Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
31 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 31 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Γεια σας κούκλες! Τι κάνετε;

Δεσποινάκι, συλλυπητήρια για τη φίλη σου... Τραγικό...

Πόπη να χαίρεσαι την κορούλα σου!

Αγάπη, κουράγιο!

Τα φιλιά μου σε όλες τις κοπελιές!

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elena25 έγραψε:Γεια σας κούκλες! Τι κάνετε;

Δεσποινάκι, συλλυπητήρια για τη φίλη σου... Τραγικό...

Πόπη να χαίρεσαι την κορούλα σου!

Αγάπη, κουράγιο!


καλημερα!!! πως το εγραψες τελικα τον αλυσιδωτο θωρακα??? ολη νυχτα προσπαθουσε ο αντρας μου να βρει πιο καταλληλη λεξη!
Τα φιλιά μου σε όλες τις κοπελιές!

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγγελικημαρια έγραψε:
elena25 έγραψε:Γεια σας κούκλες! Τι κάνετε;

Δεσποινάκι, συλλυπητήρια για τη φίλη σου... Τραγικό...

Πόπη να χαίρεσαι την κορούλα σου!

Αγάπη, κουράγιο!


καλημερα!!! πως το εγραψες τελικα τον αλυσιδωτο θωρακα??? ολη νυχτα προσπαθουσε ο αντρας μου να βρει πιο καταλληλη λεξη!
Τα φιλιά μου σε όλες τις κοπελιές!

ενα σωστο quote δε μπορω να κανω!!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγγελικημαρια έγραψε:
αγγελικημαρια έγραψε:
elena25 έγραψε:Γεια σας κούκλες! Τι κάνετε;

Δεσποινάκι, συλλυπητήρια για τη φίλη σου... Τραγικό...

Πόπη να χαίρεσαι την κορούλα σου!

Αγάπη, κουράγιο!


καλημερα!!! πως το εγραψες τελικα τον αλυσιδωτο θωρακα??? ολη νυχτα προσπαθουσε ο αντρας μου να βρει πιο καταλληλη λεξη!
Τα φιλιά μου σε όλες τις κοπελιές!

ενα σωστο quote δε μπορω να κανω!!


Χαχαχαχα! Βρε τι έπαθε ο άνθρωπος στα καλά καθούμενα! Έτσι το έγραψα τελικά, δεν έβρισκα καταλληλότερη λέξη! Αν πάρω τη δουλειά θα σας κάνω το τραπέζι!

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσια!
Δεσποινα συλλυπητηρια.
Να σας πω τι παθαμε κ μεις,α αδερφος μου ο μικρος δηλαδη,σπουδαζει στη Πατρα και τη Τεταρτη τον δειρανε τρεις,ναι καλα διαβαζετε,επιδη φοραγε μια κολομπλουζα του Ολυμπιακου και η ειρωνια ειναι οτι δεν ασχολειτε με τετοιες βλακιες,στανταρ απλα δεν ειχε αλλη μπλουζα καθαρη,κοριτσι τον πλακωσανε στο ξυλο κανονικα,πηρανε κ την αστυνομια αλλα μονο μυνηση κατα αγνωστων μπορουμε να κανουμε κ ακρη δε θα βγαλουμε,πηγε στο νοσοκομειο εκενε τρια ραμματα πανω απο το ματι,του εβγαλαν κ ακτινογραφιες δεν βρηκαν κατι αλλο,ουφ εχω σκασει,στη μαμα μου δεν ειπαμε τιποτα γιατι θα τρελαθει,το Σαββατο μου το ειπε ο μπαμπας μου,δεν υπαρχει μεγαλυτερη αδικια,ειναι τοσο καλο παιδι κ συνεσταλμενο που ειναι τοσο αδικο αυτο που εγινε κ δε μπορω να παω κ να τον δω,ευτυχως θα ερθρι Κυπρο γυρω στις 15 Δεκεμβρη να τον κανω απειρες αγκαλιες! Sad Sad Sad

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ηταν μ ενα φιλο του αλλα ειχε φυγει πιο μπροστα γιατι μιλαγε στο τηλ κ τον τραβηξανε,ευτυχως που αντεδρασε σχετικα γρηγορα ο φιλος του γιατι θα τον χτυπαγαν κ με ενα κρανος κ προλαβε κ τους σταματησε κ μετα εφυγαν αυτοι.

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
andith έγραψε:Καλησπερα κοριτσια!
Δεσποινα συλλυπητηρια.
Να σας πω τι παθαμε κ μεις,α αδερφος μου ο μικρος δηλαδη,σπουδαζει στη Πατρα και τη Τεταρτη τον δειρανε τρεις,ναι καλα διαβαζετε,επιδη φοραγε μια κολομπλουζα του Ολυμπιακου και η ειρωνια ειναι οτι δεν ασχολειτε με τετοιες βλακιες,στανταρ απλα δεν ειχε αλλη μπλουζα καθαρη,κοριτσι τον πλακωσανε στο ξυλο κανονικα,πηρανε κ την αστυνομια αλλα μονο μυνηση κατα αγνωστων μπορουμε να κανουμε κ ακρη δε θα βγαλουμε,πηγε στο νοσοκομειο εκενε τρια ραμματα πανω απο το ματι,του εβγαλαν κ ακτινογραφιες δεν βρηκαν κατι αλλο,ουφ εχω σκασει,στη μαμα μου δεν ειπαμε τιποτα γιατι θα τρελαθει,το Σαββατο μου το ειπε ο μπαμπας μου,δεν υπαρχει μεγαλυτερη αδικια,ειναι τοσο καλο παιδι κ συνεσταλμενο που ειναι τοσο αδικο αυτο που εγινε κ δε μπορω να παω κ να τον δω,ευτυχως θα ερθρι Κυπρο γυρω στις 15 Δεκεμβρη να τον κανω απειρες αγκαλιες! Sad Sad Sad

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΖΟΥΓΚΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ ΠΙΑ!ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΟΥΜΕ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΔΕ ΤΟΥΣ ΞΕΡΕΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΣΟΥ?

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
andith έγραψε:Καλησπερα κοριτσια!
Δεσποινα συλλυπητηρια.
Να σας πω τι παθαμε κ μεις,α αδερφος μου ο μικρος δηλαδη,σπουδαζει στη Πατρα και τη Τεταρτη τον δειρανε τρεις,ναι καλα διαβαζετε,επιδη φοραγε μια κολομπλουζα του Ολυμπιακου και η ειρωνια ειναι οτι δεν ασχολειτε με τετοιες βλακιες,στανταρ απλα δεν ειχε αλλη μπλουζα καθαρη,κοριτσι τον πλακωσανε στο ξυλο κανονικα,πηρανε κ την αστυνομια αλλα μονο μυνηση κατα αγνωστων μπορουμε να κανουμε κ ακρη δε θα βγαλουμε,πηγε στο νοσοκομειο εκενε τρια ραμματα πανω απο το ματι,του εβγαλαν κ ακτινογραφιες δεν βρηκαν κατι αλλο,ουφ εχω σκασει,στη μαμα μου δεν ειπαμε τιποτα γιατι θα τρελαθει,το Σαββατο μου το ειπε ο μπαμπας μου,δεν υπαρχει μεγαλυτερη αδικια,ειναι τοσο καλο παιδι κ συνεσταλμενο που ειναι τοσο αδικο αυτο που εγινε κ δε μπορω να παω κ να τον δω,ευτυχως θα ερθρι Κυπρο γυρω στις 15 Δεκεμβρη να τον κανω απειρες αγκαλιες! Sad Sad Sad

τι λες βρε κοριτσαι κοιτα τι μπορεις να παθεις στα καλα καθουμενα! περαστικα στον αδερφουλη σου!

eyanthia

eyanthia
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
καλημερα! καλη εβδομαδα!

αμαν που εχουμε φτασει πια! περαστικα στον αδερφο σου κοπελα μου...τι να πεις πια...

εμεις καλα ειμαστε!
το σαββατο σβησαμε κ τα κερακια μας! 2 παρακαλω! κ τα εσβησε μονος του ο αποστολακος μου και το χαρηκε παρα πολυ γενικα! του ειχε βαλει κ η τρελοθεια του κατι βεγγαλικα στη τουρτα φοβερα! εφαγε κ τη τουρτα του μονος του! του φτιαξαμε κ ενα κλοουν απο το τζαμπο με μπαλονια κ τρελαθηκε, βαλαμε μεσα κ χαρτακια με ζωγραφισμενες καραμελες, σοκολατες, μπαλονια, κ τα σπασανε τα παιδακια κ επαιρναν κ το αντιστοιχο δωρακι!εγινε μεγαλος σαματας κ το χαρηκαν κ τα παιδακια!
κ η μπεμπουλα μου απο αγκαλια σε αγκαλια μια χαρα τα περασε! αντε κ του χρονου!

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
eyanthia έγραψε:καλημερα! καλη εβδομαδα!

αμαν που εχουμε φτασει πια! περαστικα στον αδερφο σου κοπελα μου...τι να πεις πια...

εμεις καλα ειμαστε!
το σαββατο σβησαμε κ τα κερακια μας! 2 παρακαλω! κ τα εσβησε μονος του ο αποστολακος μου και το χαρηκε παρα πολυ γενικα! του ειχε βαλει κ η τρελοθεια του κατι βεγγαλικα στη τουρτα φοβερα! εφαγε κ τη τουρτα του μονος του! του φτιαξαμε κ ενα κλοουν απο το τζαμπο με μπαλονια κ τρελαθηκε, βαλαμε μεσα κ χαρτακια με ζωγραφισμενες καραμελες, σοκολατες, μπαλονια, κ τα σπασανε τα παιδακια κ επαιρναν κ το αντιστοιχο δωρακι!εγινε μεγαλος σαματας κ το χαρηκαν κ τα παιδακια!
κ η μπεμπουλα μου απο αγκαλια σε αγκαλια μια χαρα τα περασε! αντε κ του χρονου!


NA ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Andith, περαστικά στον αδερφούλη σου κοριτσάκι μου! Τι να πω, έχουν ξεφύγει τελείως πια!

andith

andith
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
andith έγραψε:Καλησπερα κοριτσια!
Δεσποινα συλλυπητηρια.
Να σας πω τι παθαμε κ μεις,α αδερφος μου ο μικρος δηλαδη,σπουδαζει στη Πατρα και τη Τεταρτη τον δειρανε τρεις,ναι καλα διαβαζετε,επιδη φοραγε μια κολομπλουζα του Ολυμπιακου και η ειρωνια ειναι οτι δεν ασχολειτε με τετοιες βλακιες,στανταρ απλα δεν ειχε αλλη μπλουζα καθαρη,κοριτσι τον πλακωσανε στο ξυλο κανονικα,πηρανε κ την αστυνομια αλλα μονο μυνηση κατα αγνωστων μπορουμε να κανουμε κ ακρη δε θα βγαλουμε,πηγε στο νοσοκομειο εκενε τρια ραμματα πανω απο το ματι,του εβγαλαν κ ακτινογραφιες δεν βρηκαν κατι αλλο,ουφ εχω σκασει,στη μαμα μου δεν ειπαμε τιποτα γιατι θα τρελαθει,το Σαββατο μου το ειπε ο μπαμπας μου,δεν υπαρχει μεγαλυτερη αδικια,ειναι τοσο καλο παιδι κ συνεσταλμενο που ειναι τοσο αδικο αυτο που εγινε κ δε μπορω να παω κ να τον δω,ευτυχως θα ερθρι Κυπρο γυρω στις 15 Δεκεμβρη να τον κανω απειρες αγκαλιες! Sad Sad Sad

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙ ΖΟΥΓΚΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΓΙΝΕΙ ΠΙΑ!ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΟΥΜΕ ΔΕ ΓΙΝΕΤΑΙ.ΔΕ ΤΟΥΣ ΞΕΡΕΙ Ο ΑΔΕΡΦΟΣ ΣΟΥ?

οχι που να τους ξερει,πιστευει οτι μπορει να ειναι αεκτζηδες γιατι ειναι ο συλλογος εκει κοντα κ ηταν ολοι πιο μεγαλοι απο αυτον,ειναι 21,ο αλλος αδερφος μου ο μεγαλος που ασχολειται πολυ δηλ αν συνεβενε το ιδιο στον μεγαλο τουλαχιστον παει κ σε αγωνες κ τετοια,ο μικρος τιποτα σας λεω ουτε καν ποτε εχει αγωνες δε ξερει,τεσπα πηρε τους φιλους του στην Αθηνα κ πηγαν στον συλλογο του Ολυμπιακου κ του ειπαν οτι αν ηταν σιγουρος οτι ειναι απο την Αεκ θα τους ειχαν βρει,αλλα δεν ξερει το καμαρι μου καθολου ποιοι ηταν.

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
andith έγραψε:Καλησπερα κοριτσια!
Δεσποινα συλλυπητηρια.
Να σας πω τι παθαμε κ μεις,α αδερφος μου ο μικρος δηλαδη,σπουδαζει στη Πατρα και τη Τεταρτη τον δειρανε τρεις,ναι καλα διαβαζετε,επιδη φοραγε μια κολομπλουζα του Ολυμπιακου και η ειρωνια ειναι οτι δεν ασχολειτε με τετοιες βλακιες,στανταρ απλα δεν ειχε αλλη μπλουζα καθαρη,κοριτσι τον πλακωσανε στο ξυλο κανονικα,πηρανε κ την αστυνομια αλλα μονο μυνηση κατα αγνωστων μπορουμε να κανουμε κ ακρη δε θα βγαλουμε,πηγε στο νοσοκομειο εκενε τρια ραμματα πανω απο το ματι,του εβγαλαν κ ακτινογραφιες δεν βρηκαν κατι αλλο,ουφ εχω σκασει,στη μαμα μου δεν ειπαμε τιποτα γιατι θα τρελαθει,το Σαββατο μου το ειπε ο μπαμπας μου,δεν υπαρχει μεγαλυτερη αδικια,ειναι τοσο καλο παιδι κ συνεσταλμενο που ειναι τοσο αδικο αυτο που εγινε κ δε μπορω να παω κ να τον δω,ευτυχως θα ερθρι Κυπρο γυρω στις 15 Δεκεμβρη να τον κανω απειρες αγκαλιες! Sad Sad Sad

τι λες βρε κοριτσαι κοιτα τι μπορεις να παθεις στα καλα καθουμενα! περαστικα στον αδερφουλη σου!

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ περαστικα...τι να πεις ΖΟΥΓΚΛΑ γιναμε .

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΖΟΥΓΚΛΑ ΔΕ ΛΕΣ ΤΠΤ ΒΙΒΗ.ΕΥΑΝΘΙΑ ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!!Κ ΣΥ ΠΟΠΗ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ!!

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια η ανιψια μου ψαχνει για δουλεια ως babysitter. Είναι ατομο εμπιστοσύνης. περσι προσεχε και τα δικα μου τα παιδια όταν δουλευα. οποια ενδιαφερεται παρακαλω ας μου στειλει μην για να τις δωσω το κινητο της .

http://hawk-girl.blogspot.com/

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλα δε το πιστευω οτι καταφερα και σας διαβασα!!!!!!!

athina24 έγραψε:καλημερα!!!!!!!!!!!!!!τι κανετε???αχ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ εφυγες νωρις χθες και ουτε που τα ειπαμε......ΤΑΤΙΑΝΑ υπεροχες φωτο.......ΕΥΑΚΙ σηκωθηκε ο ανηρ για καφε η ακομα κανει τη παπια??ΜΙΝΑ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] !!!εγω σημερα δεν θα κανω τιποτα!!ΒΑΡΙΕΜΑΙ!!θελεις να ερθεις να βαλεις ενα χερακι ΦΛΩΡΑ???

ακομη την παπια κανει αθηνα μου... Twisted Evil

elena25 έγραψε:
mama katerina έγραψε:

επιτελους! ασε να μιλησω κι εγω λιγο!!!

λοιπον.. οχι δεν χρειαζεται να σας παντρεψουν μαζι! απλα μετα κι αυτη τη λες κουμπαρα!


Αυτό είναι απαραίτητο; Και κάτι άλλο, εσείς έχετε έθιμα με την κουμπαριά; Δηλαδή για να καταλάβετε: Στο χωριό του άντρα μου, το αγόρι το παντρεύει ο νονός του. Και αν δε μπορεί αυτός κάποιο από τα παιδιά του νονού. Έτσι το έχετε κι εσείς;

ετσι το εχουν στο χωριο του αντρα μου και οταν ηταν να παντρευτουμε αρχισε η πεθερα μου τα ποιος και που και τα διοτι και της ειπε ο βαγγελης οτι θα μας παντρεψει ο κολλητος του και δε της εκατσε καθολου καλα και ωσαν μυξοπαρθενα εβαλε τα καλα της και πηγε στους νονους του βαγγελη να ζητησει την ευχη τους.βεβαια εγω αργοτερα της ειπα-οταν μας το πεταξε οτι και καλα μας εκανε μεγαλο καλο-οτι δε χρειαζομασταν την ευχη κανενος για να παντρευτουμε και οτι υπαρχουν παντρεμενοι χωρις καν ευχη απο τους γονεις τους που προκοβουν και ζουν ευτυχισμενοι.......... Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
elena25 έγραψε:Η αλήθεια είναι πως δε θέλουμε καν να τους κάνουμε κουμπάρους. Εντάξει, ο γιος είναι μια χαρά παιδί αλλά δεν τους ξέρουμε ρε γμτ, δεν έχουμε επαφές μαζί τους. Και η γυναίκα του όποτε τη βλέπουμε θα μας κοιτάει αφ' υψηλού. Θέλουμε να βάλουμε τους κολλητούς μας αλλά θα γίνει πανικός αν το κάνουμε.
λιγο (εως πολυ)χαζο αυτο το εθιμο.το εχουμε και εμεις.οταν ηταν να παντρευτουμε ο αντρας μου ελεγε οτι θα μας παντρεψει ογιος της νονας του.εγω ουτε την νονα του ηξερα αλλα ουτε και τον γιο της.μενουν στο ιδιο χωριο με τα πεθερικα μου αλλα ο αντρας μου ποτε δεν με πηγε να τους γνωρισω.του ειπα και εγω οτι δεν υπαρχει περιπτωση να με παντρεψει καποιος που δεν τον εχω δει ποτε.ποτε θα τον γνωριζα?στον γαμο?και ετσι καναμε ενα φιλο του αντρα μου,που τον ηξερα και καναμε παρεα.βεβαια ακολουθησε ενας χαμος μετα απο τα πεθερικα γιατι δεν τους ρωτησαμε(δεν ηξερα να παρω την αδεια.)αλλα καναμε αυτο που θελαμε.η πεθερα μου ειπε για να ξεθυμωσουν (οι νονοι)θα τους ταζαμε το 2ο παιδι(δεν ειχαμε καν το 1ο)
μπορεις να πας στους νονους του αντρα σου να παρεις την ευχη αλλα πες του οτι θελει πολυ να σας παντρεψει ενας φιλος.
και εχω και μια απορια?γιατι να μην ισχυει το ιδιο με τους νονους της γυναικας?

κι εμας ετσι μας ειπαν να τους δωσουμε το δευτερο παιδι και ποιος ειδε το Θεο και δε φοβηθηκε...ισα μωρη που εγω θα γεννοβολαω για να κανεις εσυ κουμπαριες και να ακους ονοματα........μ@λ@κω.........

AnastasiaKoutsourh έγραψε:σκέφτομαι ότι δεν αντέχω άλλοοοοοοοοοοοοοοοοοο

πωπω που χαθηκες κοπελια??
οκ διαβασα παρακατω...υπαρχει κατι που μπορουμε να κανουμε να σε βοηθησουμε?

Vivian έγραψε:Γειααααααααα σας!!!! Ολη μερα τωρα καταφερα να μπω!

Αρχικα θελω να σας ευχαριστησω ολες πολυ για τις ευχες σας για το αγορακι μου!!!

Ιδιαιτερα θελω να ευχαριστησω την Κατερινα, την Αθην@, την Αθηνα24(γκουχου-γκουχου χιχι), την Αγγελικουλα (τζιζ), την κουμπαρουλα μου και την Ελενη που μοιραστηκαν μαζι μας την χτεσινη μερα!!! (Ευα παντα μας λειπεις!)

Μακαρι να εισασταν ολες εκει ιδικα καποιες που εισαστε μακρια αλλα ελπιζω να ξερετε οτι ειστε ξεχωριστες για μενα!!

Θα το αγαπω παντα αυτο το φορουμ! Πλεον με σιγουρια μπορω να πω οτι εχω φιλες καρδιας απο εδω!!

χρονια πολλα και παλι!!!!!!!!!κι εγω ηθελα να ερθω!!!!!!!!!ατιμη κριση,ατιμη αποσταση,ατιμο και κατι αλλο αλλα δε λεω!!!!!!!χαχαχαχαχα

manoula_24xr έγραψε:Καλημερα τι κανετεε??
Εγω ειμαι κομματια,καναμε χτες το παρτυ για τα 5α γενεθλια της μικρης,κουραστηκα παααααααααααρα πολυ που το βραδυ νομιζα οτι θα χρειαστω νοσοκομειο,στο κρεβατι πονουσα κι για να γυρισω.Αλλα το παρτακι μας τρομερο,φτιαξαμε φοβερο ντεκορ με το μπαμπα της,κι εγιναν ολα τελεια ολοι οι καλεσμενοι τρελαθηκαν με το στολισμο.Σημερα το βραδακι θα ανεβασω κ φωτο να δειτε!!!

χρονια πολλα ποπακι!να την χαιρεστε την πριγκηπισσα σας!!!!και του χρονου γεροι να τις καμαρωνετε και τις 2!!!!!!!!!!

litsakos έγραψε:
desT έγραψε:Καλημέρα Αλίκη!
Την περασμένη εβδομάδα πέθανε μία φίλη μου. Λεχώνα ακόμα (το μωράκι της να είναι τώρα 20 ημερών) και έχει και ακόμα ένα παιδάκι. Δεν μπορώ να σου περιγράψω το σοκ που πάθαμε. Ακόμα δεν το έχω συνειδητοποιήσει.
Το Σ/Κ τρέχαμε στο νοσοκομείο για τον μικρό για ράμματα στο χέρι.
Η απόλυση εντός των γιορτών των Χριστουγέννων θα είναι το λιγότερο που θα μας συμβεί.
Πραγματικά το έχω φιλοσοφίσει διαφορετικά. Πάνω από όλα η υγεία μας.
ΚΑΙ ΤΟ ΕΝΝΟΩ!
Θα το δω σαν ευκαιρία για αλλαγή καριέρας.

τι λες ρε Δεσποινα?!τραγικο!
συλληπητηρια για την φιλη σου,κ οπως λες ,τελικα πανω απ ολα η υγεια μας!

συλλυπητηρια κι απο μενα κοπελα μου...

CHRISLA2216 έγραψε:ειμαι κ εγω εδω κοριτσια...
πηγα τα παιδια σχολειο, περασα απο τα μνηματα να αναψω το καντηλακι κ ενα κερι, ψωνισα, γυρισα σπιτι, εβγαλα τα παπλωματα να αεριστουν, επλυνα την αυλη κ παγωσα!! τωρα καθομαι να πιω καφεδακι κ να διαβασω τα νεα σας...
καλημερα!!!!

σημερα καλε βρηκες μερα!!!!!!!ψωφο εχει σημερα!!!!!καλημερα!!!

mama katerina έγραψε:
andith έγραψε:Καλησπερα κοριτσια!
Δεσποινα συλλυπητηρια.
Να σας πω τι παθαμε κ μεις,α αδερφος μου ο μικρος δηλαδη,σπουδαζει στη Πατρα και τη Τεταρτη τον δειρανε τρεις,ναι καλα διαβαζετε,επιδη φοραγε μια κολομπλουζα του Ολυμπιακου και η ειρωνια ειναι οτι δεν ασχολειτε με τετοιες βλακιες,στανταρ απλα δεν ειχε αλλη μπλουζα καθαρη,κοριτσι τον πλακωσανε στο ξυλο κανονικα,πηρανε κ την αστυνομια αλλα μονο μυνηση κατα αγνωστων μπορουμε να κανουμε κ ακρη δε θα βγαλουμε,πηγε στο νοσοκομειο εκενε τρια ραμματα πανω απο το ματι,του εβγαλαν κ ακτινογραφιες δεν βρηκαν κατι αλλο,ουφ εχω σκασει,στη μαμα μου δεν ειπαμε τιποτα γιατι θα τρελαθει,το Σαββατο μου το ειπε ο μπαμπας μου,δεν υπαρχει μεγαλυτερη αδικια,ειναι τοσο καλο παιδι κ συνεσταλμενο που ειναι τοσο αδικο αυτο που εγινε κ δε μπορω να παω κ να τον δω,ευτυχως θα ερθρι Κυπρο γυρω στις 15 Δεκεμβρη να τον κανω απειρες αγκαλιες! Sad Sad Sad

τι λες βρε κοριτσαι κοιτα τι μπορεις να παθεις στα καλα καθουμενα! περαστικα στον αδερφουλη σου!

αμαν ρε παιδια τι γινεται πια?δλδ οι μαγκες ειχαν λυσει ολα τους τα προβληματα και το μονο που τους εμενε αλυτο ηταν το ποδοσφαιρικο??? Shocked

καλησπερα!!!!!!!!!!!!τι κανετε?ολες καλα?τατιανα κουραγιο!εγω σημερα εκανα μαρμελαδα κυδωνι!!!πολυ ωραια εγινε!!!!!!!!!!!εκανα και παστιτσιο για σημερα και αυριο και τωρα χουχουλιαζω με τον γιο μου στο σαλονι!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εκνευρίζομαι αφάνταστα με όλους αυτούς τους κάφρους που θεοποιούν τις ομάδες που υποστηρίζουν λες και έχουν να κερδίσουν κάτι.
Έχω έναν συνάδελφο ΠΑΟΚτση που όταν τον ακούω να μιλάει για τον ΠΑΟΚ φρικάρω.
Τώρα αυτοί που λες Andith επειδή δείρανε έναν περαστικό που φορούσε μπλούζα του Ολυμπιακού το παίζουν και μάγκες κιόλας.
Πόσο ανεγκέφαλοι μπορεί να είναι οι άντρες;

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι, η μαρμελάδα καλή; Δεν έχει πάρα πολύ έντονη γέυση το κυδώνι;

Όσο για την Αναστασία η αλήθεια είναι πως κι εγώ σκεφτόμουν να τη ρωτήσω αν χρειάζεται κάτι αλλά φοβόμουν μην προσβληθεί. Ελπίζω να καταλάβει ότι το κάνουμε από ενδιαφέρον. Ό,τι μπορούμε πάντως θα κάνουμε αν χρειαστεί τη βοήθειά μας!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
andith έγραψε:ηταν μ ενα φιλο του αλλα ειχε φυγει πιο μπροστα γιατι μιλαγε στο τηλ κ τον τραβηξανε,ευτυχως που αντεδρασε σχετικα γρηγορα ο φιλος του γιατι θα τον χτυπαγαν κ με ενα κρανος κ προλαβε κ τους σταματησε κ μετα εφυγαν αυτοι.

Καφριλα που υπαρχει!!!andith περαστικα στον αδερφο σου.

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μόλις γυρίσαμε από τον παιδίατρο και μας είπε την άλλη εβδομάδα να κάνουμε το αντιγριπικό εμβόλιο.Εσείς κορίτσια το έχετε κάνει στα παιδάκια σας???
Andith,περαστικά στον αδερφούλη σου,πραγματικά ανεγκέφαλοι μερικοί..
Ευανθία,χρόνια πολλά για τον ζουζούνο σου,να τον χαίρεστε!!!!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Ευάκι, η μαρμελάδα καλή; Δεν έχει πάρα πολύ έντονη γέυση το κυδώνι;

Όσο για την Αναστασία η αλήθεια είναι πως κι εγώ σκεφτόμουν να τη ρωτήσω αν χρειάζεται κάτι αλλά φοβόμουν μην προσβληθεί. Ελπίζω να καταλάβει ότι το κάνουμε από ενδιαφέρον. Ό,τι μπορούμε πάντως θα κάνουμε αν χρειαστεί τη βοήθειά μας!

εχει εντονη γευση ναι αλλα εγινε πολυ νοστιμη η μαρμελαδα του!εγω που δε το τρωω το κυδωνι ξετρελαθηκα!ο γιος μου εφαγε 2 φετες ψωμι και θελει κι αλλο!

αλικακι μου δεν εκανα ποτε μου αντιγριπικο εμβολιο στα παιδια μου!μονο τα βασικα και απο αυτα οχι της ανεμοβλογιας!

bettyd

bettyd
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
andith ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΝΑ ΓΙΝΕΙ
ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΛΑ. ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΠΕΡΥΣΙ Κ
ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ.
ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΔΑ
ΟΤΙ ΤΙΣ ΠΕΡΝΑΓΕ ΑΕΡΑ ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ Κ ΔΕΝ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΕ ΣΥΧΝΑ

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:Μόλις γυρίσαμε από τον παιδίατρο και μας είπε την άλλη εβδομάδα να κάνουμε το αντιγριπικό εμβόλιο.Εσείς κορίτσια το έχετε κάνει στα παιδάκια σας???
Andith,περαστικά στον αδερφούλη σου,πραγματικά ανεγκέφαλοι μερικοί..
Ευανθία,χρόνια πολλά για τον ζουζούνο σου,να τον χαίρεστε!!!!!!

Η δικιά μας παιδίατρος θεώρησε ότι δεν είναι αναγκαίο για τα παιδιά μου και έτσι δεν το κάναμε ποτέ.

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
bettyd έγραψε:andith ΤΑ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ Κ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!ΝΑ ΓΙΝΕΙ
ΓΡΗΓΟΡΑ ΚΑΛΑ. ΕΜΕΙΣ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΠΕΡΥΣΙ Κ
ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ.
ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΑΜΕ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΔΑ
ΟΤΙ ΤΙΣ ΠΕΡΝΑΓΕ ΑΕΡΑ ΤΙΣ ΑΡΡΩΣΤΙΕΣ Κ ΔΕΝ ΑΡΡΩΣΤΑΙΝΕ ΣΥΧΝΑ

Ναι,ε???Για να δούμε...σ'υχαριστώ,για την απάντηση!!

Ευάκι....γιατί όχι???Είναι κακό???Εννοώ,πειράζει σε κάτι????

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:
αλικακι έγραψε:Μόλις γυρίσαμε από τον παιδίατρο και μας είπε την άλλη εβδομάδα να κάνουμε το αντιγριπικό εμβόλιο.Εσείς κορίτσια το έχετε κάνει στα παιδάκια σας???
Andith,περαστικά στον αδερφούλη σου,πραγματικά ανεγκέφαλοι μερικοί..
Ευανθία,χρόνια πολλά για τον ζουζούνο σου,να τον χαίρεστε!!!!!!

Η δικιά μας παιδίατρος θεώρησε ότι δεν είναι αναγκαίο για τα παιδιά μου και έτσι δεν το κάναμε ποτέ.

Ναι,και μένα μου είπε ότι δεν είναι υποχρεωτικό,αλλά δεν ξέρω...αν είναι για καλό,γιατί να μην το κάνει????

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις