Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
319 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 319 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 42]

326Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 14 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τετ Δεκ 14, 2011 12:21 am

ΓΑΤΑ

ΓΑΤΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΠΩΣ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ??ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ...
ΘΥΜΑΜΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΟΤΑΝ ΕΤΟΙΜΑΖΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ...ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΣ ΖΗΤΟΥΣΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ "ΠΑΡΑΤΑΓΑ", ΤΗΝ ΤΑΙΖΑ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΑ ΣΠΑΡΑΚΤΙΚΑ (ΞΕΣΠΟΥΣΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ)..
ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΝΤΥΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΤΟΙΜΑΖΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ, Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΧΑΛΙΑ, ΟΠΩΣ ΠΗΓΑΙΝΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΩ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ...!! Very Happy Very Happy Very Happy ΤΩΡΑ ΓΕΛΑΩ ΠΟΥ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΒΕΒΑΙΑ!!!! ΔΕΝ ΛΕΩ ΦΥΣΙΚΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ 30 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΡΩΤΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΝ ΖΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΝ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΖΗΤΑΕΙ ΚΛΠ ΚΛΠ ΚΛΠ!!!
ΜΕ ΤΟΝ ΖΟΥΖΟΥΝΟ ΜΟΥ ΤΩΡΑ, ΑΦΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ, ΗΜΟΥΝ ΠΙΟ ΨΥΧΡΑΙΜΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΤΡΕΛΑ ΟΠΩΣ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ.
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ, ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΝΤΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΑΣ ΠΕΤΡΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΤΕ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΤΕ ΠΙΣΩ... Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 14 534787 Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 14 534787 Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 14 417472

327Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 14 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τετ Δεκ 14, 2011 12:24 am

ΓΑΤΑ

ΓΑΤΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
fofi έγραψε:
ΓΑΤΑ έγραψε:
fofi έγραψε:Να σου πω την αληθεια δεν με πειραζει τοσο το βαρος κ ο παιδιατρος το βρισκει φυσιολογικο.Εξαλλου ακομα μονο γαλα πινει.Πιο πολυ με αγχωνουν τα υπολοιπα που απο ενα τοσο δραστηριο μωρο που ηταν τωρα ειναι μονο ξαπλα.
cat FOFI ΝΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΙΛΑ!!! Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 2,5 ΕΤΩΝ ΕΙΝΑΙ 12.300 ΚΑΙ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΒΑΛΕΙ ΓΡΑΜΜΑΡΙΟ.!!ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΤΙ ΣΤΑ ΚΙΛΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΚΕΙΝΗ ΗΤΑΝ 9 ΜΗΝΩΝ!!
ΚΑΘΕ ΠΑΙΔΙ ΕΧΕΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΝΑΠΤΥΞΗ. ΞΑΠΛΑ Ε! ΤΙ ΩΡΑΙΟ ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟ ΑΝΤΙΘΕΤΟ ΔΕΝ ΚΑΘΕΤΑΙ ΠΟΥΘΕΝΑ ΜΑ ΠΟΥΘΕΝΑ ΟΥΤΕ ΣΤΟ ΡΗΛΑΞ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ! ΜΟΝΟ ΑΓΚΑΛΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΑΣ ΦΥΣΙΚΑ!! ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΑ ΜΩΡΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΑΠΟ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΦΑΣΕΙΣ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΜΗΝΑ.

Γατα μου μακαρι αυτος το σταματησε απο το εμβολιο κ μετα το καναμε πριν μια εβδομαδα.Τι να πω θα το παρακολουθησω κ θα δω θα ρωτησω κ τον παιδιατρο.Μακαρι να μου κανει την εκπληξη κ να ηταν μια φαση κ να τον ξανα δω δραστηριο οπως ηταν.
cat ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΕΙΝΑΙ ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ, ΘΑ ΤΟ ΔΕΙΣ.

328Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 14 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τετ Δεκ 14, 2011 12:28 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φωφη μου κ μενα φυσιολογικο μου ακουγεται, να δεις που θα αρχισει παλι να τα κανει ολα!οσο για το πως αφηνεις το παιδι ειχα διαβασει καπου:
το πρωτο παιδι το αφηνεις κ παιρνεις αν τεταρτο να ρωτησεις τι κανει κ τελικα επιστρεφεις αρων αρων!
το δευτερο το αφηνεις κ απλα γραφεις καπου το τηλεφωνο σου για να σε ενημερωσουν αν συμβει κατι κ εσυ παιρνεις μια φορα τηλ
το τριτο το αφηνεις κ πριν φυγεις λες<αν τρεξει αιμα παρτε με τηλεφωνο>
δε ξερω αν ισχυει Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
γατα 12 κιλα ε??? σας φτανουμε!!! cyclops

329Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 14 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τετ Δεκ 14, 2011 12:48 am

ΓΑΤΑ

ΓΑΤΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
[quote="αγγελικημαρια"]φωφη μου κ μενα φυσιολογικο μου ακουγεται, να δεις που θα αρχισει παλι να τα κανει ολα!οσο για το πως αφηνεις το παιδι ειχα διαβασει καπου:
το πρωτο παιδι το αφηνεις κ παιρνεις αν τεταρτο να ρωτησεις τι κανει κ τελικα επιστρεφεις αρων αρων!
το δευτερο το αφηνεις κ απλα γραφεις καπου το τηλεφωνο σου για να σε ενημερωσουν αν συμβει κατι κ εσυ παιρνεις μια φορα τηλ
το τριτο το αφηνεις κ πριν φυγεις λες<αν τρεξει αιμα παρτε με τηλεφωνο>
δε ξερω αν ισχυει Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
γατα 12 κιλα ε??? σας cat ΙΣΧΥΕΙ ΙΣΧΥΕΙ ΧΕ ΧΕ ΧΕ!!! ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΦΤΑΣΕΤΕ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΠΑΜΕ... santa

330Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 14 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τετ Δεκ 14, 2011 1:12 am

dora.

dora.
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κορίτσια! Πω!σε μια μέρα τρεις σελίδες γράψατε!Υπερπληροφόρηση!
Τσίπη,αθάνατα ελληνικά νοσοκομεία!! να βάζεις betαdine,θα το βοηθήσει να ξεραθεί.
φώφη κ εγώ πιστεύω οτι είναι φάση του μικρού και θα ξαναζωηρέψει σύντομα!
Έλενα κι εσύ παλεύεις με πτυχίο ε?!εγώ ευτυχώς είμαι Αθήνα κ το τρέξιμο είναι μέχρι το Αιγάλεω.
Πάντως κορίτσια ο αποχωρισμός είναι μεγάλη υπόθεση! Θυμάμαι την πρώτη φορά που την είχα αφήσει στη μαμά μου,για να κοιμηθώ λίγο και θέλαμε την επόμενη μέρα να πάμε για μπάνιο (ήταν αρχές Σεπτέμβρη) και το πρωί που ξύπνησα και τηλεφώνησα στη μάνα μου και άκουσα από μέσα τη μικρή με πήραν τα κλάματα και οι τύψεις φυσικά!Κ ήταν επιλογή μου να την αφήσω που να αναγκαζόμουν να την αφήσω για να πάω για δουλεία! ομολογώ όμως πως τώρα την κυνηγάω τη μάνα μου να μου τη κρατήσει ένα Σάββατο βράδυ, να μείνουμε κ λίγο μόνοι, να κάνουμε καμία βόλτα!
Αγγελική όταν θα κατέβεις Αθήνα τα παιδάκια μας θα ΄ναι μεγάλα πια και θα παίζουν όλα μαζί! Θα κλείσουμε μια παιδική χαρά για πάρτη τους!! Ή να κανονίσουμε εξόρμηση στα κορίτσια που είναι λίγο πιο έξω από την Αθήνα και να τα ξαμολήσουμε στις ακροθαλασσιές!! Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 14 893968
Εμείς παιδίατρο την άλλη βδομάδα,να δούμε τι θα μας πει!Πάντως εμείς σήμερα κλείνουμε τον 5ο μήνα!
Α!όσο για το πρόγραμμα που είπατε,ούτε εμείς έχουμε στανταρ! έχουμε το 4ωρο ταΐσματος και εξαρτάται πότε θα ξυπνήσει το πρωί.Το μόνο στάνταρ είναι τελευταίο γεύμα στις 12 το βράδυ και το πάει μέχρι το πρωί.Συνήθως ξυπνάει στις 8.30 με 9 και από εκεί κ πέρα τρώμε κάθε τέσσερις ώρες.
Κ ξανά Α!! Κ η δικιά μου αδυναμία στον πατέρα της! τι γέλια του κάνει!!Ακόμα κ όταν έρχεται βράδυ κι είναι έτοιμη για ύπνο, μόλις τον ακούσει τσουπ!σηκώνει κεφάλι και του σκάει χαμόγελα! Κ αλλάζουμε πάνες στον μπαμπά μετά!
Χεχεχε!αυτά τα λίγα!!

331Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 14 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τετ Δεκ 14, 2011 1:13 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πηγαινετε στην ομαδα μας στο fb και πειτε μου αν βλεπετε το βιντεο.

332Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 14 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τετ Δεκ 14, 2011 1:34 am

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΓΑΤΑ έγραψε:ΠΩΣ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ??ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ...
ΘΥΜΑΜΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΟΤΑΝ ΕΤΟΙΜΑΖΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ...ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΣ ΖΗΤΟΥΣΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ "ΠΑΡΑΤΑΓΑ", ΤΗΝ ΤΑΙΖΑ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΑ ΣΠΑΡΑΚΤΙΚΑ (ΞΕΣΠΟΥΣΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ)..
ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΝΤΥΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΤΟΙΜΑΖΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ, Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΧΑΛΙΑ, ΟΠΩΣ ΠΗΓΑΙΝΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΩ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ...!! Very Happy Very Happy Very Happy ΤΩΡΑ ΓΕΛΑΩ ΠΟΥ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΒΕΒΑΙΑ!!!! ΔΕΝ ΛΕΩ ΦΥΣΙΚΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ 30 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΡΩΤΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΝ ΖΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΝ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΖΗΤΑΕΙ ΚΛΠ ΚΛΠ ΚΛΠ!!!
ΜΕ ΤΟΝ ΖΟΥΖΟΥΝΟ ΜΟΥ ΤΩΡΑ, ΑΦΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ, ΗΜΟΥΝ ΠΙΟ ΨΥΧΡΑΙΜΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΤΡΕΛΑ ΟΠΩΣ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ.
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ, ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΝΤΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΑΣ ΠΕΤΡΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΤΕ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΤΕ ΠΙΣΩ... Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 14 534787 Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 14 534787 Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 14 417472

Γατα πολυ συγκημιτικο..

333Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 14 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τετ Δεκ 14, 2011 1:40 am

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κοριτσια μακαρι.
Θα περιμενω δεν μπορω να κανω κ αλλιως.Και το αλλο ειναι οτι νυσταζει συνεχως ξυπναει τρωει κ τριβει τα ματια του κ χασμουριεται κ ας κοιμηθηκε 9 ωρες το βραδυ ή μια ωρα συνεχομενη αν ειναι μεσα στην ημερα. Αυτο το κανει ολη την ημερα.Το καλο ειναι οτι κανει κραυγες μας ξεκουφενει.

334Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 14 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τετ Δεκ 14, 2011 1:43 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fofi έγραψε:κοριτσια μακαρι.
Θα περιμενω δεν μπορω να κανω κ αλλιως.Και το αλλο ειναι οτι νυσταζει συνεχως ξυπναει τρωει κ τριβει τα ματια του κ χασμουριεται κ ας κοιμηθηκε 9 ωρες το βραδυ ή μια ωρα συνεχομενη αν ειναι μεσα στην ημερα. Αυτο το κανει ολη την ημερα.Το καλο ειναι οτι κανει κραυγες μας ξεκουφενει.

Ε τωρα σιγουρευτηκα οτι φταιει το εμβολιο!

335Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 14 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τετ Δεκ 14, 2011 1:46 am

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MariaM έγραψε:
fofi έγραψε:κοριτσια μακαρι.
Θα περιμενω δεν μπορω να κανω κ αλλιως.Και το αλλο ειναι οτι νυσταζει συνεχως ξυπναει τρωει κ τριβει τα ματια του κ χασμουριεται κ ας κοιμηθηκε 9 ωρες το βραδυ ή μια ωρα συνεχομενη αν ειναι μεσα στην ημερα. Αυτο το κανει ολη την ημερα.Το καλο ειναι οτι κανει κραυγες μας ξεκουφενει.

Ε τωρα σιγουρευτηκα οτι φταιει το εμβολιο!

Κ εγω το σκεφτηκα αλλα διαρκει μια εβδομαδα; Την περασμενη Πεμπτη το καναμε.

336Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 14 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τετ Δεκ 14, 2011 1:53 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
fofi έγραψε:
MariaM έγραψε:
fofi έγραψε:κοριτσια μακαρι.
Θα περιμενω δεν μπορω να κανω κ αλλιως.Και το αλλο ειναι οτι νυσταζει συνεχως ξυπναει τρωει κ τριβει τα ματια του κ χασμουριεται κ ας κοιμηθηκε 9 ωρες το βραδυ ή μια ωρα συνεχομενη αν ειναι μεσα στην ημερα. Αυτο το κανει ολη την ημερα.Το καλο ειναι οτι κανει κραυγες μας ξεκουφενει.

Ε τωρα σιγουρευτηκα οτι φταιει το εμβολιο!

Κ εγω το σκεφτηκα αλλα διαρκει μια εβδομαδα; Την περασμενη Πεμπτη το καναμε.

Αμε!

337Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 14 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τετ Δεκ 14, 2011 1:54 am

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΓΑΤΑ έγραψε:ΠΩΣ ΝΑ ΑΦΗΣΩ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ??ΜΕΓΑΛΗ ΚΟΥΒΕΝΤΑ...
ΘΥΜΑΜΑΙ ΣΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΤΟ ΚΛΑΜΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΟΤΑΝ ΕΤΟΙΜΑΖΑ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΤΗΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ...ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΗΣ ΖΗΤΟΥΣΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΘΑ ΤΗΝ "ΠΑΡΑΤΑΓΑ", ΤΗΝ ΤΑΙΖΑ ΚΑΙ ΕΚΛΑΙΓΑ ΣΠΑΡΑΚΤΙΚΑ (ΞΕΣΠΟΥΣΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ)..
ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΝΤΥΝΑ ΑΙΣΘΑΝΟΜΟΥΝ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΤΟΙΜΑΖΑ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ, Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΧΑΛΙΑ, ΟΠΩΣ ΠΗΓΑΙΝΑ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΩ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΞΑΦΑΝΙΣΤΩ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ...!! Very Happy Very Happy Very Happy ΤΩΡΑ ΓΕΛΑΩ ΠΟΥ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΒΕΒΑΙΑ!!!! ΔΕΝ ΛΕΩ ΦΥΣΙΚΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΠΡΩΙΝΟ 30 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΝΑ ΡΩΤΑΩ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΝ ΖΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΑΝ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΖΗΤΑΕΙ ΚΛΠ ΚΛΠ ΚΛΠ!!!
ΜΕ ΤΟΝ ΖΟΥΖΟΥΝΟ ΜΟΥ ΤΩΡΑ, ΑΦΟΥ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΧΩΡΙΣ ΤΗΝ ΜΑΜΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΘΕΙ ΤΙΠΟΤΑ, ΗΜΟΥΝ ΠΙΟ ΨΥΧΡΑΙΜΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΠΙΑΣΕ ΤΡΕΛΑ ΟΠΩΣ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΗ.
ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΩ ΤΙΠΟΤΑ ΓΙΑΤΙ ΣΑΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ, ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΚΑΝΤΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΣΑΣ ΠΕΤΡΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΘΑ ΚΛΕΙΣΕΤΕ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΜΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΤΕ ΠΙΣΩ... Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 14 534787 Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 14 534787 Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 14 417472

αχ σε καταλαβαινω απολυτα γτ αντεδρασες ετσι πιστευω και εγω τα ιδια θα κανω και χειροτερα.

338Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 14 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τετ Δεκ 14, 2011 2:17 am

ΓΑΤΑ

ΓΑΤΑ
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
MariaM έγραψε:
fofi έγραψε:
MariaM έγραψε:
fofi έγραψε:κοριτσια μακαρι.
Θα περιμενω δεν μπορω να κανω κ αλλιως.Και το αλλο ειναι οτι νυσταζει συνεχως ξυπναει τρωει κ τριβει τα ματια του κ χασμουριεται κ ας κοιμηθηκε 9 ωρες το βραδυ ή μια ωρα συνεχομενη αν ειναι μεσα στην ημερα. Αυτο το κανει ολη την ημερα.Το καλο ειναι οτι κανει κραυγες μας ξεκουφενει.

Ε τωρα σιγουρευτηκα οτι φταιει το εμβολιο!

Κ εγω το σκεφτηκα αλλα διαρκει μια εβδομαδα; Την περασμενη Πεμπτη το καναμε.

Αμε!
cat ναι καλε!!

339Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 14 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τετ Δεκ 14, 2011 2:17 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα και από εδώ! Συνήλθε μπαμπάς και γιός και είμαι χάλια εγώ! Το κεφάλι μου πονάει τρελά πίσω από τη μύτη και στα μάτια ζαλίζομαι και έχω καταροή. Το χειρότερο είναι να κοιμάται ο μπέμπης και να τον ξυπνάω από το φτέρνισμά μου! Α! Επίσης δεν εχω φωνή! Κάτι πιο δυνατό από ψιθύρισμα... Και το χειρότερο απ' όλα ειναι ότι αύριο γιορτάζει ο μπαμπάς μας και πρέπει να μαζέψω το σπίτι.... Δεν μπορωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!

340Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 14 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τετ Δεκ 14, 2011 2:20 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsiph έγραψε:καλημέρα και από εδώ! Συνήλθε μπαμπάς και γιός και είμαι χάλια εγώ! Το κεφάλι μου πονάει τρελά πίσω από τη μύτη και στα μάτια ζαλίζομαι και έχω καταροή. Το χειρότερο είναι να κοιμάται ο μπέμπης και να τον ξυπνάω από το φτέρνισμά μου! Α! Επίσης δεν εχω φωνή! Κάτι πιο δυνατό από ψιθύρισμα... Και το χειρότερο απ' όλα ειναι ότι αύριο γιορτάζει ο μπαμπάς μας και πρέπει να μαζέψω το σπίτι.... Δεν μπορωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!

Ωχ θα εχετε επισκεψεις; Κουραγιο μανα!!!

341Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 14 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τετ Δεκ 14, 2011 2:52 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τσιπη θα γιορτασετε???αμαν βρε κοπελα μου! αυτο σου ελειπε!βαλε τη κουνιαδα να κανει τιποτα!!!!
δωρα ετσι ακριβως, θα ειναι ολοκληρα παιδια, μακαρι!!! να παμε χαλκιδα να δω τα τρελα νερα(ακομα μαρια δυσκολευομαι να κατανοησω το φαινομενο,χαχαχα)
εκανα ρε κοριτσια καλαμαρια γεμιστα, τα εκλεισα με οδοντογλυφιδα αλλα μου διαλυθηκαν! τι εκανα λαθος! ανοιξε το καλαμαρι στη μεση! αυτα!!!

342Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 14 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τετ Δεκ 14, 2011 3:09 am

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τσιπη μου περαστικα σου κ καλο κουραγιο.
Εγω οπως σας ειπα κ στο facebook πηγαινα λαικη για ψαρια κ κανενα φρουτακι.Ε εγω πηγα αλλα η λαικη δεν ηταν εκει. Νομιζα πως ηταν Πεμπτη σημερα,αλλα ειναι Τεταρτη.Πεμπτη εχουμε λαικη. Κ ετσι πηγα στον ψαρα κ πειρα ωραιοτατο λαβρακι.
Το εχασα το μυαλο μου κοριτσια.
Αλικη μου οσο για τα καλαμαρακια δεν ξερω πολλα μονο τιγανητα τα εχω κανει.

343Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 14 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τετ Δεκ 14, 2011 3:12 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
fofi έγραψε:Τσιπη μου περαστικα σου κ καλο κουραγιο.
Εγω οπως σας ειπα κ στο facebook πηγαινα λαικη για ψαρια κ κανενα φρουτακι.Ε εγω πηγα αλλα η λαικη δεν ηταν εκει. Νομιζα πως ηταν Πεμπτη σημερα,αλλα ειναι Τεταρτη.Πεμπτη εχουμε λαικη. Κ ετσι πηγα στον ψαρα κ πειρα ωραιοτατο λαβρακι.
Το εχασα το μυαλο μου κοριτσια.
Αλικη μου οσο για τα καλαμαρακια δεν ξερω πολλα μονο τιγανητα τα εχω κανει.

χαχαχαχαχα!!!δε πειραζει!εκανες βολτα!δε νομιζω να ρωτησες κανενα που πηγε η λαικη??
αχ μας εχουν παρει τα μυαλα!!

344Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 14 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τετ Δεκ 14, 2011 3:12 am

fofi

fofi
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αγγελικημαρια έγραψε:
fofi έγραψε:Τσιπη μου περαστικα σου κ καλο κουραγιο.
Εγω οπως σας ειπα κ στο facebook πηγαινα λαικη για ψαρια κ κανενα φρουτακι.Ε εγω πηγα αλλα η λαικη δεν ηταν εκει. Νομιζα πως ηταν Πεμπτη σημερα,αλλα ειναι Τεταρτη.Πεμπτη εχουμε λαικη. Κ ετσι πηγα στον ψαρα κ πειρα ωραιοτατο λαβρακι.
Το εχασα το μυαλο μου κοριτσια.
Αλικη μου οσο για τα καλαμαρακια δεν ξερω πολλα μονο τιγανητα τα εχω κανει.

χαχαχαχαχα!!!δε πειραζει!εκανες βολτα!δε νομιζω να ρωτησες κανενα που πηγε η λαικη??
αχ μας εχουν παρει τα μυαλα!!

Παλι καλα οχι!!

345Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 14 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τετ Δεκ 14, 2011 4:32 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κοριτσαρες!!!!!Μαρια τι παιδι ειναι αυτο???φτου φτου φτου!!!!!!γλυκουλακο μουυυυυυυυ!!!!!!δεν ξερω να σας πω αν ειναι σωστο να δωσει πρωτα πορτοκαλι παντως ξερω πως την μπανανα επειδη δημιουργει δυσκοιλιοτητα τη δινουν τελευταια!!!!για την ωρα θα στιβω ενα πορτοκαλακι θα το αραιωνω με ενα δαχτυλο νερο κ θα του δινω σταδιακα μεχρι να πιει ενα ολοκληρο πορτοκαλακι παντα αραιωμενο!!!!σημερα λοιπον η πρωτη αποπειρα!!!!!ξυνιστηκε δεν το θελε με τιποτα κ ηπιε 10 γρ με το ζορι!!!!σιγα σιγα θα το συνηθισουμε!!!!
οσο για το προγραμμα?μου κοιμαται στις 10 ξυπναει στις 2 κ μετα στις 6 κ παει λεγοντας 4ωρο!

346Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 14 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τετ Δεκ 14, 2011 4:32 am

Sof


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τσιπη μου περαστικα σου!!!!!!παρε παναντολ!!!!

347Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 14 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τετ Δεκ 14, 2011 5:05 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγγελικημαρια έγραψε:τσιπη θα γιορτασετε???αμαν βρε κοπελα μου! αυτο σου ελειπε!βαλε τη κουνιαδα να κανει τιποτα!!!!
δωρα ετσι ακριβως, θα ειναι ολοκληρα παιδια, μακαρι!!! να παμε χαλκιδα να δω τα τρελα νερα(ακομα μαρια δυσκολευομαι να κατανοησω το φαινομενο,χαχαχα)
εκανα ρε κοριτσια καλαμαρια γεμιστα, τα εκλεισα με οδοντογλυφιδα αλλα μου διαλυθηκαν! τι εκανα λαθος! ανοιξε το καλαμαρι στη μεση! αυτα!!!

Και εγω τηγανητα μονο τα κανω αλλα σκεφτομαι μηπως τα εβαλες σε δυνατη φωτια... scratch Δεν εχω ιδεα! Εγω ξερετε τι εκανα; Αντι να μαγειρεψω επαιζα!! Εφτιαξα καραμελα και κολλησα μπισκοτα και εφτιαξα σπιτακια! clown Παω να μαγειρεψω τωρα για να βρει ο αντρας φαει γιατι θα φαει τα σπιτακια και θα παει χαμενος ο κοπος μου! Razz Razz Razz Razz Razz

Φωφη και εμεις πεμπτη εχουμε λαικη! Ασχετο.

348Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 14 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τετ Δεκ 14, 2011 8:09 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Πωπω χαμος σημερα στο φορουμ Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 14 654655 χριστουγεννιατικα santa ...PEACE I love you

349Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 14 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τετ Δεκ 14, 2011 9:14 am

νατακως


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα. καλε μπαινω να διαβασω και βλεπω 3 σελιδες!!!! τωρα κατι θα ξεχασω παλι.... Embarassed Embarassed
φωφη κι εγω πιστευω πως ειναι απο το εμβολιο. ετσι ηταν η δικια μου τον προηγουμενο μηνα. 2 βδομαδες κρατησε.
εμεις παλι δεν φαγαμε. αυριο θα υποκυψω... εχω ενα δειγμα της νουτριτσια, θα δοκιμασω αν τρωει. οσο για την πεθερα μου δεν θα ντρεπομουν αν ηξερα οτι σιγουρα θα φαει. απλα ειναι οι πρωτες μερες που ετσι κι αλλιως δεν τρωει. φανταζεστε να της ελεγα να παει στο σαλονι και να μην ετρωγε παλι η μικρη.....θα νομιζε οτι τη διωχνω.
για το πορτοκαλι κι εγω ξερω οτι το δινουν τελευταιο. για να δω κι εμας τι θα μας πει τον αλλο μηνα.
τσιπη περαστικα.
οσο για τις εργαζομενες μανουλες.... μπορει να μην δουλευω αλλα σας καταλαβαινω. χρειαστικε να την αφησω στη μαμα μου γιατι επρεπε να παμε θεσ/νικη με τον αντρα μου και μονο που δεν εκλαιγα. και μιλαμε την πηγα το βραδυ και την πηρα το αλλο βραδυ. οχι να την αφηνω καθε μερα.... μπορει τοσα χρονια να μου ελειπε η δουλεια αλλα τωρα ειμαι ευτυχισμενη που εχω τη δυνατοτητα να μη δουλευω.
μαρια ο μικρος.... χωρις λογια!!!! τα εκανες τα σπιτακια? εγιναν καλα? ειχε σημερα και στη Μενεγακη μια που εφτιαξε με κεικ γιατι ειναι ειπε πιο ευκολο απο τα μπισκοτα. αλλα δεν ειδα πως τα εκανε... ειχα τη μικρη.

350Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 14 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Τετ Δεκ 14, 2011 9:41 am

sassaX

sassaX
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Ξεχασα να σας ενημερωσω :Προσοχη μονο μην παιρνετε μαρκα JUMBO.Μια φιλη μου που δουλευει στα jumbo μου ειπε πως δεν ειναι εγκεκριμενα απο την ΕΕ και το CE ειναι ψευτικο.θα μπορουσε να παρει κ η ιδια που εχει διδυμα αγορακια μωρακια και γεννησε ενα κοριτσακι παλι πριν λιγους μηνες αλλα δεν τα ακουμπαει...

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 14 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 28 ... 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις