Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
566 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 566 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 43]

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Τελειωσανε χιχιχι Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 6 215994 Ευαγγελιτσα μου κ ειμαστε στην αναμονη μεχρι τις 29 /10.Εσυ μεχρι τις 20 ???Καλα θυμαμαι!!!!!!!Απο συπτωματα μονο πονακια χαμηλα.Θα διξει αν......... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 6 990599

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μέχρι τις 22...
Αχ, αυτά τα πονάκια... και δεν ξέρουμε αν είναι επειδή κρυώσαμε!!!

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Μέχρι τις 22...
Αχ, αυτά τα πονάκια... και δεν ξέρουμε αν είναι επειδή κρυώσαμε!!!
Απο κρυωμα δεν νομιζω οτι ειναι......ΑΑΑΑΑ ποναει κ η μεση μου απο εχθες κ αυτο το παθενω μονο οταν ειναι να μου κατεβουν Embarassed Ευχομαι να εισαι Ευαγγελιτσα μου...Αργυρω ειναι το ονομα μου θελω να το αλλαξω αλλα δεν ξερω πως Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 6 328109

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
allo έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:Μέχρι τις 22...
Αχ, αυτά τα πονάκια... και δεν ξέρουμε αν είναι επειδή κρυώσαμε!!!
Απο κρυωμα δεν νομιζω οτι ειναι......ΑΑΑΑΑ ποναει κ η μεση μου απο εχθες κ αυτο το παθενω μονο οταν ειναι να μου κατεβουν Embarassed Ευχομαι να εισαι Ευαγγελιτσα μου...Αργυρω ειναι το ονομα μου θελω να το αλλαξω αλλα δεν ξερω πως [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μακάρι κουκλίτσα μου!!! Μακάρι να φουσκώσουν ολονων μας οι κοιλίτσες σύντομα!!! Εχεις και το όνομα της μανούλας μου Very Happy Very Happy Very Happy

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Evaggelitsa 26 έγραψε:
allo έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:Μέχρι τις 22...
Αχ, αυτά τα πονάκια... και δεν ξέρουμε αν είναι επειδή κρυώσαμε!!!
Απο κρυωμα δεν νομιζω οτι ειναι......ΑΑΑΑΑ ποναει κ η μεση μου απο εχθες κ αυτο το παθενω μονο οταν ειναι να μου κατεβουν Embarassed Ευχομαι να εισαι Ευαγγελιτσα μου...Αργυρω ειναι το ονομα μου θελω να το αλλαξω αλλα δεν ξερω πως [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Μακάρι κουκλίτσα μου!!! Μακάρι να φουσκώσουν ολονων μας οι κοιλίτσες σύντομα!!! Εχεις και το όνομα της μανούλας μου Very Happy Very Happy Very Happy
Μακαρι δεν λες τιποτα κοριτσακι μου!!!!!Θα περιμενουμε....Παω για υπνο κοπελιες μου Καλο βραδυ κ ονειρα γλυκα. Sleep Sleep Τα λεμε αυριο Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 6 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 6 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 6 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 6 417472 ΜΑΚΙΑ!!!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κι εγώ επειδή είμαι μαζόχα ξαναέκανα τεστάκι μόλις γύρισα από τη δουλειά.. και μαντέψτε!!!Δν έβγαλε γραμμή!!! ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!Έπρεπε να με προβληματίσει λίγο και μετά!! Twisted Evil

Η Αυγολέμονη καλά τα πήγε, τώρα σειρά σου Ευαγγελίτσα να μας πεις σε λίγες μερούλες τα ευχάριστα!!
Μετά 10 μερες μένουν και για εμας! Είναι ο μόνος καιρός που χαίρομαι που για μενα τουλαχιστον περνάνε πολύ γρήγορα οι μέρες!! Embarassed

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! βαση αυτου του site την κυριακη ειναι η τελευταια ημερα της υψιλης γονιμοτιτας μου.Αν γινει τοτε(γιατι την Κυριακη ερχεται ο αντρας μου) λετε να εχω καμια πιθανοτητα????? confused

ifigeniaboz

ifigeniaboz
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΠΟΣΟ ΘΕΛΩ ΕΝΑ ΜΩΡΟ.......ΟΠΩς Κ ΕΣΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ!!!ΑΥΤΟ SITE ΒΓΑΖΕΙ ΤΑ ΕΣΩΨΥΧΑ ΜΟΥ ΠΟΣΟ ΩΡΑΙΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΜΟΙΡΑΖΟΜΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΟΠΩΣ ΟΛΕΣ ΕΣΕΙΣ!ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΑΛΥΝΔΡΟΜΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΔΕΝ ΛΕΩ ΤΙΠΟΤΕ ΣΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΤΟΥΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΟΥΣ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΕΣ ΕΣΑΣ Κ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙ ΑΥΤΟ,ΟΛΕΣ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 6 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 6 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 6 417472

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλωσορισες ιφιγενεια προλλαμβαινεις μην φοβασαι ... αν εμενα ειναι θετικο Αν λεμε ειχα γονιμες μερες απο 29 ως 5 και πιθανη ωορυξια 3,4 ε παιδια εμεις το καναμε 24,26,28,29,30,,1,2 και μετα 5. και μετα 12 τις συγκεκριμενη 14 μερα δηλ. 3 η 4 δεν μου κατσε Very Happy
ελευθερια μου αφου ειχαν εμενα την πρικτισσα που να προλαβουν να σου απαντησουν και γω σε διαβαζω τα δακτυλα μου και το ηλιθιο μου κολλημενο μυαλο στα ιδια με κανει να λεω τα δικα μου συνεχεια.
η περασμενη μου περιοδος 2 μερες κρατησε και καθαρισα χαλα ο κυκλος ελπιζω η καθυστερηση μου να μην οφειλεται σε αυτο μακαρι να μας πανε ολα καλα μην ερθει η κακιστρο για καμια μας την μισω

allo

allo
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kαλημερα Αυγολεμονη,,εχουμε κατι καινουργιο? Smile

136Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 6 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Σαβ Νοε 19, 2011 12:35 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!ΣΙΡΕΝ ΜΟΥ ΣΕ ΑΓΑΠΑΜΕ ΒΡΕ ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΙΚΟ!!ΔΕΝ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΣΟΥ.ΚΑΙ ΜΕΝΑ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΗΤΑΝ ΜΟΝΟ 1 ΜΕΡΑ ΜΕ ΑΙΜΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΟΝΟ ΚΑΦΕ,ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΞΑΝΑΤΥΧΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΠΟΔΩΣΕΙ ΣΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ!ΜΑΛΛΟΝ ΟΙ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΣΟΥ ΞΑΝΑΚΑΤΕΒΑΣΑΝ ΛΙΓΑ ΚΑΦΕ.ΑΥΓΟΛΕΜΟΝΗ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΣΥΝΗΔΕΙΤΟΠΟΙΗΣΕΙ ΟΤΙ ΕΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!IFIGENEIABOZ ΧΘΕΣ ΜΕ ΠΗΡΕ Ο ΥΠΝΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑ.ΕΓΩ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΤΟΝ ΟΚΤΩΒΡΙΟ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ 7 ΒΔΟΜΑΔΩΝ ΠΑΡΑ 1 ΜΕΡΑ.ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ.ΘΑ ΜΕΙΝΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
allo μου οχι κανενα νεοτερο απουσα η κακιστρο της βαζω και σημερα απουσια και ευχομαι για μηνες πονακια το ιδιο ολα ιδια κοιταζω στην τουαλεττα συχνα μην εμφανιστει. αποχη απο τα τεστ σημερα ελεος 6 μεσα σε 2 μερες θα κανω αυριο πρωι με την ελπιδα να εχει καθαρισει λιγο το τοπιο και βγει τπτ καθαρο αν και ακομα φοβαμαι.
κριστι μου τι μας λες αμα το πιστευα φουλ θα χορευα τωρα χαιρομε συγκρατημενα που δεν φανηκε η περιοδος νιωθω ομως πιο ηρεμη ο αντρας μου μου δωσε οδηγιες μακρια απο τα τεστ δευτερα να παμε γιατρο α ρε κριστι γιατι να μην περιμενα να κανα το τεστ πιο αργα οπως εσυ

138Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 6 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Σαβ Νοε 19, 2011 1:24 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΑΥΓΟΛΕΜΟΝΗ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΔΕΝ ΑΛΛΑΖΕΙ!!ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 6 215994 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 6 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 6 536304 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 6 536304 !

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βρε Αυγολέμονη, ακόμα αμφιβάλλεις;;;Shocked

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εκανα 4ρτο
ξανα σταυρος κοπελλες πρεπει να ειμαι δεν γινεται 4 να κανουν λαθος ειμαιιιιιιιιιι δευτερα γιατρο ειμαιιιιιιιιιιιι ειμαιιιιι ειμαιιι πρεπει να ειμαι

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Φυσικά και είσαι Ελευθερια μου!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Εγώ αποφάσισα σήμερα να στολίσω το δέντρο Embarassed Embarassed ξέρω ότι είναι λίιιιιγο νωρίς,αλλά επειδή ούτως ή αλλως θα το έκανα το άλλο ΣΚ, αλλά το άλλο ΣΚ ενδέχεται να ΜΗ μου έρθει η ακατανόμαστη ... ε πιστεύω ότι δν θα πρέπει να κάνω κουραστικά πράγματα για αρχή!! Οπότε για να μην πάει πολύ πίσω καλύτερα να γινόταν πιο γρήγορα!! Αχ, κορίτσια..μυρισε Χριστούγεννα το σπίτι μου!!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

142Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 6 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Σαβ Νοε 19, 2011 9:07 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΥΓΟΛΕΜΟΝΗ!!!!ΤΟ ΕΜΠΕΔΩΣΕΣ!!!ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 6 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 6 536304 !!!ΑΝΤΕ ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ!!ΒΟΥΒΟΥ ΜΟΥ MOΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΤΟ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 6 517142 ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΝΑ ΟΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΤΟΛΙΣΩ ΑΥΡΙΟ!!ΝΩΡΙΣ ΞΕΝΩΡΙΣ ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ!!!!ΘΕΛΩ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ!!!! santa

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα κοριτσια!τι κανετε?βλεπω αυγολεμονη μου οτι τελικα ηρεμησες και καταλαβες οτι εισαι! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 6 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 6 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 6 654316 !αντε να πας στον γιατρο και να χαρεις ακομα περισσοτερο!εγω τωρα ειμαι καλητερα,ολη την νυχτα 38.5!εμετο και δοιαρρια! Embarassed !λετε βρε κοριτσια να πηγαν χαμενες οι προσπαθειες στις γονιμεςSad ?επειδη ειχα τοσο πυρετο να μην εγινε τιποτα?

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:καλησπερα κοριτσια!τι κανετε?βλεπω αυγολεμονη μου οτι τελικα ηρεμησες και καταλαβες οτι εισαι! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 6 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 6 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 6 654316 !αντε να πας στον γιατρο και να χαρεις ακομα περισσοτερο!εγω τωρα ειμαι καλητερα,ολη την νυχτα 38.5!εμετο και δοιαρρια! Embarassed !λετε βρε κοριτσια να πηγαν χαμενες οι προσπαθειες στις γονιμεςSad ?επειδη ειχα τοσο πυρετο να μην εγινε τιποτα?

εσυ εισαι τυχερουλα,εχεις και δυο,σκεψου εκεινες που δεν εχουν καν....περαστικουλια σου...και να χαιρεσαι τα ομορφακια σου...

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι δοξα το θεο εχω δυο υπεροχα ζουζουνια!αλλα θελω τοσο πολυ ενα ακομη,επειδη το εζησα και ξερω οτι ειναι υπεροχη εμπηρεια και η εγκυμοσηνη αλλα και η γεννα γι αυτο θελω ξανα να γινω μαμα!το θελω τοσο πολυ σαν να ειναι το πρωτο! I love you

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lia-ka έγραψε:ναι δοξα το θεο εχω δυο υπεροχα ζουζουνια!αλλα θελω τοσο πολυ ενα ακομη,επειδη το εζησα και ξερω οτι ειναι υπεροχη εμπηρεια και η εγκυμοσηνη αλλα και η γεννα γι αυτο θελω ξανα να γινω μαμα!το θελω τοσο πολυ σαν να ειναι το πρωτο! I love you

Αχ κοριτσαρα μου ποσο χαιρομαι που υπαρχει κοσμος που ακομη θελει παιδια και δε νοιαζεται για τα χαλια της Ελλαδας..Εγω θελω 2ο αλλα δε νοιωθει ετοιμος ο δικος μου,παμε καλα?[Ας ειναι καλα η "μανα" του]

147Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 6 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Σαβ Νοε 19, 2011 10:07 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TATIJANA TI ΕΝΝΟΕΙΣ?ΟΤΙ ΤΟΥ ΛΕΕΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ??

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κοριτσια εκανα μια χαζομαρα,αντι να πατησω απαντηση πατησα νεο θεμα!τωρα?

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
KRISTI 1 έγραψε:TATIJANA TI ΕΝΝΟΕΙΣ?ΟΤΙ ΤΟΥ ΛΕΕΙ Η ΜΑΝΑ ΤΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΑΛΛΟ ΠΑΙΔΙ??

αχ δε ξερω,αλλα κατι τετοιο "επιασα"

lia-ka

lia-ka
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και εμενα στην αρχη δεν ηθελε,αλλα μετα του αρεσε η ιδεα να εχουμε ενα μικρο μωρακι παλι!τα αλλα δυο εχουν τα δικα τους τωρα!μας λειπει αυτην η μωρουδιλα!και εμενα η μανα μου δεν θελει να κανω αλλο και μου το λεει συνεχεια!αλλα εγω θα κανω,και αν μεινω εγκυος δεν θα ειναι η πρωτη που θα το μαθει!θα ειστε εσεις που με καταλαβαινετε! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 6 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 6 417472

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις