Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
384 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 384 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 36 ... 43  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 43]

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Καλησπέρα κοριτσάκια μου!!! Τι κάνετε;;;
Αυγολέμονη και πάλι συγχαρητήρια!!!!!! Είδες που σου έδωσε σήμα το σποράκι σου και όλα είναι κάλα!!!! Μην αγχωνεσαι τώρα!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ευη και Κιρα welcome to the club!
Μαζι θα την κάνουμε την προσπάθεια τον άλλο μήνα κουκλίτσες μου!!! Μην μου στεναγχωριέστε!!!
Ευη μου, έτσι είναι το σόι... Μην επιρρεάζεσαι... Οταν αρραβωνιαζεσαι σε πρίζουν ποτε θα παντρευτείς, όταν παντρεύεσαι πότε θα κάνεις παιδί, όταν κάνεις το πρώτο πότε θα κάνεις το δεύτερο... Μη δίνεις σημασία!!! Ξέρεις πόσα ακούω εγώ που αρραβωνιάστηκα πρώτη από της ξαδέρφες μου και τελικά όλες παντρεύτηκαν έκαναν παιδιά και μου το παίζουν κυρίες Κοκοβίκου, ενώ έχουν κάνει τα χίλια μύρια όσα!!!!!
Τους γράφω όλους... Αλλωστε αυτές είναι πιο μεγάλες από μένα... Εγώ φταίω που έχω έναν άνδρα χρόνια τώρα ενώ αυτές ψαχνόταν;;; Οχι βέβαια... Και όταν σε ρωτάνε να λες δεν θέλουμε ακόμα... έχουμε μέλλον και θα το βουλώνουν... Αντε γιατί με τα σόγια πολυ τα παίρνω....λες και θα νοιαστεί ποτέ κανεις αν εσυ είσαι καλά ή οχι....
Μπουλίτσα, Deb, Δεσποινάκι, Ελευθερία, Λεμονάκι και Μπουμπού σας στέλνω τα φιλιά μου!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

αχ,,ποσο δικιο εχεις με αυτα τα σογια!!εγω τους γραφω κανονικα τωρα...
σου στελνω κ εγω τα δικα μου!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 29 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 29 417472

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
boubou έγραψε:Θα 'σαι κι εσύ η 4η της παρέας αυτό τον μήνα??? Αντε το σπάσαμε το ρεκόρ! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 29 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 29 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 29 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 29 654316

Μπορώ να αδιαθετήσω ήσυχη τώρα χεχε Razz

Εγώ ακόμη ούτε στήθος,ούτε κοιλιά , ούτε σπυράκια (ναι! έφυγε αυτό που είχα στο φρύδι! tongue ) ....κοίτα να δεις που θα μεγάλωσε πάλι ο κύκλος μου και γι αυτό δν έχω ακόμη ούτε καν σύμπτωμα περιόδου και θα ελπίζω τσάμπα!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 29 99132

boubou κ εγω ειχα βγαλει ενα σπυρακι στο πηγουνι κ νομιζα οτι θα μου ερχοταν η περιοδος κ πριν μαθω οτι ειμαι εγκυος ειχε φυγει!!η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια..μην το βαζεις κατω!!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να σας πω και το πιο τραγικο... Απο τα ξαδερφια μου όσοι βιαστηκαν... Παντρευτηκαν γρήγορα και έκαναν γρήγορα παιδιά... Ήδη εχουμε ένα διαζύγιο με θύμα ένα 2χρονο παιδάκι... Και απ'ότι μου είπε η αδερφή μου για μια ξαδέρφη μας χθες... Πάμε και για 2ο διαζύγιο και ακόμα ένα θύμα... Crying or Very sad Crying or Very sad
Γι αυτο αργα και σταθερα βηματα μετά από πολύ σκέψη...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Να σας πω και το πιο τραγικο... Απο τα ξαδερφια μου όσοι βιαστηκαν... Παντρευτηκαν γρήγορα και έκαναν γρήγορα παιδιά... Ήδη εχουμε ένα διαζύγιο με θύμα ένα 2χρονο παιδάκι... Και απ'ότι μου είπε η αδερφή μου για μια ξαδέρφη μας χθες... Πάμε και για 2ο διαζύγιο και ακόμα ένα θύμα... Crying or Very sad Crying or Very sad
Γι αυτο αργα και σταθερα βηματα μετά από πολύ σκέψη...

Ασε κι έχω κι εγώ τέτοιο παράδειγμα..με μωρό πολύ μικρότερο .... κι αλλα που δν υπήρχε ακόμη μωρό, αλλά και πάλι... δν βρίσκω τον λόγο να εμπλακούν οι οικογένειες σε μια σχέση που δν θα κρατήσει στο τέλος και θα λήξει και πολύ επεισοδιακά συνήθως!!

boulitsa μου κάθε φορά που λέει κι άλλη κοπέλα ότι αδιαθέτησε, με πιάνει μια στεναχώρια του τύπου..πάει ..έρχεται και η σειρά μου σιγά σιγά!! Ελπίζω να είναι χαζομάρα του μυαλού μου!! Σίγουρα όμως ακόμη ελπίζω όσο δν βλέπω την κόκκινη ούτε με κιάλια Laughing Laughing

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
boulitsa μου κάθε φορά που λέει κι άλλη κοπέλα ότι αδιαθέτησε, με πιάνει μια στεναχώρια του τύπου..πάει ..έρχεται και η σειρά μου σιγά σιγά!! Ελπίζω να είναι χαζομάρα του μυαλού μου!! Σίγουρα όμως ακόμη ελπίζω όσο δν βλέπω την κόκκινη ούτε με κιάλια Laughing Laughing

μην στεναχωριεσαι γιατι το ιδιο εκανα κ εγω τους προηγουμενους μηνες κ δεν εβγαλα τιποτα απο το να αχγωνομαι περισσοτερο..θα δεις που συντομα θα ερθει το πολυποθητο αποτελεσμα κ θα εισαι εδω να μοιραζεσαι την χαρα σου μαζι μας!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 29 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 29 417472

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εδωώ είμαι πάλι!!!Κοιμήθηκα λίγο και αισθάνομαι πολύ καλύτερα!Πήρα κι ένα παυσίπονο βέβαια γιατί δεν πήγαινε άλλο!!!Άντεξα αρκετές μέρες χωρίς να πάρω κάτι για τον πονοκέφαλο,τώρα αν δεν έπερνα αισθανόμουν πως το κεφάλι μου θα εκραγεί!!! Crying or Very sad Τώρα που λέτε για σπυράκια προχτές έβγαλα κι εγώ ένα στο φρύδι!!χαχα...Λέτε να είναι σημάδι;; Razz

Τα φιλιά μου σε όλες!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 29 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 29 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 29 417472

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Deb έγραψε:Εδωώ είμαι πάλι!!!Κοιμήθηκα λίγο και αισθάνομαι πολύ καλύτερα!Πήρα κι ένα παυσίπονο βέβαια γιατί δεν πήγαινε άλλο!!!Άντεξα αρκετές μέρες χωρίς να πάρω κάτι για τον πονοκέφαλο,τώρα αν δεν έπερνα αισθανόμουν πως το κεφάλι μου θα εκραγεί!!! Crying or Very sad Τώρα που λέτε για σπυράκια προχτές έβγαλα κι εγώ ένα στο φρύδι!!χαχα...Λέτε να είναι σημάδι;; Razz

Τα φιλιά μου σε όλες!!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 29 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 29 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 29 417472


το παυσιπονο δεν πειραζει..αλλωστε κ στην εγκυμοσυνη κανει κ ντεπον να περνουμε..οσο για τα σπυρακια πιστευω αναλογα τον οργανισμο ειναι ενα δειγμα,,ναι...κ τωρα ειχα αλλα κ στην αποβολη Crying or Very sad παλι ειχα βγαλει..αρα...ποτε δεν ξερεις!!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγώ αν κοιμόμουν τόσο λίγο και να μην είχα πονοκέφαλο θα αποκτούσα.. ιχιχιχιχι ελπίζω να είσαι καλύτερα!! Very Happy
εγώ σιγά σιγά ετοιμάζομαι για να πάω για δουλειά.. ευτυχώς είναι 10 λεπτά με τα πόδια από εδώ που μένω!4-12 σήμερα..καλό μου κουράγιο!! Θα μπω φυσικά κι από εκεί στο φόρουμ χιχι!
Σήμερα είναι η μέρα της δίαιτας..επειδή δν μαγείρεψα..έφαγα για πρωινό ένα κομμάτι κολοκυθόπιτα...για μεσημεριανο 2 τοστ..και σε ολη τη βαρδια μου θα φαω 1 μπανανα..1 μπαρα δημητριακών κι αλλο ένα τοστ!Α! κι εναν καφε!Κάπως έτσι είναι το φαγητό μου τις περισσότερες μέρες που δουλεύω απόγευμα!Ευτυχώς είναι μόνο 2 φορές την εβομάδα!! Laughing Laughing Laughing

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Εγώ αν κοιμόμουν τόσο λίγο και να μην είχα πονοκέφαλο θα αποκτούσα.. ιχιχιχιχι ελπίζω να είσαι καλύτερα!! Very Happy
εγώ σιγά σιγά ετοιμάζομαι για να πάω για δουλειά.. ευτυχώς είναι 10 λεπτά με τα πόδια από εδώ που μένω!4-12 σήμερα..καλό μου κουράγιο!! Θα μπω φυσικά κι από εκεί στο φόρουμ χιχι!
Σήμερα είναι η μέρα της δίαιτας..επειδή δν μαγείρεψα..έφαγα για πρωινό ένα κομμάτι κολοκυθόπιτα...για μεσημεριανο 2 τοστ..και σε ολη τη βαρδια μου θα φαω 1 μπανανα..1 μπαρα δημητριακών κι αλλο ένα τοστ!Α! κι εναν καφε!Κάπως έτσι είναι το φαγητό μου τις περισσότερες μέρες που δουλεύω απόγευμα!Ευτυχώς είναι μόνο 2 φορές την εβομάδα!! Laughing Laughing Laughing

καλή δουλίτσα κούκλα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 29 417472 μου!

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="boubou"]Εγώ αν κοιμόμουν τόσο λίγο και να μην είχα πονοκέφαλο θα αποκτούσα.. ιχιχιχιχι ελπίζω να είσαι καλύτερα!! Very Happy
εγώ σιγά σιγά ετοιμάζομαι για να πάω για δουλειά.. ευτυχώς είναι 10 λεπτά με τα πόδια από εδώ που μένω!4-12 σήμερα..καλό μου κουράγιο!! Θα μπω φυσικά κι από εκεί στο φόρουμ χιχι!
Σήμερα είναι η μέρα της δίαιτας..επειδή δν μαγείρεψα..έφαγα για πρωινό ένα κομμάτι κολοκυθόπιτα...για μεσημεριανο 2 τοστ..και σε ολη τη βαρδια μου θα φαω 1 μπανανα..1 μπαρα δημητριακών κι αλλο ένα τοστ!Α! κι εναν καφε!Κάπως έτσι είναι το φαγητό μου τις περισσότερες μέρες που δουλεύω απόγευμα!Ευτυχώς είναι μόνο 2 φορές την εβομάδα!! Laughing Laughing Laughing [/quote

καλο υπολοιπο στην δουλεια σου οποια και να ναι να μπαινει μπουμπου μη παθεις στερησει απο μας εγω αμα δεν μπαινω κατι παθαινω
παντως το σπυρι στο φρυδι το χω ακομα τωρα παει να φυγει πολυ μου την εσπασε

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μόλις έιδα το σπυράκι στο φρύδι το εξόντωσα με μία κρέμα που έχω!!χαχα Καλή δουλίτσα μπουμπού!!!!
Κορίτσια σας αφήνω,σε λίγο σχολάει ο άντρας μου και θα έρθει να με πάρει να πάμε σπίτι γιατί ήρθα να δω τους δικούς μου!!! Τα λέμε ξανά αργά το απογευματάκι!!!Φιλιάαααα!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 29 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 29 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 29 417472

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστώ κορίτσια..δουλεύω σε ίντερνετ καφέ..και αν κ δν επιτρέπεται να χρησιμοποιούμε το ιντερνετ για προσωπικη χρήση, όσο είμαι μόνη μου , χαζεύω σε καμια σελίδα!! Twisted Evil Twisted Evil και είμαι αρκετά μόνη μου τα απογεύματα Very Happy Very Happy Το σπυρί μου έφυγε..το πρόσωπο μου καθάρισε... ...και μόλις έμαθα ότι η sephora ξανα έβγαλε την συλλεκτική χριστουγεννιάτικη κασετίνα make up που βγάζει κάθε χρόνο και έστειλα μια φίλη μου να την πάρει γιατί την είχα μπανίσει από πέρυσι αλλά δν την έβρισκα πουθενά! Είχε εξαντληθεί με το που κυκλοφόρισε!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 29 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 29 654316 Ας ψωνίσω όσο μπορώ κάτι για μένα, γιατί μετά όλα στο μπεμπέ θα τα δίνω!!! Embarassed Embarassed

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπέρα κορίτσια,
μπήκα για λίγο μόνο γιατί περιμένω τον δικό μου. Σήμερα θα κάνουμε τουρνέ στα σουπερ-μαρκετ Laughing
σαν βόλτα ποιο πολύ θα πάρουμε και καναδυο μαλακιούλες φυσικά.....

boubou και εγώ δούλευα σε ιντερνετ καφέ κάποτε, εμάς επιτρεπόταν να μπούμε στο ιντερνετ αλλά με κάρτα μέλους και μας χρέωνε άλλη τιμή.

εγώ σήμερα πήγα στο PING WOMAN και αγόρασα μποτάκια καφέ, κορδόνια μποροστά και γουνίτσα μέσα, φυσικά και λίγο τακουνάκι. 27,99ευρώ.
Έχει έκπτωση -30% σε πανωφόρια παππούτσια και πλεκτά φορέματα !!!

lia - ka καλή επιτυχία, εύχομαι η τιμή της χοριακή να τεράστια και γιατί όχι με ένα κοριτσάκι Wink

Κορίτσια όπως ξέρετε οι περισσότερες εδώ μέσα θα κάνω εξωσωματική τον Ιανουάριο ή Φεβρουάριο. Δεν το ξέρει κανείς απο τους συγγενείς μου και όταν λέω κανείς εννοώ ακόμα και η μαμά μου. Δεν είναι θέμα ταμπού αλλά θέλω να έχω το κεφάλι μου ήρεμο.
Μόνο 2 φίλες μου το ξέρουν (αδελφές είναι) και φυσικά ο
άντρας μου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 29 235182
κανείς δεν ξέρει οτι προσπαθούμε τόσους μήνες-χρόνια μόνο στον μικρό αδελφό μου είχα μιλήσει κάποτε αλλά δεν με ρωτάει ποτέ γιατί ξέρει πόσο άγχος θα μου δημιουργήσει αυτό, εξάλλου ξέρει γιατί και αυτοί 7 χρόνια προσπαθούσαν..

φιλιά σε όλες σας!!!!!!!

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλο ψωνισμα -βολταρισμα λεμονακι
καλα κανεις και δεν ειπες εσεις θα το φτιαξετε εσας αφορα οτι καλυτερο για τους επομενους μηνες σε πεθυμησαμε χχχ

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κοριτσούλια μου καλά Χριστούγεννα!!!!Σας στελνω το δεντράκι μας για να μπούμε όλες στο κλίμα!!!!!!!Όλα θα γίνουν,μόνο υγεία να έχουμε Χριστέ μου!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονάκι έγραψε:
boubou και εγώ δούλευα σε ιντερνετ καφέ κάποτε, εμάς επιτρεπόταν να μπούμε στο ιντερνετ αλλά με κάρτα μέλους και μας χρέωνε άλλη τιμή.

Εγω δουλευω εδω και 6 χρονια!Ξεκινησε φοιτητοδουλεια κι εγινε μονιμη! Embarassed Εμας μας αφηνουν ωρες εκτος δουλειας να χρησιμοποιουμε το ιντερνετ οσο θελουμε ΔΩΡΕΑΝ.. την ωρα της δουλειας δν μας αφηνουν για να μη χαζευουμε!! Laughing Laughing

Προετοιμαζω και το αφεντικο μου απο τωρα, επειδη ειμαστε φιλες με τη γυναικα του ξερει οτι προσπαθουμε για μπεμπε και του ελεγα σημερα να φερει κανα σκαμπο να καθομαι οσο ειμαι ταμειο (την περισσοτερη ωρα της βαρδιας δηλαδη) γιατι δν παιζει να καθομαι ορθια οσο ειμαι εγκυος και μου λεει τις βλακειες του τυπου -αν δν εχεις προβλημα με την εγκυμοσυνη δν πειραζει να εισαι ορθια....δν πειραζει που καπνιζουν εχει καλο εξαερισμο(@@)...δν πειραζουν τα σκαλοπατια πανω κατω...- και αλλα τετοια ωραια..αλλα την γυναικα του ουτε απεξω δν την αφηνε να περασει οταν ηταν αυτη εγκυος!! Ας μεινω εγω και θα δει!! Twisted Evil Twisted Evil

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλα εγω δουλευω..εσεις που εξαφανιστήκατε?? Razz Razz Λιανα εκανες χοριακη?? Με εχει φαει η αγωνια πια!! Laughing Laughing Laughing

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boubou έγραψε:Kαλα εγω δουλευω..εσεις που εξαφανιστήκατε?? Razz Razz Λιανα εκανες χοριακη?? Με εχει φαει η αγωνια πια!! Laughing Laughing Laughing

εγώ φτιάχνω κ τα νύχια μου παραλληλα....κ επειδή τα κάνω με ακρυλικό μου παιρνει λιγο παραπανω ωρα... Embarassed

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mονη σου τα κανεις???

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Κίρα τέλειο το δεντρο σου!!!! Και του χρόνου γεροί να είστε κούκλα μου!!!!

Κούρα ομορφιάς Ευη μου;;; Και εγώ μόλις γύρισα από κομμωτήριο που πήγα για ρίζα... Γιατί την άφησα και κατέβηκε ... αλλα απο τη στιγμή που ήρθε η ακατανόμαστη είπα να το εκμεταλλευτώ!!!χιχι!
Μπουμπού (καλέ πως σε λένε εχω μπερδευτεί με τα ονοματα Very Happy) πως παει η δουλιτσα;;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ελλη με λενε!! Πολυ χαλαρα! Καθημερινες δν εχει πολυ κοσμο και μπορω και ειμαι χαλαρη! Τοσο χαλαρη που βαριεεεεεμαι!!! Laughing Laughing Laughing
Μεγια τα νυχια για την Ευη, μεγια το μαλλι για την Ευαγγελιτσα!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι  - Σελίδα 29 875502

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σωστά μωρέ Ελλη!!! Χιχι!!!
Σε ευχαριστώ κουκλα μου... Μόλις έκανα παραγγελία από το Ηοmetest. gr τεστάκια ωορρηξίας... Σε πόσες μέρες θα μου έρθουν άραγε;;;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λογικα καμια βδομαδα ? Επειδη ερχονται απο Ελλαδα! Εγω τα δικα μου, αυτα που ειχα παραγγειλει απο Αμερικη νομιζω, χαθηκαν στην διαδρομη και τωρα μου ξαναεστειλε αλλα..δν ξερω αν θα προλαβουν να ερθουν ετσι και χρειαστει να τα ξαναχρησιμοποιησω..ας ειναι καλα τα τεστακια της φιλης που εχω ακομη ΠΟΛΛΑ!! χεχε

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εγω θα σου πω καλύτερα να μην σου ερθουν... Ούτε αυτά, ούτε η ακατανομαστη και να μην τα ξανα χρησιμοποιήσεις ποτε!!! Very Happy Very Happy Very Happy
Θα ξέρουμε σε λίγες μερούλες!!!
Εγώ ελπίζω να μου έρθουν μόλις τελειώσει η κόκκινη...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Απο το στομα σου και στου Θεου τ αυτι!! Ειναι πολλες οι μερες ακομη μεχρι την καθυστερηση..δν ξερω αν κρατηθω μεχρι την Τεταρτη που πρεπει...δν θυμαμαι και ποσα ψευτοτεστακια μου εχουν μεινει γιατι με βλεπω να κανω το πρωτο την Κυριακη που ειναι 27 και συμφωνα με τη ωορρηξια εκει πρεπει να ερθει κανονικα.. Embarassed Embarassed Embarassed

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 29 από 43]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 36 ... 43  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις