Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
69 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 69 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσια.
χρονια πολλα σε ολους οσους γιορταζουν.

cretanvenus

cretanvenus
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπερα κ χρονια πολλα σε οσους κ οσες γιορταζουν!
του χρονου με υγεια.

https://www.youtube.com/cretanvenus

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:καλημερα σε ολες! χρονια πολλα σε εορταζουσες/οντες! Smile

Βιβιανακι και γω στα νταουν μου ειμαι , επειδη κοντευουμε, πως εισαι?
εγω κοντεψα να γεννησω προχθες Laughing
εκλεισες ραντεβουδακι?

Κοριτσακι μου τωρα το ειδα!! Αστα να πανε εχω νευρα που ανετα σκοτωνω ανθρωπο!!

Εχω εντονες συσπασεις και δεν βλεπω να αντεχω μεχρι τις 26 που εχω κλεισει ραντεβου! Εχω παλι αυριο ραντεβου γιατι και εγω χτες κοντεψα να γεννησω!

Εσυ αγαπη μου πως εισαι τωρα;;

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:καλημερα σε ολες! χρονια πολλα σε εορταζουσες/οντες! Smile

Βιβιανακι και γω στα νταουν μου ειμαι , επειδη κοντευουμε, πως εισαι?
εγω κοντεψα να γεννησω προχθες Laughing
εκλεισες ραντεβουδακι?

Κοριτσακι μου τωρα το ειδα!! Αστα να πανε εχω νευρα που ανετα σκοτωνω ανθρωπο!!

Εχω εντονες συσπασεις και δεν βλεπω να αντεχω μεχρι τις 26 που εχω κλεισει ραντεβου! Εχω παλι αυριο ραντεβου γιατι και εγω χτες κοντεψα να γεννησω!

Εσυ αγαπη μου πως εισαι τωρα;;

πως σε καταλαβαινω! και γω με εντονες συσπασεις στο τσακ ειμαι, αφου μου ειπε η μαια να σταματησω το περπατημα γιατι θα γεννησω μεχρι την παρασκευη και εκατσα στα αυγα μου Laughing Laughing

εκλεισες ραντεβουδακι για τις 26??? αχ βαχ υπομονη να κανουμε τι αλλο??? Shocked

εγω ειμαι στο αοριστο ακομα... ανα εβδομαδα θα μαθαινω και το στατους της μπεμπας ! Laughing

φιλακια και μην μου κουραζεσαι και για τα νευρα ειπαμε γιογκα! θυμασαι?? Laughing

CHRISLA2216

CHRISLA2216
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
επιτελους τελιωσε αυτος ο αγχωτικος αγωνας!!!!!!
τωρα θα κοιμηθω πιο ησυχη..
καλο βραδυ σε ολες κοριτσια!!!!
αυριο ελπιζω να εχω χρονο να διαβασω τα νεα σας.. σημερα ειχα ταζουζουνια εδω, λογω αργιας, και δεν μπηκα καθολου...

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
[quote="stefanakos"]

καλημερα να τους χαιρεσαι, και εμενα γιορταζει ο αντρας μου.


Σ'ευχαριστώ πολύ!!!!!Και εσύ να χαίρεσαι τον αντρούλη σου!!!!

mama katerina έγραψε:
αλικακι έγραψε:

Πολύ καλημέρα σε όλες!!!
Σήμερα έχει γεννέθλια ο αντρούλης μου και γιορτάζει ο αδερφός μου!!
Χρόνια πολλά σε όσες και όσους γιορτάζουν!!! Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 35 654316

να τους χαιρεσαι!!!!!!


Σ'ευχαριστώ πολύ!!!!!!!


αλικακι έγραψε:Απορία...αν φορέσω στον γιο μου κοντομάνικο πουκαμισάκι,είναι πολύ ωραίο χρώμα κόκκινο καρό,που το μανικάκι πέφτει περίπου στον αγκώνα,και από μέσα μπλε σκούρο ζιβάγκο,πως θα είναι λέτε???
Καλά ότι θα είναι κούκλος δεν το συζητώ,χαχα,αλλά λέω.. πάει το κοντομάνικο...ή θα με κοροιδεύουν????
Μήπως να του βάλω μακρυμάνικο με σηκωμένα τα μανίκια???Help!!!!!!

ναι να το κανεις ετσι θα ειναι τελειο και φυσικα γινεται!!!! Very Happy




Ναι,το έκανα και,όντως,ήταν ένας κούκλος!!!!!! Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 35 417472

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χτες έχασα το πορτοφόλι μου στο σούπερ μάρκετ και ευτυχώς που το βρήκε μια υπάλληλος και μου το έδωσε!!!!
Αν το έβρισκε πελάτης...σιγά μην το έδινε!!!
Και τι πέρασα για να αποδείξω ότι ήταν δικό μου...με ρώτησε τι λεφτά είχα μέσα...δεν θυμόμουν!!!
Με ρώτησε τι άλλο χαρακτηριστικό είχα για να διαπιστώσει ότι ηταν δικό μου....δεν θυμόμουν!!!!
Τελικά,με τα πολλά,θυμήθηκα ένα φυλακτό του Αγ.Σπυρίδωνα,που είχα στο τσεπάκι με τα ψιλά και μου το έδωσε!!!!
Μυαλό...κουκούτσι,που πάντα στα δύσκολα,κολλάει,χαχα!!!!!
Πολύ καλημέρα σε όλες!!!!!!

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αχ με τα πορτοφολια δν θελω να το θυμαμαι.Εχασα τ πορτοφολι μου χωρις να κατεβω απο το αμαξι δια μαγειας.
Ημασταν στο αμαξι μεσα περυσι τετοια εποχη πηγαιναμε να παρουμε λουλουδια να παμε στο νεκροταφειο.Κι με ρωταει ο αντρας μου εχεις λεφτα η να σηκωσω??Κοιταω το πορτοφολι μου κι λεω εχω 50εευρω μη σηκωσεις.Κι ξαναβαζω το πορτοφολι στη τσαντα.Κατεβηκα στο ανθοπωλειο να παρω τα λουλουδια παω να πληρωσω αφαντο τ πορτοφολι.Ακομα δν ξερουμε πως χαθηκε!

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και ξέρεις τι γίνεται???Δεν έχει σημασία το ποσό που θα χάσεις(εντάξει,δεν λέμε να έχεις μέσα μια περιουσία),αλλά το αίσθημα ότι χάνεις κάτι δικό σου.
Κι εγώ 50 ευρώ είχα μέσα,αλλά αν το έχανα θα το θυμόμουν για παντα!!!
Δεν θέλω να χάνω τίποτα..

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εμενα με πειραξε πολυ,οπως ειπες πεειδη χανεις κατι δικο σου,τοτε ειχα μεσα φωτο της μικρης τ αντρα μου του πατερα μου ολοκληρο αλμπουμ Very Happy Very Happy
Κι εκτος αυτου ηταν κ το πρωτο ακριβο πορτοφολι που αγορασα κι το ειχα χροοοονια ειχε αρχισει κ σκιζοταν κτλ,αλλα τ ηθελα.Εχασα κ ταυτοτητες κτλ κι διαφορα.Αστα!

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ο Σταύρος παρακολουθεί το τμήμα ένταξης στο σχολείο για να βελτιωθεί στην ανάγνωση λέει λοιπόν στη δασκάλα της ένταξης όταν τον ρώτησε με τι άλλο ασχολείται η τη άλλο κάνει . Και της λέει μέσα σε όλα :κάθε απόγευμα στις 7 βλέπω την "Εύα" (μυστικά της εδέμ) και της λέει τη γίνεται σε κάθε επεισόδιο . Μου λέει η κοπέλα αν ακούγατε τη περιγραφή του το έλεγε τόσο καλά .

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Eμας χτες ηταν ξαπλα κι κανει ζαπινγκ η μανα μ κ της λεει παιδι μ βαλε πισω να δω τι θα γινει με τον Ρουσο.Τον οποιο τν ειπε Λουσο γτ δν το λεμε το ρ.

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:Εμενα με πειραξε πολυ,οπως ειπες πεειδη χανεις κατι δικο σου,τοτε ειχα μεσα φωτο της μικρης τ αντρα μου του πατερα μου ολοκληρο αλμπουμ Very Happy Very Happy
Κι εκτος αυτου ηταν κ το πρωτο ακριβο πορτοφολι που αγορασα κι το ειχα χροοοονια ειχε αρχισει κ σκιζοταν κτλ,αλλα τ ηθελα.Εχασα κ ταυτοτητες κτλ κι διαφορα.Αστα!


Κρίμα,μωρέ...

Ποιοτικά τα παιδάκια σας ε???
Δεν το λέγατε πιο πριν,που είχα χάσει κάτι επεισόδια να μου λέγανε την περίληψη....χιχι!!!!

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εμ δε το έλεγες ρε Αλίκη να σου κάνει πλήρη περιγραφή εν τω μεταξύ έχει και άποψη για τα πάντα . Η αλήθεια είναι ότι το προτιμώ απο το να βλέπει κάτι άλλες αηδίες που βάζει άσε τελειώνει και τη θα βλέπουμε μετά ;

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
βανια έγραψε:εμ δε το έλεγες ρε Αλίκη να σου κάνει πλήρη περιγραφή εν τω μεταξύ έχει και άποψη για τα πάντα . Η αλήθεια είναι ότι το προτιμώ απο το να βλέπει κάτι άλλες αηδίες που βάζει άσε τελειώνει και τη θα βλέπουμε μετά ;


Εμ,δεν το λεγες και συ βρε Βάνια ότι ο Σταυράκος βλέπει την Εύα...εγώ που να το φανταστώ,χαχα!!!!
Άσε και είμαι να σκάσω που τελειώνει..όντως,τι θα βλέπουμε μετά???

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Βασικα εμενα δν μαρεσει που τ βλεπει,αλλα ειναι η ωρα που καθεται στη μανα μ λιγο κι η μανα μ τα παρακολουθει.Εγω στο σπιτι αν της ανοιξω τιβι θα της βαλω νοβα κανα ντοκιμαντερ η παιδικα.

Εδω καποια στιγμη το καλοκαιρι που εδειξε την διαφημιση του χειμωνα κι πεταγετ κ λεει ε να μαθουμε ποια τι εγινε με τα διαμαντια.Κι εχω μεινει κοκκαλο.

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αλήθεια,βρε κοπελιές,για ρωτήστε τα καμάρια σας...τι έγινε με τα διαμάντια????? Shocked

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αλικακι έγραψε:Αλήθεια,βρε κοπελιές,για ρωτήστε τα καμάρια σας...τι έγινε με τα διαμάντια????? Shocked


Τα διαμαντια τα εχει ο Ααραβαντινος(πατερας της εριετας κ τ λουκα) πως τν λενε ο οποιος δν ειναι νεκρος κι τα εκλεψε απο την Νταιζη τν οποια παρακολουθουσε.Τωρα η συνεχια αυριο στο τελευταιο.

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:
αλικακι έγραψε:Αλήθεια,βρε κοπελιές,για ρωτήστε τα καμάρια σας...τι έγινε με τα διαμάντια????? Shocked


Τα διαμαντια τα εχει ο Ααραβαντινος(πατερας της εριετας κ τ λουκα) πως τν λενε ο οποιος δν ειναι νεκρος κι τα εκλεψε απο την Νταιζη τν οποια παρακολουθουσε.Τωρα η συνεχια αυριο στο τελευταιο.



ποια διαμάντια;

ποιος έιναι ο Αραβαντινός; ποιος είναι ο Λουκάς;

γιατί μιλάτε βρε κορίτσια; Shocked

florentiab

florentiab
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
florentiab έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:
αλικακι έγραψε:Αλήθεια,βρε κοπελιές,για ρωτήστε τα καμάρια σας...τι έγινε με τα διαμάντια????? Shocked


Τα διαμαντια τα εχει ο Ααραβαντινος(πατερας της εριετας κ τ λουκα) πως τν λενε ο οποιος δν ειναι νεκρος κι τα εκλεψε απο την Νταιζη τν οποια παρακολουθουσε.Τωρα η συνεχια αυριο στο τελευταιο.



ποια διαμάντια;

ποιος έιναι ο Αραβαντινός; ποιος είναι ο Λουκάς;

γιατί μιλάτε βρε κορίτσια; Shocked



χαχαχαχαχα

σόρυ τώρα το είδα! από τα μυστικά της εδέμ!

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
florentiab έγραψε:
florentiab έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:
αλικακι έγραψε:Αλήθεια,βρε κοπελιές,για ρωτήστε τα καμάρια σας...τι έγινε με τα διαμάντια????? Shocked


Τα διαμαντια τα εχει ο Ααραβαντινος(πατερας της εριετας κ τ λουκα) πως τν λενε ο οποιος δν ειναι νεκρος κι τα εκλεψε απο την Νταιζη τν οποια παρακολουθουσε.Τωρα η συνεχια αυριο στο τελευταιο.



ποια διαμάντια;

ποιος έιναι ο Αραβαντινός; ποιος είναι ο Λουκάς;

γιατί μιλάτε βρε κορίτσια; Shocked



χαχαχαχαχα

σόρυ τώρα το είδα! από τα μυστικά της εδέμ!
καλημερα κοριτσια μηπως ειδε καμια εχθες απο τις 7 και μετα τον πειρασμο γιατι ελειπα ?

http://hawk-girl.blogspot.com/

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="evvi"]

απο 1/1 γυρναω στην δουλεια, ο αντρας μου θα δουλευει τις γιορτες. δε λεω αλλοι παρακαλανε για δουλεια και εμεις εχουμε αναγκη τα λεφτα αλλα δε θελω να αφησω το μικρο μου απο τωρα, και δε θελω σε καμια περιπτωση να διακοψω το θηλασμο. επισης με ενοχλει που το μωρο θα πηγαινει μια στην μια γιαγια και μια στην αλλη. θα κακομαθει αλλα θα του λεει η μια και αλλα η αλλη αλλα εμεις το παιδι θα γινει μπαλακι. με σκανε ολα αυτα!!!! μακαρι να γινοταν ενα θαυμα και να μην πηγαινα ή εστω να πηγαινα αργοτερα

Εύη μου καλημέρα. Σε καταλαβαίνω απόλυτα !!!! Ούτε εγώ θα ήθελα να αφήσω το μωράκι μου και να πάω για δουλειά!!!
Κι εμείς ένα θαύμα περιμένουμε που λες κι εσύ. Αλλά απόψε τα χαράματα ο άντρας μου φεύγει για Αθήνα και το μεσημέρι πετάει για Κίνα !!! Και ακόμα κρατιέμαι σήμερα, από αύριο όμως....ούτε να το σκέφτομαι δεν θέλω !!!
Όσον αφορά τις δουλειές που λες, όντως δεν υπάρχουν και τα πράγματα είναι πολύ δύσκολα πλέον. Απλά, για να σου δώσω κουράγιο, σκέψου ότι υπάρχουν και χειρότερα. Εγώ έτσι την βγάζω κάπως. Λέω δόξα το Θεό να έχουμε την υγεία μας, και όλα τα άλλα θα έρθουν !!! Φιλάκια πολλάαααα!!!!

Angie_77


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρες !!!!

Θέλω να καπνίσω ένα πακέτο τσιγάρα (κατά προτίμηση marlboro που έκανα και παλιά) και να πιω ένα ουισκάκι ή ό,τι να ναι τέλοσπάντων !!!

Αλλά ακόμα θηλάζω και δεν μπορώ.....

874Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 35 Empty τι σκεφτεστε αυτη τη στιγμη Τετ Δεκ 07, 2011 3:37 am

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σκεφτομαι οτι θα ηθελα να δουλευω.δουλευα και παραιτηθηκα πριν 2περιπου χρονια γιατι καποιες καταστασεις πισω στο σπιτι οσο αφορα το μωρο δεν εξελισονταν οπως ηθελα,οποτε το ανελαβα εγω.μετα ψιλοαπασχοληθηκα με μια εταιρεια με αρωματα αλλα η ανταποκριση και στηριξη δεν ηταν αυτη που περιμενα και επρεπε.τωρα τι?

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
manoula_24xr έγραψε:
αλικακι έγραψε:Αλήθεια,βρε κοπελιές,για ρωτήστε τα καμάρια σας...τι έγινε με τα διαμάντια????? Shocked


Τα διαμαντια τα εχει ο Ααραβαντινος(πατερας της εριετας κ τ λουκα) πως τν λενε ο οποιος δν ειναι νεκρος κι τα εκλεψε απο την Νταιζη τν οποια παρακολουθουσε.Τωρα η συνεχια αυριο στο τελευταιο.

Αααα,αυτός τα έχει...μπράβο του!!!Πολύ χάρηκα!!!!!


florentiab έγραψε:
florentiab έγραψε:
manoula_24xr έγραψε:
αλικακι έγραψε:Αλήθεια,βρε κοπελιές,για ρωτήστε τα καμάρια σας...τι έγινε με τα διαμάντια????? Shocked


Τα διαμαντια τα εχει ο Ααραβαντινος(πατερας της εριετας κ τ λουκα) πως τν λενε ο οποιος δν ειναι νεκρος κι τα εκλεψε απο την Νταιζη τν οποια παρακολουθουσε.Τωρα η συνεχια αυριο στο τελευταιο.



ποια διαμάντια;

ποιος έιναι ο Αραβαντινός; ποιος είναι ο Λουκάς;

γιατί μιλάτε βρε κορίτσια; Shocked



χαχαχαχαχα

σόρυ τώρα το είδα! από τα μυστικά της εδέμ!


Ε,ναι,ντεεεεε!!!!!!Τα μυστικά!!!!!χαχαχα!!!!



stefanakos έγραψε:

[/quote] καλημερα κοριτσια μηπως ειδε καμια εχθες απο τις 7 και μετα τον πειρασμο γιατι ελειπα ?[/quote]


Αυτό δεν το βλέπω!!!Σόρυ!!!!



Angie_77 έγραψε:Καλημέρες !!!!

Θέλω να καπνίσω ένα πακέτο τσιγάρα (κατά προτίμηση marlboro που έκανα και παλιά) και να πιω ένα ουισκάκι ή ό,τι να ναι τέλοσπάντων !!!

Αλλά ακόμα θηλάζω και δεν μπορώ.....


Ααααα,τόσο καλά...να μερακλώσεις θέλεις δηλαδή ε???Κουράγιο,μάνα!!!!!!!


ΥΓ.Τι κουκλί,είν'αυτό,καλέ???Φτού σας!!!!!!!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις