Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
69 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 69 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

aggelini


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΜΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΟΛΑ ΣΤΟ ΜΙΚΡΟ ΜΑΧΗΤΗ.

mariloy

mariloy
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pf έγραψε:
mariloy έγραψε:ΔΥΜΑΜΗ ΨΥΧΗΣ ΜΑΣ ΔΙΝΕΙ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΣΑΣ !!ΧΙΛΙΑ ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΑΣ !! ΕΥΧΟΜΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΟΝΤΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ ΟΠΩΣ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΣΑΝ 2η ΜΑΝΑ!!!

mariloy σε ευχαριστώ πολύ και να χαίρεσαι τα παιδάκια σου (αν θυμάμαι καλά έχεις δυο)! Να σου πω οτι αυτός ήταν και ο λόγος δημοσίευσης της ιστοριούλας μας. Θελουμε να πούμε στις μέλλουσες μαμάδες που ίσως αντιμετωπίζουν πρόβλημα στην εγκυμοσύνη τους ότι όλα είναι δυνατά! Μην τα παρατάνε επειδή κάποιος δεν θέλει να χαλάσει τη φήμη του....
ΝΑΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΝΟΥΝ ΚΑΙ ΦΕΥΓΟΥΝ ΑΘΩΕΣ ΨΥΧΕΣ !! Η ΤΡΟΜΑΖΟΥΝ ΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΩΣΤΕ ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΟΙ ΑΝ ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΠΑΝΕ ΑΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΑΜΒΛΟΣΗ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΘΕΛΟΥΝ!

pf


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
26/04...
Τέτοια μέρα πέρυσι μάθαμε τα δυσάρεστα! Δεν ξέρω αν θα ξεχάσω ποτέ τα συναισθήματα που ένιωθα πέρυσι τέτοια μέρα! Ξέρω μόνο πώς τον κοιτάω και λιώνω!
Κοριτσάκια μου μην μένετε στην άποψη ενός μό νο γιατρού ανα σας καλύπτει. Ρωτήστε, ψάξτε και έχετε πίστη...

trelomana


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ξέρω μόνο πώς τον κοιτάω και λιώνω!
ΚΡΑΤΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ PF ΜΟΥ........
ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΤΙΣ ΚΑΚΙΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΠΑΡΕΛΘΟΝΤΟΣ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ.........!!!!!!
ΦΙΛΙΑ ΣΤΟ ΕΛΛΗΝΟΑΓΓΛΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!

goldy213

goldy213
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου να είστε πάντα καλά και εσείς και το αγοράκι σας.Πέρασα κάτι πολύ δυσάρεστο με τον μικρό μου τον γιο όταν ήταν 2 ετών και μπορώ να καταλάβω πως νιώθεις.Πραγματικά ενώ έχω τρία παιδιά εκείνον τον κοιτάω και όσο σκέφτομαι ότι μπορεί να τον είχα χάσει τρελαίνομαι στη σκέψη

http://www.leptomeria.gr

giota1977

giota1977
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΝΑ ΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ ΚΑΘΕ ΩΡΑ ΚΑΙ ΣΤΙΓΜΗ ΟΠΩΣ ΕΠΙΘΥΜΕΙΤΕ

dora74

dora74
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Δάκρυσα διαβάζοντας την ιστορία σου. Σου βγάζω το καπέλο γιαυτό που κάνατε. Εύχομαι στο επόμενο παιδάκι να μην αντιμετωπίσεις κανένα πρόβλημα.
Υποκλίνομαι...

pf


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Σαν χθες τέτοια μέρα κράτησα για πρώτη φορά το μωρό μου αγκαλίτσα!σκέψεις και συναισθήματα με κατέκλυσαν, σκεπτόμενη την ημέρα εκείνη!εύχομαι όλες οι μανούλες να είναι καλά και να έχουν πάντα μια τελειομήνη εγκυμοσύνη χωρίς προβλήματα!
Σε ευχαριστώ αντράκι μου που ήρθες και ομορφύνες τη ζωή μου!

eirinaki

eirinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
den exo ti na po..vourkosane ta matia mou..sugxarhtiria se esas gia tin maxi pou dosate enomenoi k dunatoi gia to paidaki sas!!!sugxaritiria sto antraki sas pou palepse toso dunata k ta katafere...sigxarhthria stous giatrous gia tin douleia pou kanane!!!euxaristoume oloi mas ton Theo pou mesa apo ta thavmata tou emeis elpizoume!!!!giati thavmata ginontai kathe mera...k ego eimai mia mikriii apodoksi oti thavmata ginontai!!!se euxaristo thee mou



Έχει επεξεργασθεί από τον/την eirinaki στις Παρ Αυγ 10, 2012 4:01 am, 1 φορά

PERIMPALOU2


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΣΟΥ.ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΑΝ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΑΦΟΥ ΞΕΠΕΡΑΣΕΤΕ ΑΥΤΟ ΘΑ ΞΕΠΕΡΑΣΕΤΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.!!! Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΑ!

μαμακα μου

μαμακα μου
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τελος στην ταλαιπωρια, τωρα σου ευχομαι ολοψυχα μονο τα καλα, τα καλυτερα να ερχονται στην οικογενεια σας! Very Happy

katkout

katkout
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
pf έγραψε:Ζητάω εκ των προτέρων συγγνώμη για το μέγεθος της ιστορίας. Είναι μεγάλη, αλλά θεωρώ πως αξίζει να την διαβάσετε. Πάρτε λοιπόν ένα φλιτζάνι καφέ δίπλα σας και καλή ανάγνωση!!!
Η δική μας ιστορία ξεκινά στις 23 Δεκεμβρίου. Πρώτο τεστ εγκυμοσύνης και η ένδειξη θετική…Η χαρά ήρθε και στο σπίτι μας και ήταν ολοφάνερη στα πρόσωπά μας! Ήταν ένα δώρο Θεού…Ο Άι Βασίλης ήρθε νωρίτερα με το καλύτερο δώρο για τις γιορτές.
Όλα έβαιναν καλώς τους πρώτους μήνες. Η εγκυμοσύνη μου ήταν φυσιολογική, χωρίς κανένα απολύτως πρόβλημα. Οι ρυθμοί μου δεν άλλαξαν καθόλου. Πρωί απόγευμα μάθημα και παρούσα σε όλες τις υποχρεώσεις μου. Κάθε μήνα αδημονούσαμε να δούμε τη φατσούλα, να ακούσουμε την καρδούλα του, να «κρυφοκοιτάξουμε μέσα από μια κλειδαρότρυπα» τον ανθρωπάκο μας… Το παρών δόθηκε στις 20 Απριλίου. Ο μικρός έκανε αισθητή την παρουσία του και εμείς ήμασταν οι χαζογονείς! Όλα λοιπόν ήταν καλά…
Ο… Γολγοθάς ξεκίνησε στις 26 Απριλίου!!! Το πρωί έκανα μάθημα κανονικά και το απόγευμα είχαμε ραντεβού με το παιδί μας…Ένα ραντεβού που ανέτρεψε πολλά…
Ήταν προγραμματισμένος ο υπέρηχος β’ επιπέδου. Όλοι μας έλεγαν ότι είναι μεγάλης διάρκειας και πως θα δούμε προσωπάκι, χεράκια, πατουσάκια…Ο υπέρηχος κράτησε μόλις πέντε λεπτά… Πέντε λεπτά ήταν αρκετά για να εντοπιστεί το πρόβλημα! Ο γιατρός πάγωσε. Η διάγνωση ήταν υγρό στη θωρακική κοιλότητα. Αμέσως μας μίλησε ειλικρινέστατα, χωρίς να μας κρύψει τη σοβαρότητα της κατάστασης. Μας παρέπεμψε σε εμβρυολόγο, χαρακτηρίζοντας την κατάσταση ιδιαιτέρως κρίσιμη…Ήταν σαν να γκρεμίστηκε ο κόσμος γύρω μας…
Ο εμβρυολόγος μας δέχθηκε το επόμενο πρωί. Μετά από μια ενδελεχή εξέταση, η διάγνωση ήταν η ίδια. Ο μπομπιράκος ήταν μία από τις σπάνιες περιπτώσεις: πρώιμος εμβρυϊκός υδροθώρακας. 1 στις 15.000 κυήσεις!!! Η ερώτηση κρίσιμη: «Θέλετε να το παλέψετε;». Δεν διστάσαμε ούτε στιγμή…
Ένας κύκλος εξετάσεων μόλις ξεκινούσε. Αμνιοπαρακέντηση, αιματολογικές εξετάσεις κ.λπ. Έπρεπε να αποκλειστούν πολλά ενδεχόμενα (χρωμοσωμικές ανωμαλίες, ιοί, μικρόβια). Κάθε αρνητική απάντηση που παίρναμε και ένας βαθύς αναστεναγμός…Ελπίζαμε και πιστεύαμε στον Θεό. Αφού αποκλείστηκαν τα παραπάνω, έπρεπε να ελέγξουμε την καρδούλα του. Αναγκαστικά, όντας στον 6ο μήνα κυήσεως, πήγαμε σε εμβρυοκαρδιολόγο στην Αθήνα. Η εξέταση διήρκησε δυο ώρες. Δυο ώρες ξαπλωμένη σε ένα κρεβάτι, με ένα γιατρό να μην μιλάει καθόλου. Κοίταζα τον άνδρα μου και έκλαιγα βουβά. Με το πέρας της εξέτασης, μας είπε ότι η καρδούλα του είναι καλά, αλλά δυστυχώς δεν θα αντέξει για πολύ. Έπρεπε να γίνει άμεσα παροχέτευση του υγρού. Αν και λάβαμε το αποτέλεσμα που θέλαμε, η ψυχολογία μας είχε κατέβει στα Τάρταρα. Στο νησί οι γιατροί μας πανηγύριζαν. Είχαν ακούσει ό,τι ήθελαν…
Επόμενη κίνηση: Αγγλία, Λονδίνο, Κ. Νικολαΐδης…
Δευτέρα μεσημέρι 10 Μαΐου πετάμε για Λονδίνο. Τρίτη πρωί είμαστε στο νοσοκομείο για τις απαραίτητες εξετάσεις. Το μεσημεράκι έρχεται ο καθηγητής και πραγματοποιείται ενδομήτρια επέμβαση! Ο πόνος αφόρητος, τόσο σωματικά όσο και ψυχικά. Ο άνδρας μου να μου κρατάει το χέρι, μία Αγγλίδα να μου χαϊδεύει το κεφάλι κι εγώ να κοιτάω το ταβάνι, ανήμπορη να εκφράσω τα συναισθήματά μου. Ούτε ένα δάκρυ δεν κύλησε… Μία κίνηση δική μου, θα σήμανε αυτόματα τον θάνατο του παιδιού μου…
Σύμφωνα με τον καθηγητή, όλα πήγαν καλά. Οι πιθανότητες τώρα ήταν με το μέρος μας. Το παιδάκι μας είχε 70% πιθανότητα να έρθει στον κόσμο, αρκεί να μην έφευγαν οι παροχετεύσεις που είχε στην πλατούλα του.
Επιστρέψαμε Ελλάδα και εγώ πέρασα τους υπόλοιπους μήνες στο κρεβάτι. Κάθε εβδομάδα και ένας υπέρηχος. Κάθε εβδομάδα υπερπηδούσαμε ένα εμπόδιο, βλέποντας ότι ο μπομπιράκος μας παλεύει για να έρθει σ’ αυτό τον κόσμο…
Επιτέλους, ήρθε η μέρα αυτή… 9 Αυγούστου είχαμε το προγραμματισμένο ραντεβού μαζί του. Μπαίνοντας στο χειρουργείο, ο γιατρός ενημέρωσε τον σύζυγο ότι περιμέναμε τα πάντα. Έπρεπε να ήταν έτοιμος για τα χειρότερα! Όπως είπε, δεν ήξερε τι θα αντιμετωπίσει εκεί μέσα!
Κατά τη διάρκεια της καισαρικής και οι δυο γιατροί (φανταστείτε ότι στο χειρουργείο ήταν 6 γιατροί για να δουν την περίπτωση) με διατηρούσαν ψύχραιμη. Αγωνιούσα και παρακαλούσα τον Θεό να πάρω αγκαλιά το παιδάκι μου. Ήθελα να πάνε όλα καλά, να αφαιρεθούν οι παροχετεύσεις και να μην έχουμε επιπλοκές (πνευμοθώρακας). Το κλάμα του ήχησε στα αφτιά μου σαν μελωδία… Ο γιος μου ήρθε στον κόσμο, ομορφαίνοντας τη ζωή μας! Η αλήθεια είναι ότι δεν μπόρεσα να χαρώ το γεγονός όπως θα ήθελα. Το άγχος μου ήταν υπερβολικό και η αγωνία μου μεγάλη! Δάκρυα χαράς με κατέκλυσαν και με κατακλύζουν ακόμη και τώρα που γράφω αυτή την ιστορία.
Ο μικρός βέβαια νοσηλεύτηκε προληπτικά για μία εβδομάδα στη Μονάδα. Η ευθυνοφοβία των Ελλήνων γιατρών δεν του έδωσαν τη δυνατότητα να είναι στην αγκαλιά μας από τα πρώτα λεπτά της ζωής του. Κάθε μέρα έπαιρνα άδεια από το μαιευτήριο και πήγαινα στο νοσοκομείο για να τον δω. Στις ερωτήσεις μου γιατί δεν τον παίρνω, δεν είχαν να μου απαντήσουν κάτι. Ήταν μια ιδιαίτερη περίπτωση το «παιδί που πήγε στην Αγγλία» και ήθελαν να το παρακολουθήσουν…
Εν τέλει ήρθε στο σπιτάκι του και απολαμβάνει έκτοτε τα χάδια και τα φιλιά μας… Η παιδίατρος που το εξέτασε δεν μας πίστευε. Ο μπομπιράκος μας είναι ένα άκρως φυσιολογικό παιδάκι και το μόνο που μαρτυράει την περιπέτειά του είναι δυο ραμματάκια στα πλευρά του!
Η ιστορία μας ελπίζω να παραδειγματίσει αρκετά ζευγάρια. Ήμασταν το πρώτο ζευγάρι που πήγε στην Αγγλία από την Ελλάδα γι’ αυτό τον λόγο. Αν αναλογιστούμε λοιπόν ότι εκεί αντιμετωπίζουν περίπου τέσσερα τέτοια περιστατικά το μήνα, αλλά και τη φράση που έλεγαν στο γιατρό μου οι συνάδελφοί του «καλά, δεν τους είπε να το ρίξουν;», μπορούμε να καταλάβουμε πολλά…
Εγώ οφείλω ένα μεγάλο ευχαριστώ πρώτα απ’ όλα στον άνδρα μου, γιατί ήταν δίπλα μου καθ’ όλη τη διάρκεια αυτού του δύσκολου ταξιδιού. Φυσικά, είμαι ευγνώμων στους γονείς μας, στα αδέρφια μας και προπαντός στους γιατρούς μου και στον κ. Νικολαΐδη, που με τη σωστή καθοδήγησή τους κατάφερα και έφερα στον κόσμο το πιτσιρίκι μου…
Μα πάνω απ’ όλα ευχαριστώ τον Θεό που άκουσε τις προσευχές μου και άφησε αυτό τον άγγελο κοντά μας!

"Το παιδί που πήγε στην Αγγλία" - Σελίδα 3 50580 "Το παιδί που πήγε στην Αγγλία" - Σελίδα 3 50580 "Το παιδί που πήγε στην Αγγλία" - Σελίδα 3 50580 "Το παιδί που πήγε στην Αγγλία" - Σελίδα 3 50580 "Το παιδί που πήγε στην Αγγλία" - Σελίδα 3 50580 "Το παιδί που πήγε στην Αγγλία" - Σελίδα 3 50580
Μπράβο σας!!! Να χαίρεστε τον μικρό σας πρίγκιπα!!! Είναι δυνατός σαν τους γονείς του που δεν του στέρησαν την ευκαιρία να ανοίξει τα ματάκια του στον κόσμο μας!!! Να είστε γεροί, δυνατοί κι ευτυχισμένοι!!!
"Το παιδί που πήγε στην Αγγλία" - Σελίδα 3 417472

Mamma_Mia!

Mamma_Mia!
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
τη συγκινηση και αυτη βραδιατικα....να ειστε γεροι και δυνατοι να τον χαιρεστε!!συγχαρητηρια για την υπομονη και την πιστη σας

kaatrin

kaatrin
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αυτη λοιπον ηταν η πρωτη κ τελευταια πειπετειουλα του!!!απο δω κ περα μονο χαρες πλαι σε 2 αξιεπαινους γονεις!!!!να το χαιρεστε;;;πως το εχετε ονομασει;;;του αξιζει ενα ηρωικο ονομα...

Naselen

Naselen
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ότι και να πω είναι λίγο, δεν διάβασα τα υπόλοιπα σχόλια τα μάτια μου δεν με αφήνουν να δω καθαρά από τα δάκρυα. Είστε παράδειγμα, μπράβο σας και εύχομαι ο θεός να σας έχει πάντα καλά

eirini31


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
"Το παιδί που πήγε στην Αγγλία" - Σελίδα 3 50580 "Το παιδί που πήγε στην Αγγλία" - Σελίδα 3 50580 "Το παιδί που πήγε στην Αγγλία" - Σελίδα 3 50580 "Το παιδί που πήγε στην Αγγλία" - Σελίδα 3 50580
ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!!ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΟ ΚΟΥΡΑΓΙΟ Κ ΤΗΝ ΕΠΙΜΟΝΗ ΣΑΣ.ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ, ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΑΝΤΡΑΚΙ ΣΟΥ "Το παιδί που πήγε στην Αγγλία" - Σελίδα 3 417472 "Το παιδί που πήγε στην Αγγλία" - Σελίδα 3 417472 "Το παιδί που πήγε στην Αγγλία" - Σελίδα 3 417472 "Το παιδί που πήγε στην Αγγλία" - Σελίδα 3 417472 "Το παιδί που πήγε στην Αγγλία" - Σελίδα 3 417472

μπεμπα2012

μπεμπα2012
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οτι και να πω ειναι λιγο μπροστα στο θαυμα ζωης που εχετε και σας χαμογελα και ομορφαινει το σπιτικο σας;

nana

nana
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κοπελα μου ανατριχιασα ολοκληρη απο την ιστορια σου..
εχω παθει 2 φορες πνευμοθωρακα και εχω χειρουργηθει Crying or Very sad ολα αυτα στα 22 μου...και ξερω ποσο επωδυνο ειναι..
τελος καλο ολα καλα ομως για σας,το μωρακι σας ητανε δυνατο!!!να το χαιρεστε και να το καμαρωνετε καθε μερα σου ευχομαι!!!

mama_tou_Thanasi

mama_tou_Thanasi
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Συγχαρητήρια για τη δύναμη σας και να χαίρεστε το παιδάκι σας. Κι εμείς τραβήξαμε πολλά με τον μικράκο μας αλλά ελπίζουμε να έχουν όλα τελειώσει. Μόλις είδα οτι αύριο στις 20:00 στην ΕΤ1 θα έχει ένα αφιέρωμα στον κο. Νικολαιδη. Ας βρούμε λίγο χρόνο και ας το παρακολουθήσουμε.

pf


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Δεύτερη χρονιά φέτος που δεν με παίρνει ύπνος...
Τέτοια μέρα πριν από 2 χρόνια...
Θυμάμαι τα λόγια, θυμάμαι το βουβό κλάμα, θυμάμαι το κενό....
Κι όμως αγάπη μου τώρα κοιμάσαι στο κρεβατάκι σου και δεν χορταίνω να σε βλέπω!
Σε ευχαριστώ Θεέ μου...

ΥΓ: Κορίτσια μου μην χάνετε ποτέ την πίστη σας!Και να θυμάστε η ελπίδα πεθαίνει πάντα τελευταία....

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 3]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις