Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
546 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 546 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 43]

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Καλημέρα κοριτσακια μου!!!!
Τι κάνετε;;;;
Μπουλιτσα μου, συγχαρητήρια και πάλι καλή μου!!! Καρα μπαμ θετικό το τεστάκι!!! (αν και φάνηκε απο χθες το ευτυχές γεγονός)
Σου εύχομαι να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη και σε 9 μήνες να κρατας στην αγκαλιά σου τον μπεμπάκι σου!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Καλέ μην ασχολείστε με τις θερμοκρασίες και αγχώνεστε...Ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός και στην κάθε γυναίκα τα συμπτώματα διαφέρουν!
Εγώ το απογευματάκι παιζει να κάνω τεστάκι αν και δεν νομίζω να βγει θετικό... Αλλα τι ψυχη έχει ενα τεστάκι, τουλάχιστον θα ξέρω...

Να κάνεις Ευαγγελίτσα μου!!! Τουλάχιστον να ξέρεις Smile

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boulitsa μου καλά αποτελέσματα στην χοριακή σου και μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι καλή μου!!!
Αυγολέμονη μου αύριο που θα κάνεις και την δεύτερη χοριακούλα σου θα δεις ότι τσάμπα ανησυχούσες.. σίγουρα έγινε αργά η σύλληψη για να έχεις τόσο μικρούλα τιμή!! Ολα τέλεια θα πάνε μην ανησυχεις!
economlena ελπίζω να ήταν νωρίς και να μην σου έρθει για 9 μήνες!!Περίμενε 2 μερούλες και ξανά τέστ! Wink
felicitaki εγώ ούτε στο στήθος έχω αλλαγή, τίποτα!Είναι η δεύτερη φορα στον μήνα προσπαθειών που ξεγελάστηκα έτσι αλλά την προηγούμεη έκανε την εμφάνηση της η ακατανόμαστη γι αυτο αρχίζω να πιστεύω ότι κι αυτή τη φορά θα φανει! Razz
kira σε καταλαβαίνω..έτσι είμαστε όλες την μερα που καταυθάνει, αλλά μέχρι να φύγει το έχουμε ξεπεράσει και τραβάμε προς την δόξα ξανα ε?
Ευαγγελίτσα εννοείται να κάνεις ένα τεστ αλλα τόσο νωρίς και βραδινό? μη δν δειξει και είσαι και απογοητευτείς αδικα!

economlena


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
boubou έγραψε:boulitsa μου καλά αποτελέσματα στην χοριακή σου και μια τελειόμηνη εγκυμοσύνη σου εύχομαι καλή μου!!!
Αυγολέμονη μου αύριο που θα κάνεις και την δεύτερη χοριακούλα σου θα δεις ότι τσάμπα ανησυχούσες.. σίγουρα έγινε αργά η σύλληψη για να έχεις τόσο μικρούλα τιμή!! Ολα τέλεια θα πάνε μην ανησυχεις!
economlena ελπίζω να ήταν νωρίς και να μην σου έρθει για 9 μήνες!!Περίμενε 2 μερούλες και ξανά τέστ! Wink
felicitaki εγώ ούτε στο στήθος έχω αλλαγή, τίποτα!Είναι η δεύτερη φορα στον μήνα προσπαθειών που ξεγελάστηκα έτσι αλλά την προηγούμεη έκανε την εμφάνηση της η ακατανόμαστη γι αυτο αρχίζω να πιστεύω ότι κι αυτή τη φορά θα φανει! Razz
kira σε καταλαβαίνω..έτσι είμαστε όλες την μερα που καταυθάνει, αλλά μέχρι να φύγει το έχουμε ξεπεράσει και τραβάμε προς την δόξα ξανα ε?
Ευαγγελίτσα εννοείται να κάνεις ένα τεστ αλλα τόσο νωρίς και βραδινό? μη δν δειξει και είσαι και απογοητευτείς αδικα!

boubou εσυ πότε περιμένεις?
έχει καμμιά άλλη καθυστέρηση αυτές τις μέρες?
ή είναι νωρίς?

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:
Ευαγγελίτσα εννοείται να κάνεις ένα τεστ αλλα τόσο νωρίς και βραδινό? μη δν δειξει και είσαι και απογοητευτείς αδικα!

Θα πάρω αυτό που πήρα και την προηγούμενη φορά το clearblue digital και στανταρ θα δείξει είτε είναι αρνητικό είτε θετικό... Και τον προηγούμενι μήνα μεσημερι προς απογευμα το έκανα και έδειξε... Βέβαια μπορεί να το κανω και αυριο... Θα δείξει, αναλογα πότε θα κατέβω αγορά Very Happy
Θα σας ενημερώσω όμως εννοείται! Πάντως σήμερα δεν πονάω καθολου... Αλλα έχω διαβάσει ότι οι πόνοι στην αρχή εγκυμοσύνης είναι σαν αυτους της περιόδου (μέση-κοιλιά)... Μπέρδεμα κορίτσια μου... Και ο μονος λόγος που θα μπω σε αυτή τη διαδικασία και δεν θα περιμένω λιγες μέρες ακόμα είναι γιατί καπνίζω...

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μηπως καποια μπορει να με διαφωτησει??μαλλον σας επριξα συγνωμη! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 22 667478

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
economlena έγραψε:
boubou εσυ πότε περιμένεις?
έχει καμμιά άλλη καθυστέρηση αυτές τις μέρες?
ή είναι νωρίς?

Εγώ περιμένω 27-29/11 είμαι με το μεγάλο γκρουπ χαχαχα
νομίζω η Ευαγγελίτσα μετράει καθυστέρηση τώρα... scratch
η οποια θέλει μάλωμα! καλέ τι σχέση έχει το τσιγάρο? οσο νωρίτερα το μάθεις τόσο νωρίτερα θα το κόψεις και δν θες??? Razz Razz

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
dimitrav έγραψε:μηπως καποια μπορει να με διαφωτησει??μαλλον σας επριξα συγνωμη! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 22 667478

Τι κύκλο έχεις;;Μάλλον λίγο μεγαλύτερο από το σύνηθες ε;;;Δεν ξέρω πολλά να σου πω για την θερμοκρασία.Τα ΄΄αλ όμως που αναφέρεις (πονάκια κτλ)ίσως να σημαίνουν κάτι. Ωορρηξία πότε είχες ξέρεις;;;

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
dimitrav έγραψε:μηπως καποια μπορει να με διαφωτησει??μαλλον σας επριξα συγνωμη! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μα γι αυτο είμαστε εδώ γλυκια μου!
Για να πρίζει η μια την άλλη!!! χιχι!
Θα στο ξανα πω μην μπαίνεις στη διαδικασία να μετράς θερμοκρασίες...
Κυρίως με αυτο τον καιρό που οι ιώσεις θερίζουν... Ακόμα δεν έχεις καθυστέρηση και εννοείται πως έχεις ελπίδες όπως όλες μας άλλωστε...
Φρόντισε να παραμείνεις ψύχραιμη και εάν δεν σου έρθει περίοδος κάνε ένα τεστάκι...
Άσε που όπως προανέφερα ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός και τα συμπτώματα διαφέρουν από γυναικα σε γυναικα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:
economlena έγραψε:
boubou εσυ πότε περιμένεις?
έχει καμμιά άλλη καθυστέρηση αυτές τις μέρες?
ή είναι νωρίς?

Εγώ περιμένω 27-29/11 είμαι με το μεγάλο γκρουπ χαχαχα
νομίζω η Ευαγγελίτσα μετράει καθυστέρηση τώρα... scratch
η οποια θέλει μάλωμα! καλέ τι σχέση έχει το τσιγάρο? οσο νωρίτερα το μάθεις τόσο νωρίτερα θα το κόψεις και δν θες??? Razz Razz

Ναι ζουζουνα μου στην 1η μέρα καθυστερησης είμαι... Μα γι αυτο λέω να κάνω τεστακι απο τώρα (σήμερα, αυριο) για να το κόψω... Γιατι όπως έχω ξανα πει καπνίζω αρκετά..... Crying or Very sad Crying or Very sad Embarassed Embarassed

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
dimitrav έγραψε:μηπως καποια μπορει να με διαφωτησει??μαλλον σας επριξα συγνωμη! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μα γι αυτο είμαστε εδώ γλυκια μου!
Για να πρίζει η μια την άλλη!!! χιχι!
Θα στο ξανα πω μην μπαίνεις στη διαδικασία να μετράς θερμοκρασίες...
Κυρίως με αυτο τον καιρό που οι ιώσεις θερίζουν... Ακόμα δεν έχεις καθυστέρηση και εννοείται πως έχεις ελπίδες όπως όλες μας άλλωστε...
Φρόντισε να παραμείνεις ψύχραιμη και εάν δεν σου έρθει περίοδος κάνε ένα τεστάκι...
Άσε που όπως προανέφερα ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός και τα συμπτώματα διαφέρουν από γυναικα σε γυναικα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ευχαριστω πολυ ευαγγελιτσα μου οσο για τα τεστ δεν ξαναμπαινω σε αυτη την διαδικασια ξανα...μονο χοριακη απο εδω κ περα...κ απο καθυστερηση πανω απο 2 εβδομαδες...εχω απογοητευτει αρκετα οποτε στην αναμονη οπως οι περισσοτερες...

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
δημητρα με τις θερμοκρασιες κατι σου ανεφερα αυτα ξερω παντως εγγυος ειμαι τωρα τι εγινε .... δεν μας επριξες
α ρε μπουμπου μου απο το στομα σου και στου θεουλη της παναγιτσας και ολων των αγιων το αυτι μακαρι αυριο να χω το κουραγιο να ρωτησω αποτελεσμα και να εχει διπλασιαστει θελω να χαρω εστω για λιγο. ευαγγελιτσα εμενα για αυτο το τεστ μου πε ο φαρμακοποιος να το παιρνεις αμα ξερεις οτι εισαι και θελεις να μαθεις το ποτε καλυτερα, αν το αχνο το βγαλει οχι εγγυος???

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
boubou έγραψε:
economlena έγραψε:
boubou εσυ πότε περιμένεις?
έχει καμμιά άλλη καθυστέρηση αυτές τις μέρες?
ή είναι νωρίς?

Εγώ περιμένω 27-29/11 είμαι με το μεγάλο γκρουπ χαχαχα
νομίζω η Ευαγγελίτσα μετράει καθυστέρηση τώρα... scratch
η οποια θέλει μάλωμα! καλέ τι σχέση έχει το τσιγάρο? οσο νωρίτερα το μάθεις τόσο νωρίτερα θα το κόψεις και δν θες??? Razz Razz

Ναι ζουζουνα μου στην 1η μέρα καθυστερησης είμαι... Μα γι αυτο λέω να κάνω τεστακι απο τώρα (σήμερα, αυριο) για να το κόψω... Γιατι όπως έχω ξανα πει καπνίζω αρκετά..... Crying or Very sad Crying or Very sad Embarassed Embarassed

ουπς το αντιθετο διαβασα χιχι Embarassed Embarassed

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
boubou έγραψε:
economlena έγραψε:
boubou εσυ πότε περιμένεις?
έχει καμμιά άλλη καθυστέρηση αυτές τις μέρες?
ή είναι νωρίς?

Εγώ περιμένω 27-29/11 είμαι με το μεγάλο γκρουπ χαχαχα
νομίζω η Ευαγγελίτσα μετράει καθυστέρηση τώρα... scratch
η οποια θέλει μάλωμα! καλέ τι σχέση έχει το τσιγάρο? οσο νωρίτερα το μάθεις τόσο νωρίτερα θα το κόψεις και δν θες??? Razz Razz

Ναι ζουζουνα μου στην 1η μέρα καθυστερησης είμαι... Μα γι αυτο λέω να κάνω τεστακι απο τώρα (σήμερα, αυριο) για να το κόψω... Γιατι όπως έχω ξανα πει καπνίζω αρκετά..... Crying or Very sad Crying or Very sad Embarassed Embarassed

εγω ρε ευαγγελιτσα μου απο την προηγουμενη ημερα που θα βλεπα με ολη την διαδικασια 3 ημερων μετα τεστ ΞΕΧΝΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΠΝΙΣΩ ΚΑΙ ΕΠΙΝΑ 1 ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΛΛΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΠΝΙΖΑ ΑΡΚΕΤΑ μετα το τεστ του σαββατου δεν ξανακαπνισα και ουτε μου ληψε ειλικρινα

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
felicitaki έγραψε:
dimitrav έγραψε:μηπως καποια μπορει να με διαφωτησει??μαλλον σας επριξα συγνωμη! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 22 667478

Τι κύκλο έχεις;;Μάλλον λίγο μεγαλύτερο από το σύνηθες ε;;;Δεν ξέρω πολλά να σου πω για την θερμοκρασία.Τα ΄΄αλ όμως που αναφέρεις (πονάκια κτλ)ίσως να σημαίνουν κάτι. Ωορρηξία πότε είχες ξέρεις;;;
ο κυκλος μου κυμαινετε απο 32 μεχρι 35 μονο τον προηγουμενο ειχε φτασει 40...δεν κσερω γιατι...ωορηξια πιστευω οτι εγινε την 15η με 16η κ με τα υγρα που παρατηρησα..κ θερμοκρασια...κ ορεξεις..απο τον υπολογισμο που εκανα σε πολλα φορουμ μ εβγαλε οτι περιμενω 27-29/11

economlena


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Evaggelitsa 26 έγραψε:
boubou έγραψε:
economlena έγραψε:
boubou εσυ πότε περιμένεις?
έχει καμμιά άλλη καθυστέρηση αυτές τις μέρες?
ή είναι νωρίς?

Εγώ περιμένω 27-29/11 είμαι με το μεγάλο γκρουπ χαχαχα
νομίζω η Ευαγγελίτσα μετράει καθυστέρηση τώρα... scratch
η οποια θέλει μάλωμα! καλέ τι σχέση έχει το τσιγάρο? οσο νωρίτερα το μάθεις τόσο νωρίτερα θα το κόψεις και δν θες??? Razz Razz

Ναι ζουζουνα μου στην 1η μέρα καθυστερησης είμαι... Μα γι αυτο λέω να κάνω τεστακι απο τώρα (σήμερα, αυριο) για να το κόψω... Γιατι όπως έχω ξανα πει καπνίζω αρκετά..... Crying or Very sad Crying or Very sad Embarassed Embarassed

Άντε κάνε αν είναι το τεστάκι να ακούσουμε και άλλα ευχάριστα.!!!
Εγώ δε ξέρω πως θα αντέξω μέχρι το Σάββατο
Shocked Shocked Shocked

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυγολεμονη έγραψε:

εγω ρε ευαγγελιτσα μου απο την προηγουμενη ημερα που θα βλεπα με ολη την διαδικασια 3 ημερων μετα τεστ ΞΕΧΝΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΠΝΙΣΩ ΚΑΙ ΕΠΙΝΑ 1 ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΛΛΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΠΝΙΖΑ ΑΡΚΕΤΑ μετα το τεστ του σαββατου δεν ξανακαπνισα και ουτε μου ληψε ειλικρινα


Ελπίζω να συμβεί και σε μένα εύκολα... Βασικά αυτή την περίοδο δεν είμαι σε mood για να το κόψω και ντρέπομαι πολύ γι αυτό... Οποτε φαντάζομαι ότι ένα θετικό τεστάκι θα μου δώσει ισχυρότατο κινητρό για να πετύχω δυο καλα! Very Happy Very Happy
Γι αυτο θέλω να ξέρω απο νωρίς...
ΕΣΥ ακόμα αγχώνεσαι καλε;;;; Ολα καλά θα πάνε αφου... Και σύντομα θα έχεις μια τεράααααστια χοριακή!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

economlena


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Αυγολεμονη έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:
boubou έγραψε:
economlena έγραψε:
boubou εσυ πότε περιμένεις?
έχει καμμιά άλλη καθυστέρηση αυτές τις μέρες?
ή είναι νωρίς?

Εγώ περιμένω 27-29/11 είμαι με το μεγάλο γκρουπ χαχαχα
νομίζω η Ευαγγελίτσα μετράει καθυστέρηση τώρα... scratch
η οποια θέλει μάλωμα! καλέ τι σχέση έχει το τσιγάρο? οσο νωρίτερα το μάθεις τόσο νωρίτερα θα το κόψεις και δν θες??? Razz Razz

Ναι ζουζουνα μου στην 1η μέρα καθυστερησης είμαι... Μα γι αυτο λέω να κάνω τεστακι απο τώρα (σήμερα, αυριο) για να το κόψω... Γιατι όπως έχω ξανα πει καπνίζω αρκετά..... Crying or Very sad Crying or Very sad Embarassed Embarassed

εγω ρε ευαγγελιτσα μου απο την προηγουμενη ημερα που θα βλεπα με ολη την διαδικασια 3 ημερων μετα τεστ ΞΕΧΝΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΠΝΙΣΩ ΚΑΙ ΕΠΙΝΑ 1 ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΑΛΛΑ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΚΑΠΝΙΖΑ ΑΡΚΕΤΑ μετα το τεστ του σαββατου δεν ξανακαπνισα και ουτε μου ληψε ειλικρινα

Εγώ χθες είχα πάρει απόφαση να το κόψω,αλλά με το που είδα το αρνητικό τεστ......

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
economlena έγραψε:
Εγώ δε ξέρω πως θα αντέξω μέχρι το Σάββατο
Shocked Shocked Shocked

Εγώ που πρέπει να αντέξω μέχρι Τετάρτη κανονικά..αφού θα πρέπει να περάσουν και οι 29 μερες που ειχα μεγιστο κύκλο!!

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
εκανα κ την χοριακη κ κατα τις 5 το απογευμα θα εχω τα αποτελεσματα!!σας ευχαριστω ολες σας για τις ευχες σας!!κ ευχομαι συντομα μια-μια να εχει απο ενα θετικο τεστακι!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι ευαγγελιτσα μου αγχωνομαι να την διπλασιασω ειχα κακη εμπειρια σαν πρωτη επισκεψη την θυμαμαι σαν εφιαλτη θελω αυριο να εχει διπλασιαστει να μπορεσω να σασ πω ειμαι εγγυος με κεφαλαια και να ελπιζω οτι μετα την επομενη φορα θα το δω

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
dimitrav έγραψε:
felicitaki έγραψε:
dimitrav έγραψε:μηπως καποια μπορει να με διαφωτησει??μαλλον σας επριξα συγνωμη! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 22 667478

Τι κύκλο έχεις;;Μάλλον λίγο μεγαλύτερο από το σύνηθες ε;;;Δεν ξέρω πολλά να σου πω για την θερμοκρασία.Τα ΄΄αλ όμως που αναφέρεις (πονάκια κτλ)ίσως να σημαίνουν κάτι. Ωορρηξία πότε είχες ξέρεις;;;
ο κυκλος μου κυμαινετε απο 32 μεχρι 35 μονο τον προηγουμενο ειχε φτασει 40...δεν κσερω γιατι...ωορηξια πιστευω οτι εγινε την 15η με 16η κ με τα υγρα που παρατηρησα..κ θερμοκρασια...κ ορεξεις..απο τον υπολογισμο που εκανα σε πολλα φορουμ μ εβγαλε οτι περιμενω 27-29/11

Αν ωορρηξία είχες 15-16 δηλαδή 7-8 Οκτωβρίου, θα έπρεπετώρα να αδιαθετήσεις με δεδομένο ότι έρχεται 14 μέρες μετά την ωορρηξία. Με τοσο μεγάλο κύκλο δν νομίζψ να είχες τότε ωορρηξία. Έχεις χρεησιμοποιήσει τεστακια ποτέ;

dimitrav

dimitrav
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
felicitaki έγραψε:
dimitrav έγραψε:
felicitaki έγραψε:
dimitrav έγραψε:μηπως καποια μπορει να με διαφωτησει??μαλλον σας επριξα συγνωμη! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 22 667478

Τι κύκλο έχεις;;Μάλλον λίγο μεγαλύτερο από το σύνηθες ε;;;Δεν ξέρω πολλά να σου πω για την θερμοκρασία.Τα ΄΄αλ όμως που αναφέρεις (πονάκια κτλ)ίσως να σημαίνουν κάτι. Ωορρηξία πότε είχες ξέρεις;;;
ο κυκλος μου κυμαινετε απο 32 μεχρι 35 μονο τον προηγουμενο ειχε φτασει 40...δεν κσερω γιατι...ωορηξια πιστευω οτι εγινε την 15η με 16η κ με τα υγρα που παρατηρησα..κ θερμοκρασια...κ ορεξεις..απο τον υπολογισμο που εκανα σε πολλα φορουμ μ εβγαλε οτι περιμενω 27-29/11

Αν ωορρηξία είχες 15-16 δηλαδή 7-8 Οκτωβρίου, θα έπρεπετώρα να αδιαθετήσεις με δεδομένο ότι έρχεται 14 μέρες μετά την ωορρηξία. Με τοσο μεγάλο κύκλο δν νομίζψ να είχες τότε ωορρηξία. Έχεις χρεησιμοποιήσει τεστακια ποτέ;
ναι της home test εχω κ μου βγηκαν θετικα στις 5 κ στις 6 του μηνος κ στις 9 με 10 ηταν αχνη πολυ η γραμμη αρα ειχα στις μερες που ειπα,με ενανγιατρο που μιλησα μου εχει πει οτι υπαρχει περιπτωση να αργησει η περιοδος κ λιγο παραπανω...τι να πω... Shocked

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σχετικο ειναι αυτο αν σκεφτεις οτι υπαρχουν γυναικες που εχουν ωορρηξια μεσα στις μερες τις περιοδου η αμεσως πριν η αμεσως μετα!
καθε οργανισμος λειτουργει διαφορετικα! Wink

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα !!!!!!
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 22 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 22 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 22 379767 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 22 379767

Μπουλίτσα συγχαρητήρια και επίσημα !!!
είδες που άδικα χθες ανησυχούσες, απόλαυσε την εγκυμοσύνη σου !!!

Αυγολέμονη μην φοβάσαι τίποτα, όλα θα πάνε καλά και δεν υπάρχει κανένας λόγος να αγχόνεσαι άδικα γιατί μόνο κακό σου κάνεις και ακόμα ποιο κακό το σποράκι σου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 22 669659

Ευαγγελίτσα μου να πω και εγώ την γνώμη μου ; γιατί βρε κούκλα μου δεν το κάνεις αύριο το πρωί ;
εσύ έχεις τα κότσια να περιμένεις ως άριο !!! μην το κάνεις και βγει λάθος,
άδικα θα στεναχωρηθείς Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 22 522194


βλέπετε που τελικά περισσότερο άγχος τρως με το που μαθαίνεις πως είσαι έγκυος ; Για αυτό κορίτσια κρατήστε
δυνάμεις για τότε και μην χαλάτε την υγεία σας και τα νεύρα σας μετρώντας θερμοκρασίες και ψάχνοντας σημάδια!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 22 403793

economlena


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
boubou έγραψε:
economlena έγραψε:
Εγώ δε ξέρω πως θα αντέξω μέχρι το Σάββατο
Shocked Shocked Shocked

Εγώ που πρέπει να αντέξω μέχρι Τετάρτη κανονικά..αφού θα πρέπει να περάσουν και οι 29 μερες που ειχα μεγιστο κύκλο!!

Κουράγιο σε όλες μας κορίτσια
Τι να πω...κουράγιο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 22 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 32 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις