Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
414 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 414 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 41 από 43]

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Κοιτα..εγω κάθε μέρα ή μερα παρα μέρα για ενα μήνα, καθε μήνα δν θα έκανα με τίποτα ούτως ή αλλως..αλλά στις γόνιμες το παλεύω λίγο παραπάνω..και τις άλλες όποτε μας έρχεται η όρεξη! Δν σταματάμε εντελώς τις άλλες μέρες, αυτό έλειπε!! Wink Wink


εγω παλι και καθε μερα δεν λεω οχι Embarassed ο καημενος ο αντρας μου καμια μερα θα μου μεινει χαχαχα

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="evi27"]
Λεμονάκι έγραψε:
evi27 έγραψε:γεια σας κορίτσια! μόλις γύρισα απ'τη δουλεια κ ειπα να δω τι κανετε!! Smile
επειδη παρατηρησα ο,τι καποιες κανετε ζουζουνιες μονο τις γονιμες μερες..μα γιαατι βρε κοριτσια? δλδ εγω που κανω ολες τις μερες (εκτος απ'αυτες που εχω την ακατανομαστη) ειμαι λυσσάρα χεχεχεχ Embarassed
κάποτε και εμείς έτσι ήμασταν
χε χε Laughing
είναι ανάλογα και πόσο διάστημα προσπαθείς πιστεύω..


πόσο καιρό προσπαθείτε εσείς ; [/qu
ote]

κάνουμε ελεύθερα απο τον περασμένο αυγουστο(2010) αλλά πιο εντατικα προσπαθουμε απο το περασμενο ιουνιο(2011) Embarassed
ποιο εντατικά ή εντατικά ;
έχει διαφορά όταν προσπαθείς να πετύχεις κάτι συγκεκριμένο.
όπως και να έχει όμως
σύντομα μανούλα σου εύχομαι !! Smile

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="Λεμονάκι"]
evi27 έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:
evi27 έγραψε:γεια σας κορίτσια! μόλις γύρισα απ'τη δουλεια κ ειπα να δω τι κανετε!! Smile
επειδη παρατηρησα ο,τι καποιες κανετε ζουζουνιες μονο τις γονιμες μερες..μα γιαατι βρε κοριτσια? δλδ εγω που κανω ολες τις μερες (εκτος απ'αυτες που εχω την ακατανομαστη) ειμαι λυσσάρα χεχεχεχ Embarassed
κάποτε και εμείς έτσι ήμασταν
χε χε Laughing
είναι ανάλογα και πόσο διάστημα προσπαθείς πιστεύω..


πόσο καιρό προσπαθείτε εσείς ; [/qu
ote]

κάνουμε ελεύθερα απο τον περασμένο αυγουστο(2010) αλλά πιο εντατικα προσπαθουμε απο το περασμενο ιουνιο(2011) Embarassed
ποιο εντατικά ή εντατικά ;
έχει διαφορά όταν προσπαθείς να πετύχεις κάτι συγκεκριμένο.
όπως και να έχει όμως
σύντομα μανούλα σου εύχομαι !! Smile


να 'σαι καλά! το ίδιο σου εύχομαι κι εγώ!! ε κοίτα εντατικά...δηλαδη ναι μεν προσπαθούμε για μωρό αλλά απολαμβάνουμε και την προσπάθεια! κι επειδή μας αρέσει η διαδικασία(της προσπάθειας) δεν μένουμε μόνο στις γόνιμες μέρες

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε κοίτα αν δεν μας άρεσε η προσπάθεια δεν θα κάναμε ούτε τις γόνιμες, ένα υγιές ζευγάρι έχει όρεξη πέρα και απο τις γόνιμες μέρες Wink

οι δικές μου γόνιμες μέρες πέρασαν και δεν κάναμε τίποτα, ευχαριστώ όμως
για την ευχούλα σου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 41 417472


Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ, Λεμονάκι μου πόσο σε ζηλεύω... Και εγώ θέλω ενα ταξιδάκι ή εστω μια εκδρομούλα έστω και 2 μερες... Αλλα δεν το βλέπω σύντομα..

Ευη μου και εμείς έτσι είμαστε... Όχι μόνο τώρα που είπαμε να κάνουμε ελευθερα αλλα απο πάντα...Οτι προβλήματα και να έχουμε δεν μας ρίχνει... Very Happy Very Happy Very Happy

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Αχ, Λεμονάκι μου πόσο σε ζηλεύω... Και εγώ θέλω ενα ταξιδάκι ή εστω μια εκδρομούλα έστω και 2 μερες... Αλλα δεν το βλέπω σύντομα..

Ευη μου και εμείς έτσι είμαστε... Όχι μόνο τώρα που είπαμε να κάνουμε ελευθερα αλλα απο πάντα...Οτι προβλήματα και να έχουμε δεν μας ρίχνει... Very Happy Very Happy Very Happy


άντε μπράβο!! μην είμαι κ σαν την καλαμιά στον κάμπο χεχεχε

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi27 έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:Αχ, Λεμονάκι μου πόσο σε ζηλεύω... Και εγώ θέλω ενα ταξιδάκι ή εστω μια εκδρομούλα έστω και 2 μερες... Αλλα δεν το βλέπω σύντομα..

Ευη μου και εμείς έτσι είμαστε... Όχι μόνο τώρα που είπαμε να κάνουμε ελευθερα αλλα απο πάντα...Οτι προβλήματα και να έχουμε δεν μας ρίχνει... Very Happy Very Happy Very Happy


άντε μπράβο!! μην είμαι κ σαν την καλαμιά στον κάμπο χεχεχε

Χιχι! Απλά ξερεις τι γίνεται... Αν δουλεύουν και οι δύο είναι δύσκολο... Και το καταλαβαίνω γιατί είχαμε περάσει μια περίοδο που κουραζόμασταν και εκει που ζουζουνιζαμε 5-6 φορές την εβδομάδα γινοταν 3-4 το πολύ... Αν δουλεύουν και οι δύο και μαλιστα ωράρια που δεν συμπίπτουν είναι δύσκολο και κουράζεσαι...

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
evi27 έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:Αχ, Λεμονάκι μου πόσο σε ζηλεύω... Και εγώ θέλω ενα ταξιδάκι ή εστω μια εκδρομούλα έστω και 2 μερες... Αλλα δεν το βλέπω σύντομα..

Ευη μου και εμείς έτσι είμαστε... Όχι μόνο τώρα που είπαμε να κάνουμε ελευθερα αλλα απο πάντα...Οτι προβλήματα και να έχουμε δεν μας ρίχνει... Very Happy Very Happy Very Happy


άντε μπράβο!! μην είμαι κ σαν την καλαμιά στον κάμπο χεχεχε

Χιχι! Απλά ξερεις τι γίνεται... Αν δουλεύουν και οι δύο είναι δύσκολο... Και το καταλαβαίνω γιατί είχαμε περάσει μια περίοδο που κουραζόμασταν και εκει που ζουζουνιζαμε 5-6 φορές την εβδομάδα γινοταν 3-4 το πολύ... Αν δουλεύουν και οι δύο και μαλιστα ωράρια που δεν συμπίπτουν είναι δύσκολο και κουράζεσαι...

σίγουρα είναι δύσκολα με την δουλεια...ο αντρας μου δουλευει πρωι και καποιες φορες τον μηνα έχει και 24ωρη υπηρεσία(στρατιωτικός) κι εγώ δουλεύω απόγευμα σε φροντιστήριο αλλά όσο κουρασμένη κ να είμαι οι ζουζουνιές πάντα με "αποφορτίζουν" Smile

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:

Χιχι! Απλά ξερεις τι γίνεται... Αν δουλεύουν και οι δύο είναι δύσκολο... Και το καταλαβαίνω γιατί είχαμε περάσει μια περίοδο που κουραζόμασταν και εκει που ζουζουνιζαμε 5-6 φορές την εβδομάδα γινοταν 3-4 το πολύ... Αν δουλεύουν και οι δύο και μαλιστα ωράρια που δεν συμπίπτουν είναι δύσκολο και κουράζεσαι...

Ετσι ακριβώς είναι με εμας... 2 μέρες την εβδομάδα έχουμε ιδιο ωράριο..1μερα έχουμε μαζί ρεπό και μετα τις αλλες 4 τις δυο δν βρισκόμαστε καθόλου και τις αλλες 2 βρισκομαστε λίγο (έτσι για να λείπουμε ο ένας στον άλλον να μην βαριόμαστε χααχαχα) αλλά είναι και η κούραση στη μέση κι έτσι εκει που σαν νεο ζευγάρι μπορεί να ήμασταν όλη μέρα σε ένα κρεβάτι..τώρα,μετα απο 10 χρόνια το 3-4 την εβδομάδα μου ακούγεται τελειο!!....(εκτος αν ειμαστε σε φαση διακοπων οπου γινόμαστε όπως στην αρχη Embarassed Embarassed )

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
συμφωνώ κορίτσια, και δεν είναι μόνο η δουλειά αλλά και άλλα πράγματα που σε εμποδίζουν να είσαι όπως και πρώτα

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:
Ετσι ακριβώς είναι με εμας... 2 μέρες την εβδομάδα έχουμε ιδιο ωράριο..1μερα έχουμε μαζί ρεπό και μετα τις αλλες 4 τις δυο δν βρισκόμαστε καθόλου και τις αλλες 2 βρισκομαστε λίγο (έτσι για να λείπουμε ο ένας στον άλλον να μην βαριόμαστε χααχαχα) αλλά είναι και η κούραση στη μέση κι έτσι εκει που σαν νεο ζευγάρι μπορεί να ήμασταν όλη μέρα σε ένα κρεβάτι..τώρα,μετα απο 10 χρόνια το 3-4 την εβδομάδα μου ακούγεται τελειο!!....(εκτος αν ειμαστε σε φαση διακοπων οπου γινόμαστε όπως στην αρχη Embarassed Embarassed )

Και εγώ έτσι νομίζω οτι είμαστε πολύ καλά... Και εμείς 9 χρόνια είμαστε μαζί... Και όταν ήμουν πιο μικρή βρε κορίτσια να σας πω την αλήθεια δεν το πολυ ήθελα (τις συχνές επαφές εννοώ) αλλα δεν μπορούσα να πω και όχι αν και στην πορεία μου ερχόταν η ορεξη... Απο τα 24 και μετά νιώθω πλέον ότι το θέλω και εγώ και μάλιστα πιο πολύ από τον Δημήτρη.. Είχαν δίκαιο οι πιο μεγάλες φίλες μου τότε όταν μου έλεγαν ότι η γυναίκα από τα 24 και μετά αρχίζει να το καταλαβαίνει...(απο τη γουρουνοσυζήτηση στη σεξοσυζήτηση!!! Πολυ μ'αρεσει χαχαχαχα)

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ετσι είναι παλιοτερα εκανε την αρχη ο αντρας μου..τωρα τον αποπλανω εγω τις περισσότερες φορες...ρε πως αλλάζει ο ανθρωπος!! Laughing Laughing Laughing
ε μετά τα γουρουνίσματα πρεπει να κανουμε και καμια "γυμναστική" να καιμε τίποτα! Laughing Laughing Embarassed

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και μιας και τα λέμε να σας δώσω και την αναφορά μου...χιχι ..Το απογευμα ξεκίνησε και επίσημα η προσπάθεια αυτού του μήνα... Wink Wink Wink

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:ετσι είναι παλιοτερα εκανε την αρχη ο αντρας μου..τωρα τον αποπλανω εγω τις περισσότερες φορες...ρε πως αλλάζει ο ανθρωπος!! Laughing Laughing Laughing
ε μετά τα γουρουνίσματα πρεπει να κανουμε και καμια "γυμναστική" να καιμε τίποτα! Laughing Laughing Embarassed
χαχαχαχαχαχα
έτσι boubou !!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ έβαλα στοπ εδώ και 4 μέρες που πονάω χαμηλά γιατί φοβήθηκα μην είναι σποράκι και το "χαλάσουμε"! Embarassed Embarassed

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
boubou έγραψε:
Ετσι ακριβώς είναι με εμας... 2 μέρες την εβδομάδα έχουμε ιδιο ωράριο..1μερα έχουμε μαζί ρεπό και μετα τις αλλες 4 τις δυο δν βρισκόμαστε καθόλου και τις αλλες 2 βρισκομαστε λίγο (έτσι για να λείπουμε ο ένας στον άλλον να μην βαριόμαστε χααχαχα) αλλά είναι και η κούραση στη μέση κι έτσι εκει που σαν νεο ζευγάρι μπορεί να ήμασταν όλη μέρα σε ένα κρεβάτι..τώρα,μετα απο 10 χρόνια το 3-4 την εβδομάδα μου ακούγεται τελειο!!....(εκτος αν ειμαστε σε φαση διακοπων οπου γινόμαστε όπως στην αρχη Embarassed Embarassed )

Και εγώ έτσι νομίζω οτι είμαστε πολύ καλά... Και εμείς 9 χρόνια είμαστε μαζί... Και όταν ήμουν πιο μικρή βρε κορίτσια να σας πω την αλήθεια δεν το πολυ ήθελα (τις συχνές επαφές εννοώ) αλλα δεν μπορούσα να πω και όχι αν και στην πορεία μου ερχόταν η ορεξη... Απο τα 24 και μετά νιώθω πλέον ότι το θέλω και εγώ και μάλιστα πιο πολύ από τον Δημήτρη.. Είχαν δίκαιο οι πιο μεγάλες φίλες μου τότε όταν μου έλεγαν ότι η γυναίκα από τα 24 και μετά αρχίζει να το καταλαβαίνει...(απο τη γουρουνοσυζήτηση στη σεξοσυζήτηση!!! Πολυ μ'αρεσει χαχαχαχα)


θα συμφωνίσω με τη φίλη σου Very Happy όσο μεγαλώνουμε τόσο καλύτερα! χεχεχ κι έχουμε και συνονόματους άντρες Ευαγγελίτσα μου βλέπω Smile

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi27 έγραψε:


θα συμφωνίσω με τη φίλη σου Very Happy όσο μεγαλώνουμε τόσο καλύτερα! χεχεχ κι έχουμε και συνονόματους άντρες Ευαγγελίτσα μου βλέπω Smile

Το χει τ' ονομα!!! χιχι!! Wink Wink

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Εγώ έβαλα στοπ εδώ και 4 μέρες που πονάω χαμηλά γιατί φοβήθηκα μην είναι σποράκι και το "χαλάσουμε"! Embarassed Embarassed

μπορεί να συμβεί αυτό?? Rolling Eyes

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi27 έγραψε:
boubou έγραψε:Εγώ έβαλα στοπ εδώ και 4 μέρες που πονάω χαμηλά γιατί φοβήθηκα μην είναι σποράκι και το "χαλάσουμε"! Embarassed Embarassed

μπορεί να συμβεί αυτό?? Rolling Eyes

Εγώ έχω ακούσει ότι μπορείς να συνεχίσεις τις επαφές αλλα να μην είναι πολύ άγριες... Ηρεμα!!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Εγώ έβαλα στοπ εδώ και 4 μέρες που πονάω χαμηλά γιατί φοβήθηκα μην είναι σποράκι και το "χαλάσουμε"! Embarassed Embarassed
καλέ δεν χαλάει Razz
πότε δεν περιμένεις ;
δεν θυμάμαι καθόλου Embarassed

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δν ξέρω..κοιτα γενικά οι γυναικολόγοι αν δν παιζει θέμα με αίμα και τέτοια πράγματα στην αρχή της εγκυμοσύνης δν στο κόβει, απλά σου λέει παρτο πιο χαλαρά...αλλά εγώ φοβάμαι λίγο..μέχρι να δω τι παίζει τουλάχιστον !! Embarassed

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:
boubou έγραψε:Εγώ έβαλα στοπ εδώ και 4 μέρες που πονάω χαμηλά γιατί φοβήθηκα μην είναι σποράκι και το "χαλάσουμε"! Embarassed Embarassed
καλέ δεν χαλάει Razz
πότε δεν περιμένεις ;
δεν θυμάμαι καθόλου Embarassed

μέχρι αύριο δν περιμένω!

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
evi27 έγραψε:


θα συμφωνίσω με τη φίλη σου Very Happy όσο μεγαλώνουμε τόσο καλύτερα! χεχεχ κι έχουμε και συνονόματους άντρες Ευαγγελίτσα μου βλέπω Smile

Το χει τ' ονομα!!! χιχι!! Wink Wink


ναι ναι!! περιμένω πως κ πως να φύγει η ακατανόμαστη και να τον ξεζουμίσω! τις μέρες της κόκκινης του δίνω ρεπό χαχαχα

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ουστ !!!
μακριά η ρουφιάνα !!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evi27 έγραψε:
ναι ναι!! περιμένω πως κ πως να φύγει η ακατανόμαστη και να τον ξεζουμίσω! τις μέρες της κόκκινης του δίνω ρεπό χαχαχα

Ε, ναι λογικό είναι!!! Αλλιως θα ήταν μπλιαχ... Αν και ξέρω κοπέλες που κάνουν και κατα τη διάρκεια της ακατανομαστης.... Μπλιαχ Μπλιαχ Μπλιαχ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 41 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 22 ... 40, 41, 42, 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις