Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
40 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 40 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 41]

bou-boukitsa

bou-boukitsa
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:αμα τον ενοχλει το γενικοτερο πες του τοτε "αγαπη μου δε φταιει καμια απο τις 2!φταις εσυ που δεν εβαλες ορια στη συμπεριφορα της καθεμιας!ορια στη μανα σου να με ανεχεται και ας μη της αρεσει και ορια σε μενα να το καταπινω οταν πρεπει να την βλεπω!αλλα εσυ εβγαλες την ουρα σου απ'εξω!και τωρα το παιζεις και θυμα!"οπως ειπα κι εγω στον δικο μου,"εμενα μου ειπες γιατι ευα εκανες ετσι στη μανα μου στη μανα σου το ειπες ποτε αυτο το γιατι????οταν της το πεις και οταν αυτη ριξει τη μυτη της και ερθει να πει συγγνωμη τοτε και μονο τοτε θα ξαναβαλεις τη λεξη γιατι στο στομα σου οταν θα μου απευθυνθεις για τη μανα σου"
μια χαρα θα κατσει να σκεφτει το δικο του μεριδιο ευθυνης και δε θα ξαναβγαλει την ουρα του απ'εξω...
ΚΑΙ ΜΗ ΞΑΝΑΚΟΥΣΩ ΟΤΙ ΜΑς ΠΡΗΖΕΙς ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΤΕΤΟΙΕΣ ΠΑΠ@ΡΙΕΣ!!!!


σωστη!!!!!!!!!!! Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect Respect

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα φιλενάδες!!Μόλις κοίμησα την ανιψούλα μας Very Happy Very Happy (του κουνιάδου μου)!!!Τατιάνα χαλάρωσε!Ξεκόλλα!Με το να κάθεσε να σκέφτεσε για ποιο λόγο είσαι με τον Νίκο κτλ επειδή δεν σε υποστήριξε δεν θα βγεί κάτι!Είναι ο πατέρας του παιδιού σου!Είναι ο άνθρωπός σου!Τι μαλακίες κάθεσε και σκέφτεσε?Για χαλάρωσε λίγο!Δεν είσαι μωρό!Οκ δεν σε υποστήριξε και δεν στην κατηγόρησε εκεί όμως σίγουρα έγινε της π@#@$%^^&&(&^%$ας το κάγκελο!Οτι και να σου πούνε και να σου κάνουνε είναι γονείς τους!Το ίδιο ισχύει και για αυτούς!Οτι και να τους κάνεις είσαι γυναίκα του και μάνα του παιδιού του!
Και εμένα δεν με υποστήριζε στην αρχή ο δικός μου επειδή του πήγαινα κόντρα και τους έβριζα μεσα στα μούτρα του!ΜΕΓΑ ΛΑΘΟΣ!!!!!!Μόλις κατάλαβα το λάθος μου έπιασα την πεθερά μου και της είπα 2 κουβέντες!Σ'αρέσει έτσι όπως τα λέω καλώς!Δεν σου άρεσει?Εχουμε τα τυπικά και τέλος!ΝΑ δείς τι καλά ήρθε και έστρωσε!ΝΑ σου δώσω ένα πχ!Προχθές γίνετε ένα σκηνίκό μια μαλακία για την ακρίβεια και παίρνει τηλ τον δικό μου να του τα πεί!Τα παίρνω ΄στο κρανίο!Αρχισε ο δικός μου να λέει τα δικά του είπα και εγώ και στο τέλος γύρισα και του είπα:Τώρα θα μαλώσουμε εμείς?Αυτό ήταν..'εληξε το θέμα!Το μεσημέρι του λέω:Θα τα πω ένα χέρι στην μάνα σου γιατί μου την έδωσε άσχημα το πρωί!Μου λέει εντάξει εν μέρη δίκιο είχε Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes !Του λέω ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΔΙΚΙΟ!ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΓΙΑΤΙ ΠΗΡΕ ΕΣΕΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΗΡΕ ΕΜΕΝΑ?ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙ ΟΤΙ ΣΕ ΦΟΒΑΜΑΙ?ΕΛΕΟΣ!!!!Δεν μίλησε δεν έβγαλε άχνα!Την πέρνω τηλ και της λέω:Την επόμενη φορά που α έχεις να πείς κάτι για εμένα θα πάρεις εμένα!Οχι τον γιο σου!Δεν θα μαλώνουμε εμείς για τις μαλακίες σου!Το κατάλαβες Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil ?Η απάντηση:Οχι βρε βγήκε πρώτο το νούμερο του και για αυτό κάλεσα εκείνον Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad !Της απαντώ όμορφα και ωραία:ΕΛΕΟΣ Shocked !Και το έκλεισα!Και έληξε εκεί η παρεξήγηση!
Υγ!Και όχι δεν τον κάνω οτι θέλω τον άντρα μου!Απλώς οταν έχω δίκιο έχω!
Και πλέον το καταλαβαίνει μετά απο προσπάθειες δικές μου!!!
Αυτά και μην στενοχωριέσε!!

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:Sorry κοριτσια σας εχω κατα πρηξει.Μου εκατσε πολυ ασχημα ολο αυτο και δε μπορω να τα πω στους δικους μου....και θα σκασω...Χιλια συγγνωμη που σας τα πριζω...Θα συνελθω που θα παει?


Να τα λες Τατιάνα μου..να τα λες σε εμάς..σε καταλαβαίνουμε απόλυτα!!!
να τα βγάζεις από μέσα σου!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Ψυχρανθηκα ρε πουστη μου...


Τατι οι αντρες δυστυχως ειναι στον κοσμο τους τρελαινονται στην ιδεα να μπαινουνε στο τρυπακι να σκεφτονται ποιο ειναι το σωστο κι ετσι τα ριχνουν και στις 2 μεριες! δεν ξερω τι να σου πω απλα μη δινεις σημασια

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τατιανα μου πρεπει να μιλησετε κ οχι να γινετε 2 ξενοι στα καλα καθουμενα για χαρη αλλων!! πιαστον ομορφα κ ωραια κ εξηγησε του.μην νομιζεις σιγουρα κ εκεινος στεναχωριεται αλλα ελα κ εσυ λιγο στην θεση του.ειναι στη μεση κ δεν ξερει πως να συμπερηφερθει!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τατιαννα θα σου πω παλι την αποψη μου και ελπιζω να μην κατηγορηθω (παλι) οτι θελω να σε χωρισω!!

Πεσ μου τι αλλο να κανεις πια για να αποδειξεις την αγαπη σου;; Εγω που σε ξερω ελαχιστα σε εχω δει να κανεις συνεχως υποχωρησεις!! Και καλα εκανες μεχρι ενα σημειο! Ολες κανουμε!!Αλλα δεν γινετε να κανει τα παντα μονο εσυ!!!!


Εγω εχω καταλαβει οτι αξιζεις πολλα ο Νικος ακομα να το καταλαβει;;;

Λυπαμαι αλλα ειναι λαθος!!! Κια δεν ειναι η 1η φορα! Ανεχτηκες την σκατοσυμπεριφορα τους ακομα και την Ιερη μερα που βαφτιζες τον γιο σας αλλα οχι να σου λεει η μανταν αντε .... και να σου λεει φταιτε και οι δυο!!!

Ολα αυτα θα τα κρατας παντα μεσα σου και αυτο δεν θα σας βγει σε καλο!

Κριμα που σε χανει!

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Sorry κοριτσια σας εχω κατα πρηξει.Μου εκατσε πολυ ασχημα ολο αυτο και δε μπορω να τα πω στους δικους μου....και θα σκασω...Χιλια συγγνωμη που σας τα πριζω...Θα συνελθω που θα παει?
κοψε τις μα@@κιες μην ερθω και εγω στην συνηντηση στην αθηνα και σε πλακωσω στις γρηγορες να συνελθεις.χαζη(με την καλη εννοια).δηλ αν εχω εγω ενα προβλημα να μην σας το πω γιατι θα σας πρηζω?

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θα συμφωνησω με την βιβιαν.δεν γινεται να υποχωρει παντα ο ενας.αυτο δεν ειναι σχεση.

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καπου χαθηκε οοολη η απαντηση μου!!!ΕΥΑΚΙ ωραια παραμυθακια ακουγε η αδερφουλα σου.... και σε προσκυνω για την απαντηση σου στο θεμα της Τατιανας!!!!!Τατιανουλα τι να σου πω κοριτσι μου.....ΥΠΟΜΟΝΗ αφου θες........!!!και μην ακουω χαζομαρες οτι μας ζαλιζεις γιατι μεθαυριο στη συναντηση θα σου βγαλω το μαλλι τριχα τριχα!!!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Τατιαννα θα σου πω παλι την αποψη μου και ελπιζω να μην κατηγορηθω (παλι) οτι θελω να σε χωρισω!!

Πεσ μου τι αλλο να κανεις πια για να αποδειξεις την αγαπη σου;; Εγω που σε ξερω ελαχιστα σε εχω δει να κανεις συνεχως υποχωρησεις!! Και καλα εκανες μεχρι ενα σημειο! Ολες κανουμε!!Αλλα δεν γινετε να κανει τα παντα μονο εσυ!!!!


Εγω εχω καταλαβει οτι αξιζεις πολλα ο Νικος ακομα να το καταλαβει;;;

Λυπαμαι αλλα ειναι λαθος!!! Κια δεν ειναι η 1η φορα! Ανεχτηκες την σκατοσυμπεριφορα τους ακομα και την Ιερη μερα που βαφτιζες τον γιο σας αλλα οχι να σου λεει η μανταν αντε .... και να σου λεει φταιτε και οι δυο!!!

Ολα αυτα θα τα κρατας παντα μεσα σου και αυτο δεν θα σας βγει σε καλο!

Κριμα που σε χανει!


Μέχρι τώρα σου έχω πει πολλές φορές να κάνεις υπομονή και να κάνεις προσπάθειες. Μετά από αυτό θα συμφωνήσω απολύτως με τη Βίβιαν. Και ειδικά με την τελευταία της φράση. Νομίζω πως ήρθε πια η ώρα να κάνεις μια πάααααρα πολύ σοβαρή συζήτηση με τον Νικόλα. Ήρθε η ώρα και γι' αυτόν να επιλέξει.

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
chicken έγραψε:Το δωμάτιό μας!!!!

http://www.eimaimama.gr/2011/11/to-dwmatio-tis-valias.html


chicken της κορης σου είναι το δωμάτιο?
Το φουσκωτό αυτοκινητάκιμε τα μπαλάκια από που τα πήρατε?? το θέλω και γώ..μπαλάκια τέτοια έχω βρει στον Σκλαβενίτη...αλλά το φουσκωτό?

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
chicken έγραψε:Το δωμάτιό μας!!!!

http://www.eimaimama.gr/2011/11/to-dwmatio-tis-valias.html


αχ ειναι πραγματικα υπεροχο!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 12 875502

τι να πρωτοπω η τελεια κουνια, το φουσκωτο, η τσουλιθρα, το πατωμα,, ολα ειναι σουπερ!!!
πολυ τυχερο το παιδακι σας με τετοιους γονεις!! να το χαρει με την ψυχη του!!!

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mommy12585 έγραψε:
chicken έγραψε:Το δωμάτιό μας!!!!

http://www.eimaimama.gr/2011/11/to-dwmatio-tis-valias.html


chicken της κορης σου είναι το δωμάτιο?
Το φουσκωτό αυτοκινητάκιμε τα μπαλάκια από που τα πήρατε?? το θέλω και γώ..μπαλάκια τέτοια έχω βρει στον Σκλαβενίτη...αλλά το φουσκωτό?

Nαι ναι της κορούλας μου ειναι!!
απο το Early Learning Center το πήραμε, 45 ευρώ και άλλα τόσα τα μπαλάκια Smile

evvi έγραψε:
chicken έγραψε:Το δωμάτιό μας!!!!

http://www.eimaimama.gr/2011/11/to-dwmatio-tis-valias.html


αχ ειναι πραγματικα υπεροχο!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 12 875502

τι να πρωτοπω η τελεια κουνια, το φουσκωτο, η τσουλιθρα, το πατωμα,, ολα ειναι σουπερ!!!
πολυ τυχερο το παιδακι σας με τετοιους γονεις!! να το χαρει με την ψυχη του!!!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ καλή μου!
Να χαίρεσαι το παιδάκι σου! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 12 417472

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
chicken έγραψε:
mommy12585 έγραψε:
chicken έγραψε:Το δωμάτιό μας!!!!

http://www.eimaimama.gr/2011/11/to-dwmatio-tis-valias.html


chicken της κορης σου είναι το δωμάτιο?
Το φουσκωτό αυτοκινητάκιμε τα μπαλάκια από που τα πήρατε?? το θέλω και γώ..μπαλάκια τέτοια έχω βρει στον Σκλαβενίτη...αλλά το φουσκωτό?

Nαι ναι της κορούλας μου ειναι!!
απο το Early Learning Center το πήραμε, 45 ευρώ και άλλα τόσα τα μπαλάκια Smile

evvi έγραψε:
chicken έγραψε:Το δωμάτιό μας!!!!

http://www.eimaimama.gr/2011/11/to-dwmatio-tis-valias.html


αχ ειναι πραγματικα υπεροχο!!!! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 12 875502

τι να πρωτοπω η τελεια κουνια, το φουσκωτο, η τσουλιθρα, το πατωμα,, ολα ειναι σουπερ!!!
πολυ τυχερο το παιδακι σας με τετοιους γονεις!! να το χαρει με την ψυχη του!!!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ καλή μου!
Να χαίρεσαι το παιδάκι σου! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 12 417472

Όντως πολύ ωραίο το δωμάτιο. Λοιπόν και έψαχνα τι δώρο θα κάνω στην κόρη μου για τις γιορτές...

Αλήθεια ασχολείται το παιδάκι σου με το συγκεκριμένο?? Εμένα μου φαίνεται ότι θα ενθουσιαστεί...Αν δε βρω το ίδιο θα πάρω κάτι παρόμοιο σε φουσκωτό...

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:Καπου χαθηκε οοολη η απαντηση μου!!!ΕΥΑΚΙ ωραια παραμυθακια ακουγε η αδερφουλα σου.... και σε προσκυνω για την απαντηση σου στο θεμα της Τατιανας!!!!!Τατιανουλα τι να σου πω κοριτσι μου.....ΥΠΟΜΟΝΗ αφου θες........!!!και μην ακουω χαζομαρες οτι μας ζαλιζεις γιατι μεθαυριο στη συναντηση θα σου βγαλω το μαλλι τριχα τριχα!!!

Δεν μου εμεινε μαλλι μαρη σου λεω,μετα τα γεγονοτα μου πεσανε κ οι τελευταιες 5 τριχες που ειχα....Αργησες..Λυπαμαι,εισαι ο ΠΙΟ αδυναμος κρικος!!


chicken έγραψε:Το δωμάτιό μας!!!!

http://www.eimaimama.gr/2011/11/to-dwmatio-tis-valias.html


Οντως το καλυτερο μεχρι στιγμης δωματιο που εχω δει....

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τέλειο δωμάτιο! Μπράβο σας! Η Βάλια θα τρελαίνεται στο παιχνίδι φαντάζομαι!!!

κατινα

κατινα
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
chicken έγραψε:Το δωμάτιό μας!!!!

http://www.eimaimama.gr/2011/11/to-dwmatio-tis-valias.html




πω πω ειναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ το δωματιο!!!
καλε αυτο ειναι παιδοτοπος κανονικος και μαλιστα και για μεγαλους!!!!ειναι ΤΕΛΕΙΟ!!!! ΜΠΡΑΒΟ!!!!
και η κουνια ειναι πολυ ωραια ...
αν επιτρεπεται απο που?????

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κατινα έγραψε:

πω πω ειναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΟ το δωματιο!!!
καλε αυτο ειναι παιδοτοπος κανονικος και μαλιστα και για μεγαλους!!!!ειναι ΤΕΛΕΙΟ!!!! ΜΠΡΑΒΟ!!!!

Ευχαριστούμε πολύ!!! Πραγματικά είναι παιδότοπος και για μεγάλους! Αφού να φανταστείς πολύ σπάνια παίζουμε έξω απο το δωμάτιό της Very Happy Very Happy Very Happy
Την κούνια την πήραμε απο τον Δήμα στο Μαρκόπουλο. Είναι της Ιταλικής εταιρίας pali. Επειδή είναι παλιότερο μοντέλο, δεν ξέρω απο που θα μπορούσες να την βρεις...
Αν θες το τηλέφωνο του μαγαζιού που την πήραμε πες μου να σου πω Very Happy Very Happy

mommy12585 νομίζω θα ενθουσιαστεί το κοριτσάκι σου & αυτό στο λέω ορμώμενη απο το πως κάνανε 15 παιδάκια -διαφόρων ηλικιών- μόλις το είδανε στο πάρτυ γενεθλίων μας. Very Happy Very Happy
Η δικιά μου τρέχει με φόρα και πέφτει μέσα και μετά κανει βαρελάκια Laughing Laughing Laughing Laughing

thanks κορίτσια! Η αλήθεια είναι πως καμαρώνω σα το γύφτικο σκεπάρνι για το δωμάτιό μας Very Happy Very Happy Very Happy



Έχει επεξεργασθεί από τον/την chicken στις Τετ Νοε 09, 2011 10:36 am, 1 φορά

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σκέφτομαι ότι πρέπει να μάθω κι άλλα τραγουδάκια από τα ζουζούνια για να τραγουδάω στην μικρή μου για να κάθεται ήσυχη. Όσα έμαθα εδώ και 15 μήνες δεν της αρέσουν πια. Κάθε φορά που ξεκινάω π.χ "όταν θα πάω κυρά μου στο παζάρι", δεν προλαβαίνω να αποτελιώσω τον στοίχο και μου λέει το σκατούλι: "άο" (δηλαδή να της πω "άλλο" τραγουδάκι).
Σήμερα λοιπόν είπα να της πω χριστουγεννιάτικα μιας και πλησιάζουν οι γιορτές, και αφού δεν τα ξέρει λέω θα της αρέσουν. Αμ δε. Δεν της άρεσε ΚΑΝΕΝΑ !!!! Οπότε θα παίξει πολύ youtube τις επόμενες ημέρες.....

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια εμενα ο γιος μου εχθες το πρωι καθως στεκοταν ορθιος στο τραπεζακι του σαλονιου,ηθελε να κατεβει και ετσι οπως αφεθηκε για να πεσει με το κωλαρακι του το προσωπακι του βρηκε στο επιπλο και μαλλον ειδε πεταλουδιτσες και αστερακια γιατι στην πτωση χτυπησε και το κεφαλι κατω....Κλαμαααααα..Το καημενακι μου...

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
chicken τελειο το δωματιο! που θα βρω τετοιο φουσκωτο στη θεσνικη???
τατιανα φιλακια πολλα στο κεφαλακι σας κ θα γιανει!!!
οσο κ τα καινουργια σουξε των ζουζουνιων ναι ειναι βαρετα!!!ξεκινα της τραγουδια απο αλλο ρεπερτοριο!

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αγγελικημαρια έγραψε:chicken τελειο το δωματιο! που θα βρω τετοιο φουσκωτο στη θεσνικη???
τατιανα φιλακια πολλα στο κεφαλακι σας κ θα γιανει!!!
οσο κ τα καινουργια σουξε των ζουζουνιων ναι ειναι βαρετα!!!ξεκινα της τραγουδια απο αλλο ρεπερτοριο!

http://www.earlylearningcentre.gr/
Σου βάζω το link Very Happy Very Happy

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
chicken έγραψε:
αγγελικημαρια έγραψε:chicken τελειο το δωματιο! που θα βρω τετοιο φουσκωτο στη θεσνικη???
τατιανα φιλακια πολλα στο κεφαλακι σας κ θα γιανει!!!
οσο κ τα καινουργια σουξε των ζουζουνιων ναι ειναι βαρετα!!!ξεκινα της τραγουδια απο αλλο ρεπερτοριο!

http://www.earlylearningcentre.gr/
Σου βάζω το link Very Happy Very Happy

ευχαριστω πολυ!!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:

litsakos έγραψε:
φταις,φταις!φταις που συνεχισες να της μιλας κ να την βλεπεις tat.... Shocked

Ειχα η αμοιρη να την δω 7 μηνες με μια εξαιρεση στην βαφτιση που δεν της εδωσα καν σημασια οπως κι αυτηη σε ολο μου το σοι,ακομη και στο παιδι.Απλα με γκαστρωσε ο αλλος οτι θελανε να τα βρουμε κι εγω εφταιγα που δεν πηγαινα,πηγα κι εγινε οτι εγινε...

να τα βρειτε δεεεν....χλωμο.Και γιατι να τα βρειτε κιολας? Εχεις τον αντρα σου δεν χρειαζεσαι ολο το σοϊ. Καταλαβαινω οτι θα νιωθει μ@κακας αντρας σου,δεν ειναι λιγο να ξεφτιλιζεται ετσι η μανα του...αλλα να διαλεξει αναμεσα σας...εγω δεν θα τον εβαζα σε τετοια θεση. Δεν μπορεις να απαρνηθεις την μανα σου.Αλλα μπορεις καλλιστα να ΜΗΝ ξανδεις την μητερα του. Αυτο δεν εχει αυτος δικαιωμα να το ζηταει πλεον. Οσο για το παιδι φανταζομαι οσο μεγαλωνει θα ειναι δυσκολο να την αποφυγεις.Αν ζητησει την γιαγια του τι θα κανεις?δεν μπορεις να πεις κατι κακο γι αυτην στον μικρο. Δεν ξερω τι θα εκανα με το θεμα του παιδιου. Σιγουρα δεν θα εμενε μονη μαζι του παντως,μετα απο αυτα που εκανε σε σενα.Ειναι δυσκολη η θεση σου,πολυ. Rolling Eyes

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις