Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
11 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 11 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoulaki έγραψε:Koritsia genisa 2.5 to mesimeri me oliki kaisariki.me balance grigora giatiden eixekalous palmous.2900 k 52 podous


ΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!! Τι βλεπουν τα ματακια μου!!!!!!!!!!!!!!
Ενα παιδαρο γεννησες κοριτσακι!!!!!!!!
Να σου ζησει !!!!!!!! Να ειναι γερο και καλοτυχο !!!!!!!!!!!!!! Καλο σαραντισμο να εχετε !!!!!!!!!!!! ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!#2 - Σελίδα 21 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!#2 - Σελίδα 21 417472 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!#2 - Σελίδα 21 417472
ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!#2 - Σελίδα 21 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!#2 - Σελίδα 21 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!#2 - Σελίδα 21 50580
Υπομονη με τα πονακια !!!! Θα περασουν !!!

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
marinaki <3 <3 έγραψε: Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad κοριτσια δεν ξερω αν ξαναμπω ειμαι χαλια ,δεν ξερω αν σε λιγες μερες αν θα εχω το μωρο μου,αν κ τι θα γινει πειρα ασχημα νεα σημερα κ την παρασκευει περιμενω ,εκανα αμνιοπαρακεντηση με εστυλε κατευθειαν η γυναικολογως,κ την παρασκευει θα ξερουμε τι γινεται ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ κ δεν θελω να σας χαλασω κ εσας την ψυχολογια,αν βγει χαλια η απαντησει απο την αμνοιοπ....εχει συνδρομο φιλαδελφια ετσι μας ειπε κ οτι θα αναγκαστω να αποχωριστω το αγκελουδι μου κοριτσια δεν την παλευο αλλο μεχρι χθες χαιρομουν κ ηρθαν τα πανω κατω στα καλα καθουμενα γτ θεε μου γτ!!!!!!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad καντε μια προσευχει σας παρακαλω να βγουν καλα τ αποτελεσματα,μας ειδε κ η γιατρος που εκανε την αμνιοπ κ ειδε πολυ καλα το μωρο μονο αυτο το προβληματακη στενοσης πνευμονικης βαλβιδας αχ θεεο μουυυυυυυυυ δεν αντεχω να το σκευτοοοοο Sad Sad Sad Sad Sad οτι αν ......................θα πεθανω Sad Sad


Μαρινακι μου γλυκο !!!!! Να σου πω οτι σε νιωθω και σε καταλαβαινω !!!!
Οτι θελεις και χρειαστεις ειμαι εδω και μην σκεφτεσαι οτι θα με στεναχωρησεις!!!! Ολα θα πανε καλα με την βοηθεια του θεου και της Παναγιας !!!

marinaki <3 <3


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tomaraki έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε: Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad κοριτσια δεν ξερω αν ξαναμπω ειμαι χαλια ,δεν ξερω αν σε λιγες μερες αν θα εχω το μωρο μου,αν κ τι θα γινει πειρα ασχημα νεα σημερα κ την παρασκευει περιμενω ,εκανα αμνιοπαρακεντηση με εστυλε κατευθειαν η γυναικολογως,κ την παρασκευει θα ξερουμε τι γινεται ΕΙΜΑΙ ΧΑΛΙΑ κ δεν θελω να σας χαλασω κ εσας την ψυχολογια,αν βγει χαλια η απαντησει απο την αμνοιοπ....εχει συνδρομο φιλαδελφια ετσι μας ειπε κ οτι θα αναγκαστω να αποχωριστω το αγκελουδι μου κοριτσια δεν την παλευο αλλο μεχρι χθες χαιρομουν κ ηρθαν τα πανω κατω στα καλα καθουμενα γτ θεε μου γτ!!!!!!! Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad καντε μια προσευχει σας παρακαλω να βγουν καλα τ αποτελεσματα,μας ειδε κ η γιατρος που εκανε την αμνιοπ κ ειδε πολυ καλα το μωρο μονο αυτο το προβληματακη στενοσης πνευμονικης βαλβιδας αχ θεεο μουυυυυυυυυ δεν αντεχω να το σκευτοοοοο Sad Sad Sad Sad Sad οτι αν ......................θα πεθανω Sad Sad


Μαρινακι μου γλυκο !!!!! Να σου πω οτι σε νιωθω και σε καταλαβαινω !!!!
Οτι θελεις και χρειαστεις ειμαι εδω και μην σκεφτεσαι οτι θα με στεναχωρησεις!!!! Ολα θα πανε καλα με την βοηθεια του θεου και της Παναγιας !!!
τομαρακη μου το ξερω οτι με καταλαβενεις κ σ ευχαριστω ολοι μου λενε θετικη σκεψει αλλα πως με τη δυναμη προσπαθω προσπαθω προσπαθωωωωω χαμογελαω ,γελαω κ μεσα μου κλαιω ...αχ αυριο θα ξερω,ο μπεμπης μου ειναι ηταν 415 κ χθες ηταν 834γρ μεγαλωσε κ μου εδωσε κ φωτο 3d κ μοιαζει πολυ τον μπαμπα του ...το βλεπω συνεχεια την φωτο κ την αγκαλιαζω μακαρη να πανε ολα καλα κ ευχομαι να μν αγκαλιασω μονο την φωτο κ να ερθει η ωρα να πανε καλα και να το παρω αγκαλια,ευχαριστω και παλι φιλια Sad

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!!!!ΕΛΕΙΠΑ ΠΑΛΙ 2 ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΔΟΥΛΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ...Κ ΕΠΑΝΗΛΘΑ Very Happy

ΒΑΣΟΥΛΑΚΙ!!!!!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!#2 - Σελίδα 21 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!#2 - Σελίδα 21 50580 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!#2 - Σελίδα 21 50580
ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΟ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΣΕ ΟΛΗ ΤΟΥ ΤΗ ΖΩΗ ΚΑΛΗ ΜΟΥ!!!!! Very Happy
ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ-ΔΥΟ ΜΕΡΟΥΛΕΣ,ΑΝ Κ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ Κ ΔΕΝ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙΣ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!#2 - Σελίδα 21 215994
ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ Κ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΜΕ ΤΟ ΑΓΑΠΑΚΙ ΣΑΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ santa

ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙΣ ΕΤΣΙ.ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟΥΛΑ ΕΙΣΑΙ,ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΚΑΚΟ..ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΒΡΕ ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ.ΑΠΛΑ ΜΠΗΚΕΣ ΣΤΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΤΗΣ ΑΜΝΙΟΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΠΟΚΛΕΙΣΟΥΝ ΚΑΤΙ,ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΚΑΛΥΜΜΕΝΟΙ.
ΕΓΩ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΠΡΟΣΕΥΧΗ ΣΟΥ Κ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΙΣΤΗ.
ΕΙΜΑΣΤΕ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ Κ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ.ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!#2 - Σελίδα 21 417472

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Manoula 24 το σιδηρο ειναι....και σιγουρα το λιγοτερο ειναι το χρωμα...το προβλημα κ η φρικη ειναι οταν εχεις δυσκοιλιοτητα!αστα να πανε..εμενα παντως με επιασε λιγες φορες..και αυτες μετα τον 8 ..ειμαι τυχερη!!!
Vasoulaki μου πως πας?το νινι?ολα καλα?
marinaki θα ερθει η στιγμη που θα το κρατας στην αγκαλιτσα σου....
Paparouna? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!#2 - Σελίδα 21 215994

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
crazymama27 έγραψε:Manoula 24 το σιδηρο ειναι....και σιγουρα το λιγοτερο ειναι το χρωμα...το προβλημα κ η φρικη ειναι οταν εχεις δυσκοιλιοτητα!αστα να πανε..εμενα παντως με επιασε λιγες φορες..και αυτες μετα τον 8 ..ειμαι τυχερη!!!
Vasoulaki μου πως πας?το νινι?ολα καλα?
marinaki θα ερθει η στιγμη που θα το κρατας στην αγκαλιτσα σου....
Paparouna? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!#2 - Σελίδα 21 215994

CRAZY ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ????ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΜΑΛΛΑΚΙ ΣΟΥ!ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΛΑΓΗ Ε?? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!#2 - Σελίδα 21 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!#2 - Σελίδα 21 215994 ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!#2 - Σελίδα 21 215994
ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ???

manoula_24xr

manoula_24xr
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
crazymama27 έγραψε:Manoula 24 το σιδηρο ειναι....και σιγουρα το λιγοτερο ειναι το χρωμα...το προβλημα κ η φρικη ειναι οταν εχεις δυσκοιλιοτητα!αστα να πανε..εμενα παντως με επιασε λιγες φορες..και αυτες μετα τον 8 ..ειμαι τυχερη!!!
Vasoulaki μου πως πας?το νινι?ολα καλα?
marinaki θα ερθει η στιγμη που θα το κρατας στην αγκαλιτσα σου....
Paparouna? ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!#2 - Σελίδα 21 215994

Τι εννοεις το σιδηρο ειναι????Σεχασα λιγο γτ δν θυμαμαι σ εποιο απαντας...

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="marinaki <3 <3"]
tomaraki έγραψε:
marinaki <3 <3 έγραψε:
Μαρινακι μου γλυκο !!!!! Να σου πω οτι σε νιωθω και σε καταλαβαινω !!!!
Οτι θελεις και χρειαστεις ειμαι εδω και μην σκεφτεσαι οτι θα με στεναχωρησεις!!!! Ολα θα πανε καλα με την βοηθεια του θεου και της Παναγιας !!!
τομαρακη μου το ξερω οτι με καταλαβενεις κ σ ευχαριστω ολοι μου λενε θετικη σκεψει αλλα πως με τη δυναμη προσπαθω προσπαθω προσπαθωωωωω χαμογελαω ,γελαω κ μεσα μου κλαιω ...αχ αυριο θα ξερω,ο μπεμπης μου ειναι ηταν 415 κ χθες ηταν 834γρ μεγαλωσε κ μου εδωσε κ φωτο 3d κ μοιαζει πολυ τον μπαμπα του ...το βλεπω συνεχεια την φωτο κ την αγκαλιαζω μακαρη να πανε ολα καλα κ ευχομαι να μν αγκαλιασω μονο την φωτο κ να ερθει η ωρα να πανε καλα και να το παρω αγκαλια,ευχαριστω και παλι φιλια Sad


Δεν θελω να σου πω για την προηγουμενη εγκυμοσυνη γιατι δεν το θεωρω σωστο!Θα σου πω μονο οτι και σε αυτη δεν περασα λιγα !! Στην αυχενικη δεν μεγαλωνε το ρινικο οστο ...το οποιο ειναι δειγμα για συνδρομο νταουν ...πηγα μετα απο 10 μερες και ολα καλα !!! Στο Β επιπεδου ειχαμε ασβεστωματα στην καρδουλα του !!!Το οποιο παλι ειναι ενδειξη για συνδρομο !!! Μου ελεγαν να κανω αμνιοπαρακεντηση !! Δεν εκανα !!! Γιατι το μωρο ειναι υγιεστατο !!! Μετα απο 20 Μερες τιποτα !!!!!!!!! Ολα φευγανε σαν θαυμα !! Γι'αυτο στο λεω !!! Ξερω οτι στεναχωριεσαι και οτι πραγματικα θες να κλαψεις !! Καντο !! Αλλα θα πρεπει εσυ να δωσεις τη μαχη για τον ΜΠΕΜΠΗ σου!! Για να μπορεσει και αυτος να πολεμησει με τον Δικο του τροπο !!! Κουραγιο και θα δεις ολα θα πανε καλα !!!!!!!!!!! Μην απογοητευεσαι απο τωρα !!!!!!! Δεν εχει τελειωσει τιποτα ακομα !!! ΟΚ ?????????

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Manoula 24 sorryyyyy μπερδευτηκα!!!!!
paparounitsa υπερπαραγωγη το μαλλι....ασε !οπου παω με κοιτανε σαν αξιοπεριεργο..ειμαι κ εγκυος και τους φαινετε κουλο προφανως!
καλα ειμαι το βραδυ εχω θεμα κ δεν μπορω να κοιμηθωωωωωω δεν με βολευει η κοιλια μου απο το βαρος σε σημειο που ποναω....καποιες φορες!ΑΠΑΛΕΥΤΟ!!!!περιμενω πως κ πως την αλλη εβδομαδα να με δει η γιατρος μου μηπως δω φως στο τουνελ....εσυ πως πας?

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
crazymama27 έγραψε:Manoula 24 sorryyyyy μπερδευτηκα!!!!!
paparounitsa υπερπαραγωγη το μαλλι....ασε !οπου παω με κοιτανε σαν αξιοπεριεργο..ειμαι κ εγκυος και τους φαινετε κουλο προφανως!
καλα ειμαι το βραδυ εχω θεμα κ δεν μπορω να κοιμηθωωωωωω δεν με βολευει η κοιλια μου απο το βαρος σε σημειο που ποναω....καποιες φορες!ΑΠΑΛΕΥΤΟ!!!!περιμενω πως κ πως την αλλη εβδομαδα να με δει η γιατρος μου μηπως δω φως στο τουνελ....εσυ πως πας?

ΤΟ ΒΡΑΔΥ Ε???ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΖΟΡΙΖΟΜΑΙ,ΜΕ ΠΛΑΚΩΝΟΥΝ Κ ΤΑ ΣΚΕΠΑΣΜΑΤΑ!ΧΑΧΑΑΧΑΧ Laughing
ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΒΟΥΝΑΛΑΚΙΑ,ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΜΕΡΙΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!#2 - Σελίδα 21 215994
ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΩΡΑ Κ ΓΙΑ ΣΕΝΑ Ε?ΠΩΠΩ ΤΙ ΚΑΛΑΑΑΑΑ!!!Κ ΕΓΩ ΑΝΥΠΟΜΩΝΩ ΠΟΛΥΥΥΥ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!#2 - Σελίδα 21 215994

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
paparouna έγραψε:
crazymama27 έγραψε:Manoula 24 sorryyyyy μπερδευτηκα!!!!!
paparounitsa υπερπαραγωγη το μαλλι....ασε !οπου παω με κοιτανε σαν αξιοπεριεργο..ειμαι κ εγκυος και τους φαινετε κουλο προφανως!
καλα ειμαι το βραδυ εχω θεμα κ δεν μπορω να κοιμηθωωωωωω δεν με βολευει η κοιλια μου απο το βαρος σε σημειο που ποναω....καποιες φορες!ΑΠΑΛΕΥΤΟ!!!!περιμενω πως κ πως την αλλη εβδομαδα να με δει η γιατρος μου μηπως δω φως στο τουνελ....εσυ πως πας?

ΤΟ ΒΡΑΔΥ Ε???ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ Κ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΖΟΡΙΖΟΜΑΙ,ΜΕ ΠΛΑΚΩΝΟΥΝ Κ ΤΑ ΣΚΕΠΑΣΜΑΤΑ!ΧΑΧΑΑΧΑΧ Laughing
ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ Η ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΒΟΥΝΑΛΑΚΙΑ,ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΟΤΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΠΑΕΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΗ ΜΙΑ ΜΕΡΙΑ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!#2 - Σελίδα 21 215994
ΠΛΗΣΙΑΖΕΙ Η ΩΡΑ Κ ΓΙΑ ΣΕΝΑ Ε?ΠΩΠΩ ΤΙ ΚΑΛΑΑΑΑΑ!!!Κ ΕΓΩ ΑΝΥΠΟΜΩΝΩ ΠΟΛΥΥΥΥ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!#2 - Σελίδα 21 215994
αχ τελεια αισθηση!κωλαρακια τουρλωνει ο μαγκας μου δεν ξερω ....ταμπουρλο η κοιλια!μια μερα εκει που καθομουν καταλαβα 100% την πατουσιτσα του!!!!!!ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ!
αχ προς το τελος φιλεναδα ειναι δυσκολα τα πραγματα αλλα χαλαλι στο τελος εισαι..!

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Κοριτσια μου τι κανετε..??εγω χαλια.......μου ανεβηκε λιγο η πιεση παλι και εφτασα στους 140 παλμους.......ταχυκαρδιες φουλ.....πηγα στο νοσοκομειο.....μου καναν εξετασεις ειχα δυσπνοια μου παν να παρακολουθω την πιεση μου 2 φορες την μερα,μια εξεταση ηταν οριακη και μου παν να μαζευω τα ουρα ενα 24ωρο.......να δουμε τι θα δειξει και αυτη η εξεταση......σημερα ειμαι λιγο ποιο καλα.....τωρα πολυ ζορε εχω........να σας πω την αληθεια το γιατρο μου τον ειχα λατρεψει ειναι προσχαρος ανθρωπος και καλος...τωρα δεν ξερω τι εχω παθει και δεν ειμαι καθολου σιγουρη γιαυτον τι να κανω.....??υπομονη κ προσευχη μονο ωστε να πανε ολα καλα και να γεννηθει η μικρη στην ωρα της μου την βρηκαν χθες μια βδομαδα μεγαλυτερη...κ 1700 οχι 2 που την ειχε βρει το ντοπλερ που εκανα την δευτερα φαινεται απο μηχανημα σε μηχανημα αλλαζει............ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ προσευχομαι για σενα και το μπεμπαρο σου καλα αποτελεσματα αυριο που ειμαι σιγουρη οτι θα τα χεις............!!κοριτσια φιλια σε ολες....[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zwitsa έγραψε:Κοριτσια μου τι κανετε..??εγω χαλια.......μου ανεβηκε λιγο η πιεση παλι και εφτασα στους 140 παλμους.......ταχυκαρδιες φουλ.....πηγα στο νοσοκομειο.....μου καναν εξετασεις ειχα δυσπνοια μου παν να παρακολουθω την πιεση μου 2 φορες την μερα,μια εξεταση ηταν οριακη και μου παν να μαζευω τα ουρα ενα 24ωρο.......να δουμε τι θα δειξει και αυτη η εξεταση......σημερα ειμαι λιγο ποιο καλα.....τωρα πολυ ζορε εχω........να σας πω την αληθεια το γιατρο μου τον ειχα λατρεψει ειναι προσχαρος ανθρωπος και καλος...τωρα δεν ξερω τι εχω παθει και δεν ειμαι καθολου σιγουρη γιαυτον τι να κανω.....??υπομονη κ προσευχη μονο ωστε να πανε ολα καλα και να γεννηθει η μικρη στην ωρα της μου την βρηκαν χθες μια βδομαδα μεγαλυτερη...κ 1700 οχι 2 που την ειχε βρει το ντοπλερ που εκανα την δευτερα φαινεται απο μηχανημα σε μηχανημα αλλαζει............ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ προσευχομαι για σενα και το μπεμπαρο σου καλα αποτελεσματα αυριο που ειμαι σιγουρη οτι θα τα χεις............!!κοριτσια φιλια σε ολες....[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ελα βρε ζωιτσα !! Ολα καλα θα πανε !! Οντως θελει προσοχη η πιεση !!
Προσπαθησε να μην αγχωνεσαι !!Και προπαντων ΗΡΕΜΙΑ!!Ολα θα πανε καλα !!
Τον εχεις ενημερωσει το γιαρτο σου ??

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vasoulaki έγραψε:Koritsia genisa 2.5 to mesimeri me oliki kaisariki.me balance grigora giatiden eixekalous palmous.2900 k 52 podous

vasoulaki να σου ζήσει κούκλα μου !! Smile Smile ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ-ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ-ΜΑΡΤΙΟΥ 2012!#2 - Σελίδα 21 415870

crazymama27

crazymama27
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
zwitsa έγραψε:Κοριτσια μου τι κανετε..??εγω χαλια.......μου ανεβηκε λιγο η πιεση παλι και εφτασα στους 140 παλμους.......ταχυκαρδιες φουλ.....πηγα στο νοσοκομειο.....μου καναν εξετασεις ειχα δυσπνοια μου παν να παρακολουθω την πιεση μου 2 φορες την μερα,μια εξεταση ηταν οριακη και μου παν να μαζευω τα ουρα ενα 24ωρο.......να δουμε τι θα δειξει και αυτη η εξεταση......σημερα ειμαι λιγο πιο καλα.....τωρα πολυ ζορε εχω........να σας πω την αληθεια το γιατρο μου τον ειχα λατρεψει ειναι προσχαρος ανθρωπος και καλος...τωρα δεν ξερω τι εχω παθει και δεν ειμαι καθολου σιγουρη γιαυτον τι να κανω.....??υπομονη κ προσευχη μονο ωστε να πανε ολα καλα και να γεννηθει η μικρη στην ωρα της μου την βρηκαν χθες μια βδομαδα μεγαλυτερη...κ 1700 οχι 2 που την ειχε βρει το ντοπλερ που εκανα την δευτερα φαινεται απο μηχανημα σε μηχανημα αλλαζει............ΜΑΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ προσευχομαι για σενα και το μπεμπαρο σου καλα αποτελεσματα αυριο που ειμαι σιγουρη οτι θα τα χεις............!!κοριτσια φιλια σε ολες....[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Κοριτσακι μου μην ανυσηχεις ολα καλα θα πανε!μια χαρα ειναι το μπεμπακι σου!(εμενα ειναι 2 εβδομαδες μικροτερο)Εχω να σου πω πως η γιατρος μου μου ειχε βρει ανεβασμενη πιεση(17 κοντα) και με εστειλε για εξετασεις και 24 ουρηση μεσα στο αθλιο αυτο παγουρακι-ουροσυλλεκτη που πηρα απο το φαρμακειο...ουφ πολυ λαλακια!!!!α!και να παιρνω την πιεση 2 φορες την ημερα και να την καταγραφω,οχι με ηλεκτρονικο πιεσομετρο..(γιατι δεν ειναι ακριβειας)το αλλο το σπαστικο που δεν βγαζεις ακρη!τελικα οπως το περιμενα ηταν νευροπιεση(ημουν δυσκολα λογω του οτι εχασα τον μπαμπα μου)τελικα ηταν μεσα στα φυσιολογικα!Δεν σου λεω απλα να ηρεμησεις γιατι οταν ανεβαζα εγω πιεση δεν καταλαβαινα..!σε φιλω και να σκεφτεσαι θετικα ολα ρυθμιζονται! Wink

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια μου να στε καλα...!!σας ευχαριστω για το ενδιαφερον.....!!ομως ουτε νευρα εχω ουτε αγχος για τιποτα πραγματικα.......!!!εντελως ξαφνικα το παθα χωρις αιτια...οντως θα προσεχω...και θα κοιταζω τους παλμους και την πιεση.......και βλεπουμε...!ναι ο γιατρος μου το ξερει γιατι οταν το παθα αυτον πηρα πρωτο και με στειλε εκει....το βραδυ τον πηρα εγω και του πα τι μου ειπαν οι γιατροι και δεν μου ελεγε τιποτα να μου εξηγηση μονο ενα μ εκανε στο την και καλα με ακουγε...και του λεω γιατεε τι μ μου λετε..???ειμαι εδω απο της 12.30 μεχρι της 9.30 και ενα μ βρηκατε νασ μου πειτε./..?κ μου λεει οως μιλας βρε ζωη ετσι στο γιατρο σου..???και του λεω..συγνωμη αλλα εχω την ταλαιπωρια μου απο το πρωι δεν εχω δει το απιδι μου κουβομαι ολη μερα κ αντι να μου πειτε μια παντηση μου λετε μ...τιποτα δεν μου πε...ουτε καν να παω απο κει.......κανω την 24ωρη με τα ουρα...αυτο ειπε μονο που μου ειπαν απο το νοσοκομειο......τι να πωωωωωωωω.......????κ μετα απο 5 λεπτα με ξαναπαιρνει τηλ και μου λεει ζωη καταλαβες αυτο που ε ιπα..?και λεω τι να καταλαβω αφου εγω σας ειπα τι μου ειπαν απο το νοσοκομειο..!αστετα κοριτσακια μουυυυυυυυ.........!!!

georgia79


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας κοριτσια. Περιμενω κ εγω το δευτερο μου παιδακι γυρω στις 25 ιανουραριου. Εχω ΠΗΤ 7/02 αλλα λογω προηγουμενης καισαρικης παω προγραμματισμενα.
Εχετε ακουσει τιποτα απο τους γυναικολογους σας για την πληρωμη των μαιευτηριων?Εγω γενναω στο Λητω κ με ενημερωσε ο γιατρος οτι το μαιευτηριο μαλλον θα πληρωθει απο το ικα αλλα δεν θα παρω το βοηθημα τοκετου κ θα πληρωσω μια συμμετοχη.

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
georgia79 έγραψε:Γεια σας κοριτσια. Περιμενω κ εγω το δευτερο μου παιδακι γυρω στις 25 ιανουραριου. Εχω ΠΗΤ 7/02 αλλα λογω προηγουμενης καισαρικης παω προγραμματισμενα.
Εχετε ακουσει τιποτα απο τους γυναικολογους σας για την πληρωμη των μαιευτηριων?Εγω γενναω στο Λητω κ με ενημερωσε ο γιατρος οτι το μαιευτηριο μαλλον θα πληρωθει απο το ικα αλλα δεν θα παρω το βοηθημα τοκετου κ θα πληρωσω μια συμμετοχη.

Γειά σου Γεωργία. Μετο καλό να γεννηθεί το παιδάκι σου.
Εμένα τη Δευτέρα η γυναικολόγος μου, μου είπε ότι από 1/1/12 μερικά ιδιωτικά μαιευτήρια και συγκεκριμένα μέχρι στιγμής το Μητέρα και το Ιασώ, έχουν υπογράψει σύμβαση με έναν καινούργιο φορέα που θα περιλαμβάνει όλα τα ταμεία, και οι γέννες θα γίνονται όπως στα δημόσια. Δηλαδή το μαιευτήριο θα το πληρώνει το ταμείο σου και εσύ θα πληρώνεις μόνο τον γιατρό σου. Μου είπε όμως να περιμένουμε πρώτα να δούμε αν θα ισχύσει. Και αν όντως γίνει... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

http://www.something-special.gr

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
georgia79 έγραψε:Γεια σας κοριτσια. Περιμενω κ εγω το δευτερο μου παιδακι γυρω στις 25 ιανουραριου. Εχω ΠΗΤ 7/02 αλλα λογω προηγουμενης καισαρικης παω προγραμματισμενα.
Εχετε ακουσει τιποτα απο τους γυναικολογους σας για την πληρωμη των μαιευτηριων?Εγω γενναω στο Λητω κ με ενημερωσε ο γιατρος οτι το μαιευτηριο μαλλον θα πληρωθει απο το ικα αλλα δεν θα παρω το βοηθημα τοκετου κ θα πληρωσω μια συμμετοχη.

Γεια σου γεωργια με καλο το μωρακι σου !!!!! Μου το ειπε και εμενα που γενναω στο Ιασω !! Οτι με τον καινουργιο χρονο δεν θα πληρωνεις στα Ιδιωτικα ...μονο την αμοιβη του Ιατρου και οτι δεν θα παιρνεις το επιδομα τοκετου !!! Τωρα τι να πω ...μακαρι να ισχυσει γιατι με τους λαλακιες που μας κυβερνουν τη μια λενε ετσι και την αλλη γιουβετσι!!!

zouzounela


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
kalispera kalos irthes georgia na sas rotiso mhpos xriastike kapia apo esa na pari ntepon stin egkimosini apo pro xthes ypofero apo ponodonto phga simira sto nosokomeio kai mou ekane proxiro sfragisma alla tipota xirotera malon pira th giatro mou kai mou eipe mexri 4 ntepon ti mera alla ego fobamai na paro kai ypofero

georgia79


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
ευχαριστω κ εσεις με το καλο.
το θεμα ειναι οτι μιλησα με ολα τα ιδιωτικα μαιευτηρια κ με ενημερωσαν οτι δεν ξερουν τιποτα ακομα.μακαρι να ισχυει γιατι με αυτη τη κριση ειναι πολλα τα λευτα

christina THESS

christina THESS
Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
zouzounela έγραψε:kalispera kalos irthes georgia na sas rotiso mhpos xriastike kapia apo esa na pari ntepon stin egkimosini apo pro xthes ypofero apo ponodonto phga simira sto nosokomeio kai mou ekane proxiro sfragisma alla tipota xirotera malon pira th giatro mou kai mou eipe mexri 4 ntepon ti mera alla ego fobamai na paro kai ypofero

ζουζουνελα εγω παντως εχω παρει...κ μαλιστα χτες...αλλα κ καποιους μηνες πριν,με διαβεβαιωσε ο ντοκτορ οτι δεν επηρεαζει το μωρακι μου κ οτι μπορω να παρω εγω επαιρνα μονο ενα την ημερα γιατι δεν επαιρνα σχεδον ποτε παυσιπονα κ πριν την εγκυμοσυνη. κατα την γνωμη μ αφου εχεις το οκ απο ιατρο δεν υπαρχει λογος να υποφερεις κ παλι δυσταζεις παρτον κ πες του ακριβως τ φοβασαι για να σε διαβεβαιωσει οτι ολα οκ... καλη υπομονη κ ευχομαι ν υποχωρησει συντομα ο πονος Smile

zwitsa

zwitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
georgia79 έγραψε:ευχαριστω κ εσεις με το καλο.
το θεμα ειναι οτι μιλησα με ολα τα ιδιωτικα μαιευτηρια κ με ενημερωσαν οτι δεν ξερουν τιποτα ακομα.μακαρι να ισχυει γιατι με αυτη τη κριση ειναι πολλα τα λευτα



καλησπερα και με το καλο να ρθει το μωρακι σου ολα να σου πανε καλα...!!!να σε ρωτησω κατι..?ειπες οτι εχεις 7 πητ και μαλλον θα γεννησεις στης 25 καλα καταλαβα..??λογω προγραμματισμενης καισαρικης δηλαδη 13 μερες περιπου παιρνεις απο το μηνα σου..?εμενα μου πε οτι θα παρω γυρω στις 20-23 καπου εκει μου πε ο γιατρος..!και εμενα ειναι τ 2...!!τι να πω καθε γιατρος οπως κρινει...!!αλλα αν θελουν αυτα να βγουν θα βγουν δεν πανα ειμαστε και προγραμματισμενες εε..!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

souzan


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα κοριτσια τι κανετε?εγω δεν μπορω να κοιμηθω τα βραδυα καλα με ενοχλει η κοιλια μου με κοπαναει ο μπεπμης οπου βρει και με πονανε τα κοκκαλα μου στην πλατη και στην λεκανη εχω και το αχγος που γενναω σε λιγες μερες να δω αν ειναι ολα καλα με το μωρακι μου γιατι παιρνω αντιβιωση σχεδον σε ολη την εγκυμοσυνη ο γιατρος μοπυ ειπε οτι γινεται και με αλλες γυναικες αυτο και τα παιδακια τους ειναι μια χαρα αλλα ενα προβληματισμο τον εχω μεχρι να το δω με τα ματια μου.ζωιτσα και εμενα ο γιατρος μου επειδη ειναι δευτερη καισαρικη κανονικα θα γενναγα στις 22 γεναρη αλλα μου ειπε το αργοτερο μεχρι 9 θα μου το παρει

mariameint

mariameint
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
zouzounela έγραψε:kalispera kalos irthes georgia na sas rotiso mhpos xriastike kapia apo esa na pari ntepon stin egkimosini apo pro xthes ypofero apo ponodonto phga simira sto nosokomeio kai mou ekane proxiro sfragisma alla tipota xirotera malon pira th giatro mou kai mou eipe mexri 4 ntepon ti mera alla ego fobamai na paro kai ypofero

Καλημέρα κορίτσια.
Zouzounela όντως το depon είναι ακίνδυνο στην εγκυμοσύνη. Είναι το μοναδικό παυσίπονο που μπορούμε να πάρουμε άφοβα (απ' ότι μου είπε η γιατρός μου και το έχω ακούσει και από άλλους). Και εγώ κατά τον 4 μήνα είχα κάποιους πονοκεφάλους και είχα πάρει άλλα ένα την ημέρα. Να μην το παρακάνουμε κιόλας Very Happy
Περαστικά σου!!!

http://www.something-special.gr

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 21 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 31 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις