Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
419 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 419 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω θα τα ξοδευα ούτως ή άλλως απλά θα ένιωθα τύψεις.. πηρα και καλλυντικά χαχαχα πήρα μια συλλεκτική κασετίνα που έβγαλε η sephora για τα Χριστούγεννα! Laughing ...Δν βαριέσαι, καλά να'μαστε κι όλα θα γίνουν σιγά σιγά.. έφαγα μια μεγάλη στεναχώρια την ώρα που ήρθαν..αλλά μ' εκανε μια αγκαλίτσα ο αντρούλης και μου πέρασε τώρα! Embarassed όλα καλά! Very Happy

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:κορίτσια μόλις μπήκα κι εγώ στο club των Χριστουγέννων! Crying or Very sad

boubou μου δεν πειραζει θα ναι χριστουγεννιατικο το μωρακι σου με ατμοσφαιρα ειπαμε πολλα δωρακια θα φερει σημερα ο αης βασιλης σπαταλισε δεν πειραζει το δικαιουσε πολλες πολλες αγκαλιες συνεχιζουμε ακαθεκτες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 4 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 4 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 4 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 4 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 4 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 4 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 4 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 4 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 4 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 4 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 4 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 4 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 4 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 4 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 4 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 4 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 4 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 4 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 4 35468 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 4 35468

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πολυ σας αγαπαωωωωωωωωωωω!!!

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Έλλη σε αντιγράφω!!!Κι εγώ μόλις μπήκα στο Χριστουγεννιάτικο group!!! Sad

evi27

evi27
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπέρα κι από μένα κοριτσάκια μου!
Έλλη και Δέσποινα δεν πειράζει πάμε για τα χριστούγγεννα!!

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Deb και Μπουμπου δεν πειραζει ολες μαζι το Δεκεμβριο!!!!!

Δημητρουλα μου δεν εισαι μονη ειμαι και εγω εδω και πιανω και πολυ χωρο Razz Razz Razz
Στρουμπουλουλα και παχουλουλα με 20 κιλα παραπανω που και μενα ετσι μου λενε οτι δεν μου φαινεται αλλα μετα απο απειρες αποτυχημενες διαιτες εχω απελπιστει οτι με αυτα θα γερασω. Crying or Very sad
Και εγω πιστευω οτι μαλλον φταιει και αυτο που πιανω τοσο αργα μωρακια... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

Τελοσπαντων φιλακια στις υπολοιπες... Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 4 417472

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Deb έγραψε:Έλλη σε αντιγράφω!!!Κι εγώ μόλις μπήκα στο Χριστουγεννιάτικο group!!! Sad

Oλες μαζι, συμπαρασταση!! χιχι! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 4 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 4 654316

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μπουμπου, Deb μια μεγάλη αγκαλίτσα και απο εμένα Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 4 35468




tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και μενα μου ηρθε χθες η κολλητουλα μου....ΧΑχαχα..

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Μόλις ξύπνησα..πάλι είχα ψοφήσει στον ύπνο!! καλά ούτε μία πια δν κατάφερε??πάλι καλά που στην αρχή του μήνα είχαμε την αυγολεμονη και την μπουλιτσα και έχουμε να λέμε ότι κάτι έγινε!! Razz Razz

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σήμερα είναι η τέταρτη μέρα της περιόδου μου και ενώ θα έπρεπε κανονικά να μην πονάω καθόλου, νιώθω ένα μεγάλο βάρος χαμηλά στην κοιλιά μου και η μέση μου με πεθαίνει!

Δε μου έρχεται συχνά αλλά όποτε μου έρχεται μου δίνει και καταλαβαίνω! Χαχαχαχαχαχα!

FANH..

FANH..
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

ΤΙ ΕΓΙΝΕ?ΠΗΡΕ Ο ΑΕΡΑΣ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΕΔΟΣΚΟΝΗ Ή ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΥΡΑΣΕΤΕ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΒΑΣΙΛΗ? Wink Wink

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Εγω θα έλεγα μεγάλο ψέμα αν έλεγα ότι πονάω, αλλά ακόμη δν έχει πάρει μπρος καλά καλά η περίοδος μου ...και μέχρι να γίνει αυτό μια ενόχληση (γιατί αν πω πόνος θα με δείρετε εσείς που πονάτε!!) συνεχόμενη από την ώρα που εκανε την εμφάνιση της την έχω!!και μια μίνι κατάθλιψη επίσης!! Αλλά αυτό το έχω κάθε φορά που αδιαθετούσα..τώρα έχω κι ένα λόγο παραπάνω!!ΑΧ καταραμένες ορμόνες!!

Φανή μου την πήρε και την σήκωσε!!Αστα να πάνε!

kira

kira
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βρε κορίτσια πολύ κοκκινίσαμε αυτό το μήνα!!!!!!Είπαμε ντροπαλές,αλλά όχι κι έτσι! Embarassed

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
elena25 έγραψε:Σήμερα είναι η τέταρτη μέρα της περιόδου μου και ενώ θα έπρεπε κανονικά να μην πονάω καθόλου, νιώθω ένα μεγάλο βάρος χαμηλά στην κοιλιά μου και η μέση μου με πεθαίνει!

Δε μου έρχεται συχνά αλλά όποτε μου έρχεται μου δίνει και καταλαβαίνω! Χαχαχαχαχαχα!
άντε βρε Ελενάκι πάνε να την ρυθμίσεις, να είσαι έτοιμη όταν ξεκινήσετε τις προσπάθειες εντατικά Wink

FANH..

FANH..
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΑΛΕΕΕΕΕ.....ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΤΕ Ή ΖΟΥΖΟΥΝΙΖΕΤΕ?
Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτό θα κάνω Αναστασία... Μετά τις γιορτές θα πάω (πρώτα ο Θεός βέβαια!). Δεν αντέχεται άλλο αυτό το πράγμα!

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Λεμονάκι έγραψε:ε όχι βρε Αυγολέμονη και να σας διώξουμε !! ίσα ίσα να μην μας ξεχνάτε, μας φέρνεται και γούρι !!

Ευαγγελίτσα ζηλεύω !!
μου αρέσουν πολύ τα ψάρια.
θα πάρω να κάνω και εγώ αύριο Very Happy


Αγάπη μήπως ήρθες η ώρα να τον
βγάλεις ; Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 4 612893


demmy5 κάνεις μόνη σου κάποια δίαιτα
ή με βοήθεια κάποιου γιατρού - κάποιο κέντρο ;
σίγουρα πρέπει να τα χάσεις και όχι μόνο για αισθητικούς λόγους.
Μην μου στεναχωριέσαι όμως για πράγματα που μπορείς να διορθώσεις, είμαι σίγουρη πως μπορείς να τα καταφέρεις !!!!

Καλημέρα κορίτσια μου! Αναστασία μου πάω σε διατροφολόγο, μια κοπέλα που είναι πολύ καλή. Το πρόβλημα δεν είναι ότι κάνω δίαιτα και δεν χάνω. Το πρόβλημα είναι ότι δεν πειθαρχώ να κάνω τη δίαιτα σωστά. Είμαι και πολύ γλυκατζού βλέπεις....
Αυτό που έχω αντιληφθεί είναι ότι τώρα είμαι γεμάτη στρές και για το θέμα των κιλών και για την εγκυμοσύνη και φέρνει το αντίθετο αποτέλεσμα στην πειθαρχία μου γιατί νομίζω ότι δεν αντέχω και άλλη πίεση επιπρόσθετη αυτής που ήδη έχω. Και η δίαιτα είναι έξτρα πίεση, όσο και να το κάνουμε. Δεν σταματώ όμως ποτέ να το παλεύω.

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Ελευθερίτσα μου δυστυχώς εγώ δεν μπορώ να συμβιβαστώ με τα κιλά μου,ίσως να είχα περισσότερη αυτοπεποίθηση αν το έκανα, γι'αυτό θα συνεχίσω να το παλεύω όσο μπορώ!

Έλλη, Δεσποινάκι και Τάτι δεν πειράζει. Γερές να είμαστε να προσπαθούμε Wink

Έλλη και Ευαγγελίτσα είσαστε κι εσείς του shopping therapy, έ; Εγώ να δείτε, δεν καταφέρνω να βάλω δεκάρα στην άκρη! Όποτε δεν είμαι καλά τα ψώνια μου ανεβάζουν τη διάθεση! Έλλη τι κινητό θα πάρεις;

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα παρεακι!!!
Τι κάνετε;;; Ποιες ξύπνησαν;;; Να πάρουμε παρουσίες!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Κορίτσια εφαγα μια φρίκη τώρα.... Ημουν στο Facebook πριν και έβλεπα φωτογραφίες μιας φίλης που χθες είχε τα πρώτα της γενέθλια η μικρή της... Και είχε μια φωτογραφία που ήταν στο παιδικό δωμάτιο η φίλη μου με την κόρη της και μια άλλη φίλη μας με το γιο της...
Με αυτές τις κοπέλες βγαίναμε και γκομενίζαμε παρέα και κάναμε ότι τρέλα μας ερχόταν στο μυαλό και τώρα ασχολούνται με πανες και μωρα...Δεν ξέρω τι με έπιασε αλλα φρίκαρα... Φοβάμαι ότι δεν θα γίνω καλή μαμα... Αγαπάω πολύ τα παιδιά αλλα όταν τα έχω για λίγο... Δεν ξέρω πως θα είναι να ασχολούμαι με ένα μωρό ολη μέρα και να μην έχω χρόνο για μένα.... Σας έχει τύχει και εσας;;; Πολύ περίεργο... Αφου αποφάσισα οτι θέλω μωρό γιατί τρώω τετοιες φρίκες;;;; Shocked

felicitaki

felicitaki
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα σας κοριτσάκια!!!! Έλλη μου και Δέσποινα πάμε όλες μαζί ε;;;;;;;Να δούμε τι θα γίνει πια αυτά τα Χριστούγεννα!!!!!Ευαγγελίτσα δεν είσια η μόνη που τρως τέτοιες φρίκες. Εγώ αυτόν το μληνα που ένιωθα κάποια (ψευτικά τελικά) συμπτώματα μπήκα στη διαδικασία να το σκέφτομαι όπως και εσύ.Θα τα καταφέρω; έλεγα, πώς θα είναι; Αλλά ξέρεις κάτι;Ποτέ δεν είναι κανείς έτοιμος 100% να γίνει γονέας.όταν γίνετια όμως μαθαίνει. Αυτό πιστεύω εγώ. Το θέμα είναι να είναι συνειδητή η απόφαση και να υπάρχει αγάπη μεταξύ του ζευγαριου. Τα υπόλοιπα έρχονταί. Φιλιά σε όλες Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 4 654316 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 4 654316

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέραααα!!
Δήμητρα είχα αποφασίσει να πάρω αυτό!
http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Cellular-Phones/Sony-Ericsson-Xperia-Mini-Pro-White-and-Pink-Cov.htm

αλλά χθες ήρθε ένας φίλος και μου είπε για ένα που το έχει αποκλειστικά η vodafone και είναι πολύ καλύτερο απο θέμα τεχνικών χαρακτηριστικών και πολυ φθηνότερο! Αυτο ->
http://www.vodafone.gr/portal/client/eshop/details-42568.action

Οπότε μάλλον θα καταλήξω στο δεύτερο γιατί παρότι μεγαλύτερο, είναι και ελαφρύτερο απο το πρώτο εκτος των άλλων!

Ευαγγελίτσα εσύ λες τα αγαπάς τα παιδάκια αλλά για επίσκεψη..εγώ που ποτέ δν ήμουν και ούτε τώρα έχω γίνει γουτσου γουτσου με τα ξένα παιδάκια??? Τι να πω? Αλλά είμαι σίγουρη ότι όταν θα έχω το δικό μου, θα κάνω ότι καλύτερο μπορώ και θα είμαι η καλύτερη μανούλα του κόσμου γι' αυτό και μου φτάνει!!

felicitaki έχεις απόλυτο δίκιο!!!

Τα φιλιά μου σε όλες!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 4 417472

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα felicitaki και Μπουμπού!!!

Συμφωνώ και εγώ μαζί σας, αλλα ένα μωρό δεν είναι μόνο γουτσου γουτσου... Ειναι και άλλα πολλά και αυτά με αγχώνουν στο εαν θα μπορέσω να ανταπεξέλθω... Φυσικά η απόφαση να γίνει κάποιος γονέας είναι πολύ σημάντικη γι αυτο και εμείς το αποφασίσαμε αφού είμαστε ήδη μαζί 9χρόνια και συγκατοικώντας τα 7 από τα 9χρόνια... Απλά τρώω φρίκες αλλα δεν θέλω να προδικάζω τα πράγματα... Ας έρθει πρώτα το μωράκι με το καλό... Και τότε να δεις φρίκες!!!!!

Μπουμπού το πρώτο το κινητάκι μου άρεσε πιο πολύ για να πω την αλήθεια.. (εξωτερικά, χαρακτηριστικά δεν διαβασα)

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:Καλημέραααα!!
Δήμητρα είχα αποφασίσει να πάρω αυτό!
http://www.plaisio.gr/Cell-Phones-Internet/Mobile-Telephone/Cellular-Phones/Sony-Ericsson-Xperia-Mini-Pro-White-and-Pink-Cov.htm

αλλά χθες ήρθε ένας φίλος και μου είπε για ένα που το έχει αποκλειστικά η vodafone και είναι πολύ καλύτερο απο θέμα τεχνικών χαρακτηριστικών και πολυ φθηνότερο! Αυτο ->
http://www.vodafone.gr/portal/client/eshop/details-42568.action

Οπότε μάλλον θα καταλήξω στο δεύτερο γιατί παρότι μεγαλύτερο, είναι και ελαφρύτερο απο το πρώτο εκτος των άλλων!

Ευαγγελίτσα εσύ λες τα αγαπάς τα παιδάκια αλλά για επίσκεψη..εγώ που ποτέ δν ήμουν και ούτε τώρα έχω γίνει γουτσου γουτσου με τα ξένα παιδάκια??? Τι να πω? Αλλά είμαι σίγουρη ότι όταν θα έχω το δικό μου, θα κάνω ότι καλύτερο μπορώ και θα είμαι η καλύτερη μανούλα του κόσμου γι' αυτό και μου φτάνει!!

felicitaki έχεις απόλυτο δίκιο!!!

Τα φιλιά μου σε όλες!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 4 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 4 417472

Έλλη μου επειδή είμαι μανιακή με τα τηλέφωνα κοίτα τη σύγκριση των 2 και του HTC WILDFIRE S που είναι μικρό τρισχαριτωμένο και εξίσου καλό με τα άλλα δύο. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!
http://www.vodafone.gr/portal/client/eshop/comparisonList-characteristics.action?wizardAction=materials

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Kι εμένα το πρώτο μου αρέσει εμφανισιακά αλλά το άλλο είναι καλύτερο απ' όλες τις άλλες απόψεις! Γι αυτό καταλήγω στο άλλο!Θα παω να το δω κι από κοντά βεβαια, αλλά μάλλον εκείνο θα πάρω..
που λες..εχω φίλη που γεννησε κι έκλεγε το παιδι κι έκλαιγε κι αυτη λέγοντας "τι αχρηστη μάνα ειμαι που δν μπορω να κάνω το παιδί μου να σταματήσει.. που δν μπορώ να καταλαβω τι φταίει!!"
Νομίζω όλες οι νεες μαμάδες έχουν τέτοιες ανησυχίες..αλλά τα καταφέρνουν μια χαρά!!

Δήμητρα συνεχίζει να υπερτερεί το δικό μου..έχει καλύτερο επεξεργαστή, καλύτερη ανάλυση οθόνης (κι έχω κόλλημα με αυτό!!)η κάμερα τραβαει HD ..οπότε καταλλήγω πάλι στο neo!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις