για την Αναστασία η αλήθεια είναι πως κι εγώ σκεφτόμουν να τη ρωτήσω αν χρειάζεται κάτι αλλά φοβόμουν μην προσβληθεί. Ελπίζω να καταλάβει ότι το κάνουμε από ενδιαφέρον. Ό,τι μπορούμε πάντως θα κάνουμε αν χρειαστεί τη βοήθειά μας!

εχει εντονη γευση ναι αλλα εγινε πολυ νοστιμη η μαρμελαδα του!εγω που δε το τρωω το κυδωνι ξετρελαθηκα!ο γιος μου εφαγε 2 φετες ψωμι και θελει κι αλλο!

αλικακι μου δεν εκανα ποτε μου αντιγριπικο εμβολιο στα παιδια μου!μονο τα βασικα και απο αυτα οχι της ανεμοβλογιας!
γιατι οχι της ανεμοβλογιας?

δεσποινα λυπαμαι πολυ για την φιλη σου.πιο πολυ λυπαμαι για τα παιδακια της. Crying or Very sad

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:καλησπέρα κορίτσια!!

ευάκι πήγα πρώτη φορά στο 424 σήμερα...τι τέλειο νοσοκομείο είναι αυτό??!!!από πλευράς εγκαταστάσεων εννοώ!!! πάρα πολύ ωραίο..τυχερή που δουλεύεις σε τέτοιο περιβάλλον!

τυχερη θα ημουν αν ειχε και προσωπικο και δεν ημασταν 3 κι ο κουκος να γ@μιομαστε στα νυχτερινα....τεσπα καλο ειναι σαν εγκαταστασεις,δε λεω...εγω αυριο θα παω αναγκαστικα...τελειωσε η αδεια μου... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ευακι μια απο αυτες τις μερες θα ερθει και ο αντρας μου στο νοσοκομειο σας για εξετασεις.εχω και μια γνωστη που δουλευει εκει.

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σούλα έγραψε:Κορίτσιαααααα
γιου χου!!
με έψαξε καμιά τόσες μέρες? Very Happy
κάτι έχει πάθει το σαράβαλο και το είχαμε στον μάστορα!τώρα θα φανεί αν πέτυχε η επέμβαση Cool
αν όχι ή που θα πάρουμε καινούριο(λεφτά δεν υπάρχουν)ή που θα πηγαίνω στα ίντερνετ καφέ μαζί με τα πιτσιρίκια για να σας μιλάω Razz Razz

γεια σου σουλα.

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
την ανεμοββλογια την περασε ο κωνσταντινος πριν γινει υποχρεωτικο το εμβολιο και στην μικρη δε το εκανα,σιγα και την αρρωστια βρε παιδια!5 μερες φαγουρα και δροσερα μπανια!κι εμεις την περασαμε και δε παθαμε τιποτα!δε χρειαζεται να τα εχουμε και σε γυαλα τα παιδια μας!δε θα παθουν τιποτα κι αν αρρωστησουν μια φορα!σεβαστες παντα οι αποφασεις της καθε μανουλας αλλα εγω για τα παιδια μου αυτη την αποφαση πηρα..

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:καλησπέρα κορίτσια!!

ευάκι πήγα πρώτη φορά στο 424 σήμερα...τι τέλειο νοσοκομείο είναι αυτό??!!!από πλευράς εγκαταστάσεων εννοώ!!! πάρα πολύ ωραίο..τυχερή που δουλεύεις σε τέτοιο περιβάλλον!

τυχερη θα ημουν αν ειχε και προσωπικο και δεν ημασταν 3 κι ο κουκος να γ@μιομαστε στα νυχτερινα....τεσπα καλο ειναι σαν εγκαταστασεις,δε λεω...εγω αυριο θα παω αναγκαστικα...τελειωσε η αδεια μου... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ευακι μια απο αυτες τις μερες θα ερθει και ο αντρας μου στο νοσοκομειο σας για εξετασεις.εχω και μια γνωστη που δουλευει εκει.

ποια καλε?

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
bou-boukitsa έγραψε:καλησπέρα κορίτσια!!

ευάκι πήγα πρώτη φορά στο 424 σήμερα...τι τέλειο νοσοκομείο είναι αυτό??!!!από πλευράς εγκαταστάσεων εννοώ!!! πάρα πολύ ωραίο..τυχερή που δουλεύεις σε τέτοιο περιβάλλον!

τυχερη θα ημουν αν ειχε και προσωπικο και δεν ημασταν 3 κι ο κουκος να γ@μιομαστε στα νυχτερινα....τεσπα καλο ειναι σαν εγκαταστασεις,δε λεω...εγω αυριο θα παω αναγκαστικα...τελειωσε η αδεια μου... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ευακι μια απο αυτες τις μερες θα ερθει και ο αντρας μου στο νοσοκομειο σας για εξετασεις.εχω και μια γνωστη που δουλευει εκει.

ποια καλε?
σου στελλω πμ

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
Σούλα έγραψε:Κορίτσιαααααα
γιου χου!!
με έψαξε καμιά τόσες μέρες? Very Happy
κάτι έχει πάθει το σαράβαλο και το είχαμε στον μάστορα!τώρα θα φανεί αν πέτυχε η επέμβαση Cool
αν όχι ή που θα πάρουμε καινούριο(λεφτά δεν υπάρχουν)ή που θα πηγαίνω στα ίντερνετ καφέ μαζί με τα πιτσιρίκια για να σας μιλάω Razz Razz

γεια σου σουλα.


Γεια σου τουρτίτσα Very Happy

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια σας ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας.Περιμενω να μου στειλουν τις φωτος για να τς ανεβασω!
Εγκυος κ ξανα τοσο κοσμο στο σπιτι δν το ξανακανω!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 41 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 22 ... 39, 40, 41

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις