Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
515 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 515 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 42]

976Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 40 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 29, 2011 10:21 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έχουμε παντρευτεί πολιτικά και τον Μάιο θα κάνουμε τον θρησκευτικό γάμο μαζί με τα βαφτίσια. Εγώ τον θέλω τον γάμο αυτό... Και μαζί με τα βαφτίσια γλυτώνουμε πολλά. Όλα θα τα κάνω μόνη μου και εκτός από το τραπέζι τα υπόλοιπα έξοδα είναι λιγότερα από 1000 ευρώ. Στο όνομά μας δεν υπάρχει τίποτα και εκεί πατάει ο Λευτέρης. Μαμά πούπα τα χρέη εγώ τα απέκτησα για να βοηθήσω άλλους κυρίως και συγκεκριμένα τους γονείς μου. Είναι πολύ χάλια οικονομικά και τους έχω βοηθήσει πάρα πολύ. Το σπίτι που μένουμε είναι στο όνομα του πεθερού μου και της κουνιάδας μου και ο άντρας μου μου λέει να μη γράψουν τίποτα σε αυτόν οι γονείς του και ότι είναι να τα γράψουν κατευθείαν στο παιδί. Είμαι πολύ χάλια ψυχολογικά. Φοβάμαι για πολλά...

Η μπουμπούκα της Αγγελικής μου θυμ΄ζει την ανηψιά μου! 15 μηνων μόνο 10 κιλά αλλά κοντούλα και κάτι μαγουλήθρες και μπούτια για φάγωμα! Αν και δεν είναι χοντρούλα τη φωνάζουμε!

977Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 40 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 29, 2011 10:23 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
οσο για το θηλασμο το μονο που εχω να σου πω ειναι ενα μεγαλο ΜΠΡΑΒΟ . καμια ενοχη κ τυψεις δε πρεπει να αισθανεσαι.κ στη γιατρο σου μπραβο. αλλη απ το πρωτο ζυγισμα που δεν ειχε παρει βαρος θα ειχε σταματησει(κ μανα κ η γιατρος)σιγουρα θα ηθελες να κρατησει περισσοτερο αλλα συγκρινε τον εαυτο σου με μας που δε θηλασαμε για να νιωσεις καλυτερα!

978Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 40 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 29, 2011 10:24 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
για το γαμο σου εχω ξαναπει οτι αφου το λαχταρας το τραπεζι να το κανεις κ αν η πεθερα σου δε θελει να μη καλεσετε κανεναν απο το σοι της!
τις μαγουλαρες της πηραμε απ τη μαμα!!!

979Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 40 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 29, 2011 10:25 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Mama Pupa έγραψε:Νομιζω οτι ειμαστε η πιο ενεργη ομαδα!

Επειδη βαριεμαι κι επειδη η δικη μου ομαδα εχει σταματησει σχεδον απο τοτε που γεννησαμε ολες μας,πειραζει να μπω στην δικη σας?Αν δε με θελετε δε πειραζει...θα παω στην γωνιτσα μου και θα κλαψω λιγο και μετα θα δω τι θα κανω.....

980Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 40 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 29, 2011 10:28 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σε θέλουμε σε θέλουμε αμέ! Όλοι οι καλοί χωράνε εδώ! Και επειδή είναι η πρώτη φορά που σου μιλάω προσωπικά θέλω να σου πω ένα μεγάλο μπράβο για τη δυνατή ψυχήπου έχεις! Εγώ είμαι λίγο τυπος θύμα κ΄'ανε με ότι θες πάτα με όσο θες και θα σου πω και συγνώμη που κουράστηκες να με πατήσεις και άτομα σαν εσένα τα θαυμάζω!

981Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 40 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 29, 2011 10:30 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ βρε τσιπη πολυ με προβληματισες τωρα!διαβασε λιγο τα χαρτια που υπογραψατε για τις καρτες,ποιοι ειναι οι οροι.κ αυτο για τα σπιτια αν θελουν να το γραψουν στο παιδι να το κανουν .πιο καλα για σενα αλλα να μη μεινουν στα λογια κ στο φιναλε ξεπληρωνεις το σπιτι της πεθερας σου.καταλαβες τι εννοω? αυτο που μενετε θα το παρει η κουνιαδα σου , στο αλλο μενει η πεθερα οποτε προς το παρον θα πληρωνεις κατι που δε σου ανηκει, αν ξερεις οτι ανηκει στο παιδι σου δε το συζητω.

982Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 40 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 29, 2011 10:31 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatijana έγραψε:
Mama Pupa έγραψε:Νομιζω οτι ειμαστε η πιο ενεργη ομαδα!

Επειδη βαριεμαι κι επειδη η δικη μου ομαδα εχει σταματησει σχεδον απο τοτε που γεννησαμε ολες μας,πειραζει να μπω στην δικη σας?Αν δε με θελετε δε πειραζει...θα παω στην γωνιτσα μου και θα κλαψω λιγο και μετα θα δω τι θα κανω.....

καλως μας ηρθες!!οχι μη κλαις!!!ελα να σε παιξουμε!!!τι κανει το παληκαρι σου??

983Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 40 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 29, 2011 10:34 am

Mama Pupa


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Επιμενω. Πήγαινε σε δικηγορο ΑΜΕΣΑ.Για τον γαμο που τοσο λαχταρας και το καταλαβαινω, επειδη οι εποχες ειναι δυσκολες το λεω. Εγώ έχω δικο μου σπιτι, αυτοκινητο και δουλεια δημοσιου και κανενα χρεος και γονεις που οσο μπορουν βοηθουν και με εχει πιασει μια ανασφαλεια...Προσεξτε τουλαχιστον μη δημιουργησετε και νεα χρεη γιατι καπου αυτα ειναι λιγο φαυλος κυκλος...
Tatijanaκι παλι μαζι!!!

984Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 40 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 29, 2011 10:34 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Για να καταλάβεις εδώ που μένουμε στο ισόγειο μένουν οι παπούδες του Λευτέρη και αυτό το σπίτι μετά το θάνατο των παπούδων θα το πάρουμε εμείς. Ε και αυτό είναι υποθηκευμένο. Και κάτι χωράφια που θα πάνε στο Λευτέρη και την αδερφή του. Γι' αυτό μου λέει αν είναι να βοηθήσουμε τον πατέρα του....

985Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 40 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 29, 2011 10:35 am

νατακως


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
καλησπερα μανουλες? πως ειστε? ευχομαι να ειστε καλα.
μαμα πουπα δεν εχω να σου πω κατι περισσοτερο απο τα κοριτσια. υπομονη και δυναμη να σου δωσει ο Θεος να τα καταφερεις. μονο προσπαθησε οσο μπορεις ( το ξερω οτι ειναι σχεδον αδυνατο) να μη το δειχνεις πολυ. οπως ξερεις τα μικρα τα καταλαβαινουν ολα. μηπως και γι'αυτο εχει ανησυχιες η μικρη σου?
σημερα της ξαναδωσα κι εγω το holle. αληθεια πουπα εσυ πως το φτιαχνεις? με γαλα? το εφαγε οπως και τις αλλες, οποτε θα της δινω αυτο. βρε κοριτσια να σας ρωτησω, χθες και σημερα δεν πινει γαλα. σημερα τη ζορισα λιγο παραπανω και το ηπιε, αρα πεινουσε. τι να κανω? να την αφησω?
τσιπη μου γι'αυτο που ρωτας δεν ξερω. ειναι δυσκολη η κατασταση γενικα. και ενταξει εσεις δεν εχετε κατι στο ονομα σας. εγγυητες δεν υπαρχουν? αν δεν πληρωσετε εσεις θα πανε σ'αυτους. και μηπως με ολα αυτα τα προβληματα ξανασκεφτεις κι εσυ το τραπεζι? το ξερω οτι θες να χαρεις, κι εγω τα ιδια περασα. στο κατω κατω μια φορα παντρευομαστε.
(μου χει σπασει τα νευρα, απο τις 7:30 γραφω, ολο κολλαει)
ξεχασα τι αλλο ηθελα να πω.....

986Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 40 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 29, 2011 10:36 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Σε δικηγόρο θα πάω σίγουρα μετά τις γιορτές. Έχω και έναν συγγενή αρκετά μεγάλο όνομα εδώ ανάμεσα στους δικηγόρους. Ο Λευτέρης πατ'αει στην περίπτωση που σβήσανε χρέη σε μια από τη Λάρισα αν θυμάμαι καλά.

Νατάκως είναι κάρτες όλα και δεν υπάρχει ούτε εγγυητής ευτυχώς!

987Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 40 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 29, 2011 10:37 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Επίσης πάμε για νο4! Γρήγορα έκλεισε το 3!!!!! Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 40 215994

988Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 40 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 29, 2011 10:41 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tsiph έγραψε:Για να καταλάβεις εδώ που μένουμε στο ισόγειο μένουν οι παπούδες του Λευτέρη και αυτό το σπίτι μετά το θάνατο των παπούδων θα το πάρουμε εμείς. Ε και αυτό είναι υποθηκευμένο. Και κάτι χωράφια που θα πάνε στο Λευτέρη και την αδερφή του. Γι' αυτό μου λέει αν είναι να βοηθήσουμε τον πατέρα του....

αν ειναι ηδη γραμμενο στον λευτερη κ απλα οι παππουδες εχουν την επικαρπια οκ αλλα αν δεν ειναι, να το γραψουν κ μετα να δινεις για το δανειο.δεν ειμαι καχυποπτη κ μπορει οι ανθρωποι να ειναι πολυ ενταξει σαυτα αλλα επειδη την εχουν πατησει κ αλλες ετσι ...φυλαγε τα ρουχα σου.

989Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 40 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 29, 2011 10:43 am

Mama Pupa


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
νατακως έγραψε:καλησπερα μανουλες? πως ειστε? ευχομαι να ειστε καλα.
μαμα πουπα δεν εχω να σου πω κατι περισσοτερο απο τα κοριτσια. υπομονη και δυναμη να σου δωσει ο Θεος να τα καταφερεις. μονο προσπαθησε οσο μπορεις ( το ξερω οτι ειναι σχεδον αδυνατο) να μη το δειχνεις πολυ. οπως ξερεις τα μικρα τα καταλαβαινουν ολα. μηπως και γι'αυτο εχει ανησυχιες η μικρη σου?
σημερα της ξαναδωσα κι εγω το holle. αληθεια πουπα εσυ πως το φτιαχνεις? με γαλα? το εφαγε οπως και τις αλλες, οποτε θα της δινω αυτο. βρε κοριτσια να σας ρωτησω, χθες και σημερα δεν πινει γαλα. σημερα τη ζορισα λιγο παραπανω και το ηπιε, αρα πεινουσε. τι να κανω? να την αφησω?
τσιπη μου γι'αυτο που ρωτας δεν ξερω. ειναι δυσκολη η κατασταση γενικα. και ενταξει εσεις δεν εχετε κατι στο ονομα σας. εγγυητες δεν υπαρχουν? αν δεν πληρωσετε εσεις θα πανε σ'αυτους. και μηπως με ολα αυτα τα προβληματα ξανασκεφτεις κι εσυ το τραπεζι? το ξερω οτι θες να χαρεις, κι εγω τα ιδια περασα. στο κατω κατω μια φορα παντρευομαστε.
(μου χει σπασει τα νευρα, απο τις 7:30 γραφω, ολο κολλαει)
ξεχασα τι αλλο ηθελα να πω.....
Μου άρεσε αυτό το "Μια φορα παντρευομαστε"! Εγώ με τους δυο αποτυχημένους γάμους και τα δυο επιτυχημένα τραπέζια τι κερδιζω? Χα!Χα!Θα γινω διοργανωτρια δεξιωσεων γαμου! Χα!Χα!Γελαω με τα χαλια μου!
Νατακως προσπαθω οπως βλεπεις να κανω κουράγιο, η μικρη μολις ακουει φωνες μενει καγκελο, δεν κουνιεται καθόλου, επηρεάζεται πολύ. Μπορει να φταιει και η ψυχολογια μου για την ανησυχια της. Το ριζαλευρο της Holle το φτιαχνω με αραιωμενο γαλα, 3 μεζουρες σε 200ml νερο, τις μισες απο ο,τι θα εβαζες κανονικα για να φτιαξεις γαλα. Μπορεις και με σκετο νερο αν εχετε τα κιλακια σας. Απο βδομαδα θα της δωσω και κρεμα κεχρι μηπως της αρεσει καλυτερα.

990Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 40 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 29, 2011 10:46 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αχ βρε pupa ευτυχως δε χανεις το χιουμορ σου!!!το πουπα απο που προκυπτει? σορρυ αν γινομαι αδιακριτικη Very Happy

991Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 40 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 29, 2011 10:46 am

tsiph

tsiph
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Δεν είναι γραμμένο ακόμα είναι στο όνομα του πατέρα του και σε αυτή τη περίπτωση έτσι όπως είμαστε τώρα καλύτερα να μην γραφτεί. Είναι εντράξει σε αυτά δεν υπάρχει περίπτωση να τον "ρίξουν" σε κάτι. Ξέςρω ότι και άλλες ήταν σίγουρες αλλά είναι πολλά που μου το δείχνουν αυτό.

992Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 40 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 29, 2011 10:48 am

αγγελικημαρια


Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
νατακως συναγωνιζομαστε στα μαγουλα πολυ ομορφη ειναι!φτου!

993Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 40 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 29, 2011 10:54 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tsiph έγραψε:Σε θέλουμε σε θέλουμε αμέ! Όλοι οι καλοί χωράνε εδώ! Και επειδή είναι η πρώτη φορά που σου μιλάω προσωπικά θέλω να σου πω ένα μεγάλο μπράβο για τη δυνατή ψυχήπου έχεις! Εγώ είμαι λίγο τυπος θύμα κ΄'ανε με ότι θες πάτα με όσο θες και θα σου πω και συγνώμη που κουράστηκες να με πατήσεις και άτομα σαν εσένα τα θαυμάζω!

Μ'αρεσεις οπως τα εγραψες μονο που κι εγω θυμα ειμαι,ή μαλλον για να το πω πιο σωστα,κανω τον μαλακα μεχρι να σηκωσω αναστημα και να τα διαλυσω ολα...Εγω ειμαι ή του υψους ή του βαθους...Ειχα σχεση σχεδον 10 χρονια και μια μερα τον εστειλα και με κυνηγουσε 2 χρονια...Τι να λεμε,δε χαριζομαι αν αναποδογυρισει το ματι μου...

Οσο για το θεμα σου νομιζω οτι δε πρεπει να αφησεις τουλαχιστον τα δικα σου ανεξοφλητα...Οσο για τον γαμο συμφωνω να περιμενετε λιγο...Δε νομιζω να σας αφησουν ετσι απλα οι τραπεζες...Πηγεντε καντε διακανονισμο βαλτε τα ολα μαζι ,ξερω κι εγω???

994Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 40 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 29, 2011 11:00 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αγγελικημαρια έγραψε:
tatijana έγραψε:
Mama Pupa έγραψε:Νομιζω οτι ειμαστε η πιο ενεργη ομαδα!

Επειδη βαριεμαι κι επειδη η δικη μου ομαδα εχει σταματησει σχεδον απο τοτε που γεννησαμε ολες μας,πειραζει να μπω στην δικη σας?Αν δε με θελετε δε πειραζει...θα παω στην γωνιτσα μου και θα κλαψω λιγο και μετα θα δω τι θα κανω.....

καλως μας ηρθες!!οχι μη κλαις!!!ελα να σε παιξουμε!!!τι κανει το παληκαρι σου??

Ωωωω,θα με παιξετε τι ωραιααααα....Το παληκαρι μου ειναι πολυ καλα προσπαθει να κρατησει ισορροποια αφηνει τα χερακια του και πεφτει και σκοτωνεται...Και δωσε τσιριδες...Σφιγγεται κι ολας να κλαψει...

Mama Pupa έγραψε:Επιμενω. Πήγαινε σε δικηγορο ΑΜΕΣΑ.Για τον γαμο που τοσο λαχταρας και το καταλαβαινω, επειδη οι εποχες ειναι δυσκολες το λεω. Εγώ έχω δικο μου σπιτι, αυτοκινητο και δουλεια δημοσιου και κανενα χρεος και γονεις που οσο μπορουν βοηθουν και με εχει πιασει μια ανασφαλεια...Προσεξτε τουλαχιστον μη δημιουργησετε και νεα χρεη γιατι καπου αυτα ειναι λιγο φαυλος κυκλος...
Tatijanaκι παλι μαζι!!!

Ω,ναι...Χαχαχ..

995Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 40 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 29, 2011 11:03 am

MariaM


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:
Mama Pupa έγραψε:Νομιζω οτι ειμαστε η πιο ενεργη ομαδα!

Επειδη βαριεμαι κι επειδη η δικη μου ομαδα εχει σταματησει σχεδον απο τοτε που γεννησαμε ολες μας,πειραζει να μπω στην δικη σας?Αν δε με θελετε δε πειραζει...θα παω στην γωνιτσα μου και θα κλαψω λιγο και μετα θα δω τι θα κανω.....
Καλώς την Τατιάνα!!!!! Εννοείται σε θέλουμε!


Πουπα επειδή μου αρέσει όπως είπα η επιλογή των τροφών που κανείς ήθελα να σε ρωτήσω ποτέ θα ξεκινήσετε γιαούρτι. Τι γιαούρτι θα επιλέξει ς;

996Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 40 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 29, 2011 11:10 am

zouzou11

zouzou11
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
μακαρι ολοι να ειχανε τα κοτσια και τη δυναμη που εχεις τατιανα.παρακολουθω καιρο το φορουμ οχι ομως καποιο συγκεκριμενο θεμα και εχω καταλαβει τι εισαι γι'αυτο στο λεω.

997Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 40 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 29, 2011 11:13 am

νατακως


Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
tatijana έγραψε:
Mama Pupa έγραψε:Νομιζω οτι ειμαστε η πιο ενεργη ομαδα!

Επειδη βαριεμαι κι επειδη η δικη μου ομαδα εχει σταματησει σχεδον απο τοτε που γεννησαμε ολες μας,πειραζει να μπω στην δικη σας?Αν δε με θελετε δε πειραζει...θα παω στην γωνιτσα μου και θα κλαψω λιγο και μετα θα δω τι θα κανω.....
μερες που ειναι μην κλαις, αρκετα εχεις για να κλαψεις. εχω διαβασει κι εγω τις ιστοριες σου αλλα ποτε δεν σου απαντησα. καλως ηρθες στην ομαδα μας.

Mama Pupa έγραψε:Μου άρεσε αυτό το "Μια φορα παντρευομαστε"! Εγώ με τους δυο αποτυχημένους γάμους και τα δυο επιτυχημένα τραπέζια τι κερδιζω? Χα!Χα!Θα γινω διοργανωτρια δεξιωσεων γαμου! Χα!Χα!Γελαω με τα χαλια μου!
Νατακως προσπαθω οπως βλεπεις να κανω κουράγιο, η μικρη μολις ακουει φωνες μενει καγκελο, δεν κουνιεται καθόλου, επηρεάζεται πολύ. Μπορει να φταιει και η ψυχολογια μου για την ανησυχια της. Το ριζαλευρο της Holle το φτιαχνω με αραιωμενο γαλα, 3 μεζουρες σε 200ml νερο, τις μισες απο ο,τι θα εβαζες κανονικα για να φτιαξεις γαλα. Μπορεις και με σκετο νερο αν εχετε τα κιλακια σας. Απο βδομαδα θα της δωσω και κρεμα κεχρι μηπως της αρεσει καλυτερα.

σκεφτικα να γραψω "μια φορα παντρευομαστε, τουλαχιστον ετσι ξεκιναμε" αλλα φοβηθικα μην παρεξηγηθω. ειναι που δεν γνωριζομαστε και καλα μεταξυ μας, ειναι και περιεργα οταν διαβαζεις κατι.... και ετσι το αφησα σκετο.
οσο για την κρεμα εγω την φτιαχνω με κανονικη δοση γαλακτος. να το αραιωσω? να βαζω λιγοτερο? δεν εβγαλα ακρη απ'οτι διαβασα πανω στο κουτι και εκανα οτι σκεφτικα.... οσο για το σκετο νερο, προτιμησα να το κανω με γαλα για να εχει μια γευση που της ειναι ηδη γνωστη. δεν ξερω σωστη ή λαθος σκεψη...

αγγελικημαρια έγραψε:νατακως συναγωνιζομαστε στα μαγουλα πολυ ομορφη ειναι!φτου!

τα δικα σας μαγουλα δε τα φτανουμε.... κι αν συνεχισει να μην τρωει.... θα χασει κι αυτα που εχει.

998Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 40 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 29, 2011 11:15 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
zouzou11 έγραψε:μακαρι ολοι να ειχανε τα κοτσια και τη δυναμη που εχεις τατιανα.παρακολουθω καιρο το φορουμ οχι ομως καποιο συγκεκριμενο θεμα και εχω καταλαβει τι εισαι γι'αυτο στο λεω.

Ευχαριστω κοριτσακι μου για τα λογακια σου...Αλλα πιστεψε με εχω αντοχη κι οχι κοτσια...
Απο ποιο μερος της Σαλονικας εισαι?

999Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 40 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 29, 2011 11:22 am

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ευχαριστω για το καλοσορισμα κοριτσια....

1000Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3!  - Σελίδα 40 Empty Απ: Μανουλες ιουλιος 2011 Ν.3! Πεμ Δεκ 29, 2011 11:25 am

Mama Pupa


Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Μαρια επειδη με το γαλα εχουμε θεμα, ισως αλλεργια οχι ομως επιβεβαιωμενη, δεν ξερω τι θα αποφασισουμε με την παιδιατρο για γιαουρτι. Θα κανω πρωτα το πειραμα με το κατσικισιο γαλα σε σκονη της HOLLE που ειναι πολυ καλυτερο απο το αγελαδινο για τον ανθρωπινο οργανισμο.Και αναλογως θα κινηθουμε. Κανονικα για οσα μωρα δεν εχουν προβλημα, το γιαουρτι ξεκινα στον 8ο απο ο,τι θυμαμαι και μαλιστα γιαουρτι ενηλικων, προβειο ή αγελαδινο. Τα παιδικα ειναι επιβαρυμενα με πολλη ζαχαρη οπως και τα δηθεν ειδικα "εμπλουτισμενα" παιδικα γαλατα τυπου Αdvance. Απο τον χρονο κανονικο γαλα πληρες και απο 2-3 ετων και πανω με χαμηλα λιπαρα.
Πολύ χρήσιμες διατροφικες πληροφοριες θα βρεις και στο blog natofao.blogspot.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 40 από 42]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 21 ... 39, 40, 41, 42  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις