Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
592 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 592 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 42]

276Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Δευ Δεκ 12, 2011 11:21 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ναι το mall εχει μοναδα-δωματιο βρεφικης φροντιδας...σημερα την ειχα παει χωρις αμαξι κ πολλες φορες το παρκαρουμε λιγο μακρια απο εκει που θα κατσουμε..παντως ναι το αμαξι ειναι η καλυτερη λυση.. flower

277Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Δευ Δεκ 12, 2011 11:24 am

νατακως


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα. να'μαι κι εγω..... σας ελειψα?????
στολισα επιτελους!!!! η μικρη μου.... σαν να μην υπαρχει τιποτα!!! ουτε το δεντρο κοιταει, ουτε τα φωτακια γυρω γυρω... τι παιδι κι αυτο???? μονο το τζακι κοιταει.
να μην ξεχασω. σασσα καλως ηρθες στην παρεα μας. να σου ζησει η ζουζουνιτσα.
κι εγω δεν ειμαι Αθηνα, ειμαι απο Ξανθη.
κουταλακια κι εγω αυτα πηρα, της nuk.
σημερα εμαθα οτι της πηρα λαθος ρυζαλευρο. ισως γι'αυτο να μη το ετρωγε η καημενη. δεν της πηρα με βανιλια, πηρα σκετο. τελος παντων. βρηκα της hole και της πηρα, σαν να ειμαστε καλυτερα. ειχα ενα προβλημα και δεν ξερω αν εκανα καλα. αυτο γινεται με γαλα, οχι με νερο. κι εγω της εκανα το γαλα και το εριξα μεσα. Μαρια τι λες? εκανα καλα?
τσιπη περαστικα στο μικρουλη. ευτυχως ελαφρια την περναει.
αλικη ηρεμησες ειδα. ετσι κοπελα μου.
σοφη τι εγινε με το εμβολιο?
τελικα ολες ενα τζαμπο το θελουμε....
διαβασα πολλα και δεν θυμαμαι κατι αλλο. ειχα 2 μερες να μπω. αν θυμιθω θα ξαναρθω

278Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Δευ Δεκ 12, 2011 11:37 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Nατασα μην ανησυχεις και με γαλα γινεται! Απλα με νερο ειναι πιο ελαφρυ το γευμα.

279Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Δευ Δεκ 12, 2011 11:49 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Σευχαριστω νατακως...χχχ flower

280Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Δευ Δεκ 12, 2011 1:05 pm

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρια τελειες οι συνταγες θα τις κανω κ εγω.Ο μπαμπας μου ειναι απο Δροσια οπου εκει γεννηθηκα κ εμεινα κ μεχρι τα 11 μετα ηρθα Αθηνα κ η μαμα μου απο Χαλκιδα.Δεν στο ειχα ξανα πει ε;
Πηγα με τον μπεμπη στα mothercare κ πηρα πιατακια κ χρειαστηκε να τον ταισω εχει μεσα δωματιο ειδικο.Πηγαμε κ jumbo κ ψωνισαμε παιχνιδια σαλιαρες χαμος.Ξεφραγκιαστηκαμε.

281Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Δευ Δεκ 12, 2011 1:07 pm

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Α Μαρια εχεις βαλει ενα βιντεακι στο facebook με τον Γιαννη σου που μπουσουλαει αλλα δυστυχως δεν μου ανοιγει,φανταζομαι θα εχει το γελιο.

282Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Δευ Δεκ 12, 2011 1:14 pm

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fofi έγραψε:Α Μαρια εχεις βαλει ενα βιντεακι στο facebook με τον Γιαννη σου που μπουσουλαει αλλα δυστυχως δεν μου ανοιγει,φανταζομαι θα εχει το γελιο.

Αχ Φωφη δε με αφηνε γμτ... Και δεν ξερω πως να το βαλω εδω. Crying or Very sad

283Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Δευ Δεκ 12, 2011 1:30 pm

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsiph έγραψε:Απίστευτο αυτό που έβαλε η Μαρία το θέλω!!!!!!!!! Λοιπόν μιας και αναφερθήκαμε στα νυφικά, θα πάρω από το ιντερνετ τελικά. Είμαι ανάμεσα σε καμιά 10ρια αλλά κατά 95% είμαι ανάμεσα σε 3. Δείτε τα να μου πείτε τη γνώμη σας!

http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=1459

http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=1523

http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=1525

κουκλα με ενδιαφερει πολυ αυτο το θεμα παρηγγειλες τελικα?

284Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Δευ Δεκ 12, 2011 1:37 pm

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πωπω το τριτο μαρεσει πολυ!!κ γω σκοπευω να παντρευτω...τελικα παραγγειλες?!χχχ flower

285Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Δευ Δεκ 12, 2011 2:04 pm

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα! Σάσα καλώς ήρθες στην παρέα μας! Εύη θα παραγγείλω μέσα στη βδομάδα. Κατάφερα και κατέληξα σε ένα αλλά θέλω κάποιες πληροφορίες ακόμα! Ότι θες στείλε μου πμ!

Ο γιος και ο μπαμπάς συνήλθε και έπεσα εγώ! Ξεραμένος λαιμός, πονοκέφαλος ζαλάδες και ελάχιστα φτερνίσματα και καταροή! Α! Και μια ενόχληση στην κοιλιά, όχι πόνος ακριβώς!

Περισσότερα σχόλια αύριο! Πάω να ξαπλώσω μπας και συνέλθω! Καλό μας βράδυ!

286Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Δευ Δεκ 12, 2011 11:28 pm

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
η ασχετη: τι ειναι πμ?!

287Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 13, 2011 12:06 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
sassaX έγραψε:η ασχετη: τι ειναι πμ?!


Καλημερα!

ΠΜ σημαινει προσωπικο μηνυμα. Διπλα, στο μπλε πλαισιο, κατω απο τη φωτογραφια και τα στοιχεια υπαρχει το κουμπι πμ. Αν εχεις πμ, ψηλα στη σελιδα (που λεει "φορουμ, αρχικη, calendar...) θα βρεις τα μηνυματα σου! Ειναι ενα φακελακι με καρδουλα! Και αμεσως θα σου στειλω ενα για να δεις πως λειτουργει!

288Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 13, 2011 12:36 am

ΓΑΤΑ

ΓΑΤΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tsiph έγραψε:Απίστευτο αυτό που έβαλε η Μαρία το θέλω!!!!!!!!! Λοιπόν μιας και αναφερθήκαμε στα νυφικά, θα πάρω από το ιντερνετ τελικά. Είμαι ανάμεσα σε καμιά 10ρια αλλά κατά 95% είμαι ανάμεσα σε 3. Δείτε τα να μου πείτε τη γνώμη σας!

http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=1459

http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=1523

http://www.jessicabrides.com/catalog/ProductPic.asp?id=1525
cat ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΣΙΠΗ! ΠΕΡΑΣΤΙΚΟΥΛΙΑ!! ΤΩΡΑ ΕΙΔΑ ΤΑ ΝΥΦΙΚΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΤΟ 1 ΚΑΙ ΤΟ 3. ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟ 1.

289Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 13, 2011 12:47 am

ΓΑΤΑ

ΓΑΤΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
sassaX έγραψε:Καλησπερα και απο μενα!Γεννησα και εγω τον Ιουλιο.Σε δυο βδομαδες αρχιζουμε ρυζαλευρο συμφωνα με την παιδιατρο μου.Εντωμεταξυ την τελευταια βδομαδα μου στειλανε απο NUTRICIA kai NOYNOY κρεμες.Ετσι πηγα κ της αγορασα πιατακι κουταλακι για βρεφη κ βασικοτατο σαλιαρα πλαστικη με 'θηκουλα'για τα φαγητα που θα πεφτουν.Α το βαρος της ειναι 6,700kg.Για να δουμε τι θα δουμε...χχχ flower
cat ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΑΣΑ!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΕΜΠΑ!!ΕΜΕΙΣ ΑΡΧΙΣΑΜΕ ΤΟ ΡΥΖΑΛΕΥΡΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΡΕΙΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ,ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΕ ΣΙΓΟΥΡΙΑ ΟΤΙ ΣΑΛΙΑΡΕΣ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ ΚΑΜΠΟΣΕΣ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΧΑΡΤΙ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΓΙΑ ΝΑΤΗΝ ΣΚΟΥΠΙΖΕΙΣ!!ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΠΟΛΥ ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ!!! Very Happy

290Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 13, 2011 12:52 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα! Και εγώ στο πρώτο έχω καταλήξει! Μένει να μάθω κάποιες λεπτομέρειες μόνο και το παράγγειλα! Είμαι λίγο καλύτερα σήμερα από τις ζαλάδες αλλά χειρότερα από το λαιμό.

Ρε κορίτσια χτες έκανα τεστ παπ και σήμερα είδα αίμα. Θα πάρω σε λίγο το γιατρό μου τηλ. Ελπίζω να είναι από το τεστ...

Χτες πήγα να κόψω και τα ράμματα στο πόδι. οι άνθρωποι είναι επιεικώς ηλίθιοι. Δεν μου τα έκοψαν γιατί λέει έπρεπε να το έχω ανοιχτό για να ξεραθεί.... Έλα μου όμως που δεν μου το είχε πει κανένας.... Ο γιατρός που μου έκανε την αλλαγή μου είχε πει κάθε 2 μέρες αλλαγή.... Τώρα άλλη μια βδομάδα με ανοιχτό το πόδι. Twisted Evil Τουλάχιστον μπορώ να βάλω πλέον παπούτσι όταν βγαίνω έξω!

Αγγελική να σου απαντήσω για το νυφικό. Από στήθος κάτι κάναμε με το θηλασμό. Τώρα αρχίζει και μαζεύει πάλι... Sad

Και από κοιλιά εννοείται πως έχω και εκεί.... Twisted Evil Γιατί καλέ μου Θεούλη να μην ήταν ανάποδα οι απαντήσεις;;;;

Αυτά προς το παρόν.... Δεν θυμάμαι κάτι άλλο....

291Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 13, 2011 12:54 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαρία μου άρεσαν πολύ οι συνταγές που έβαλες! Και επειδή θα πάρουμε ειδικό ρυζάλευρο θα τα φτιάξω μάλλον! Αφού ρωτήσω και τη γιατρό να πάρω το οκ!

292Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 13, 2011 1:02 am

ΓΑΤΑ

ΓΑΤΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tsiph έγραψε:Καλημέρα! Και εγώ στο πρώτο έχω καταλήξει! Μένει να μάθω κάποιες λεπτομέρειες μόνο και το παράγγειλα! Είμαι λίγο καλύτερα σήμερα από τις ζαλάδες αλλά χειρότερα από το λαιμό.

Ρε κορίτσια χτες έκανα τεστ παπ και σήμερα είδα αίμα. Θα πάρω σε λίγο το γιατρό μου τηλ. Ελπίζω να είναι από το τεστ...

Χτες πήγα να κόψω και τα ράμματα στο πόδι. οι άνθρωποι είναι επιεικώς ηλίθιοι. Δεν μου τα έκοψαν γιατί λέει έπρεπε να το έχω ανοιχτό για να ξεραθεί.... Έλα μου όμως που δεν μου το είχε πει κανένας.... Ο γιατρός που μου έκανε την αλλαγή μου είχε πει κάθε 2 μέρες αλλαγή.... Τώρα άλλη μια βδομάδα με ανοιχτό το πόδι. Twisted Evil Τουλάχιστον μπορώ να βάλω πλέον παπούτσι όταν βγαίνω έξω!

Αγγελική να σου απαντήσω για το νυφικό. Από στήθος κάτι κάναμε με το θηλασμό. Τώρα αρχίζει και μαζεύει πάλι... Sad

Και από κοιλιά εννοείται πως έχω και εκεί.... Twisted Evil Γιατί καλέ μου Θεούλη να μην ήταν ανάποδα οι απαντήσεις;;;;

Αυτά προς το παρόν.... Δεν θυμάμαι κάτι άλλο....
cat ΤΟ ΑΙΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΠ ΤΕΣΤ ΘΑ ΕΙΝΑΙ,ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ, ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΛΑΣΤΕΧ ΣΤΗΝ ΑΓΟΡΑ!!!
ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΔΙ ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΦΡΟΝΤΙΣΕΙΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΟΣΕΣ ΣΠΟΥΔΕΣ ΣΤΗΝ ΙΑΤΡΙΚΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ? ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ!!!

293Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 13, 2011 1:06 am

ΓΑΤΑ

ΓΑΤΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΜΑΡΙΑ ΟΙ ΣΥΝΤΑΓΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΕΣ, ΘΑ ΦΤΙΑΞΩ ΚΑΤΙ ΤΟ ΣΚ ΜΙΑ ΚΑΙ ΘΑ ΒΑΛΩ ΤΟΝ ΦΟΥΡΝΟ ΓΙΑ ΜΕΛΟΜΑΚΑΡΟΝΑ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΜΠΙΕΔΕΣ. ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΤΟ ΚΟΥΤΑΛΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΔΥΧΤΑΚΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΡΩΕΙ ΑΚΟΜΑ ΑΛΕΣΜΕΝΑ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΤΗΣ... cat

294Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 13, 2011 1:12 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Για το πόδι η κορυφή είναι πως έχουν έρθει 2 γιατροί από πάνω μου. Ο ένας μου λέει θα το έχεις ανοιχτό αλλά βάζε που και που betadine και στο καπάκι η άλλη μου λέει δεν θα βάζεις τίποτα. Μα λέω αποφασ'ίστε ο άλλος μου είπε να βάζω betadine. Τελικά κατέληξαν ας βάζω που και που betadine... Ο μπέμπης μου κάνει κόλπα με το φαί από τη μέρα που αρρώστησε και με στεναχωρεί. Τρώει πολύ λίγο (70-80 γρ) δείχνει ότι δεν θέλει άλλο. Τον βάζω να ρευτεί, του δίνω πάλι δεν θέλει άλλο. Τον αφήνω στο καρότσι και μετά από κανένα 10λεπτο χωρίς να παραπονιέται αν του δώσω θα φάει άλλα 50. Σε σύνολο καλά πάμε αλλά με ανησυχεί που δεν παραπονιέται. Αν δεν του δώσω δεν τρέχει τίποτα. Αλλά και πάλι δεν θέλω να τον πιέζω για τον φόβο της υπερφόρτωσης στο στομάχι και των αναγωγών.

Επίσης πείτε μου οι πιο έμπειρες (Γάτα, Μαρία) Την συνέχεια τη δίνω από το καρότσι. Είναι στη μεσαία θέση, όχι τελείως ξαπλωτός αλλά ούτε και τελείως καθιστός και μετά τον σηκώνω να ρευτεί. Αγκαλιά μου όταν έχει φύγει η πρώτη πείνα δυσανασχετεί... Υπάρχει φόβος πνιγμού;

295Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 13, 2011 1:22 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τσιπη και εγω πιστευω πως ειναι απο το τεστ γιατι ξυνουν λιγο τα τοιχωματα. Για το ποδι ασχολιαστο! Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 12 585182

Γατα φοβαται το κοριτσακι σου ε; Δεν τρωει τιποτα μη αλεσμενο; Πχ ψωμι, πατατα,μπισκοτακι, μπανανα... Ανησυχω για τον δικο μου γιατι αλεθω φρουτα και φαγητα με κρεας. Λες να αποκτησει φοβια;

296Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 13, 2011 1:27 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsiph έγραψε:Για το πόδι η κορυφή είναι πως έχουν έρθει 2 γιατροί από πάνω μου. Ο ένας μου λέει θα το έχεις ανοιχτό αλλά βάζε που και που betadine και στο καπάκι η άλλη μου λέει δεν θα βάζεις τίποτα. Μα λέω αποφασ'ίστε ο άλλος μου είπε να βάζω betadine. Τελικά κατέληξαν ας βάζω που και που betadine... Ο μπέμπης μου κάνει κόλπα με το φαί από τη μέρα που αρρώστησε και με στεναχωρεί. Τρώει πολύ λίγο (70-80 γρ) δείχνει ότι δεν θέλει άλλο. Τον βάζω να ρευτεί, του δίνω πάλι δεν θέλει άλλο. Τον αφήνω στο καρότσι και μετά από κανένα 10λεπτο χωρίς να παραπονιέται αν του δώσω θα φάει άλλα 50. Σε σύνολο καλά πάμε αλλά με ανησυχεί που δεν παραπονιέται. Αν δεν του δώσω δεν τρέχει τίποτα. Αλλά και πάλι δεν θέλω να τον πιέζω για τον φόβο της υπερφόρτωσης στο στομάχι και των αναγωγών.

Επίσης πείτε μου οι πιο έμπειρες (Γάτα, Μαρία) Την συνέχεια τη δίνω από το καρότσι. Είναι στη μεσαία θέση, όχι τελείως ξαπλωτός αλλά ούτε και τελείως καθιστός και μετά τον σηκώνω να ρευτεί. Αγκαλιά μου όταν έχει φύγει η πρώτη πείνα δυσανασχετεί... Υπάρχει φόβος πνιγμού;

Δε νομιζω, μονο αν στραβοκαταπιει που μπορει να συμβει καιι στην αγκαλια.

Οσο για την πεινα κι ο δικος μου ετσι. Αν δεν τον ταισω δε θα ζητησει φαγητο!

297Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 13, 2011 1:36 am

ΓΑΤΑ

ΓΑΤΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
MariaM έγραψε:Τσιπη και εγω πιστευω πως ειναι απο το τεστ γιατι ξυνουν λιγο τα τοιχωματα. Για το ποδι ασχολιαστο! Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 12 585182

Γατα φοβαται το κοριτσακι σου ε; Δεν τρωει τιποτα μη αλεσμενο; Πχ ψωμι, πατατα,μπισκοτακι, μπανανα... Ανησυχω για τον δικο μου γιατι αλεθω φρουτα και φαγητα με κρεας. Λες να αποκτησει φοβια;
cat ΜΑΡΙΑ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΚΑΤΑΠΙΕΙ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΑΡΟΤΡΥΝΣΗ ΤΟΥ ΣΤΥΛ "ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΑ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΠΑΡΑΠΟΝΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ?"ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΘΙΣΕ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ Η ΜΠΟΥΚΙΑ!ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΚΑΙ ΤΟ ΕΦΤΥΣΕ ΚΑΙ ΥΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΣΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑΝ ΦΕΤΟΥΛΑ ΑΠΟ ΜΑΝΤΑΡΙΝΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΘΙΣΕ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΠΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΕΒΑΛΕ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΑΚΙ ΤΗΣ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΕΜΕΤΟ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ, ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ...ΑΛΕΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΛΕΣΜΕΝΑ. ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΠΑΛΙ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΕΩ ΟΤΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΠΑΜΕ ΘΑ ΦΑΕΙ ΠΡΩΤΟΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΣΤΕΡΕΑ ΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΘΑ ΖΗΛΕΨΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ!! cat Very Happy

298Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 13, 2011 1:39 am

ΓΑΤΑ

ΓΑΤΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tsiph έγραψε:Για το πόδι η κορυφή είναι πως έχουν έρθει 2 γιατροί από πάνω μου. Ο ένας μου λέει θα το έχεις ανοιχτό αλλά βάζε που και που betadine και στο καπάκι η άλλη μου λέει δεν θα βάζεις τίποτα. Μα λέω αποφασ'ίστε ο άλλος μου είπε να βάζω betadine. Τελικά κατέληξαν ας βάζω που και που betadine... Ο μπέμπης μου κάνει κόλπα με το φαί από τη μέρα που αρρώστησε και με στεναχωρεί. Τρώει πολύ λίγο (70-80 γρ) δείχνει ότι δεν θέλει άλλο. Τον βάζω να ρευτεί, του δίνω πάλι δεν θέλει άλλο. Τον αφήνω στο καρότσι και μετά από κανένα 10λεπτο χωρίς να παραπονιέται αν του δώσω θα φάει άλλα 50. Σε σύνολο καλά πάμε αλλά με ανησυχεί που δεν παραπονιέται. Αν δεν του δώσω δεν τρέχει τίποτα. Αλλά και πάλι δεν θέλω να τον πιέζω για τον φόβο της υπερφόρτωσης στο στομάχι και των αναγωγών.

Επίσης πείτε μου οι πιο έμπειρες (Γάτα, Μαρία) Την συνέχεια τη δίνω από το καρότσι. Είναι στη μεσαία θέση, όχι τελείως ξαπλωτός αλλά ούτε και τελείως καθιστός και μετά τον σηκώνω να ρευτεί. Αγκαλιά μου όταν έχει φύγει η πρώτη πείνα δυσανασχετεί... Υπάρχει φόβος πνιγμού;
cat ΑΦΟΥ ΕΧΕΙΣ ΒΡΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΛΠΟ ΚΑΙ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΗΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΑΣ ΚΑΘΟΛΟΥ, ΜΟΝΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΤΟΥ( ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΣΑΙ).ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. I love you

299Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 13, 2011 1:47 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΑΤΑ έγραψε:
MariaM έγραψε:Τσιπη και εγω πιστευω πως ειναι απο το τεστ γιατι ξυνουν λιγο τα τοιχωματα. Για το ποδι ασχολιαστο! Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 12 585182

Γατα φοβαται το κοριτσακι σου ε; Δεν τρωει τιποτα μη αλεσμενο; Πχ ψωμι, πατατα,μπισκοτακι, μπανανα... Ανησυχω για τον δικο μου γιατι αλεθω φρουτα και φαγητα με κρεας. Λες να αποκτησει φοβια;
cat ΜΑΡΙΑ ΕΜΕΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΔΥΟ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΚΑΤΑΠΙΕΙ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΑΡΟΤΡΥΝΣΗ ΤΟΥ ΣΤΥΛ "ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΑ ΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ ΘΑ ΜΕΙΝΟΥΝ ΠΑΡΑΠΟΝΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ?"ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΘΙΣΕ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ Η ΜΠΟΥΚΙΑ!ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑ ΜΙΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΚΑΙ ΤΟ ΕΦΤΥΣΕ ΚΑΙ ΥΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΣΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΔΩΣΑΝ ΦΕΤΟΥΛΑ ΑΠΟ ΜΑΝΤΑΡΙΝΙ ΚΑΙ ΤΗΣ ΚΑΘΙΣΕ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΩΣ ΑΠΟ ΕΝΣΤΙΚΤΟ ΕΒΑΛΕ ΤΟ ΔΑΧΤΥΛΑΚΙ ΤΗΣ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΝΟΝΤΑΣ ΕΜΕΤΟ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ, ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΑ ΒΛΕΠΕΙ...ΑΛΕΣΜΕΝΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΑΛΕΣΜΕΝΑ. ΘΑ ΑΦΗΣΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΠΑΛΙ. ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΛΕΩ ΟΤΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΠΑΜΕ ΘΑ ΦΑΕΙ ΠΡΩΤΟΣ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΣΤΕΡΕΑ ΤΡΟΦΗ ΚΑΙ ΘΑ ΖΗΛΕΨΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΗ!! cat Very Happy

Α,εχει παρει φοβο το μαναρι μου... Εδω που τα λεμε το μανταρινι ειναι κακη επιλογη. Και ο δικος μου πνιγηκε μια φορα γιατι ρουφηξε το μεσα και εμεινε να μασαει τη μεμβρανη σαν τσιχλα! Πλακα πλακα μη το γελας καθολου. Κοντα στο μπεμπη θα εχει κινητρο να μαθει!

300Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 12 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τρι Δεκ 13, 2011 2:19 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsiph χαιρομαι που κ εσυ εχεις καταληξει στο πρωτο!!!θα σου στρωνει τελεια!για το νυχι το μονο που εχω να πω ειναι ΚΑΝΟΝΙΣΕ ΝΑ ΜΗ ΤΟ ΞΑΝΑΠΑΘΕΙΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΤΣΗ ΝΥΦΗ!το αιμα ειναι σιγουρα απο το τεστ, καθε φορα εχω λιγο.
νατακως απο ξανθη ε???κοντα ειμαστε σχετικα, θα σου ρθω καμια μερα Very Happy
ο αντρας μου μου υποσχεθηκε οτι θα με φερει αθηνα καποια στιγμη μεσα στα επομενα 2 χρονια για να σας γνωρισω(μαρεσει που βαζει μεγαλα χρονικα περιθωρια για να αποφυγει τη γκρινια μου)
σασα κ εγω ειμαι ασχετη , να μη ντρεπεσαι να ρωτας οτι θελεις(εγω μεχρι να το βρω το πμ περασε μηνας, εσυ το ανακαλυψες αμεσως!)
σημερα στο χωριο εχουμε κηδεια, μια γιαγια 80 φευγα... περασε πριν λιγο ο κυριος με το γραφειο κηδειων κ σκεφτομαι-τι χρημα θα βγαλει ο ατιμος με 2 ωρες δουλεια!-αχ! τον λεω τον αντρα μου να ανοιξουμε ενα αλλα δε μακουει!τελοσπαντων!
βερακι ηρθες , ειδες κ εξαφανιστηκες παλι???
ελενακι που εισαι???
γεωργια????
μαρια τελειες οι συνταγες!γατα καντες να μας πεις πως βγηκαν!!αυτα φιλακια!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 27 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις