Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
33 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 33 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pumpkin έγραψε:καλημέρα κορίτσια!!
σας βάζω φωτο απο το αγιο βασιλάκι μας!(είναι και λίγο στραβωμένος χαχα Razz)
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]




Laughing Laughing Laughing τι κουκλακι ειναι αυτο!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αχ ποσο τυχερες ημαστε που εχουμε τα μωρακια μας!!Το καλυτερο δωρο της φυσης!!!

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mmairula έγραψε:kalhmera Aylin xronia polla logika kai emeis pou gennhsame se dhmosio to dikaioumaste den eipan tpt sto ika.



καλημερα κ χρονια πολλα!!!κ εμενα οταν πηγε να κατσθεσει τα χαρτια ο συζυγος κανεις δεν ειπε τιποτα!!!Λες κ απο την τσεπη τους τα βαζουν!!!Ειναι σιγουρο ομως???ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΤΟΜΗ...γι''αυτο κ δεν πληρωσαμε στο νοσοκομειο...Ξερω εγω ,,εχει παρει καποια τα χρηματα>???

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
tatianoula έγραψε:
mmairula έγραψε:kalhmera Aylin xronia polla logika kai emeis pou gennhsame se dhmosio to dikaioumaste den eipan tpt sto ika.



καλημερα κ χρονια πολλα!!!κ εμενα οταν πηγε να κατσθεσει τα χαρτια ο συζυγος κανεις δεν ειπε τιποτα!!!Λες κ απο την τσεπη τους τα βαζουν!!!Ειναι σιγουρο ομως???ΓΙΑΤΙ ΣΤΗΝ ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΤΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΤΟΜΗ...γι''αυτο κ δεν πληρωσαμε στο νοσοκομειο...Ξερω εγω ,,εχει παρει καποια τα χρηματα>???

kalhmera shmera phge sto ika ths perioxhs kai rwthse o antras mou eipe oti to dikaioumaste na pame me ta xartia mas sto ika ths klinikhs pou gennhsame kai mesa se 8 mhnes 8a er8oun sto ika ths perioxhs mas .eidwmen den xanoume tpt na dokimasoume

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Οκ τοτε να του πω να πάει!!!Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις!

Κολοκυθάκι μας τι κουκλάκι που φαίνεται το μωράκι σου!!!

Πραγματικά κορίτσια το καλύτερο δωρο τα μωρά μας!!!

Τατιανούλα φιλιά στον γαμπρούλη μου!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 23 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 23 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 23 215994

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα και απο εμας!Ριχνουμε τωρα ενα υπνο αλλο πραγμα! Sleep Sleep Sleep Στεφανια χρονια πολλα για τη γιορτη σου παντα με υγεια και χαρα με την οικογενεια σου!
κολοκυθου δωσε ενα φιλακι στο κουκλακι αγιοβασιλακι σου! santa santa santa

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα και απο μας!!!! ειναι η ωρα που θηλαζουμε (απο αριστερα) οποτε βολευει με το δεξι να σας γραφω!! Razz
ωραιος ηλιος εδω και λεω να παρω τα πιτσιρικια και τα 3 με τη μαδερ μου και να παμε αριστοτελους!!!

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
supermama έγραψε:καλημερα και απο μας!!!! ειναι η ωρα που θηλαζουμε (απο αριστερα) οποτε βολευει με το δεξι να σας γραφω!! Razz
ωραιος ηλιος εδω και λεω να παρω τα πιτσιρικια και τα 3 με τη μαδερ μου και να παμε αριστοτελους!!!

ax ti wraia emena shmera me exoun stand by oi courier to online shoping me efage kai exasa th volta pfff kala na perasete Very Happy

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι ψωνισες??

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα!!ευχαριστω για τις ευχες!!!
πηρε και αδεια ο μπαμπας μας πηρα με το αυτοκολλητακι μας και τριγυρνουσαμε ολο το πρωι!!

http://stefxon@gmail.com

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
supermama έγραψε:τι ψωνισες??

thleorash gadjets paixnidia gia ta paidia kai mias kai fetos den mporousa na paw sth boutik tou Olumpiakou tous pswnisa online etsi gia na paei kala o xronos Smile))

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησπέρα κορίτσια!
Σήμερα κατάφερε ο μπέμπης μου να θηλάσει 10 λεπτά χωρίς ψευδοθηλή (με αρκετό παίδεμα Razz ) και είμαι πολύ χαρούμενη Very Happy Very Happy Very Happy

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pumpkin μπραβο σας!!! καιμεις τα παμε καλα!!
πηγαμε τελικα αριστοτελους!!!ειχε και ηλιο και περασαμε τελεια! ο μικρος κοιμησμενο τον εντυσα στις 1,30 το μεσημερι που φυγαμε.4,30 γυρισαμε και ακομα κοιμοταν!!! Very Happy μα τι καλο νινι εχωωω!!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ως κλασικη χαζομαμα σας βαζω το χαμογελο μας που μας το χαριζει τα πρωινα απλοχερα που ειναι χορτατος Very Happy
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αα Αθηνά τι κουκλάκι γελαστό είναι αυτό χαχαχα!!τον νανουρίζουν οι βολτίτσες ε? τι καλά :d

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!! που πηγατε καλε σημερα ολες??? πως φαινεται οτι γεννησαμε και δεν εχουμε χρονο ε??? Razz

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
penelope26 έγραψε:Γεια σας!!!! Λοιπόν σχετικά με το επίδομα καισαρικης εμένα μου ετοίμασαν τα χαρτιά απο την κλινική κ πήγε αμέσως ο συζηγος κ το γνωστοποίησε στο ΙΚΑ -προσοχή όμως σε όσες κοπέλες δεν το έκαναν ακόμα γιατί βάζουν χρονικό περιθώριο, πέρα του οποίου δεν δέχονται τα χαρτιά- μας είπαν ότι κυμαίνεται μεταξύ 300-400€ με δικαίωμα ένστασης !!!! Γι αυτό όσες δεν το έχετε κάνει πηγαίνετε αύριο κι ολας!!!! Το παίρνουν όσες έκαναν καισαρικη και δεν σχετίζεται με το λοχειας κ τοκετού...
Νατάσσα αν επιτρέπεται πόσο ανέρχεται το πόσο;
Τι χαρτιά σου ζήτησαν;

Πηνελοπάκι με ρωτάς για το ποσό του βοηθήματος της καισαρικής?Δεν ξέρω εμένα μου είπανε 300-350Ε..Δεν τα έχω πάρει ακόμη φυσικά!Τα χαρτιά που χρειάζονται είναι η απόδειξη της κλινικής, τα κουπόνια των φαρμάκων , μία βεβαίωση από το ΕΚΑΒ..δεν θυμάμαι ακριβώς γιατί δεν τα κατέθεσα εγώ αλλά ο άνδρας μου και από την κλινική μας έδωσαν ένα χαρτί που έλεγε τι πρέπει να καταθέσουμε..

aylin έγραψε:
Υ.Γ-Το επίδομα καισαρικής το δικαιούνται και όσες γεννήσανε σε δημόσιο?ή μόνο η μανούλες που γέννησαν σε ιδιωτικές κλινικές?

Το επίδομα καισαρικής είναι μόνο για όσες γέννησαν σε ιδιωτική κλινική..


aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημέρα μανούλες,

Αθηνά κούκλος ο γιός!!!Να τον χαίρεσαι!

Βρε παιδιά κοιτάω τα μωρουλίνια σας και "ζηλεύω" με την καλή έννοια...η δικιά μου γιατί δεν χαμογελάει ακόμα?Να ανησυχήσω?...Μόνο τα αντανακλαστικά τα χαμόγελα κάνει το πουλάκι μου... Sad

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:
penelope26 έγραψε:Γεια σας!!!! Λοιπόν σχετικά με το επίδομα καισαρικης εμένα μου ετοίμασαν τα χαρτιά απο την κλινική κ πήγε αμέσως ο συζηγος κ το γνωστοποίησε στο ΙΚΑ -προσοχή όμως σε όσες κοπέλες δεν το έκαναν ακόμα γιατί βάζουν χρονικό περιθώριο, πέρα του οποίου δεν δέχονται τα χαρτιά- μας είπαν ότι κυμαίνεται μεταξύ 300-400€ με δικαίωμα ένστασης !!!! Γι αυτό όσες δεν το έχετε κάνει πηγαίνετε αύριο κι ολας!!!! Το παίρνουν όσες έκαναν καισαρικη και δεν σχετίζεται με το λοχειας κ τοκετού...
Νατάσσα αν επιτρέπεται πόσο ανέρχεται το πόσο;
Τι χαρτιά σου ζήτησαν;

Πηνελοπάκι με ρωτάς για το ποσό του βοηθήματος της καισαρικής?Δεν ξέρω εμένα μου είπανε 300-350Ε..Δεν τα έχω πάρει ακόμη φυσικά!Τα χαρτιά που χρειάζονται είναι η απόδειξη της κλινικής, τα κουπόνια των φαρμάκων , μία βεβαίωση από το ΕΚΑΒ..δεν θυμάμαι ακριβώς γιατί δεν τα κατέθεσα εγώ αλλά ο άνδρας μου και από την κλινική μας έδωσαν ένα χαρτί που έλεγε τι πρέπει να καταθέσουμε..

aylin έγραψε:
Υ.Γ-Το επίδομα καισαρικής το δικαιούνται και όσες γεννήσανε σε δημόσιο?ή μόνο η μανούλες που γέννησαν σε ιδιωτικές κλινικές?

Το επίδομα καισαρικής είναι μόνο για όσες γέννησαν σε ιδιωτική κλινική..



Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση Νατάσα!!!Φιλιά στον μπέμπη να δώσεις! Very Happy

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα και απο μας Smile
τρώμε πρωινό αγκαλίτσα Laughing

evvi

evvi
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
aylin έγραψε:Καλημέρα μανούλες,

Αθηνά κούκλος ο γιός!!!Να τον χαίρεσαι!

Βρε παιδιά κοιτάω τα μωρουλίνια σας και "ζηλεύω" με την καλή έννοια...η δικιά μου γιατί δεν χαμογελάει ακόμα?Να ανησυχήσω?...Μόνο τα αντανακλαστικά τα χαμόγελα κάνει το πουλάκι μου... Sad

καλε μικρουλα ειναι ακομη δεν το καταλαβαινουν γελανε χωρις να το θελουν. εχετε ακομη να απολαμβανετε γελια για πολυ καιρο.
να την χαιρεσε την μπουμπουκα!!!!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
evvi έγραψε:
aylin έγραψε:Καλημέρα μανούλες,

Αθηνά κούκλος ο γιός!!!Να τον χαίρεσαι!

Βρε παιδιά κοιτάω τα μωρουλίνια σας και "ζηλεύω" με την καλή έννοια...η δικιά μου γιατί δεν χαμογελάει ακόμα?Να ανησυχήσω?...Μόνο τα αντανακλαστικά τα χαμόγελα κάνει το πουλάκι μου... Sad

καλε μικρουλα ειναι ακομη δεν το καταλαβαινουν γελανε χωρις να το θελουν. εχετε ακομη να απολαμβανετε γελια για πολυ καιρο.
να την χαιρεσε την μπουμπουκα!!!!!!

Ευχαριστώ πολύ Εύη μου, απλώς εμένα μόνο όταν κοιμάται γελάει(αντανακλαστικά-χαμόγελο των αγγέλων),...και διαβάζω και τις άλλες μανούλες που τα μωρουλίνια τους γελούν κανονικά...και σκέφτομαι μίπως κάτι δεν πάει καλά!!!Και σε σένα ο'τι καλύτερο εύχομαι φιλιά

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα και απο μας!

πριν κανα 2 ωρες φαγαμε και την ξαναπεσαμε,ελπιζω να κοιμηθει τωρα γιατι συνηθως τα πρωινα ειμαστε καπως ανησυχες!Το Σαββατο 40ουμε!Ποτε περασε ο καιρος!Το καλο ειναι μαλλον εχουμε αρχισει να ξεχωριζουμε την μερα απο τη νυχτα γιατι φροντιζουμε τη νυχτα εγω και ο μπαμπας να εχουμε διαφορετικη συμπεριφορα απο τη μερα.Εχει μερικες μερες τωρα που κοιμαται 6ωρο συνεχομενο καθε βραδυ και αν την αφησω ισως και παραπανω αλλα φοβαμαι να την αφησω τοσο πολυ.Θα μας δει η παιδιατρος αυτην την εβδομαδα και θα μας πει.Οσο για τα χαμογελα,κανει καποια αντανακλαστικα νομιζω και συνηθως οταν εχει φαει και ειναι χορτατη.Πιστευω οτι ειναι πολυ νωρις για να συνειδητοποιει και να γελαει κανονικα.ωχ,νομιζω οτι την ματιασα και ξυπνησε! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 23 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 23 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 23 534787

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημέρα κι απο εμάς !!!! Εμένα κοιμάται προς το παρόν .... Σήμερα κοιμηθηκαμε ένα 6ωρο μαζεμένο την νύχτα κ ξεκουραστηκα αρκετά... Εμένα πάντως μου παίρνει καμία ώρα κάθε γεύμα κ Αλλαγμα, οπότε ένα 8 ωρο την μέρα παει σίγουρα στο ταισμα....αφήστε που έχει βρει και παιχνιδάκι το βυζακι κ τρώμε κ άλλο χρόνο εκεί!!!
Κολοκυθου μπράβο που τα καταφέρατε χωρίς ψευδοθηλη, νομίζω αν τώρα το προσπαθήσεις περισσότερο θα μάθει μόνο απ´ το στήθος σου...
Σούπερ μαμά τι φατσονι είναι αυτό;;;; Κουκλος!!!! Κι εμένα γελάει μετα που έχει χορτάσει κι είναι καθαρουλης!
Στέλλα μην αγχωνεσαι κ ο δικός μου γελάει συχνά αλλα είναι αντανακλαστικά , είτε μόνος του είτε επειδή τον γαργαλαω με απαλά χαδακια!!
Νατάσσα για το συμπληρωματικό του ΟΑΕΔ ρωτάω....
Σε ότι αφορά το καισαρικης εμένα δεν μου είπαν τίποτα για 8μηνο...κ τα κατέθεσα στο δικό μου ΙΚΑ ,απλά την γνωστοποίηση της καισαρικης πρέπει να κανείς στο ΙΚΑ της κλινικής!

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
χαμομηλάκι τι κουκλί είναι αυτό!
Με το σκουφάκι της είναι σαν μανιταράκι χαχαχα

Emmanuela


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
O γιος μου 2 μηνών!!!65 cm και 5900 kg SmileΕδώ και μια εβδομάδα άρχισε να φτιάχνει μόνος του το πρόγραμμα του. Θηλάζουμε αποκλείστικα κάθε 4 ώρες, 7 - 11- 15- 19 - 23:30. Σερι ύπνος απο τις δωδεκα και κατι ως το πρωι και έχει μειωθεί αισθητά η ώρα που θηλάζει,απο 40 λεπτά τωρα είμαστε στα 20, στην αρχή αγχώθηκα αλλά παίρνει κανονικά βάρος, άρα όλα οκ. Οι δυσκολες πρωτες μερες περασαν!

Αρχεία
o giosmou.jpg
Δεν έχετε το δικαίωμα να κατεβάσετε τα attachments.
(66 Kb) Κατεβάστηκε 18 φορές

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 23 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις