Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
387 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 387 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

demmy5_k

demmy5_k
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
boubou έγραψε:Kι εμένα το πρώτο μου αρέσει εμφανισιακά αλλά το άλλο είναι καλύτερο απ' όλες τις άλλες απόψεις! Γι αυτό καταλήγω στο άλλο!Θα παω να το δω κι από κοντά βεβαια, αλλά μάλλον εκείνο θα πάρω..
που λες..εχω φίλη που γεννησε κι έκλεγε το παιδι κι έκλαιγε κι αυτη λέγοντας "τι αχρηστη μάνα ειμαι που δν μπορω να κάνω το παιδί μου να σταματήσει.. που δν μπορώ να καταλαβω τι φταίει!!"
Νομίζω όλες οι νεες μαμάδες έχουν τέτοιες ανησυχίες..αλλά τα καταφέρνουν μια χαρά!!

Δήμητρα συνεχίζει να υπερτερεί το δικό μου..έχει καλύτερο επεξεργαστή, καλύτερη ανάλυση οθόνης (κι έχω κόλλημα με αυτό!!)η κάμερα τραβαει HD ..οπότε καταλλήγω πάλι στο neo!

Σωστή σε βρίσκω τότε. Δεν έχω και έντονη γνώμη γιατί είμαι φανατική I phone user!

Έχεις δίκιο για τις ανησυχίες. Νομίζω κι εγώ ότι όποια γυναίκα θέλει να γίνει μητέρα είναι έτοιμη να ανταπεξέλθει κιόλας.

Σήμερα ξύπνησα κι ένοιωθα ο χειρότερος άνθρωπος του κόσμου: Η κουμπάρα μου και αδερφική μου φίλη από το σχολείο έχει ήδη ένα κοριτσάκι 2 χρονών που ήρθε τυχαία και τώρα αποφάσισε να προσπαθήσει για 2ο. Παίζει να έχει καθυστέρηση μια μέρα, δεν είναι ακόμα σίγουρη. Το θέμα είναι ότι έλπιζα να καταφέρουμε να περάσουμε μαζί την περίοδο της εγκυμοσύνης και σήμερα το πρωί δεν ήμουν σίγουρη αν θα χαρώ αν είναι έγκυος τελικά. Δεν ξέρω αν το λέω καλά, δεν εννοώ ότι δε θέλω να είναι έγκυος, ναι μεν θα χαρώ, αλλά σφιγμένα....βγάζω νόημα;

Μετά μου είπαν ότι μια συνάδελφος που ήταν στον 4ο μήνα (έχει ήδη 2 παιδιά και δυσκολεύτηκε για το τρίτο λόγω κλειστών σαλπιγγών) έχασε το μωρό. Λυπήθηκα πάρα πολύ, πήγα στην τουαλέτα κι έκλαιγα για να μη με δουν οι συνάδελφοι, και συνειδητοποίησα πλέον ότι θα χαρώ με όλη μου την ψυχή αν η κουμπαρούλα μου είναι έγκυος, και οποιαδήποτε άλλη ακούσω. Και πάλι όμως νοιώθω κακός άνθρωπος γιατί η αφορμή να συνέλθω ήταν ο χαμός ενός μωρού. Κάποτε νοιώθω ότι δεν μου αξίζει να γίνω μαμά Embarassed

Πάλι σας ζαλίζω με τα ψυχολογικά μου, αλλά δεν τα συζητώ με κανένα άλλο, κανείς δεν με καταλαβαίνει όπως εσείς. Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 5 417472

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑΑΑΑ ΗΡΘΑ Κ ΕΓΩ ΣΑΣ ΕΛΕΙΨΑ ??? ΤΗ ΚΑΝΕΤΕ ???? ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΝΕΟ ΑΠΟ ΚΑΜΜΙΑ ΜΕ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ???? ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ ??? Very Happy Very Happy Very Happy

Deb

Deb
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα κορίτσια!!!2η μέρα περιόδου σήμερα με αρκετή ροή και πόνο!!! Sad Ευτυχώς μου κρατάει μόνο 4 μέρες βαριά!!!Άλλες 2 μείνανε!!Και μετά πάλι βουρ!!!!! Τα φιλιά μου σε όλες!!!!! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 5 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 5 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 5 417472

dioni27

dioni27
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Κορίτσια καλημέρα σε όλες σας!
μέχρι πριν 7 περίπου μήνες με απασχολούσε πολύ κι εμένα αυτό το θέμα. Για 1 χρόνο προσπαθούσαμε να αποκτήσουμε παιδάκι και αυτό δεν έλεγε να έρθει με τίποτα, κάθε μήνα περίμενα πως και πως την αναμενόμενη ημέρα της περιόδου για να ΄δούμε αν τα καταφέραμε και μόλις έβλεπα το αίμα δώστου κλάματα έγω... Δοκιμάσαμε όλες τις συμβουλές γνωστών αλλά και του γιατρού μας ο οποίος εξ αρχής μας έλεγε να μην αγχωνόμαστε! όσο το άκουγα αυτό τόσο νευρίαζα, είναι δυνατόν να μην αγχώνεσαι όταν θες κάτι τόσο πολύ;; Δοκίμασα κι εγώ αυτα τα τεστ ωορυξίας και το μόνο που κατάφερα ήταν να πετάξω κι εκεί χρήματα μαζί με τα τόσα τεστ εγκυμοσύνης που αγόραζα κάθε μήνα! Δοκιμάσαμε και κάποιες ενέσεις με τον γιατρό, και πάλι τίποτα.Καταλήξαμε πως πρέπει να κάνουμε μια υστεροσκόπηση για να δούμε εάν υπάρχει κάποιο άλλο πρόβλημα. ΌΛΑ μια χαρά μου είπε ο γιατρός! Μα τότε γιατί δεν έρχεται;;; κι εκεί ήταν που το πήρα απόφαση, απλά δεν μπορούμε να κάνουμε παιδάκι. Θα το συνηθίσω είπα, δεν είμαστε και οι μόνοι. Μας αρκούσε που είμασταν αγαπημένοι και θα είχαμε ο ένας τον άλλο. Το έβγαλα τελείως απο το μυαλό μου και τον επόμενο ακριβώς μήνα συνέβη αυτό που περιμέναμε τόσο καιρό!!!! Τώρα είμαι στον 7ο και πολύ ευτυχισμένη. Σας τα έγραψα όλα αυτά γιατί δεν θέλω καμία κοπέλα να απογοητεύεται όπως έκανα κι εγώ, όσο και να μην το πιστεύουμε το άγχος είναι ο μεγαλύτερος εχθρός. Εύχομαι σε όλες σας σύντομα να κρατήσετε τα αγγελούδια σας αγκαλίτσα!!!!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
dioni27 τα γραφόμενα σου είναι πολύ σωστά, αυτό λέω και εγώ τόσο καιρό..
πως το άγχος είναι κακός σύμμαχος.
Σε αυτό που διαφωνώ είναι πως με 1 χρόνο προσπαθειών ο γιατρός σου δεν θα έπρεπε να σε στείλει για υστεροσκόπιση.

Εχω γράψει και θα το ξαναγράψω πως υπάρχουν πολύ τρόποι για να γίνουμε γονείς, δεν υπάρχει πρόβλημα που να μην λύνεται, μην σκέφτεστε ποτέ αρνητικά !!!
Υπομονή.

Ευαγγελία είμαι σίγουρη πως θα γίνεις μια υπέροχη μαμά !!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatijana έγραψε:Και μενα μου ηρθε χθες η κολλητουλα μου....ΧΑχαχα..

Η δικιά μου κολλητή δεν ήρθε όμως... ακόμα!
Λες; Very Happy

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
desT έγραψε:
tatijana έγραψε:Και μενα μου ηρθε χθες η κολλητουλα μου....ΧΑχαχα..

Η δικιά μου κολλητή δεν ήρθε όμως... ακόμα!
Λες; Very Happy
ποτέ δεν ξέρεις !! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 5 654316

FANH..

FANH..
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!
ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΠΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ!

ΜΑΚΑΡΙ DEST ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!
ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ!

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FANH.. έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!
ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΠΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ!

ΜΑΚΑΡΙ DEST ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!
ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ!

πολύ ησυχία fanh σήμερα, εξαφανίστηκαν όλες scratch scratch

FANH..

FANH..
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Λεμονάκι έγραψε:
FANH.. έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!
ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΠΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ!

ΜΑΚΑΡΙ DEST ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!
ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ!

πολύ ησυχία fanh σήμερα, εξαφανίστηκαν όλες scratch scratch


Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ???ΛΕΣ ΝΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΖΟΥΝ Ή ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑ?
ΑΝ ΚΑΙ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΤΙΚΑ....ΔΕΝ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ ΠΟΤΕ!!! Razz Razz Razz Razz

αγαπη

αγαπη
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
FANH.. έγραψε:
Λεμονάκι έγραψε:
FANH.. έγραψε:ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!!
ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΜΠΩ ΛΙΓΟ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ!

ΜΑΚΑΡΙ DEST ΜΟΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!
ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΜΕ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗΣΙΑ!

πολύ ησυχία fanh σήμερα, εξαφανίστηκαν όλες scratch scratch


Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ???ΛΕΣ ΝΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΖΟΥΝ Ή ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑ?
ΑΝ ΚΑΙ ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΤΙΚΑ....ΔΕΝ ΜΕ ΧΑΛΑΣΕ ΠΟΤΕ!!! Razz Razz Razz Razz

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΡΟΣΕΞΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΠΕΦΤΕΙ ΠΟΛΥ ΥΣΗΧΙΑ

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Hρθα κι εγώ.. είχαμε συνάντηση στο μαγαζί και μετά στολίσαμε κιόλας και έτσι πέρασε η ώρα.. τώρα θα ξαναπάω πάλι στις 7 το απόγευμα..όλη μέρα δουλειά σήμερα!!..Δεύτερη μέρα και φούλ ροή μετά από καιρό που η ακατονόμαστη ήταν λίγο light όλες τις μέρες!!Επανήλθε ο οργανισμός μου , καλό είναι αυτό..

Δημητρούλα..είναι πολύ ακριβό το iphone για τα λεφτά μου,αλλιώς κι εγώ θα έπαιρνα!
Φανή ζουζουνιές όσο δν έχουμε κούτσικα μπορούμε να κάνουμε όλες τις ώρες τις μέρας..αρκεί να είμαστε και οι 2 σπίτι ...χαχα
Δεσποινούλα κάνε σε παρακαλώ την διαφορά κι ανακοίνωσε ένα θετικό έτσι για να μας ανεβάσεις κι εμάς!
dioni27 πολύ ωραία η ιστορία σου, δείχνει ότι πάντα πρέπει να ελπίζουμε (αλλά, να κάνουμε μετά τον χρόνο τις απαραίτητες εξετάσεις να σιγουρέψουμε ότι δν είναι οργανικό το πρόβλημα!)
Λεμονάκι και σε όλα τα κορίτσακια Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 5 417472 Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 5 417472
πάω να κάνω καμια δουλειά!!

markella01

markella01
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
desT έγραψε:
tatijana έγραψε:Και μενα μου ηρθε χθες η κολλητουλα μου....ΧΑχαχα..

Η δικιά μου κολλητή δεν ήρθε όμως... ακόμα!
Λες; Very Happy


Να φυσήξω λίγο κατα κει κορίτσι μου???
Μακάρι μακάρι μακάρι!!!!

desT

desT
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
markella01 έγραψε:
desT έγραψε:
tatijana έγραψε:Και μενα μου ηρθε χθες η κολλητουλα μου....ΧΑχαχα..

Η δικιά μου κολλητή δεν ήρθε όμως... ακόμα!
Λες; Very Happy


Να φυσήξω λίγο κατα κει κορίτσι μου???
Μακάρι μακάρι μακάρι!!!!

Δυνατά όμως, μη χαθεί το φύσημα στο δρόμο... Laughing

elena25


Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δέσποινα, πόσες μέρες έχεις καθυστέρηση;

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Να μαι κι εγώ!!!
Δεσποινάκι μακάρι να ακούσουμε ευχάριστα απο σένα!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γιούχου !!!!

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπέρα, κορίτσια!
Σας εύχομαι ολόψυχα το 2012 να σας βρει αγκαλιά με ένα μωράκι! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 5 417472
Διάβασα όλα τα μηνύματά σας και ΘΕΛΩ και εγώ μωράκι... Smile
Έχω ήδη έναν γλυκό μπέμπη 7,5 μηνών και είμαι πολύ ευτυχισμένη για αυτό το υπέροχο δώρο από το Θεό. Προσπαθούσαμε έξι μήνες με τον άντρα μου και κάθε μήνα είχα την ίδια αγωνία με εσάς. Αγόραζα συνέχεια τεστ! Smile Τον μήνα που έμεινα έγκυος δεν το περίμενα. Είχα πάει μάλιστα κάπου διακοπές χωρίς τον άντρα μου και ευχόμουν να μην έρθει η ακατανόμαστη μέχρι να γυρίσω για να Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 5 4872 Και δεν ήρθε! Very Happy
Αχ, τώρα που διάβασα τα σχόλιά σας, θέλω και άλλο μωράκι...Πριν από 2 εβδομάδες έκανα εγγραφή, γιατί ήθελα να μάθω πληροφορίες για εγκυμοσύνη και θηλασμό. Πίστευα ότι είχα ήδη μείνει έγκυος και είχα αγχωθεί...(Τότε νόμιζα ότι δεν ήθελα δεύτερο μωρό τόσο γρήγορα.) Η πρώτη περίοδος μετά τη γέννα μου ήρθε πριν δυο μήνες και ακόμα δεν έχει έρθει η δεύτερη... Επειδή θηλάζω λένε ότι είναι λογικό... Έκανα δύο τεστ την προηγούμενη εβδομάδα (αρνητικά) και δεν το περίμενα, αλλά έβαλα τα κλάματα... Sad
Αχ, θέλω να ξαναμείνω έγκυος... Μας το εύχομαι κορίτσια! Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 5 417472

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλως ήρθες στην παρέα μας mariabel!!!! Σου εύχομαι να έρθει σύντομα το δεύτερο μωράκι σου!!! Πάντως πολύ νωρίς θέλεις δεύτερο παιδάκι!! Very Happy

Λεμονάκι γιούχου!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Λεμονάκι

Λεμονάκι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Evaggelitsa 26 έγραψε:Καλως ήρθες στην παρέα μας mariabel!!!! Σου εύχομαι να έρθει σύντομα το δεύτερο μωράκι σου!!! Πάντως πολύ νωρίς θέλεις δεύτερο παιδάκι!! Very Happy

Λεμονάκι γιούχου!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
για να μεγαλώσουν μαζί, είναι κουραστικό φαντάζομαι αλλά αργότερα θα είναι καλό για τα παιδάκια.

Καλώς ήρθες και απο μένα !!




mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλώς σας βρήκα, Evaggelitsa 26!
Ναι, είναι πολύ νωρίς... Πριν λίγο καιρό δεν ήθελα καν να το συζητήσω. Τώρα όμως η επιθυμία γεννήθηκε και δεν ξεκολλάει από το μυαλό μου... Very Happy

mariabel

mariabel
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Λεμονάκι έγραψε:
Evaggelitsa 26 έγραψε:Καλως ήρθες στην παρέα μας mariabel!!!! Σου εύχομαι να έρθει σύντομα το δεύτερο μωράκι σου!!! Πάντως πολύ νωρίς θέλεις δεύτερο παιδάκι!! Very Happy

Λεμονάκι γιούχου!!!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
για να μεγαλώσουν μαζί, είναι κουραστικό φαντάζομαι αλλά αργότερα θα είναι καλό για τα παιδάκια.

Καλώς ήρθες και απο μένα !!






Καλώς σε βρήκα και εσένα, Λεμονάκι! Smile

siren


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσακια μου, πριν απο λιγο γυρισα απο την δουλεια και εφαγα διαβαζοντας αυτα που εχασα απο χθες το βραδυ.

Δημητρουλα μου, δεν εχω συμβιβαστει με την εικονα μου και δεν βλεπω να γινεται και ποτε. Εγω και αν εχω κολληματα!!!! Ειμαι και εγω γλυκατζου και δεν πειθαρχω γ@μωτο.

Ευαγγελιτσα και Μπουμπου θα γινεται οι καλυτερες μαμαδες, εγω που εχω ηδη ενα μωρακι να σας πω οτι και εγω οταν εκλαιγε η μικρη εκλαιγα και εγω στις αρχες γιατι δεν μπορουσα να καταλαβω το μωρο μου, οταν ηταν αρρωστη εκλαιγα και εγω γιατι υπεφερα που υπεφερε και πολλα αλλα..... αλλα με τον καιρο εμαθα και την καταλαβαινω και κανω οτι καλυτερο μπορω για το μωρακι μου.
Εγω τωρα ας πουμε εχω αλλα θεματα δε ξερω αν θα τα καταφερω με 2 μωρακια δεν ξερω τι θα προλαβαινω να κανω Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 5 606100

Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 5 417472 σε ολες

Evaggelitsa 26

Evaggelitsa 26
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
siren έγραψε:

Ευαγγελιτσα και Μπουμπου θα γινεται οι καλυτερες μαμαδες, εγω που εχω ηδη ενα μωρακι να σας πω οτι και εγω οταν εκλαιγε η μικρη εκλαιγα και εγω στις αρχες γιατι δεν μπορουσα να καταλαβω το μωρο μου, οταν ηταν αρρωστη εκλαιγα και εγω γιατι υπεφερα που υπεφερε και πολλα αλλα..... αλλα με τον καιρο εμαθα και την καταλαβαινω και κανω οτι καλυτερο μπορω για το μωρακι μου.
Εγω τωρα ας πουμε εχω αλλα θεματα δε ξερω αν θα τα καταφερω με 2 μωρακια δεν ξερω τι θα προλαβαινω να κανω [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] σε ολες


Γεια σου Ελευθερίτσα μου! Μακάρι να γίνουμε καλές μανούλες... Ας έρθουν με το καλό τα μωράκια μας πρώτα... Νομίζω, αυτό το συμπέρασμα έχω βγάλει τουλάχιστον, ότι όλα τα κοριτσάκια εδώ είμαστε αρκετά συνειδητοποιημένα άσχετα που μπορεί να τρώμε φρίκες που και πού!!
Εγώ πιστεύω ότι θα τα καταφέρεις και με το δεύτερο μωράκι όταν έρθει, όπως τα κατάφερες και με την κορούλα σου! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αυγολεμονη


Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
περιμενουμε την δεσποινα? αντε μακαρι
ευαγγελιτσα μην κολλατε σε αυτα στα 21 μου ενω μωρο δεν ειχα δει ποτε μου απο κοντα κρατησα την κορη μου και νομιζα θα σπασει στα χερια μου τπτ δεν ηξερα ΕΝΙΩΘΑ ΟΜΩΣ ΠΟΛΛΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ
φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφ εγγυοσκονες και μακαρι να κολλησουν χριστουγεννιατικα πανω στις ζουζουνιες σας Ας μαζευτούμε εδώ όλες όσες προσπαθούμε για μωράκι #2 - Σελίδα 5 215994

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 41]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 23 ... 41  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις