Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
315 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 315 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:θετικο είναι όταν η δεύτερη γραμμή που βγαίνει είναι πιο σκούρα από την γραμμη που το συγκρίνεις!! Σίγουρα κοιτάς την σωστή γραμμη?

Ναι κοπέλα μου... Στις οδηγίες έχει και το σχεδιάκι... Και οι δύο σκούρες είναι.... scratch

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εγώ αυτά τα τεστ έχω.

Αν βγήκε έστω και αχνή δεύτερη γραμμή θα έχεις ωορηξία μέσα στις επόμενες 48 ώρες. Μπορεί να συμβεί, μη σου φαίνεται περίεργο! Βουρ για ζουζουνιές!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έχει παρατηρηθεί να γίνεται ωορρηξία ακόμη και μέσα στις μέρες τις περιόδου...οπότε δν θα μου έκανε εντύπωση να έχεις αμέσως μετά...εγώ λέω να κάνεις τις αγάπες σου αύριο να είσαι σίγουρη...γιατί αν είναι θετικό μέσα στις επόμενες 2 μέρες γίνεται η ωορρηξία..και γενικά συνέχισε να κάνεις τα τεστ.. αν ειναι καλά τα τεστ σε 2 μέρες θα έχει φύγει η δεύτερη γραμμή , συνέχισε δηλαδη να κάνεις για καμιά βδομάδα να δεις αν αλλάζει η δεύτερη γραμμή και γίνεται πιο αχνή..αλλιώς ίσως να πήρες χαλασμένη παρτίδα..κι εννοείται αν ισχύει το δεύτερο να τους πεις να σου στειλουν αλλα!!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elena25 έγραψε:Και εγώ αυτά τα τεστ έχω.

Αν βγήκε έστω και αχνή δεύτερη γραμμή θα έχεις ωορηξία μέσα στις επόμενες 48 ώρες. Μπορεί να συμβεί, μη σου φαίνεται περίεργο! Βουρ για ζουζουνιές!

Καλά ούτως ή άλλως θα έκανα βουρ αλλα τόσο νωρίς γόνιμες δεν το περίμενα... εγώ για πλάκα το έκανα... Ειδες καμια φορα...

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:Έχει παρατηρηθεί να γίνεται ωορρηξία ακόμη και μέσα στις μέρες τις περιόδου...οπότε δν θα μου έκανε εντύπωση να έχεις αμέσως μετά...εγώ λέω να κάνεις τις αγάπες σου αύριο να είσαι σίγουρη...γιατί αν είναι θετικό μέσα στις επόμενες 2 μέρες γίνεται η ωορρηξία..και γενικά συνέχισε να κάνεις τα τεστ.. αν ειναι καλά τα τεστ σε 2 μέρες θα έχει φύγει η δεύτερη γραμμή , συνέχισε δηλαδη να κάνεις για καμιά βδομάδα να δεις αν αλλάζει η δεύτερη γραμμή και γίνεται πιο αχνή..αλλιώς ίσως να πήρες χαλασμένη παρτίδα..κι εννοείται αν ισχύει το δεύτερο να τους πεις να σου στειλουν αλλα!!

Εεεε;;; Αν μου έστειλαν χαλασμένη παρτίδα θα τους το κλείσω το μαγαζί χαχαχα!! βρείτε να πέρνετε απο αλλου τεστάκια κορίτσια θα κλείσει!!! χαχαχαχαχα!!!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Από όσα έχω ακούσει είναι πολύ αξιόπιστη εταιρεία. Όσες κοπέλες δηλαδή τα δοκίμασαν έμειναν πολύ ευχαριστημένες. Οπότε δε νομίζω... Αλλά και πάλι, δε μπορείς να είσαι και σίγουρος κάποιες φορές...

Ποιο πακέτο πήρες; Με πόσα τεστ δηλαδή;

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χαχαχα ε αν βγαίνουν συνέχεια θετικά κάτι δν θα πάει καλά!! Twisted Evil Εσύ κοίτα να ξεζουμίσεις τον αντρούλη ούτως ή άλλως Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 2 215994 και στην πορεία βλέπεις και πράττεις!! Laughing Laughing

θα κάνω την καρδιά μου πέτρα και θα σας χαιρετίσω για τώρα....!!
Φιλάκια σε όλες σας!!Καλή συνέχεια!!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
elena25 έγραψε:Από όσα έχω ακούσει είναι πολύ αξιόπιστη εταιρεία. Όσες κοπέλες δηλαδή τα δοκίμασαν έμειναν πολύ ευχαριστημένες. Οπότε δε νομίζω... Αλλά και πάλι, δε μπορείς να είσαι και σίγουρος κάποιες φορές...

Ποιο πακέτο πήρες; Με πόσα τεστ δηλαδή;

Πηρα αυτό μετα 20 ωορρηξίας και 5 εγκυμοσύνης δώρο... Και εγώ αυτό έχω ακούσει ότι είναι πολύ αξιοπιστα γι αυτό και προτίμησανα πάρω αυτά αντί να παραγγείλω από το ebay ή το amazon... Ασε που η εταιρία είναι Ελληνική και τον τελευταίο χρόνο ψωνίζω απο ελληνικά καταστήματα γενικα...

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:χαχαχα ε αν βγαίνουν συνέχεια θετικά κάτι δν θα πάει καλά!! Twisted Evil Εσύ κοίτα να ξεζουμίσεις τον αντρούλη ούτως ή άλλως [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] και στην πορεία βλέπεις και πράττεις!! Laughing Laughing

θα κάνω την καρδιά μου πέτρα και θα σας χαιρετίσω για τώρα....!!
Φιλάκια σε όλες σας!!Καλή συνέχεια!!

Καλή ξεκούραση κουκλίτσα τα λέμε αύριο!!!
Καληνύστααααα!!!

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:

Πηρα αυτό μετα 20 ωορρηξίας και 5 εγκυμοσύνης δώρο... Και εγώ αυτό έχω ακούσει ότι είναι πολύ αξιοπιστα γι αυτό και προτίμησανα πάρω αυτά αντί να παραγγείλω από το ebay ή το amazon... Ασε που η εταιρία είναι Ελληνική και τον τελευταίο χρόνο ψωνίζω απο ελληνικά καταστήματα γενικα...


Και αν δε γίνομαι αδιάκριτη, πόσο πλήρωσες συνολικά;

Εγώ είχα παραγγήλει πριν το Πάσχα, τότε δεν είχαν βγάλει αυτό το πακέτο και πήρα τα 10 τεστ ωορηξίας με αντικαταβολή στο κούριερ της Καβάλας, και μου βγήκε 12 ευρώ περίπου. Αλλά ήταν εξυπηρετικότατοι! Έκανα τηλεφωνικά την παραγγελία και μέσα σε 2 μέρες είχαν φτάσει. Εκτός από ένα μπέρδεμα που έγινε με τα καταστήματα της ACS (αντί να πάει σε αυτό που είναι μέσα στην πόλη πήγε σε αυτό που είναι πάνω από τις καμάρες, κοντά στο παλιό στρατόπεδο αν ξέρεις) γενικά ήμουν πολύ ευχαριστημένη.

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Και εγώ με αντικαταβολή τα πήρα, το πακέτο κόστιζε 17,99 και μαζι με κούριερ πήγαινε στα 25 ευρώ... Αλλα και πάλι καλά μου φαίνονται.. Αν σκεφτείς ότι αν πάρεις επώνυμα απο φαρμακείο θέλεις τα διπλάσια και παραπάνω.. Και όντως ναι είναι πολύ εξυπηρετικοί. Σε πέρνουν τηλέφωνο αμέσως μετά την παραγγελία, σε ενημερώνουν πότε θα έρθει τα πάντα.. Ελπίζω να μεινω ευχαριστημένη και απο τα τεστάκια αν και δεν αμφιβάλλω γιατί όπως αναφέραμε όσες τα χρησιμοποιούν είναι αρκετα ευχαριστημένες... Τι καλά να έχουμε και ευχάριστα αποτελέσματα!!! Very Happy

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μακάρι κοριτσάκι!

Στο εύχομαι ολόψυχα!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Σε όλες μας Ελενιτσα μου!!!
Σε αφήνω πάνω για νάνι!!! Καληνύχτα και όνειρα γλυκά σε όλες... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα παραλιγο να μην σας ευρισκα χαχαχαχχ ανοιξατε αλλο θεματακι γιατι?αμα μηδενιζονται οι σελιδες χανοντε? νομιζω οχι.
ευαγγελιτσα τρεχα δεν εχουν σημμασια οι μερες που νομιζουμε γονιμες μπορει να συμβει ακομα και οταν εχεις περιοδο η και στο τελος της και να δεις επομενη περιοδο ενω να εισαι εγγυος και 2 φορες τον μηνα μπορει να συμβει καλη επιτυχια
μπουμπου τι γινετε τι νεα θα σκασω απο την αγωνια
ελεναααααααααααααααα σε πεθυμησαμε τι γινετε? ολα καλα? στολισες εσυ χριστουγενιατικα?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kαλημερα κι απο εμενα καλη μου παρεουλα!!
Αυγολεμονη μου τι κανεις!? Η Ελενα ειπε οτι χανονται οι απαντησεις, αν θυμαμαι καλα, κι ετσι το Λεμονακι ανοιξε αλλο!!
Εγω ακομη στην αναμονη!! Δν εχει ερθει! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 2 654316 Ασε και σηκωσα βαρος τωρα στη δουλεια (αναγκαστηκα!) και με επιασε για λιγο ενας πονος χαμηλα στην κοιλια και φοβηθηκα!! pale pale Εχω υγρα και τρεχω συνεχεια στην τουαλετα νομιζοντας οτι ηρθε αλλα τπτ!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 2 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 2 328109 να μην ερθει!!!!!!

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα αγάπες μου Smile Εγώ αδιαθέτησα σήμερα το πρωί Crying or Very sad Εντάξει όμως, όλα καλά. Τουλάχιστον δεν ταλαιπωρήθηκα ψυχολογικά με συμπτώματα 2 μέρες πριν και να αναρωτιέμαι αν είναι συμπτώματα περιόδου ή εγκυμοσύνης.

Άρχισα λίγο να αγχώνομαι που δεν καταφέρνω να το βγάλω απ' το μυαλό μου. Και το άλλο ρε κορίτσια, νοιώθω τόσο άσχημα που έχω παραπανίσια κιλά που και ζουζουνιές σπάνια κάνω με όρεξη. Το ευχαριστιέμαι στο τέλος, αλλά αν δεν μου το ζητήσει ο άντρας μου δεν το ζητώ, εκτός και αν είναι γόνιμες μέρες, οπότε το ζητώ εγώ και όπως καταλαβαίνετε πάλι δεν το ευχαριστιέμαι γιατί το κάνω με σκοπό. Κάθε μέρα λέω θα κάνω σωστά τη δίαιτα μου γιατί αν αδυνατίσω θα νοιώσω πιο καλά και ψυχολογικά και όλο κάτι γίνεται και μου τα χαλάει. Έχουμε συχνά τραπέζια με φίλους και σπίτι μας και μου είναι δύσκολο στο τέλος να πειθαρχήσω. Άντε να αντισταθώ 1-2 φορές. Μετά δυσκολεύουν τα πράγματα. Σήμερα πάλι ξύπνησα με διάθεση για δίαιτα γιατί πιστεύω ότι αν αδυνατίσω θα μείνω και πιο εύκολα έγκυος. Προσπαθώ να το βάλω αυτό σαν το πιο σοβαρό επιχείρημα, μπας και τα καταφέρω αυτή τη φορά.

Συγνώμη που σας ζάλισα πρωί πρωί Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 2 417472

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλήμέρα σε όλα τα κοριτσάκια!!! Έλλη μου τι γίνεται;Οι υπόλοιπες που περιμένουν σήμερα αύριο;Εγώ είμαι στην τέταρτη μέρα και αναμένω να τελειώσει να αρχίσω και εγώ τις ζουζουνιές.Τώρα που άκουσα και από την Ευαγγελίτσα για το τεστ ωορρηξίας που της βγήκε τόσο νωρίς θετικό θα κάνω κια εγώ μια δοκιμή έτσι για΄τι τελικά ποτέ δεν ξέρεις!!! φιλιά σε όλες σας Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 2 215994

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:Kαλημερα κι απο εμενα καλη μου παρεουλα!!
Αυγολεμονη μου τι κανεις!? Η Ελενα ειπε οτι χανονται οι απαντησεις, αν θυμαμαι καλα, κι ετσι το Λεμονακι ανοιξε αλλο!!
Εγω ακομη στην αναμονη!! Δν εχει ερθει! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 2 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 2 654316 Ασε και σηκωσα βαρος τωρα στη δουλεια (αναγκαστηκα!) και με επιασε για λιγο ενας πονος χαμηλα στην κοιλια και φοβηθηκα!! pale pale Εχω υγρα και τρεχω συνεχεια στην τουαλετα νομιζοντας οτι ηρθε αλλα τπτ!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 2 328109 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 2 328109 να μην ερθει!!!!!!

Να μην πατήσει κοπέλα μου! Σου το εύχομαι ολόψυχα! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 2 417472

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
demmy5_k έγραψε:Καλημέρα αγάπες μου Smile Εγώ αδιαθέτησα σήμερα το πρωί Crying or Very sad Εντάξει όμως, όλα καλά. Τουλάχιστον δεν ταλαιπωρήθηκα ψυχολογικά με συμπτώματα 2 μέρες πριν και να αναρωτιέμαι αν είναι συμπτώματα περιόδου ή εγκυμοσύνης.

Άρχισα λίγο να αγχώνομαι που δεν καταφέρνω να το βγάλω απ' το μυαλό μου. Και το άλλο ρε κορίτσια, νοιώθω τόσο άσχημα που έχω παραπανίσια κιλά που και ζουζουνιές σπάνια κάνω με όρεξη. Το ευχαριστιέμαι στο τέλος, αλλά αν δεν μου το ζητήσει ο άντρας μου δεν το ζητώ, εκτός και αν είναι γόνιμες μέρες, οπότε το ζητώ εγώ και όπως καταλαβαίνετε πάλι δεν το ευχαριστιέμαι γιατί το κάνω με σκοπό. Κάθε μέρα λέω θα κάνω σωστά τη δίαιτα μου γιατί αν αδυνατίσω θα νοιώσω πιο καλά και ψυχολογικά και όλο κάτι γίνεται και μου τα χαλάει. Έχουμε συχνά τραπέζια με φίλους και σπίτι μας και μου είναι δύσκολο στο τέλος να πειθαρχήσω. Άντε να αντισταθώ 1-2 φορές. Μετά δυσκολεύουν τα πράγματα. Σήμερα πάλι ξύπνησα με διάθεση για δίαιτα γιατί πιστεύω ότι αν αδυνατίσω θα μείνω και πιο εύκολα έγκυος. Προσπαθώ να το βάλω αυτό σαν το πιο σοβαρό επιχείρημα, μπας και τα καταφέρω αυτή τη φορά.

Συγνώμη που σας ζάλισα πρωί πρωί Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 2 417472

Δἠμητρα μου, σίγουρα όταν χάνουμε κιλά νιώθουμε καλύτερα ψυχολογικά αλλά μη σε παίρνει από κάτω. Επειδή το έχω κάνει μια φορά στη ζωή μου(δίαιτα ενός έτους περίπου) ξέρω ότι είναι τρομερά δύσκολο και θέλει φοβερή πειθαρχία!μη το συνδέεις όμως τόσο πολύ με την εγκυμόσυνη γιατί μόνο κακό σου κάνει αυτό. Χαλάρωσε και βάλε ένα πρόγραμμα λιγότερο αυστηρό για αρχή.Φιλιά και πάμε για γιορτινά μω ράκια μαζί!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 2 654316

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μπουμπου πολυυυυυυυ χαιρομαι που δεν σου ηρθε και εγω σηκωσω επρεπε να ψωνησω μερικα και ποναω λιγουλακι αντε ρε να μην παρησει υγρα συνεχιζω και εγω να εχω καποτε και εγω νομιζω πως θα ρθει ετσι που τα νιωθω

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
demmy5_k έγραψε:Καλημέρα αγάπες μου Smile Εγώ αδιαθέτησα σήμερα το πρωί Crying or Very sad Εντάξει όμως, όλα καλά. Τουλάχιστον δεν ταλαιπωρήθηκα ψυχολογικά με συμπτώματα 2 μέρες πριν και να αναρωτιέμαι αν είναι συμπτώματα περιόδου ή εγκυμοσύνης.

Άρχισα λίγο να αγχώνομαι που δεν καταφέρνω να το βγάλω απ' το μυαλό μου. Και το άλλο ρε κορίτσια, νοιώθω τόσο άσχημα που έχω παραπανίσια κιλά που και ζουζουνιές σπάνια κάνω με όρεξη. Το ευχαριστιέμαι στο τέλος, αλλά αν δεν μου το ζητήσει ο άντρας μου δεν το ζητώ, εκτός και αν είναι γόνιμες μέρες, οπότε το ζητώ εγώ και όπως καταλαβαίνετε πάλι δεν το ευχαριστιέμαι γιατί το κάνω με σκοπό. Κάθε μέρα λέω θα κάνω σωστά τη δίαιτα μου γιατί αν αδυνατίσω θα νοιώσω πιο καλά και ψυχολογικά και όλο κάτι γίνεται και μου τα χαλάει. Έχουμε συχνά τραπέζια με φίλους και σπίτι μας και μου είναι δύσκολο στο τέλος να πειθαρχήσω. Άντε να αντισταθώ 1-2 φορές. Μετά δυσκολεύουν τα πράγματα. Σήμερα πάλι ξύπνησα με διάθεση για δίαιτα γιατί πιστεύω ότι αν αδυνατίσω θα μείνω και πιο εύκολα έγκυος. Προσπαθώ να το βάλω αυτό σαν το πιο σοβαρό επιχείρημα, μπας και τα καταφέρω αυτή τη φορά.

Συγνώμη που σας ζάλισα πρωί πρωί Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 2 417472

Κουκλα μου εγω νομιζω οτι αυτη τη στιγμη δν σκεφτεσαι και τοσο θετικα γιατι στεναχωρηθηκες που ηρθε η κακια!!Ειμαι σιγουρη οτι στον αντρουλη σου αρεσεις κι ετσι που εισαι!! Μη στεναχωριεσαι! Μπορεις αντι για διαιτα απλα να τρως σε μικροτερο πιατο ολα αυτα που τρωτε κι οταν κανετε τραπεζι..αν μαζι με αυτο τρως σιγα για να μην προλαβαινεις να φας τοσο οσο θα ετρωγες αλλιως πιστευω οτι κατι θα καταφερεις...με το να στερηθεις αγαπημενες γευσεις ποτε δν θα χασεις γιατι θα σου λειπουν και θα ξανακανεις παρασπονδιες..δν χρειαζεται να χανεις 10 κιλα τον μηνα...κι 2 να χανεις μια χαρα θα νιωθεις!!2 2 μαζευονται πολλα! Και μη το σκεφτεσαι καθολου σε συνδιασμο με την εγκυμοσυνη..εχω φιλη πολυ παχια που και τις 2 φορες εμεινε εγκυος ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 2 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 2 35468

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τωρα μειναμε σε αναμονη για Νοεμβριανα μωρακια μονο εγω και η Δεσποινα δηλαδη!! Πωπω ποσα δωρακια θα εχει να δωσει ο Αγιος Βασιλης φετος!!Και τι δωρακια!!Τα πιο σημαντικα της ζωης μας!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 2 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 2 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 2 875502

Εγω Αυγολεμονη μου ειπα στον αντρουλη να παει αυτος να ψωνισει, αν και θελω λιγα...με την παλιοδουλεια μου δν ξερω τι θα κανω αν εχω πετυχει το σπορακι..που και βαρη εχει, και ορθοστασια και τσιγαρα... (ευτυχως τα πρωινα οχι τοσο) και τωρα που ερχονται και οι γιορτες θα γινεται χαμος και θα εχει πολυυ τρεξιμο σκαλες πανω κατω και κουραση!! ..πρεπει να βγαλω αυτες τις σκεψεις προς το παρον απο το μυαλο μου γιατι στεναχωριεμαι χωρις να ξερω αν υπαρχει λογος ακομη!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 2 534787 Rolling Eyes Rolling Eyes

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έλλη μου και Ευτυχία (σωστά το θυμάμαι?) ευχαριστώ για την παρηγοριά. Γι'αυτό κλαίγομαι σ'εσάς γιατί ξέρω ότι κάτι καλό θα βρείτε να μου πείτε Embarassed Το θέμα είναι ότι παρόλο που δε μου φαίνεται έχω 20 κιλά περισσότερα και όσο και να πείς είναι το μόνιμο άγχος μου. Θέλω επιτέλους να νοιώσω καλύτερα με τον εαυτό μου. Αμα πειθαρχήσω δεν με κουνάει τίποτα. Φτάνει να μη χρειαστεί λόγω ανωτέρας βιας να χαλάσω τη δίαιτα μια φορά. Αυτό ήταν, δεν επανέρχεται η πειθαρχία. Σήμερα ξύπνησα πειθαρχημένη! Ελπίζω να τα καταφέρω αυτή τη φορά, να χάσω λίγο ως τα Χριστούγεννα, να μπω και σε κανένα καλό ρούχο Smile Όχι τίποτ' άλλο, έχω και σέξυ εσώρουχα που αποφεύγω να βάλω!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Το μονο που ειναι σιγουρο φιλεναδα ειναι οτι το σεξυ δν εχει να κανει με την εμφανιση ΚΑΘΟΛΟΥ.. αν νιωθεις σεξυ..εισαι ΣΙΓΟΥΡΑ σεξυ!!! Wink Wink Wink

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑΑΑ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ??? ΕΓΩ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ (ΤΗ ΠΡΟΤΟΤΥΠΟ) ΕΧΩ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΣΚΑΡΤΕΣ ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 8:00 ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΟΝΑΓΕ Ο ΦΡΟΝΙΜΙΤΗΣ ΜΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 2 612893 ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΠΗΡΑ ΚΑΙ DEPON ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΑΙ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 2 438696 ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΧΛΩΜΟ ΒΕΒΑΙΑ ΕΣΕΙΣ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ? ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΑΚΙ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 2 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3 ... 21 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις