Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
315 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 315 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημερα αγαπη!! Ελπιζω να σου περασει γρηγορα το δοντακι! Εγω μαλλον επειδη ψιλοαγχωνομαι οσο περναει η ωρα και δν ξερω τι μου γινεται και αρχισε να με ποναει το εντερακι μου! ασε που δν ειμαι ΚΑΘΟΛΟΥ δυσκοιλια , το αντιθετο μαλιστα.. και φοβαμαι οτι θα ερθει η ακατανομαστη γιατι ετσι γινεται οταν ειναι να ερθει! οι εγκυες ειναι δυσκοιλιες! Crying or Very sad Crying or Very sad

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα ζουζουνες μου!!!!
Μόλις κάθισα να πιω τον καφε μου και μπήκα να δω τι κάνει το παρεάκι!!!
Εχω να καθαρίσω και ψάρια... Μπλιαχ! Και το καθυστερώ!!!
Μπουμπού μου γιατί σηκώνεις βάρη;;;; Μπορείς να πεις ότι έχεις πρόβλημα με τη μέση και δεν μπορείς να σηκώνεις βάρη, δεν χρειάζεται να δίνεις και αναφορά για το λόγο γι αυτό στο λέω... Κοιτα να προσέχεις γιατί αν έχεις σποράκι τους πρώτους μηνες πρέπει να είσαι πολύ προσεκτικη!
Felicitaki υπομονή και μόλις τελειώσει η ακατανόμαστη ξέρεις!!!!χιχι!!! Wink Wink Wink
Η εγκυούλα μας (Αυγολέμονη) τι κάνει;;; Πότε θα το ακούσεις το σποράκι σου;;;
Δημητρούλα μου μην στεναγχωριέσαι και μην ακούω χαζά για περριτά κιλά και τέτοια... Αν είναι δυνατόν δηλαδή δεν μπορούμε να είμαστε όλες μοντέλα!!! Και εγώ έχω παραπανίσια κιλά και;;; Αν θέλεις να χάσεις κιλά οκ το καταλαβαίνω αλλα δεν χρειάζεται μια γυναίκα να είναι αδύνατη για να είναι σέξυ!!! Το θέμα είναι να αγαπάμε τον εαυτό μας όπως κι αν είναι αυτός γιατί η κάθεμια από εμάς είναι διαφορετική και ξεχωριστή!!! Και δεν πειράζει που ήρθε η ακατανόμαστη... Την άλλη φορά!!! Δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι, αλλα ούτε να κάνεις σεξ μόνο για μπεμπέ (γιατι απ'οτι κατάλαβα γι αυτό κάνεις)... Κοιτα να χαρείς τον ανδρούλη σου τώρα γιατί όταν έρθει με το καλό το μωράκι σας θα τρέχεις όλη μέρα και θα τις ψάχνεται τις ιδιαίτερες στίγμες!!!!
Αγαπη... Φρονημήτης!!!!! Ωχχχχ!!!! Κουράγιο...

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλως την!! Μπορεις να ζητας να σου καθαριζουν τα ψαρια εκει που τα αγοραζεις αν συχαινεσαι!!
Επισης.. ειμαι μονη στο μαγαζι..και ηρθαν και φεραν τα αναψυκτικα και τα αφησαν μπροστα στη βιτρινα κι εγω επρεπε να τα βαλω στο ντουλαπι! Δν μπορουσα να περιμενω μεχρι το μεσημερι που θα ρθει καποιος!!
Γενικα καποιες δουλειες πρεπει να γινονται και δν μπορω να το προβλεψω αν θα ειναι κι αλλος!!Κωλοδουλεια σου λεω!!

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Μωρε όταν τα αγοράζω έτοιμα καθαρισμένα μας τα φέρνουν... Αλλα αυτά μας τα έδωσε ένα γνωστός μας.... Δεν θα του έλεγα τα θέλω καθαρισμένα!!! Χαχαχα!!! Τι να κάνω... Θα τα καθαρίσω... Όσο κι αν το σιχαίνομαι...
Δεν μπορούσες να τους πεις να στα μεταφέρουν... Βλέπουν γυναίκα και τα αφήνουν... Κανόνικά από μονοι τους έπρεπε να το σκεφτούν!!

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σου ευαγγελιτσα χαρουμενη οντως μπλιαχ τα ψαρια. συμφωνω σε οοοοολα μαζι σου. θα παω σαββατο μακαρι να δουμε κατι και αν ακουσουμε ακομα καλυτερα δεν ξερω.
demmy5_k και εγω εχω τελευταιους μηνες εκανα πολυ περπατημα εκοψα τα περιττα και τα γλυκα μολις εκανα λιγη διαφορα η ορεξη μου εγινε διπλη συγκρατιεμαι αλλα πεινα πολυ ηταν και ενα συμπτωμα που το υποψιαστηκα παντα την μερα που θα αδιαθετησω μου κοβετε η ορεξη τελειως και δεν θελω φαι αυτη η μερα δεν ηρθε αυτη τη φορα Smile
μπουμπου υπομονη δεν θα ερθει προσοχη στη δουλεια αντεξε ακομα λιγο να κανεις τεστ και ψυχραιμια

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αυγολέμονη τι καλά!!! Θα περιμένουμε να μας πεις νέα το Σάββατο!!!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

57Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 Empty ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ! Τρι Νοε 29, 2011 1:23 am

KRISTI 1


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ??ΒΟΥΒΟΥ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΠΕΣ ΟΤΙ ΟΙ ΕΓΚΥΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΙΛΙΕΣ...ΔΥΣΚΟΙΛΙΕΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΣΙΔΗΡΟ ΟΧΙ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΕΓΚΥΕΣ.ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΑΙ!ΑΝΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΝΑ ΚΑΛΟ ΝΕΟ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημέρα κυρίες μου,

Αυγολέμονη περιμένουμε νέα σου !!

Δημητρούλα για πόσα κιλά παραπάνω μιλάμε ; Μην σε παίρνει απο κάτω, κάνε μια προσπάθεια να χάσεις μερικά κιλά και σίγουρα θα νιώσεις πολύ καλύτερα.
Προσοχή όμως με τις δίαιτες κορίτσια γιατί σε περίοδο που προσπαθούμε για νινί η απότομη μείωση
κιλών κάνει κακό, μακριά απο δίαιτες που χάνεις γρήγορα !!!!

Και εγώ έχω παραπάνω κιλά, απο τότε που αρχίσαμε να προσπαθούμε έχω πάρει 6 κιλά. Μου κακοφαίνεται αλλά δεν θα σκάσω !!!


Τα ψαράκια μου αρέσουν πολύ !!
και εμένα ο ψαράς μου τα καθαρίζει γιατί είναι πολύ μπλιάχ !!!

boubou ξέρω πως δεν γίνεται διαφορετικά και πρέπει να τα μεταφέρεις μόνη σου καμία φορά...
να τα μεταφέρεις λίγα λίγα !!!
το μόνο που μπορείς να κάνεις.....Twisted Evil








asoula@live.com

asoula@live.com
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
αγαπη έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑΑΑ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ??? ΕΓΩ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ (ΤΗ ΠΡΟΤΟΤΥΠΟ) ΕΧΩ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΣΧΕΔΟΝ 3 ΩΡΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΣΚΑΡΤΕΣ ΑΦΟΥ ΕΧΩ ΞΥΠΝΗΣΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 8:00 ΓΙΑΤΙ ΜΕ ΠΟΝΑΓΕ Ο ΦΡΟΝΙΜΙΤΗΣ ΜΟΥ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 612893 ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΑΚΟΜΑ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΠΗΡΑ ΚΑΙ DEPON ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΦΤΙΑΞΑ ΚΑΙ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 438696 ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΧΛΩΜΟ ΒΕΒΑΙΑ ΕΣΕΙΣ ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ? ΓΙΑ ΠΕΙΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΑΚΙ
καλημερα κ απο μενα κοριτσια..Αγαπη ειναι πολυ δυσκολος πονος εγω οταν με επιανε επερνα μεζουλιτ μονο αυτο με περνουσε...περαστικα κ ευχομαι να σου περασει γρηγορα...

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχχχ... Εκανα την καρδιά μου πέτρα και τα καθάρισα... Μπήκαν στο φούρνο και θα έχουμε να φάμε και σήμερα!!!
Καλημέρα στα δύο κόριτσάκια που μόλις μπήκαν!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Λεμονακι ενα ενα τα σηκωνω..αλλα ειναι κυβωτια με 24 αναψυκτικα..ξερεις,ολη η συσκευασια...και ειχα να μεταφερω 12 τετοια! πφφ..αφου δν εγινε τπτ, παλι καλα! Τωρα μου περασε... ρε κοριτσια..νιωθω οτι εχω συνεχεια υγρα και τρεχω τουαλετα μην και ηρθε, αλλα οταν σκουπιζομαι , ουτε υγρα δν εχω!!Τι στο καλο ειναι αυτο?Σας εχει ξανατυχει??

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αναστασία μου μιλάμε για είκοσι κιλά. Είμαι74 και βάσει ύψους έπρεπε να είμαι περίπου 55. Και στα 60 να φτάσω θα είμαι ευτυχισμένη. Δε μου φαίνεται για 20 κιλά, αλλά σίγουρα φαίνομαι γεματούλα. Κι εμένα μ' ενοχλεί αυτό. Ξέρω ότι ενοχλεί και τον άντρα μου, χωρίς να το παρεξηγώ και να θεωρώ ότι δεν μ'αγαπάει όπως είμαι, γιατί, κακά τα ψέματα, όταν με γνώρισε δεν ήμουν έτσι. Κι εμένα θα μου κακοφανεί αν βάλει 20 κιλά.

Γι' αυτό Έλλη μου δυστυχώς δε νοιώθω σέξυ για να φαίνομαι και σέξυ. Υπόσχομαι όμως αυτό τον μήνα να το δουλέψω καλύτερα Very Happy

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΗΡΘΑ ΞΑΝΑΑΑ ΕΠΕΣΤΡΕΨΑ ΔΡΙΜΥΤΕΡΗ ΜΑΛΑΚΩΣΕ ΛΙΓΟ Ο ΠΟΝΟΣ ΤΟΥ ΔΟΝΤΙΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ Κ ΕΝΑ ΠΙΚΑΝΤΙΚΟ ΠΡΩΙΝΙΑΤΙΚΑ ΕΧΤΕΣ ΤΗΝ ΕΠΕΣΑ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ Wink Embarassed ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΤΕ ΟΤΙ ΚΡΥΩΜΕΝΩΣ ΞΕΚΡΥΩΜΕΝΟΣ ΕΝΕΔΩΣΕ ΑΝΕΥ ΟΡΟΝ Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 215994 ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΕΛΕΓΕ ΟΧΙ Razz ΧΙΧΙΧΙ

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΕ ΠΟΥ ΠΗΓΑΤΕ ΟΛΕΣ ??? ΠΟΛΥ ΥΣΗΧΙΑ ΕΠΕΣΕ confused

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:Λεμονακι ενα ενα τα σηκωνω..αλλα ειναι κυβωτια με 24 αναψυκτικα..ξερεις,ολη η συσκευασια...και ειχα να μεταφερω 12 τετοια! πφφ..αφου δν εγινε τπτ, παλι καλα! Τωρα μου περασε... ρε κοριτσια..νιωθω οτι εχω συνεχεια υγρα και τρεχω τουαλετα μην και ηρθε, αλλα οταν σκουπιζομαι , ουτε υγρα δν εχω!!Τι στο καλο ειναι αυτο?Σας εχει ξανατυχει??

ναι μπουμπου σε εμενα τα ειχα οταν περιμενα περιοδο και ως τωρα και δεν ειναι υγρα της ωορυξιας διαφορετικα εχω εσωρουχο βρεγμενο και συνεχεια νομιζα οτι ηρθε κουραγιο μπουμπου πας καλα λεμονακι και ευαγγελιτσα σιγουρα θα σας πω νεα αφου ολη μερα εδω ειμαι δεν μπορω να σας αποχωρηστω ελπιζω να μην ξεκινησετε να διωχνετε τις εγγυες χαχαχ να ειχαμε κανενα ψαρι μμμμ ωραια θα ητανε

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ε όχι βρε Αυγολέμονη και να σας διώξουμε !! ίσα ίσα να μην μας ξεχνάτε, μας φέρνεται και γούρι !!

Ευαγγελίτσα ζηλεύω !!
μου αρέσουν πολύ τα ψάρια.
θα πάρω να κάνω και εγώ αύριο Very Happy


Αγάπη μήπως ήρθες η ώρα να τον
βγάλεις ; Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 612893


demmy5 κάνεις μόνη σου κάποια δίαιτα
ή με βοήθεια κάποιου γιατρού - κάποιο κέντρο ;
σίγουρα πρέπει να τα χάσεις και όχι μόνο για αισθητικούς λόγους.
Μην μου στεναχωριέσαι όμως για πράγματα που μπορείς να διορθώσεις, είμαι σίγουρη πως μπορείς να τα καταφέρεις !!!!

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας κοριτσακια?τι κανετε?καλε ποτε ανοιξατε κ αλλο θεμα?δεν σας προλαβαινω.. Laughing ευχομαι τον επομενο μηνα να εχουμε ευχαριστα νεακια!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 990599
σας ριχνω κ μπολικη μπεμπεδοσκονη για γουρι!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boulitsa έγραψε:γεια σας κοριτσακια?τι κανετε?καλε ποτε ανοιξατε κ αλλο θεμα?δεν σας προλαβαινω.. Laughing ευχομαι τον επομενο μηνα να εχουμε ευχαριστα νεακια!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 990599
σας ριχνω κ μπολικη μπεμπεδοσκονη για γουρι!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 377361
καλέ που είσαι εσύ ;
τι κάνεις ;

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σου λεμονακι!!εδω τριγυρω ειμαι.. Very Happy σας διαβαζω καθημερινα κ καπου σας εχασα αλλα σας ξαναβρηκα.. Laughing μαθαινω τα νεα σας..εγω καλα ειμαι..κανω υπομονη σε 2 εβδομαδες που θα παω στον γιατρο για την πρωτη επισκεψη κ εχω απιστευτη αγωνια.. Rolling Eyes

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
boulitsa έγραψε:γεια σου λεμονακι!!εδω τριγυρω ειμαι.. Very Happy σας διαβαζω καθημερινα κ καπου σας εχασα αλλα σας ξαναβρηκα.. Laughing μαθαινω τα νεα σας..εγω καλα ειμαι..κανω υπομονη σε 2 εβδομαδες που θα παω στον γιατρο για την πρωτη επισκεψη κ εχω απιστευτη αγωνια.. Rolling Eyes
και πως να μην έχεις αφού θα δεις το σποράκι σου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 990599
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 875502
θα είναι υπέροχα τα φετινά Χριστούγεννα !!!

boulitsa

boulitsa
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Λεμονάκι έγραψε:
boulitsa έγραψε:γεια σου λεμονακι!!εδω τριγυρω ειμαι.. Very Happy σας διαβαζω καθημερινα κ καπου σας εχασα αλλα σας ξαναβρηκα.. Laughing μαθαινω τα νεα σας..εγω καλα ειμαι..κανω υπομονη σε 2 εβδομαδες που θα παω στον γιατρο για την πρωτη επισκεψη κ εχω απιστευτη αγωνια.. Rolling Eyes
και πως να μην έχεις αφού θα δεις το σποράκι σου Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 990599
Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 875502 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 875502
θα είναι υπέροχα τα φετινά Χριστούγεννα !!!


αχ,,περιμενω πως κ πως να το δω κ να ακουσω το μαγικο τικ τακ!!
υπεροχα χριστουγεννα δεν λες τιποτα!!
ευχομαι κ σε σενα τα καλυτερα κοριτσι μου!!

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κορίτσια μόλις μπήκα κι εγώ στο club των Χριστουγέννων! Crying or Very sad

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:κορίτσια μόλις μπήκα κι εγώ στο club των Χριστουγέννων! Crying or Very sad

Δεν πειράζει Ελλη μου, τον άλλο μηνα... Μην στεναγχωριέσαι!! Σου στέλνω μια αγκαλίτσα!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δν πειράζει, τουλάχιστον τώρα θα πάρω το κινητό που θέλω χωρις να νιώθω ότι χαλάω τα λεφτά μου σε ανούσια πράγματα ενώ έχω πιο σημαντικά πλέον!
Σ' ευχαριστώ πολύ για την αγκαλίτσα!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 3 417472

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
boubou έγραψε:Δν πειράζει, τουλάχιστον τώρα θα πάρω το κινητό που θέλω χωρις να νιώθω ότι χαλάω τα λεφτά μου σε ανούσια πράγματα ενώ έχω πιο σημαντικά πλέον!
Σ' ευχαριστώ πολύ για την αγκαλίτσα!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Σωστό κι αυτό!!!
Χιχι! Και εγώ πριν παρείγγειλα κάτι καλλυντικά!! Ας ξοδέψουμε τώρα που μπορούμε!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 3 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις