Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
90 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 90 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

μυρτω

μυρτω
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
βλεπω τουλαχιστον οτι οοολες συμφωνειτε στο ποσο κακο μου κανει αυτος ο ανθρωπος..
εσεις που εχετε ζησει παρομοια κατασταση,θα ξερετε οτι ειναι αρκετα δυσκολο να ξεγραψεις 8 χρονια ζωης απ τη μια στιγμη στην αλλη..
ξερω ποιο ειναι το σωστο κ ουτε εχω μπει στη διαδικασια να τον συγκρινω με τον αντρα μου,γιατι ειναι σα να μπερδευω τις βουρτσες με τις π@#τσ&ς,που λεει κ η μαμα μου!
με καλυπτετε απολυτα μ αυτα που λετε,απλως δε θυμαμαι ποια ειπε τι,συμφωνω παντως..
ναιαιαι,ξερω πως αυτος με ακυρωνε κ διεγραφε ολα οσα ζησαμε απ τη μια μερα στην αλλη κ το ιδιο πρεπει να κανω κ εγω..
αν ηξερα οτι εχει προχωρησει κ ειναι ευτυχισμενος,θα ημουν μια χαρα.
αυτο που με στεναχωρει ειναι οτι εγω ευθυνομαι για το οτι δεν ειναι καλα τωρα.αυτο ειναι που δεν αντεχω.
σορυ αν σας κουρασα κοριτσια μου,με βοηθατε πολυ παντως..διαβαζω κ ξαναδιαβαζω τι εχετε γραψει

μυρτω

μυρτω
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
δωρα αυτο πιστευω κ εγω..πληγωμενος εγωισμος ειναι πλεον..του πηραν το παιχνιδι κ στεναχωρεθηκε.τελος παντων.καλα να ειναι γιατι εγω τον αγαπω,αλλα ως εκει.
τωρα ξερω οτι θα ξαναχτυπησει την πρωτοχρονια για καλη χρονια..κλασικα πραγματα.ευτυχως θα ειμαι εκτος ελλαδας κ δεν θα με βρισκει!

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Γιατί δεν αλλάζεις αριθμό τηλεφώνου;

eleni...eleni

eleni...eleni
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
αλλαξε νουμερο, μονο ετσι θα απαλαγεις απο αυτον και θα ηρεμησεις,το ερωτημα ειναι: θελεις να απαλαγεις;;;; αδικα,κατα την γνωμη μου ασχολησαι ακομα, delete,delete,delete...
και μην λες τρελες,αν αυτος δεν ειναι ευτυχισμενος δεν εισαι υπευθηνη εσυ,παρα μονο αυτος...δικη του ηταν η επιλογη...δηλαδη εσυ τι επρεπε να κανεις;;; να τον περημενεις οποτε εχει αυτος ορεξη ναναι μαζι σου και οταν βαριεται να σε χωριζει;;; παιχνιδακι εψαχνε ο τυπος. ξεχνα τον και κοιτα τον εαυτο σου και την οικογενεια σου...περνα καλα και βγαλτον απτο μυαλο σου...επειδη οπως σου πα εχω ζησει παρομοια κατασταση,εαν δεν κοψεις επαφη δεν προκειται να ηρεμησεις.αλλαξε νουμερο και περνα καλα...

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Η δική μου γνώμη είναι πως φιλική σχεση με πρώην δεν μπορείς να έχεις... Οι πρώην κατα την άποψη μου δεν αξίζουν ούτε ένα δευτερόλεπτο απο τη ζωή μου... Αν άξιζαν άλλωστε δεν θα ήταν πρώην... Γι αυτό κούκλα μου μην ασχολείσαι... Είχε την ευκαιρία του και δεν την εκμεταλλεύτηκε... Αν αυτός δεν έκανε τίποτα μέχρι στιγμής στη ζωη του είναι δικό του πρόβλημα... Επιλογή του ήταν, όπως επίλογη σου ήταν να προχωρήσεις!!! Κοίτα την οικογενειά σου και το παρελθόν αστο πίσω... Και φυσίκα σταμάτα να νιώθεις τύψεις για τα αποτελέσματα των επιλογών κάποιου άλλου...

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μυρτω έγραψε:αν ηξερα οτι εχει προχωρησει κ ειναι ευτυχισμενος,θα ημουν μια χαρα.
αυτο που με στεναχωρει ειναι οτι εγω ευθυνομαι για το οτι δεν ειναι καλα τωρα.αυτο ειναι που δεν αντεχω.

Αχ κουκλίτσα μου μην πέφτεις σε αυτή την παγίδα! Δεν φταις εσύ! Γιατί να φταις εσύ δηλαδή?! Επειδή έκλαιγες και χτυπιόσουν και αυτός ήταν απών?!Ή μήπως φταις που είσαι καλά στη ζωή σου?! Μωρε λες?! Ε, Φταις που είσαι καλά,που προχώρησες στη ζωή σου και δεν είσαι ακόμα στα πατώματα για χάρη του.. Ο Χ Ι δεν φταις εσύ!
Μην σκέφτεσαι έτσι, είναι κρίμα

μυρτω

μυρτω
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
το σκεφτηκα ν αλλαξω αριθμο,αλλα το χρησιμοποιω κ για τη δουλεια μου κ ειναι λιγο δυσκολο..
θελω προς το παρον να μην εχω καμια επαφη..αν περασουν καποια χρονια δε θα με πειραζε να εχουμε μια τυπικη σχεση για χρονια πολλα κ τετοια..
αυτες οι ενοχες,απ αυτες πρεπει ν απαλλαγω!
κατα τ αλλα εχετε δικιο οτι πολυ ασχοληθηκα με αυτον τον ανθρωπο.μου εφαγε 8 χρονια απ τη ζωη μου..κ τωρα συνεχιζει να καταστρεφει την ηρεμια μου.την επομενη φορα απλα δε θα το σηκωσω

shineon

shineon
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Έλεγα να μη ξαναγράψω γιατί όλα τα κορίτσια τα έιπαν πολύ σωστά.Αλλά εδώ βλέπω ότι υπάρχει πρόβλημα ενοχών που σου τις μεταδίδει ο ίδιος.6 μήνες και κουραφέξαλα...Την άλλη μέρα έπρεπε να βρεις άλλον,όχι σε έξι μήνες!!Και για το ποιος φταίει που είναι δυστηχισμένος;πάντως όχι εσύ.Το ξερό του το κεφάλι και ο εγωισμός του...Πιστεύεις οτι μαυτα τα "προσοντα" που έχει θα έκανες ποτέ τίποτα της προκοπής μαζί του;
Συγνώμη που το λέω λίγο σκληρά αλλά εχω φάει πολύ σκ... από εγωισμό που εγώ του τον έφτιαξα...
Αξίζεις καλύτερα και ήδη τά έχεις ενώ αυτός είναι μόνος του και ποιος ξέρει για πόσο (καλά αυτό είναι δικό του θέμα.Ας πρόσεχε!!!)
Και νασαι σίγουρη οτι αυτός χωρίς εσένα όντως είναι δυστηχισμένος γιατί του λείπει το θυμα του να το κάνει ότι θέλει για να ευχαριστιέται...ΜΑΚΡΙΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΟΥ!!!!!

http://shineon-n-on.blogspot.com

angel-1

angel-1
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΙΣΤΕΥΩ ΜΥΡΤΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΣΕ ΕΙΧΕ ΔΕΔΟΜΕΝΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΕ ΜΙΑ ΖΩΗ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΕΚΕΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ..ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΙΣΕΙ ΣΕ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΣΟΒΑΡΟ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΣΟΥΝ ΕΣΥ ΑΥΤΗ Η ΓΥΝΑΙΚΑ ..ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΕΤΣΙ ΑΥΤΗ Η ΣΧΕΣΗ ΘΑ ΠΡΟΧΩΡΟΥΣΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΑ ΥΠΗΡΧΕ ΑΠΟΧΩΡΙΣΜΟΣ-ΧΩΡΙΣΜΟΣ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΑΠΟ ΟΤΙ ΛΕΣ...ΜΗΝ ΞΑΝΑΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΕΕΙΣ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΣΚΕΨΗ ..ΘΥΓΜΕΝΟΣ ΕΓΩΙΣΜΟΣ!!!!!!

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μυρτώ θα σου πω τη άποψη μου αρχικά για τις μεγάλες σχέσεις . Πιστεύω ότι η κάθε σχέση έχει κύκλους -περιόδους κάθε φορά που κλείνει ένας κύκλος ανοίγει ο επόμενος - η φυσιολογική εξέλιξη λοιπόν είναι το ζευγάρι να αποφασίσει να ενώσει τη ζωή του και να δημιουργήσει την δική του οικογένεια. Από όλα όσα γράφεις πιστεύω ότι αυτή που έκανε πράγματα για τη σχέση εκείνη ήσουν εσύ μπορεί να έκανε και εκείνος αλλά η διάρκεια της πιστεύω ότι κράτησε επειδή εσύ το πάλευες. Αναφέρεις σε κάποιο σημείο ότι συνέχεια σε χώριζε έχω την εντύπωση ότι σε θεωρούσε κτήμα του σε ήθελε όποτε ήθελε και σε έδιωχνε όποτε εκείνος βαριόταν (αν κάνω λάθος διόρθωσε με) .
Έγραψες ότι γνώρισες τον άντρα σου και βρήκες την ηρεμία και τη γαλήνη έκανες ένα παιδάκια και έχεις μια ευτυχισμένη οικογένεια . Η σκέψη σου στο τη κάνει αυτός ο άνθρωπος τη θεωρώ ανθρώπινη αλλά μέχρι εκεί δεν θα τάραζα την ηρεμία και τη γαλήνη.( Κάποτε είχα μια σχέση ήμουν 19 ήταν 21 ήταν πολύ καλό παιδί αλλά παιδί μην ξεχνάμε οι γυναίκες ωριμάζουμε πιο γρήγορα , ήμασταν μαζί μέχρι τα 23 μου μετά από 4 χρόνια σχέσης ήθελα να πάει στο επόμενο στάδιο της επισημοποιήσεις και εκείνος το ήθελε , αλλά ο πατέρας του ήθελε γυναίκα με προίκα τέλος πάντων του άνοιξε μια δουλειά στη Κρήτη εποχιακή και θα πήγαινε εκεί . Τότε ρώτησα εμείς; τι θα γίνει με εμάς; δεν θα αλλάξει κάτι , αλλά ξέρεις εγω είμαι της άποψης ότι σχέση εξ αποστάσεως δεν γίνεται -αλλά είπα για ένα διάστημα να το παλέψω και τότε πέταξε το κορυφαίο:όταν είμαι εδώ θα είμαστε μαζί όταν είμαι Κρήτη ο καθένας θα κάνει τη ζωή του ... με πείσμωσε αυτό δεν μπορούσα να σκεφτώ ότι θα χάλαγα έστω και 2 μέρες με ένα άνθρωπο ο οποίος είχε τη σχέση μας σαν περίοδο διακοπών , έφυγε εγω έκανα άλλη σχέση κανένα μήνα μετά από πείσμα θες όταν γύρισε και το είχε μάθει του το είχα γράψει τον πείραξε αλλά δεν γινόταν ο δικός μας κύκλος είχε κλείσει )
έτσι και πρώην σου έχασε το σιγουράκι , προσωπικά δεν θα κράταγα καμιά επαφή και αυτό γιατί είναι δύσκολο άνθρωποι που έχουν ζήσει έντονες στιγμές να γίνουν φίλοι και ειδικά αν εσύ μέσα σου έχει κάποιου είδους εξάρτηση απο αυτόν είναι επικίνδυνο να θέσεις το γάμο σου σε τέτοια δοκιμασία , ο καθένας έκανε την επιλογή του

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mariatwins έγραψε:
florentiab έγραψε:ένας πολύ καλός μου φίλος λέει:
το παρελθον πρέπει να το μεταχειριζόμαστε όπως το καθρεπτάκι του αυτοκινήτου, μικρές κλεφτές ματιές πισω, αλλά κυρίως κοιτάμε μπροστά
απλα ΤΕΛΕΙΟ και πολυ σοφο αυτο που ειπες!!!!



ευχαριστώ αλλά είναι πνευματική ιδιοκτησία ενός καλού μου φίλου! Smile

μυρτω

μυρτω
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
οντως πολυ ωραιο αυτο που ειπε ο φιλος σου!θα λεω οτι το σκεφτηκα μονη μου! να σας πω την ιστορια μου..να μου πειτε τη γνωμη σας - Σελίδα 3 328109
shineon k angel..ετσι ειναι οπως τα λετε,θιγμενος εγωισμος κλπ κ εγω το μεγαλο θυμα!
βανια δεν ξερω ακριβως αν βαριοταν,αλλα σιγουρα πιεζοταν απ την αποψη οτι επρεπε να γινει κατι πιο σοβαρο κ δεν ηταν ετοιμος..ξερω οτι μ αγαπαει κ με νοιαζεται,αλλα να ημουν μονη μου ακομα,παλι δε θα ηθελε αν κανουμε κατι πιο σοβαρο,κ δε γινοταν πλεον να μην κανουμε μετα απο 8 χρονια!εστω να μεινουμε μαζι..ετσι κ αλλιως δε μιλησα για γαμους!αυτη η κρητη μας εφαγε κ τις δυο,αλλα σιγουρα ηταν για καλο τελικα!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μυρτω έγραψε:αυτη η κρητη μας εφαγε κ τις δυο,αλλα σιγουρα ηταν για καλο τελικα!

Οχι κούκλα μου, δν σας έφαγε η Κρήτη, σας έφαγε ότι δν ήθελε να τον ακολουθησεις σε αυτή... εγώ είμαι με τον άντρα μου μαζί από το πρώτο εξάμηνο της φοιτητικής μας ζωής!!Από 19 χρονων.. Κοντεύουμε πλέον 10 χρόνια μαζί και όταν έψαξα να βρω δουλειά για να μεινω Λάρισα για να είμαστε μαζί και να μην χρειάζεται γιορτες και καλοκαίρια να φεύγω γιατί μου έλειπε πολύ, και ακόμη ημουν φοιτήτρια από το 3ο ετος και μετά δούλευα για να είμαστε μαζί... δν πιέστηκε ποτέ..κι ας ηταν μικρός....γιατί με αγαπούσε αληθινά..εσένα σε ήθελε για να καλύπτει το κενό της μοναξιάς του και ΝΟΜΙΖΕ ότι σε αγαπάει....και τώρα αφου όπως είπες είναι και εγωιστής..του έθιξες τον εγωισμο που βρήκες κάποιον καλύτερο από αυτόν!! Αυτός που σε αγαπάει σε εξυψώνει δν σε κάνει να νιωθεις σαν σκουπίδι στις μισες λεξεις που λέει και στις αλλες μισές ισχυρίζεται οτι σε αγαπάει!! Αστον να παει στην ευχή του Θεου..πολύ ασχολήθηκες μαζί του!!!

μυρτω

μυρτω
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αυτο ηταν που με τσατιζε παντα!πολλες κοπελες ειχαν σχεση απο μικρες κ ακολουθουσαν οταν αυτος επρεπε να φυγει κ το αντιθετο..γιατι προφανως,οπως λες κ εσυ,οταν υπαρχει αγαπη αληθινη,υπερνικας ολα τα εμποδια!

FANH..

FANH..
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
μυρτω έγραψε:οντως πολυ ωραιο αυτο που ειπε ο φιλος σου!θα λεω οτι το σκεφτηκα μονη μου! να σας πω την ιστορια μου..να μου πειτε τη γνωμη σας - Σελίδα 3 328109


να σας πω την ιστορια μου..να μου πειτε τη γνωμη σας - Σελίδα 3 587529 να σας πω την ιστορια μου..να μου πειτε τη γνωμη σας - Σελίδα 3 587529 Laughing

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
"ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΕΡΩΤΕΣ ΔΕΝ ΦΟΡΑΝΕ ΝΥΦΙΚΟ"

&

"ΟΙ ΠΑΛΙΕΣ ΑΓΑΠΕΣ ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ"

Να του αφιερώσεις ΜΕ ΑΓΑΠΗ....και ΑΙΙΙΙΙΙ ΣΤΗΝ ΕΥΧΗ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ Wink

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:
μυρτω έγραψε:αυτη η κρητη μας εφαγε κ τις δυο,αλλα σιγουρα ηταν για καλο τελικα!

Οχι κούκλα μου, δν σας έφαγε η Κρήτη, σας έφαγε ότι δν ήθελε να τον ακολουθησεις σε αυτή... εγώ είμαι με τον άντρα μου μαζί από το πρώτο εξάμηνο της φοιτητικής μας ζωής!!Από 19 χρονων.. Κοντεύουμε πλέον 10 χρόνια μαζί και όταν έψαξα να βρω δουλειά για να μεινω Λάρισα για να είμαστε μαζί και να μην χρειάζεται γιορτες και καλοκαίρια να φεύγω γιατί μου έλειπε πολύ, και ακόμη ημουν φοιτήτρια από το 3ο ετος και μετά δούλευα για να είμαστε μαζί... δν πιέστηκε ποτέ..κι ας ηταν μικρός....γιατί με αγαπούσε αληθινά..εσένα σε ήθελε για να καλύπτει το κενό της μοναξιάς του και ΝΟΜΙΖΕ ότι σε αγαπάει....και τώρα αφου όπως είπες είναι και εγωιστής..του έθιξες τον εγωισμο που βρήκες κάποιον καλύτερο από αυτόν!! Αυτός που σε αγαπάει σε εξυψώνει δν σε κάνει να νιωθεις σαν σκουπίδι στις μισες λεξεις που λέει και στις αλλες μισές ισχυρίζεται οτι σε αγαπάει!! Αστον να παει στην ευχή του Θεου..πολύ ασχολήθηκες μαζί του!!!

Συμφωνώ απόλυτα σε αυτό! Μακριά από αυτούς τους τύπους!!!!!!!!!

FANH..

FANH..
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
joannakuba έγραψε:"ΟΙ ΜΕΓΑΛΟΙ ΕΡΩΤΕΣ ΔΕΝ ΦΟΡΑΝΕ ΝΥΦΙΚΟ"

&

"ΟΙ ΠΑΛΙΕΣ ΑΓΑΠΕΣ ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ"

Να του αφιερώσεις ΜΕ ΑΓΑΠΗ....και ΑΙΙΙΙΙΙ ΣΤΗΝ ΕΥΧΗ ΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ Wink

ΣΩΣΤΗ!

(ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΕ ΤΟ ΝΥΦΙΚΟ....ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΑΚΟΥΣΑ-ΔΙΑΒΑΣΑ! Shocked Shocked ΤΕΛΕΙΟ!)

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Wink E maaaaa Wink

Είναι ενα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΒΙΒΛΙΟ....που δεν μας συμφέρει να το διαβάσει η φίλη μας ίσος.....αλλάααααααα

ο ΤΙΤΛΟΣ..ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΟΥΤΑΚΙ Wink

μυρτω

μυρτω
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαχαχα!ωραιος τιτλος,θα το παρω να το διαβασω!!

FANH..

FANH..
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
joannakuba έγραψε: Wink E maaaaa Wink

Είναι ενα ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΒΙΒΛΙΟ....που δεν μας συμφέρει να το διαβάσει η φίλη μας ίσος.....αλλάααααααα

ο ΤΙΤΛΟΣ..ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΟΥΤΑΚΙ Wink

Shocked
ΑΛΗΘΕΙΑ??? ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕ ΒΙΒΛΙΟ??
ΔΕΝ ΤΟ ΕΛΕΓΕΣ ΠΡΙΝ 2-3 ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΤΟ ΕΚΑΝΑ ΔΩΡΟ ΣΤΟΝ ΠΡΩΗΝ ΜΟΥ!!!
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

μυρτω

μυρτω
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαχα!μου φαινεται θα του το στειλω με κουριερ!να χει ν αποσχολειται με κατι!

FANH..

FANH..
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
μυρτω έγραψε:χαχα!μου φαινεται θα του το στειλω με κουριερ!να χει ν αποσχολειται με κατι!

ΦΡΟΝΤΙΣΕ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΕΞΟΔΑ "ΠΑΡΑΛΗΠΤΗ"!
Very Happy Very Happy Very Happy

ΜΗΝ ΧΡΕΩΘΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ!!! Laughing

joannakuba

joannakuba
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
xaxaxaaaaxaxa

ΕΙΣΤΕ........ΘΕΕΣ Wink Wink Wink Wink

μυρτω

μυρτω
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
φυσικα κ θα πληρωσει αυτος!
θα με λεει κ τσιγγουνα απο πανω!ωχ ωχ!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 4]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις