Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
644 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 644 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 41]

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
mmairula έγραψε:
χαμομηλακι έγραψε:κολοκυθακι,να χαιρεσαι το μπεμπακι σου!να ειναι καλοτυχο και παντα γερο και ευτυχισμενο! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 23 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 23 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 23 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 23 50580

maraki,νομιζω οτι 3500 ευρω ειναι πολλα,δεν νομιζω οτι θα του τα εδινα.Ο γιατρος μου ειναι πανεπιστημιακος και διευθυντης στο Αλεξανδρα και μας ζητησε 1500 αν γεννησω εκει ειτε με φ.τ ειτε με καισαρικη και 2200 αν γεννουσα στο ΛΗΤΩ παλι ειτε με φ.τ ειτε με καισαρικη.Στο ΛΗΤΩ ηταν παραπανω γιατι καποια λεφτα θα επαιρνε και η μαια ενω στο Αλεξανδρα ειχα μαια τη νονα μου οποτε πηγα εκει.Οπως και να το κανουμε ομως 3500 ειναι υπερβολη,ποσο μαλλον οταν εισαι "πελατισσα" του τοσα χρονια.

maraki-baby,ειναι κουκλι το κοριτσακι σου!!!να το χαιρεσαι!!!να το φας ειναι!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 23 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 23 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 23 417472


ποιον γιατρο εχεις στο Αλεξανδρας εκει εκανα τους 2 γιους μου με διευθηντη παν/κοαλλα στο τριτο πυ ειχα αναπνευστικα μου φερθηκε αστα... οποτε αλλαξα και πηγα στο Ελενας που παρεπιπτοντως μου πηρε 1000 ευρω με καιαρικη και επισκεψεις δωρεαν το ωοσοκομειο δεν πληρωσα τπτ λογω καισαρικης

σου στελνω πμ

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χιονατουλιιιι μολις γυρισα.Εφαγα και το σουβλακι μου! Smile Smile

λοιπον την αλλη εβδομαδα γενναμε.Τωρα ποτε ακριβως δεν ξερω αναλογα τα κεφια του μπεμπη,αλλιως θα παμε εμεις να τον φερουμε.Την τριτη εχω παλι γιατρο,ο μικρος ειναι 3500 κιλα περιπου.Δεν τον γλιτωσα τον βιασμο!αλλα να σου πω δεν πονεσα καθολου και φαντασου οτι ο τραχηλος εχει κλεισει γιατι εχω να κανω .... εδω και μηνες.Ο μπεμπης εχει κατεβει αρκετα(γιαυτο και οι πονοι χαμηλα απο το κεφαλακι του που πιεζει λεει κατι ινες που εχουμε εκει) και ο τραχηλος καλος ειναι,ειμαστε ετοιμη δεν θα με αφησει ειπε να περασω την τελικη ημερομηνια.Αυτα τα νεα μας!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελα Λαμπρουλητα καλως την! αντε επιτελους πηρες μια εικονα! αφρατεψε και το δικο σου μπεμπακι βλεπω! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 23 328109
ελπιζω να ενιωσες καλητερα μετα το σημερινο ραντεβου! αχ αντε να περασουν οι μερες με το καλο!!!!

σουβλακι ατοιμη ε? και γω φρυγανια με βουτηρο? γκρρρ Razz

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tattooed_snowhite έγραψε:ελα Λαμπρουλητα καλως την! αντε επιτελους πηρες μια εικονα! αφρατεψε και το δικο σου μπεμπακι βλεπω! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 23 328109
ελπιζω να ενιωσες καλητερα μετα το σημερινο ραντεβου! αχ αντε να περασουν οι μερες με το καλο!!!!

σουβλακι ατοιμη ε? και γω φρυγανια με βουτηρο? γκρρρ Razz


το καλο ειναι αυτο οτι παιρνεις μια εικονα,αλλα σου ερχετε και λιγο ανχος!
φαε και εσυ μια σουβλακα να στανιαρεις!αντε αυριο να μαθουμε και τα δικα σου νεα.πρωι η' απογευμα πας?

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
lamproula έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:ελα Λαμπρουλητα καλως την! αντε επιτελους πηρες μια εικονα! αφρατεψε και το δικο σου μπεμπακι βλεπω! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 23 328109
ελπιζω να ενιωσες καλητερα μετα το σημερινο ραντεβου! αχ αντε να περασουν οι μερες με το καλο!!!!

σουβλακι ατοιμη ε? και γω φρυγανια με βουτηρο? γκρρρ Razz


το καλο ειναι αυτο οτι παιρνεις μια εικονα,αλλα σου ερχετε και λιγο ανχος!
φαε και εσυ μια σουβλακα να στανιαρεις!αντε αυριο να μαθουμε και τα δικα σου νεα.πρωι η' απογευμα πας?


εννοειτε! τουλαχιστον ηρεμεις στο κομματι του ''ποτε'' ! πολυ βασικο, ενταξει εννοειτε οτι θα αγχωθεις λιγο σε λογικα πλαισια!
σουβλακα ε??? μπαααα τα εχω κοψει αυτα Λαμπρουλητα Laughing
αυριο ραντεβουδακι στις 10 το πρωι και μετα θα παω ενα καφεδακι, κανει ωραιες μερες, εκτος και αν με στηλει στην κλινικη καπακι για no stress θα δειξει!

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="tattooed_snowhite"]
lamproula έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:ελα Λαμπρουλητα καλως την! αντε επιτελους πηρες μια εικονα! αφρατεψε και το δικο σου μπεμπακι βλεπω! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 23 328109
ελπιζω να ενιωσες καλητερα μετα το σημερινο ραντεβου! αχ αντε να περασουν οι μερες με το καλο!!!!

σουβλακι ατοιμη ε? και γω φρυγανια με βουτηρο? γκρρρ Razz


το καλο ειναι αυτο οτι παιρνεις μια εικονα,αλλα σου ερχετε και λιγο ανχος!
φαε και εσυ μια σουβλακα να στανιαρεις!αντε αυριο να μαθουμε και τα δικα σου νεα.πρωι η' απογευμα πας?


εννοειτε! τουλαχιστον ηρεμεις στο κομματι του ''ποτε'' ! πολυ βασικο, ενταξει εννοειτε οτι θα αγχωθεις λιγο σε λογικα πλαισια!
σουβλακα ε??? μπαααα τα εχω κοψει αυτα Λαμπρουλητα Laughing
αυριο ραντεβουδακι στις 10 το πρωι και μετα θα παω ενα καφεδακι, κανει ωραιες μερες, εκτος και αν με στηλει στην κλινικη καπακι για no stress θα δειξει!


θα περιμενω τα δικα σου νεα παω τωρα να ξαπλαρω να δω τελεβιζιον!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλη ξεκουραση κοκονα μου!!!

mariannemam

mariannemam
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Να και ο μπεμπης της γειτονισσας στα ιδια κιλα με τον δικο μου!!(Ειδες τι κανει ο θαλασσινος αερας της Αν.Αττικης?...και τα σουβλακια... Wink Wink )
Αντε Σωτηρια μου κι εσυ αυριο στον ντοκ να μαθουμε και τα δικα σου!!
Ποσα κιλα ηταν την τελευταια φορα το μπεμπιδιο σου?

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα! σημερα ειμαι πρωινη! μολις εφυγε η κορη για σχολειο, και ο μπεμπης ακομα κοιματε. χθες πηγαμε για ψωνια με την κορη και μας τσακισε το πορτοφολι Laughing
πηγα και στη γιατρο μου. η μητρα μου επανηλθε πληρως και οσο αφορα το στηθος που ελεγα ο πονος ειναι καποιο νευρο μαλλον που τραβαει κατα τον θηλασμο..

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalhmera ki egw prwinh efyge o megalos mou giatosxoleio omikros ekane liga dekaa thnnyxta kai 3yphse me tash pros emeto den ton esteila sxoleio ..na einai kamoia iwwwsh pws na profula3w th mikrh?supermama gia thn episklhridio rwthses pou se enoxlhse?

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα και απο εμάς κορίτσια μου!

Τι ωραία προσωπάκια είναι αυτά που βλέπω κάθε μέρα, και εκεί που πάω να σχολιάσω...τσουπ...πολύ περιληπτικά λοιπόν να μας ζήσουν τα πανέμορφα μωράκια μας, γερά καλότυχα και ευτυχισμένα να είναι πάντα στη ζωή τους!!!

Εμείς χθες κλείσαμε τον πρώτο μας μήνα, το βράδυ είχαμε συναυλία...τραγουδούσε πάλι το δεινοσαυράκι μου απο τις 3 μέχρι τις 5...αλλά αυξήσαμε και τα μλ...και τώρα πίνουμε 120!

Μαρία το πως θα περάσει ο καιρός και το μικρουλίνι σου θα μεγαλώσει ούτε που θα το καταλάβεις!!!

Τα φιλιά μου σε ολες Very Happy Very Happy Very Happy

Υ.Γ---Τατιανούλα βάλλε μια φωτο του γαμπρούλη μου να τον δω να τον καμαρώσω!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 23 215994

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Koritsia molis gurisa apo to ika voithima toketou telos to kopsand se oses genisame se dhmosio Embarassed Crying or Very sad

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mmairula έγραψε:Koritsia molis gurisa apo to ika voithima toketou telos to kopsand se oses genisame se dhmosio Embarassed Crying or Very sad

Shocked Shocked

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mmairula έγραψε:Koritsia molis gurisa apo to ika voithima toketou telos to kopsand se oses genisame se dhmosio Embarassed Crying or Very sad
καλημερα!
μονο οσες γεννησανε στο δημοσιο?γιατι αυτη την κουβεντα ειχα το πρωι με μια φιλη που θα γεννησει σε ιδιωτικο

http://stefxon@gmail.com

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stefaniandreas έγραψε:
mmairula έγραψε:Koritsia molis gurisa apo to ika voithima toketou telos to kopsand se oses genisame se dhmosio Embarassed Crying or Very sad
καλημερα!
μονο οσες γεννησανε στο δημοσιο?γιατι αυτη την κουβεντα ειχα το πρωι με μια φιλη που θα γεννησει σε ιδιωτικο

ναι ετσι μου παν για το δημοσιο

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

mariannemam

mariannemam
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μαιρούλα καλησπέρα.Από πότε σου είπαν ισχύει αυτός ο "νόμος"?Γιατί εγώ πήρα τηλ την περασμένη βδομάδα και δεν είχε αλλαξει κάτι.......

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariannemam έγραψε:Μαιρούλα καλησπέρα.Από πότε σου είπαν ισχύει αυτός ο "νόμος"?Γιατί εγώ πήρα τηλ την περασμένη βδομάδα και δεν είχε αλλαξει κάτι.......

μου ειπαν αν ειχα γεννησει το προηγουμενο μηνα θα το περνα οποτε λογικα απο το μηνα Νοεμβριο μ@@@ες ελεγε ο Λοβερδος στον Παπαδακη απο Ιανουαριο, αλλα τη Δευτερα θα στειλω email στην εκπομπη γτ μας κοροιδευουν κανονικα οχι τι θα κερδισω τιποτα απλα μηπως και ενημερωσουν καμοια φορα σωστα τον κοσμο>Στο νοσοκομειο Ελενας δεν πληρωσα τιποτα εκτος απο τη συμετοχη δικλυνο 40 ευρω ανα μερα και ημουν με καισαρικη

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

mariannemam

mariannemam
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μιλησα μολις με το Ικα και δυστυχως ισχυει και εχω φορτωσει ασχημα με τους ανευθυνους!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Απο Δευτερα θα παω στο ικα απο κοντα να μου πουν αυτοες τις 64 μερες που δεν θα δουλεψω ποιος και τι θα με καλυψει???
(Αντι να κοβουν απο τους Μπρουκληδες κοβουν απο εμας τις μικρομεσαιες οικογενειες...) Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 23 679259 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 23 679259 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 23 679259

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mariannemam έγραψε:Μιλησα μολις με το Ικα και δυστυχως ισχυει και εχω φορτωσει ασχημα με τους ανευθυνους!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Απο Δευτερα θα παω στο ικα απο κοντα να μου πουν αυτοες τις 64 μερες που δεν θα δουλεψω ποιος και τι θα με καλυψει???
(Αντι να κοβουν απο τους Μπρουκληδες κοβουν απο εμας τις μικρομεσαιες οικογενειες...) Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 23 679259 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 23 679259 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 23 679259

μονο τις 64 8α πληρωθω κι εγω και μου δοσαν χαρτια για το βοηθημα τοκετου του Οαεδ να δουμε απο εκει θα το παρουμε τουλαχιστον???

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ρε κοριτσια καλησπερα καταρχας.Εγω γεννησα 27/10 και κατεθεσα τα δικαιολογητικα στο Ικα στις 16/11 και εχτες μου τα βαλανε ολα τα χρηματα,πως γινεται να το κοψανε?Δεν μου ειχε πει τιποτα ο προισταμενος στις παροχες οταν πηγα οτι θα κοπουν

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
katarina έγραψε:Ρε κοριτσια καλησπερα καταρχας.Εγω γεννησα 27/10 και κατεθεσα τα δικαιολογητικα στο Ικα στις 16/11 και εχτες μου τα βαλανε ολα τα χρηματα,πως γινεται να το κοψανε?Δεν μου ειχε πει τιποτα ο προισταμενος στις παροχες οταν πηγα οτι θα κοπουν

σοθ ωαλαν τα 1007 του επιδοματος? αν ναι πιανετε η Ληξιαρχικη πραξη του παιδιου με ημερομηνια τον Οκτωβριο παντως το βοηθημα δεν μπαινει στη τραπεζ το περνεις με τη καταβολη των εγραφων την ιδια μερα απο το ταμειο του Ικα της περιοχης σου

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
πληροφοριακα εμενα για βασικο μισθο οι 64 μερες μου βγηκαν 1600 ευρω αλλα αυτα ειναι τα μεροκαματα μας.Βοηθημα δεν περνουμε πληρωνουν το νοσοκομειο λενε

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Πηρα επιδομα λοχειας και επιδομα τοκετου και ολα μπηκαν στην τραπεζα

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω που γεννησα 17/11 και τα εκανε τα χαρτια η πεθερα μου χθες μου ειπαν οτι θα μου τα βαλουν στις 15/12.
βεβαια δεν ξερω αν παιζει ρολο το οτι ειμαι δημ.υπαλληλος με ικα

http://stefxon@gmail.com

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σε καλη μερια κοριτσια ας ειναι γερα τα μωρακια μας και οσες προλαβαμε τα πηραμε.Απλα ειναι αδικο οχι για μας του Νοεμβριου αλλα για ολα τα καινουρια μωρακια που θα ερθουν Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 23 606100

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 32 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις