Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
177 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 177 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
afroditi1006 έγραψε:ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ..ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ???
nai eimai ppolu kalutera .shmera douleia koritsia sto spiti vevaia alla arxizw siga siga gt oi pelatises 8eloun na einai omorfes stis giortes Nte na dw pws 8a ta paw me th mpoympoy filakia

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
lamproula έγραψε:κοριτσια μου καλησπερα γεννησα και εγω με φυσιολογικο τοκετο χθες στις 14:10 μπεμπαρο 3750 54cm.Σας ευχαριστω για ολα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 4 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 4 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 4 215994
lamproula mou na sou zhsei to mpempaki elpizw na mh paideythkes kai na hr8e amesws to koytsouni.kalh anarwsh kai polu nero sth tomh sou na pesoun grhgora ta rammata na anakoufisteis Very Happy

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αφροδιτάκι τι κουκλίτσα όμορφη είναι αυτή???Τι τσαχπινια στο μάτι????Να σας ζήσει,να την χαίρεστε!!!!

Λαμπρούλα να σας ζήσει ο μπέμπαρος!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 4 50580 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 4 50580 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 4 50580 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 4 50580 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 4 50580

Τατιανούλα εγώ έχω το χειροκίνητο της μεντέλα το harmony - το πήραμε εκτάκτως μία Κυριακή από ένα εφημερεύων φαρμακείο οπότε δεν είχα επιλογή να διαλέξω- και είμαι πολύ ευχαριστημένη γενικώς!!SmileΜια χαρα μου φαίνεται..

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα κοριτσάρες και μπεμπάκια!
Λαμπρούλα welcome to the club και να χαίρεσαι τον κούκλο σου πάντα!!!!Να σας ζήσει!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 4 379767 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 4 379767
Πάει και η Λαμπρούλα μας, ποιές μείνατε βρε κοριτσόπουλα;;; ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 4 40746
Καλά, Αφροδίτη η μπεμπάρα είναι ολα τα λεφτά!!Τσαχπινούλα και όμορφη!!!για πολλές δαγκωματιές στα μαγουλάκια και τα μπουτάκια!!να τη χαίρεστε!!!
Τατιάνα μου εγώ έχω ένα της Whittlestone (θήλαστρο) αλλά μια φορά που δοκίμασα πόνεσα πολύ και δεν το ξαναδοκίμασα από τότε...Δεν ξέρω αν φταίει το θήλαστρο ή οι χειρισμοί μου, ωστόσο και πονούσα και γάλα δεν έβγαζε...Επιστροφή στην παραδοσιακή μέθοδο λοιπόν ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 4 136747 , και από Γενάρη που αρχίζω δουλειά βλέπουμε τί θα κάνω....

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τατιανακι,κ εγω εχω το ηλεκτρικο της μεντελα κ κανω μια χαρα τη δουλεια μου ενα μηνα τωρα....τι να πω....το εχεις ρυθμισει στο μαξιμουμ που ειπε κ το χαμομηλακι...?

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αθηνά και Τατιάνα, μπορείτε να μου στείλετε το τηλ του παιδιάτρου σας?
Στεφανία και εσύ αν μπορείς αυτόν που βρήκες μέσω της λίστας!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την pumpkin στις Δευ Δεκ 12, 2011 3:20 am, 1 φορά

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
hello κι σπο εμένα.... με φάγατε όλες στην στροφή ε??? ΛΑμπρουλα μου να σου ζήσει ο αντρακλας σου -διότι περι άντρακλα πρόκειται αφου ειναι σχεδόν55 εκατοστα!!!!- Να είναι πάντα γερό και καλότυχο το μπεμπάκι σου!!!
Χιονατούλα μου, δεν σχολιάζω καθόλου τα περί ολικής!!! Χεστήκαμε στην τελική τι λέει ο καθένας!!!! Τωρα που η αντάρτισσα έσκασε μύτη βάλτην να τους χέζει αυτή που θα της είναι κι ευκολο!!!
Εγω ειχα ραντεβου με τον γιατρό το πρωι αλλα είχε γέννα οπότε μου είπε να πάω το απόγευμα για τις τελευταίες ασκησούλες!!!
Κορίτσια πήγε καμια με πρόκληση??? να μου πει την εμπειρία της ...γιατί δεν το βλέπεω ο μπέμπης να κανει εμφάνιση πριν αύριο το πρωί που θα μπω !!!

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
penelope26 έγραψε:hello κι σπο εμένα.... με φάγατε όλες στην στροφή ε??? ΛΑμπρουλα μου να σου ζήσει ο αντρακλας σου -διότι περι άντρακλα πρόκειται αφου ειναι σχεδόν55 εκατοστα!!!!- Να είναι πάντα γερό και καλότυχο το μπεμπάκι σου!!!
Χιονατούλα μου, δεν σχολιάζω καθόλου τα περί ολικής!!! Χεστήκαμε στην τελική τι λέει ο καθένας!!!! Τωρα που η αντάρτισσα έσκασε μύτη βάλτην να τους χέζει αυτή που θα της είναι κι ευκολο!!!
Εγω ειχα ραντεβου με τον γιατρό το πρωι αλλα είχε γέννα οπότε μου είπε να πάω το απόγευμα για τις τελευταίες ασκησούλες!!!
Κορίτσια πήγε καμια με πρόκληση??? να μου πει την εμπειρία της ...γιατί δεν το βλέπεω ο μπέμπης να κανει εμφάνιση πριν αύριο το πρωί που θα μπω !!!

πινελοπη εγω και τα 3 με προκληση πηγα τα 2 πρωτα(ειχαν παρει μερες) που τα κανα φυσιολογικα στο τελος σπασαν τα νερα μιας κι εχω γερους σακους οπως λεει ο γιατρος μου.θα μπεις θα σε ετοιμασουν θα σου βαλουν τον ορο και σιγα σιγα θα ερθουν και οι πονοι δεν ειναι τιποτα υπομονη και με εναν πονο .Ανασουλες και ολα θα πανε καλα ¨)

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

Kat&son

Kat&son
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια απορία ο γιατρός ποτε κ πως καταλαβαίνει αν έχει κατέβει το παιδι; Έχω μπερδευτεί γιατί ενώ την προηγούμενη φορά μου είπε ότι μοιάζει να έχει κατέβει χτες μου είπε ότι λόγω μεγέθους αν δεν έχει κατέβει μέχρι την ΠΗΤ πάμε για καισαρικη.

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pumpkin έγραψε:Αθηνά και Τατιάνα, μπορείτε να μου στείλετε το τηλ του παιδιάτρου σας?
Στεφανία και εσύ αν μπορείς αυτόν που βρήκες μέσω της λίστας!
τον λενε αχθοφοριδη και ειναι στην καλαμαρια.μια φορα που ηρθε σπιτι καλος μου φανηκε.την παρασκευη θα παμε πρωτη φορα στο ιατρειο του που γινομαστε 1 μηνα

http://stefxon@gmail.com

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
μμαιρουλα ΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!!!

Kat&son έγραψε:Κορίτσια απορία ο γιατρός ποτε κ πως καταλαβαίνει αν έχει κατέβει το παιδι; Έχω μπερδευτεί γιατί ενώ την προηγούμενη φορά μου είπε ότι μοιάζει να έχει κατέβει χτες μου είπε ότι λόγω μεγέθους αν δεν έχει κατέβει μέχρι την ΠΗΤ πάμε για καισαρικη.

ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΕΙΔΕ ΟΤΙ ΕΙΧΕ ΚΑΤΕΒΕΙ ΑΡΧΙΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΥΠΕΡΗΧΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΜΕ ΤΡΑΧΗΛΙΚΗ... ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΙ ΑΛΛΟΣ ΤΡΟΠΟΣ, ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΚΑΝΕ ΥΠΕΡΗΧΟ?

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

Kat&son

Kat&son
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Μου έκανε όπως κ τη προηγούμενη φορά απο τον υπέρηχο μου είπε ότι μοιάζει να έχει κατέβει , τραχηλικη ενω είχε πει πως θα μου κανε χτες μου είπε μετα τον υπέρηχο για την επόμενη φορα . Αναρωτιέμαι αν μπορεί να έχει κατεβει αλλα ίσως να μην έχει εμπεδωθει κ αυτο να περιμένει να δει. Όταν μου πε το βάρος τα έχασα κ δεν τον ρώτησα τελικά αν έχει κατέβει η όχι. Τι άγχος κ αυτο!! Εσυ ποτέ μπαίνεις Penelope ? Παρένθεση επειδή το είχα απορία κ ήθελα να σε ρωτήσω τι "ασκησουλες" είναι αυτές που λες;

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pumpkin έγραψε:Αθηνά και Τατιάνα, μπορείτε να μου στείλετε το τηλ του παιδιάτρου σας?
Στεφανία και εσύ αν μπορείς αυτόν που βρήκες μέσω της λίστας!

φυσικα! Βασιλειου Γεωργιος λεγετε. ειναι στην Λαμπρακη. θα σου στειλω πμ τα στοιχεια του μη το χασεις εδω.. Wink

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
σας ευχαριστώ και τις 2 Very Happy

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
κοριτσια καλησπερα και σας ευχαριστω ολες για τις ευχες!Ολα εξεληχθηκαν πολυ καλα!Πηνελοπακι μην φοβασαι τιποτα,και εμενα μου εβαλαν ορο με τους πονους,ειχα ομως και εγω δικους μου,αλλα με την αγια επισκληριδιο δεν καταλαβαινεις τιποτα.Το πιο <<δυσκολο>>ειναι η ολη αναμονη και προετοιμασια,η ωρα του τοκετου ειναι το πιο ωραιο και πιο ευκολο πραγμα,προχωρα με θαρρος δεν ειναι τιποτα!Εγω γεννησα φυσιολογικα γιατι δεν χρειαζοταν τελικα καισαρικη γιατι το παιδι ειχε ξεμπλεχτει που ηταν μπλεγμενο στο λαιμο και το παν ειναι να εισαι χαλαρη και συνεργασιμη,το αποτελεσμα μετραει οχι ο τροπος.Απο εχθες εχω ξεκινησει και θηλασμο,ευτυχως ο μικρος ειναι συνεργασιμος,παρολο που το βραδυ τον αφηνω και τρωει ετοιμο.Θα τα πουμε συντομα!

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kat&son έγραψε:Μου έκανε όπως κ τη προηγούμενη φορά απο τον υπέρηχο μου είπε ότι μοιάζει να έχει κατέβει , τραχηλικη ενω είχε πει πως θα μου κανε χτες μου είπε μετα τον υπέρηχο για την επόμενη φορα . Αναρωτιέμαι αν μπορεί να έχει κατεβει αλλα ίσως να μην έχει εμπεδωθει κ αυτο να περιμένει να δει. Όταν μου πε το βάρος τα έχασα κ δεν τον ρώτησα τελικά αν έχει κατέβει η όχι. Τι άγχος κ αυτο!! Εσυ ποτέ μπαίνεις Penelope ? Παρένθεση επειδή το είχα απορία κ ήθελα να σε ρωτήσω τι "ασκησουλες" είναι αυτές που λες;

ΕΓΩ ΜΠΑΙΝΩ ΑΥΡΙΟ, ΣΕ ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΩΡΑ ΚΤΛ ΚΤΛ...
"ΑΣΚΗΣΟΥΛΕΣ"ΕΝΝΟΩ ΤΟ ΝΑ ΒΑΖΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΧΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΜΑΣΑΖ ΣΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ...ΑΥΤΟ ΒΟΗΘΑΕΙ ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ ΝΑ ΜΑΛΑΚΩΣΕΙ...ΕΣΕΝΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΟΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ... !!!! ΣΕ ΕΜΕΝΑ "ΑΣΚΗΣΟΥΛΕΣ" ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ 4-5 ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΗΤΑΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΕΠΙΠΟΝΕΣ!!!
ΛΑΜΠΡΟΥΛΙΤΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΚΟ ΣΟΥ! ΒΡΕ ΘΗΡΙΟ ΒΓΗΚΕΣ ΚΙ ΟΛΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ??? ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΑΣ ΒΡΙΣΚΩ!!
ΜΑ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΕΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ Ε? ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΕΒΑΛΑΝ ΤΕΧΝΗΤΟΥΣ? scratch

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΛΑΜΠΡΟΥΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ!!
ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΜΑΛΛΙ!!!ΚΑΛΕ ΤΙ ΚΟΥΚΛΙ;;;
ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ!!ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΕΑ!
ΕΜΕΙΣ ΕΥΤΗΧΩΣ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΡΩΕΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΣΕ 2 ΓΕΥΜΑΤΑ ΘΕΛΕΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ!ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΕΙ ΣΕ 1 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΒΕΒΑΙΑ ΩΣ ΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΘΑ ΤΟΥ ΚΟΨΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥΝΟ.ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟΥ ΒΑΖΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΟΝ ΠΕΙΡΑΖΩ...ΑΝΤΡΑΚΙ ΓΙΑ..ΟΥΤΕ ΓΥΜΝΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΛΙΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ 3 ΟΛΙΚΕΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΗΤΑΝ.ΑΣΕ ΜΑΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙΓΕΡΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ..

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναμαι παλι! πηγα με τον μικρο να παρω τα αδερφακια σημερα! κοιματε απο κεινη την ωρα.. (3,30μμ) τελειωσα και τα μελομακαρονα που εψησα χθες. εκανα σιροπακι και στα μισα εφτιαξα και σοκολατα απο πανω! ειναι θεικα!!! βλεπω νατα τελειωνουμε κιολας σημερα μιας που εκανα λιγα

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama έγραψε:ναμαι παλι! πηγα με τον μικρο να παρω τα αδερφακια σημερα! κοιματε απο κεινη την ωρα.. (3,30μμ) τελειωσα και τα μελομακαρονα που εψησα χθες. εκανα σιροπακι και στα μισα εφτιαξα και σοκολατα απο πανω! ειναι θεικα!!! βλεπω νατα τελειωνουμε κιολας σημερα μιας που εκανα λιγα
σλουρπ!μου ανοιξες την ορεξη και λατρευω τα μελομακαρονα!δε στελνεις κανενα προς καλαμαρια???

http://stefxon@gmail.com

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
α! σας χρωσταω φωτο απο χθες που ειχα πει!
να καποιε απο την μεγαλη μερα..

εδω που περιμενα να με παραλαβουν[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



λιγο πριν τη μεγαλη στιγμη
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



και εδω το αντρακι μου πριν λιγες μερες(τωρα καναμε πιο πολλα μαγουλακια Very Happy [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama έγραψε:α! σας χρωσταω φωτο απο χθες που ειχα πει!
να καποιε απο την μεγαλη μερα..

εδω που περιμενα να με παραλαβουν[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



λιγο πριν τη μεγαλη στιγμη
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



και εδω το αντρακι μου πριν λιγες μερες(τωρα καναμε πιο πολλα μαγουλακια Very Happy [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ωχου μωρε!τι φατσα ειναι αυτη????να τα χαιρεσαι και τα 3!!!

http://stefxon@gmail.com

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ...ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΤΥΧΕΡΑ ΣΤΗΝ ΖΩΗ ΤΟΥΣ...
ΑΘΗΝΑ ΤΙ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ???ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ..
ΣΗΜΕΡΑ ΑΛΛΑΞΑΜΕ ΤΟ ΓΑΛΑ ΜΑΣ ΞΑΝΑ ΓΙΑΤΙ Η ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ ΣΥΝΕΧΙΖΟΤΑΝΕ ΚΑΙ ΕΧΤΕΣ ΕΙΧΕ ΛΙΓΟ ΑΙΜΑ ΣΤΑ ΚΑΚΑΚΙΑ ΤΗΣ ΑΠΟ ΤΟ ΖΟΡΙ.ΤΩΡΑ ΠΙΝΟΥΜΕ ΤΟ FRIZOLAC COMFORT ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΗΠΙΑΜΕ 140ΜΛ ΜΟΝΟΡΟΥΦΙ.ΤΟ ΔΙΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΜΑΝΟΥΛΑ??ΠΟΣΟ ΜΛ ΔΙΝΕΤΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΣΑΣ?ΕΜΕΝΑ ΗΠΙΕ 140 ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΚΙΆΛΛΟ.ΝΑ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΑΝ ΖΗΤΑΕΙ?

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!


ΕΓΩ ΜΠΑΙΝΩ ΑΥΡΙΟ, ΣΕ ΛΙΓΟ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΩ ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΩΡΑ ΚΤΛ ΚΤΛ...
"ΑΣΚΗΣΟΥΛΕΣ"ΕΝΝΟΩ ΤΟ ΝΑ ΒΑΖΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΧΕΡΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΜΑΣΑΖ ΣΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ...ΑΥΤΟ ΒΟΗΘΑΕΙ ΤΟΝ ΤΡΑΧΗΛΟ ΝΑ ΜΑΛΑΚΩΣΕΙ...ΕΣΕΝΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΟΣ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΘΑ ΣΟΥ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΕΙ... !!!! ΣΕ ΕΜΕΝΑ "ΑΣΚΗΣΟΥΛΕΣ" ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΡΚΕΤΕΣ ΦΟΡΕΣ 4-5 ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΗΤΑΝ ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΕΠΙΠΟΝΕΣ!!!
ΛΑΜΠΡΟΥΛΙΤΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΜΠΕΜΠΟΥΚΟ ΣΟΥ! ΒΡΕ ΘΗΡΙΟ ΒΓΗΚΕΣ ΚΙ ΟΛΑΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ??? ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΑΣ ΒΡΙΣΚΩ!!
ΜΑ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΕΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕΣ ΚΑΙ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ Ε? ΤΟΤΕ ΓΙΑΤΙ ΣΟΥ ΕΒΑΛΑΝ ΤΕΧΝΗΤΟΥΣ? scratch [/quote]

Δεν εσπασαν τα νερα,μονο συσπασεις ειχα


katarina

katarina
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Με το καλο στις υπολοιπες μανουλες,σας βαζω φωτο και απο τη δικια μου μπεμπουλα[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Shot at 2011-12-12[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Shot at 2011-12-12[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Shot at 2011-12-12

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΤΑΡΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑ!!ΤΙ ΜΑΓΟΥΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ;;ΡΟΥΦΑ ΤΑ ΖΟΥΛΑ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΕΙΣ!ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΓΙΑ ΠΟΤΕ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΕΙ!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 4 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις