Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
117 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 117 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

Kat&son

Kat&son
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια ομολογώ πως είμαι ήρεμη ακόμα σε αντίθεση με όλους τους υπόλοιπους που έχουν πάθει τραλαλα απλά ανυπομονω τρέλα να έρθει η ώρα που θα τον πάρω στην αγκαλια μου , έχω περιέργεια να δω πως θα είναι κ ελπίζω να μπορέσω να θηλασω μετα. Μου φαίνεται πολυ σουρεαλ σε αυτη τη φάση ότι αύριο τέτοια ώρα θα έχω ένα μωρό, ποιος εγω; Είπα κ στη μαια να είναι μέσα την ώρα του χειρουργειου , λίγο υπερβολή αλλα θα αισθάνομαι πιο άνετα αφου δεν μπορεί να είναι ο αντρουλης μου. Θα σας στείλω ενημέρωση με τη πρώτη Ευκαιρία . Βασουλα μου άντε με το καλο κ εσυ, μέχρι να βγω θα έχεις μπει κ συ κ θα περάσουμε όλες φέτος τα πιο όμορφα Χριστούγεννα της ζωής μας.

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kat το τελευταίο σας βράδυ μόνοι :d
χιονάτη του βάλανε καθετήρα για ούρα και προληπτικά δίνουν αντιβίωση.

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερουδια!

το Σ.Κ μας ηταν ωραιο αλλα εξαντλητικο!Κατ'αρχην συνεβη ενα θαυμα ξημερωνοντας Σαββατο προς Κυριακη:κοιμηθηκαμε 5ωρο συνεχομενο!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 13 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 13 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 13 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 13 328109 μετα φαγαμε και κοιμηθηκαμε αλλο ενα 3ωρο και κατι μεχρι που ξαναφαγαμε.Ημασταν τοσο ησυχες που η μαμα πηγε ΚΑΙ κομμωτηριο να ειναι ετοιμη για Χριστουγεννα!Και νομισαμε οτι μπηκαμε σε μια σειρα...επειδη ομως ο Θεουλης τα ακουει αυτα και γελαει,μας εστειλε μια ατελειωτη γκρινια και λαιμαργια απο τις 6 το απογευμα μεχρι τις 11.30 το βραδυ,οπου κλαιγαμε,τρωγαμε και κοιμομασταν καθε μια ωρα.Νομιζα οτι θα καταρρευσω ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 13 585182 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 13 585182 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 13 585182 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 13 585182 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 13 585182 ευτυχως μετα κοιμηθηκε μεχρι τις 4,οπου και ξαναφαγε λιγο και τωρα μου ξυπνησε στισ 8 και ξαναφαγε λιγο και πολυ φοβαμαι οτι παλι θα ξυπνησει σε λιγο και θα φαμε αλλο λιγο.Βεβαια ετσι δεν βγαζουμε ρουκετες αλλα δεν εχουμε κανενα μα κανενα απολυτως προγραμμα.Δεν ξερω γιατι εκει που παμε να το φτιαξουμε το χαλαμε παλι... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 13 667478 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 13 667478 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 13 667478 η μαμα μου λεει οτι ετσι ειναι τα μωρα στην αρχη και μεχρι να σαραντισουν...ετσι ειναι και τα δικα σας ή μονο το δικο μου αλλαζει συνεχεια γνωμη για το τι θελει?α,επισης ξεχασα να σας πω οτι μισουμε το μπιμπερο εκτος αν πειναμε πααααρα πολυ,θελουμε μονο στηθος μαμας ακομα και αν το μπιμπερο εχει γαλα μαμας μεσα!Οϊμε!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 13 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 13 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 13 679259

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερούδια μανουλίτσες!

περάσαμε ένα ωραίο και ήσυχο ΣΚ, Καλημέρα χαμομηλίνο εμείς που σαραντίσαμε συνεχίζουμε και τα κάνουμε αυτά...τη μία κοιμόμαστε καλά, την άλλη ολονυχτία και πάει λέγοντας, πάντως το σίγουρο είναι ότι το βράδυ απο τις 10 μέχρι τις 4 το πρωί κοιμάται σερί,,,φτου φτου μην την ματιάσω!Γενικότερα το σκ είμασταν σε στυλ το μικρό σπίτι στο λιβάδι
Το Σάββατο έφτιαξα μελομακάρονα ωραία βγήκαν για πρώτη φορά, χθές είμασταν στους κουμπάρους μας για φαγητό, έκανε κάτι τρελλίτσες η μπέμπα αλλά χαλάλι της, αυτά

Τατιανούλα εαν δεν ταιριάζαμε δεν θα συμπεθεριάζαμε, και εγώ σκέφτομαι να αλλάξω όνομα.Το Μαρία όμως θα μείνει γιατί είναι τα τάμα μας, δεν ξέρω πως θα φανεί, αλλά το Μαρίζα δεν της πηγαίνει της μικρής μου δεινοσαυρίνας ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 13 415870 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 13 415870 ,,,κάτι ιδιαίτερο θα δω

Πάντως το Χριστόφορος ωραίο και όχι συχνό όνομα...Likeeeeee!!!

Α ξέχασα να πω ότι γυρίσαμε πάλι στα 120 μλ...αχ αυτό το κορίτσι μου...αλλά σε καμία περίπτωση δεν πρόκειται να την πιέσω για φαγητό...ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ!
Φιλιά σε όλες Καλημέρα και Καλή εβδομάδα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 13 40746 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 13 40746

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα και απο εμάς!Σήμερα είναι η πρώτη μου μέρα μόνη στο σπίτι με το μωρό γιατί ο καλός μου δουλεύει και θα έρθει στις 4 και έτσι είμαι ολομόναχη!Καλά πάμε ως τώραSmileΕγώ του κάνω κάθε μέρα μπάνιο αλλά στον νηπτήρα,στο μπανάκι του μόνο 2 φορές την βδομάδα.Στον νιπτήρα του πλένω πλατούλα και κεφαλάκι και φυσικά κάθε φορά μπάνιο όταν αλλάζουμε πάνα εκτός από το βράδυ-χάραμα που τον καθαρίζω με υγρομάντηλα για να μην ξαγρυπνήσει Razz Razz Razz Εχθές έκανε το απίστευτο!Εκτός του ότι μόλις του έβγαλα την πάνα και ετοιμαζόμουνα να τον πάω για πλύσιμο έκανε κακά του πάνω στην αλλαξιέρα ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 13 585182 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 13 585182 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 13 585182 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 13 966307 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 13 966307 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 13 966307 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 13 966307 στο επόμενο άλλαγμα μόλις του έβγαλα την πάνα κατούρησε...τον εαυτό του!!Το πρόσωπο του για την ακρίβεια!!!Γέλασα τόσο πολύ πραγματικά γιατί τρόμαξε και εκείνος και άρχισε να κλαίει!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα!!! χαθηκα!!! ολο το σκ ηταν πιασμενο το pc απο τα υπολοιπα μελη της φαμιλιας και πριν ειχα δουλειες! μου λειψατε!!!!
τι κανετε? ποια μανουλα γεννησε??

carrie καιμεις αυτοκατουρηθηκαμε οταν ειμασταν πιο νινακια!! πολυ πλακα! ειχα ανασηκωμενα τα ποδαρακια να το σκουπισω και κατουρισε! κατευθειαν προσωπο! Laughing

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!αυτο με το κατουρημα ειναι θεμα.τα μουτρα του τα κατουρησε 1 φορα αλλα γενικως μας κατουραει που και που οταν τον αλλαζουμε.
κατα τα αλλα το σ.κ ηταν καλο αλλα χθες τον κουρασαμε απο τις πολλες βολτες και ηταν λιγο ανησυχος

http://stefxon@gmail.com

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε ναι! και γω θελω να τον αφησω να παρει αερα αλλα σιγουρα θα το φαω το κατουρημα Laughing
με το μπανιο πως τα πατε? εμεις εχουμε λατρεια στο νερο! καθετε ακινητος μας κοιταει στα ματια και το απολαμβανει. στην αρχη δεν ηθελε το μπροστα. ηθελε μονο μπρουμητα ναταον κραταω. τωρα ειναι οκ. οταν βγαινει κλαιει πολυ!

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama έγραψε:καλε ναι! και γω θελω να τον αφησω να παρει αερα αλλα σιγουρα θα το φαω το κατουρημα Laughing
με το μπανιο πως τα πατε? εμεις εχουμε λατρεια στο νερο! καθετε ακινητος μας κοιταει στα ματια και το απολαμβανει. στην αρχη δεν ηθελε το μπροστα. ηθελε μονο μπρουμητα ναταον κραταω. τωρα ειναι οκ. οταν βγαινει κλαιει πολυ!
οταν βγαινει και μας ξεσηκωνει τον κοσμο.και οταν αλλαζουμε πανα.εμενα παλι το ανασκελα απολαμβανει

http://stefxon@gmail.com

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ααα!!! ο δικος μου εκλαιγε πολυ στην πανα. τωρα παλι κλαιει γιατι θελει αλαγμα. μολις τον ξεκουμπωνω του αρεσει Rolling Eyes τι ναπεις... Very Happy

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
supermama έγραψε:ααα!!! ο δικος μου εκλαιγε πολυ στην πανα. τωρα παλι κλαιει γιατι θελει αλαγμα. μολις τον ξεκουμπωνω του αρεσει Rolling Eyes τι ναπεις... Very Happy
αντρες...

http://stefxon@gmail.com

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ξεχασα να πω... εχει κατι σημαδακιαγυρω απτοι πουλακι και πανω σε αυτο. και λιγα εκει που ξεκιναει το μπουτακι.. ειναι κατι στρογγυλα μικρα. δεν ειναι τυπου σπυρια. ειναι λεια με το δερμα αλλα πιο λευκα.. δε ξερω τι φταιει.. τεταρτη εχουμε το πρωτο εμβολιο. θα το ρωτησω. ειπα μηπως ειναι απο τις πανες και τα μωρομαντηλα αλλα δε νομιζω.. ασε που αποτι θυμαμαι τα ειχα δει αποτην αρχη. αλλα τωρα ειναι πιο πολλα

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μηπως καμια δερματιτιδα.δεν νομιζω κατι σοβαρο

http://stefxon@gmail.com

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ναι και γω δε πιστευω κατι σοβαρο. δεν ειναι ερεθισμενα η κατι τετοιο. ουτε πχ παραπονιεται αν τον ακουμπας εκει.

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KAT&SON ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΜΕ ΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΚΑΙ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΒ=ΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!! ΧΘΕΣ ΜΕ ΤΕΝΤΩΣΕ ΑΝΑ 2 ΩΡΕΣ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΕΙ ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΠΑΝΙΟ ΜΟΝΟ ΤΟΝ ΠΟΠΟ ΤΟΥ ΣΤΟΝ ΝΥΠΤΙΡΑ.
ΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΣΑΡΑΝΤΗΣΑΤΕ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΝΕ ΟΤΑΝ ΤΑ ΜΙΛΑΤΕ;
ΑΘΗΝΑ ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟ

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
οχι απλα χαμογελαμε γελαμε κανονικα! με ηχο! ανοιγει το στομα του σε χαμογελο και κανει ηχο!!!! ειναι τελεια!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
EMEIΣ ΣΑΡΑΝΤΗΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΠΑ ΜΑΣ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ ΕΠΕΙΔΗ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ ΤΩΝ ΜΕΓΑΛΩΝ. ΧΘΕΣ ΤΟΥ ΜΙΛΟΥΣΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ ΚΑΙ ΛΕΩ ΜΠΑ ΝΩΡΙΣ ΕΙΝΑΙ. ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΣΙΓΟΥΡΑ
ΟΠΟΤΕ ΑΘΗΝΑ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΜΟΥ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ ΤΟ ΑΓΟΡΙ ΜΟΥ!!!!

maraki-baby


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!
ΕΜΑΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 3ΩΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ...(ΧΤΕΣ 40ΣΑΜΕ)ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΜΑΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 5ΩΡΑ Κ 6ΩΡΑ Η ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ...ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΤΑΙΖΩ,ΤΗ ΒΑΖΩ ΡΕΥΕΤΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΟΙΜΙΣΜΕΝΗ,ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ Η ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΗΣ Κ ΣΕ 30 ΛΕΠΤΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΚΛΑΜΑ...ΓΟΕΡΟ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΑΣΑΝΕΙ..ΤΗΝ ΣΗΚΩΝΩ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΤΑΙ...ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΑΚΟΜΑΘΕΙ?ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΗΘΕΛΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΚΟΥΝΙΑ Η ΚΑΛΑΘΙ...
ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΠΙΝΕΙ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ,ΤΗ ΘΗΛΑΖΩ ΟΜΩΣ Κ ΚΑΠΟΙΕς ΦΟΡΕς(ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΓΑΛΑ)...ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗ ΜΕΡΑ Κ ΕΝΙΟΤΕ ΚΑΘΕ 2 ΜΕΡΕΣ(ΜΗΠΩΣ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟ?) Κ ΕΧΕΙ Κ ΜΠΟΥΚΩΜΕΝΗ ΜΥΤΗ(ΤΗΣ ΡΙΧΝΩ ΟΡΟ-ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΦΤΑΙΕΙ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΜΕ ΠΑΡΑΘΑΛΑΣΣΙΑ)

ΝΙΩΘΩ Η ΚΥΡΙΑ ΑΧΡΗΣΤΗ!!!!ΠΟΥ ΚΛΑΙΕΙ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΧΕΙ(ΕΙΝΑΙ ΦΑΓΩΜΕΝΗ-ΚΑΘΑΡΗ)

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
MARAKI EIMAI ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΛΑ ΕΤΣΙ ΤΑ ΜΩΡΑ.ΑΠΛΑ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙΣ

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
maraki-baby έγραψε:ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ!
ΕΜΑΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 3ΩΡΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ...(ΧΤΕΣ 40ΣΑΜΕ)ΜΟΝΟ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΠΑΙΡΝΩ ΣΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΜΑΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ 5ΩΡΑ Κ 6ΩΡΑ Η ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ...ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ 1 ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΟΤΑΝ ΤΗΝ ΤΑΙΖΩ,ΤΗ ΒΑΖΩ ΡΕΥΕΤΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΚΟΙΜΙΣΜΕΝΗ,ΤΗΝ ΑΦΗΝΩ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ Η ΣΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΤΗΣ Κ ΣΕ 30 ΛΕΠΤΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΤΟ ΚΛΑΜΑ...ΓΟΕΡΟ ΠΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΑΣΑΝΕΙ..ΤΗΝ ΣΗΚΩΝΩ ΑΓΚΑΛΙΑ Κ ΞΑΝΑΚΟΙΜΑΤΑΙ...ΤΗΝ ΕΧΩ ΚΑΚΟΜΑΘΕΙ?ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΗΘΕΛΕ ΑΓΚΑΛΙΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΚΟΥΝΙΑ Η ΚΑΛΑΘΙ...
ΝΑ ΣΗΜΕΙΩΣΩ ΟΤΙ ΠΙΝΕΙ ΞΕΝΟ ΓΑΛΑ,ΤΗ ΘΗΛΑΖΩ ΟΜΩΣ Κ ΚΑΠΟΙΕς ΦΟΡΕς(ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΛΥ ΓΑΛΑ)...ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗ ΜΕΡΑ Κ ΕΝΙΟΤΕ ΚΑΘΕ 2 ΜΕΡΕΣ(ΜΗΠΩΣ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟ?) Κ ΕΧΕΙ Κ ΜΠΟΥΚΩΜΕΝΗ ΜΥΤΗ(ΤΗΣ ΡΙΧΝΩ ΟΡΟ-ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΦΤΑΙΕΙ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΜΕ ΠΑΡΑΘΑΛΑΣΣΙΑ)

ΝΙΩΘΩ Η ΚΥΡΙΑ ΑΧΡΗΣΤΗ!!!!ΠΟΥ ΚΛΑΙΕΙ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΧΕΙ(ΕΙΝΑΙ ΦΑΓΩΜΕΝΗ-ΚΑΘΑΡΗ)
δοκιμασε μετα που θα ρευτει να την ξαναταισεις λιγο.
οταν πινουνε ξενο δεν κανουν τοσες φορες κακα την ημερα.
η μυτουλα μας ειπε ο παιδιατρος ειναι βουλωμενη γιατι εχει υπολοιματα αμνιακου.καλα κανεις και ριχνεις ορο
ολες αισθανομαστε αχρηστες οταν κλαινε αλλα δε σημαινει οτι ειμαστε.ειμαστε οι μανουλες τους και με αγαπη ολα γινονται!

http://stefxon@gmail.com

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kikitso έγραψε:MARAKI EIMAI ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΛΑ ΕΤΣΙ ΤΑ ΜΩΡΑ.ΑΠΛΑ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙΣ

συμφωνω!!!

Emmanuela


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Γεια σας κοριτσια!!!Ενω σας παρακολουθω δεν προλαβαινω να γραψω, απο τη μια ο μικρος απο την αλλη η 2χρονη κορη μου που χρονος για τιποτε αλλο..
Ο μικρος θηλαζει αποκλειστικα και ενω ακομα δεν εχει κλεισει 2 μηνες εχει παρει 10 ποντους και σχεδον 2,100 κιλα!!! Ειναι τεραστιος, τετοιες διαστασεις ειχε η κορη μου 5 μηνων!
Το βραδυ εχουμε ενα σερι 12-5 αλλα τα εχω φτυσει!!!!!!
Μπανιο κανουμε καθε μερα, τον ηρεμει και του αρεσει πολυ..
Χαμογελα απο 1 μηνος ο μικρος!!!Μας ξετρελλαινει ομαδικως!!!

Αυτα τα λιγα.. Παω να ετοιμασω τη μικρη για μεσημεριανο και υπνο...

maraki-baby


Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
Μμμμ, έχει αρχίσει να συμμετέχει!
supermama έγραψε:
kikitso έγραψε:MARAKI EIMAI ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΠΛΑ ΕΤΣΙ ΤΑ ΜΩΡΑ.ΑΠΛΑ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΗΝ ΒΑΖΕΙΣ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΤΗΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΚΡΗ ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙΣ

συμφωνω!!!
ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΔΕΚΤΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΠΟ ΟΣΕΣ ΕΧΟΥΝ Κ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εμείς χαμογελάμε!!Εδώ και 10 μέρες ήδη και μάλιστα σήμερα χαμογελάει ΟΛΗ μέρα!!!Έχει τα κέφια του μάλλον..Αλλά δεν γελάμε με ήχο ακόμη!!Πρέπει να βρω κάπου παιδικά τραγουδάκια γιατί όλη μέρα μόνο το Ρούντοφλ του τραγουδάω που είναι και επίκαιρο Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes rendeer rendeer rendeer

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:Και εμείς χαμογελάμε!!Εδώ και 10 μέρες ήδη και μάλιστα σήμερα χαμογελάει ΟΛΗ μέρα!!!Έχει τα κέφια του μάλλον..Αλλά δεν γελάμε με ήχο ακόμη!!Πρέπει να βρω κάπου παιδικά τραγουδάκια γιατί όλη μέρα μόνο το Ρούντοφλ του τραγουδάω που είναι και επίκαιρο Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes rendeer rendeer rendeer
κοιτα στο youtube.εμας μας εσωσε

http://stefxon@gmail.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 13 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις