Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
70 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 70 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ? ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ, ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. Η ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΙΧΟ ΜΕΡΟΣ ΚΑΙ Η ΣΤΕΜΝΙΤΣΑ, ΕΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΓΕΝΙΚΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΧΩ ΓΙΟΡΤΗ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ. ΑΝΤΕ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΑΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ


απο τα μερη αυτα ειναι ο αντρας μου.βυζικι κ δημητσανα...κ εκεινος θελει να παμε εκει για κανενα σ/κ...εσεις που πηγατε κ ποσο πηγε το μαλλι?

asoula@live.com

asoula@live.com
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatijana έγραψε:
mamavivo έγραψε:
tatijana έγραψε:
thequeen86 έγραψε:ρε κοριτσια ελεος!! ο γιος μου σημερα εκανε το ακατορθοτο!!! βγηκε μονος του απο την κουνια!!!!!!!!!!!χαχχαχαχα ακομα γελαω!

Καλημέρα....Ρε Μαρακι,το σούπερ κουτσουνι έχεις;;;;Να σου ζήσει...Πως τα κατάφερε καλε;;


Τατιανάκι καλημερα

τα σκουφακια τα σπανε λεμεεεεεεεεεεεεεVery Happy Very Happy Very Happy

Καλημέρα Βιβή μου....Ναι έχουμε χαζεψει πολυ κόσμο μάνα κ γιος,χαχαχα...

Μαρακι θεός ο Σωτήρης σου...πως είναι ο μπαμπακας σου,καλα διάβασα ε;

Εύη σκέψου ότι είμαστε σε τεράστια κρίση,μην πετάς τις ευκαιρίες.είναι απίστευτα δύσκολο να αφήσεις το μωρό σου αλλα είναι καλύτερο απο το να ζοριζεστε..μετα θα βρείτε τους ρυθμούς σας.

Βιβιαν γιου χαβ του γουιτ μη,χαχαχα.....όσο μπορείς να ξεκουραζεσαι.

Αθήνα περαστικά στην κορούλα σου.

Ασουλα γιατί τόσα πολλα γλυκά;άμα θες να σε βοηθήσω έρχομαι να φάω λίγα,τι λες;;;χαχαχα.. Razz
χαχαχαχαχα ελα ελα το πιο πιθανο να τα σιχαθεις ομως οταν τα εχεις καθε μερα μπροστα σου... Very Happy σε βιομηχανια ζαχαροπλαστικης δουλευω κ τα σιχαθηκα!!πολλα θα παρω γιατι μεγαααλο σοϊ!!!να σου στειλω μερικα ομως!! Very Happy Very Happy

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
asoula@live.com έγραψε:
tatijana έγραψε:
mamavivo έγραψε:
tatijana έγραψε:
thequeen86 έγραψε:ρε κοριτσια ελεος!! ο γιος μου σημερα εκανε το ακατορθοτο!!! βγηκε μονος του απο την κουνια!!!!!!!!!!!χαχχαχαχα ακομα γελαω!

Καλημέρα....Ρε Μαρακι,το σούπερ κουτσουνι έχεις;;;;Να σου ζήσει...Πως τα κατάφερε καλε;;


Τατιανάκι καλημερα

τα σκουφακια τα σπανε λεμεεεεεεεεεεεεεVery Happy Very Happy Very Happy

Καλημέρα Βιβή μου....Ναι έχουμε χαζεψει πολυ κόσμο μάνα κ γιος,χαχαχα...

Μαρακι θεός ο Σωτήρης σου...πως είναι ο μπαμπακας σου,καλα διάβασα ε;

Εύη σκέψου ότι είμαστε σε τεράστια κρίση,μην πετάς τις ευκαιρίες.είναι απίστευτα δύσκολο να αφήσεις το μωρό σου αλλα είναι καλύτερο απο το να ζοριζεστε..μετα θα βρείτε τους ρυθμούς σας.

Βιβιαν γιου χαβ του γουιτ μη,χαχαχα.....όσο μπορείς να ξεκουραζεσαι.

Αθήνα περαστικά στην κορούλα σου.

Ασουλα γιατί τόσα πολλα γλυκά;άμα θες να σε βοηθήσω έρχομαι να φάω λίγα,τι λες;;;χαχαχα.. Razz
χαχαχαχαχα ελα ελα το πιο πιθανο να τα σιχαθεις ομως οταν τα εχεις καθε μερα μπροστα σου... Very Happy σε βιομηχανια ζαχαροπλαστικης δουλευω κ τα σιχαθηκα!!πολλα θα παρω γιατι μεγαααλο σοϊ!!!να σου στειλω μερικα ομως!! Very Happy Very Happy

χαχαχαχ αμα ειναι ερχομαι κ εγω να βοηθησω...!!!

asoula@live.com

asoula@live.com
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
thequeen86 έγραψε:
asoula@live.com έγραψε:
tatijana έγραψε:
mamavivo έγραψε:
tatijana έγραψε:
thequeen86 έγραψε:ρε κοριτσια ελεος!! ο γιος μου σημερα εκανε το ακατορθοτο!!! βγηκε μονος του απο την κουνια!!!!!!!!!!!χαχχαχαχα ακομα γελαω!

Καλημέρα....Ρε Μαρακι,το σούπερ κουτσουνι έχεις;;;;Να σου ζήσει...Πως τα κατάφερε καλε;;


Τατιανάκι καλημερα

τα σκουφακια τα σπανε λεμεεεεεεεεεεεεεVery Happy Very Happy Very Happy

Καλημέρα Βιβή μου....Ναι έχουμε χαζεψει πολυ κόσμο μάνα κ γιος,χαχαχα...

Μαρακι θεός ο Σωτήρης σου...πως είναι ο μπαμπακας σου,καλα διάβασα ε;

Εύη σκέψου ότι είμαστε σε τεράστια κρίση,μην πετάς τις ευκαιρίες.είναι απίστευτα δύσκολο να αφήσεις το μωρό σου αλλα είναι καλύτερο απο το να ζοριζεστε..μετα θα βρείτε τους ρυθμούς σας.

Βιβιαν γιου χαβ του γουιτ μη,χαχαχα.....όσο μπορείς να ξεκουραζεσαι.

Αθήνα περαστικά στην κορούλα σου.

Ασουλα γιατί τόσα πολλα γλυκά;άμα θες να σε βοηθήσω έρχομαι να φάω λίγα,τι λες;;;χαχαχα.. Razz
χαχαχαχαχα ελα ελα το πιο πιθανο να τα σιχαθεις ομως οταν τα εχεις καθε μερα μπροστα σου... Very Happy σε βιομηχανια ζαχαροπλαστικης δουλευω κ τα σιχαθηκα!!πολλα θα παρω γιατι μεγαααλο σοϊ!!!να σου στειλω μερικα ομως!! Very Happy Very Happy

χαχαχαχ αμα ειναι ερχομαι κ εγω να βοηθησω...!!!
να ερθεις κ εσυ βεβαια...κ ολες οι κοπελες απ το φορουμ να ερθουν παλι θα περισεψει για παραααα πολυ κοσμο...καθε μερα να φανταστεις στις 16 ωρες βγαζουμε..μμμ...γυρω στα 1500 κιλα μονο το μελομακαρονο μπορει κ παραπανω...πολυ γλυκο!!! Very Happy Very Happy Very Happy

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
asoula@live.com έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
asoula@live.com έγραψε:
tatijana έγραψε:
mamavivo έγραψε:
tatijana έγραψε:
thequeen86 έγραψε:ρε κοριτσια ελεος!! ο γιος μου σημερα εκανε το ακατορθοτο!!! βγηκε μονος του απο την κουνια!!!!!!!!!!!χαχχαχαχα ακομα γελαω!

Καλημέρα....Ρε Μαρακι,το σούπερ κουτσουνι έχεις;;;;Να σου ζήσει...Πως τα κατάφερε καλε;;


Τατιανάκι καλημερα

τα σκουφακια τα σπανε λεμεεεεεεεεεεεεεVery Happy Very Happy Very Happy

Καλημέρα Βιβή μου....Ναι έχουμε χαζεψει πολυ κόσμο μάνα κ γιος,χαχαχα...

Μαρακι θεός ο Σωτήρης σου...πως είναι ο μπαμπακας σου,καλα διάβασα ε;

Εύη σκέψου ότι είμαστε σε τεράστια κρίση,μην πετάς τις ευκαιρίες.είναι απίστευτα δύσκολο να αφήσεις το μωρό σου αλλα είναι καλύτερο απο το να ζοριζεστε..μετα θα βρείτε τους ρυθμούς σας.

Βιβιαν γιου χαβ του γουιτ μη,χαχαχα.....όσο μπορείς να ξεκουραζεσαι.

Αθήνα περαστικά στην κορούλα σου.

Ασουλα γιατί τόσα πολλα γλυκά;άμα θες να σε βοηθήσω έρχομαι να φάω λίγα,τι λες;;;χαχαχα.. Razz
χαχαχαχαχα ελα ελα το πιο πιθανο να τα σιχαθεις ομως οταν τα εχεις καθε μερα μπροστα σου... Very Happy σε βιομηχανια ζαχαροπλαστικης δουλευω κ τα σιχαθηκα!!πολλα θα παρω γιατι μεγαααλο σοϊ!!!να σου στειλω μερικα ομως!! Very Happy Very Happy

χαχαχαχ αμα ειναι ερχομαι κ εγω να βοηθησω...!!!
να ερθεις κ εσυ βεβαια...κ ολες οι κοπελες απ το φορουμ να ερθουν παλι θα περισεψει για παραααα πολυ κοσμο...καθε μερα να φανταστεις στις 16 ωρες βγαζουμε..μμμ...γυρω στα 1500 κιλα μονο το μελομακαρονο μπορει κ παραπανω...πολυ γλυκο!!! Very Happy Very Happy Very Happy


αυτα ειναι.μετα οχι βοδι αλλα τριαξονικο θα γινω.χαχαχχαχχαχχχχα

asoula@live.com

asoula@live.com
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αχαχαχαχχαχα...οχι βρε...αν δουλευες κ εσυ εκει θα τα ειχες σιχαθει κ ετσι δεν θα ετρωγες αντε απο κανενα να τσιμπουσες...αλλα ειναι πεντανοστιμα τα δινουν κ στα σουπερ μαρκετ carrefour μασουτη κ αλλα πολλα..βγαζουν χρημα τα αφεντικα..αν ησουν κοντα θα σου εστελνα να δοκιμασεις.. Very Happy Very Happy

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
thequeen86 έγραψε:
stefanakos έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ? ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ, ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. Η ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΙΧΟ ΜΕΡΟΣ ΚΑΙ Η ΣΤΕΜΝΙΤΣΑ, ΕΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΓΕΝΙΚΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΧΩ ΓΙΟΡΤΗ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ. ΑΝΤΕ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΑΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ


απο τα μερη αυτα ειναι ο αντρας μου.βυζικι κ δημητσανα...κ εκεινος θελει να παμε εκει για κανενα σ/κ...εσεις που πηγατε κ ποσο πηγε το μαλλι?
ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΚΟΥΣΤΕΝΗ ΤΕΛΕΙΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΘΕΑ ΚΑΙ ΤΖΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΔΩΜΑΤΙΟ 80 ΕΥΡΩ, ΚΑΙ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΩΙΝΟ

http://hawk-girl.blogspot.com/

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
asoula@live.com έγραψε:αχαχαχαχχαχα...οχι βρε...αν δουλευες κ εσυ εκει θα τα ειχες σιχαθει κ ετσι δεν θα ετρωγες αντε απο κανενα να τσιμπουσες...αλλα ειναι πεντανοστιμα τα δινουν κ στα σουπερ μαρκετ carrefour μασουτη κ αλλα πολλα..βγαζουν χρημα τα αφεντικα..αν ησουν κοντα θα σου εστελνα να δοκιμασεις.. Very Happy Very Happy


χααχχαα πιστεψε με εγω τα γλυκα οσο κ να τα εχω διπλα μου δν τα σιχαινομαι...πριν 2 χρονια δουλεψα σαν εκτακτη στην tasty κ παλι τρωω αβερτα τσιπς κ τα σχετικα.ειδικα εκει ετρωγα κ τσαμπα

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
stefanakos έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ? ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ, ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. Η ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΙΧΟ ΜΕΡΟΣ ΚΑΙ Η ΣΤΕΜΝΙΤΣΑ, ΕΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΓΕΝΙΚΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΧΩ ΓΙΟΡΤΗ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ. ΑΝΤΕ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΑΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ


απο τα μερη αυτα ειναι ο αντρας μου.βυζικι κ δημητσανα...κ εκεινος θελει να παμε εκει για κανενα σ/κ...εσεις που πηγατε κ ποσο πηγε το μαλλι?
ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟΝ ΚΟΥΣΤΕΝΗ ΤΕΛΕΙΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΘΕΑ ΚΑΙ ΤΖΑΚΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΡΙΦΕΡ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΔΩΜΑΤΙΟ 80 ΕΥΡΩ, ΚΑΙ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΩΙΝΟ

μια χαρα μου ακουγεται προβλεπω να πηγαινουμε κ εμεις εκει... Very Happy

asoula@live.com

asoula@live.com
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
thequeen86 έγραψε:
asoula@live.com έγραψε:αχαχαχαχχαχα...οχι βρε...αν δουλευες κ εσυ εκει θα τα ειχες σιχαθει κ ετσι δεν θα ετρωγες αντε απο κανενα να τσιμπουσες...αλλα ειναι πεντανοστιμα τα δινουν κ στα σουπερ μαρκετ carrefour μασουτη κ αλλα πολλα..βγαζουν χρημα τα αφεντικα..αν ησουν κοντα θα σου εστελνα να δοκιμασεις.. Very Happy Very Happy


χααχχαα πιστεψε με εγω τα γλυκα οσο κ να τα εχω διπλα μου δν τα σιχαινομαι...πριν 2 χρονια δουλεψα σαν εκτακτη στην tasty κ παλι τρωω αβερτα τσιπς κ τα σχετικα.ειδικα εκει ετρωγα κ τσαμπα
κ εμεις τζαμπα τρωμε εκει φυσικα μονο οταν παραγγελνουμε πληρωνουμε μισοτιμης...εγω τα βαρεθηκα παντως!!καλα τα τσιπς κ εγω τα τρωω συνεχειααα ειναι τελεια!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
asoula@live.com έγραψε:
thequeen86 έγραψε:
asoula@live.com έγραψε:αχαχαχαχχαχα...οχι βρε...αν δουλευες κ εσυ εκει θα τα ειχες σιχαθει κ ετσι δεν θα ετρωγες αντε απο κανενα να τσιμπουσες...αλλα ειναι πεντανοστιμα τα δινουν κ στα σουπερ μαρκετ carrefour μασουτη κ αλλα πολλα..βγαζουν χρημα τα αφεντικα..αν ησουν κοντα θα σου εστελνα να δοκιμασεις.. Very Happy Very Happy


χααχχαα πιστεψε με εγω τα γλυκα οσο κ να τα εχω διπλα μου δν τα σιχαινομαι...πριν 2 χρονια δουλεψα σαν εκτακτη στην tasty κ παλι τρωω αβερτα τσιπς κ τα σχετικα.ειδικα εκει ετρωγα κ τσαμπα
κ εμεις τζαμπα τρωμε εκει φυσικα μονο οταν παραγγελνουμε πληρωνουμε μισοτιμης...εγω τα βαρεθηκα παντως!!καλα τα τσιπς κ εγω τα τρωω συνεχειααα ειναι τελεια!!!


Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια μπορει ενα τεστ να δειξει αν ειμαι η οχι με 2 μερες καθυστερηση?

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
asoula@live.com έγραψε:μολις σκεφτηκα ποσα γλυκα πρεπει να παρω κοντα στα χριστουγεννα στα δικα μου ατομα κ επαθα...24 κιλα συνολικα(μελομακαρονα-κουραμπιεδες-μεθυσμενα-σοκολα μελομακαρονα κ βασιλοπιτες!!)πως θα τα κουβαλισω οοολα αυτα??? Rolling Eyes Rolling Eyes


Εγώ θα σου έλεγα ότι να τα πληρώσεις θα ήταν το πρόβλημα,αλλά παρακάτω διάβασα ότι θα τα πάρεις από κει που δουλεύεις και θα τα πληρώσεις μισοτιμής.Πάλι καλά!!!

stefanakos έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ? ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ, ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. Η ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΙΧΟ ΜΕΡΟΣ ΚΑΙ Η ΣΤΕΜΝΙΤΣΑ, ΕΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΓΕΝΙΚΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΧΩ ΓΙΟΡΤΗ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ. ΑΝΤΕ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΑΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ

Και το πρωί σε μελέταγα...χαίρομαι,που περάσατε τέλεια!!!!

thequeen86 έγραψε:κοριτσια μπορει ενα τεστ να δειξει αν ειμαι η οχι με 2 μερες καθυστερηση?

Κι εγώ στην δεύτερη μέρα το έκανα ,απλά βγήκε πολύ αχνή η γραμμούλα.Μακάρι,να είσαι,στο εύχομαι!!!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:κοριτσια μπορει ενα τεστ να δειξει αν ειμαι η οχι με 2 μερες καθυστερηση?

Κι εγώ στην δεύτερη μέρα το έκανα ,απλά βγήκε πολύ αχνή η γραμμούλα.Μακάρι,να είσαι,στο εύχομαι!!!!
[/quote]

κ εγω το ευχομαι απο την μια αλλα απο την αλλη σκεφτομαι το πως θα τα βγαλουμε περα..αλλα εχει ο θεος... παντως περιοδος επρεπε να μου εχει ερθει κ δν εχω και καμια ενδειξη οτι θα μου ερθουν ουτε κραμπες ουτε ροζ υγρα ουτε τπτ.μονο το στηθος μου με ποναει(πιο πολυ το αριστερο) κ τις προηγουμενες μερες ειχα κατι σαν τσιμπιματα χαμηλα...

kanty


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
αν εχεις ηδη καθυστερηση σιγουρα θα δειξει... εγω στην πρωτη μου κορη εκανα τεστ την ημερα που θα ειχα περιοδο γιατι συνηθως μου ερχοτανε 3 μερες νωριτερα και εδειξε θετικο παρε διπλη συσκευασια να εισαι σιγουρη.... καλα αποτελεσματα!!!!! περιμενουμε την απαντηση οταν το κανεις Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 18 417472

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kanty έγραψε:αν εχεις ηδη καθυστερηση σιγουρα θα δειξει... εγω στην πρωτη μου κορη εκανα τεστ την ημερα που θα ειχα περιοδο γιατι συνηθως μου ερχοτανε 3 μερες νωριτερα και εδειξε θετικο παρε διπλη συσκευασια να εισαι σιγουρη.... καλα αποτελεσματα!!!!! περιμενουμε την απαντηση οταν το κανεις Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 18 417472


αχ μακαρι βρε κοριτσια,ασχετα με το αγχος κ το στρες για το πως θα τα βγαλουμε περα το θελω το 2ο νινι οσο τπτ αλλο στον κοσμο.αντε να ερθει η αυριανη μερα.η πλακα ειναι οτι το τεστ θελει να το παρει το απογευμα ο συζηξ για να το κανουμε μαζι!!!!θα σκασω η γυναικα!

kanty


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ξεχασα να σου πω οτι ημουν μονο 20 ημερων εγκυος

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
σας ευχαριστω για τα περαστικα!!!και εγω θελω να φυγω ενα ΣΚ...αλλα σημερα μου το εταξε ο αντρας μου...πως με τη πρωτη ευκαιρια θα με παει.....!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το γελιο ειναι οτι δεν θυμαμαι να καναμε ερωτα μεσα στις γονιμες μερες μου μιας και υποτιθετε προσεχουμε.καλα ετσι προσεχαμε κ πριν κ ετσι εχω τωρα τον ταρζαν μεσα κ κοιμαται....εαν ομως δν ειμαι κ δν μου ερθει κ η περιοδος σημαινει οτι κατι δν παει καλα εκει κατω

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μαράκι, εύχομαι να έχεις το καλύτερο αποτέλεσμα!

Περαστικά στα αρρωστούλικα! Και στις αρρωστούλες μαμάδες!

Η Κατερίνα πού έχει χαθεί ρε κορίτσια;

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Μαράκι, εύχομαι να έχεις το καλύτερο αποτέλεσμα!

Περαστικά στα αρρωστούλικα! Και στις αρρωστούλες μαμάδες!

Η Κατερίνα πού έχει χαθεί ρε κορίτσια;


μακαρι φιλεναδα μακαρι! οντως η κατερινα ειναι λιγο εξαφανιζολ σημερα! κατερινααααααααααααααααααα που εισαι μαρη τρελη????? Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 18 536304 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 18 536304 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 18 536304 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 18 536304 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 18 536304

mama katerina

mama katerina
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοριτσιαααα

περαστικα στα αρρωστουλικα

Μαρακι ολα καλα με τον μπαμπα σου???

λες να εισαι εγκυουλα? εχω ακουσει πως ο Δεκεμβρης παντως ειναι ο γονιμοτερος μηνας οποτε βουυυυρ!!!!!!!

Ελενακι μου τι κανεις χαθηκα λιγο με απορροφησε το βιβλιαρακι μου και ηθελα να το τελειωσω!!! ηταν τελειο!!!!!

δεν θυμαμαι ποια με ρωτησε για την κορδελα αλλα ναι απο τα τζαμπο ειναι!!!!!

καλες γιορτες σε οσες στολισαν!!!!!

natali-maria

natali-maria
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:γεια σας κοριτσιαααα

περαστικα στα αρρωστουλικα

Μαρακι ολα καλα με τον μπαμπα σου???

λες να εισαι εγκυουλα? εχω ακουσει πως ο Δεκεμβρης παντως ειναι ο γονιμοτερος μηνας οποτε βουυυυρ!!!!!!!

Ελενακι μου τι κανεις χαθηκα λιγο με απορροφησε το βιβλιαρακι μου και ηθελα να το τελειωσω!!! ηταν τελειο!!!!!

δεν θυμαμαι ποια με ρωτησε για την κορδελα αλλα ναι απο τα τζαμπο ειναι!!!!!

καλες γιορτες σε οσες στολισαν!!!!!


Να ξέρετε οτι αρχές μέχρι τέλη Δεκεμβρίου θα λείπω Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 18 328109 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 18 328109 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 18 328109 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 18 328109 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 18 328109 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 18 328109 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 18 328109 !!!Θα τα πούμε του Χρόνου Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τι διάβαζες Κατερίνα;

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mama katerina έγραψε:γεια σας κοριτσιαααα

περαστικα στα αρρωστουλικα

Μαρακι ολα καλα με τον μπαμπα σου???

λες να εισαι εγκυουλα? εχω ακουσει πως ο Δεκεμβρης παντως ειναι ο γονιμοτερος μηνας οποτε βουυυυρ!!!!!!!

Ελενακι μου τι κανεις χαθηκα λιγο με απορροφησε το βιβλιαρακι μου και ηθελα να το τελειωσω!!! ηταν τελειο!!!!!

δεν θυμαμαι ποια με ρωτησε για την κορδελα αλλα ναι απο τα τζαμπο ειναι!!!!!

καλες γιορτες σε οσες στολισαν!!!!!

γεια σου ρε κατερινα..ο μπαμπας μου ακομα τον ψαχνουν..οσο για μενα αυριο θα ξερω!!! βεβαια μεχρι αυριο θα εχω σκασει απο την αγωνια αλλα τι να κανω?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 18 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 29 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις