Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
209 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 209 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια!!τι κανετε??

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα Αθηνά!!!!
Ωραία μέρα σήμερα!
Εμείς είμαστε καλά!!!
Πρωινή-πρωινή σήμερα ε;

athina24

athina24
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πρωινη πρωινη δεν λες τιποτα...απο τις 5 εχουν ξυπνησει τα κοριτσια νου!και η μικρη μου εχει και πυρετο!

bell

bell
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
περαστικούλια!!!!!!!!

mommy12585

mommy12585
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα και από εμένα....περαστικά στο παιδάκι σου athina24!!!

Εγώ νιώθω πολύ ωραία σήμερα γιατί χθες καθάρισα το σπίτι μου και είναι όλα στην τρίχα και όσο να ναι αυτό από μόνο του σου δημιουργεί όμορφη ψυχολογία!

Περιμένω να ξυπνήσει ο άντρας μου να πάμε στον οφθαλμίατρο γιατί μάλλον έπαθε μόλυνση στο μάτι και έχει πρηστεί λίγο! Α θα πάμε να τον δει και ο χειρούργος στο ικα γιατί έχει ανάμεσα από τα φρύδια εδώ και καιρό μια τρίχα που είχε γυρίσει μάλλον και του δημιούργησε κάτι σαν απόστημα είναι λίγο πρησμένο και μυρίζει άσχημα οπότε μάλλον έχει πάθει κάποια μόλυνση και αυτό..τι να κάνουμε..ελπίζω να μην είναι τίποτα σοβαρό...

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:πρωινη πρωινη δεν λες τιποτα...απο τις 5 εχουν ξυπνησει τα κοριτσια νου!και η μικρη μου εχει και πυρετο!

Όχου μωρέ εκείνο!
Περαστικά και υπομονή Αθηνά! Μακάρι να είναι μόνο ίωση και να μη γυρίσει σε τίποτα άλλο.
Τα έχω βαρεθεί τα γυρίσματα.

mommy12585 έγραψε:
Εγώ νιώθω πολύ ωραία σήμερα γιατί χθες καθάρισα το σπίτι μου και είναι όλα στην τρίχα και όσο να ναι αυτό από μόνο του σου δημιουργεί όμορφη ψυχολογία!

Περιμένω να ξυπνήσει ο άντρας μου να πάμε στον οφθαλμίατρο γιατί μάλλον έπαθε μόλυνση στο μάτι και έχει πρηστεί λίγο! Α θα πάμε να τον δει και ο χειρούργος στο ικα γιατί έχει ανάμεσα από τα φρύδια εδώ και καιρό μια τρίχα που είχε γυρίσει μάλλον και του δημιούργησε κάτι σαν απόστημα είναι λίγο πρησμένο και μυρίζει άσχημα οπότε μάλλον έχει πάθει κάποια μόλυνση και αυτό..τι να κάνουμε..ελπίζω να μην είναι τίποτα σοβαρό...

Πραγματικά σε νιώθω Εύα (σωστά σε λέω; ). Έτσι νιώθω και εγώ όταν καθαρίζω αλλά δυστυχώς δεν κρατάει πολύ Mad
Άντε περαστικά και σε σας και εύχομαι να μη χρειαστεί να ξαναπώ αυτήν την λέξη ξανά σήμερα.

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερααααααααααααααα!!τα νευρα μου τα χαπια μου κ θελω ηρεμια!!!κοριτσια δεν αντεχο αλλο εχουν κομπρεσερ κατω απο το σπιτι γι αποχετευσει κουνιεται ολο το σπιτι θα τρελαθω
απο της 8 το πρωη,ακομα κ το μωρο τρομαξε κ κανει σβουρες συνεχεια!1 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 17 679259 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 17 679259 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 17 679259 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 17 679259 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 17 679259 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 17 679259 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 17 679259 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 17 679259 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 17 679259 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 17 679259 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 17 679259

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
athina24 έγραψε:πρωινη πρωινη δεν λες τιποτα...απο τις 5 εχουν ξυπνησει τα κοριτσια νου!και η μικρη μου εχει και πυρετο!
περαστικουλια κ εγω χαλια ειμαι αλλα χωρις πυρετο ευτηχως!ειναι ο καιρος

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αλικακι έγραψε:Καλημέρα σε όλες!!!
Βίβιαν,να πω με το καλό???Μήπως οι συσπασούλες είναι αθώες??
Όπως και να'χει,καλή λευτεριά να 'χεις!!!!!!

Τι έγινε,Νίνα (stefanakos)???Ακόμα στας εξοχάς είσαι???Ή προσπαθείς να εγκληματιστεις???χιχιχι!!!!
Εύχομαι να περνάτε τέλεια!!!!

Εύη μου,όπως τα λες εσύ θυμάμαι την κουμπαρίτσα μου,όταν ήταν να γυρίσει στην δουλειά.
Το σκεφτόταν όλο αυτό που σκέφτεσαι κι εσύ...Τελικά,γύρισε και σε λίγο καιρό προσαρμόστηκε.Ταλαιπωρήθηκαν,ιδίως στην αρχή,ναι μεν,αλλά εντέλει βρήκαν τους ρυθμούς τους.Σκέψου θετικά και ψάξου μέσα σου να βρεις δυνάμεις!!!
Για το παιδί σου,ρε γμτ!!!!! Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 17 417472

να ηταν μια κατασταση προσωρινη θα ελεγα οκ αλλα ετσι θα ειμαστε παντα δλδ εγω μονιμα την πρωινη βαρδια (6-2) για να βλεπω πιο πολυ το παιδι και ο αντρας μου κυλιομενο δλδ αλλες μερες πρωι αλλες απογευμα και αλλες βραδυ. δλδ μονιμα το παιδι θα πρεπει να ναι στις γιαγιαδες. και εμεις σαν ζευγαρι ποτε θα μαστε μαζι? γτ απ οτι το σκεφτομαι πρεπει να ειμαστε και οι δυο ετσι μεχρι το παιδι να παει βρεφονυπιακο που δεν ξερω αν ειναι και η καλυτερη λυση.
ο αντρας μου χθες με λυπηθηκε λεει αν ειναι να εισαι χαλια και να πεσεις σε καταθλιψη αστο καλυτερα να δουλευω και εξτρα αλλου( ο καλος μου...) αλλα και αυτο δε γινετε κοριτσια και το ξερω ειναι αδικο. και αν αρνηθω αυτην την δουλεια ξερω οτι δυσκολα θα βρω κατι αλλο σε αυτες τις εποχες....

asoula@live.com

asoula@live.com
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα κ απο μενα κοριτσια.. Smile

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσια...athina24 περαστηκουλια στο νινι σου! βιβιαν ηρεμια και ξεκουραση μαλλον απλα ειναι προετοιμασια...με το καλο!!!

κ εγω μαλλον εχω καθυστερηση κοριτσια...βεβαια δν ειμαι και 100% σιγουρη.εδω δν θυμαμαι ποτε ειχε ερθει η τελευταια περιοδος...ουφ αλλο αγχος απο κει

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια.

ευακι μην στεναχωριεσαι θα βρεις τους ρυθμους σου.και εγω δουλευω αντιθετες βαρδιες με τον αντρα μου 4 χρονια τωρα ,αλλα κανω υπομονη και αυτος.βρισκομαστε τα ξημερωματα αχαχαχ και καποιες κυριακες.

περαστικα στα παιδακια και στις μανουλες .

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Τωρα καταφερα να μπω και να σας διαβασω!

Μαρακι ευτυχως ολα πηγαν καλα με τον μπαμπακα χαρηκα πολύ!!

Ευη μου ξερω οτι και σου πουμε ειναι δυσκολο αλλα σκεψου οτι το κανεις και για τον μπεμπη!

Νενα με το καλο η μετακομιση!

Κοριτσιααααααααααμε βλεπω να γενναω! Εχω συσπασουλες απο χτες!!!!Ουφφφφφφ πρεπει να ετοιμαζομαι σιγα σιγα!!! Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 17 534787 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 17 534787 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 17 534787 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 17 534787 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 17 534787
Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 17 215994 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 17 215994 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 17 215994 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 17 215994 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 17 215994 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 17 215994 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 17 215994 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 17 215994 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 17 215994 βιβιανακη αληθεια αντε ολα καλα θα πανε!!εγω νομιζα εισαι το γενναρη!να μας πεις νεα ελπιζω καλα,κ για ολες μας να φτασουμε μεχρι εκει κ μετα κλαπς κλαπς Sad Sad Sad Sad Sad

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
thequeen86 έγραψε:καλημερα κοριτσια...athina24 περαστηκουλια στο νινι σου! βιβιαν ηρεμια και ξεκουραση μαλλον απλα ειναι προετοιμασια...με το καλο!!!

κ εγω μαλλον εχω καθυστερηση κοριτσια...βεβαια δν ειμαι και 100% σιγουρη.εδω δν θυμαμαι ποτε ειχε ερθει η τελευταια περιοδος...ουφ αλλο αγχος απο κει

αληθεια λες?????????? αχ τι καλα!!! μπραβο μακαρι να εισαι εγκυουλα!!!
Θετικό τεστ!!

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
να σαι καλα ευη μου...απο τη μια λεω κ εγω μακαρι.απο την αλλη λεω οχι ακομα.θα ξεκινουσαμε την ιδια περιοδο που εμεινα εγκυος στον σωτηρη μου ωστε να κρατησουμε τα χρηματα απο δωρα πασχα καλοκαιριου κ χριστουγγενων για να γεννησω.αλλα αμα ειμαι οντως θα επαληθευθει αυτο που λενε οτι οταν εμεις κανουμε σχεδια ο θεος γελαει!! Very Happy

asoula@live.com

asoula@live.com
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μολις σκεφτηκα ποσα γλυκα πρεπει να παρω κοντα στα χριστουγεννα στα δικα μου ατομα κ επαθα...24 κιλα συνολικα(μελομακαρονα-κουραμπιεδες-μεθυσμενα-σοκολα μελομακαρονα κ βασιλοπιτες!!)πως θα τα κουβαλισω οοολα αυτα??? Rolling Eyes Rolling Eyes

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρε κοριτσια ελεος!! ο γιος μου σημερα εκανε το ακατορθοτο!!! βγηκε μονος του απο την κουνια!!!!!!!!!!!χαχχαχαχα ακομα γελαω!

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:ρε κοριτσια ελεος!! ο γιος μου σημερα εκανε το ακατορθοτο!!! βγηκε μονος του απο την κουνια!!!!!!!!!!!χαχχαχαχα ακομα γελαω!

Καλημέρα....Ρε Μαρακι,το σούπερ κουτσουνι έχεις;;;;Να σου ζήσει...Πως τα κατάφερε καλε;;

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
thequeen86 έγραψε:ρε κοριτσια ελεος!! ο γιος μου σημερα εκανε το ακατορθοτο!!! βγηκε μονος του απο την κουνια!!!!!!!!!!!χαχχαχαχα ακομα γελαω!

Καλημέρα....Ρε Μαρακι,το σούπερ κουτσουνι έχεις;;;;Να σου ζήσει...Πως τα κατάφερε καλε;;


Τατιανάκι καλημερα

τα σκουφακια τα σπανε λεμεεεεεεεεεεεεεVery Happy Very Happy Very Happy

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
του εχω βαλει μαξιλαρια για να ειναι ανασηκωμενος λογω συναχι οπως καταλαβαινεις ειναι ψηλα.ε πατησε εκει κ σκαρφαλωσε κ επεσε πανω σε ενα κρεβατι ιμηδιπλο που εχουμε εκει κ μετα αρχησε να αλωνηζει.ιδιος ο μπαμπας του.κ εκεινος τα ιδια εκανε!!!!!!!

Νενεν

Νενεν
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα κοριτσια! Εχουμε κανα ευχαριστο απο τη Βιβιαν; Χρειαζομαι οπωσδηποτε ενα καλο νεο να ανεβω λιγο...

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamavivo έγραψε:
tatijana έγραψε:
thequeen86 έγραψε:ρε κοριτσια ελεος!! ο γιος μου σημερα εκανε το ακατορθοτο!!! βγηκε μονος του απο την κουνια!!!!!!!!!!!χαχχαχαχα ακομα γελαω!

Καλημέρα....Ρε Μαρακι,το σούπερ κουτσουνι έχεις;;;;Να σου ζήσει...Πως τα κατάφερε καλε;;


Τατιανάκι καλημερα

τα σκουφακια τα σπανε λεμεεεεεεεεεεεεεVery Happy Very Happy Very Happy

Καλημέρα Βιβή μου....Ναι έχουμε χαζεψει πολυ κόσμο μάνα κ γιος,χαχαχα...

Μαρακι θεός ο Σωτήρης σου...πως είναι ο μπαμπακας σου,καλα διάβασα ε;

Εύη σκέψου ότι είμαστε σε τεράστια κρίση,μην πετάς τις ευκαιρίες.είναι απίστευτα δύσκολο να αφήσεις το μωρό σου αλλα είναι καλύτερο απο το να ζοριζεστε..μετα θα βρείτε τους ρυθμούς σας.

Βιβιαν γιου χαβ του γουιτ μη,χαχαχα.....όσο μπορείς να ξεκουραζεσαι.

Αθήνα περαστικά στην κορούλα σου.

Ασουλα γιατί τόσα πολλα γλυκά;άμα θες να σε βοηθήσω έρχομαι να φάω λίγα,τι λες;;;χαχαχα.. Razz

stefanakos

stefanakos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ? ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ, ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. Η ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΙΧΟ ΜΕΡΟΣ ΚΑΙ Η ΣΤΕΜΝΙΤΣΑ, ΕΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΓΕΝΙΚΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΧΩ ΓΙΟΡΤΗ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ. ΑΝΤΕ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΑΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ

http://hawk-girl.blogspot.com/

mamavivo

mamavivo
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefanakos έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ? ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΚΑΙΡΟ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ, ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ. Η ΔΗΜΗΤΣΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΙΧΟ ΜΕΡΟΣ ΚΑΙ Η ΣΤΕΜΝΙΤΣΑ, ΕΧΘΕΣ ΕΚΑΝΑ ΓΕΝΙΚΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΕΧΩ ΓΙΟΡΤΗ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΝΝΕΘΛΙΑ ΤΟΥ ΓΙΟΥ ΜΟΥ. ΑΝΤΕ ΣΑΣ ΑΦΗΝΩ ΠΑΩ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ
μπραβο ρε νινακι,μπραβο,ξεκουραστηκες και γυρισες να τα δωσεις ολα?Very Happy

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
mamavivo έγραψε:
tatijana έγραψε:
thequeen86 έγραψε:ρε κοριτσια ελεος!! ο γιος μου σημερα εκανε το ακατορθοτο!!! βγηκε μονος του απο την κουνια!!!!!!!!!!!χαχχαχαχα ακομα γελαω!

Καλημέρα....Ρε Μαρακι,το σούπερ κουτσουνι έχεις;;;;Να σου ζήσει...Πως τα κατάφερε καλε;;


Τατιανάκι καλημερα

τα σκουφακια τα σπανε λεμεεεεεεεεεεεεεVery Happy Very Happy Very Happy

Καλημέρα Βιβή μου....Ναι έχουμε χαζεψει πολυ κόσμο μάνα κ γιος,χαχαχα...

Μαρακι θεός ο Σωτήρης σου...πως είναι ο μπαμπακας σου,καλα διάβασα ε;

Εύη σκέψου ότι είμαστε σε τεράστια κρίση,μην πετάς τις ευκαιρίες.είναι απίστευτα δύσκολο να αφήσεις το μωρό σου αλλα είναι καλύτερο απο το να ζοριζεστε..μετα θα βρείτε τους ρυθμούς σας.

Βιβιαν γιου χαβ του γουιτ μη,χαχαχα.....όσο μπορείς να ξεκουραζεσαι.

Αθήνα περαστικά στην κορούλα σου.

Ασουλα γιατί τόσα πολλα γλυκά;άμα θες να σε βοηθήσω έρχομαι να φάω λίγα,τι λες;;;χαχαχα.. Razz

χαχαχχα θεος αλλα κ επικινδυνος.αμα απο τωρα τα κανει αυτα αμα περπατησει κανονικα καηκα! ο μπαμπας μου ειναι ακομα μεσα ακομα το προσωπο του παραμορφομενο κ φυσικα ακομα του κανουν εξετασεις για να δουν απο τι προκληθηκε αυτο..θα του δωσουν σημερα κορτιζονη και ενα ακομα φαρμακο για να βοηθησουν τα νευρα να λυσουν...για να δουμε

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 17 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 10 ... 16, 17, 18 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις