Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
106 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 106 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

minubaki

minubaki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
valerakievelinaki έγραψε:καλημερα σε ολες τις μανουλες !!! τι καιρος και αυτος ;; πολυ μουντος και μου την δινει ........


καλημερα....
εδω στο νησι ο καιρος ειναι τελειος, λιακαδα κ ζεστη...

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Κ ΣΗΜΕΡΑ..ΜΑΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΤΑΣ ΖΑΡΙΑ..

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΟΥΔΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ Κ ΣΗΜΕΡΑ..ΜΑΣ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΤΑΣ ΖΑΡΙΑ..

καλα μας κανουν ................

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το συνδρομο της Στοκχολμης καλα κρατει...
Καλημέρα σας δεν είπα ουτε εγω.. Λεω τωρα!
Καλημέρα σας!! Cool

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Το συνδρομο της Στοκχολμης καλα κρατει...
Καλημέρα σας δεν είπα ουτε εγω.. Λεω τωρα!
Καλημέρα σας!! Cool

χαχα γεια σου ρε Νένα με τα ωραία σου!!

κοριτσια εφτιαξα φασολαδίτσα μιαμ-μιαμ- θα φαμε με τουρσάκι- μπροκολάκι- παστο- ελιτσες και φρεσκο ψωμακι!!!
επλυνα ρουχα- εβαλα σκούπα- εραψα κατι κάλτσες που ειχαν τρυπουλα (καταραμενη φτωχεια)- απλωσα- σιδερωσα- ουυυυυυυυυυυυυφ! πτωμα ειμαι !!!!!τωρα λεω να φτιαξω ενα κεκακι! Very Happy Very Happy Very Happy

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλώς το ναυτακι το ζουμπουρλούδικο!!!!!

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια ξερετε αν στο tzampo μπορψ να βρω καλυμματα για καρεκλες ? και κάτι άλλο σε μια γλαστρα που εχω κενη μπορω να φυτεψω μαρουλι ή ροκα ? θα πιασει ?

http://hawk-girl.blogspot.com/

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω πάλι μακαρονια θα φτιαξω για σημερα, τωρα εβαλα το νερο να βρασει. Κατεβηκα στην αγορα με το μικρο να αγορασω χαρτοπετσέτα για ντεκουπαζ σε κερί, πήρα και χρωματα για να διακοσμήσω μετα το κερι με ρελιεφ. Θα γινουν πολύ ωραια, θα σας βαλω και φωτος αν μπορεσω!
Very Happy

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Εγω πάλι μακαρονια θα φτιαξω για σημερα, τωρα εβαλα το νερο να βρασει. Κατεβηκα στην αγορα με το μικρο να αγορασω χαρτοπετσέτα για ντεκουπαζ σε κερί, πήρα και χρωματα για να διακοσμήσω μετα το κερι με ρελιεφ. Θα γινουν πολύ ωραια, θα σας βαλω και φωτος αν μπορεσω!
Very Happy
μπραβο ρε Νενα!! πολυ ωραιες ειναι ολες οι χειροτεχνίες!! θελω κ εγω να φτιαξω της μικρης το skrap book σιγα σιγα αλλα αποφαση δεν το παιρνω. τελικα δεν θα κανω κεικ -θα κανω μπισκοτακια με μοσχοκαρυδο!

ποια κοπελα ρωτησε για καλυματα καρεκλας? εννοεις να καλυπτει ολη την καρεκλα? δεν νομιζω να εχει τετοια στο Τζαμπο αλλα δεν ειμαι κ σιγουρη...

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:Καλημέρα κι από μένα!!!!

Έπεσε ο μικρούλης μου και χτύπησε..κι ενώ του έβαλα αμέσως βούτυρο "χάρηκα" που δεν πρίστηκε και απλά του έμεινε ένα σημαδάκι...πολλές ώρες μετά, όμως, του έκανε ένα μικρό αιμάτωμα και πρίστηκε όλο του το μάγουλο.Ο παιδίατρος μου έδωσε μια αλοιφή φυτική που θα απορροφήσει το αιμάτωμα...

Επίσης,χτες το μεσημέρι 12 η ώρα,μπήκαν κλέφτες σε 2 μικρά διαμερίσματα της πεθεράς..το ένα κατοικείται και πήραν της γιαγιούλας χρυσαφικά..μου φαίνεται ότι μ'αυτήν την πείνα που πέφτει υπάρχει έξαρση...
Αυτά τα καλά νέα από μένα.....

περαστικα στον μικρουλη σου Αλικακι!
οσο για τους κλεφτες αστα να πανε ολη νυχτα σκοπια βαραω!

Ευάκι έγραψε:εραψα τις κουρτινες μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
τελειωνω τωρα και τις κρεμαω!!!!!!!!!!!!!
η μια ηδη ετοιμη η αλλη ενα γαζακι της εμεινε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
α ρε κριση μας εχεις κανει καλλιτεχνες ολους λεμε!!!!!!!!!!!!
και μονο που εχω τις κουρτινουλες μου σημερα ειμαι χαρουμενη!!!!!!τα υπολοιπα αυριο!!!!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

μπραβο Ευακι και μενα μαρεσουν αυτα! οι μικρες χαρες της ζωης Wink

mamarena έγραψε:mamavivo μενω στην Ευβοια...
Ευλογημενος τοπος...
Ελα! Φτιαχνω ζεστη σοκολατα!!! Αν θες ψηνουμε και καστανα!!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 19 536304

αχ ωραια να ερθω κι εγωωω?

koukida έγραψε:
Nena έγραψε:Το συνδρομο της Στοκχολμης καλα κρατει...
Καλημέρα σας δεν είπα ουτε εγω.. Λεω τωρα!
Καλημέρα σας!! Cool

χαχα γεια σου ρε Νένα με τα ωραία σου!!

κοριτσια εφτιαξα φασολαδίτσα μιαμ-μιαμ- θα φαμε με τουρσάκι- μπροκολάκι- παστο- ελιτσες και φρεσκο ψωμακι!!!
επλυνα ρουχα- εβαλα σκούπα- εραψα κατι κάλτσες που ειχαν τρυπουλα (καταραμενη φτωχεια)- απλωσα- σιδερωσα- ουυυυυυυυυυυυυφ! πτωμα ειμαι !!!!!τωρα λεω να φτιαξω ενα κεκακι! Very Happy Very Happy Very Happy

καλημερα Νενα και κουκι με τα coco girl σας τα ομορφα Razz κι εμεις φασολαδα σημερις με ελιτσα και κρεμμυδακι!!! Smile

stefanakos έγραψε:κοριτσια ξερετε αν στο tzampo μπορψ να βρω καλυμματα για καρεκλες ? και κάτι άλλο σε μια γλαστρα που εχω κενη μπορω να φυτεψω μαρουλι ή ροκα ? θα πιασει ?

ειχα δει πως εχουν σε καφε και ασπρο!!!! για πηγαινε να ριξεις μια ματια!!!!

καλημερα σε ολες!!!!!

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
koukida έγραψε:
Nena έγραψε:Εγω πάλι μακαρονια θα φτιαξω για σημερα, τωρα εβαλα το νερο να βρασει. Κατεβηκα στην αγορα με το μικρο να αγορασω χαρτοπετσέτα για ντεκουπαζ σε κερί, πήρα και χρωματα για να διακοσμήσω μετα το κερι με ρελιεφ. Θα γινουν πολύ ωραια, θα σας βαλω και φωτος αν μπορεσω!
Very Happy
μπραβο ρε Νενα!! πολυ ωραιες ειναι ολες οι χειροτεχνίες!! θελω κ εγω να φτιαξω της μικρης το skrap book σιγα σιγα αλλα αποφαση δεν το παιρνω. τελικα δεν θα κανω κεικ -θα κανω μπισκοτακια με μοσχοκαρυδο!

ποια κοπελα ρωτησε για καλυματα καρεκλας? εννοεις να καλυπτει ολη την καρεκλα? δεν νομιζω να εχει τετοια στο Τζαμπο αλλα δεν ειμαι κ σιγουρη...


kουκιδιτσα skrap book εννοεις αυτα τα ημερολογια που γραφουμε ποτε και γεννηθηκε το νινι,ποτε εβγαλε δοντι και τετοια...???αν εννοεις αυτο δεν εχουν πολυ πλακα...???εμεις προχθες καταφεραμε μετα απο πολλες αποτυχημενες προσπαθειες να κανουμε τα αποτυπωματα της(πατουσιτσα και παλαμιτσα)με δαχτυλομπογιες στο βιβλιαρακι της...!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 19 215994

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
spapastamou έγραψε:
koukida έγραψε:
Nena έγραψε:Εγω πάλι μακαρονια θα φτιαξω για σημερα, τωρα εβαλα το νερο να βρασει. Κατεβηκα στην αγορα με το μικρο να αγορασω χαρτοπετσέτα για ντεκουπαζ σε κερί, πήρα και χρωματα για να διακοσμήσω μετα το κερι με ρελιεφ. Θα γινουν πολύ ωραια, θα σας βαλω και φωτος αν μπορεσω!
Very Happy
μπραβο ρε Νενα!! πολυ ωραιες ειναι ολες οι χειροτεχνίες!! θελω κ εγω να φτιαξω της μικρης το skrap book σιγα σιγα αλλα αποφαση δεν το παιρνω. τελικα δεν θα κανω κεικ -θα κανω μπισκοτακια με μοσχοκαρυδο!

ποια κοπελα ρωτησε για καλυματα καρεκλας? εννοεις να καλυπτει ολη την καρεκλα? δεν νομιζω να εχει τετοια στο Τζαμπο αλλα δεν ειμαι κ σιγουρη...
εγω ρωτησα θελω να καλυπτει μονο την πλατη της καρεκλας


kουκιδιτσα skrap book εννοεις αυτα τα ημερολογια που γραφουμε ποτε και γεννηθηκε το νινι,ποτε εβγαλε δοντι και τετοια...???αν εννοεις αυτο δεν εχουν πολυ πλακα...???εμεις προχθες καταφεραμε μετα απο πολλες αποτυχημενες προσπαθειες να κανουμε τα αποτυπωματα της(πατουσιτσα και παλαμιτσα)με δαχτυλομπογιες στο βιβλιαρακι της...!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 19 215994

http://hawk-girl.blogspot.com/

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:Το συνδρομο της Στοκχολμης καλα κρατει...
Καλημέρα σας δεν είπα ουτε εγω.. Λεω τωρα!
Καλημέρα σας!! Cool



Respect Respect Respect

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ κακούργες... Είδα το βίντεο! Καλέ τι ήταν αυτό;;;; Ελπίζω να είμαι ζωντανή σε μία ώρα για να σας σκοτώσω μετά!! Αχ τι μου κάνατε!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Αχ κακούργες... Είδα το βίντεο! Καλέ τι ήταν αυτό;;;; Ελπίζω να είμαι ζωντανή σε μία ώρα για να σας σκοτώσω μετά!! Αχ τι μου κάνατε!

καλε ειδε να παθαμε τιποτα? προγραμματακι ειναι!!! πιο πιθανο ειναι να πεθανουμε απο την πεινα σε λιγο καιρο!!!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερααααααα αγαπιτσες μου!!!

Τι κανετε;; Εγω τρεχωωωω!!!

Αυριο εχει ο γιοκας μου γενεθλια!!! Εγινε κιολας 2 ετων!!!

Το παλικαράκι μου!! Μεγαλωσε και η μανουλα καθε μερα τον αγαπαει και πιοοοο πολύ!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 19 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 19 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 19 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 19 379767

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Καλημερααααααα αγαπιτσες μου!!!

Τι κανετε;; Εγω τρεχωωωω!!!

Αυριο εχει ο γιοκας μου γενεθλια!!! Εγινε κιολας 2 ετων!!!

Το παλικαράκι μου!! Μεγαλωσε και η μανουλα καθε μερα τον αγαπαει και πιοοοο πολύ!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 19 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 19 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 19 379767 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 19 379767

καλημερα κοπελιαα

να σου ζησει ο αντρακλας... Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 19 215994 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #12!! - Σελίδα 19 215994


koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spapastamou έγραψε:
koukida έγραψε:
Nena έγραψε:Εγω πάλι μακαρονια θα φτιαξω για σημερα, τωρα εβαλα το νερο να βρασει. Κατεβηκα στην αγορα με το μικρο να αγορασω χαρτοπετσέτα για ντεκουπαζ σε κερί, πήρα και χρωματα για να διακοσμήσω μετα το κερι με ρελιεφ. Θα γινουν πολύ ωραια, θα σας βαλω και φωτος αν μπορεσω!
Very Happy
μπραβο ρε Νενα!! πολυ ωραιες ειναι ολες οι χειροτεχνίες!! θελω κ εγω να φτιαξω της μικρης το skrap book σιγα σιγα αλλα αποφαση δεν το παιρνω. τελικα δεν θα κανω κεικ -θα κανω μπισκοτακια με μοσχοκαρυδο!

ποια κοπελα ρωτησε για καλυματα καρεκλας? εννοεις να καλυπτει ολη την καρεκλα? δεν νομιζω να εχει τετοια στο Τζαμπο αλλα δεν ειμαι κ σιγουρη...


kουκιδιτσα skrap book εννοεις αυτα τα ημερολογια που γραφουμε ποτε και γεννηθηκε το νινι,ποτε εβγαλε δοντι και τετοια...???αν εννοεις αυτο δεν εχουν πολυ πλακα...???εμεις προχθες καταφεραμε μετα απο πολλες αποτυχημενες προσπαθειες να κανουμε τα αποτυπωματα της(πατουσιτσα και παλαμιτσα)με δαχτυλομπογιες στο βιβλιαρακι της...!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αααχ καλα που τα ανεφερες!! να κανω κ εγω τα αποτυπωματα της! τι χρησιμοποιησατε για να παρει χρωμα το χερακι κ να αφησει αποτυπωμα???
ναι αυτο εννοω -με ενθυμια και φωτογραφιες- μαζευω πολυ υλικο κα ιμπιχλιμπιδια για να το στολίσω-
προς το παρον θα προσπαθησω να κανω το περιγραμμα του χεριου της με μολυβι !
ΠΑΩ!! Laughing Laughing

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
koukida έγραψε:
spapastamou έγραψε:
koukida έγραψε:
Nena έγραψε:Εγω πάλι μακαρονια θα φτιαξω για σημερα, τωρα εβαλα το νερο να βρασει. Κατεβηκα στην αγορα με το μικρο να αγορασω χαρτοπετσέτα για ντεκουπαζ σε κερί, πήρα και χρωματα για να διακοσμήσω μετα το κερι με ρελιεφ. Θα γινουν πολύ ωραια, θα σας βαλω και φωτος αν μπορεσω!
Very Happy
μπραβο ρε Νενα!! πολυ ωραιες ειναι ολες οι χειροτεχνίες!! θελω κ εγω να φτιαξω της μικρης το skrap book σιγα σιγα αλλα αποφαση δεν το παιρνω. τελικα δεν θα κανω κεικ -θα κανω μπισκοτακια με μοσχοκαρυδο!

ποια κοπελα ρωτησε για καλυματα καρεκλας? εννοεις να καλυπτει ολη την καρεκλα? δεν νομιζω να εχει τετοια στο Τζαμπο αλλα δεν ειμαι κ σιγουρη...


kουκιδιτσα skrap book εννοεις αυτα τα ημερολογια που γραφουμε ποτε και γεννηθηκε το νινι,ποτε εβγαλε δοντι και τετοια...???αν εννοεις αυτο δεν εχουν πολυ πλακα...???εμεις προχθες καταφεραμε μετα απο πολλες αποτυχημενες προσπαθειες να κανουμε τα αποτυπωματα της(πατουσιτσα και παλαμιτσα)με δαχτυλομπογιες στο βιβλιαρακι της...!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αααχ καλα που τα ανεφερες!! να κανω κ εγω τα αποτυπωματα της! τι χρησιμοποιησατε για να παρει χρωμα το χερακι κ να αφησει αποτυπωμα???
ναι αυτο εννοω -με ενθυμια και φωτογραφιες- μαζευω πολυ υλικο κα ιμπιχλιμπιδια για να το στολίσω-
προς το παρον θα προσπαθησω να κανω το περιγραμμα του χεριου της με μολυβι !
ΠΑΩ!! Laughing Laughing


πηραμε δαχτυλομπογιες απο βιβλιοπολειο...εχει τα βασικα χρωματα...με κοκκινο κι ασπρο εφτιαξα ενα εωτονο φουξια....!!!τωρα θελω να παρω χαρτονι,να κανω κι εκει ενα χερακι κι ενα ποδαρακι,λιγο γκλιτερακι και να το φτιαξω καδρακι...!!!ειναι ωραιες αυτες οι αναμνησεις βρε κουκιδιτσα...!!!κι εγω φτιαχνω και μαζευω ο,τι σκεφτω.... Very Happy

eyanthia

eyanthia
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
eyanthia έγραψε:καλο μεσημερι κοριτσια, σχολασα!

ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!!ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ Η ΙΩΑΝΝΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ Ο ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΣΟΥ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΗΨΙΟ ΜΟΥ!!ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!

ΦΟΒΕΡΟ,Ε?

καλησπερα κοριτσια...

σαν σημερα...
πριν 2 χρονια...
τον κρατησα για πρωτη φορα αγκαλια! ενα μωρακι μικρο σα ποντικακι, με πολλα μαυρα μαλλακια κ εντονα χαρακτηριστικα...αχ πως περασε ο καιρος καρδια μου!
να σε χαιρομαστε αγγελε μου! εισαι η ανασα μου! και η αδερφουλα σου ειναι η ψυχη μου!

ειμαι πολυ τυχερη τελικα!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Να χαίρεσαι το αγοράκι σου Ευανθία μου! Να τα χιλιάσει!

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
eyanthia έγραψε:
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:
eyanthia έγραψε:καλο μεσημερι κοριτσια, σχολασα!

ΚΑΛΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!!ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ Η ΙΩΑΝΝΑ ΣΟΥ ΕΧΕΙ ΙΔΙΑ ΜΕΡΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ Ο ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΣΟΥ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΗΨΙΟ ΜΟΥ!!ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!

ΦΟΒΕΡΟ,Ε?

καλησπερα κοριτσια...

σαν σημερα...
πριν 2 χρονια...
τον κρατησα για πρωτη φορα αγκαλια! ενα μωρακι μικρο σα ποντικακι, με πολλα μαυρα μαλλακια κ εντονα χαρακτηριστικα...αχ πως περασε ο καιρος καρδια μου!
να σε χαιρομαστε αγγελε μου! εισαι η ανασα μου! και η αδερφουλα σου ειναι η ψυχη μου!

ειμαι πολυ τυχερη τελικα!

ΕΥΑΝΘΙΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ Κ ΓΩ ΤΟΝ ΑΝΗΨΙΟ ΜΟΥ!!ΓΕΡΑ Κ ΤΥΧΕΡΑ!ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ..

eyanthia

eyanthia
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ευχαριστω πολυ κοριτσια!

ειμαι πολυ συγκινημενη σημερα, ολη μερα...μα τι χαζη που ειμαι!
μεχρι κ στο ραδιοφωνο πηρα να του αφιερωσω τραγουδι!

ΜΙΝΑ+μπεμπα

ΜΙΝΑ+μπεμπα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
koukida έγραψε:
spapastamou έγραψε:
koukida έγραψε:
Nena έγραψε:Εγω πάλι μακαρονια θα φτιαξω για σημερα, τωρα εβαλα το νερο να βρασει. Κατεβηκα στην αγορα με το μικρο να αγορασω χαρτοπετσέτα για ντεκουπαζ σε κερί, πήρα και χρωματα για να διακοσμήσω μετα το κερι με ρελιεφ. Θα γινουν πολύ ωραια, θα σας βαλω και φωτος αν μπορεσω!
Very Happy
μπραβο ρε Νενα!! πολυ ωραιες ειναι ολες οι χειροτεχνίες!! θελω κ εγω να φτιαξω της μικρης το skrap book σιγα σιγα αλλα αποφαση δεν το παιρνω. τελικα δεν θα κανω κεικ -θα κανω μπισκοτακια με μοσχοκαρυδο!

ποια κοπελα ρωτησε για καλυματα καρεκλας? εννοεις να καλυπτει ολη την καρεκλα? δεν νομιζω να εχει τετοια στο Τζαμπο αλλα δεν ειμαι κ σιγουρη...


kουκιδιτσα skrap book εννοεις αυτα τα ημερολογια που γραφουμε ποτε και γεννηθηκε το νινι,ποτε εβγαλε δοντι και τετοια...???αν εννοεις αυτο δεν εχουν πολυ πλακα...???εμεις προχθες καταφεραμε μετα απο πολλες αποτυχημενες προσπαθειες να κανουμε τα αποτυπωματα της(πατουσιτσα και παλαμιτσα)με δαχτυλομπογιες στο βιβλιαρακι της...!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αααχ καλα που τα ανεφερες!! να κανω κ εγω τα αποτυπωματα της! τι χρησιμοποιησατε για να παρει χρωμα το χερακι κ να αφησει αποτυπωμα???
ναι αυτο εννοω -με ενθυμια και φωτογραφιες- μαζευω πολυ υλικο κα ιμπιχλιμπιδια για να το στολίσω-
προς το παρον θα προσπαθησω να κανω το περιγραμμα του χεριου της με μολυβι !
ΠΑΩ!! Laughing Laughing

ΚΟΥΚΙΔΑ ΜΟΥ ΣΕ ΒΙΒΛΙΟΠΩΛΕΙΟΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΒΡΕΙΣ Κ ΓΩ ΤΗΣ ΤΟ ΕΧΩ ΗΔΗ ΦΤΙΑΞΕΙ Κ ΑΠΛΑ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΝΕΟ ΟΠΩΣ ΕΜΒΟΛΙΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΩΝΩ ΜΕ ΤΙΣ ΑΝΤΙΔΡΑΣΕΙΣ ΤΗΣ..ΤΑ ΠΑΤΟΥΣΑΚΙΑ ΘΑ ΣΟΥ ΜΕΙΝΟΥΝ ΑΞΕΧΑΣΤΑ ΟΤΑΝ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΦΟΡΑΕΙ 38 39 Νο Κ ΘΑ ΛΕΣ ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΙΧΑ..

eyanthia

eyanthia
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΜΙΝΑ+μπεμπα έγραψε:ΕΥΑΝΘΙΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΓΙΟΚΑ ΣΟΥ Κ ΓΩ ΤΟΝ ΑΝΗΨΙΟ ΜΟΥ!!ΓΕΡΑ Κ ΤΥΧΕΡΑ!ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ..

ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 30 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις