Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
293 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 293 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΒΡΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ;
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!! ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΤΕ ΕΣΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΤΩΡΑ ΚΟΙΜΟΜΑΣΤΕ

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα και απο εμάς...Κοιμόμαστε ακόμη και σε λίγο θα ξυπνήσουμε για να φάμε-πιούμε!

Καταρίνα η μπεμπούλα μας είναι τέλεια!!!Και είπαμε το μάτι το ωραίο το κρύβει το αφράτο μαγουλίνο...χιχιχι

Κικίτσο μου είστε καλύτερα?Φιλιά να δώσεις στο αγόρι σου το όμορφο.

Αφροδίτη εμείς επίσης πίνουμε Frisolac το απλό και τα γεύματα που κάνει είναι περίπου 120 μλ...140 η δικιά σου ε?Μπράβο το μανάρι φαγανό μωράκι!!!

Ησυχία γενικότερα εδώ, σκέφτομαι να φτιάξω μελομακάρονα (περιμένω την συνταγή).

Φιλιά σε όλες

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα,μανουλιτσες!

Καταρινα,τι ομορφη μπεμπουλα!τα μαγουλακια ειναι για τσιμπημα!γουτσ! Laughing Laughing Laughing

εμεις κοιμομαστε αυτη τη στιγμη...γενικα ηρεμησαμε απο προχτες αν και χτες φοβηθηκα οτι παλι θα ειχαμε θεματακι.Η μπεμπα μας ειναι καλη και γλυκια αρκει...να μην της χαλασεις τον υπνο.Μετα το φαγητο(οπου τρωει τον αμπακο...)νυσταζει και θελει νανι.Ετσι και δεν κανει νανι,αλοιμονο μας!Νευριαζει,κλαιει,δεν κοιμαται,θελει να φαει κι αλλο ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 5 966307 και γενικα μια αναστατωση.Αυτο προσπαθουσα να εξηγησω χτες στην πεθερα μου,που ηθελε μετα το φαγητο να την κρατησουμε ξυπνια για να παιξουν... Mad Mad Mad Mad Shocked Shocked Shocked ευτυχως το μωρο δεν στραβωσε πολυ και κοιμηθηκε εστω και καθυστερημενα και καταφεραμε να κοιμηθουμε κι εμεις για βραδυ... Sleep Sleep

χτες ηρθε και η παιδιατρος μας να μας δει και να μας ζυγισει.Ειμαστε 3780,εχουμε βαλει περιπου 700 γρ. σε 3 εβδομαδες και η παιδιατρος μας ειναι πολυ ευχαριστημενη οποτε μου ειπε να την αφηνω να κοιμαται και να την ταιζω οταν θελει αυτη και οχι να την ξυπναω να φαει μεσα στη μαυρη νυχτα χωρις αυτη να θελει και μετα να ουρλιαζει που την ξυπνησαμε.Χτες λοιπον ξυπνησαμε μονο μια φορα στις 4 το πρωι και μετα παλι στις 8.30.Την ταισα και τωρα την ξαναπεσε...να δω μεχρι τι ωρα θα κοιμηθει. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 5 536304 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 5 536304 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 5 536304

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
aylin έγραψε: σκέφτομαι να φτιάξω μελομακάρονα (περιμένω την συνταγή).

Φιλιά σε όλες

καλημερα!!!!ξυπνησαμε κοιμηθηκαμε ξαναξυπνησαμε και τωρα τρωμε.
aylin κανε τα παραδοσιακα. μη κανεις τιποτα μοντερνο.ειναι τελεια!

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Χαμέμηλο μια χαρά κοιμάται η ζουζού!!!Και είναι μικρούλα ακόμη!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 5 850933

Εμάς ο υπνος πάει μία έτσι, μία γιουβέτσι!Αρχισαν οι κολικοί και τα πονάκια...Σημερα όμως κοιμήθηκε 6 ώρες σερί!!(θα κάνω πάρτυ!) ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 5 875502

Σούπερ μάμα, μιας που ρωτούσες περι ντοκτορ μετά τον σαραντισμό: πηγα χθες και κάναμε τεστ Παπ (γιατί είχα κλείσει χρόνο από πέρσι) και κολπικό υπέρηχο.Μετά από τοσους μήνες με κοιλιακό υπέρηχο, μπορώ να πω ότι...μου κακοφάνηκε!!!

Στελλάκι, κικιτσάκι, Μαριαννάκι,Καταρινα με τη σούπερ μπέμπα-για-δάγκωμα, Αφροδιτάκι με το φαγανό μπεμπάκι, Στεφανία , σούπερ μάμα με τον κούκλο μπεμπη,Λαμπρούλα, ΚΟλοκυθού,καλημερούδια!!καλέ η Τοτουλίνα που είναι; Σημερα βγαίνει και η Χιονάτη φαντάζομαι....

Πηνελόπη σήμερα μπαίνεις; με το καλό!!!περιμένουμε νέα σου! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 5 893968 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 5 875502 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 5 893968

Σήμερα έχω μάθημα και μετά περιμένω μια φιλεναδίτσα μου για καφεδάκι.Εχει λίγο παλιόκαιρο οπότε No volta today!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pumpkin έγραψε:Αθηνά και Τατιάνα, μπορείτε να μου στείλετε το τηλ του παιδιάτρου σας?
Στεφανία και εσύ αν μπορείς αυτόν που βρήκες μέσω της λίστας!



καλημερα ακομα δεν εχω βρει παιδιατρο μου εδωσαν 2τηλ οποτε λεω να παω να τους δω..ειναι παντως ο ενας κοδελιο κ η ο αλλος πολιχνη αν σ''ενδιαφερει...



οσο για το θηλαστρο σας ευχαριστω που απαντησατε..και''γω στο ΜΑΞ το εχω αλλα τιποτα δεν κανει,,ξερω εγω ισως να παιζει ρολο το στηθος η μου βγηκε ελατωματικο...τωρα πηρα και''γω χειροκινητο της μεντελα οποτε βολευομαι μ'αυτο προς το παρον....

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aylin έγραψε:Καλημέρα και απο εμάς...Κοιμόμαστε ακόμη και σε λίγο θα ξυπνήσουμε για να φάμε-πιούμε!

Καταρίνα η μπεμπούλα μας είναι τέλεια!!!Και είπαμε το μάτι το ωραίο το κρύβει το αφράτο μαγουλίνο...χιχιχι

Κικίτσο μου είστε καλύτερα?Φιλιά να δώσεις στο αγόρι σου το όμορφο.

Αφροδίτη εμείς επίσης πίνουμε Frisolac το απλό και τα γεύματα που κάνει είναι περίπου 120 μλ...140 η δικιά σου ε?Μπράβο το μανάρι φαγανό μωράκι!!!

Ησυχία γενικότερα εδώ, σκέφτομαι να φτιάξω μελομακάρονα (περιμένω την συνταγή).

Φιλιά σε όλες



κοιμαται τοσο πολυ η κουκλιτσα σου ωστε να προλαβεις να κανεις κ μελομακαρονα??εμενα την ημερα δεν κοιμαται καθολου σερι,,σημερα πρωτη μερα κοιμηθηκε σερι 2ωρες αφου συνεχεια πηγαινα κ τον κοιτουσα ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ...κοιμαται πανω στο στηθος κ μολις τον βαλω στο κρεβατακι σε 15λεπτα ξυπναει...Αντε λιγο να μεγαλωσει να μπει σ''ενα προγραμμα γιατι Shocked Shocked Shocked εχω κουραστει η μανα ΣΥΝΕΧΕΙΑ στο στηθος ειναι..

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tatianoula έγραψε:

οσο για το θηλαστρο σας ευχαριστω που απαντησατε..και''γω στο ΜΑΞ το εχω αλλα τιποτα δεν κανει,,ξερω εγω ισως να παιζει ρολο το στηθος η μου βγηκε ελατωματικο...τωρα πηρα και''γω χειροκινητο της μεντελα οποτε βολευομαι μ'αυτο προς το παρον....

γιατι δε το βαζεις στο στηθος απευθειας? αν δεν υπαρχει λογος μη βαζεις θηλαστρο. στη φαησ που ειστε λεει δε κανει. τι θηλαστρο εχεις? επισης δεν εχει σχεση ποσοτητα που βγαζεις με το θηλαστρο με την αληθινη ποσοτητα που εχει το στηθος. το μωρο μπορει να βγαλει πολυ περισσοτερο γαλατακι απο το θηλαστρο. μη νομιζεις οτι δεν εχεις δηλ επειδη δε βγαζει το θηλαστρο

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatianoula έγραψε:κοιμαται τοσο πολυ η κουκλιτσα σου ωστε να προλαβεις να κανεις κ μελομακαρονα??εμενα την ημερα δεν κοιμαται καθολου σερι,,σημερα πρωτη μερα κοιμηθηκε σερι 2ωρες αφου συνεχεια πηγαινα κ τον κοιτουσα ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ...κοιμαται πανω στο στηθος κ μολις τον βαλω στο κρεβατακι σε 15λεπτα ξυπναει...Αντε λιγο να μεγαλωσει να μπει σ''ενα προγραμμα γιατι Shocked Shocked Shocked εχω κουραστει η μανα ΣΥΝΕΧΕΙΑ στο στηθος ειναι..

Καλημέρα!
Τατιάνα και εμείς μια απο τα ίδια, με το που τον αφήσω μέσα σε 5-10 λεπτά ξυπνάει και θέλει πάλι στήθος!Μετράω μια μια τις μέρες να μπει σε ένα πρόγραμμα.
Τώρα τον κοίμισα ξαπλωμένη θηλάζοντας και τον πήρε ο ύπνος.Το πρωί απο τις 5 μέχρι τις 8 είχε λίγα πονάκια μάλλον, άκουγα την κοιλίτσα του έκανε θορύβους :S

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama έγραψε:γιατι δε το βαζεις στο στηθος απευθειας? αν δεν υπαρχει λογος μη βαζεις θηλαστρο. στη φαησ που ειστε λεει δε κανει. τι θηλαστρο εχεις? επισης δεν εχει σχεση ποσοτητα που βγαζεις με το θηλαστρο με την αληθινη ποσοτητα που εχει το στηθος. το μωρο μπορει να βγαλει πολυ περισσοτερο γαλατακι απο το θηλαστρο. μη νομιζεις οτι δεν εχεις δηλ επειδη δε βγαζει το θηλαστρο



αυτο που ειπα ειναι οτι θηλαζω ολη μερα απλα βγαζω 2 μπουκαλα για την νυχτα ..επειδη την νυχτα τρωει λιγο κ μετα κοιμαται πανω στο στηθος με αποτελεσμα να μην χορταινει κ να ξυπναει καθε τρεις κ λιγο ενω με το μπουκαλακι χορταινει κ ξυπναει 2φορες!!!κατα τ''αλλα ολοι μερα στο στηθος τον εχω κ δινω ΚΑΝ συμπληρωμα...

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="pumpkin"

Τατιάνα και εμείς μια απο τα ίδια, με το που τον αφήσω μέσα σε 5-10 λεπτά ξυπνάει και θέλει πάλι στήθος!Μετράω μια μια τις μέρες να μπει σε ένα πρόγραμμα.
Τώρα τον κοίμισα ξαπλωμένη θηλάζοντας και τον πήρε ο ύπνος.Το πρωί απο τις 5 μέχρι τις 8 είχε λίγα πονάκια μάλλον, άκουγα την κοιλίτσα του έκανε θορύβους :S[/quote]



σε καταλαβαινω απολυτα...ειναι κουραστικο κ δεν προλαβαινω να κανω τιποτα,, ευτυχως που εχω την μαμα ακομα εδω αλλιως τι θα εκανα!!την νυχτα κοιμαται τουλαχιστον??εμενα 2φορες ξυπναει...βεβαια το πρωι ξυπναμε 7η ωρα...

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αα οκ τοτε. δεν ειχα διαβασει.. η νυχτα βολευει με μπουκαλι!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Εμείς κορίτσια μου πριν λίγο γυρίσαμε απο την καροτσοβόλτα μας, ωραία ήταν αν και πολύ ζέστη, ο καιρός δεν θυμίζει με τίποτα Χριστούγεννα!

Τατιανούλι μου το κάνει ο γαμπρούλης μου?Μέχρι να εδραιωθεί ο θηλασμός είναι λιγάκι δύσκολα αλλά όλα θα πάνε καλά.Εμένα πίνει ξένο γαλατάκι γιαυτό και κοιμάται...

Εγώ έτσι και της καθυστερήσω το γάλα έστω και 1 λεπτό γίνετε ο κακός χαμός....φωνάζει κλαίει λες και της σκότωσες κάποιον.

Αρετούλα να περάσετε όμορφα το απόγευμα και να φιλήσεις την σεξομπουμπού σου!!!

Φιλάκια πολλά Very Happy Very Happy Very Happy

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα!!!
κατερινα τι κουκλι ειναι αυτο???μα τι ωραια μωρα εχει αυτη η ομαδα!!!!
εμενα το βραδυ οταν ξυπναει μου φαινεται πιο ευκολος ο θηλασμος.
σημερα πηγα πρωτη μερα στη δουλεια.στο ιατρειο γιατι στο νοσοκομειο θα παω του χρονου.στην αρχη αγχωθηκα που θα τον αφηνα τοσες ωρες αλλα τελικα ηταν πολυ ωραια που πηρα λεοφωρειο ειδα κοσμο και εκανα βολτα στο κεντρο χωρις το αυτοκολλητακι μου!!!

http://stefxon@gmail.com

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα και απο εμας! ειμαστε σπιτακι μας απο χθες και προσπαθουμε να μπουμε στο κλημα γλυκα γλυκα!
δεν ειχα καθολου χρονο να διαβασω τα νεα σας ελπιζω να εχουμε ολες μια καλη λοχεια αν και οι περισσοτερες το περασατε Laughing

ας μπω και γω στο κλημα λοιπον!
βγηκαμε απ την κλινικη με +65 γρ. το παιδακι μου τρωει καθε 4 ωρες απο 85 μλ. και μετα ολο νανι -για την ωρα-

παλευω να την θηλασω αλλα οι θηλες μου εχουν ξεσκιστει τελειως κλαιω απ τον πονο και απ το αιμα, δεν το βαζω κατω ομως το βγαζω ολο με το χερι! οσο αντεξω... προσπαθω να μην με παρει απο κατω γιατι ηθελα τρελλα να θηλασω, ποσο μαλλον τωρα που εχω μια μινιατουριτσα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 5 534787

ο υπεροχος αντρας μου με βοηθαει απιστευτα στα παντα και στην κλινικη εβγαλε ριζες διπλα μου, μεχρι που με αλλαζε, μα προπαντων με στηριξε ψυχολογικα, γιατι οταν γεννηθηκε το παιδακι μας δεν επερνε αναπνοη και ειχαμε και διαφορα αλλα μανικια που θελω να αφησω πισω.

μολις μπουμε σε προγραμμα θα σας γραφω πιο συχνα γιατι και εσεις με τον τροπο σας με βοηθατε απιστευτα !

την αγαπη μου σε ολες! I love you

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:καλησπερα και απο εμας! ειμαστε σπιτακι μας απο χθες και προσπαθουμε να μπουμε στο κλημα γλυκα γλυκα!
δεν ειχα καθολου χρονο να διαβασω τα νεα σας ελπιζω να εχουμε ολες μια καλη λοχεια αν και οι περισσοτερες το περασατε Laughing

ας μπω και γω στο κλημα λοιπον!
βγηκαμε απ την κλινικη με +65 γρ. το παιδακι μου τρωει καθε 4 ωρες απο 85 μλ. και μετα ολο νανι -για την ωρα-

παλευω να την θηλασω αλλα οι θηλες μου εχουν ξεσκιστει τελειως κλαιω απ τον πονο και απ το αιμα, δεν το βαζω κατω ομως το βγαζω ολο με το χερι! οσο αντεξω... προσπαθω να μην με παρει απο κατω γιατι ηθελα τρελλα να θηλασω, ποσο μαλλον τωρα που εχω μια μινιατουριτσα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 5 534787

ο υπεροχος αντρας μου με βοηθαει απιστευτα στα παντα και στην κλινικη εβγαλε ριζες διπλα μου, μεχρι που με αλλαζε, μα προπαντων με στηριξε ψυχολογικα, γιατι οταν γεννηθηκε το παιδακι μας δεν επερνε αναπνοη και ειχαμε και διαφορα αλλα μανικια που θελω να αφησω πισω.

μολις μπουμε σε προγραμμα θα σας γραφω πιο συχνα γιατι και εσεις με τον τροπο σας με βοηθατε απιστευτα !

την αγαπη μου σε ολες! I love you
τελος καλο ολα καλα!!!!!απο δω και περα μονο χαρες!!!

http://stefxon@gmail.com

Athin@

Athin@
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Σωτηρία γέννησες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Να σας ζήσει κοριτσάκι μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 5 50580

Και φυσικά σε όλες τις κοπέλες να σας ζήσουν τα μικρούλια σας και με το καλό όσες κοντεύετε!!!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τελος καλο ολα καλα οπως τα λες Στεφανακι... κοιταμε μπροστα δυναμικα!

Αθηνουλα γεννησα την τεταρτη! σε ευχαριστω πολυ πολυ!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 5 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 5 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 5 215994

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="tattooed_snowhite"]καλησπερα και απο εμας! ειμαστε σπιτακι μας απο χθες και προσπαθουμε να μπουμε στο κλημα γλυκα γλυκα!
δεν ειχα καθολου χρονο να διαβασω τα νεα σας ελπιζω να εχουμε ολες μια καλη λοχεια αν και οι περισσοτερες το περασατε Laughing

ας μπω και γω στο κλημα λοιπον!
βγηκαμε απ την κλινικη με +65 γρ. το παιδακι μου τρωει καθε 4 ωρες απο 85 μλ. και μετα ολο νανι -για την ωρα-

παλευω να την θηλασω αλλα οι θηλες μου εχουν ξεσκιστει τελειως κλαιω απ τον πονο και απ το αιμα, δεν το βαζω κατω ομως το βγαζω ολο με το χερι! οσο αντεξω... προσπαθω να μην με παρει απο κατω γιατι ηθελα τρελλα να θηλασω, ποσο μαλλον τωρα που εχω μια μινιατουριτσα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 5 534787

ο υπεροχος αντρας μου με βοηθαει απιστευτα στα παντα και στην κλινικη εβγαλε ριζες διπλα μου, μεχρι που με αλλαζε, μα προπαντων με στηριξε ψυχολογικα, γιατι οταν γεννηθηκε το παιδακι μας δεν επερνε αναπνοη και ειχαμε και διαφορα αλλα μανικια που θελω να αφησω πισω.

μολις μπουμε σε προγραμμα θα σας γραφω πιο συχνα γιατι και εσεις με τον τροπο σας με βοηθατε απιστευτα !

την αγαπη μου σε ολες! I love you
[/quote


Σωτηριακι μου γλυκο,μονο μπροστα να κοιτας πλεον,το μελλον...ενα μελλον με την οικογενεια σου,την μπεμπουλα κ τον αντρουλη σου..!!!Βλεπεις τελικα οι αντρες μας οταν θελουν....?Χαιρομαι που ολα πηγαν καλα...οσο για τον θηλασμο,μην στενοχωριεσαι....βαζε λιγη κρεμουλα κ αφηνε το στηθος ανοιχτο να παιρνουν αερα οσο πιο πολυ γινεται οι θηλες,ετσι επουλωνονται πιο γρηγορα (τουλαχιστον ετσι διαβασα σε ενα σαιτ...) μολις μπεις σε ενα προγραμμα κ ηχαλαρωσεις λιγο,περιμενουμε κ φωτο!!!!! Φιλακια πολλα!!!!!!!!!!!! Φιλησε μου κ την ανταρτισσα!!!!!!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 5 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 5 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 5 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 5 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 5 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 5 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 5 417472

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κοριτσια !!Κατερινα τι μαλλι η μπουμπου? μια γλυκα σκετη ετοιμη για κορδελακια!Χιονατουλα τελος καλα ολα καλα να ζησετε να ευτυχισετε !Εμεις καλα ολο νομιζω οτι αναρωσα αλλα μολισ κουραζομαι πρηζομαι ρε κοριτσια που θα παει αυτο? κλαιει το νινι μου φιλακια προσ το παρον μουτσ

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

Elena84

Elena84
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ, ΣΤΗΣ ΦΡΕΣΚΙΕΣ ΦΡΕΣΚΙΕΣ, ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΚΑΙ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ … ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ...
ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΣΑΣ, ΑΠΟ ΟΣΑ ΕΙΔΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ.
ΦΙΛΙΑ

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΣΩΤΗΡΙΑ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ!!!
ΝΑ ΚΟΙΤΑΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΩΡΑ Κ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΗ ΣΑΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΙΑ Very Happy
ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ!

Κ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ Κ ΣΕ ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 5 215994

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αν και καθυστερημενα Λαμπρουλα μου και οποια αλλη εχει γεννησει να σας ζησουν τα μωρουλινια!! εμεις τωρα κοιμοναστε και σημερα ειχαμε λιγους κολικους και πονουσε η καημενουλα μας..
κοριτσια εγω δινω και ξενο γαλα ιδιως τα βραδια αλλα ως συμπληρωμα, μαλλον δεν της φτανει το δικο μου γιατι παιρνρι και το μπιμπερο σαν τρελη. Γυρω στα 120μλ τρωμε σε καθε ταισμα, καλα δεν ειναι?

και εγω τρωω σαν λυσσασμενο. απο κιλα πως τα πατε? χανετε η βαζετε με το θηλασμο?

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:καλησπερα και απο εμας! ειμαστε σπιτακι μας απο χθες και προσπαθουμε να μπουμε στο κλημα γλυκα γλυκα!
δεν ειχα καθολου χρονο να διαβασω τα νεα σας ελπιζω να εχουμε ολες μια καλη λοχεια αν και οι περισσοτερες το περασατε Laughing

ας μπω και γω στο κλημα λοιπον!
βγηκαμε απ την κλινικη με +65 γρ. το παιδακι μου τρωει καθε 4 ωρες απο 85 μλ. και μετα ολο νανι -για την ωρα-

παλευω να την θηλασω αλλα οι θηλες μου εχουν ξεσκιστει τελειως κλαιω απ τον πονο και απ το αιμα, δεν το βαζω κατω ομως το βγαζω ολο με το χερι! οσο αντεξω... προσπαθω να μην με παρει απο κατω γιατι ηθελα τρελλα να θηλασω, ποσο μαλλον τωρα που εχω μια μινιατουριτσα [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

ο υπεροχος αντρας μου με βοηθαει απιστευτα στα παντα και στην κλινικη εβγαλε ριζες διπλα μου, μεχρι που με αλλαζε, μα προπαντων με στηριξε ψυχολογικα, γιατι οταν γεννηθηκε το παιδακι μας δεν επερνε αναπνοη και ειχαμε και διαφορα αλλα μανικια που θελω να αφησω πισω.

μολις μπουμε σε προγραμμα θα σας γραφω πιο συχνα γιατι και εσεις με τον τροπο σας με βοηθατε απιστευτα !

την αγαπη μου σε ολες! I love you



γεια χαρα κ απο μας..Σωτηρια μου μην απογοητευεσε με τον θηλασμο κ επισης επειδη και εμενα με ειχε πληγωσει το πρωτο καιρο της θηλες αυτο που με βοηθησε ειναι το γαλα...αφου θηλασεις βγαλε λιγο γαλατακι κ πασαλυψε την θηλη σου κ αστο λιγο να στεγνωσει...να το κανεις καθε φορα μετα τον θηλασμο κ θα δεις διαφορα συντομα...

για το θεματακι με το μωρο:Τελος καλο ολα καλα αυτα τα αφηνουμε πισω μας κ προχοραμε μπροστα κ εμενα πριν γεννησω 2 φορες εχασε τους παλμους του κ σταματουσε η καρδια του κ στο τσακ τον προλαβαιναμε αλλα περασμενα -''ξεχασμενα'' που δεν ξεχνιουνται το ξερω αλλα μας ενδιαφερει απο ''δω κ περα να ειναι δυνατα κ γερα...

καλη προσαρμογη κ εμεις ακομα τελειως δεν εχουμε μπει σε προγραμμα ελπιζω κ ευχομαι να μπουμε συντομα!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Elena84 κ paparouna ευχαριστουμε πολυ για της ευχες σας!!!

μαμιτα εγω πινω παρα πολυ νερο οσο θηλαζω ,,την ημερα κατεβαζω 2-3 μπουκαλια ''1,5λιτρο''..απο φαγητο δεν τρελενομαι τρωο φυσιολογικα αλλα χανω κ αργα...βεβαια καλυτερα αργα κ σταθερα...εφοσων θηλαζουμε πρεπει κ να τρωμε ,,αλλιως πως θα εχουμε γαλατακι για τα μωρακια μας!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 5 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις