Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
166 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 166 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑ...ΕΔΩ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΜΕΡΑ ΣΗΜΕΡΑ sunny sunny sunny sunny sunny sunny sunny
ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΑΓΧΟΣ...ΠΑΜΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΑ ΚΙΛΑΚΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙ...ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ,ΜΑΛΛΟΝ ΠΑΛΙ Θ'ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΓΑΛΑ...ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΣΥΝΕΧΙΖΩ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΗΡΕΜΕΙ,ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΣΤΟ ΕΠΩΜΕΝΟ ΓΕΥΜΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ ΠΟΝΑΕΙ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΜΑΖΕΥΕΤΑΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΚΟΚΚΙΝΙΖΕΙ... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 654655 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 654655 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 654655 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 654655 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 654655
ΠΑΜΕ ΝΑ ΕΤΟΙΜΑΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΒΟΛΤΙΤΣΑΑΑ... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 429657 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 429657 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 429657 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 429657
ΦΙΛΙΑ!!!

ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΩΤΟ ΤΗΝ ΒΓΑΛΑΜΕ 3:30 ΤΑ ΞΗΜΕΡΩΜΑΤΑ...(ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΟΡΕΞΗ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΤΩ ΧΑΧΑΧΑ)
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ΑΑΑΑ...ΞΕΧΑΣΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΟΤΙ ΣΗΜΕΡΑ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΘΑ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙ ΤΟ ΚΙΝHΤΟ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΔΩΡΟ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΝΝΑ...ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΒΓΑΖΩ ΜΕ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ,ΜΕ ΤΟ ΑΛΛΟ ΘΑ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΩ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΝΑ ΜΑΣ ΒΛΕΠΕΤΕ!!!!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα και απο εμας.
Χρειάστηκε να πάμε σε γιατρό έξω να μας πάρει ούρα με παρακέντρηση για κάτι εξετάσεις που κάνουμε για τον μπεμπάκο μας, και του έκανε και την εξέταση των 2 εβδομάδων.Πήρε 180γρ σε 9 μέρες μόνο με αποκλειστικό θηλασμό, δηλαδή φτάσαμε πάλι το βάρος γέννησης γιατί βγήκαμε -200γρ απο το μαιευτήριο.
Νομίζω το βάρος γέννησης πρέπει να το ανακτήσει σε 2 εβδομάδες απο την μέρα εξόδου?
Επίσης τον μέτρησε +5 πόντους, κάπως δύσκολο νομίζω σε 13 μέρες να πήρε 5 πόντους, οπότε υποθέτω οτι δεν κάνανε πολύ καλή μέτρηση στο νοσοκομείο.

Σωτηρία με το καλό στο σπιτάκι σας, και κοίτα να ξεκουράζεσαι όταν κοιμάται η μπεμπούλα!
Πολάκι κούκλος ο μικρός σου, έχει αλλάξει πολύ απο την φωτό που μας είχες βάλει!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πολακι φτου φτου κουκλος ο ΓΙΟΣ...Περιμενουμε νεα σας..και εμεις θα παμε αυριο στον πρωτο μας παιδιατρο να δουμε ποσο μεγαλωσε κ να τον ρωτησο κ ολας αν γινετε να του δινουμε χαμομηλακι...Εχω ακουσει οταν θηλαζεις αποκλειστικα οτι δεν γινετε αλλα δεν ξερω τι ισχυει κ τι οχι κ η αληθεια ειναι οτι ο καθενας οτι θελει λεει...αλλα μια φορα που του δωσαμε δεν πολυ ενθουσιαστηκε κ σαν να ειχε πονακια μετα!!!

pumpkin καλημερα κ μπραβο σας μεγαλωνετε ε??και'γω αμφιβαλω να ψηλωσε τοσο πολυ σε τοσες λιγες μερες..αλλα δεν ξερεις καμια φορα ,,μπορει να εχετε το παιδι θαυμα Wink Wink Wink



σας αφηνω παω να φαω εχουμε ψαρακι τσιπουρα με πατατουλες στο φουρνο!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας και απο μας! ξεκινησα δουλειες στο σπιτι και δεν εχω καθολου χρονο. εκανα γενικη και σημερα τελειωσα με παραθυρα. δεν μπορωνατα κανω ολα μαζι σε μια μερα γιατι εχω διαλειματα να δωσω γαλατακι Very Happy . τωρα θελω να κανω μια τζαμαρια που εχουμε (πρωην μπαλκονι που τοχω βοηθητικο χωρο διπλα στην κουζινα-σιδερωστρα κτλ μεσα..).για να το κανω αυτο πρεπει να βγω στο δρομο και να ριξω με λαστιχο νερο.. οσο καθαρισει. καποτε εκανα ακροβατικα αλλα τωρα δε μπορω. μη ζαλιστω και σωριαστω 2 οροφους... δε λεει ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 534787
αυτα. α! εχω και φαι που ελπιζω να το ξεκινησω και αυτο σε λιγο. και ολα πριν τις 3,30 που θα ερθουν και τα αλλα διαολακια μου!
ωραια περναω ε!!??? Laughing

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
supermama έγραψε:γεια σας και απο μας! ξεκινησα δουλειες στο σπιτι και δεν εχω καθολου χρονο. εκανα γενικη και σημερα τελειωσα με παραθυρα. δεν μπορωνατα κανω ολα μαζι σε μια μερα γιατι εχω διαλειματα να δωσω γαλατακι Very Happy . τωρα θελω να κανω μια τζαμαρια που εχουμε (πρωην μπαλκονι που τοχω βοηθητικο χωρο διπλα στην κουζινα-σιδερωστρα κτλ μεσα..).για να το κανω αυτο πρεπει να βγω στο δρομο και να ριξω με λαστιχο νερο.. οσο καθαρισει. καποτε εκανα ακροβατικα αλλα τωρα δε μπορω. μη ζαλιστω και σωριαστω 2 οροφους... δε λεει ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 534787
αυτα. α! εχω και φαι που ελπιζω να το ξεκινησω και αυτο σε λιγο. και ολα πριν τις 3,30 που θα ερθουν και τα αλλα διαολακια μου!
ωραια περναω ε!!??? Laughing

Το βράδυ ταβλιάζεις απο την κούραση ε?
Εγώ με ενα μόνο μωρό και είμαι πτώμα απο τις 10!

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χεεεεελοου και απο εμας! τι κανετε?
εμεις εδω αραζουμε!
ΠΑΠΑΡΟΥΝΙΤΣΑ σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου με το καλο και εσυ να παρεις το λουλουδακι σου αγκαλιτσα να δεις τι μαγικα που ειναι ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 215994

τατιανουλα μου οντως κοιταμε μπροστα τωρα, τελος καλο ολα καλα ερχονται τα καλητερα Very Happy
μαμιτα που εισαι ωρη τσαπερδονα??
εμενα η κοιλια εξαφανιστηκε και τα κιλα, κοιταζομουνα στον καθρεφτη και νομιζα που ειμαι ακομα μαστουρωμενη απο τη ναρκωση Laughing

εμας το προγραμμα εχει ως εξης καθε 4-5 ωρες αλλαγμα και μαμ (λιγο μαμας οσο βγαζω λιγο συμπληρωμα)
συνολο 90-100μλ ! απο εκει και περα ουτε ξερω πως υπαρχει νινι σπιτι (για την ωρα) Laughing

Αρετουλα Αλεξακι Στελλινο πολλα φιλια και σε ολες εννοειτε!
δεν πολυμπαινω το αφηνω ανοιχτο ομως, την καλημερα μου μανουλες!!!!

υγ: η Πηνελοπιτσα γεννησε???? ποιο αλλο κοριτσακι εμεινε????????

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οριστε και η ανταρτιτσα μου ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 215994 κοιματε σαν την μανουλα γιατι ολα τα αλλα ειναι μπαμπας! Laughing Laughing Laughing Laughing



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tattooed_snowhite έγραψε:οριστε και η ανταρτιτσα μου ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 215994 κοιματε σαν την μανουλα γιατι ολα τα αλλα ειναι μπαμπας! Laughing Laughing Laughing Laughing



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]



AAAAAA,τι κουτσουνι ειναι αυτο?!??!?! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 215994 πανεμορφη ειναι σωτηρια μου!να τη χαιρεστε!γλυκα ειναι το μαναρακι μου!

και η δικια μου επιτελους κοιμηθηκε,αφου ουρλιαζαμε για 5 ωρες περιπου,δεν ξερω τι εχει παθει αλλα μας ειχε κακομαθει ολο αυτον τον καιρο που ηταν ησυχουλα και ξαφνικα...ΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!! Razz Razz Razz Razz

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω πολυ χαμομηλου !!! να ειναι καλα τα νινακια μας !!!
καλα και η Μυρτουλα δε παει πισω ε? πολυ τσαχπινικο μαλλι ετοιμο για κοτσιδακια Laughing

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλά Σωτηρία είναι πολύ γλυκιά!!!!
Να την χαίρεστε Very Happy Very Happy Very Happy

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pumpkin έγραψε:
supermama έγραψε:γεια σας και απο μας! ξεκινησα δουλειες στο σπιτι και δεν εχω καθολου χρονο. εκανα γενικη και σημερα τελειωσα με παραθυρα. δεν μπορωνατα κανω ολα μαζι σε μια μερα γιατι εχω διαλειματα να δωσω γαλατακι Very Happy . τωρα θελω να κανω μια τζαμαρια που εχουμε (πρωην μπαλκονι που τοχω βοηθητικο χωρο διπλα στην κουζινα-σιδερωστρα κτλ μεσα..).για να το κανω αυτο πρεπει να βγω στο δρομο και να ριξω με λαστιχο νερο.. οσο καθαρισει. καποτε εκανα ακροβατικα αλλα τωρα δε μπορω. μη ζαλιστω και σωριαστω 2 οροφους... δε λεει ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 534787
αυτα. α! εχω και φαι που ελπιζω να το ξεκινησω και αυτο σε λιγο. και ολα πριν τις 3,30 που θα ερθουν και τα αλλα διαολακια μου!
ωραια περναω ε!!??? Laughing

Το βράδυ ταβλιάζεις απο την κούραση ε?
Εγώ με ενα μόνο μωρό και είμαι πτώμα απο τις 10!

αν σου πω... η που θα ρερνομαι η οπως χθες θα εχω υπερενταση και τρελλο κεφι

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω πολυ κολοκυθου μου!
να χαιρεσε και συ τον μπεμπινο σου! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 215994

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Τατου μου! να σου ζησει!!!! ζουζουνι σκετο!!! αντε καλα ξενυχτια σε λιγο Razz

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
supermama έγραψε:Τατου μου! να σου ζησει!!!! ζουζουνι σκετο!!! αντε καλα ξενυχτια σε λιγο Razz


Ευχαριστω πολυ αθηνουλα! Χαχαχαα. Εσω ετοιμη για ολα! !!!

paparouna

paparouna
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ! Very Happy
ΑΓΓΕΛΟΥΔΑΚΙ ΣΚΕΤΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ!ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΧΕΙ Κ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΓΟΥΛΟ!!!ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΗ flower
Κ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΣΟΥ ΜΟΙΑΖΕΙ I love you I love you I love you

blackrose

blackrose
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:καλησπερα και απο εμας! ειμαστε σπιτακι μας απο χθες και προσπαθουμε να μπουμε στο κλημα γλυκα γλυκα!
δεν ειχα καθολου χρονο να διαβασω τα νεα σας ελπιζω να εχουμε ολες μια καλη λοχεια αν και οι περισσοτερες το περασατε Laughing

ας μπω και γω στο κλημα λοιπον!
βγηκαμε απ την κλινικη με +65 γρ. το παιδακι μου τρωει καθε 4 ωρες απο 85 μλ. και μετα ολο νανι -για την ωρα-

παλευω να την θηλασω αλλα οι θηλες μου εχουν ξεσκιστει τελειως κλαιω απ τον πονο και απ το αιμα, δεν το βαζω κατω ομως το βγαζω ολο με το χερι! οσο αντεξω... προσπαθω να μην με παρει απο κατω γιατι ηθελα τρελλα να θηλασω, ποσο μαλλον τωρα που εχω μια μινιατουριτσα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 534787

ο υπεροχος αντρας μου με βοηθαει απιστευτα στα παντα και στην κλινικη εβγαλε ριζες διπλα μου, μεχρι που με αλλαζε, μα προπαντων με στηριξε ψυχολογικα, γιατι οταν γεννηθηκε το παιδακι μας δεν επερνε αναπνοη και ειχαμε και διαφορα αλλα μανικια που θελω να αφησω πισω.

μολις μπουμε σε προγραμμα θα σας γραφω πιο συχνα γιατι και εσεις με τον τροπο σας με βοηθατε απιστευτα !

την αγαπη μου σε ολες! I love you


Nα σας ζησει αχ αχ τι γλυκα!!!!!

Κοριτσακια ολης της ομαδας σας καμαρωνω και δακρυζω ναι ναι....γιατι ανυπομονω να ζησω αυτο που ζειτε εσεις τωρα!!!!!Να χαιρεστε τα μωρα σας!!! ειναι ολα γλυκουλικα και λαχταριστα για πολλα φιλια!!!
ΑΧ αντε να πανε καλα και σε μενα ολα και να σας λεω κι εγω για γαλατακι και μαμ κακα και νανι!
Συγνωμη για την επεμβαση μου αλλα,η συγκινηση με κερδισε.... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 417472

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας και από μένα κορίτσια. έχω μέρες να μπω γιατί η κόρη μου δεν μου άφηνε ελεύθερο χέρι παρά μόνο στα μαύρα μεσάνυχτα. τι μου κάνετε; απίθανες φωτό βλέπω, με μωράκια για φάγωμα. καλέ τι όμορφα παιδάκια έχει βγάλει αυτό το γκρουπ, να μην τα ματιάσω τα γλυκούλια μας!

εγώ από το προηγούμενο σάββατο έχω χάσει και επισήμως 10 κιλά και μου μένουν άλλα 2 για να επανέλθω. όμως, τρώω σαν το pig . τέτοια πείνα ούτε στην εγκυμοσύνη κορίτσια. προφανώς όμως όλα τα έξτρα γίνονται γάλα της μπουμπούς, αλλιώς δεν εξηγείται ότι χάνω συνέχεια.

επίσης, κι εμένα με πιάνει υπερένταση όπως τη σούπερμαμα και δεν μπορώ να κοιμηθώ τη νύχτα, ακόμη και αφού κοιμάται η μπέμπα. έτσι, το έριξα κι εγώ στη ζαχαροπλαστική. τι κέικ, τι μπισκότα, τι σοροπιαστά, όλα μέσα στη μαύρη νύχτα! κοπιάστε να σας κεράσω!

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xionatouli poli glika i mikri!!!kai eine toso mikroula!!!me ta rozoulia tis,sketi glika!!! I love you I love you I love you
na tin xairese tin mpoumpouka!!!

pos niotheis?apistefta sinesthimata?
kai alli mia erotisi giati plisiazei i seira mou k psilofovame.to mpempaki mou den exei parei akoma thesi k iparxei megali pithanotita gia kaisariki.esi meta tin kaisariki ponouses poli?lene oti sou vazoun pafsipona alla i mitra mazevei k kanei sispaseis pou ponane.kai emena me oliki tha mou kanei kaisariki,eine diskoli i fasi me tin narkosi?

afta!!!filia ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 417472

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χιονατη κουκλιτσα η ανταρτισσα!!!!
καθε 4-5 ωρες ε??θηριο!!!φτου να μη σας ματιαξω!

http://stefxon@gmail.com

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χιονατουλα φτου φτου κουκλιτσα ...

κ φαγανη το χρυσουλη μου εδω ο δικος μου που ειναι 20ημερον 100γραμμ με το ζορι τρωει ''μητρικο γαλατακι''...

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
vasoulaki έγραψε:
kai alli mia erotisi giati plisiazei i seira mou k psilofovame.to mpempaki mou den exei parei akoma thesi k iparxei megali pithanotita gia kaisariki.esi meta tin kaisariki ponouses poli?lene oti sou vazoun pafsipona alla i mitra mazevei k kanei sispaseis pou ponane.kai emena me oliki tha mou kanei kaisariki,eine diskoli i fasi me tin narkosi?

afta!!!filia ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 417472

γεια σου,Βασουλα!κι εγω εκανα καισαρικη με ολικη γιατι δεν με επιασε η επισκληριδειος και πονουσα.Την ναρκωση μην την φοβασαι,εγω τουλαχιστον δεν ειχα κανενα προβλημα και μαλιστα αν με το καλο κανω και δευτερο μπεμπακι,θα ζητησω εγω απο το γιατρο ολικη και να μην μου κανουν επισκληριδειο καν.Δεν σου κρυβω ομως οτι μετα πονας αρκετα αλλα την 1η αντε 2η μερα.Βεβαια ο γιατρος μου εβγαλε τον καθετηρα απο το απογευμα της ιδιας μερας και ειχα μια δυσκολια στο ανεβα-κατεβα το κρεβατι.Μου εδιναν αντιβιωση και χαπια για να μαζευτει η μητρα μαζι με παυσιπονα για να μην ποναω απο τις συσπασεις.Ομως πονουσα ποτε-ποτε,οχι του θανατα βεβαια αλλα μερικες φορες ηταν εντονες οι συσπασεις.Δεν εχω γεννησει φυσιολογικα για να ξερω αλλα ισως καπως ετσι ειναι και οι συσπασεις της γεννας,αλλα αυτες εδω διαρκουν ελαχιστα.Μην ανησυχεις,εγω δεν εχω μετανιωσει ουτε λεπτο που εκανα καισαρικη,ουτε εγω ταλαιπωρηθηκα ουτε το μωρο μου ΚΑΘΟΛΟΥ.Με το καλο και μην μασας! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 328109

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xamomilaki se efxaristo poli gia tin apadisi I love you
mou edoses kouragio!!!eides pados pos pernaei o kairos?ego sas diavaza prin gennisete pou eixate tetoies anisixies k tora kratate ta morakia sas agalia k eime ego se aftin tin thesi!
poli omorfi k i mikroula sou!!!eixa dei fotografies tis pou eixes anevasei!!!na tin xerese!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 654316

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΟΟΟ ΤΙ ΟΜΟΡΦΟ ΜΩΡΑΚΙ ΕΙΔΑΝ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ????ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ Η ΑΝΤΑΡΤΙΣΣΑ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 379767 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 379767 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 379767
ΤΟ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ...Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕΓΑΛΩΣΑΜΕ...ΕΙΜΑΣΤΕ 3.870 ΚΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ 57.5 ΥΨΟΣ...ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΨΗΛΟΣ ΑΝΤΡΑΣ... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 40746 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 40746 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 40746 ΤΟ ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΟΥ ΤΟ ΔΙΝΩ ΟΤΑΝ ΠΟΝΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΗΡΕΜΕΙ,ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΡΕΜΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΒΑΣΗ ΤΟ ΧΑΜΟΜΗΛΙ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΑΚΙ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΒΓΑΛΕ ΚΑΤΙ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ.
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΑΛΛΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 90233 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 90233 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 90233 ΝΤΥΘΗΚΑ,ΣΤΟΛΙΣΤΗΚΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 403793 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 403793 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 403793 ΚΑΙ ΒΓΗΚΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΟ ΒΟΛΤΑ...ΤΕΛΕΙΑ ΗΤΑΝ...ΑΑΑΧΧΧ!!!!
ΑΥΤΑΑΑΑ ΑΠΟ ΜΑΣ... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 669659 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 669659

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΒΑΣΟΥΛΑΚΙ ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ...ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΣΕΝΑ Η ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ...ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑΑΑΑ...!!!ΠΟΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ????????

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Polaki se efxaristo poli!!!kai esi na xairesai ton gio sou ton kouklo!!!pos na min eine anevasmeni i psixologia sou afou voltareis mazi tou ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 6 215994
kai ego afto skeftome,na kikloforo me ton gio mou k ton adrouli mou k na mou exei figei afto to varos giati exo polles kaoures k ta sxetika.
mexri tis 25 mou eipe o giatros,eine proxorimenei i anaptiksei tou morou k o plakoudas exei arxisei na orimazei gia ta kala.ade na noume Rolling Eyes

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 6 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις