Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
212 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 212 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
natali-maria έγραψε:Σούλα εγώ το έκανα αλλα κόλλησε ο εγκέφαλος κ δεν μου ερχόταν εργαλείο..ούτε χρώμα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !


Καλά από εσένα αν άκουγα και κανέναν τάρανδο δεν θα μου έκανε εντύπωση!!! Very Happy santa santa

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σούλα έγραψε:
natali-maria έγραψε:Σούλα εγώ το έκανα αλλα κόλλησε ο εγκέφαλος κ δεν μου ερχόταν εργαλείο..ούτε χρώμα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !


Καλά από εσένα αν άκουγα και κανέναν τάρανδο δεν θα μου έκανε εντύπωση!!! Very Happy santa santa

αχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχα σωστα!!!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χαχαχαχαχα ναταλυ !

Ειναι εγκυρο τωρα αυτο το τεστακι;;
Εγω περσυ ειχα κολλησει με τα iq tests τρελλες σελιδες και ατελιωτες ωρες , ευτηχως μετα ανακαληψα το σεξ Razz

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σαν δεν νρέπεστε γαιδάρες με κοροιδεύετε Razz Razz Razz Razz Razz !!!!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι λες τώρα!!!

Και δέχομαι συγχαρητήρια! Μέτρησα και τα 6 f! Αλλά μπορεί και να οφείλεται στο ότι ασχολούμαι με αγγλικά όλη τη μέρα, ίσως απλά έχει εξασκηθεί το μάτι μου.

Πάντως, σκέφτομαι σαν ψυχοπαθής...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Απάντησα και πολύ γρήγορα...

Στο γουρούνι δεν έβαλα ουρά αλλά πρέπει να σας πληροφορήσω ότι ο Τάσος κάνει πολύ καλά τη "δουλειά" του... if you know what I mean...

Σωτηρία αυτό για σένα:

http://paroutsas.jmc.gr/iqtest/classic.htm

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κλασσικο τεστακι

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Τι λες τώρα!!!

Και δέχομαι συγχαρητήρια! Μέτρησα και τα 6 f! Αλλά μπορεί και να οφείλεται στο ότι ασχολούμαι με αγγλικά όλη τη μέρα, ίσως απλά έχει εξασκηθεί το μάτι μου.

Πάντως, σκέφτομαι σαν ψυχοπαθής...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Απάντησα και πολύ γρήγορα...

Στο γουρούνι δεν έβαλα ουρά αλλά πρέπει να σας πληροφορήσω ότι ο Τάσος κάνει πολύ καλά τη "δουλειά" του... if you know what I mean...

Σωτηρία αυτό για σένα:

http://paroutsas.jmc.gr/iqtest/classic.htm

ποσες ερωτησεις καλε απαντησατε σωστα??????? εγω 70 απο 90..ειμαι χαζηηηηηηηη Embarassed Embarassed Embarassed

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πόσο iq σου έβγαλε;

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Πόσο iq σου έβγαλε;

δεν μου βγαλε μου πε απαντησες σωστα 70 απο τις 90 ερωτησεις! παναθεμα με θελω και τεστ! που το βλεπω αυτο ρε Ελεν?

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχού καλέ, τι μαθαίνω;
Το Ευάκι είναι έγκυος;
Με το καλό Ευάκι και φύσα λίγο κατά εδώ που η νεράϊδα του γκαστρώματος μας ξέχασε εντελώς... Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 9 417472
Χρειαζόμουν να ακούσω ένα καλό νέο σήμερα όσο τίποτα άλλο... μην αναρωτιέστε δεν έγινε τίποτε φοβερό... γενικά μιλάω!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:Κλασσικο τεστακι
[b]


Συμφωνώ!!!Απάντησα στις 88 απο τις 90 Razz Razz Razz Razz !!!!Δέχομαι συγχαρητήρια!!!!Ευχαριστώ Razz Razz Razz Razz !!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:Κλασσικο τεστακι
[b]


Συμφωνώ!!!Απάντησα στις 88 απο τις 90 Razz Razz Razz Razz !!!!Δέχομαι συγχαρητήρια!!!!Ευχαριστώ Razz Razz Razz Razz !!!!

Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 9 215994 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 9 215994 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 9 215994 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 9 215994 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 9 215994 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 9 215994 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 9 215994

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εκεί σου λέει και το iq ρε συ Κάθριν! Μόνο αυτό σου έβγαλε; Σε πόσες απάντησες σωστά;

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Εκεί σου λέει και το iq ρε συ Κάθριν! Μόνο αυτό σου έβγαλε; Σε πόσες απάντησες σωστά;

τα εκανα γρηγορα ρε συ νομιζω 70 μηπως να το ξανακανα?

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
natali-maria έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:Κλασσικο τεστακι
[b]


Συμφωνώ!!!Απάντησα στις 88 απο τις 90 Razz Razz Razz Razz !!!!Δέχομαι συγχαρητήρια!!!!Ευχαριστώ Razz Razz Razz Razz !!!!

Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 9 215994 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 9 215994 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 9 215994 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 9 215994 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 9 215994 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 9 215994 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 9 215994


Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 9 379767 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 9 379767 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 9 379767 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 9 379767 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 9 379767

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
elena25 έγραψε:Εκεί σου λέει και το iq ρε συ Κάθριν! Μόνο αυτό σου έβγαλε; Σε πόσες απάντησες σωστά;

τα εκανα γρηγορα ρε συ νομιζω 70 μηπως να το ξανακανα?


Why not? Επειδή δεν το βλέπω να κοιμάμαι νωρίς, δε με αφήνει ο πόνος, και επειδή δεν έχω και τίποτα καλύτερο να κάνω, δεν στέλνετε κι άλλα τεστ iq να περάσει η ώρα μου;

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nena έγραψε:
Συγχαρητηρια βρε Ευακι!! Αντε, με το καλο! Ιουλιο ε??? Καλοκαιρινο θα ειναι το ζουζουνι!!

Και βγαλε το τικερακι της Καλλιοπης καλε, κοντευει να σαραντησει η κοπελα!! ή μαλλον, βαλε το δικο σου! με only 219 days to go!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

219 μου μενουν?!?!?!?!?!μονο?!?!?!?!ωωωω μοντιε!!!!!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

sasanath έγραψε:Ευάκι μου τι τέλεια νέα είναι αυτά;;Θυμάμαι που μας το έλεγες πριν καιρό και να τσουπ τωρα έχεις σποράκι στην κοιλίτσα σου!Να χαίρεσαι και την ανιψούλα σου ,δεν πρόλαβα να σου ευχηθώ νωρίτερα.

Ευάκι στις 16 Ιανουαρίου κανονίσαμε επέμβαση,εύχομαι να καταφέρουμε να γνωριστούμε!Φιλάκια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

16 ιανουαριου εκει θα ειμαι!!!θα σου μπαινοβγαινω να σου λεω πως παει!!!χιχιχιχι

natali-maria έγραψε:Ευάκι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ?Μπράβο κορίτσι μου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] !!!!!!Με το καλό σου εύχομαι!!!Όλα θα πάνε τέλεια!!!!Τώρα είσαι μια γκαστρωμένη πρωταγωνίστρια ε Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz ?Μαρή έλα την Πρωτοχρονιά να μου κάνεις ποδαρικό μιας και είσαι δύο σε ένα Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !Μπας και με την καινούργια χρονιά εγκαστρωθώ και εγώ και γίνω και μια πρωταγωνίστρια Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!

Καλησπέρα σε όλες Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!!



Υγ!Χάρηκα πάρα πάρα πολύ με τα νέα σου Ευάκι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] !!!!

χαχαχα ναταλακι θα ερθω να σου κανω ποδαρικο!!!σιγα μια γειτονια ειμαστε!!!! Razz Razz Razz Razz Razz

NeNaKi_Gr έγραψε:

Συγχαρητήρια Ευάκι! Πραγματικά πολύ όμορφα τα νέα σου!
Με το καλό να έχεις μια ήρεμη εγκυμοσύνη και έναν εύκολο τοκετό και τον Ιούλη να κρατήσεις το υγιέστατο παιδάκι σου στην αγκαλιά σου!
Με το καλό, με το καλό και ξανά μανά με το καλόοοοο!

Άντε να έρθει σιγά σιγά και η δική μου η σειρά... Smile


Αλίκη μου ΟΕΟ και σε ξέχασα μάνα μου! Απαπαααααα εδώ μου είσαι???
Έμπλεξα με τα διαολόσπιτα και ξέχασα να σε τηλεφωνήσω η αλαφροΐσκιωτη και ήθελα να σου πω σχετικά με δαύτα τα δυσάρεστα που μου είπες Sad
Τη βλάκας που είμαι... αύριο κάποια κατάλληλη στιγμή θα σου τηλ. και αμα σε πετύχω σε εύκαιρη ώρα καλώς, αλλιώς δεν μπορεί, κάποια στιγμή θα ξεμοναχιαστείς, χωρίς τους άντρες της ζωής σου και θα σε πετύχω... που θα μου πας Razz


Τι άλλο σκέφτομαι επίσης τώρα...
Ψάχνω σπίτι απο την άνοιξη... το ένα είναι άθλιο και το άλλο πανάκριβο, το τάδε βρίσκεται σε ακατάλληλη περιοχή και το μάδε είναι εσωτερικό... εεεεε βαρέθηκα... αύριο θα παω να δώ ένα σπίτι που ακούγεται κελεπουρίσιο και εξωτερικά τουλάχιστον ανακάλυψα πως όντως είναι!... Ας ελπίσουμε ότι θα είναι και στα μέσα του, για να προλάβουμε να μετακομίσουμε πριν τις γιορτές και να πάω στην Ξάνθη μου ήρεμη και τακτοποιημένη για τις διακοπές μου... Rolling Eyes Θέλω να ΜΕΤΑΚΟΜΟΙΣΩ! Δεν αντέχω άλλο! ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ! Ούφ!

Ευχαριστώ που με ακούσατε, ΓΕΙΑ ΣΑΣ! Razz

νενα μου θελει να κοιταξετε πολλαααααα σπιτια για να βρεις το καταλληλο,μη βιαστειτε!δεν ειναι μπλουζα να την πεταξεις κι αμα δε σου βγει καλη!!!ευχομαι καλα κουραγια και να βρειτε το τελειο για εσας!!!

Ευάκι

Ευάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω οοοοοοοοοολα τα κοριτσια για τις ευχες!!!!!!!!!!να ειστε καλα κι εσεις οτι επιθυμειτε!!!!!!!!!
παω να διαβασω και τα υπολοιπα που γραψατε χθες,ηρθε παρεα και σας εκλεισα!!!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα σε όλες!!
Καλημέρα,Ευάκι!!
Τουρτίτσα και Σούλα,κάντε ένα καλό ξεκαθάρισμα στους φίλους σας στο φέις και καλό θα ηταν να μην κάνετε φίλους αν δεν τους ξέρετε.
Τουρτίτσα,κάνε διαγραφή του φίλου και όχι του μηνύματος!!
Ξύπνησε νωρίς ο μικρός μου,σήμερα, και σας αφήνω ακόμη δεν μπήκα..

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημεραααααα τι κανετε κοπελιες ;;;; ολα καλα η να βαλω τις φωνες ;;;; στολισατε ;;; εγω στολισα αλλα οχι απ εξω μονο μεσα !!!αντε και του χρονου με υγεια ολοι μας !! καλε γιορτες να εχουμε !!!

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:ροζ κατσαβιδι... ακου εκει πορτοκαλι ταναλια

βασικα το ξερω...χεχεχε Razz Razz Razz Razz


και εγώ κατσαβίδι ροζ σκέφτηκα! Smile

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερουδια..

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κ απο μενα κοριτσια,εμεις σημερα λεμε να στολισουμε(λεω εγω τωρα) τατιανα δωσε μαρη ενα φιλακι στον φατσακο σου!!! Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 9 315810

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:καλημερα κ απο μενα κοριτσια,εμεις σημερα λεμε να στολισουμε(λεω εγω τωρα) τατιανα δωσε μαρη ενα φιλακι στον φατσακο σου!!! Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 9 315810

Θα του δωσω γλυκεια μου Μαρια...
Κι εσυ στον δικο σου...Να με συγχωρεσεις αλλα θυμησε μου,πως τον λενε τον γιοκα σου?Περασε η ωττιτιδα που ειχε?

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
thequeen86 έγραψε:καλημερα κ απο μενα κοριτσια,εμεις σημερα λεμε να στολισουμε(λεω εγω τωρα) τατιανα δωσε μαρη ενα φιλακι στον φατσακο σου!!! Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 9 315810

Θα του δωσω γλυκεια μου Μαρια...
Κι εσυ στον δικο σου...Να με συγχωρεσεις αλλα θυμησε μου,πως τον λενε τον γιοκα σου?Περασε η ωττιτιδα που ειχε?


σωτηρης,ευτυχως δεν ηταν ωτιτιδα...τωρα παλι με το συναχι παλευουμε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 9 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις