Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
70 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 70 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:σε μιση ωρα ερχεται ο αντρας μου.
επιτελους. Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 30 654316
με το καλο να ερθει!!!
Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 30 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 30 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 30 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 30 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 30 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 30 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 30 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 30 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 30 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 30 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 30 654316 Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 30 654316

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλώς να τον δεχτείς Γεωργία!

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nena έγραψε:
mommy12585 έγραψε:Καλησπέρα και από εμένα, και έτσι να μην ήτανε πάντως, καλά θα έκανες, με ποιο δικαίωμα λέει τέτοια λόγια???? Τελικά δεν έχουν άδικο αυτά που λένε για τους Αλβανούς, αλλά ας συγκρατηθώ να μη φανώ και ρατσίστρια, καμία μπέσα δεν έχουν όμως! Αποδεδειγμένα!
Χωρις να θελω να παρω ουτε το μερος της μιας πλευρας, ουτε της άλλης, να υποθέσω οτι όλοι οι Έλληνες που γνωρισες ειχανε μπέσα??

Α, και παρεμπιπτόντως, η λέξη "μπέσα" ειναι αλβανικη...

Χωρις παρεξηγηση πάντα...

Μάρεσει το χωρίς παρεξήγηση πάντα (με έχει φοβηθεί το μάτι σας?? Δεν είμαι τόσο παρεξηγησιάρα, τα φαινόμενα απατούν Razz Razz ) Πάντα λέω αυτό που σκέφτομαι, χωρίς να με απασχολεί το τι θα σκεφτεί για μένα και θα πεί ο άλλος.., ο καθένας έχει την γνώμη του!!

Όσον αφορά αυτο που είπες να ξέρεις
ότι δεν θέλω να ανοίξω τέτοιου είδους συζήτηση. Όχι φυσικά δεν έχουν ούτε όλοι οι Έλληνες μπέσα,δεν ζω στην κοσμάρα μου, ΑΛΛΑ στο ότι κάθε έγκλημα που έχει συμβεί από αυτά που ακούμε κάθε μέρα είναι μπλεγμένος και ένας ή περισσότεροι από αυτούς είναι τυχαίο??? Δε νομίζω! Τέλος πάντων όμως επειδή θα βγω η κακιά μέγαιρα πάλι δεν λέω τίποτε άλλο επ΄αυτού!!!

Σημειωτέον είχα στην ζωή μου φίλες και στο σχολείο ακόμα που ήταν από την Αλβανία! Δεν είμαι της ku klux klan! Razz Razz Razz

Σε κάλυψα? Wink



elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εύα και Νένα είναι πολύ μεγάλη συζήτηση αυτή που ανοίξατε.

Το μόνο που θα πω εγώ είναι πως δεν χρειάζετε να κατηγοριοποιούμε τους ανθρώπους. Δεν υπάρχουν καλοί και κακοί Αλβανοί, Πακιστανοί... Υπάρχουν καλοί και κακοί άνθρωποι γενικά. Και είμαι σίγουρη πως οι άνθρωποι που ζουν στο εξωτερικό δεν έχουν και την καλύτερη γνώμη για τους Έλληνες, σωστά;

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
mommy12585 έγραψε:Καλησπέρα και από εμένα, και έτσι να μην ήτανε πάντως, καλά θα έκανες, με ποιο δικαίωμα λέει τέτοια λόγια???? Τελικά δεν έχουν άδικο αυτά που λένε για τους Αλβανούς, αλλά ας συγκρατηθώ να μη φανώ και ρατσίστρια, καμία μπέσα δεν έχουν όμως! Αποδεδειγμένα!
Χωρις να θελω να παρω ουτε το μερος της μιας πλευρας, ουτε της άλλης, να υποθέσω οτι όλοι οι Έλληνες που γνωρισες ειχανε μπέσα??

Α, και παρεμπιπτόντως, η λέξη "μπέσα" ειναι αλβανικη...

Χωρις παρεξηγηση πάντα...

Νενα συμφωνω...ηθελα να ανοιξω και θεμα αλλα θα σκοτωθουμε δεν παιζει!!!! και σορυ που πεταγομαι αλλα θελω να το πω... ειχα κι εγω διενεξη με αλβανους (αν θυμαστε με τη μαμα μου το θεμα) αλλα αυτο δεν σημαινει πως δεν τους παω! και γενικα με ολους τους ανθρωπους διαφορετικης εθνικοτητας.. για μενα ειναι ολοι ΑΝΘΡΩΠΟΙ και θα τα βαλω με αυτους που με "πειραζουν" ειτε ειναι αλβανοι ειτε ελληνες ειτε τουρκοι! δεν ξερω πως ακουγομαι παντως δεν θα ηθελα με τιποτα να ημουν στη θεση τους ουτε εγω ουτε τα παιδια μου!!!! ας σταματησουμε να δειχνουμε με το δαχτυλο πια! ειμαστε ολοι ισοι!!!!!!!!

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mommy12585 έγραψε:Πάντα λέω αυτό που σκέφτομαι, χωρίς να με απασχολεί το τι θα σκεφτεί για μένα και θα πεί ο άλλος.., ο καθένας έχει την γνώμη του!!
Κι εγω!

mommy12585 έγραψε:
Όσον αφορά αυτο που είπες να ξέρεις
ότι δεν θέλω να ανοίξω τέτοιου είδους συζήτηση. Όχι φυσικά δεν έχουν ούτε όλοι οι Έλληνες μπέσα,δεν ζω στην κοσμάρα μου, ΑΛΛΑ στο ότι κάθε έγκλημα που έχει συμβεί από αυτά που ακούμε κάθε μέρα είναι μπλεγμένος και ένας ή περισσότεροι από αυτούς είναι τυχαίο??? Δε νομίζω! Τέλος πάντων όμως επειδή θα βγω η κακιά μέγαιρα πάλι δεν λέω τίποτε άλλο επ΄αυτού!!!
Γνωρίζεις όλα τα εγκλήματα που συμβαίνουν στην επικράτεια?Σε όλα ειναι μπλεγμένοι Αλβανοι? Αν ναι, τοτε εχεις δίκιο, και αναθεωρω. Κατι μου λέει όμως οτι δεν ειναι ετσι...

mommy12585 έγραψε:
Σημειωτέον είχα στην ζωή μου φίλες και στο σχολείο ακόμα που ήταν από την Αλβανία! Δεν είμαι της ku klux klan! Razz Razz Razz
Οι φίλες σου δεν ειχαν μπέσα ουτε αυτες???

mommy12585 έγραψε:
Σε κάλυψα? Wink
Εκανες ο,τι μπορουσες Very Happy
Το μονο που με πειραξε ειναι η γενικευση οτι ολοι οσοι ειναι ετσι κανουν αυτο.. Ε, δεν ειναι ετσι..

Παρεμπιπτόντως, τωρα με την κριση, μπες σε ενα ξενο σάιτ, πες οτι εισαι Ελληνιδα και μαζεψε αντιδράσεις...

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:Νενα συμφωνω...ηθελα να ανοιξω και θεμα αλλα θα σκοτωθουμε δεν παιζει!!!! και σορυ που πεταγομαι αλλα θελω να το πω... ειχα κι εγω διενεξη με αλβανους (αν θυμαστε με τη μαμα μου το θεμα) αλλα αυτο δεν σημαινει πως δεν τους παω! και γενικα με ολους τους ανθρωπους διαφορετικης εθνικοτητας.. για μενα ειναι ολοι ΑΝΘΡΩΠΟΙ και θα τα βαλω με αυτους που με "πειραζουν" ειτε ειναι αλβανοι ειτε ελληνες ειτε τουρκοι! δεν ξερω πως ακουγομαι παντως δεν θα ηθελα με τιποτα να ημουν στη θεση τους ουτε εγω ουτε τα παιδια μου!!!! ας σταματησουμε να δειχνουμε με το δαχτυλο πια! ειμαστε ολοι ισοι!!!!!!!!
Ουτε εγω θελω να το ανοιξω το θεμα, κι ουτε θελω να παρω το μερος των Αλβανων, των Τουρκων, των Ρωσων, των Αγγλων ή των Σιγκαπουριανων, πραγματικα δεν ειναι αυτος ο σκοπός. ΑΠλα οι γενικευσεις δεν αντικατοπρτιζουν την πραγματικοτητα. Το παραδειγμα με το ξενο σάιτ το ανεφερα ακριβως γι'αυτο το λόγο.

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nena έγραψε:
mommy12585 έγραψε:Πάντα λέω αυτό που σκέφτομαι, χωρίς να με απασχολεί το τι θα σκεφτεί για μένα και θα πεί ο άλλος.., ο καθένας έχει την γνώμη του!!
Κι εγω!

mommy12585 έγραψε:
Όσον αφορά αυτο που είπες να ξέρεις
ότι δεν θέλω να ανοίξω τέτοιου είδους συζήτηση. Όχι φυσικά δεν έχουν ούτε όλοι οι Έλληνες μπέσα,δεν ζω στην κοσμάρα μου, ΑΛΛΑ στο ότι κάθε έγκλημα που έχει συμβεί από αυτά που ακούμε κάθε μέρα είναι μπλεγμένος και ένας ή περισσότεροι από αυτούς είναι τυχαίο??? Δε νομίζω! Τέλος πάντων όμως επειδή θα βγω η κακιά μέγαιρα πάλι δεν λέω τίποτε άλλο επ΄αυτού!!!
Γνωρίζεις όλα τα εγκλήματα που συμβαίνουν στην επικράτεια?Σε όλα ειναι μπλεγμένοι Αλβανοι? Αν ναι, τοτε εχεις δίκιο, και αναθεωρω. Κατι μου λέει όμως οτι δεν ειναι ετσι...

mommy12585 έγραψε:
Σημειωτέον είχα στην ζωή μου φίλες και στο σχολείο ακόμα που ήταν από την Αλβανία! Δεν είμαι της ku klux klan! Razz Razz Razz
Οι φίλες σου δεν ειχαν μπέσα ουτε αυτες???

mommy12585 έγραψε:
Σε κάλυψα? Wink
Εκανες ο,τι μπορουσες Very Happy
Το μονο που με πειραξε ειναι η γενικευση οτι ολοι οσοι ειναι ετσι κανουν αυτο.. Ε, δεν ειναι ετσι..

Παρεμπιπτόντως, τωρα με την κριση, μπες σε ενα ξενο σάιτ, πες οτι εισαι Ελληνιδα και μαζεψε αντιδράσεις...


Αγάπες μου γλυκειές (mama-katerina- nena), που το ξέρω ότι με αντιπαθείτε και το δείχνετε με οποιονδήποτε τρόπο, εφόσον μου την λέτε για ψυλου πήδημα κάθε φορά) εγώ να σας πω ότι δεν σας αντιπαθώ, ωστόσο να σας πω το εξής, πρώτον ναι και οι δύο που είχα αυτές απέδειξαν ότι δεν είχαν φιλότιμο (και αυτή η λέξη υπάρχει μόνο στα Ελληνικά) και δεύτερον δεν κατηγοριοποιώ ανθρώπους, ΑΛΛΑ αν ζούσατε στην Αθήνα κουκλες μου και δη κοντά στο κέντρο πιστέψτε με θα είχατε άλλη γνώμη.

Η μία ζει στην Καβάλα και η άλλη στην Ελευσίνα αν δε κάνω λάθος! Λοιπόν, μπορεί να έχετε έρθει σε επαφή με κάποιους ξένους γενικότερα, ΑΛΛΑ την κατάσταση της Αθήνας, μόνο να τη φανταστείτε μπορείτε! believe me!

Δεν είμαι καμιά κακιά σκύλα, αλλά δεν ξέρω γιατί αλλά παρεξηγείται ό,τι και να πω εδώ μέσα από ορισμένα άτομα! Έτσι μου έρχεται να έρθω στο Mall αύριο να με δείτε να σας γνωρίσω και να καταλάβετε ότι δεν είμαι και τόσο κακός άνθρωπος, τα φαινόμενα απατούν, τέλος πάντων όμως δεν έχει σημασία !

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mommy12585 έγραψε:


Αγάπες μου γλυκειές (mama-katerina- nena), που το ξέρω ότι με αντιπαθείτε και το δείχνετε με οποιονδήποτε τρόπο, εφόσον μου την λέτε για ψυλου πήδημα κάθε φορά) εγώ να σας πω ότι δεν σας αντιπαθώ, ωστόσο να σας πω το εξής, πρώτον ναι και οι δύο που είχα αυτές απέδειξαν ότι δεν είχαν φιλότιμο (και αυτή η λέξη υπάρχει μόνο στα Ελληνικά) και δεύτερον δεν κατηγοριοποιώ ανθρώπους, ΑΛΛΑ αν ζούσατε στην Αθήνα κουκλες μου και δη κοντά στο κέντρο πιστέψτε με θα είχατε άλλη γνώμη.

Η μία ζει στην Καβάλα και η άλλη στην Ελευσίνα αν δε κάνω λάθος! Λοιπόν, μπορεί να έχετε έρθει σε επαφή με κάποιους ξένους γενικότερα, ΑΛΛΑ την κατάσταση της Αθήνας, μόνο να τη φανταστείτε μπορείτε! believe me!

Δεν είμαι καμιά κακιά σκύλα, αλλά δεν ξέρω γιατί αλλά παρεξηγείται ό,τι και να πω εδώ μέσα από ορισμένα άτομα! Έτσι μου έρχεται να έρθω στο Mall αύριο να με δείτε να σας γνωρίσω και να καταλάβετε ότι δεν είμαι και τόσο κακός άνθρωπος, τα φαινόμενα απατούν, τέλος πάντων όμως δεν έχει σημασία !

να ερθεις στο mall πολυ θα χαρω να σε γνωρισω γιατι πολυ απλα δεν σε ξερω για να σε αντιπαθω κι ολας... λαθος συμπερασματα και εντυπωσεις δεν μου αρεσει να πλανιουνται! δεν την ειπα σε κανεναν απλα συμφωνησα με τη Νενα σε ενα θεμα πολυ γενικο...που φανταζομαι με πολλες κοπελες μπορει να διαφωνησω για το συγκεκριμενο θεμα! τι παει να πει πως τις αντιπαθω!??? τελος παντων δεν εχει νοημα

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εύα μου, δεν νομίζω να σε αντιπαθεί καμία κοπέλα! Εγώ πάντως δε σε αντιπαθώ καθόλου, απλά δεν έχω την ίδια άποψη με σένα! Και ζω Κυψέλη! Αφού μένεις κι εσύ κέντρο καταλαβαίνεις τι ακριβώς σημαίνει αυτό. Έχουν δει πολλά τα μάτια μου και πίστεψέ με τα καταδικάζω όλα αυτά. Δεν καταδικάζω την εθνικότητα αλλά την πράξη. Μήπως ο Πάσαρης είναι Αλβανός; Ή ο ειδικός φρουρός που σκότωσε τον Γρηγορόπουλο; Ή μήπως αυτοί που έκαψαν ζωντανούς τους υπαλλήλους της Marfin πρόπερσι;

Και πραγματικά, δεν έχω κανένα πρόβλημα μαζί σου, ίσα ίσα!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σκεφτομαι! μηπως υπαρχει καμια που θελει να παει στη δουλεια μου τωρα αντι για μενα???????

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αγάπες μου γλυκειές (mama-katerina- nena), που το ξέρω ότι με αντιπαθείτε και το δείχνετε με οποιονδήποτε τρόπο, εφόσον μου την λέτε για ψυλου πήδημα κάθε φορά)

Δε νομιζω οτι ειναι ψυλλου πήδημα το όλο θεμα. Κι επίσης, επιτέλους, μα επιτελους, ΟΠΟΙΟΣ ΔΙΑΦΩΝΕΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΣΑΣ ΑΝΤΙΠΑΘΕΙ!!!!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Δεχτειτε το αυτο σαν αξίωμα, αλλιώς ΔΕΝ προκειται ποτε να γινει συζητηση της προκοπής.


εγώ να σας πω ότι δεν σας αντιπαθώ, ωστόσο να σας πω το εξής, πρώτον ναι και οι δύο που είχα αυτές απέδειξαν ότι δεν είχαν φιλότιμο (και αυτή η λέξη υπάρχει μόνο στα Ελληνικά)
ομοίως και η λέξη πορδοχαρα. Θα καταληξουμε κάπου με τη συζητηση?

και δεύτερον δεν κατηγοριοποιώ ανθρώπους,
Αυτο ακριβώς έκανες, και μαλλον δεν το καταλαβες.

ΑΛΛΑ αν ζούσατε στην Αθήνα κουκλες μου και δη κοντά στο κέντρο πιστέψτε με θα είχατε άλλη γνώμη. Η μία ζει στην Καβάλα και η άλλη στην Ελευσίνα αν δε κάνω λάθος! Λοιπόν, μπορεί να έχετε έρθει σε επαφή με κάποιους ξένους γενικότερα, ΑΛΛΑ την κατάσταση της Αθήνας, μόνο να τη φανταστείτε μπορείτε! believe me!
Σωστα, εγω ζω στην πρωτευουσα των αυτοχθονων Ελληνων, που κρατουν απο τους αρχαιους Δωριεις...

Δεν είμαι καμιά κακιά σκύλα,
Ειπωθηκε κατι τετοιο?

αλλά δεν ξέρω γιατί αλλά παρεξηγείται ό,τι και να πω εδώ μέσα από ορισμένα άτομα!
Δεν παρεξηγεισαι Ευα, απλα διαφωνουμε. Κακο ειναι?

Έτσι μου έρχεται να έρθω στο Mall αύριο να με δείτε να σας γνωρίσω και να καταλάβετε ότι δεν είμαι και τόσο κακός άνθρωπος, τα φαινόμενα απατούν, τέλος πάντων όμως δεν έχει σημασία !
Μεσα σε ενα φορουμ δεν μπορουμε να αντιπαθησουμε ατομα αγαπητη μου. Διαφωνουμε με γνωμες. Δεν σε ξερω για να σε συμπαθησω ή να σε αντιπαθήσω. Αν εχεις δει οτι ΔΙΑΦΩΝΩ (το ξανατονιζω οτι δεν κανω επιθεση, διαφωνω απλα) με πολλές απο τις γνωμες σου, τοτε πιθανως σημαινει οτι διαφωνω με πολλές απο τις γνωμες σου. Δεν κρυβεται κατι περισσοτερο. Δεν σου τη λεω επειδη δε σε χωνευω. Εχουμε διαφορετικα βιώματα και ειναι αναμενομενο να εχουμε διαφοερτικες αποψεις. Μην παιρνεις προσωπικα καθε διαφωνια, ειναι εξω απο το σκοπο και αυτου που διαφωνει, αλλα και του φορουμ.

Nena

Nena
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:σκεφτομαι! μηπως υπαρχει καμια που θελει να παει στη δουλεια μου τωρα αντι για μενα???????

Ευα (σε Ευες απανταω σημερα Razz ) εγω θα ερχομουν με χαρα, αλλα παιζουν live ο αδελφος μου και ειπα να βγω αποψε να τους υποστηριξω. Πλακα πλακα πρεπει να ξεκινησω να ντυνομαι.. Καλε!! Θα βαφτω σήμερα!! Γουαου!!! Εχω να βαλω μασκαρα κανενα μηνα το λιγοτερο!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
Ευάκι έγραψε:σκεφτομαι! μηπως υπαρχει καμια που θελει να παει στη δουλεια μου τωρα αντι για μενα???????

Ευα (σε Ευες απανταω σημερα Razz ) εγω θα ερχομουν με χαρα, αλλα παιζουν live ο αδελφος μου και ειπα να βγω αποψε να τους υποστηριξω. Πλακα πλακα πρεπει να ξεκινησω να ντυνομαι.. Καλε!! Θα βαφτω σήμερα!! Γουαου!!! Εχω να βαλω μασκαρα κανενα μηνα το λιγοτερο!!!

ελα ρε συ παιζει μουσικη ο αδερφος σου??? τελεια! καλα να περασετε!!!! εε βαζεις μασκαρα και στο κοκο μην ξεχνιεσαι

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
Ευάκι έγραψε:σκεφτομαι! μηπως υπαρχει καμια που θελει να παει στη δουλεια μου τωρα αντι για μενα???????

Ευα (σε Ευες απανταω σημερα Razz ) εγω θα ερχομουν με χαρα, αλλα παιζουν live ο αδελφος μου και ειπα να βγω αποψε να τους υποστηριξω. Πλακα πλακα πρεπει να ξεκινησω να ντυνομαι.. Καλε!! Θα βαφτω σήμερα!! Γουαου!!! Εχω να βαλω μασκαρα κανενα μηνα το λιγοτερο!!!

τι εννοεις "παιζουν"???διοτι αν παιζουν μπαλα και θα εισαι εξω στο ψωφοκρυο προτιμω χιλιες φορες να ειμαι στη δουλεια!

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευα δεν σου μιλαω καθολου!!!!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευάκι έγραψε:
Nena έγραψε:
Ευάκι έγραψε:σκεφτομαι! μηπως υπαρχει καμια που θελει να παει στη δουλεια μου τωρα αντι για μενα???????

Ευα (σε Ευες απανταω σημερα Razz ) εγω θα ερχομουν με χαρα, αλλα παιζουν live ο αδελφος μου και ειπα να βγω αποψε να τους υποστηριξω. Πλακα πλακα πρεπει να ξεκινησω να ντυνομαι.. Καλε!! Θα βαφτω σήμερα!! Γουαου!!! Εχω να βαλω μασκαρα κανενα μηνα το λιγοτερο!!!

τι εννοεις "παιζουν"???διοτι αν παιζουν μπαλα και θα εισαι εξω στο ψωφοκρυο προτιμω χιλιες φορες να ειμαι στη δουλεια!

αληθεια τι παιζουν? εγω μουσικη καταλαβα scratch

η κορη μου με εχει ζαλισει με το μπαλετο της ολο χορογραφιες μου κανει σημερα! αχ το πουλακι μου flower

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Ευα δεν σου μιλαω καθολου!!!!!!

τι εκανα παλι????κατι θα εκανα δε μπορει.... scratch scratch scratch

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Nena έγραψε:
Ευάκι έγραψε:σκεφτομαι! μηπως υπαρχει καμια που θελει να παει στη δουλεια μου τωρα αντι για μενα???????

Ευα (σε Ευες απανταω σημερα Razz ) εγω θα ερχομουν με χαρα, αλλα παιζουν live ο αδελφος μου και ειπα να βγω αποψε να τους υποστηριξω. Πλακα πλακα πρεπει να ξεκινησω να ντυνομαι.. Καλε!! Θα βαφτω σήμερα!! Γουαου!!! Εχω να βαλω μασκαρα κανενα μηνα το λιγοτερο!!!

τι εννοεις "παιζουν"???διοτι αν παιζουν μπαλα και θα εισαι εξω στο ψωφοκρυο προτιμω χιλιες φορες να ειμαι στη δουλεια!

αληθεια τι παιζουν? εγω μουσικη καταλαβα scratch

η κορη μου με εχει ζαλισει με το μπαλετο της ολο χορογραφιες μου κανει σημερα! αχ το πουλακι μου flower


μουσικη παιζουν,κ εχουν live σημερα οποτε θα βγει κ η φιλεναδα μας βολτα! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 30 654316

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
litsakos έγραψε:
mama katerina έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Nena έγραψε:
Ευάκι έγραψε:σκεφτομαι! μηπως υπαρχει καμια που θελει να παει στη δουλεια μου τωρα αντι για μενα???????

Ευα (σε Ευες απανταω σημερα Razz ) εγω θα ερχομουν με χαρα, αλλα παιζουν live ο αδελφος μου και ειπα να βγω αποψε να τους υποστηριξω. Πλακα πλακα πρεπει να ξεκινησω να ντυνομαι.. Καλε!! Θα βαφτω σήμερα!! Γουαου!!! Εχω να βαλω μασκαρα κανενα μηνα το λιγοτερο!!!

τι εννοεις "παιζουν"???διοτι αν παιζουν μπαλα και θα εισαι εξω στο ψωφοκρυο προτιμω χιλιες φορες να ειμαι στη δουλεια!

αληθεια τι παιζουν? εγω μουσικη καταλαβα scratch

η κορη μου με εχει ζαλισει με το μπαλετο της ολο χορογραφιες μου κανει σημερα! αχ το πουλακι μου flower


μουσικη παιζουν,κ εχουν live σημερα οποτε θα βγει κ η φιλεναδα μας βολτα! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 30 654316

τυχερουλα κοκο-Νενα Very Happy

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
litsakos έγραψε:
mama katerina έγραψε:
Ευάκι έγραψε:
Nena έγραψε:
Ευάκι έγραψε:σκεφτομαι! μηπως υπαρχει καμια που θελει να παει στη δουλεια μου τωρα αντι για μενα???????

Ευα (σε Ευες απανταω σημερα Razz ) εγω θα ερχομουν με χαρα, αλλα παιζουν live ο αδελφος μου και ειπα να βγω αποψε να τους υποστηριξω. Πλακα πλακα πρεπει να ξεκινησω να ντυνομαι.. Καλε!! Θα βαφτω σήμερα!! Γουαου!!! Εχω να βαλω μασκαρα κανενα μηνα το λιγοτερο!!!

τι εννοεις "παιζουν"???διοτι αν παιζουν μπαλα και θα εισαι εξω στο ψωφοκρυο προτιμω χιλιες φορες να ειμαι στη δουλεια!

αληθεια τι παιζουν? εγω μουσικη καταλαβα scratch

η κορη μου με εχει ζαλισει με το μπαλετο της ολο χορογραφιες μου κανει σημερα! αχ το πουλακι μου flower


μουσικη παιζουν,κ εχουν live σημερα οποτε θα βγει κ η φιλεναδα μας βολτα! Τι σκέφτεστε αυτή την στιγμή? #13!! - Σελίδα 30 654316

τυχερουλα κοκο-Νενα Very Happy


χαχαχα τυχερη η κοκο-Νενα δε λες τιποτα!

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mommy12585 ελα και εσυ αυριο,all in the Mall. Κ μην οαρεξηγεισαι,επειδη τις ξερω κ τις δυο -Κατερινα κ Νενα- δεν ειναι κακα κοριτσια Razz they mean no harm που λενε κ οι Αγγλοι.
Οσο για τους Αλβανους,Αγγλους ,Γαλλους ,Πορτογαλους...ολοι ανθρωποι ειμαστε. Κ οι δικοι μας εξω αυτη την περιοδο ιδιως μπορει να βιωνουν αναλογες εμπειριες...το σκεφτεσαι αυτο?κ καλα αν ειναι αλητες αλλα αυτοι που δεν ειναι?

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Nena έγραψε:Αγάπες μου γλυκειές (mama-katerina- nena), που το ξέρω ότι με αντιπαθείτε και το δείχνετε με οποιονδήποτε τρόπο, εφόσον μου την λέτε για ψυλου πήδημα κάθε φορά)

Δε νομιζω οτι ειναι ψυλλου πήδημα το όλο θεμα. Κι επίσης, επιτέλους, μα επιτελους, ΟΠΟΙΟΣ ΔΙΑΦΩΝΕΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΟΤΙ ΣΑΣ ΑΝΤΙΠΑΘΕΙ!!!!!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Δεχτειτε το αυτο σαν αξίωμα, αλλιώς ΔΕΝ προκειται ποτε να γινει συζητηση της προκοπής.


εγώ να σας πω ότι δεν σας αντιπαθώ, ωστόσο να σας πω το εξής, πρώτον ναι και οι δύο που είχα αυτές απέδειξαν ότι δεν είχαν φιλότιμο (και αυτή η λέξη υπάρχει μόνο στα Ελληνικά)
ομοίως και η λέξη πορδοχαρα. Θα καταληξουμε κάπου με τη συζητηση?

και δεύτερον δεν κατηγοριοποιώ ανθρώπους,
Αυτο ακριβώς έκανες, και μαλλον δεν το καταλαβες.

ΑΛΛΑ αν ζούσατε στην Αθήνα κουκλες μου και δη κοντά στο κέντρο πιστέψτε με θα είχατε άλλη γνώμη. Η μία ζει στην Καβάλα και η άλλη στην Ελευσίνα αν δε κάνω λάθος! Λοιπόν, μπορεί να έχετε έρθει σε επαφή με κάποιους ξένους γενικότερα, ΑΛΛΑ την κατάσταση της Αθήνας, μόνο να τη φανταστείτε μπορείτε! believe me!
Σωστα, εγω ζω στην πρωτευουσα των αυτοχθονων Ελληνων, που κρατουν απο τους αρχαιους Δωριεις...

Δεν είμαι καμιά κακιά σκύλα,
Ειπωθηκε κατι τετοιο?

αλλά δεν ξέρω γιατί αλλά παρεξηγείται ό,τι και να πω εδώ μέσα από ορισμένα άτομα!
Δεν παρεξηγεισαι Ευα, απλα διαφωνουμε. Κακο ειναι?

Έτσι μου έρχεται να έρθω στο Mall αύριο να με δείτε να σας γνωρίσω και να καταλάβετε ότι δεν είμαι και τόσο κακός άνθρωπος, τα φαινόμενα απατούν, τέλος πάντων όμως δεν έχει σημασία !
Μεσα σε ενα φορουμ δεν μπορουμε να αντιπαθησουμε ατομα αγαπητη μου. Διαφωνουμε με γνωμες. Δεν σε ξερω για να σε συμπαθησω ή να σε αντιπαθήσω. Αν εχεις δει οτι ΔΙΑΦΩΝΩ (το ξανατονιζω οτι δεν κανω επιθεση, διαφωνω απλα) με πολλές απο τις γνωμες σου, τοτε πιθανως σημαινει οτι διαφωνω με πολλές απο τις γνωμες σου. Δεν κρυβεται κατι περισσοτερο. Δεν σου τη λεω επειδη δε σε χωνευω. Εχουμε διαφορετικα βιώματα και ειναι αναμενομενο να εχουμε διαφοερτικες αποψεις. Μην παιρνεις προσωπικα καθε διαφωνια, ειναι εξω απο το σκοπο και αυτου που διαφωνει, αλλα και του φορουμ.

Μου αρέσει που απάντησες στο καθετί, χαχαχα, τέλος πάντων, μπορεί εγώ να τα παίρνω πιο σοβαρά από ότι είναι αυτά που λέγονται κάποιες φορές..η ουσία είναι μία ότι εγώ είπα κάτι (Σωστο ή λάθος δεν έχει σημασία, γνώμη μου είναι). Εμένα αυτό που με ενοχλεί γενικά και ελπίζω να το καταλάβεις είναι το εξής, εφόσον δε γνωρίζεις τον άλλον λοιπόν και δε μπορείς να τον αντιπαθήσεις μέσω ιντερνετ γιατί απαντάς με τρόπο που δίνει ακριβώς αυτή την εντύπωση...εκεί θέλω να καταλήξω..αν διαφωνείς με κάτι υπάρχουν χιλιάδες πιο ευγενικοί τρόποι να το διατυπώσεις!!! Συνεπώς το πρόβλημα μου δεν ειναι η διαφωνία αλλά ο τρόπος διατύπωσης της, ο οποίος πολλές φορές είναι ενοχλητικός! Και άλλες κοπέλες έχουν διαφωνήσει μαζί μου και δεν αντέδρασα έτσι...είναι απλά τα πράματα.

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
litsakos έγραψε:mommy12585 ελα και εσυ αυριο,all in the Mall. Κ μην οαρεξηγεισαι,επειδη τις ξερω κ τις δυο -Κατερινα κ Νενα- δεν ειναι κακα κοριτσια Razz they mean no harm που λενε κ οι Αγγλοι.
Οσο για τους Αλβανους,Αγγλους ,Γαλλους ,Πορτογαλους...ολοι ανθρωποι ειμαστε. Κ οι δικοι μας εξω αυτη την περιοδο ιδιως μπορει να βιωνουν αναλογες εμπειριες...το σκεφτεσαι αυτο?κ καλα αν ειναι αλητες αλλα αυτοι που δεν ειναι?

litsakos δεν έχω πρόβλημα κοπέλα μου με καμία, δεν λέω ότι είναι κανένας κακός, προς θεού... Και σαφώς είμαστε όλοι ίσοι δεν λέω, απλά βλέπω τόσα πράματα κάθε μέρα και ναι με έχουν κάνει ρατσίστρια, όταν φοβάμαι να πάω μια βόλτα το παιδί μου μόλις σκοτεινιάσει λες και ζούμε την εποχή της δικτακτορίας... Σίγουρα και οι Έλληνες αντιμετωπίζουν τέτοια αντιμετώπιση από δω και πέρα, αλλά δεν τίθεται σύγκριση στην προκοπή των Ελλήνων σε ξένες χώρες με την κατάντια που υπάρχει εδώ.

Όσο για το mall το σκέφτομαι μέρες, αλλά επειδή έχουμε να βγούμε με τον άντρα μου πολύ καιρό και έχει ένα μοναδικό ρεπώ αύριο αποφασίσαμε να βγούμε επιτέλους, μόνοι μας!!!
Στην επόμενη συνάντηση που εύχομαι να είναι και σε κανέναν παιδότοπο να φέρω και το κοριτσάκι μου σίγουρα θα έρθω!!!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mommy12585 έγραψε:

Μου αρέσει που απάντησες στο καθετί, χαχαχα, τέλος πάντων, μπορεί εγώ να τα παίρνω πιο σοβαρά από ότι είναι αυτά που λέγονται κάποιες φορές..η ουσία είναι μία ότι εγώ είπα κάτι (Σωστο ή λάθος δεν έχει σημασία, γνώμη μου είναι). Εμένα αυτό που με ενοχλεί γενικά και ελπίζω να το καταλάβεις είναι το εξής, εφόσον δε γνωρίζεις τον άλλον λοιπόν και δε μπορείς να τον αντιπαθήσεις μέσω ιντερνετ γιατί απαντάς με τρόπο που δίνει ακριβώς αυτή την εντύπωση...εκεί θέλω να καταλήξω..αν διαφωνείς με κάτι υπάρχουν χιλιάδες πιο ευγενικοί τρόποι να το διατυπώσεις!!! Συνεπώς το πρόβλημα μου δεν ειναι η διαφωνία αλλά ο τρόπος διατύπωσης της, ο οποίος πολλές φορές είναι ενοχλητικός! Και άλλες κοπέλες έχουν διαφωνήσει μαζί μου και δεν αντέδρασα έτσι...είναι απλά τα πράματα.


γίνεσαι άδικη τώρα. δεν σου απάντησε με αγένεια η Νένα.
απλά διαφωνείτε σε αυτό το θέμα. και τι έγινε; γιατί χρειάζεται παραπάνω ανάλυση;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 30 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις