Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
43 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 43 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
natali-maria έγραψε:
mama katerina έγραψε:γεια σας κοριτσιαααα

περαστικα στα αρρωστουλικα

Μαρακι ολα καλα με τον μπαμπα σου???

λες να εισαι εγκυουλα? εχω ακουσει πως ο Δεκεμβρης παντως ειναι ο γονιμοτερος μηνας οποτε βουυυυρ!!!!!!!

Ελενακι μου τι κανεις χαθηκα λιγο με απορροφησε το βιβλιαρακι μου και ηθελα να το τελειωσω!!! ηταν τελειο!!!!!

δεν θυμαμαι ποια με ρωτησε για την κορδελα αλλα ναι απο τα τζαμπο ειναι!!!!!

καλες γιορτες σε οσες στολισαν!!!!!


Να ξέρετε οτι αρχές μέχρι τέλη Δεκεμβρίου θα λείπω Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 19 328109 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 19 328109 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 19 328109 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 19 328109 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 19 328109 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 19 328109 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 19 328109 !!!Θα τα πούμε του Χρόνου Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!


χαχαχαχαχαχχαχαχα και καλα θα κανεις!!!!! Wink Wink Wink

elena25 έγραψε:Τι διάβαζες Κατερίνα;


απο καιρο ειχα βαλει στο ματι τα βιβλια της Βικυς Στουφη και τελικα πηρα ενα και το διαβασα λεγεται "με τα ματια της αλλης" και εχει φοβερη αγωνια και ανατροπες... γενικα γραφει ωραια και τωρα θελω να παρω και αλλα βιβλια της!!!!

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
mama katerina έγραψε:γεια σας κοριτσιαααα

περαστικα στα αρρωστουλικα

Μαρακι ολα καλα με τον μπαμπα σου???

λες να εισαι εγκυουλα? εχω ακουσει πως ο Δεκεμβρης παντως ειναι ο γονιμοτερος μηνας οποτε βουυυυρ!!!!!!!

Ελενακι μου τι κανεις χαθηκα λιγο με απορροφησε το βιβλιαρακι μου και ηθελα να το τελειωσω!!! ηταν τελειο!!!!!

δεν θυμαμαι ποια με ρωτησε για την κορδελα αλλα ναι απο τα τζαμπο ειναι!!!!!

καλες γιορτες σε οσες στολισαν!!!!!

γεια σου ρε κατερινα..ο μπαμπας μου ακομα τον ψαχνουν..οσο για μενα αυριο θα ξερω!!! βεβαια μεχρι αυριο θα εχω σκασει απο την αγωνια αλλα τι να κανω?

ευχομαι περαστικα και γρηγορα για τον μπαμπα σου..

οσο για το μπεμπε κανεις ελευθερα??

εγω ρε κοριτσια εχω 15 μερες καθυστερηση ποναω και εχω πρηστει αλλα δεν νομιζω να ειμαι εγκυος αφου χρισημοποιουμε προφυλακτικο.. ουφφ ειμαι να σκασω απο το πρηξιμο

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
mama katerina έγραψε:γεια σας κοριτσιαααα

περαστικα στα αρρωστουλικα

Μαρακι ολα καλα με τον μπαμπα σου???

λες να εισαι εγκυουλα? εχω ακουσει πως ο Δεκεμβρης παντως ειναι ο γονιμοτερος μηνας οποτε βουυυυρ!!!!!!!

Ελενακι μου τι κανεις χαθηκα λιγο με απορροφησε το βιβλιαρακι μου και ηθελα να το τελειωσω!!! ηταν τελειο!!!!!

δεν θυμαμαι ποια με ρωτησε για την κορδελα αλλα ναι απο τα τζαμπο ειναι!!!!!

καλες γιορτες σε οσες στολισαν!!!!!

γεια σου ρε κατερινα..ο μπαμπας μου ακομα τον ψαχνουν..οσο για μενα αυριο θα ξερω!!! βεβαια μεχρι αυριο θα εχω σκασει απο την αγωνια αλλα τι να κανω?

ευχομαι περαστικα και γρηγορα για τον μπαμπα σου..

οσο για το μπεμπε κανεις ελευθερα??

εγω ρε κοριτσια εχω 15 μερες καθυστερηση ποναω και εχω πρηστει αλλα δεν νομιζω να ειμαι εγκυος αφου χρισημοποιουμε προφυλακτικο.. ουφφ ειμαι να σκασω απο το πρηξιμο

χαχαχα κατερινα πες κ εσυ αλευρι,μαλλον ο πελαργος μας γυρευει
βασικα προσεχουμε δν κανουμε ελευθερα στις επικινδυνες μερες αλλα παλι ποτε μην λες ποτε

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ρε Κατερινάκι, 15 μέρες δεν είναι πολλές; Δεν κάνεις ένα τεστάκι για σιγουριά;

Εκτός αν έχεις κύστες. Για μένα για παράδειγμα 15 μέρες είναι απόλυτα φυσιολογικές! Χαχαχαχα! Από τους τρεις μήνες και πάνω αρχίζω να ανησυχώ!!! Αλλά μήπως να το έψαχνες λίγο το θέμα;

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Ρε Κατερινάκι, 15 μέρες δεν είναι πολλές; Δεν κάνεις ένα τεστάκι για σιγουριά;

Εκτός αν έχεις κύστες. Για μένα για παράδειγμα 15 μέρες είναι απόλυτα φυσιολογικές! Χαχαχαχα! Από τους τρεις μήνες και πάνω αρχίζω να ανησυχώ!!! Αλλά μήπως να το έψαχνες λίγο το θέμα;


θα συμφωνησω

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:
elena25 έγραψε:Ρε Κατερινάκι, 15 μέρες δεν είναι πολλές; Δεν κάνεις ένα τεστάκι για σιγουριά;

Εκτός αν έχεις κύστες. Για μένα για παράδειγμα 15 μέρες είναι απόλυτα φυσιολογικές! Χαχαχαχα! Από τους τρεις μήνες και πάνω αρχίζω να ανησυχώ!!! Αλλά μήπως να το έψαχνες λίγο το θέμα;


θα συμφωνησω

κυστες δεν εχω αλλα μπορει να μου κανει παιχνιδια παλι ο θυρεοειδης μου! ναι πρεπει να το κοιταξω..αρχικα πρεπει να κανω τεστ για να παρω ενα χαπακι μετα να μου ρθουν γιατι θα σκασω και μολις τελειωσω πρεπει να δω γιατι μου τα κανει αυτα παλι

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:πρωινη πρωινη δεν λες τιποτα...απο τις 5 εχουν ξυπνησει τα κοριτσια νου!και η μικρη μου εχει και πυρετο!
περαστικα στην μικρουλα.

mommy12585 έγραψε:Καλημέρα και από εμένα....περαστικά στο παιδάκι σου athina24!!!

Εγώ νιώθω πολύ ωραία σήμερα γιατί χθες καθάρισα το σπίτι μου και είναι όλα στην τρίχα και όσο να ναι αυτό από μόνο του σου δημιουργεί όμορφη ψυχολογία!

Περιμένω να ξυπνήσει ο άντρας μου να πάμε στον οφθαλμίατρο γιατί μάλλον έπαθε μόλυνση στο μάτι και έχει πρηστεί λίγο! Α θα πάμε να τον δει και ο χειρούργος στο ικα γιατί έχει ανάμεσα από τα φρύδια εδώ και καιρό μια τρίχα που είχε γυρίσει μάλλον και του δημιούργησε κάτι σαν απόστημα είναι λίγο πρησμένο και μυρίζει άσχημα οπότε μάλλον έχει πάθει κάποια μόλυνση και αυτό..τι να κάνουμε..ελπίζω να μην είναι τίποτα σοβαρό...
περαστικα στον αντρα σου.
marinaki <3 <3 έγραψε:καλημερααααααααααααααα!!τα νευρα μου τα χαπια μου κ θελω ηρεμια!!!κοριτσια δεν αντεχο αλλο εχουν κομπρεσερ κατω απο το σπιτι γι αποχετευσει κουνιεται ολο το σπιτι θα τρελαθω
απο της 8 το πρωη,ακομα κ το μωρο τρομαξε κ κανει σβουρες συνεχεια!1 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 19 679259 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 19 679259 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 19 679259 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 19 679259 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 19 679259 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 19 679259 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 19 679259 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 19 679259 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 19 679259 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 19 679259 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 19 679259
δυο μηνες και βαλε ξυπνουσα με αυτο τον τροπο.στο προηγουμενο σπιτι εκανε ο απο κατω ανακαινηση ολο το σπιτι και γινοταν χαμος.ειχα τοσα πολλα νευρα απο την φασαρια.και τρομαζε και το κοριτσι μου και πηρε απο φοβο τα μαστορια.

Νενεν έγραψε:Καλημερα κοριτσια! Εχουμε κανα ευχαριστο απο τη Βιβιαν; Χρειαζομαι οπωσδηποτε ενα καλο νεο να ανεβω λιγο...
τι εχεις παθει βρε κοπελα μου.γιατι δεν μας λες να ξαλαφρωσεις λιγο?αν το μοιραστεις ισως να νιωσεις καλυτερα.

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πριν λίγο έμαθα ότι μια από τις αγαπημένες μου ξαδέρφες είναι στο νοσοκομείο. Δεν ξέρουμε ακόμη τι έχει, περιμένουμε να την πάρουν για αξονική.

Πείτε καμία προσευχή για εκείνη ρε κορίτσια. Έχω στενοχωρηθεί πολύ. Ελπίζω να μην είναι τίποτα, να είναι περαστικά όλα!

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
elena25 έγραψε:Πριν λίγο έμαθα ότι μια από τις αγαπημένες μου ξαδέρφες είναι στο νοσοκομείο. Δεν ξέρουμε ακόμη τι έχει, περιμένουμε να την πάρουν για αξονική.

Πείτε καμία προσευχή για εκείνη ρε κορίτσια. Έχω στενοχωρηθεί πολύ. Ελπίζω να μην είναι τίποτα, να είναι περαστικά όλα!

Ωραια!....... Και ηθελα και κατι να με ανεβασει... Ο,τι καλυτερο σου ευχομαι, να ειναι ολα περαστικα. Θα σας γραψω τα δικα μου να τα βγαλω απο μεσα μου...

anthaki

anthaki
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Athina 24 πολλα περαστικουλια στην κορουλα!!! Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 19 417472
Elena25 ευχομαι ολα καλα να πανε! Smile
Εμεις αυριο πρωι εχουμε το πρωτο μας εμβολιακι-2 δηλαδη..αχχχ για να δουμε τι θα γινει...εχω φωναξει ενυσχισεις απο τις γιαγιαδες...την λυπαμαι την μικρουλα μου.. Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 19 667478 γλυκεια μου..

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Πριν λίγο έμαθα ότι μια από τις αγαπημένες μου ξαδέρφες είναι στο νοσοκομείο. Δεν ξέρουμε ακόμη τι έχει, περιμένουμε να την πάρουν για αξονική.

Πείτε καμία προσευχή για εκείνη ρε κορίτσια. Έχω στενοχωρηθεί πολύ. Ελπίζω να μην είναι τίποτα, να είναι περαστικά όλα!


περαστικα να ειναι ελενα μου.

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Πριν λίγο έμαθα ότι μια από τις αγαπημένες μου ξαδέρφες είναι στο νοσοκομείο. Δεν ξέρουμε ακόμη τι έχει, περιμένουμε να την πάρουν για αξονική.

Πείτε καμία προσευχή για εκείνη ρε κορίτσια. Έχω στενοχωρηθεί πολύ. Ελπίζω να μην είναι τίποτα, να είναι περαστικά όλα!

περαστικα βρε Ελενακι ευχομαι να ειναι ολα καλα!! Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 19 377361

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έλενα, είπαμε θετική σκέψη και όλα θα πάνε καλά. Εύχομαι, να μην είναι κάτι σοβαρό.
Ναταλί, μια απορία έχω:
Πως μαρή θα γίνεις πρωταγωνίστρια αν λείπεις όλο το Δεκέμβρη; Και υποσχέθηκες ότι θα με κάνεις βασίλισσα. Στο τέλος εγώ θα σε στέψω έτσι όπως πάμε. Θα σε περάσω και ποιος με σώζει μετά;
Μαρία, καλή επιτυχία με το τεστ. Είπαμε θετική σκέψη για να πάνε όλα ...θετικά.

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Περαστικα Ελενα...Ολα καλα να πανε..

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστώ! Μακάρι να πάνε όλα καλά! Είμαι στην αναμονή ακόμα.

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κ παλι...ααα με βλεπω βοδι.εχω τσακισει μιση πιατελα τιγανιτες με μελι,ευγεικη χορηγια της πεθερας μου(εαν ψωφησω θα ξερετε το γτ κ πως) κ μετα λεει κιολας οτι ειμαι παχια!!! εγω φταιω ρε κοριτσια? Shocked Shocked Shocked

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κ προβλεπεται να αδειαθετησω μαλλον δλδ.εχω πονους χαμηλα κοιλια κ μεση...για να δουμε.

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια δυστηχως ακυρο..false alarm που λεν κ οι αμερικανοι...πωπω ηττα!!!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χάλια ψυχολογία....
σκέφτομαι, πότε θα περάσει όλο αυτό;

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:χάλια ψυχολογία....
σκέφτομαι, πότε θα περάσει όλο αυτό;

ελα να τις ενωσουμε γτ δν παλευεται

Lilliput

Lilliput
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:

ελα να τις ενωσουμε γτ δν παλευεται

κι εσύ; γμσ τα.
εγώ κάτι έχω πάθει και κλαίω συνέχεια.
δεν έχω όρεξη για τίποτα.

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι πάθατε βρε κορίτσια; Βρε Μαράκι, δεν πειράζει, την επόμενη φορά, μη σκας!

Η ξαδέρφη μου Δόξα Τω Θεώ είναι καλύτερα! Βγήκε καθαρή η αξονική της, οπότε μάλλον αποφύγανε τα χειρότερα. Τώρα περιμένουν κάποιες άλλες εξετάσεις και θα δούμε!

kanty


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ευχομαι να πανε ολα καλα για τη ξαδερφουλα σου.... να μην ειναι κατι σοβαρο.Ειμαστε και εμεις πολυ δεμενοι με τα ξαδερφια μου και σε καταλαβαινω!!!!! Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 19 35468

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Lilliput έγραψε:
thequeen86 έγραψε:

ελα να τις ενωσουμε γτ δν παλευεται

κι εσύ; γμσ τα.
εγώ κάτι έχω πάθει και κλαίω συνέχεια.
δεν έχω όρεξη για τίποτα.

χα welcome to my world..εγω το εχω μονιμα αυτο..απλα κανω τον κλοουν για χαρη του αντρα μου κ του γιου μου...


ελενα χαιρομαι που ειναι ενταξει η ξαδερφη σου...

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Τι πάθατε βρε κορίτσια; Βρε Μαράκι, δεν πειράζει, την επόμενη φορά, μη σκας!

Η ξαδέρφη μου Δόξα Τω Θεώ είναι καλύτερα! Βγήκε καθαρή η αξονική της, οπότε μάλλον αποφύγανε τα χειρότερα. Τώρα περιμένουν κάποιες άλλες εξετάσεις και θα δούμε!


μπραβο βρε κοριτσι!!!! γιατι ομως πηγε για εξετασες ειχε τιποτα συμπτωματα?

κοριτσια ολος ο κοσμος ειναι λιγο πολυ ετσι αμα κοιταξεις γυρω σου βλεπεις σκυθρωπους ανθρωπους ειναι λογικο με οσα μας εχουν συμβει τον τελευταιο καιρο αφου ο κοσμος δεν εχει ορεξη ουτε να στολισει στη γειτονια μου τετοια εποχη ολοι ειχαν στολισει και φετος ειμαι η μοναδικη... τι να κανουμε οτι και να ειναι θα το αντιμετωπισουμε αρκει να εχουμε την υγεια μας!!! υγεια και τιποτα αλλο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 19 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις