Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
66 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 66 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="NeNaKi_Gr"]
natali-maria έγραψε:Συμφωνώ Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz !!!!!!

Πετάχτηκε και η πορδίτσα... Razz

cassiani έγραψε:Νένα δεν με χέζεις λέω εγώ.

Μη μου βάζεις ιδέες μόνο και απο την χαρά μου κοντεύω να αφοδεύσω τον κόσμο όλο λολ Razz Δεν το έχω σε πολύ Razz

cassiani έγραψε:Πάρε τον κώλο σου και έλα για καφέ το απογευμα που θα είμαι μόνη μου να μου πείς για το σπίτι και άσε την γκρίνια. Wink

Καταρχήν μη μηλάτε έτσι για τα υπέροχα οπίσθια μου, αλλά ζηλεύεται που είναι πεταχτά, στρουμπουλά και λαχταριστά Razz
Και κατά δεύτερον, ατύχησες... σήμερις απ' το πρωί τρέχω και ούτε τ' απόγευμα ημπορώ διότι έχω να πάω για την υπογραφή των συμβολαίων και να καταθέσω μαζί τον οβολό μου Razz και έπειτα να τα πούμε ένα χεράκι με την ιδιοκτήτρια περι μετακόμισης και τα σχετικά!
Κάποιο απόγευμα όμως, μες την εβδομάδα θα συναντηθούμε και μην βγάλεις κιχ, ξέρω τι θα πείς... όλο λες... εξυπνάδες...μπόκ-ντορβά (ψάξε να βρεις τι σημαίνει, δε σου λέω Razz)
[/quote

Σιγά τα οπίσθια.χχαχαχαχχαχααχχα
Αμάν με αυτό το σπίτι.Να το κλείσεις να μετακομίσεις να ησυχάσω.Αλλά όλο πιο μακριά μου πας.Πως να το πάρω αυτό?ε?Και όχι τίποτα άλλο θα χάσουμε και τα γλυκά απο το Ντολτσέζα.

didumomama

didumomama
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
NeNaKi_Gr έγραψε:... σήμερις απ' το πρωί τρέχω και ούτε τ' απόγευμα ημπορώ διότι έχω να πάω για την υπογραφή των συμβολαίων και να καταθέσω μαζί τον οβολό μου Razz και έπειτα να τα πούμε ένα χεράκι με την ιδιοκτήτρια περι μετακόμισης και τα σχετικά!

Καλορίζικο το καινούριο σας σπιτάκι!
Μακάρι σε αυτό να ακούσεις τα χαρμόσυνα μαντάτα μιας εγκυμοσύνης και σύντομα.
Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 16 417472

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:κοριτσια μου ευτυχως δν ηταν εγκεφαλικο.δν φανηκε να εχει ουτε θρομβο ουτε καποιο σπασμενο αγγειο κ τωρα θα κανει υπερηχο να δουν κ τον λεμφαδενα του που ειχε πρηστει πριν καποιες μερες....ουφ το ποσο ανακουφηστηκα δν λεγεται!!!
ευτυχως μαρακι δεν ηταν κατι σοβαρο.περαστικα να ειναι.

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
TΟΥΡΤΙΤΣΑ έγραψε:
thequeen86 έγραψε:κοριτσια μου ευτυχως δν ηταν εγκεφαλικο.δν φανηκε να εχει ουτε θρομβο ουτε καποιο σπασμενο αγγειο κ τωρα θα κανει υπερηχο να δουν κ τον λεμφαδενα του που ειχε πρηστει πριν καποιες μερες....ουφ το ποσο ανακουφηστηκα δν λεγεται!!!
ευτυχως μαρακι δεν ηταν κατι σοβαρο.περαστικα να ειναι.

ευτυχως δν λες τπτ!!!!!!!!!!

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Θέλω για πρωτοχρονιάτικο δώρο ένα θετικό τέστ εγκυμοσύνης. Laughing
Τι θα γίνει Άγιε μου Βασίλη θα βάλεις και εσύ το χεράκι σου?Εμείς ότι ήταν να βάλουμε το βάλαμε και με το παραπάνω.
Wink

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
thequeen86 έγραψε:κοριτσια μου ευτυχως δν ηταν εγκεφαλικο.δν φανηκε να εχει ουτε θρομβο ουτε καποιο σπασμενο αγγειο κ τωρα θα κανει υπερηχο να δουν κ τον λεμφαδενα του που ειχε πρηστει πριν καποιες μερες....ουφ το ποσο ανακουφηστηκα δν λεγεται!!!

Το πρωι που διάβασα το μήνυμα σου έφερα τον εαυτό μου στην θέση σου και στεναχωρήθηκα τόσο πολύ!!! Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 16 534787
Πάλι καλά κοπέλα μου!! Περαστικά σας να είναι όλα!!!

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σημερα η μερα μου ηταν σκατα ολη μερα ημουν μες την πιεση και στο κλαμα!
με πηραν τηλ απ την δουλεια να επιστρεψω απροοπτα απ την μια ειναι καλα γτ δεν εχουμε λεφτα. αλλα απ την αλλη δε θελω να αφησω το μωρο πρεπει να κοψω το θηλασμο προσπαθησα τοσο πολυ και χαιρομουν τοσο πολυ που θηλαζω ηθελα να θηλασω οσο παει. μου κακοφανηκε παααρα πολυ. ξερω οτι δεν υπαρχει επιλογη και πρεπει να επιστρεψω αλλα δε ξερω σε τι ψυχολογικη κατασταση θα μαι. και προσθεσω οτι η δουλεια μου ειναιμε βαρδιες και εκει ειναι το μεγαλυτερο λουκι 6-2 2-10 10-6 πως θα βγαζω το μωρο χαραματα εξω? καθομαι και τον κοιταζω και καθε φορα σκεφτομαι οτι δε θα μαι διπλα του και δε θα θηλαζω και κλαιω συνεχεια δε μπορω με πηρε απο κατω.....

συγνωμη για το μεγαλο ποστ

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evvi έγραψε:σημερα η μερα μου ηταν σκατα ολη μερα ημουν μες την πιεση και στο κλαμα!
με πηραν τηλ απ την δουλεια να επιστρεψω απροοπτα απ την μια ειναι καλα γτ δεν εχουμε λεφτα. αλλα απ την αλλη δε θελω να αφησω το μωρο πρεπει να κοψω το θηλασμο προσπαθησα τοσο πολυ και χαιρομουν τοσο πολυ που θηλαζω ηθελα να θηλασω οσο παει. μου κακοφανηκε παααρα πολυ. ξερω οτι δεν υπαρχει επιλογη και πρεπει να επιστρεψω αλλα δε ξερω σε τι ψυχολογικη κατασταση θα μαι. και προσθεσω οτι η δουλεια μου ειναιμε βαρδιες και εκει ειναι το μεγαλυτερο λουκι 6-2 2-10 10-6 πως θα βγαζω το μωρο χαραματα εξω? καθομαι και τον κοιταζω και καθε φορα σκεφτομαι οτι δε θα μαι διπλα του και δε θα θηλαζω και κλαιω συνεχεια δε μπορω με πηρε απο κατω.....

συγνωμη για το μεγαλο ποστ


μην στεναχωριεσαι βρε κουκλιτσα μου σε παρακαλω...ειναι παλουκι ολο αυτο αλλα τι να γινει...γιατι δεν κανεις τραπεζα γαλακτος για να πινει το γαλατακι σου...???ε συμπεθερουλα μου...??? Very Happy

cassiani

cassiani
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evvi έγραψε:σημερα η μερα μου ηταν σκατα ολη μερα ημουν μες την πιεση και στο κλαμα!
με πηραν τηλ απ την δουλεια να επιστρεψω απροοπτα απ την μια ειναι καλα γτ δεν εχουμε λεφτα. αλλα απ την αλλη δε θελω να αφησω το μωρο πρεπει να κοψω το θηλασμο προσπαθησα τοσο πολυ και χαιρομουν τοσο πολυ που θηλαζω ηθελα να θηλασω οσο παει. μου κακοφανηκε παααρα πολυ. ξερω οτι δεν υπαρχει επιλογη και πρεπει να επιστρεψω αλλα δε ξερω σε τι ψυχολογικη κατασταση θα μαι. και προσθεσω οτι η δουλεια μου ειναιμε βαρδιες και εκει ειναι το μεγαλυτερο λουκι 6-2 2-10 10-6 πως θα βγαζω το μωρο χαραματα εξω? καθομαι και τον κοιταζω και καθε φορα σκεφτομαι οτι δε θα μαι διπλα του και δε θα θηλαζω και κλαιω συνεχεια δε μπορω με πηρε απο κατω.....

συγνωμη για το μεγαλο ποστ

Άχου μωρέ.Μην στεναχωριέσαι.Είναι πολύ δύσκολο το ξέρω αλλά μην σε παίρνει απο κάτω.Ποιός θα σου κρατάει το μωρό?Εχείς βοήθεια?Και το θηλασμό ίσως αν βγάζεις γαλατάκι και του το δίνει αυτός που το κρατάει να καταφέρεις να μην σταματησεις.Είναι πολύ δύσκολο γιατί είναι πολύ μωρούλι ακόμα και νιώθεις πως το εγκαταλείπεις αλλά δεν είναι έτσι.

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
spapastamou έγραψε:
evvi έγραψε:σημερα η μερα μου ηταν σκατα ολη μερα ημουν μες την πιεση και στο κλαμα!
με πηραν τηλ απ την δουλεια να επιστρεψω απροοπτα απ την μια ειναι καλα γτ δεν εχουμε λεφτα. αλλα απ την αλλη δε θελω να αφησω το μωρο πρεπει να κοψω το θηλασμο προσπαθησα τοσο πολυ και χαιρομουν τοσο πολυ που θηλαζω ηθελα να θηλασω οσο παει. μου κακοφανηκε παααρα πολυ. ξερω οτι δεν υπαρχει επιλογη και πρεπει να επιστρεψω αλλα δε ξερω σε τι ψυχολογικη κατασταση θα μαι. και προσθεσω οτι η δουλεια μου ειναιμε βαρδιες και εκει ειναι το μεγαλυτερο λουκι 6-2 2-10 10-6 πως θα βγαζω το μωρο χαραματα εξω? καθομαι και τον κοιταζω και καθε φορα σκεφτομαι οτι δε θα μαι διπλα του και δε θα θηλαζω και κλαιω συνεχεια δε μπορω με πηρε απο κατω.....

συγνωμη για το μεγαλο ποστ


μην στεναχωριεσαι βρε κουκλιτσα μου σε παρακαλω...ειναι παλουκι ολο αυτο αλλα τι να γινει...γιατι δεν κανεις τραπεζα γαλακτος για να πινει το γαλατακι σου...???ε συμπεθερουλα μου...??? Very Happy

το σκεφτηκα αυτο με το γαλα και γινετε να του αφηνω 2-3 μπιμπερο να πινει αλλα στην δουλεια εγω τι θα κανω 8 ωρες θα πρηζομαι πως θα το βγαζω? θα πρηζομαι και θα ποναω

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evvi έγραψε:
spapastamou έγραψε:
evvi έγραψε:σημερα η μερα μου ηταν σκατα ολη μερα ημουν μες την πιεση και στο κλαμα!
με πηραν τηλ απ την δουλεια να επιστρεψω απροοπτα απ την μια ειναι καλα γτ δεν εχουμε λεφτα. αλλα απ την αλλη δε θελω να αφησω το μωρο πρεπει να κοψω το θηλασμο προσπαθησα τοσο πολυ και χαιρομουν τοσο πολυ που θηλαζω ηθελα να θηλασω οσο παει. μου κακοφανηκε παααρα πολυ. ξερω οτι δεν υπαρχει επιλογη και πρεπει να επιστρεψω αλλα δε ξερω σε τι ψυχολογικη κατασταση θα μαι. και προσθεσω οτι η δουλεια μου ειναιμε βαρδιες και εκει ειναι το μεγαλυτερο λουκι 6-2 2-10 10-6 πως θα βγαζω το μωρο χαραματα εξω? καθομαι και τον κοιταζω και καθε φορα σκεφτομαι οτι δε θα μαι διπλα του και δε θα θηλαζω και κλαιω συνεχεια δε μπορω με πηρε απο κατω.....

συγνωμη για το μεγαλο ποστ


μην στεναχωριεσαι βρε κουκλιτσα μου σε παρακαλω...ειναι παλουκι ολο αυτο αλλα τι να γινει...γιατι δεν κανεις τραπεζα γαλακτος για να πινει το γαλατακι σου...???ε συμπεθερουλα μου...??? Very Happy

το σκεφτηκα αυτο με το γαλα και γινετε να του αφηνω 2-3 μπιμπερο να πινει αλλα στην δουλεια εγω τι θα κανω 8 ωρες θα πρηζομαι πως θα το βγαζω? θα πρηζομαι και θα ποναω


ισως αν βρεις τροπο να βγαζεις μια φορα στην δουλεια...???κριμα ειναι σε κανα 3μηνο θα πινουν λιγοτερο γαλατακι...μην στεναχωριεσαι κουκλιτσα μου κανε ο,τι θεωρεις πιο βολικο για εσας....

thequeen86

thequeen86
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσια....ο πατερας παραμενει μεσα για νοσηλεια κ για να δουν τι στο καλο προκαλεσε αυτο.εχει κανει 4 υπερηχους κ 2 αξονικες.στη 2η ειδαν οτι το συκωτη του εχει πολυ λιπος γυρω γυρω...η μανα μου ειναι μεσα στη φρικη κ τι να πρωτοπαλεψει? τον πατερα μου την δουλεια η την μικρη μου αδερφη???

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
spapastamou έγραψε:
evvi έγραψε:
spapastamou έγραψε:
evvi έγραψε:σημερα η μερα μου ηταν σκατα ολη μερα ημουν μες την πιεση και στο κλαμα!
με πηραν τηλ απ την δουλεια να επιστρεψω απροοπτα απ την μια ειναι καλα γτ δεν εχουμε λεφτα. αλλα απ την αλλη δε θελω να αφησω το μωρο πρεπει να κοψω το θηλασμο προσπαθησα τοσο πολυ και χαιρομουν τοσο πολυ που θηλαζω ηθελα να θηλασω οσο παει. μου κακοφανηκε παααρα πολυ. ξερω οτι δεν υπαρχει επιλογη και πρεπει να επιστρεψω αλλα δε ξερω σε τι ψυχολογικη κατασταση θα μαι. και προσθεσω οτι η δουλεια μου ειναιμε βαρδιες και εκει ειναι το μεγαλυτερο λουκι 6-2 2-10 10-6 πως θα βγαζω το μωρο χαραματα εξω? καθομαι και τον κοιταζω και καθε φορα σκεφτομαι οτι δε θα μαι διπλα του και δε θα θηλαζω και κλαιω συνεχεια δε μπορω με πηρε απο κατω.....

συγνωμη για το μεγαλο ποστ


μην στεναχωριεσαι βρε κουκλιτσα μου σε παρακαλω...ειναι παλουκι ολο αυτο αλλα τι να γινει...γιατι δεν κανεις τραπεζα γαλακτος για να πινει το γαλατακι σου...???ε συμπεθερουλα μου...??? Very Happy

το σκεφτηκα αυτο με το γαλα και γινετε να του αφηνω 2-3 μπιμπερο να πινει αλλα στην δουλεια εγω τι θα κανω 8 ωρες θα πρηζομαι πως θα το βγαζω? θα πρηζομαι και θα ποναω


ισως αν βρεις τροπο να βγαζεις μια φορα στην δουλεια...???κριμα ειναι σε κανα 3μηνο θα πινουν λιγοτερο γαλατακι...μην στεναχωριεσαι κουκλιτσα μου κανε ο,τι θεωρεις πιο βολικο για εσας....
εβη μν στεναχωριεσαι κουκλιτσα,μπωρεις να πας καπου να μν σε βλεπει κανενας κ να βγαζεις κ το βαζεις στην τσαντα σου πολυ ζορι αλλα ετσι οπως ειναι η εποχες δεν μπωρεις να κανεις αλλιως!!τουλαχιστον εχεις ανθρωπο εμπιστοσυνης να σε βοηθαει
,

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
η μαμα μου και η πεθερα μου θα το προσεχουν. την μανα μου την εμπιστευομαι αλλα την πεθερα δε ξερω γτ ειναι και μεγαλη και δεν την εχω δει ποτε ουτε πανα να τον αλλαζει. και γαλα δε μπορω να βγαζω εκει που δουλευω δε γινετε να φυγω λεπτο.ασε που αμα παω θα ειμαστε αντιθετες βαρδιες με τον αντρα μου οποτε θα ψιλοχαθουμε και μεταξυ μας.
και δεν γινετε με εναν μισθο το καταλαβαινω.αλλα ηλπιζα να γυριζα οταν εληγε το ταμειο μου δλδ τον μαρτη θα ταν πιο μεγαλος τοτε.
και με νευριαζουν αλλοι που δε με καταβαινουν και με λενε και εγωιστρια γτ ποιον αλλον τετοιες εποχες τον περνει το αφεντικο του να τον ζητησει πισω? και εγω το παιζω δυσκολη

spapastamou

spapastamou
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evvi έγραψε:η μαμα μου και η πεθερα μου θα το προσεχουν. την μανα μου την εμπιστευομαι αλλα την πεθερα δε ξερω γτ ειναι και μεγαλη και δεν την εχω δει ποτε ουτε πανα να τον αλλαζει. και γαλα δε μπορω να βγαζω εκει που δουλευω δε γινετε να φυγω λεπτο.ασε που αμα παω θα ειμαστε αντιθετες βαρδιες με τον αντρα μου οποτε θα ψιλοχαθουμε και μεταξυ μας.
και δεν γινετε με εναν μισθο το καταλαβαινω.αλλα ηλπιζα να γυριζα οταν εληγε το ταμειο μου δλδ τον μαρτη θα ταν πιο μεγαλος τοτε.
και με νευριαζουν αλλοι που δε με καταβαινουν και με λενε και εγωιστρια γτ ποιον αλλον τετοιες εποχες τον περνει το αφεντικο του να τον ζητησει πισω? και εγω το παιζω δυσκολη


κι εσυ γραφτους ολους εκει που δεν πιανει μελανι και κανε ο,τι θεωρειτε εσυ κι ο αντρας σου καλυτερο για την οικογενεια σας!

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
spapastamou έγραψε:
evvi έγραψε:η μαμα μου και η πεθερα μου θα το προσεχουν. την μανα μου την εμπιστευομαι αλλα την πεθερα δε ξερω γτ ειναι και μεγαλη και δεν την εχω δει ποτε ουτε πανα να τον αλλαζει. και γαλα δε μπορω να βγαζω εκει που δουλευω δε γινετε να φυγω λεπτο.ασε που αμα παω θα ειμαστε αντιθετες βαρδιες με τον αντρα μου οποτε θα ψιλοχαθουμε και μεταξυ μας.
και δεν γινετε με εναν μισθο το καταλαβαινω.αλλα ηλπιζα να γυριζα οταν εληγε το ταμειο μου δλδ τον μαρτη θα ταν πιο μεγαλος τοτε.
και με νευριαζουν αλλοι που δε με καταβαινουν και με λενε και εγωιστρια γτ ποιον αλλον τετοιες εποχες τον περνει το αφεντικο του να τον ζητησει πισω? και εγω το παιζω δυσκολη


κι εσυ γραφτους ολους εκει που δεν πιανει μελανι και κανε ο,τι θεωρειτε εσυ κι ο αντρας σου καλυτερο για την οικογενεια σας!
το συζητουσαμε και ειπαμε οτι δε βγαινουμε αλλιως οικονομικα εχουμε και το γαμο μεσα σε ολα αυτα.

αλλα πριν μου ειπε οτι αν ειναι να κλαιω ολη μερα και να μαι χαλια καλυτερα να μην παω κι ας ζοριστουμε
αλλα κοριτσια ξερω και εγω πως δε γινετε......

Σούλα

Σούλα
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλό ξημέρωμα κορίτσια...

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καληνύχτα Σούλα!

Εύη, καταλαβαίνω πόσο δύσκολο πρέπει να είναι αλλά σκέψου τη θετική πλευρά: έχεις δουλείτσα ξανά! Θα περάσουν οι πρώτες μέρες και μετά θα συνηθίσεις!

Αν όμως βλέπεις πως δεν το αντέχεις και αφού και ο άντρας σου είναι σύμφωνος, μην το κάνεις αν δεν είσαι έτοιμη.

βανια

βανια
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα κοριτσια....ο πατερας παραμενει μεσα για νοσηλεια κ για να δουν τι στο καλο προκαλεσε αυτο.εχει κανει 4 υπερηχους κ 2 αξονικες.στη 2η ειδαν οτι το συκωτη του εχει πολυ λιπος γυρω γυρω...η μανα μου ειναι μεσα στη φρικη κ τι να πρωτοπαλεψει? τον πατερα μου την δουλεια η την μικρη μου αδερφη???
Καλησπέρα εύχομαι περαστικά στον μπαμπά σου , είπες ότι είναι στο Τζάνειο ; έχει καλούς γιατρούς σε ποια κλινική είναι ;

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καληνυχτα κοριτσια!
δεν αντεχω αλλο απ την πιεση θα σπασει το κεφαλι μου.

Vivian

Vivian
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τωρα καταφερα να μπω και να σας διαβασω!

Μαρακι ευτυχως ολα πηγαν καλα με τον μπαμπακα χαρηκα πολύ!!

Ευη μου ξερω οτι και σου πουμε ειναι δυσκολο αλλα σκεψου οτι το κανεις και για τον μπεμπη!

Νενα με το καλο η μετακομιση!

Κοριτσιααααααααααμε βλεπω να γενναω! Εχω συσπασουλες απο χτες!!!!Ουφφφφφφ πρεπει να ετοιμαζομαι σιγα σιγα!!! Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 16 534787 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 16 534787 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 16 534787 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 16 534787 Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 16 534787

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Με το καλό Βίβιαν!

Καληνύχτα σε όλες!

koukida

koukida
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Vivian έγραψε:Τωρα καταφερα να μπω και να σας διαβασω!

Μαρακι ευτυχως ολα πηγαν καλα με τον μπαμπακα χαρηκα πολύ!!

Ευη μου ξερω οτι και σου πουμε ειναι δυσκολο αλλα σκεψου οτι το κανεις και για τον μπεμπη!

Νενα με το καλο η μετακομιση!

Κοριτσιααααααααααμε βλεπω να γενναω! Εχω συσπασουλες απο χτες!!!!Ουφφφφφφ πρεπει να ετοιμαζομαι σιγα σιγα!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


καλημερα κοριτσια

ελα βρε Βιβιαν- ξεκουρασου οσο μπορεις περισσοτερο- θα δεις που θα ερθει στην ώρα του- μην ανησυχεις. Very Happy

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα σε όλες!!!
Βίβιαν,να πω με το καλό???Μήπως οι συσπασούλες είναι αθώες??
Όπως και να'χει,καλή λευτεριά να 'χεις!!!!!!

Τι έγινε,Νίνα (stefanakos)???Ακόμα στας εξοχάς είσαι???Ή προσπαθείς να εγκληματιστεις???χιχιχι!!!!
Εύχομαι να περνάτε τέλεια!!!!

Εύη μου,όπως τα λες εσύ θυμάμαι την κουμπαρίτσα μου,όταν ήταν να γυρίσει στην δουλειά.
Το σκεφτόταν όλο αυτό που σκέφτεσαι κι εσύ...Τελικά,γύρισε και σε λίγο καιρό προσαρμόστηκε.Ταλαιπωρήθηκαν,ιδίως στην αρχή,ναι μεν,αλλά εντέλει βρήκαν τους ρυθμούς τους.Σκέψου θετικά και ψάξου μέσα σου να βρεις δυνάμεις!!!
Για το παιδί σου,ρε γμτ!!!!! Tι σκέφτεστε αυτή τη στιγμή; #15 - Σελίδα 16 417472

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημερουδιαααα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 16 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις