Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
53 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 53 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια ξερει καμια το Μαρακι85?
θα γεννουσε την Παρασκευη μηπως εχετε κανενα νεο της παρακαλω?
ειχε λιγο μικρο νινακι και εχω αγωνια

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:κοριτσια ξερει καμια το Μαρακι85?
θα γεννουσε την Παρασκευη μηπως εχετε κανενα νεο της παρακαλω?
ειχε λιγο μικρο νινακι και εχω αγωνια

γεννησε το Μαρακι Σωτηρια μου μια μπουμπου 2150!!!!!!! Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 215994

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:κοριτσια ξερει καμια το Μαρακι85?
θα γεννουσε την Παρασκευη μηπως εχετε κανενα νεο της παρακαλω?
ειχε λιγο μικρο νινακι και εχω αγωνια

γεννησε το Μαρακι Σωτηρια μου μια μπουμπου 2150!!!!!!! Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 215994


αχ βρε Κατερινα σ'ευχαριστω που απαντησες πωπω ειχα μια αγωνια! ολα καλα ε?
ειναι στο γκρουπ μας η κοπελα αλλα δεν ειχε καμια το τηλ. της.
να της ζησει λοιπον πολυ χαρηκα!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:
mama katerina έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:κοριτσια ξερει καμια το Μαρακι85?
θα γεννουσε την Παρασκευη μηπως εχετε κανενα νεο της παρακαλω?
ειχε λιγο μικρο νινακι και εχω αγωνια

γεννησε το Μαρακι Σωτηρια μου μια μπουμπου 2150!!!!!!! Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 215994


αχ βρε Κατερινα σ'ευχαριστω που απαντησες πωπω ειχα μια αγωνια! ολα καλα ε?
ειναι στο γκρουπ μας η κοπελα αλλα δεν ειχε καμια το τηλ. της.
να της ζησει λοιπον πολυ χαρηκα!!!

ολα καλα ναι κ μοιαζει στην αδερφουλα της!!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ωχ,μωρε 2150?Αχ,μωρε μια σταλιτσιτσα θα ειναι το μαναρακι!!!!!

Σουλακι μου,ενταξει δε μπορεις να παψεις να σκεφτεσαι καποια πραγματα ουτε ειμαι μουρλαμενη...Λιγο ειμαι ναι για να καθομαι και να σκαρφιζομαι πραγματα.Γιαυτο τα λεω σε σας πρωτα.Ισως ευτυχως που δεν ειμαι παρορμητικη,χαχαχ..
Σκατουλια μου σας αγαπω... Razz

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τελεια τελεια!!!!! Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 654316 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 654316 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 654316

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κοριτσια κοιταγα χθες ενα βιντεο που το μωρο μου ηταν 5-6 ημερων και συγκινηθηκα τοσο,καλα εγω ενα μαυρο χαλι,πρισμενη,κοιλιες..Χαχαχαχ..Πλακα ειχα..

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:τελεια τελεια!!!!! Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 654316 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 654316 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 654316

2190 εκανα λαθος... Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 654316 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 654316 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 654316

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:Καλημέρα σε όλες!!
Καλημέρα,Ευάκι!!
Τουρτίτσα και Σούλα,κάντε ένα καλό ξεκαθάρισμα στους φίλους σας στο φέις και καλό θα ηταν να μην κάνετε φίλους αν δεν τους ξέρετε.
Τουρτίτσα,κάνε διαγραφή του φίλου και όχι του μηνύματος!!
Ξύπνησε νωρίς ο μικρός μου,σήμερα, και σας αφήνω ακόμη δεν μπήκα..
δεν μου ειναι αγνωστος,ολοι οι φιλοι μου ειναι οι μανουλες απο εδω και καποιοι συγγενεις.μενουμε στην ιδια πολυκατοικια και παιζουν τα παιδια μας μαζι.αλλα μαλλον δεν θα χρειαστει να κανω κατι γιατι εσβησε το προφιλ του,δεν βρησκω τιποτα για να σβησω.ουτε σαν φιλο μου.

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα ομορφιές!!!Τι κάνετε Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ?Εγώ έκανα μπανάκι και τώρα θα φτιάξω το μαλλί!!!ΘΑ βγούμε το βράδυ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!!Εσείς όλα καλά Very Happy Very Happy Very Happy ?Κατερίνα πως περάσατε σήμεραααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ?

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αρχίζει και σκοτινιάζει...Το δεντράκι μου δείχνει τέλειο με τα λαμπάκια Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!!!

Θέλω να έρθουν τα Χριστούγεννα ΤΩΡΑ santa santa santa santa santa santa !!!!!


Δείτε...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Πλάκα δεν έχει Razz Razz Razz Razz Razz ?

valerakievelinaki

valerakievelinaki
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:τελεια τελεια!!!!! Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 654316 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 654316 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 654316

σωτηρουλα μου πενταμορφη !!! καλα εισαι ;;;; Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 417472 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 990599 τι ομορφη κοιλιτσαααααα !!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και του χρονου μαρη κοκονα! βαλε καμια φωτο στο αλλο θεμα το δεντρακι σου...

οσο για τον Αη βασιλη πολυ φουρτουνα εχει πανω του ρε παιδι Razz

μη με παρετε με τις πετρες αλλα παω να κανω αυτα τα cookies Embarassed

http://halfbaked-kristen.blogspot.com/2011/09/36-hot-chocolate-cookies-with.html

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:Αρχίζει και σκοτινιάζει...Το δεντράκι μου δείχνει τέλειο με τα λαμπάκια Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy !!!!!

Θέλω να έρθουν τα Χριστούγεννα ΤΩΡΑ santa santa santa santa santa santa !!!!!


Δείτε...

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Πλάκα δεν έχει Razz Razz Razz Razz Razz ?


κι εγω μαλλον θα στολισω τωρα Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 215994 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 215994 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 215994 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 215994

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
valerakievelinaki έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:τελεια τελεια!!!!! Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 654316 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 654316 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 654316

σωτηρουλα μου πενταμορφη !!! καλα εισαι ;;;; Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 417472 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 990599 τι ομορφη κοιλιτσαααααα !!!!

Βαρβαρα μου γλυκια!!!! καλα ειμαι ! λιγο νταουν αλλα θα περασει! εσυ πως εισαι οι κοπελιτσες σου οι ομορφες??? πολλα φιλακια!!!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


Ωραίοι ε Razz Razz Razz ?
Κατερίνα να στολίσεις!!!Επίσης δεν μου απάντησες στο ερώτημα μου:Πως περάσατε σήμερααααααααααααααααα Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ?Βαρβαρούλα καλησπέρα Very Happy Very Happy !!!!
Σωτηρούλα μου 1ον δεν μπορώ να ανεβάσω φώτο,δεν ξέρω γιατί Embarassed Embarassed Razz Razz και 2ον πολύ υγιεινά και διαίτης τα μπισκότα σου Razz Razz Razz Razz !

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλησπέρα κορίτσια!
Τάτι, γίνομαι γραφική γιατί επαναλαμβάνομαι αλλά θα το ξαναπω:
ΞΕΚΟΛΛΑ!
ΑΔΙΑΦΟΡΗΣΕ!
Άντε πολύ σπίτι έκατσες και σκέφτεσαι συνέχεια.
Καιρός να βγεις λίγο από το σπίτι. Υπάρχει κόσμος με σοβαρά προβλήματα. Χέσ' την και μην ασχολείσαι με ανθρώπους που σε χαλάνε.
Σωτηρία αυτά μοιάζουν πάρα πολύ με αυτά τα μπισκότα μερέντας από το σαιτ της Ολίβιας
http://www.eimaimama.gr/2011/09/biskota-me-merent.html
απλά δεν έχουν marshmallows από πάνω.

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναταλι χαχαχαχαχα ! τι να καμω η καψερη??? εχω πηξει στο γιαουρτι και στο γαλα, οι μαυρες βουλες μου λειπουν!
δεν λες κανα 5 κιλα ολα κ ολα πηρα

που εισαι να σου στηλω ταπερακι?
παω παω γιατι τα εταξα κιολλας!

dest ωραια φαινοντε και αυτα! υγειηνα οπως λεει και η Νατ Razz Razz

φιλια!

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:Ωχ,μωρε 2150?Αχ,μωρε μια σταλιτσιτσα θα ειναι το μαναρακι!!!!!

Σουλακι μου,ενταξει δε μπορεις να παψεις να σκεφτεσαι καποια πραγματα ουτε ειμαι μουρλαμενη...Λιγο ειμαι ναι για να καθομαι και να σκαρφιζομαι πραγματα.Γιαυτο τα λεω σε σας πρωτα.Ισως ευτυχως που δεν ειμαι παρορμητικη,χαχαχ..
Σκατουλια μου σας αγαπω... Razz


Το ότι τα λες και τα μοιράζεσαι με έμας είναι καλό,τουλάχιστον δεν τα κρατάς μέσα σου!
Σε καταλαβαίνω απόλυτα!!κάποια πράγματα δεν μπορείς να τα ξεχάσεις,απλά το προσπαθείς..εγώ έτσι κάνω,γιατί διαφορετικά θα μου είχε στρίψει!!
είχα φτάσει σε σημείο να ξυπνάω με αυτές τις σκέψεις και να κοιμάμαι επίσης..να έχω νεύρα όλη μέρα και αρπάζομαι με τον Πασχάλη συνεχώς για την μάνα του!!
τώρα το προσπαθώ,όταν έρχονται στο μυαλό μου κουβέντες της παίρνω τα πόδια μου και κάνω κάτι για να ξεχαστώ..δεν μπορεί να μας γίνουν εμμονές οι σκατόγριες!!αυτές να κάνουν αυτά που θέλουν και να περνούν καλά και εμείς να καθόμαστε και να τρωγόμαστε με τα ρούχα μας για δάυτες και να χαντακόνουμε τα καλύτερα μας τα χρόνια!!!!!!
που να ανοίξει η γη και να τις καταπιεί μία μία όλες τις κακούργες...
ΣΚΥΛΕΣ ΤΗΣ ΛΥΣΣΑΣ.........

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!
Τάτι, γίνομαι γραφική γιατί επαναλαμβάνομαι αλλά θα το ξαναπω:
ΞΕΚΟΛΛΑ!
ΑΔΙΑΦΟΡΗΣΕ!
Άντε πολύ σπίτι έκατσες και σκέφτεσαι συνέχεια.
Καιρός να βγεις λίγο από το σπίτι.
Υπάρχει κόσμος με σοβαρά προβλήματα. Χέσ' την και μην ασχολείσαι με ανθρώπους που σε χαλάνε.
Σωτηρία αυτά μοιάζουν πάρα πολύ με αυτά τα μπισκότα μερέντας από το σαιτ της Ολίβιας
http://www.eimaimama.gr/2011/09/biskota-me-merent.html
απλά δεν έχουν marshmallows από πάνω.

Κι εγω γραφικη γινομαι... Razz Razz
Οσο για τα αληθινα προβληματα ξερω κι απο αυτα ολιγον τι..Δυστυχως.
Εξω ημουν ρε συ χθεεεες,μη με μαλωνεις,αγαπαμε λιγο..Κανε μου λιγο γουτσου γουτσου... Rolling Eyes

Περναει η ωρα κοριτσια και η κολλητη μου η περιοδος δεν εμφανιζεται...

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
desT έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!
Τάτι, γίνομαι γραφική γιατί επαναλαμβάνομαι αλλά θα το ξαναπω:
ΞΕΚΟΛΛΑ!
ΑΔΙΑΦΟΡΗΣΕ!
Άντε πολύ σπίτι έκατσες και σκέφτεσαι συνέχεια.
Καιρός να βγεις λίγο από το σπίτι.
Υπάρχει κόσμος με σοβαρά προβλήματα. Χέσ' την και μην ασχολείσαι με ανθρώπους που σε χαλάνε.
Σωτηρία αυτά μοιάζουν πάρα πολύ με αυτά τα μπισκότα μερέντας από το σαιτ της Ολίβιας
http://www.eimaimama.gr/2011/09/biskota-me-merent.html
απλά δεν έχουν marshmallows από πάνω.

Κι εγω γραφικη γινομαι... Razz Razz
Οσο για τα αληθινα προβληματα ξερω κι απο αυτα ολιγον τι..Δυστυχως.
Εξω ημουν ρε συ χθεεεες,μη με μαλωνεις,αγαπαμε λιγο..Κανε μου λιγο γουτσου γουτσου... Rolling Eyes

Περναει η ωρα κοριτσια και η κολλητη μου η περιοδος δεν εμφανιζεται...


ΧΑΧΑΧΧΑΑΧ ΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΟΣΑ ΓΟΥΤΣΟΥ ΘΕΣ! Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 328109

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
tatijana έγραψε:
desT έγραψε:Καλησπέρα κορίτσια!
Τάτι, γίνομαι γραφική γιατί επαναλαμβάνομαι αλλά θα το ξαναπω:
ΞΕΚΟΛΛΑ!
ΑΔΙΑΦΟΡΗΣΕ!
Άντε πολύ σπίτι έκατσες και σκέφτεσαι συνέχεια.
Καιρός να βγεις λίγο από το σπίτι.
Υπάρχει κόσμος με σοβαρά προβλήματα. Χέσ' την και μην ασχολείσαι με ανθρώπους που σε χαλάνε.
Σωτηρία αυτά μοιάζουν πάρα πολύ με αυτά τα μπισκότα μερέντας από το σαιτ της Ολίβιας
http://www.eimaimama.gr/2011/09/biskota-me-merent.html
απλά δεν έχουν marshmallows από πάνω.

Κι εγω γραφικη γινομαι... Razz Razz
Οσο για τα αληθινα προβληματα ξερω κι απο αυτα ολιγον τι..Δυστυχως.
Εξω ημουν ρε συ χθεεεες,μη με μαλωνεις,αγαπαμε λιγο..Κανε μου λιγο γουτσου γουτσου... Rolling Eyes

Περναει η ωρα κοριτσια και η κολλητη μου η περιοδος δεν εμφανιζεται...


ΧΑΧΑΧΧΑΑΧ ΕΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΕΓΩ ΟΣΑ ΓΟΥΤΣΟΥ ΘΕΣ! Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 328109

να οριστε κοπελα που με αγαπαει και με θελει για γουτσου γουτσου....Θελω ομως να μου κανει και ωωωω ο γιος σου ε?να μου κανει καλο-καλο... Razz

NeNaKi_Gr


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ευάκι έγραψε:νενα μου θελει να κοιταξετε πολλαααααα σπιτια για να βρεις το καταλληλο,μη βιαστειτε!δεν ειναι μπλουζα να την πεταξεις κι αμα δε σου βγει καλη!!!ευχομαι καλα κουραγια και να βρειτε το τελειο για εσας!!!

Εύα μου, από υπομονή άλλο τίποτα… τα νεύρα μου είχαν γίνει κρόσσια! Ψάχναμε απο την περασμένη άνοιξη Shocked και η αλήθεια είναι ότι θέλαμε συγκεκριμένα πράματα σε συγκεκριμένη περιοχή και αυτό δυσκόλευε περισσότερο την κατάσταση, παράλληλα κάποιοι ιδιοκτήτες δεν είχαν και πολύ συναίσθηση της κατάστασης και ζήταγαν απίστευτα ποσά για 4 τοίχους που βρίσκονταν μπροστά απο 2 δέντρα.
Ευτυχώς είχαμε την άνεση και ψάχναμε με το πάσο μας και θα συνεχίζαμε να την έχουμε μέχρι και τον Ιούλη του '12 και είπα ΨΑΧΝΑΜΕ γιατί επιτέλους ΒΡΗΚΑΜΕΕΕΕΕ και το κλείσαμεεεε!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΕΛΟΣ και φτου ξελευτερία απο το πεθερόσπιτο.. τα "ξέχασα κάτι στην αποθήκη και ήρθα να το πάρω" τέλος!Ο καθής στο κονάκι του, για να βρούμε όλοι μας την ησυχεία μας...!
Έχω ΣΠΙΤΙ!!!:p

Εντάξει, όπως κάθε πράμα δεν μπορεί να είναι σε όλα τέλειο, στην τελική δεν θα το αγοράσουμε, για 4-5 χρόνια το θέλουμε μέχρι να αγοράσουμε το δικό μας στο Ναύπλιο που είναι ένα όνειρο ζωής, αλλά τουλάχιστον για την ώρα και κάτω απο αυτές τις δύσκολες καταστάσεις που βιώνουμε άπαντες, ανταποκρίνεται σε πολλά απο τα standards μας και εδώ οφείλω να πω ότι... Η mother Kathrin είναι και γουρλού εκτός τον άλλων προσόντων της... άρχισα τις καλές συναναστροφές μαζί της, χθες μόλις μου ευχήθηκε μια φορά να βρώ με το καλό σπίτι και να... άνοιξε την τύχη μου Respect ... Γειά σου ρε Κατερίνα με τα ωραία σου τσσσσσ!

Κατερινααααα... στις 31 Δεκέμβρη ευχήσου μου καλά κέρδη..θα πάρω Πρωτοχρονιάτικο λαχείο και στις αρχές Γενάρη επιστρέφω απο τις διακοπές στο νέο μου σπίτι... να μου' ρθεις για ποδαρικό... έλα μου λέμε και θα σε κεράσω πάστα καραμέλα-μπισκότο από την φημισμένη Dolceza του Χαλανδρίου... ο ουρανίσκος σου θα πάθει συμφόρηση Razz... ξέρει η Κασσιανή Very Happy Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 417472

Και τώρα που τη θυμήθηκα... Μαρή Κασσιανέγκοοοο που με είσαι?... η φιλενάδα σου σπιτώθηκεεεεε και συ αλλού το ξύνεις και αλλού πας και τα δίνεις???? Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 875502

Συγχωρέστε με, είπα πολλά… παραληρώ η δόλια, αλλά η χαράμ δεν κρύβεται… απα πααα τι ήταν και αυτό με το σπίτι… πάει και τώρα τα ευχάριστα.. μετακομίσεις Very Happy
Φιλούρες και ξανά μανά φιλούρες.. από αύριο… ΠΑΚΕΤΑΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
NeNaKi_Gr έγραψε:
Ευάκι έγραψε:νενα μου θελει να κοιταξετε πολλαααααα σπιτια για να βρεις το καταλληλο,μη βιαστειτε!δεν ειναι μπλουζα να την πεταξεις κι αμα δε σου βγει καλη!!!ευχομαι καλα κουραγια και να βρειτε το τελειο για εσας!!!

Εύα μου, από υπομονή άλλο τίποτα… τα νεύρα μου είχαν γίνει κρόσσια! Ψάχναμε απο την περασμένη άνοιξη Shocked και η αλήθεια είναι ότι θέλαμε συγκεκριμένα πράματα σε συγκεκριμένη περιοχή και αυτό δυσκόλευε περισσότερο την κατάσταση, παράλληλα κάποιοι ιδιοκτήτες δεν είχαν και πολύ συναίσθηση της κατάστασης και ζήταγαν απίστευτα ποσά για 4 τοίχους που βρίσκονταν μπροστά απο 2 δέντρα.
Ευτυχώς είχαμε την άνεση και ψάχναμε με το πάσο μας και θα συνεχίζαμε να την έχουμε μέχρι και τον Ιούλη του '12 και είπα ΨΑΧΝΑΜΕ γιατί επιτέλους ΒΡΗΚΑΜΕΕΕΕΕ και το κλείσαμεεεε!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΕΛΟΣ και φτου ξελευτερία απο το πεθερόσπιτο.. τα "ξέχασα κάτι στην αποθήκη και ήρθα να το πάρω" τέλος!Ο καθής στο κονάκι του, για να βρούμε όλοι μας την ησυχεία μας...!
Έχω ΣΠΙΤΙ!!!:p

Εντάξει, όπως κάθε πράμα δεν μπορεί να είναι σε όλα τέλειο, στην τελική δεν θα το αγοράσουμε, για 4-5 χρόνια το θέλουμε μέχρι να αγοράσουμε το δικό μας στο Ναύπλιο που είναι ένα όνειρο ζωής, αλλά τουλάχιστον για την ώρα και κάτω απο αυτές τις δύσκολες καταστάσεις που βιώνουμε άπαντες, ανταποκρίνεται σε πολλά απο τα standards μας και εδώ οφείλω να πω ότι... Η mother Kathrin είναι και γουρλού εκτός τον άλλων προσόντων της... άρχισα τις καλές συναναστροφές μαζί της, χθες μόλις μου ευχήθηκε μια φορά να βρώ με το καλό σπίτι και να... άνοιξε την τύχη μου Respect ... Γειά σου ρε Κατερίνα με τα ωραία σου τσσσσσ!

Κατερινααααα... στις 31 Δεκέμβρη ευχήσου μου καλά κέρδη..θα πάρω Πρωτοχρονιάτικο λαχείο και στις αρχές Γενάρη επιστρέφω απο τις διακοπές στο νέο μου σπίτι... να μου' ρθεις για ποδαρικό... έλα μου λέμε και θα σε κεράσω πάστα καραμέλα-μπισκότο από την φημισμένη Dolceza του Χαλανδρίου... ο ουρανίσκος σου θα πάθει συμφόρηση Razz... ξέρει η Κασσιανή Very Happy Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 417472

Και τώρα που τη θυμήθηκα... Μαρή Κασσιανέγκοοοο που με είσαι?... η φιλενάδα σου σπιτώθηκεεεεε και συ αλλού το ξύνεις και αλλού πας και τα δίνεις???? Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 875502

Συγχωρέστε με, είπα πολλά… παραληρώ η δόλια, αλλά η χαράμ δεν κρύβεται… απα πααα τι ήταν και αυτό με το σπίτι… πάει και τώρα τα ευχάριστα.. μετακομίσεις Very Happy
Φιλούρες και ξανά μανά φιλούρες.. από αύριο… ΠΑΚΕΤΑΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!


αντε με το καλο μωρο μου.....Θα γινει "χζαμος" λεμε....
Α,κοιτα ερχομαι Αθηνα μη και δε σας δω ε?θα σας κρεμασω αναποδα και με βουρδουλα θα σας βαραω....Και που ειναι οι ΚΩΛΟΙ σου???

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:

Περναει η ωρα κοριτσια και η κολλητη μου η περιοδος δεν εμφανιζεται...

Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 215994 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 215994 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 215994 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 215994 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 215994

NeNaKi_Gr έγραψε:
Ευάκι έγραψε:νενα μου θελει να κοιταξετε πολλαααααα σπιτια για να βρεις το καταλληλο,μη βιαστειτε!δεν ειναι μπλουζα να την πεταξεις κι αμα δε σου βγει καλη!!!ευχομαι καλα κουραγια και να βρειτε το τελειο για εσας!!!

Εύα μου, από υπομονή άλλο τίποτα… τα νεύρα μου είχαν γίνει κρόσσια! Ψάχναμε απο την περασμένη άνοιξη Shocked και η αλήθεια είναι ότι θέλαμε συγκεκριμένα πράματα σε συγκεκριμένη περιοχή και αυτό δυσκόλευε περισσότερο την κατάσταση, παράλληλα κάποιοι ιδιοκτήτες δεν είχαν και πολύ συναίσθηση της κατάστασης και ζήταγαν απίστευτα ποσά για 4 τοίχους που βρίσκονταν μπροστά απο 2 δέντρα.
Ευτυχώς είχαμε την άνεση και ψάχναμε με το πάσο μας και θα συνεχίζαμε να την έχουμε μέχρι και τον Ιούλη του '12 και είπα ΨΑΧΝΑΜΕ γιατί επιτέλους ΒΡΗΚΑΜΕΕΕΕΕ και το κλείσαμεεεε!
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΤΕΛΟΣ και φτου ξελευτερία απο το πεθερόσπιτο.. τα "ξέχασα κάτι στην αποθήκη και ήρθα να το πάρω" τέλος!Ο καθής στο κονάκι του, για να βρούμε όλοι μας την ησυχεία μας...!
Έχω ΣΠΙΤΙ!!!:p

Εντάξει, όπως κάθε πράμα δεν μπορεί να είναι σε όλα τέλειο, στην τελική δεν θα το αγοράσουμε, για 4-5 χρόνια το θέλουμε μέχρι να αγοράσουμε το δικό μας στο Ναύπλιο που είναι ένα όνειρο ζωής, αλλά τουλάχιστον για την ώρα και κάτω απο αυτές τις δύσκολες καταστάσεις που βιώνουμε άπαντες, ανταποκρίνεται σε πολλά απο τα standards μας και εδώ οφείλω να πω ότι... Η mother Kathrin είναι και γουρλού εκτός τον άλλων προσόντων της... άρχισα τις καλές συναναστροφές μαζί της, χθες μόλις μου ευχήθηκε μια φορά να βρώ με το καλό σπίτι και να... άνοιξε την τύχη μου Respect ... Γειά σου ρε Κατερίνα με τα ωραία σου τσσσσσ!

Κατερινααααα... στις 31 Δεκέμβρη ευχήσου μου καλά κέρδη..θα πάρω Πρωτοχρονιάτικο λαχείο και στις αρχές Γενάρη επιστρέφω απο τις διακοπές στο νέο μου σπίτι... να μου' ρθεις για ποδαρικό... έλα μου λέμε και θα σε κεράσω πάστα καραμέλα-μπισκότο από την φημισμένη Dolceza του Χαλανδρίου... ο ουρανίσκος σου θα πάθει συμφόρηση Razz... ξέρει η Κασσιανή Very Happy Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 417472

Και τώρα που τη θυμήθηκα... Μαρή Κασσιανέγκοοοο που με είσαι?... η φιλενάδα σου σπιτώθηκεεεεε και συ αλλού το ξύνεις και αλλού πας και τα δίνεις???? Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 875502

Συγχωρέστε με, είπα πολλά… παραληρώ η δόλια, αλλά η χαράμ δεν κρύβεται… απα πααα τι ήταν και αυτό με το σπίτι… πάει και τώρα τα ευχάριστα.. μετακομίσεις Very Happy
Φιλούρες και ξανά μανά φιλούρες.. από αύριο… ΠΑΚΕΤΑΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!


ολες τις ευχες του κοσμου ρε Νενακι και ακομη παραπανω και για σενα και για ολο τον κοσμοοοοο!!!!!!!! Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 377361 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 377361 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 377361 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 377361 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 377361 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 377361 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 377361 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 377361 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 377361 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 377361 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 377361 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 377361

με λιγωσες τωρα δεν ξερω αλλα μου ακουγεται πολυ καλος συνδυασμος παστα καραμελα και μπισκοτο Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 11 228222

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις