Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
611 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 611 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama έγραψε:τι γινετε??? τι κανετε??? χαθηκα ρε γμτ! δε σας προλαβαινω! ποια γεννησε??
χθες ειχα κοσμο το πρωι και μετα μεσα εξω περασε η μερα. σημερα καναμε επισημα την πρωτη βολτα. κανονικα για καφε οχι για υποχρεωσεις! Very Happy ειχε ωραιο ηλιο και βολταραμε!
τα βραδυα το γυρισαμε τωρα να τρωμε 11,30 το βραδυ και να κοιμομαστε. μετα 5 το πρωι ξανα ενα ταισμα γρηγοροι μεσα στον υπνο του! υστερα 8 και το πρωι! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 40 328109 μακαρι να το παει ετσι!!!!!
γεννησε η χιονατη και η μαριαννα!!!

http://stefxon@gmail.com

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
η χιονατη ειναι η τατου???? Embarassed Rolling Eyes

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama έγραψε:η χιονατη ειναι η τατου???? Embarassed Rolling Eyes
ναι.βιαστηκε η ανταρτισα της αλλα ειναι και οι 2 πολυ καλα

http://stefxon@gmail.com

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τωρα τα διαβασα!!!! να μας ζησουν τα καινουργια μπεμπε!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 40 215994

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefaniandreas έγραψε:ναι.βιαστηκε η ανταρτισα της αλλα ειναι και οι 2 πολυ καλα

καλε ναι.... ηταν νωρις ε??? ποσο εβδομαδων ηταν την πιασαν πονοι??? αχχχ πρεπει να βρω χρονο να διαβσαω. εχω χασει επεισοδια!!!

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama έγραψε:
stefaniandreas έγραψε:ναι.βιαστηκε η ανταρτισα της αλλα ειναι και οι 2 πολυ καλα

καλε ναι.... ηταν νωρις ε??? ποσο εβδομαδων ηταν την πιασαν πονοι??? αχχχ πρεπει να βρω χρονο να διαβσαω. εχω χασει επεισοδια!!!
νομιζω μολις ειχε μπει στο μηνα της.σπασανε τα νερα της και εκανε καισαρικη με ολικη γιατι δεν την επιασε η επισκληριδιος

http://stefxon@gmail.com

μαμαμια

μαμαμια
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια καλησπερα ! η μαριαννα γεννησε οπως σας ειπα κ το πρωι και μανουλα κ μπεμπαρος ειναι μια χαρα..ειναι ενας κουκλος παιδαρος ο βαφτηστηρας μου!!!!τα υπολοιπα θα σας τα γραψει η ιδια οταν μπορεσει...εχετε πολλα φιλια κ απο κεινη...καλο βραδυ να σας ζησουν ολα τα μπεμπακια σας κ με το καλο οι υπολοιπες Very Happy

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefaniandreas έγραψε: εκανε καισαρικη με ολικη γιατι δεν την επιασε η επισκληριδιος

αστο καλο!!!κριμα.. ειχα κανει ολικη στην κορη μου(εγω το ζητησα η χαζη) εκτος οτι δεν εισαι να το δεις αργεις να συνελθεις απο τη μαστουρα Laughing ναναι γεροι και οι 2 ομως!!!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
manoula_24xr έγραψε:Συγνωμη που επεμβαινω στο θεματακι σας μιας κ ειμαι σε αλλου γκρουπ γεννας,αλλα τι διαφορα εχει το ναρθει καποιος πχ στις 6 η 7 απο τις 5.Δν καταλαβαινω την συγχηση που μπορει να προκαλεσει στο βρεφος.Συγχηση αναστατωση στη νεα μανουλα κτλ ναι νταξ,αλλα τωρα το βρεφος δν καταλαβαινει.Ουτως η αλλως με τις παραδοσεις δν τα παω καλα,δν συμφωνω με καμια....Απλα απορησα...

καλε δεν λέω να σαραντίσω για να έρχονται σπίτι το βράδυ για προληπτικούς λόγους, αλλά πραγματικά ήταν σε υπερένταση για ώρες μετά.πήγε απο αγκαλιά σε αγκαλιά όσο ήταν εδώ οι θείοι χωρίς να κλάψει.
Έφυγαν κατα τις 10 + που για αυτόν είναι η μέση του βραδινού ύπνου.

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εδώ το ζουζούνι μου την πρώτη φορά στο σπιτάκι μας Smile
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pumpkin έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:Συγνωμη που επεμβαινω στο θεματακι σας μιας κ ειμαι σε αλλου γκρουπ γεννας,αλλα τι διαφορα εχει το ναρθει καποιος πχ στις 6 η 7 απο τις 5.Δν καταλαβαινω την συγχηση που μπορει να προκαλεσει στο βρεφος.Συγχηση αναστατωση στη νεα μανουλα κτλ ναι νταξ,αλλα τωρα το βρεφος δν καταλαβαινει.Ουτως η αλλως με τις παραδοσεις δν τα παω καλα,δν συμφωνω με καμια....Απλα απορησα...

καλε δεν λέω να σαραντίσω για να έρχονται σπίτι το βράδυ για προληπτικούς λόγους, αλλά πραγματικά ήταν σε υπερένταση για ώρες μετά.πήγε απο αγκαλιά σε αγκαλιά όσο ήταν εδώ οι θείοι χωρίς να κλάψει.
Έφυγαν κατα τις 10 + που για αυτόν είναι η μέση του βραδινού ύπνου.

Ναι καταλαβαινω οτι ειναι πολυ φυσιολογικο να κουραστει να μωρακι οταν ολοι θελουν τοσες ωρες να το πιανουν κτλ,δν λεω γιαυτο,λεω κ καλα που ειπε καποια κοπελα η εσυ οτι εδεχομαι μεχρι πχ τις 4.Οχι μετα.Γτ μετα η πριν την δυση ηλιου το ιδιο δν θα κουραστει ενα παιδι αν το πιανουν συνεχως κτλ???Αυτο εννοω οχι οτι δν κουραζονται τα παιδια,αυτο ειναι αυτονοητο,ειδικα τους πρωτους 2μηνες ακομα δν εχουν μαθει τον κοσμο κτλ,κι θελουν καιρο να μαθουν κι να συνηθισουν.

Μα καλα κι αυτοι σε βρεφος τοσες ωρες??

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pumpkin έγραψε:εδώ το ζουζούνι μου την πρώτη φορά στο σπιτάκι μας Smile
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

το μαλλι ολα τα λεφτα!!!να σου ζησει!

http://stefxon@gmail.com

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
το καινούριο μας γκρουπάκι να το πούμε μανούλες μιας και έμειναν μόνο 2-3 κοπέλες εγκυούλες? Smile

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pumpkin έγραψε:εδώ το ζουζούνι μου την πρώτη φορά στο σπιτάκι μας Smile
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Χρύσα μου τι κουκλί που είναι ο γιός σου!!!Να σου ζήσει ματια μου!!! Smile Smile Smile

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
aylin έγραψε:Χρύσα μου τι κουκλί που είναι ο γιός σου!!!Να σου ζήσει ματια μου!!! Smile Smile Smile

Ευχαριστώ Στέλλα μου! Very Happy

Kat&son

Kat&son
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Συγχαρητήρια στις πρόσφατες μανουλιτσες άντε Λαμπρουλα αύριο περιμένουμε κ τα δικα σου ευχάριστα !! Εγω κορίτσια σήμερα πρώτη μέρα δεν ξέρω αν είναι επειδή κουράστηκα αλλα αν κ ο γιατρός είπε ότι ο μικρός είχε κατέβει εδω κ 2 εβδομάδες εγω σήμερα είχα την εντύπωση ότι θα μου πέσει κ ότι δεν κρατιέται μέσα με τίποτα! Ίσως να είναι γιατί έχει μεγαλώσει κιαλλο κ για αυτο το αισθάνομαι τώρα τόσο πολυ. Άντε να δούμε τη κυριακη τι θα μας πει απο βάρος κ ημερομηνία!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 40 654316

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χρυσα φτου φτου κουκλακι ο γιος!!!

οπως βλεπετε δεν μπαινω κ πολυ οταν κοιμαται ο μικρος κανω δουλιες κ μετα ασχολουμε μ''αυτον..



ελπιζω ολες να ειστε καλα φιλακια πολλα!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Χρυσα ο γιος σου ειναι κουκλος!!!!Να τον χαιρεστε κ παλι!!!

Τατιανουλα μου τι κανεις?Πως ειναι ο μικρος?Να μου τον φιλησεις!!!!

Λαμπρουλα,περιμενουμε νεα σου!!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αλεξια σ'''ευχαριστω πολυ καλα ειναι ο μπεμπης..εσεις τι κανετε??πως τα πας??θηλαζεις??

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatianoula έγραψε:Αλεξια σ'''ευχαριστω πολυ καλα ειναι ο μπεμπης..εσεις τι κανετε??πως τα πας??θηλαζεις??



Ξεκινησαμε επαναγαλακτισμο,αφου οπως ειχα αναφερει ειχε κοψει το στηθος αλλα εβγαζα με θηλαστρο κ επινε το δικο μου γαλα,τωρα ομως θηλαζω κατα τη διαρκεια της ημερας κ του δινω κ συμπληρωμα καμια φορα γιατι δεν τον φτανει το δικο μου....εσυ θηλαζεις..?ο μικρουλης ειναι ησυχος..? εμεις εχουμε δυσκοιλιοτητα 2-3 μερες τωρα κ ταλαιπωρειται το παιδακι μου... Sad

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
alexia-marinos έγραψε:
tatianoula έγραψε:Αλεξια σ'''ευχαριστω πολυ καλα ειναι ο μπεμπης..εσεις τι κανετε??πως τα πας??θηλαζεις??



Ξεκινησαμε επαναγαλακτισμο,αφου οπως ειχα αναφερει ειχε κοψει το στηθος αλλα εβγαζα με θηλαστρο κ επινε το δικο μου γαλα,τωρα ομως θηλαζω κατα τη διαρκεια της ημερας κ του δινω κ συμπληρωμα καμια φορα γιατι δεν τον φτανει το δικο μου....εσυ θηλαζεις..?ο μικρουλης ειναι ησυχος..? εμεις εχουμε δυσκοιλιοτητα 2-3 μερες τωρα κ ταλαιπωρειται το παιδακι μου... Sad



sorry αλλα ειχα καιρο να διαβασω νεα σας.΄..εγω θηλαζω αποκλειστικα για την νυχτα βγαζω ομως 2 μπουκαλακια των 100μλ κ του δινω μπιμπερο ''δικο μου γαλα''..προς το παρον εχουμε βολευτει ετσι γιατι την νυχτα τον θηλαζα κ κοιμοταν πανω στο στηθος με αποτελεσμα να μην χορταινει κ να ξυπναει συχνα..ενω ετσι ξυπμαει 2φορες μονο...κατα τ''αλλα ησυχος ειναι μωρε ΑΝ κ δεν κοιμαται πολυ κατα την διαρκεια της ημερας...κ εμεις χτες ειχαμε πονακια κ γκρινιαζαμε!!

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatianoula έγραψε:
alexia-marinos έγραψε:
tatianoula έγραψε:Αλεξια σ'''ευχαριστω πολυ καλα ειναι ο μπεμπης..εσεις τι κανετε??πως τα πας??θηλαζεις??



Ξεκινησαμε επαναγαλακτισμο,αφου οπως ειχα αναφερει ειχε κοψει το στηθος αλλα εβγαζα με θηλαστρο κ επινε το δικο μου γαλα,τωρα ομως θηλαζω κατα τη διαρκεια της ημερας κ του δινω κ συμπληρωμα καμια φορα γιατι δεν τον φτανει το δικο μου....εσυ θηλαζεις..?ο μικρουλης ειναι ησυχος..? εμεις εχουμε δυσκοιλιοτητα 2-3 μερες τωρα κ ταλαιπωρειται το παιδακι μου... Sad



sorry αλλα ειχα καιρο να διαβασω νεα σας.΄..εγω θηλαζω αποκλειστικα για την νυχτα βγαζω ομως 2 μπουκαλακια των 100μλ κ του δινω μπιμπερο ''δικο μου γαλα''..προς το παρον εχουμε βολευτει ετσι γιατι την νυχτα τον θηλαζα κ κοιμοταν πανω στο στηθος με αποτελεσμα να μην χορταινει κ να ξυπναει συχνα..ενω ετσι ξυπμαει 2φορες μονο...κατα τ''αλλα ησυχος ειναι μωρε ΑΝ κ δεν κοιμαται πολυ κατα την διαρκεια της ημερας...κ εμεις χτες ειχαμε πονακια κ γκρινιαζαμε!!


Και εμενα δεν κοιμαται πολυ την ημερα..καλυτερα ομως να ειναι ξυπνια την ημερα κ να κοιμουνται τη νυχτα τα ζουζουνια Razz Razz

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pumpkin έγραψε:εδώ το ζουζούνι μου την πρώτη φορά στο σπιτάκι μας Smile
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


τι ομορφοοοοοοο!!!ειναι για τρελες αγκαλιτσες και γουτσου-γουτσου!να το χαιρεστε!!!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα και από μένα!Είστε όλες καλά?Χρύσα τι ζουζούνι όμορφο είναι αυτό?Νομίζω σου μοιάζει!! Wink Wink

Πως πάτε με τα μωράκια σας?Αρχίσαμε ήδη να μην κοιμόμαστε όπως στην αρχή τόσες πολλές ώρες!!Και καλά τώρα που είναι οι γονείς μου ακόμη εδώ και τον απασχολούν όταν θέλω να κάνω κάτι,τώρα που θα φύγουν από βδομα΄δα και θα τελειώσει και η άδεια του άνδρα μου ,θα μας κλαίν οι ρέγγες!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Σήμερα σκάσαμε και το πρώτο μας εκούσιο χαμόγελο στη μανούλα μας!!! Very Happy Very Happy Very Happy Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 40 669659 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 40 669659 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 40 669659 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 40 669659 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 40 669659 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 40 669659 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 40 669659 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 40 669659 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 40 669659 Τέτοια να μου κάνει και αποζημιώνομαι για όλα τα ξενύχτια του κόσμου!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 40 804467 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 40 804467 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 40 804467 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 40 804467 Πώς πάτε με τον θηλασμό?Εμένα έχει εδώ και 2 μέρες που επειδή δεν πιάνει σωστά τη μία θηλή την έχει πληγώσει και τρέχει αίμα Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 40 534787 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 40 534787 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 40 534787 Πόνος όχι αστεία..Και να χόρταινε να έλεγα πάει και έρχεται!Αλλά από εχθές για κάποιο λόγο δεν του φτάνουν τα 100μλ το γεύμα!!!Αυτό το παιδί νομίζει πως θα μεγαλώσει σε μία μέρα μέσα Razz Razz Razz

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:Καλημέρα και από μένα!Είστε όλες καλά?Χρύσα τι ζουζούνι όμορφο είναι αυτό?Νομίζω σου μοιάζει!! Wink Wink

Πως πάτε με τα μωράκια σας?Αρχίσαμε ήδη να μην κοιμόμαστε όπως στην αρχή τόσες πολλές ώρες!!Και καλά τώρα που είναι οι γονείς μου ακόμη εδώ και τον απασχολούν όταν θέλω να κάνω κάτι,τώρα που θα φύγουν από βδομα΄δα και θα τελειώσει και η άδεια του άνδρα μου ,θα μας κλαίν οι ρέγγες!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Σήμερα σκάσαμε και το πρώτο μας εκούσιο χαμόγελο στη μανούλα μας!!! Very Happy Very Happy Very Happy Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 40 669659 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 40 669659 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 40 669659 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 40 669659 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 40 669659 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 40 669659 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 40 669659 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 40 669659 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 40 669659 Τέτοια να μου κάνει και αποζημιώνομαι για όλα τα ξενύχτια του κόσμου!!!!! Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 40 804467 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 40 804467 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 40 804467 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 40 804467 Πώς πάτε με τον θηλασμό?Εμένα έχει εδώ και 2 μέρες που επειδή δεν πιάνει σωστά τη μία θηλή την έχει πληγώσει και τρέχει αίμα Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 40 534787 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 40 534787 Εγκυούλες Νοεμβρίου-Δεκεμβρίου 2011 #12! - Σελίδα 40 534787 Πόνος όχι αστεία..Και να χόρταινε να έλεγα πάει και έρχεται!Αλλά από εχθές για κάποιο λόγο δεν του φτάνουν τα 100μλ το γεύμα!!!Αυτό το παιδί νομίζει πως θα μεγαλώσει σε μία μέρα μέσα Razz Razz Razz



Και εμεις το ιδιο θεμα εχουμε Νατασσα!!!Τα 130 μλ δεν τον φτανουν πλεον..!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις