Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
457 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 457 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 41]

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Polaki ωραιο το δεντρακι σας!!! που βρηκες την μπαλα??
κουκλος ο υιος!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
PoLaKi έγραψε:ΛΑΜΠΡΟΥΛΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΦΕΡΑΝΕ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΑ MARKS & SPENCER

αχαααα Wink θα ριξω μια ματια!!!

Kat&son

Kat&son
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα σε όλες τις μανουλες κ τα μπεμπακια αναμενόμενα κ σε αγκαλιτσες!! Μπαίνω εδω κ καμία εβδομάδα κ σας διαβάζω κ είπα βραδιατικα να μπω κ γω να συστηθω! Είμαι η Κατερίνα κ περιμένω κ γω στις 21/12 τον μικρό μου πρίγκιπα ! Ομολογώ πως μου είστε μεγάλη παρέα κάθε μέρα που σας διαβάζω κ συμπασχω μαζι σας! Εμείς έχουμε τη κυριακή ραντεβού για τραχηλικη... Για να δούμε...το αγγελουδι μου ήταν ήδη πριν 2 βδομάδες 3350 για να δούμε που θα φτάσουμε...κ απο συσπασεις Δόξα το Θεό αλλα σχετικά ανωδυνες κ όχι σούπερ τακτικές ακόμα . Ευτυχώς είμαι πολυ ήρεμη ακόμα κ με λίγες εξαιρέσεις όπως η σημερινή απο ύπνο πάμε καλα προς το παρών. Αισθάνομαι υπερβολικά τυχερή κ ευλογημένη έχω να σας πω κ αυτο μου δίνει την ηρεμία κ υπομονή που θα χρειαζόμαστε όλες οι μανουλες! Αυτά τα δικα μου προς το παρών ! king Τη καληνύχτα μου σε όλες σας!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 215994

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kat&son έγραψε:Καλημέρα σε όλες τις μανουλες κ τα μπεμπακια αναμενόμενα κ σε αγκαλιτσες!! Μπαίνω εδω κ καμία εβδομάδα κ σας διαβάζω κ είπα βραδιατικα να μπω κ γω να συστηθω! Είμαι η Κατερίνα κ περιμένω κ γω στις 21/12 τον μικρό μου πρίγκιπα ! Ομολογώ πως μου είστε μεγάλη παρέα κάθε μέρα που σας διαβάζω κ συμπασχω μαζι σας! Εμείς έχουμε τη κυριακή ραντεβού για τραχηλικη... Για να δούμε...το αγγελουδι μου ήταν ήδη πριν 2 βδομάδες 3350 για να δούμε που θα φτάσουμε...κ απο συσπασεις Δόξα το Θεό αλλα σχετικά ανωδυνες κ όχι σούπερ τακτικές ακόμα . Ευτυχώς είμαι πολυ ήρεμη ακόμα κ με λίγες εξαιρέσεις όπως η σημερινή απο ύπνο πάμε καλα προς το παρών. Αισθάνομαι υπερβολικά τυχερή κ ευλογημένη έχω να σας πω κ αυτο μου δίνει την ηρεμία κ υπομονή που θα χρειαζόμαστε όλες οι μανουλες! Αυτά τα δικα μου προς το παρών ! king Τη καληνύχτα μου σε όλες σας!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 215994


Αντε κατερινα με το καλο και εσυ,καλως ηρθες στην παρεα μας,εχουμε αναγκη απο εγκυουλες γιατι στερεψαμε,τωρα εχουμε πολλλες μανουλες!χριστουγεννιατικο και εσενα το μωρο και βλεπω οτι ειναι και ολοκληρος αντρας!

Καλημερα και σε ολα τα κοριτσια!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!
ΕΥΤΗΧΩΣ ΣΗΜΕΡΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΠΙΟ ΚΑΛΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ! ΚΑΙ ΝΑΙ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΛΕΝΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΚΙΟΛΑΣ.
ΠΟΛΑΚΙ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΤΑ ΛΕΣ ΚΙ Η ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΣΟΥ ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΚΑΛΑ.
Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΧΘΕΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΑΛΑ ΚΑΘΕΣΕ ΚΑΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΕ ΔΩΔΕ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΓΑΛΑ ΝΑ ΧΟΡΤΑΣΕΙ ΝΑ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΕΙΣ ΚΙ ΕΣΥ...ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΑΝΑ.

ΕΠΙΣΗΣ ΠΟΛΑΚΙ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ Η ΣΤΟΛΗ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΦΤΙΑΧΝΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ!!

ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙ ΜΟΥ ΓΛΥΚΟ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!! ΤΕΛΕΙΑ Η ΦΩΤΟ!!

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα σε ολες!

κολοκυθακι Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 50580 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 50580 να χαιρεσαι τον μπεμπακο σου και να ειναι γερος και καλοτυχος!

περιμενουμε κανενα γεννητουρι σημερα?

πολακι,μην σκας με το θηλασμο!κι εγω εχω πει οτι αν τα δω πολυ σκουρα τα πραγματα ή δεν τρεφεται επαρκως η μικρη,θα το γυρισω το παραμυθι.Ηδη της δινω καποιες φορες συμπληρωμα γιατι πειναει και εγω δεν αντεχω να θηλαζω ολο το βραδυ.Απλα μερικες φορες της πεφτει βαρυ και το βγαζει σε ρουκετες!και εγω τα κανω πανω μου εννοειται!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 585182 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 585182 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 585182 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 585182

χτες το βραδυ παρουσιασαμε μυξουλες! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad πανικος,φοβηθηκα οτι αρρωστησε pale pale pale .Πηρα παιδιατρο πρωι πρωι σημερα -ευτυχως ειναι πολυ φιλη μας και ειναι στο σπιτι μας συνεχεια- και μου ειπε οτι ειναι πολυ συνηθισμενο στα μωρακια και πρεπει να της βγαζω με ορο και ενα πραγμα σαν ηλεκτρικη σκουπα μυτης!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 585182 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 585182 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 585182 θα ρθει το μεσημερι να μου δειξει πως το κανουν!προς το παρον ομως η μικρουλα μου υποφερει,ουτε να φαει καλα μπορει γιατι οι μυξουλες την εμποδιζουν.Δεν κλαιει ομως το καημενο,καθεται και υπομενει ησυχα... I love you I love you I love you

εγω βεβαια ξαγρυπνη,ε?μην ξεχνιομαστε... Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 688264 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 688264 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 688264

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα! χαμοληλακι λες αυτο που τραβας εσυ με το στομα τη μυξουλα? που εχει ενα σωληνακι? αν λες αυτο κανει καλη δουλεια. εγωεχω επισης και αυτο που ειναι σαν μια φουσκιτσα αλλα πιο πολυ ειναι για απλο καθαρισμο. αν εχει μυξουλες τοτε το αλλο κανει δουλεια Wink
μολις τελειωσα το φαι και το σπιτι. εχω και σιδερο αλλα μετα γιατι ετοιμαζεται να ξυπνησει ο μπομπιρας και θα θελει μεμε.. Razz
σημερα εκανα γεμιστα λαδερα

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalhmera manoulitses kai koilitses koloku8aki na xairomaste to mwraki kai kalh loxeia. Very Happy egw eimai xalia kolhsa apo ton gioka moy ki exw dekata komares kai ponolaimo . o kairos xalase Crying or Very sad kai mou th spei kai to xeimerino wrario... Mad Mad h mpoumpou mou vlepei tv kai th kanw xazi thn travane oi kinhseis mallon xixixifilia se oles Wink

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΤΣΟΥΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠΠ!!!! ΝΑ'ΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΔΥΠΛΗ!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 990599 ΕΣΕΙΣ ΚΑΛΕΣ ΜΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΔΕΝ ΜΕ ΠΡΟΛΑΒΕ ΚΑΜΙΑ Ε???? ΕΓΩ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΔΕΝ ΒΑΖΩ Κ@@Ο ΚΑΤΩ...ΟΛΟ ΒΟΛΤΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ... ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΑΦΙΞΗ ΤΟΥ ΔΙΑΔΟΧΟΥ.... ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΛΕΙΨΕΙ ΕΛΑΦΡΑ ΑΥΤΗ Η ΑΝΕΜΕΛΙΑ... ΕΠΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΔΟΥΛΕΥΩ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ, ΜΟΝΟ ΚΑΝΑ ΤΑΞΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΓΕΜΙΣΩ ΤΙΣ ΜΠΑΤΑΡΙΕΣ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΤΟ ΧΡΕΙΑΖΟΜΟΥΝ ΛΙΓΟ... ΜΥΡΙΣΕ ΤΟ ΣΠΙΤΙ "ΝΟΙΚΟΚΥΡΟΣΥΝΗ" ΚΕΚΑΚΙΑ,ΓΛΥΚΑΚΙΑ,ΦΑΓΑΚΙΑ,ΠΑΡΕΕΣ ΜΕ ΦΙΛΟΥΣ ... ΚΑΚΑ ΤΑ ΨΕΜΑΤΑ ΟΣΟ ΔΟΥΛΕΥΑ ΑΥΤΑ ΓΙΝΟΝΤΟΥΣΑ ΣΠΑΝΙΑ...ΕΝΑ ΦΑΙ ΣΤΟ ΠΟΔΙ ΚΑΙ ΤΑ ΒΑΣΙΚΑ!!! ΧΘΕΣ ΣΤΟΛΙΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΣΠΙΤΑΚΙ ΜΟΥ santa santa santa santa ΜΗΝ ΕΡΘΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΕΙ ΑΣΤΟΛΙΣΤΟ....

supermama έγραψε:αχ κοριτσια! δε ετυχε να σας το πω.. νιωθω τοσο ευτυχισμενη!τοσο γαληνια! περναμε μια περιοδο...το μικρο σπιτι στο λιβαδι ενα πραγμα! η απολυτα οικογενειακες στιγμες! και με τον αντρα μου με ενα βλεμα πλεον λεμε τοσα πολλα...
ειδικα ο μπεμπης ηταν το κερασακι στην τουρτα σε ολο αυτο.

ΝΙΩΘΩ ΠΟΛΥ ΠΕΡΗΦΑΝΗ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ

ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΑ ΚΛΑΜΑΤΑ Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 534787 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 534787 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 534787 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 534787 ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΜΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΕ ΤΡΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΝΙΩΘΕΙ ΕΤΣΙ...ΧΘΕΣ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΚΙ ΕΓΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΝΑ ΕΧΩ ΤΣΑΚΩΘΕΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΓΥΟΣ... ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΠΡΑΓΜΑ, ΜΕ ΤΗΝ ΙΔΕΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑ ΜΩΡΟ ΠΟΣΟ ΚΟΝΤΑ ΦΕΡΝΕΙ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ!!!

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΘΕΣΙΝΗ "ΑΣΚΗΣΟΕΠΙΣΚΕΨΗ" ΣΤΟΝ ΝΤΟΚΤΟΡ...Ο ΤΡΑΧΗΛΟΣ ΕΧΕΙΣΗΜΕΙΩΣΕΙ ΠΡΟΟΔΟ (ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ) ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΙ ΕΧΩ ΣΥΣΠΑΣΟΥΛΕΣ ΟΡΙΣΜΕΝΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΝΤΟΝΕΣ ΑΛΛΑ ΑΝΕΚΤΕΣ...ΟΠΟΤΕ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΤΙ "ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΜΕ ΤΕΛΙΚΑ" ΚΙ ΟΤΙ ΙΣΧΥΟΥΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΔΛΔ ΘΑ ΜΠΩ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΕΚΤΟΣ ΚΙ ΑΝ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΑΠΟΦΑΣΣΙΣΕΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΣΑΒ/ΚΟ!!!! ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΕΛΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΡΔΙΟΓΡΑΦΗΜΑ-ΑΙΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΟΥΡΩΝ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΤΟΙΜΑΖΩ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ!!

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερααα!
Πηνελοπακι μια χαρα σε βρισκω κανε βολτιτσες και γω το ιδιο κανω με λιγοτερο περπατημα βεβαια λογο πολλων εντονων συσπασεων , εχω αγωνια για το επομενο ραντεβου ποναω απιστευτα απο κατω... τελοσπαντων..
οι μανουλες τι κανετε? χαθηκαμε ολες γαμωτο, δεν προλαβα να σας διαβασω πολυ

Λαμπρουλητα μου Μαριαννακι καλα βασταμε? μονο εμεις μειναμε ε? Rolling Eyes

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μανουλίτες τι κάνετε?

Μπαίνω σας διαβάζω. καμαρώνω για τα καινούργια μωράκια εδώ με το μικρό μου δεινοσαυράκι, περνούν οι μέρες σαραντίζουμε το Σάββατο...κάτι με έχει πιάσει και αναπολώ την καισαρική μου(έχετε δει πιο μαζόχα?)

Κατά τα άλλα καλά, περνούν οι μέρες χωρίς να το καταλάβω.Το βράδυ κοιμόμαστε καλά όχι ότι πέφτουμε σε λίθαργο αλλά 4-5 ώρες υπνου νομίζω καλά είναι

Σωτηρία, Πηνελόπη Μαριάννα και Λαμπρουλίτα εσείς μείνατε έ?Άντε με το καλό να γίνετε μανουλίτσες...υπομονή κορίτσια μου και χαρείτε αυτή την περίοδο!Φιλιά πολλά σε όλες ! I love you I love you I love you

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα και απο μας!το αυτοκολλητακι μου ευτυχως ειναι καλο σε γενικες γραμμες και ξεκουραζεται η μανουλα του.
εγκυουλες υπομονη φτανει ο καιρος αν και θα το ξαναπω εμενα μου λειπει η εγκυμοσυνη!!!!
εσεις που σαραντισατε, πρεπει να κλεισω ραντεβου στην εκκλησια?

http://stefxon@gmail.com

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλως τις μανουλιτσες! Στελλινο μου Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 417472
Στεφανακι τι ακριβως σου λειπει απ την εγκυμοσυνη? οι καουρες το βαρος οι ζαλαδες το να μην μπορεις να φας να κουνηθεις να να ναααααα νααααα???? Razz Razz Razz

εγω εχω σκασει κοντευω να κανω μπουμ!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα και από εμάς!!Νομίζω πως δεν έχω χάσει επεισόδια,δεν είδα να γέννησε καμία ε??Δεν προλαβαίνω δυστυχως να σας γράφω και σας διαβάζω βιαστικά γιατί πλέον ο μπέμπης μας δεν κοιμάται τόσο εύκολα όπως στις αρχές.Μέχρι να κοιμηθεί έχει ξυπνήσει ξανά για φαγητό!! Shocked Shocked Shocked Τις δύο προηγούμενες μέρες είχε πάθει μία άρνηση προς τον θηλασμό, δεν έπιανε με τίποτα την θηλή λες και δεν ήξερε πως να θηλάσει και γενικώς ένα δράμα!Μάλλον φάση ήτανε γιατί επανήλθε τώρα!! Smile Smile Χθές στόλισα και εγώ το δέντρο μας και έφτιαξα και μελομακάρονα Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 648530 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 648530 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 648530 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 648530 Σήμερα ήρθε και ένας παπάς και μας έδωσε μίση ευχή γιατί πρέπει να βγω να κάνω κάποιες δουλειές..Τι να το κάνεις όμως?Μάλλον δεν έχω αναρρώσει ακόμη ή μπορεί η κούραση να με έχει καταβάλει έτσι γιατί βγήκα μέχρι το διπλανό τετράγωνο να πάω στο ταχυδρομείο να παραλάβω κάτι και πραγματικά γύρισα σέρνοντας σπίτι Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Καθόλου δεν μου έλειψε το έξω να σας πω την αλήθεια.Ήδη πρέπει να πάω την Πέμπτη στο γραφείο να πάρω κάποια έγγραφα και το σκέφτομαι από τώρα πως θα το βολέψω με τον θηλασμό και αν θα προλάβω ή θα με παίρνει η μάνα μου τηλέφωνο ότι το μωρό ξύπνησε και πεινάει (ΠΑΛΙ!!) pig pig pig

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα και απο εμενα ,κοριτσια ευχαριστουμε πολυ για τις ευχες σας,περιμενω να παω σημερα και εγω γιατρο να μαθω κατι παραπανω!Εχουμε εορταζουσες σημερα?σε οσες γιορταζει ο ανηρ να το χαιρονται!οι συνεγκυουλες τι κανουν βλεπω οτι ακομα βαστανε!Τελικα μας βλεπω ολες την δευτερα(αντε για να φαμε και λουκουμαδες που ειναι του αγιου Σπυριδωνος)Τα μωρα μας την εχουν αραξει στην κοιλια και εχουν βολευτει! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 536304 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 536304 santa santa Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 893968 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 35468

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και του χρονου Νατασσα!!!

ελα βρε Λαμπρουλιτα και μου μπηκανε ιδεες! χαχαχ Laughing Laughing Laughing

αντε να μας φερεις και συ νεα το βραδακι!
αν δεν εχω γεννησει μεχρι του Α.Σπυριδωνα θα παω να κανω μια ευχουλα για εμας, δεν ειμαι θρησκα καμια σχεση αλλα τον προστατη μας τον τιμαω, και τους λουκουμαδες επεισης! χαχα

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπέρα σε όλες! ελπίζω να είστε καλά εσείς και τα μωράκια σας (εντός και εκτός κοιλιάς).

σήμερα είναι δύσκολη μέρα. βασικά από χτες το βράδυ ξεκίνησε, που παραλίγο να μου πετρώσει το στήθος, αλλά το έσωσα με μαλάξεις και αντλήσεις, που είχαν ως αποτέλεσμα να πληγωθεί λίγο η μια θηλή. τώρα, κυκλοφορώ στο σπίτι σαν εκείνα τα μινωικά ειδώλια, με την τύπισσα με τα βυζιά φόρα μόστρα. τα φίδια από τα χέρια μου λείπουν μόνο Laughing Laughing
και σα να μην έφτανε αυτό, άρχισε να με ενοχλεί πάλι ο αριστερός μου ώμος, που έχω ιστορικό με τενοντίτιδες. αν μου κάτσει κάτι τέτοιο, δε θα μπορώ να πάρω αγκαλίτσα το παιδάκι μου Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 534787

εσείς τι νέα;

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
παω να ετοιμαστω για ντοκτορ και μολις επιστρεψω θα ρηξω αμεση ενημερωση!
Αρε μανα μου λουκουμαδες,εχω να φαω απο το καλοκαιρι!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα ελπιδα! η χαρα του αντρα σου! Laughing
αστα σε καταλαβαινω με την τενοντιτιδα και γω ταλαιπωρουμε χρονια υπομονη! και ο καιρος δεν βοηθαει καθολου! Crying or Very sad

Λαμπρουλα μου περιμενω με αγωνια νεα σου!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 417472

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙ!!!ΚΟΙΜΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΑΣ. ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΠΑΙΔΙΤΡΟ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ.ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΤΙ ΚΛΑ@#$%ΕΣ ΑΛΛΟ ΠΡΑΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΝΤΕΡΑ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. ΑΣ ΤΟΝ ΔΕΙ ΜΗΠΩΣ ΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΧΑΣΩ.

ΝΑΤΑΣΣΑ ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΘΗΡΙΟ ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΚΑΙ ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ!ΕΜΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΘΑ ΤΑ ΕΞΑΦΑΝΙΖΑΜΕ!!
ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ Η ΑΡΧΗ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΑ ΕΙΠΑΜΕ ΑΛΛΩΣΤΕ.ΑΛΛΑ Η ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
thelo k ego loukoumades!!! tongue tongue tongue

koritsakia ti kanete?sas parakoloutho k ego gia na matheno.lamproula perimeno k ego ta nea sou.xionatouli pos eise?ego tin paraskevi exo pali giatro,na doume pote tha parei thesi afto to pedi Razz

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:καλως τις μανουλιτσες! Στελλινο μου Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 417472
Στεφανακι τι ακριβως σου λειπει απ την εγκυμοσυνη? οι καουρες το βαρος οι ζαλαδες το να μην μπορεις να φας να κουνηθεις να να ναααααα νααααα???? Razz Razz Razz

εγω εχω σκασει κοντευω να κανω μπουμ!

χιονατουλα δεν ειχα τιποτα απο αυτα στην εγκυμοσυνη!!!!ηταν τελεια.δουλευα 1-2 φορες τη βδομαδα στο γραφειο,στο νοσοκομειο σταματησα απο τον 3ο και ολο το καλοκαιρι το εβγαλα στη θαλασσα και στις βολτες.φαντασου μεχρι και στο βατικανο ανεβηκα 360 σκαλοπατια!!!!

http://stefxon@gmail.com

mariannemam

mariannemam
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κορίτσια μου!!Μόλις γυρίσαμε από τον ντοκ...
Τα νέα μας?Παρασκευή πρωί εισαγωγή παμε για φυσιολογικά αλλά λόγω μικρής περιτυλιξης παιζει να ακαταληξουμε και με καισαρικη.Δεν με πειραζει καθολου αρκει να μην ταλαιπωρηθει το μπεμπακι μας.Βαρος 3400 και είναι λίγο ψηλα.Η τραχηλικη πονεσε ελαχιστα και ο τραχηλος μας πολυ καλος.Μου λεει αν δεν γεννησουμε Παρασκευη μεχρι Κυριακη θα παμε με προκληση.
Αυτα για την ωρα!!Παω να ξεκουραστω και να προετοιμαστω για τα τελευταια πριν την μεγαλη ΑΦΙΞΗ!!!!
Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 417472 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 32 417472
ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΤΗΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΜΑΣ!!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μωρε μπραβο Στεφανια!!! ουτε γω αλλα θελω να γεννησω παρολα αυτα! χαχαχαχ

Κικιτσο Βασουλακι καλησπερα σας!!!!
Βασουλακι και γω την Παρασκευη εχω ραντεβου αντε να δουμε καμια εξελιξη χεχεχε

Μαριαννακιιιιιιιιιιιι!!! τι καλα νεα μας εφερες κοκονα μου με το καλο! πως νιωθεις???
αχ χαρηκα παρα πολυ να πανε ολα καλα κοριτσακι μου!

αντε αντε να μας πει και η Λαμπρουλα μας το απογευμα ποτε!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις