Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
43 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 43 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]

μυρτω

μυρτω
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια μου θελω να σας πω την ιστορια μου γιατι να δε τα πω καπου θα σκασω!κ επισης δε με ξερετε κ μαλλον θα ειστε πιο αντικειμενικες..ελπιζω να μη με βρισετε παρα πολυ Embarassed
ειχα μια σχεση 8 χρονια,απο το πρωτο ετος στο πανεπιστημιο..αυτος ηταν απο κρητη εγω απο θεσνικη.μιλαμε για μεγαλο ερωτα,για μεγαλη αγαπη.μεναμε μαζι κ καναμε τα παντα μαζι..αν υπαρχει το αλλο μισο,πιστευα πως αυτο ηταν το δικο μου..καβγαδες υπηρχαν αρκετοι,γιατι ζηλευαμε πολυ,παραλογιζομασταν πολυ,ημασταν κ μικροι..ολα αυτα.
μετα απο καποια χρονια χωρισαμε γιατι αυτος επρεπε να γυρισει στο νησι του.κλαμα,παρακαλια απ τη μερια μου,να μεινει μαζι μου,να μη μ αφησει..ημουν διατεθιμενη να αφησω τα παντα κ να παω μαζι του..ελεγε ομως πως αααν κατι παει στραβα θα μεινω μονη σε μια ξενη πολη,πως ειμαστε μαζι απο μικροι κ τον πιεζε αυτο,πως δεν ηθελε να παντρευτι,πως δε μου ειχε εμπιστοσυνη..κ εφυγε.
μιλουσαμε καθημερινα στο τηλ,ηταν σα να μην ειχαμε χωρισει.με καθε ευκαιρια ερχοταν θεσνικη ή κατεβαινα εγω κρητη.ηταν σα να ημαστε μαζι.πολυ κουραστικη κατασταση.τα βρισκαμε κ χωριζαμε συνεχεια,για χρονια.αλλα πως να κρατησει μια σχεση με αποσταση χιλια χλμ;;
την τελυταια φορα(που με ξαναχωρισε για χιλιοστη φορα)μου ειπε να μην ελπιζω,να μην περιμενω τπτ,πρεπει να προχωρησουμε,να φτιαξουμε τις ζωες μας.
εφτασα σε σημειο να μην μπορω να σηκωθω απ το κρεβατι,να μην τρωω,να μην κοιμαμαι,να μην μπορω να παω στη δουλεια..ειχα γινει σκια του εαυτου μου
μετα απο ενα εξαμηνο(χωρις καμια επικοινωνια για πρωτη φορα)γνωριζω τον αντρα μου.κ ειδα πως ειναι να ειναι ολα φυσιολογικα,απλα κ ομορφα.για πρωτη φορα στη ζωη μου ημουν ηρεμη κ ευτυχισμενη.
εμεινα εγκυος κ μετα απο λιγο καιρο παντρευτηκαμε με πολιτικο γαμο κ γεννησα την κορουλα μας.το διαστημα αυτο σκεφτομουν τον πρωην αν ειναι καλα,αν ειναι ευτυχισμενος,αν προχωρησε κ αυτος,πως θα ηταν η ζωη μας αν συνεχιζαμε..
το καλοκαιρι,ο πρωην επικοινωνησε μαζι μου..ειπε πως η ζωη του ειναι αδεια χωρις εμενα,πως οσο κ αν προσπαθησε δεν μπορει να με ξεπερασει,πως το μεγαλυτερο λαθος του ηταν που χωρισαμε..
του ειπα πως εχω αντρα κ παιδι..στεναχωρεθηκε,φωναξε,ειπε πως μπορεσα να προχωρησω τοσο γρηγορα..μ εκανε χαλια.
απο τοτε επικοινωνουμε μια στο τοσο..κ παντα με κανει να νιωθω τυψεις που προχωρησα,να στεναχωριεμαι που δεν ειναι καλα..
κλαιω που δεν ειναι καλα,κλαιω γιατι σκεφτομαι πως θα ηταν αν δεν ειχα προχωρησει κ τωρα θα ημασταν μαζι,κλαιω γιατι αυτο ειναι ανεντιμο προς τον αντρα μου που τον υπεραγαπω..κλαιω κ ειμαι σε απογνωση

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ένας πολύ καλός μου φίλος λέει:
το παρελθον πρέπει να το μεταχειριζόμαστε όπως το καθρεπτάκι του αυτοκινήτου, μικρές κλεφτές ματιές πισω, αλλά κυρίως κοιτάμε μπροστά

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μυρτω έγραψε:κοριτσια μου θελω να σας πω την ιστορια μου γιατι να δε τα πω καπου θα σκασω!κ επισης δε με ξερετε κ μαλλον θα ειστε πιο αντικειμενικες..ελπιζω να μη με βρισετε παρα πολυ Embarassed
ειχα μια σχεση 8 χρονια,απο το πρωτο ετος στο πανεπιστημιο..αυτος ηταν απο κρητη εγω απο θεσνικη.μιλαμε για μεγαλο ερωτα,για μεγαλη αγαπη.μεναμε μαζι κ καναμε τα παντα μαζι..αν υπαρχει το αλλο μισο,πιστευα πως αυτο ηταν το δικο μου..καβγαδες υπηρχαν αρκετοι,γιατι ζηλευαμε πολυ,παραλογιζομασταν πολυ,ημασταν κ μικροι..ολα αυτα.
μετα απο καποια χρονια χωρισαμε γιατι αυτος επρεπε να γυρισει στο νησι του.κλαμα,παρακαλια απ τη μερια μου,να μεινει μαζι μου,να μη μ αφησει..ημουν διατεθιμενη να αφησω τα παντα κ να παω μαζι του..ελεγε ομως πως αααν κατι παει στραβα θα μεινω μονη σε μια ξενη πολη,πως ειμαστε μαζι απο μικροι κ τον πιεζε αυτο,πως δεν ηθελε να παντρευτι,πως δε μου ειχε εμπιστοσυνη..κ εφυγε.
μιλουσαμε καθημερινα στο τηλ,ηταν σα να μην ειχαμε χωρισει.με καθε ευκαιρια ερχοταν θεσνικη ή κατεβαινα εγω κρητη.ηταν σα να ημαστε μαζι.πολυ κουραστικη κατασταση.τα βρισκαμε κ χωριζαμε συνεχεια,για χρονια.αλλα πως να κρατησει μια σχεση με αποσταση χιλια χλμ;;
την τελυταια φορα(που με ξαναχωρισε για χιλιοστη φορα)μου ειπε να μην ελπιζω,να μην περιμενω τπτ,πρεπει να προχωρησουμε,να φτιαξουμε τις ζωες μας.
εφτασα σε σημειο να μην μπορω να σηκωθω απ το κρεβατι,να μην τρωω,να μην κοιμαμαι,να μην μπορω να παω στη δουλεια..ειχα γινει σκια του εαυτου μου
μετα απο ενα εξαμηνο(χωρις καμια επικοινωνια για πρωτη φορα)γνωριζω τον αντρα μου.κ ειδα πως ειναι να ειναι ολα φυσιολογικα,απλα κ ομορφα.για πρωτη φορα στη ζωη μου ημουν ηρεμη κ ευτυχισμενη.
εμεινα εγκυος κ μετα απο λιγο καιρο παντρευτηκαμε με πολιτικο γαμο κ γεννησα την κορουλα μας.το διαστημα αυτο σκεφτομουν τον πρωην αν ειναι καλα,αν ειναι ευτυχισμενος,αν προχωρησε κ αυτος,πως θα ηταν η ζωη μας αν συνεχιζαμε..
το καλοκαιρι,ο πρωην επικοινωνησε μαζι μου..ειπε πως η ζωη του ειναι αδεια χωρις εμενα,πως οσο κ αν προσπαθησε δεν μπορει να με ξεπερασει,πως το μεγαλυτερο λαθος του ηταν που χωρισαμε..
του ειπα πως εχω αντρα κ παιδι..στεναχωρεθηκε,φωναξε,ειπε πως μπορεσα να προχωρησω τοσο γρηγορα..μ εκανε χαλια.
απο τοτε επικοινωνουμε μια στο τοσο..κ παντα με κανει να νιωθω τυψεις που προχωρησα,να στεναχωριεμαι που δεν ειναι καλα..
κλαιω που δεν ειναι καλα,κλαιω γιατι σκεφτομαι πως θα ηταν αν δεν ειχα προχωρησει κ τωρα θα ημασταν μαζι,κλαιω γιατι αυτο ειναι ανεντιμο προς τον αντρα μου που τον υπεραγαπω..κλαιω κ ειμαι σε απογνωση


κοπέλα μου να μην στεναχωριέσαι και να μην έχεις τύψεις...ν'απολαύσεις την όμορφη οικογένεια σου και να μην αφήσεις τίποτα και κανέναν να σου χαλάσει την ευτυχία..ειδικά αφού αγαπάς τον άντρα σου...αν ο άλλος σε ήθελε στη ζωή του δεν θα σ'άφηνε...εκτιμάμε κάτι όταν το χάνουμε...τώρα σε θυμήθηκε? που ήταν όταν εσύ υπέφερες? δεν αξίζει κοπέλα μου..κοίτα να είσαι εσύ κ η οικογένεια σου καλά κι αστον αυτόν...

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μυρτω έγραψε:κοριτσια μου θελω να σας πω την ιστορια μου γιατι να δε τα πω καπου θα σκασω!κ επισης δε με ξερετε κ μαλλον θα ειστε πιο αντικειμενικες..ελπιζω να μη με βρισετε παρα πολυ Embarassed
ειχα μια σχεση 8 χρονια,απο το πρωτο ετος στο πανεπιστημιο..αυτος ηταν απο κρητη εγω απο θεσνικη.μιλαμε για μεγαλο ερωτα,για μεγαλη αγαπη.μεναμε μαζι κ καναμε τα παντα μαζι..αν υπαρχει το αλλο μισο,πιστευα πως αυτο ηταν το δικο μου..καβγαδες υπηρχαν αρκετοι,γιατι ζηλευαμε πολυ,παραλογιζομασταν πολυ,ημασταν κ μικροι..ολα αυτα.
μετα απο καποια χρονια χωρισαμε γιατι αυτος επρεπε να γυρισει στο νησι του.κλαμα,παρακαλια απ τη μερια μου,να μεινει μαζι μου,να μη μ αφησει..ημουν διατεθιμενη να αφησω τα παντα κ να παω μαζι του..ελεγε ομως πως αααν κατι παει στραβα θα μεινω μονη σε μια ξενη πολη,πως ειμαστε μαζι απο μικροι κ τον πιεζε αυτο,πως δεν ηθελε να παντρευτι,πως δε μου ειχε εμπιστοσυνη..κ εφυγε.
μιλουσαμε καθημερινα στο τηλ,ηταν σα να μην ειχαμε χωρισει.με καθε ευκαιρια ερχοταν θεσνικη ή κατεβαινα εγω κρητη.ηταν σα να ημαστε μαζι.πολυ κουραστικη κατασταση.τα βρισκαμε κ χωριζαμε συνεχεια,για χρονια.αλλα πως να κρατησει μια σχεση με αποσταση χιλια χλμ;;
την τελυταια φορα(που με ξαναχωρισε για χιλιοστη φορα)μου ειπε να μην ελπιζω,να μην περιμενω τπτ,πρεπει να προχωρησουμε,να φτιαξουμε τις ζωες μας.
εφτασα σε σημειο να μην μπορω να σηκωθω απ το κρεβατι,να μην τρωω,να μην κοιμαμαι,να μην μπορω να παω στη δουλεια..ειχα γινει σκια του εαυτου μου
μετα απο ενα εξαμηνο(χωρις καμια επικοινωνια για πρωτη φορα)γνωριζω τον αντρα μου.κ ειδα πως ειναι να ειναι ολα φυσιολογικα,απλα κ ομορφα.για πρωτη φορα στη ζωη μου ημουν ηρεμη κ ευτυχισμενη.
εμεινα εγκυος κ μετα απο λιγο καιρο παντρευτηκαμε με πολιτικο γαμο κ γεννησα την κορουλα μας.το διαστημα αυτο σκεφτομουν τον πρωην αν ειναι καλα,αν ειναι ευτυχισμενος,αν προχωρησε κ αυτος,πως θα ηταν η ζωη μας αν συνεχιζαμε..
το καλοκαιρι,ο πρωην επικοινωνησε μαζι μου..ειπε πως η ζωη του ειναι αδεια χωρις εμενα,πως οσο κ αν προσπαθησε δεν μπορει να με ξεπερασει,πως το μεγαλυτερο λαθος του ηταν που χωρισαμε..
του ειπα πως εχω αντρα κ παιδι..στεναχωρεθηκε,φωναξε,ειπε πως μπορεσα να προχωρησω τοσο γρηγορα..μ εκανε χαλια.
απο τοτε επικοινωνουμε μια στο τοσο..κ παντα με κανει να νιωθω τυψεις που προχωρησα,να στεναχωριεμαι που δεν ειναι καλα..
κλαιω που δεν ειναι καλα,κλαιω γιατι σκεφτομαι πως θα ηταν αν δεν ειχα προχωρησει κ τωρα θα ημασταν μαζι,κλαιω γιατι αυτο ειναι ανεντιμο προς τον αντρα μου που τον υπεραγαπω..κλαιω κ ειμαι σε απογνωση
απο την στιγμη που χωρισατε ξεκοψε απο αυτον και γρηγορα !!!! εφτιαξες πια την ζωη σου και έχεις ένα παιδι που ειναι παρα πολυ σημαντικο, δεν ειναι καιρος για πισωγυρισματα, δεν ειναι και καθολου σωστο για τον άντρα σου. αν τον αγαπας συνεχισε μαζι του την ευτυχισμενη ζωη όπως λες εσυ... μην αφηνεις τον πρωην σου να σου χαλασει την ζωη, επειδη αυτος ειναι μόνος, σκεψου το άλλο δεν καταλαβαινεις ότι τα λεει αυτα επειδη ειναι χωρις κοπελα ? συγνωμη αλλα εγω ειμαι απολυτη σε αυτα, αυτος σε άφησε και αυτος ας λουστει τις συνεπειες τωρα

http://hawk-girl.blogspot.com/

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:ένας πολύ καλός μου φίλος λέει:
το παρελθον πρέπει να το μεταχειριζόμαστε όπως το καθρεπτάκι του αυτοκινήτου, μικρές κλεφτές ματιές πισω, αλλά κυρίως κοιτάμε μπροστά

Respect Respect

Κορίτσι μου με λίγα λόγια,ξέγραψε τον μια και καλή αν όπως λες υπερ-αγαπάς τον άντρα σου!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσάκι μου, όπως είπες, όταν γνώρισες τον άντρα σου είδες πώς είναι να ζεις φυσιολογικά. Γιατί λοιπόν σκέφτεσαι και επικοινωνείς με τον πρώην σου;

Η γνώμη μου είναι πως σε χρησιμοποιεί όταν νιώθει μοναξιά. Είναι δυνατόν κάποιος που αγαπάει μια γυναίκα να μένει μακριά της τόσο καιρό ενώ ξέρει πως εκείνη λιώνει για αυτόν; Με ποιο σκεπτικό; Για ποιο λόγο;

Νομίζω πως μέσα σου ξέρεις τι πρέπει να κάνεις.

giorgina

giorgina
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μυρτω έγραψε:
μετα απο ενα εξαμηνο(χωρις καμια επικοινωνια για πρωτη φορα)γνωριζω τον αντρα μου.κ ειδα πως ειναι να ειναι ολα φυσιολογικα,απλα κ ομορφα.για πρωτη φορα στη ζωη μου ημουν ηρεμη κ ευτυχισμενη.

κλαιω γιατι αυτο ειναι ανεντιμο προς τον αντρα μου που τον υπεραγαπω..κλαιω κ ειμαι σε απογνωση


Σου ξεχώρισα κάποια από όσα έγραψες η ίδια, πιστεύω από αυτό και μόνο μπορείς να είσαι σίγουρη ότι ο πρώην σου δεν ήταν για σένα. Αν πραγματικά ήταν ένας έρωτας μεγάλος θα ήσασταν ακόμα μαζί. Φαίνεται, χώρισε από καμιά σχέση και "ψάχνεται" για αυτό και σε θυμήθηκε.Δεν μπορεί να είναι μόνος του,οπότε ποιά είναι η εύκολη λύση;Εσύ! Όλοι μας έχουμε περάσει από κάτι ανάλογο. Μην του δώσεις σημασία και συνέχισε κανονικότατα την ζωή σου.



Έχει επεξεργασθεί από τον/την giorgina στις Τετ Νοε 23, 2011 8:49 am, 1 φορά

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θα σου μιλήσω εξίσου αντικειμενικά γιατί δε σε ξέρω, ούτε τον πρώην σου, οπότε επιφυλλάσσομαι για την οποιαδήποτε λάθος κρίση μου.
Ο πρώην σου όταν χωρίσατε, γύρισε σαν τη μελισσούλα απο δω, γύρισε από κει και επειδή άλλη δε βρήκε τόσο κολλημένη μαζί του που να φιλά και το χώμα που πατάει, ξαφνικά θυμήθηκε πάλι την ερωτευμένη πρώην του που τον παρακαλούσε να την πάρει μαζί του.
Μην βασανίζεσαι με τα αν, τα αν δε θα υπήρχαν αν τότε που έπρεπε να κάνει την επιλογή του δεν επέλεγε να χωρίσετε. Άρα το αν δεν αφορά εσένα, εσύ το ίδιο κολλημένη θα ήσουν.
Για να καταλάβεις πόσο μεγάλος εγωιστής είναι ο πρώην σου, αντί να δεχτεί το ότι παντρεύτηκες και έκανες παιδί (σιγά μην κλεινόσουν και σε μοναστήρι επειδή χωρίσατε), σε γεμίζει τύψεις και το θεωρεί φάουλ από μέρους σου, ενώ στην ουσία ο αρχικός υπαίτιος είναι ο ίδιος.
Θες να σου πω τι θα γινόταν αν δεν είχατε χωρίσει? Πάλι θα σε πέταγε και θα τσαλαπατούσε την ψυχή σου για οποιοδήποτε άνανδρο λόγο και μετά θα το έκανε να φαίνεται σα να φταις εσύ.
Ότι ακριβώς κάνει τώρα δηλαδή.
Έχεις προχωρήσει, μην παγιδεύεσαι σε φαντασιοπληξίες. Ο χαρακτήρας του ανθρώπου φαίνεται από τις πράξεις του άσχετα αν το δικό μας συναίσθημα θέλει να αποδίδει άλλους χαρακτηρισμούς.

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mυρτω πρωτον γτ να σε βρισουμε??


Εγω εχω να σου πω οτι εζησα παρομοια κατασταση με εσενα...Βεβαια εγω δν ειχα κανονικη σχεση μαζι του....(Αυτο ειναι αλλο εεπεισοδιο)Αλλα ημουνα εξαρτημενη απο την επικοινωνια μας μεχρι που εμαθα μια μερα μεσω σμς οτι παντρευεται,κι τοτε προχωρησα κι γω την ζωη μου.
Μετα απο λιγο καιρο με εψαξε μεσω τριτων κι μου μετεφεραν μηνυματα του,οτι δηθεν επρεπε να ημαστε μαζι κτλ,αλλα εγω οπως ειπε η φλωρα,συνεχισα να κοιταω μπροστα,κι να ριχνω κλεφτες ματιες στο παρελθον.
Τοτε δν λεω,ηταν κι αρχες του γαμου μου,τον σκεφτομουνα,αλλα οσο περασαν τα χρονια,κι ωριμασε ο γαμος μας,ειδικα τον τελευταιο εναμιση χρονο απο εναν επεισοδιακο καυγα που παραλιγο να φτασουμε να χωρισουμε με τον συζηγο,μπορω να πω,οτι πια δν μετανιωνω που προχωρησα ισα ισα χαιρομαι που γνωρισα τον αντρα μου εστω κι αν περασαμε καποιες στεναχωρες στιγμες.Ημασταν κι οι δυο νεοι οταν γνωριστηκαμε εγω 19εκεινος 24. κι λογικο να αργησει να ωριμασει η σχεση μας κι μεις.
Κι συ να μην μετανιωνεις.Αυτη η ηρεμια κι η σιγουρια που νιωθουμε με τους συζηγους μας δν θα μας την εδιναν ποτε,γτ αν ηταν να μας την δωσουν θα το ειχαν κανει μιας αρχης.Οποτε να κοιτας κι συ μπροστα,να τον αφησεις να υπαρχει σαν αναμνηση κι τπτ αλλο.
Μην κανεις κατι που θα μετανιωσεις,που θα πληγωσεις τον εαυτο σου κι ισως κι τον αντρα σου,κι που θα σε κανει να νιωθεις ασχημα κι στο κατω κατω δν εχει να σου χαρισει κατι περισσοτερο.

Ελπιζω να σε βοηθησα.

chicken

chicken
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και εγώ το ίδιο με τις κοπέλες θα σου πω. Άστον να κουρεύεται κοπέλα μου, όπως έστρωσε ας κοιμηθεί -και αυτός και εσύ.
Μόνο που εσύ έστρωσες το κρεββάτι για την οικογένειά σου και αυτός δεν χωράει.
Μην τον αφήσεις να δηλητηριάσει ούτε ένα δευτερόλεπτο ακόμα απο την ζωή σου...
και θα σου πρότεινα να κόψεις κάθε επικοινωνία. Δεν υπάρχει κανένας λόγος να μαθευτεί αυτό και να πληγωθεί ο άντρας σου. Κανένας λόγος Mad Mad

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
chicken έγραψε:Και εγώ το ίδιο με τις κοπέλες θα σου πω. Άστον να κουρεύεται κοπέλα μου, όπως έστρωσε ας κοιμηθεί -και αυτός και εσύ.
Μόνο που εσύ έστρωσες το κρεββάτι για την οικογένειά σου και αυτός δεν χωράει.
Μην τον αφήσεις να δηλητηριάσει ούτε ένα δευτερόλεπτο ακόμα απο την ζωή σου...
και θα σου πρότεινα να κόψεις κάθε επικοινωνία. Δεν υπάρχει κανένας λόγος να μαθευτεί αυτό και να πληγωθεί ο άντρας σου. Κανένας λόγος Mad Mad


Συμφωνω απολυτως κι ξεχασα να σ πω αυτα που υπογραμμισα.Αν χρειαστει αλλαξε κι τηλεφωνο.Κανε πως ειναι σαλλη χωρα,σαλλον πλανητη.Οπως ειπε κ η τσικεν δν υπαρχει κανενας λογος να δηλητηριασεις το γαμο σου,για ενα μηνυμα η τηλεφωνο.Κι οταν νιωθεις νοσταλγια σκεψου τις κακες στιγμες...Κι θα νιωθεις αηδια...

litsakos

litsakos
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:ένας πολύ καλός μου φίλος λέει:
το παρελθον πρέπει να το μεταχειριζόμαστε όπως το καθρεπτάκι του αυτοκινήτου, μικρές κλεφτές ματιές πισω, αλλά κυρίως κοιτάμε μπροστά


ωραιο αυτο! συμφωνω με την florentiab.
Αν γινεται ενοχλητικος διεγραψε τον,"προστατευσε" την οικογενεια σου.

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μυρτώ εγώ θα σου πω ένα πράγμα μόνο .. μην κάνεις ότι δν θες να σου κανουν! Ελα στην θεση του αντρα σου και πες μου αν θα σου αρεσε να έκανε κατι ανάλογο!! Εγώ είμαι φίλη με έναν πρώην μου, και παρόλο που ο αντρας μου δν ήθελε να μιλάω μαζί του..(μιλούσαμε μια φορά στα 100χρόνια μέσω ιντερνετ..)εγώ δν έκοψα την φιλία μου γιατί ήταν ΦΙΛΟΣ μου και δν υπήρχε πλέον τίποτα ερωτικό ανάμεσα μας για χρόνια πριν γνωρίσω τον άντρα μου και στην συνέχεια το κατάλαβε και ο αντρας μου και το αποδεχτηκε! Αλλά εσένα η κατάσταση είναι διαφορετική οπότε θα πρέπει να σκεφτείς την οικογένεια σου και πόσο κακό θα κάνει αυτό στην σχέση με τον άντρα σου!
Αυτό που κάνει ο παλιός σου φιλος ..το οτι σε παρατουσε οποτε του ερχοταν και τωρα σε κανει να νιωθεις ασχημα ουτε που το χρειαζεσαι!!ΧΕΣΤΟΝ!αυτα απο μενα!

bonheur


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Συμφωνώ με όλες τις κοπέλες. Από τη στιγμή που δεν σεβάστηκε ότι έχεις οικογένεια, δείχνει ότι δεν έχει κανένα όριο και είναι επικίνδυνος. Άλλαξε τηλ., αν χρειαστεί.

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:ένας πολύ καλός μου φίλος λέει:
το παρελθον πρέπει να το μεταχειριζόμαστε όπως το καθρεπτάκι του αυτοκινήτου, μικρές κλεφτές ματιές πισω, αλλά κυρίως κοιτάμε μπροστά
καλα τα λεει ο φιλος σου.συμφωνω.
κοιταμε μπροστα μυτρουλα.και μπροστα ειναι ο αντρας σου κα το παιδακι σου.

μυρτω

μυρτω
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σας ευχαριστω πολυ κοριτσια..ηδη νιωθω καλυτερα που το συζητησα με καποια ατομα πιο αντικειμενικα..γιατι οι φιλες μου,οσο να ναι,ειναι καπως πιο υποκειμενικες!
εχετε δικιο σε ολα κ ξερω πως πρεπει να ξεκοψω..κ πως προφανως,δε βρηκε κατι καλυτερο κ γι αυτο γυριζε κ ξαναγυριζε κ τωρα παλι τα ιδια.
απλως,τοσα χρονια αυτον τον ανθρωπο τον αγαπουσα οσο τπτ κ δεν μπορω απ τη μια στιγμη στην αλλη να παψω να ενδιαφερομαι για το αν ειναι καλα..
δεν μπορω να φανταστω τη ζωη μου χωρις το παιδι μου κ τον αντρα μου..
ειναι ωρες ωρες που με πιανουν αυτες οι ηλιθιες σκεψεις κ αυτα τα ηλιθια αν..
ευχαριστω κ παλι για τις απαντησεις.ειναι καποιες στιγμες που πρεπει να φας ενα χαστουκι κ να επανελθεις στα κανονικα σου!

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μυρτω έγραψε:κοριτσια μου θελω να σας πω την ιστορια μου γιατι να δε τα πω καπου θα σκασω!κ επισης δε με ξερετε κ μαλλον θα ειστε πιο αντικειμενικες..ελπιζω να μη με βρισετε παρα πολυ Embarassed
ειχα μια σχεση 8 χρονια,απο το πρωτο ετος στο πανεπιστημιο..αυτος ηταν απο κρητη εγω απο θεσνικη.μιλαμε για μεγαλο ερωτα,για μεγαλη αγαπη.μεναμε μαζι κ καναμε τα παντα μαζι..αν υπαρχει το αλλο μισο,πιστευα πως αυτο ηταν το δικο μου..καβγαδες υπηρχαν αρκετοι,γιατι ζηλευαμε πολυ,παραλογιζομασταν πολυ,ημασταν κ μικροι..ολα αυτα.
μετα απο καποια χρονια χωρισαμε γιατι αυτος επρεπε να γυρισει στο νησι του.κλαμα,παρακαλια απ τη μερια μου,να μεινει μαζι μου,να μη μ αφησει..ημουν διατεθιμενη να αφησω τα παντα κ να παω μαζι του..ελεγε ομως πως αααν κατι παει στραβα θα μεινω μονη σε μια ξενη πολη,πως ειμαστε μαζι απο μικροι κ τον πιεζε αυτο,πως δεν ηθελε να παντρευτι,πως δε μου ειχε εμπιστοσυνη..κ εφυγε.
μιλουσαμε καθημερινα στο τηλ,ηταν σα να μην ειχαμε χωρισει.με καθε ευκαιρια ερχοταν θεσνικη ή κατεβαινα εγω κρητη.ηταν σα να ημαστε μαζι.πολυ κουραστικη κατασταση.τα βρισκαμε κ χωριζαμε συνεχεια,για χρονια.αλλα πως να κρατησει μια σχεση με αποσταση χιλια χλμ;;
την τελυταια φορα(που με ξαναχωρισε για χιλιοστη φορα)μου ειπε να μην ελπιζω,να μην περιμενω τπτ,πρεπει να προχωρησουμε,να φτιαξουμε τις ζωες μας.
εφτασα σε σημειο να μην μπορω να σηκωθω απ το κρεβατι,να μην τρωω,να μην κοιμαμαι,να μην μπορω να παω στη δουλεια..ειχα γινει σκια του εαυτου μου
μετα απο ενα εξαμηνο(χωρις καμια επικοινωνια για πρωτη φορα)γνωριζω τον αντρα μου.κ ειδα πως ειναι να ειναι ολα φυσιολογικα,απλα κ ομορφα.για πρωτη φορα στη ζωη μου ημουν ηρεμη κ ευτυχισμενη.
εμεινα εγκυος κ μετα απο λιγο καιρο παντρευτηκαμε με πολιτικο γαμο κ γεννησα την κορουλα μας.το διαστημα αυτο σκεφτομουν τον πρωην αν ειναι καλα,αν ειναι ευτυχισμενος,αν προχωρησε κ αυτος,πως θα ηταν η ζωη μας αν συνεχιζαμε..
το καλοκαιρι,ο πρωην επικοινωνησε μαζι μου..ειπε πως η ζωη του ειναι αδεια χωρις εμενα,πως οσο κ αν προσπαθησε δεν μπορει να με ξεπερασει,πως το μεγαλυτερο λαθος του ηταν που χωρισαμε..
του ειπα πως εχω αντρα κ παιδι..στεναχωρεθηκε,φωναξε,ειπε πως μπορεσα να προχωρησω τοσο γρηγορα..μ εκανε χαλια.
απο τοτε επικοινωνουμε μια στο τοσο..κ παντα με κανει να νιωθω τυψεις που προχωρησα,να στεναχωριεμαι που δεν ειναι καλα..
κλαιω που δεν ειναι καλα,κλαιω γιατι σκεφτομαι πως θα ηταν αν δεν ειχα προχωρησει κ τωρα θα ημασταν μαζι,κλαιω γιατι αυτο ειναι ανεντιμο προς τον αντρα μου που τον υπεραγαπω..κλαιω κ ειμαι σε απογνωση

Όπως περιγράφεις την ιστορία σου με τον πρώην σου, ύστερα από δική του ουσιαστικά απόφαση χωρίσατε οριστικά και σου είπε μην περιμένεις τίποτα κλπ κλπ (Mr. Big) μου μυρίζει χαχαχα...Τέλος πάντων, αυτη την στιγμή είδε και κατάλαβε αυτά που έχασε και θέλει να γυρίσει...το πιο έξυπνο που έχεις να κάνεις είναι να τον ξεγράψεις όσο και αν πονάει και μείνεις με την οικογένεια σου που σε αγαπάει πραγματικά και θα είναι δίπλα σου...μην γίνει η αιτία να χωρίσεις από τον άντρα σου κάποιος που σου μαύρισε τόσο την ψυχή και σε θυμήθηκε τώρα ότι σε αγαπάει...

Το έχω περάσει πρόσφατα αυτό και τελικά δεν άφησα τα συναισθήματα να με κάνουν να χαλάσω αυτό που έχω τώρα για κάτι που δεν ξέρεις τι κατάληξη θα έχει, και παράλληλα μπορεί να πληγώσει αυτούς που αγαπάς..ελπίζω να με πιάνεις..

bonheur


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
mommy12585 έγραψε:
μυρτω έγραψε:κοριτσια μου θελω να σας πω την ιστορια μου γιατι να δε τα πω καπου θα σκασω!κ επισης δε με ξερετε κ μαλλον θα ειστε πιο αντικειμενικες..ελπιζω να μη με βρισετε παρα πολυ Embarassed
ειχα μια σχεση 8 χρονια,απο το πρωτο ετος στο πανεπιστημιο..αυτος ηταν απο κρητη εγω απο θεσνικη.μιλαμε για μεγαλο ερωτα,για μεγαλη αγαπη.μεναμε μαζι κ καναμε τα παντα μαζι..αν υπαρχει το αλλο μισο,πιστευα πως αυτο ηταν το δικο μου..καβγαδες υπηρχαν αρκετοι,γιατι ζηλευαμε πολυ,παραλογιζομασταν πολυ,ημασταν κ μικροι..ολα αυτα.
μετα απο καποια χρονια χωρισαμε γιατι αυτος επρεπε να γυρισει στο νησι του.κλαμα,παρακαλια απ τη μερια μου,να μεινει μαζι μου,να μη μ αφησει..ημουν διατεθιμενη να αφησω τα παντα κ να παω μαζι του..ελεγε ομως πως αααν κατι παει στραβα θα μεινω μονη σε μια ξενη πολη,πως ειμαστε μαζι απο μικροι κ τον πιεζε αυτο,πως δεν ηθελε να παντρευτι,πως δε μου ειχε εμπιστοσυνη..κ εφυγε.
μιλουσαμε καθημερινα στο τηλ,ηταν σα να μην ειχαμε χωρισει.με καθε ευκαιρια ερχοταν θεσνικη ή κατεβαινα εγω κρητη.ηταν σα να ημαστε μαζι.πολυ κουραστικη κατασταση.τα βρισκαμε κ χωριζαμε συνεχεια,για χρονια.αλλα πως να κρατησει μια σχεση με αποσταση χιλια χλμ;;
την τελυταια φορα(που με ξαναχωρισε για χιλιοστη φορα)μου ειπε να μην ελπιζω,να μην περιμενω τπτ,πρεπει να προχωρησουμε,να φτιαξουμε τις ζωες μας.
εφτασα σε σημειο να μην μπορω να σηκωθω απ το κρεβατι,να μην τρωω,να μην κοιμαμαι,να μην μπορω να παω στη δουλεια..ειχα γινει σκια του εαυτου μου
μετα απο ενα εξαμηνο(χωρις καμια επικοινωνια για πρωτη φορα)γνωριζω τον αντρα μου.κ ειδα πως ειναι να ειναι ολα φυσιολογικα,απλα κ ομορφα.για πρωτη φορα στη ζωη μου ημουν ηρεμη κ ευτυχισμενη.
εμεινα εγκυος κ μετα απο λιγο καιρο παντρευτηκαμε με πολιτικο γαμο κ γεννησα την κορουλα μας.το διαστημα αυτο σκεφτομουν τον πρωην αν ειναι καλα,αν ειναι ευτυχισμενος,αν προχωρησε κ αυτος,πως θα ηταν η ζωη μας αν συνεχιζαμε..
το καλοκαιρι,ο πρωην επικοινωνησε μαζι μου..ειπε πως η ζωη του ειναι αδεια χωρις εμενα,πως οσο κ αν προσπαθησε δεν μπορει να με ξεπερασει,πως το μεγαλυτερο λαθος του ηταν που χωρισαμε..
του ειπα πως εχω αντρα κ παιδι..στεναχωρεθηκε,φωναξε,ειπε πως μπορεσα να προχωρησω τοσο γρηγορα..μ εκανε χαλια.
απο τοτε επικοινωνουμε μια στο τοσο..κ παντα με κανει να νιωθω τυψεις που προχωρησα,να στεναχωριεμαι που δεν ειναι καλα..
κλαιω που δεν ειναι καλα,κλαιω γιατι σκεφτομαι πως θα ηταν αν δεν ειχα προχωρησει κ τωρα θα ημασταν μαζι,κλαιω γιατι αυτο ειναι ανεντιμο προς τον αντρα μου που τον υπεραγαπω..κλαιω κ ειμαι σε απογνωση

Όπως περιγράφεις την ιστορία σου με τον πρώην σου, ύστερα από δική του ουσιαστικά απόφαση χωρίσατε οριστικά και σου είπε μην περιμένεις τίποτα κλπ κλπ (Mr. Big) μου μυρίζει χαχαχα...Τέλος πάντων, αυτη την στιγμή είδε και κατάλαβε αυτά που έχασε και θέλει να γυρίσει...το πιο έξυπνο που έχεις να κάνεις είναι να τον ξεγράψεις όσο και αν πονάει και μείνεις με την οικογένεια σου που σε αγαπάει πραγματικά και θα είναι δίπλα σου...μην γίνει η αιτία να χωρίσεις από τον άντρα σου κάποιος που σου μαύρισε τόσο την ψυχή και σε θυμήθηκε τώρα ότι σε αγαπάει...

Το έχω περάσει πρόσφατα αυτό και τελικά δεν άφησα τα συναισθήματα να με κάνουν να χαλάσω αυτό που έχω τώρα για κάτι που δεν ξέρεις τι κατάληξη θα έχει, και παράλληλα μπορεί να πληγώσει αυτούς που αγαπάς..ελπίζω να με πιάνεις..

Και για έναν άνθρωπο που προφανώς δεν έχει να προσφέρει κάτι επί της ουσίας...ποιος της λέει ότι αφού καταφέρει αυτό που θέλει, δε θα αρχίσει πάλι τα ίδια;

μυρτω

μυρτω
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
σε πιανω σε πιανω Very Happy
χαιρομαι που με καταλαβαινετε καπως..
πρεπει να τ αφησω ολα πισω κ αυτος πρεπει να σεβαστει το οτι εχω οικογενεια τωρα πια.
μαλλον πιο πολυ τον επιασε ο εγωισμος που η κολλημενη(εγω) ξεκολλησε!

μυρτω

μυρτω
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αυτο του ειπα κ εγω bonheur..
πως αν ημασταν μαζι(δεν ειχα κανει οικογενεια κλπ)
παλι θα μου ελεγε οτι δεν μπορει να μεινει θεσνικη,δεν μπορει να μου πει να κατεβω κρητη..ευτυχως ως εκει τον εκοβε,δε μου ειπε να κατεβω για να με σουταρει μετα απο κανα μηνα!

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μυρτω έγραψε:σε πιανω σε πιανω Very Happy
χαιρομαι που με καταλαβαινετε καπως..
πρεπει να τ αφησω ολα πισω κ αυτος πρεπει να σεβαστει το οτι εχω οικογενεια τωρα πια.
μαλλον πιο πολυ τον επιασε ο εγωισμος που η κολλημενη(εγω) ξεκολλησε!

Ναι είναι και αυτό ένας πιθανός λόγος που θέλει επανασύνδεση, σκέψου μόνο ότι είναι θράσσος από την στιγμή που ξέρει ότι έχεις προχωρήσει σου ζητάει και τα ρέστα, και δε λέει οκ θα σταματήσω από τη στιγμή που έχει παιδί! Είναι δυνατόν να βάλεις αυτόν πάνω από την οικογενειακή σου ισορροπία? δε νομίζω!!

Σε νιώθω πάρα πολύ έτσι όπως τα έγραψες στο πρώτο ποστ αλλά τελικά να ξέρεις ότι, ο,τι έχει τελειώσει πάει πρέπει να κοιτάς το παρόν και το μέλλον σου..

Σκέψου μόνο όλες τις φορές που κλείστηκες στον εαυτό σου και ήσουν στεναχωρημένη εξαιτίας αυτού του ανθρώπου! Σου άξιζε θεωρείς όλο αυτό?? όχι φυσικά, σου άξιζε κάτι καλύτερο και το βρήκες ...

φιλιά!!

μυρτω

μυρτω
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
να σας πω την ιστορια μου..να μου πειτε τη γνωμη σας 417472
ετσι ακριβως ειναι.εγω ο,τι ηταν να κανω για να σωσω αυτη τη σχεση,το εκανα οταν επρεπε,οχι εκ των υστερων!

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σε έχει διώξει - πληγώσει τόοοοσες φορές...

Ο σύζυγός σου σε έχει πληγώσει ποτέ έτσι;

μυρτω

μυρτω
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
οοοχι..ποτε..
γι αυτο ειπα πως οταν τον γνωρισα για πρωτη φορα καταλαβα το αυτονοητο.πως πρεπει να ειναι οι σχεσεις κ πως φερονται αυτοι που αγαπανε.
καποιες φορες ομως το ηλιθιο μυαλο ενος ανρωπου(για μενα λεω) κολλαει σε πραγματα ανουσια..
με τον αλλον ανθρωπο μεγαλωσαμε μαζι κατα καποιον τροπο κ σε πολυ μα πολυ δυσκολες φασεις στη ζωη μου ηταν εκει για μενα.αναξαρτητα απ το αν ημασταν χωρισμενοι ή οχι.

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μυρτω έγραψε:οοοχι..ποτε..
γι αυτο ειπα πως οταν τον γνωρισα για πρωτη φορα καταλαβα το αυτονοητο.πως πρεπει να ειναι οι σχεσεις κ πως φερονται αυτοι που αγαπανε.
καποιες φορες ομως το ηλιθιο μυαλο ενος ανρωπου(για μενα λεω) κολλαει σε πραγματα ανουσια..
με τον αλλον ανθρωπο μεγαλωσαμε μαζι κατα καποιον τροπο κ σε πολυ μα πολυ δυσκολες φασεις στη ζωη μου ηταν εκει για μενα.αναξαρτητα απ το αν ημασταν χωρισμενοι ή οχι.


Το ίδιο και ο σύζυγός σου!! είναι εκεί μαζί σου για σένα!

Διορθώνω: μαζί σας για σας. Για σένα κ το παιδί σας!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις