Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
14 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 14 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koritsia eimai xalia ponaw ....kata tis 5 efaga mia toumpa ola ta lefta pathsa paixnidaki tou giou mou kai parth katwsan to saki...Pali kala epesa swsta kai den xtyphsa th koilia (h enirgah vohuaei stis ptwseis)ekatsa hremhsa kai akousa kai th mikrh pou xtypage appo mesa alla edw kai mish wra enas ponos sth mesh kai xamhla mprosta sth koilia erxet feygei erxete feygei .....mallon 8a kanw ea mpanaki kai an synexisoun 8a parw ton giatro...Lete na gennaw? h apo thn savourda pou efaga... Embarassed

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mmairula έγραψε:koritsia eimai xalia ponaw ....kata tis 5 efaga mia toumpa ola ta lefta pathsa paixnidaki tou giou mou kai parth katwsan to saki...Pali kala epesa swsta kai den xtyphsa th koilia (h enirgah vohuaei stis ptwseis)ekatsa hremhsa kai akousa kai th mikrh pou xtypage appo mesa alla edw kai mish wra enas ponos sth mesh kai xamhla mprosta sth koilia erxet feygei erxete feygei .....mallon 8a kanw ea mpanaki kai an synexisoun 8a parw ton giatro...Lete na gennaw? h apo thn savourda pou efaga... Embarassed


ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #11! - Σελίδα 3 606100 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #11! - Σελίδα 3 606100 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #11! - Σελίδα 3 606100 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #11! - Σελίδα 3 606100 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #11! - Σελίδα 3 606100 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #11! - Σελίδα 3 606100 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #11! - Σελίδα 3 606100 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #11! - Σελίδα 3 606100 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #11! - Σελίδα 3 606100 ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΠΡΕΠΕ ΗΔΗ ΝΑ ΤΟΝ ΕΙΧΕΣ ΠΑΡΕΙ ΕΝΑ ΤΗΛΕΦΩΝΑΚΙ...ΣΕ ΠΟΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΙΣΑΙ?

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
eimai 38 + 4 meres afou akousa thn mikrh eipa na mh to parakanw kai klapsourizw 3erw oti den einai swsto alla me exoun piasei oi ntropes mou

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

dimitrabasilis

dimitrabasilis
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
tattooed_snowhite έγραψε:
dimitrabasilis έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:Δημητρα αντε φτιαξε τα κερασματακια σου να τα καμαρωσουμε! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #11! - Σελίδα 3 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #11! - Σελίδα 3 215994
Θελω πολυ να τα γεμισω και με τα γλυκα αλλα αν το κανω θα στειλω καμια 50ρια στα σιγουρα Very Happy Ειμαι τοσο ασχετη με υπολογιστες που δεν ξερω να βαλω φωτογραφιες απο την μηχανη μου,εδω.Μπορεις να μου δωσεις μερικες οδηγιες,αν μπορεις και χωρις να σε κουρασω,και οτι καταλαβω,please...ουτε ο συζυξ ξερει Embarassed


ναι Δημητρα ευχαριστως!!! κατ'αρχην πρεπει να περασεις με το καλωδιο της φωτογραφικης σου (usb) τις φωτογραφιες στον υπολογιστη σου και να τις αποθηκευσεις αυτο το εχεις κανει?

μετα αφου τις εχεις ΗΔΗ στον υπολογιστη, πας κανονικα εδω στο κουτακι μας που γραφεις ''απαντηση'' και πανω αριστερα στην μπαρα εργαλειων εχει ενα εικονιδιο , που λεει ''εισαγωγη εικονας'' (το κοθμπακι ειναι πανω απ τα EMOTICONS

μολις το πατησεις θα σου βγαλει ενα μικρο ορθογωνειο παραθυρακι που θα λεει ''download IMAGESHACK TOOLBAR και browse

εσυ θα πατησεις browse και θα ψαξεις την ηδη αποθηκευμενη φωτο που θελεις να ανεβασεις απ τον υπολογιστη σου, και μετα θα πατησεις HOST IT

με αυτες τις διαδικασιες θα σε βγαλει σε ενα προγραμμα που λεγετε imageshack (μην φοβασαι θα σε παει μονο του εκει)

απο κατω βγαζει μια σειρα με κωδικους εσυ θα αντιγραψεις τον κωδικο που λεει FORUM CODE
και θα τον κανεις επικολληση στο παραθυρο σου εδω!

ακουγετε βασανο αλλα ειναι πολυ ευκολο, δοκιμασετο σιγα σιγα οπου κολλησεις σφυρα μου εδω ειμαι εγω χαχαχα


Στελλινα μου φιλακια και κουραγιο! μια μεγαλη αγγαλια στο Μαριζακι απο μενα I love you

Πηνελοπακι μαλλον και ο δικος μου θελει να ψαχτει! ας ψαχτει! εγω απλα ακολουθω χιχιχι
ολα καλα να μας πανε , αχ να περασει ο καιροςςςςςςςςςςςςς
Εισαι θεα!!ευχαριστω παρα πολυ θα βασανιστω λιγο μεχρι να τα καταφερω.Ελπιζω να μην σας στειλω φωτογραφια απο την 1η δημοτικου χιχιχι.

dimitrabasilis

dimitrabasilis
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
mmairula έγραψε:eimai 38 + 4 meres afou akousa thn mikrh eipa na mh to parakanw kai klapsourizw 3erw oti den einai swsto alla me exoun piasei oi ntropes mou
Τωρα ειναι που πρεπει να παρεις τηλ. περισσοτερο απο καθε αλλη φορα,μη σκαλωνεις πουθενα,παρε και να του πεις με λεπτομερειες τι εγινε.please!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μαιρουλα παρε ενα τηλεφωνο καλε! δεν χωρανε ντροπες με τους γιατρους μας και την κατασταση μας!!!!! αντε αντεεεεε Laughing Laughing Laughing

Δημητρα τιποτα! οπου κολλησεις ρωτα! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #11! - Σελίδα 3 215994

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
dimitrabasilis έγραψε:
mmairula έγραψε:eimai 38 + 4 meres afou akousa thn mikrh eipa na mh to parakanw kai klapsourizw 3erw oti den einai swsto alla me exoun piasei oi ntropes mou
Τωρα ειναι που πρεπει να παρεις τηλ. περισσοτερο απο καθε αλλη φορα,μη σκαλωνεις πουθενα,παρε και να του πεις με λεπτομερειες τι εγινε.please!!
Tha parw ,ok...To spastiko einai otan eisai sto 3o paidi pou sou lene oloi e twra 3ereis esy pote 8a er8ei pws einai kai ola ta ka8ekasta ...egw exw katalavei pws h ka8e egkumosynh einai monadikh ..Etsi sou kovoun ta ftera polles fores na rwthseis gia diafora h na ntrepesai na peis diafora pou sou symvainoun ..Dystyxws alla einai alh8eia

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

μαμαμια

μαμαμια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mmairula έγραψε:eimai 38 + 4 meres afou akousa thn mikrh eipa na mh to parakanw kai klapsourizw 3erw oti den einai swsto alla me exoun piasei oi ntropes mou

συγνωμη που σου γραφω δεν ανοικω στην ομαδα (εχω γεννησει τον περασμενο δεκεμβρη)μα παρε τον γιατρο αμεσως σε παρακαλω πολυ!κ παλι συγνωμη μα μας εκανες μαλον ολες να ανυσηχησουμε. Embarassed

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ton phra mou eipe xliaro mpanaki kai 3apla an va8unoun oi ponoi to valitsaki mou kai sto maieythrio ...Me rwthse an akouw th mpempa kai tou pa vevaia pws an de thn akoyga 8a ton eperna amesws....perimenw 3apla dhladh an 8a syxrwnhstoun oi syspaseis h dw aima h vlena ayta ...ola kala.Programatismenh episkepsh th Trith to prwi ektos aproopton sorry pou sas anyshxhsa Rolling Eyes

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

maraki-baby


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
κοριτσια σημερα γυρισαμε σπιτι μας!
η μπεμπα γεννηθηκε την τριτη 8/11/11 στις 15.45!!!!
η μπεμπα βγηκε 3760 γρ κ γεννησα με φυσιολογικο τοκετο...θηλαζω απο την πρωτη μερα...την λατρευω...ειμαι ερωτευμενη!

dimitrabasilis

dimitrabasilis
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
dimitrabasilis έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:
dimitrabasilis έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:Δημητρα αντε φτιαξε τα κερασματακια σου να τα καμαρωσουμε! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #11! - Σελίδα 3 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #11! - Σελίδα 3 215994
Θελω πολυ να τα γεμισω και με τα γλυκα αλλα αν το κανω θα στειλω καμια 50ρια στα σιγουρα Very Happy Ειμαι τοσο ασχετη με υπολογιστες που δεν ξερω να βαλω φωτογραφιες απο την μηχανη μου,εδω.Μπορεις να μου δωσεις μερικες οδηγιες,αν μπορεις και χωρις να σε κουρασω,και οτι καταλαβω,please...ουτε ο συζυξ ξερει Embarassed


ναι Δημητρα ευχαριστως!!! κατ'αρχην πρεπει να περασεις με το καλωδιο της φωτογραφικης σου (usb) τις φωτογραφιες στον υπολογιστη σου και να τις αποθηκευσεις αυτο το εχεις κανει?

μετα αφου τις εχεις ΗΔΗ στον υπολογιστη, πας κανονικα εδω στο κουτακι μας που γραφεις ''απαντηση'' και πανω αριστερα στην μπαρα εργαλειων εχει ενα εικονιδιο , που λεει ''εισαγωγη εικονας'' (το κοθμπακι ειναι πανω απ τα EMOTICONS

μολις το πατησεις θα σου βγαλει ενα μικρο ορθογωνειο παραθυρακι που θα λεει ''download IMAGESHACK TOOLBAR και browse

εσυ θα πατησεις browse και θα ψαξεις την ηδη αποθηκευμενη φωτο που θελεις να ανεβασεις απ τον υπολογιστη σου, και μετα θα πατησεις HOST IT

με αυτες τις διαδικασιες θα σε βγαλει σε ενα προγραμμα που λεγετε imageshack (μην φοβασαι θα σε παει μονο του εκει)

απο κατω βγαζει μια σειρα με κωδικους εσυ θα αντιγραψεις τον κωδικο που λεει FORUM CODE
και θα τον κανεις επικολληση στο παραθυρο σου εδω!

ακουγετε βασανο αλλα ειναι πολυ ευκολο, δοκιμασετο σιγα σιγα οπου κολλησεις σφυρα μου εδω ειμαι εγω χαχαχα


Στελλινα μου φιλακια και κουραγιο! μια μεγαλη αγγαλια στο Μαριζακι απο μενα I love you

Πηνελοπακι μαλλον και ο δικος μου θελει να ψαχτει! ας ψαχτει! εγω απλα ακολουθω χιχιχι
ολα καλα να μας πανε , αχ να περασει ο καιροςςςςςςςςςςςςς
Εισαι θεα!!ευχαριστω παρα πολυ θα βασανιστω λιγο μεχρι να τα καταφερω.Ελπιζω να μην σας στειλω φωτογραφια απο την 1η δημοτικου χιχιχι.
μπορεις να μου πεις που θα αντιγραψω τον κωδικο και πως θα κανω επικολληση στο παραθυρο μου εδω??νιωθω σαν να βγηκα τωρα απο την σπηλια,ουγκ-ουγκ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #11! - Σελίδα 3 667478

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maraki-baby έγραψε:κοριτσια σημερα γυρισαμε σπιτι μας!
η μπεμπα γεννηθηκε την τριτη 8/11/11 στις 15.45!!!!
η μπεμπα βγηκε 3760 γρ κ γεννησα με φυσιολογικο τοκετο...θηλαζω απο την πρωτη μερα...την λατρευω...ειμαι ερωτευμενη!
na sas zhsei .....yperoxa !!!!!!!!!!!!

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maraki-baby έγραψε:κοριτσια σημερα γυρισαμε σπιτι μας!
η μπεμπα γεννηθηκε την τριτη 8/11/11 στις 15.45!!!!
η μπεμπα βγηκε 3760 γρ κ γεννησα με φυσιολογικο τοκετο...θηλαζω απο την πρωτη μερα...την λατρευω...ειμαι ερωτευμενη!

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΣ!!!! ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!! ΑΝΤΕ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΝ ΚΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΣΕΙΡΑ!!!!

maraki-baby


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
για να μεταφερω τη δικια μου εμπειρια...οπως ειχε πει κ η Αρετη,το κλυσμα δεν ειναι τιποτα..εκανα επισκληριδιο...δεν πονεσε..αλλα μαλλον εχει να κανει κ με τον αναισθησιολογο!
η μικρη ηταν αρκετα μεγαλη κ μου εκανε κ τομη για να βγει...δεν θυμαμαι τον πονο της γεννας..μονο τα ραμματα κ μετα που με''καθαριζε'' απο πλακουντα κ τετοια!

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
maraki-baby έγραψε:για να μεταφερω τη δικια μου εμπειρια...οπως ειχε πει κ η Αρετη,το κλυσμα δεν ειναι τιποτα..εκανα επισκληριδιο...δεν πονεσε..αλλα μαλλον εχει να κανει κ με τον αναισθησιολογο!
η μικρη ηταν αρκετα μεγαλη κ μου εκανε κ τομη για να βγει...δεν θυμαμαι τον πονο της γεννας..μονο τα ραμματα κ μετα που με''καθαριζε'' απο πλακουντα κ τετοια!
Ναι οντως ειναι μεγαλη η μπουμπου σου...Η επισκληριδιο τι ενοιωσες? Μουδιασμα?

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
maraki-baby έγραψε:κοριτσια σημερα γυρισαμε σπιτι μας!
η μπεμπα γεννηθηκε την τριτη 8/11/11 στις 15.45!!!!
η μπεμπα βγηκε 3760 γρ κ γεννησα με φυσιολογικο τοκετο...θηλαζω απο την πρωτη μερα...την λατρευω...ειμαι ερωτευμενη!

κοπελαρα μου να σου ζησει!!!! γερη και δυνατη να ειναι!!! συγχαρητηρια! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #11! - Σελίδα 3 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #11! - Σελίδα 3 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #11! - Σελίδα 3 654316 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #11! - Σελίδα 3 654316

ηταν ολα καλα με τον φυσιολογικο τοκετο! μπραβο σου και παλι!!!!!!!





υγ: Δημητρα αντιγραφεις τον κωδικο με δεξι κλικ επιλεγεις αντιγραφη ή copy και μετα στο παραθυρο απαντησης σου εδω , δεξι κλικ και εππικοληση (paste)
cheers

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="tattooed_snowhite"]
maraki-baby έγραψε:κοριτσια σημερα γυρισαμε σπιτι μας!
η μπεμπα γεννηθηκε την τριτη 8/11/11 στις 15.45!!!!
η μπεμπα βγηκε 3760 γρ κ γεννησα με φυσιολογικο τοκετο...θηλαζω απο την πρωτη μερα...την λατρευω...ειμαι ερωτευμενη!
να σου ζησει!!

http://stefxon@gmail.com

dimitrabasilis

dimitrabasilis
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
maraki-baby έγραψε:για να μεταφερω τη δικια μου εμπειρια...οπως ειχε πει κ η Αρετη,το κλυσμα δεν ειναι τιποτα..εκανα επισκληριδιο...δεν πονεσε..αλλα μαλλον εχει να κανει κ με τον αναισθησιολογο!
η μικρη ηταν αρκετα μεγαλη κ μου εκανε κ τομη για να βγει...δεν θυμαμαι τον πονο της γεννας..μονο τα ραμματα κ μετα που με''καθαριζε'' απο πλακουντα κ τετοια!
Νας σας ζησει η μπουμπου σας!!τι τυχερη που εισαι την εχεις αγκαλια και την χαιρεσαι,μπραβο που πηγαν ολα καλα ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2011 #11! - Σελίδα 3 50580

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας κοριτσακια αντε να περνετε σειρα να λεμε μετα για τα μωρα μας...

tattooed_snowhite τι κανεις?
μαμιτα?
στεφανια?

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εεεεπ καλως το κοριτσι μας!!! Καλα ειμαι εγω εσυ!;;; Τι κανει ο ομορφος μπεμπινος σου μανουλα; Πως τα περνατε;;;;

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
maraki baby να σας ζησει!!
mairoula καλα εκανες και ειδοποιησες τον ντοκτορ!!
Εγω τελικα την ακουσα την μπουμπου αλολα οχι τοσο δυναμικη οπως αλλες φορες..παντως εριξε 2-3 κλωτσιδια.
Ετσι δεν πηγα στην κλινικη. Αν ολο το βραδυ μου το παιζει γαλλικα και πιανο, θα παω ομως.
Mamax φιλακια στο ζουζουναρο σου!! τι εγινε τον ξυπνας ακομη για να φαει?
Χιονατη μου, ολα καλα?
καλως ηρθατε οι καινουργιες στην παρεουλα μας!!

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλως τη μαμαξ με τον παιδαρο!!!
εμεις ακομα περιμενουμε.τη δευτερα θα μας πει ποτε θα κανουμε προκληση.μια πιθανη ημερομηνια ειναι 17/11 μας ειπε χθες...ειδατε που σας ελεγα οτι θα βγαλω τον κουφοντινα???

http://stefxon@gmail.com

mamax

mamax
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλα φιλεναδα μου του εχω παρει τον αερα τωρα...
στην αρχη στο σπιτι ημουν σε πανικο...
γιατι δεν ηξερα τι να κανω και δεν εχω και κανεναν για να με βοιθησει ουσιαστικα (που να γνοριζει) περα απο τον αντρα μου... ο οπιος ομως και δεν ηξερε και στην δουλεια πρεπει να πηγενει,
εκλεγα με λιγμους και χτυπιομουν, ομως κανεις τοσες φορες την μερα τα ιδια πραγματα που σε μια δυο μερες εισαι οκ στην τριτη μερα πια πηρα τα πανω μου...
οποτε να ειστε ψυχρεμες μην μου παθετε καμια καταθλιψη γιατι λιγο που δεν ξερουμε τι να κανουμε, λιγο ο φοβος, λιγο οι ορμονες που ανεβοκαταβενουν τρελα... να μην φοβαστε τιποτα και θα ειναι ολα τελια σε λιγες μερες και θα ανταλασουμε εδω παλι αποψεις για τα μωρα μας ελπιζω.

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefaniandreas έγραψε:καλως τη μαμαξ με τον παιδαρο!!!
εμεις ακομα περιμενουμε.τη δευτερα θα μας πει ποτε θα κανουμε προκληση.μια πιθανη ημερομηνια ειναι 17/11 μας ειπε χθες...ειδατε που σας ελεγα οτι θα βγαλω τον κουφοντινα???

αχ καλε..που μενεις? φτανεις ανετα στη γενικη? θα εχει επισοδεια τρελα..

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν εχω επαφη με τα επεισοδια.μενω καλαμαρια οποτε κατευθειαν γενικη θα παω.ασε που αν ειναι με προκληση θα παω τεταρτη βραδυ.και διπλα μου μενει και ο γυναικολογος μου.μαζι θα παμε

http://stefxon@gmail.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις