Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
44 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 44 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pumpkin έγραψε:Μου πήρε ο πεθερός μου milupa τελικά, εγώ δεν ήθελα να δώσω, αλλά έπρεπε πάλι να δώσουμε ούρα και μου είπε ο γρατρός με χαμομήλι μαζεύονται πιο γρήγορα τα ούρα Rolling Eyes
Του τρύπησαν 2 φορές την κοιλίτσα και του βάλανε καθετηράκι στο τέλος του γλυκούλη μου Sad

άχου μωρέ τον κακομοιρούλη που τον τρυπήσανε. Sad
δως του ένα φιλάκι κι από μένα στην κοιλίτσα να περάσει. πως τα λυπάμαι τα δόλια όταν πρέπει να τους κάνουν εξετάσεις...

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
TATIANA MOY BΡΟΧΙΟΛΙΤΙΔΑ.....ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΤΑ ΦΑΡΜΑΚΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΕΠΙΑΝΑΝ.ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ. ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ.ΚΑΘΗΣΕ ΚΑΙ ΚΑΝΑ ΜΙΣΑΩΡΟ ΞΥΠΝΙΟΣ ΟΠΟΤΕ ΠΙΣΤΕΥΩ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ.
ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ ΚΙΝΤΕΡΤΕ ΤΟΥ ΠΗΡΕ ΤΑ ΒΟΤΑΝΑ ΓΙΑΤΙ Ο ΓΛΥΚΑΝΙΣΟΣ ΤΑ ΗΡΕΜΕΙ ΑΛΛΑ ΩΣ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ. ΑΧ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ ΘΑ ΣΑΡΑΝΤΙΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΝΟΝΙΣΩ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΝΑ ΠΑΜΕ ΟΝΕΙΡΟΥΠΟΛΗ ΣΤΗΝ ΔΡΑΜΑ ΝΑ ΧΑΡΟΥΝΕ ΛΙΓΟ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ. ΑΥΤΑ ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΝΑ ΜΠΩ

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koritsia sas efxaristo poli oles gia tis apadiseis sas!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 8 40746 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 8 40746 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 8 40746
na eiste kala k na xairestai ta morakia sas!!!ego tha pao na genniso k oti ginei.simasia exei pou tha exo k ego se ligo to mpempaki mou ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 8 228222

kikitso perastikoulia gia to mikrouli sou I love you



vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kat k son min agxonese katholou gia afto.eime sigouri pos molis to deis to mikrouli sou tha lioseis.ase pou tha eine pedaros ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 8 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 8 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 8 215994

TΟΥΡΤΙΤΣΑ

TΟΥΡΤΙΤΣΑ
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσιασυγνωμη για την παρεμβαση στο θεμα σας αλλα θελω να ευχηθω σε ολες τις φρεσκομανουλες
να σας ζησουν τα μωρακια σας να ειναι παντα γερα.εχετε το καλυτερο δωρο χριστουγεννων στα χερια σας.με το καλα σε οσες εμεινα απο την ομαδα σας.
τι ομορφα μωρακια εχετε ολες φτου φτου.

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλησπερα κοριτσαρες μετα απο πολυ καιρο χωρις ιντερνετ σας γραφω!!!!!!!!!!Ν ασας ζησουν σε ολες τα μπεμπιδια !!!!!!!!!Οπως καταλαβατε γεννησα στις 31-11-2011 ενα μπεμπης 3780 54εκ. με φυσιολογικο τοκετο κ ηταν μια αλλη εμπειρια απο την πρωτη γεννα!!!!!!!!Τωρα ειμαστε σε μια περιεργη φαση με την μικρη ακομα να τον εξερευνα κ να τον πασπατευει αλλα τι να ακνουμε κ αυτη μικρη εινα3ι κ δεν καταλαβαινει!!!!!!!!!!αντε θα τα λεμε τωρα απο εδω μανουλες!!!!!!!!

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
φωτεινουλα έγραψε:Καλησπερα κοριτσαρες μετα απο πολυ καιρο χωρις ιντερνετ σας γραφω!!!!!!!!!!Ν ασας ζησουν σε ολες τα μπεμπιδια !!!!!!!!!Οπως καταλαβατε γεννησα στις 31-11-2011 ενα μπεμπης 3780 54εκ. με φυσιολογικο τοκετο κ ηταν μια αλλη εμπειρια απο την πρωτη γεννα!!!!!!!!Τωρα ειμαστε σε μια περιεργη φαση με την μικρη ακομα να τον εξερευνα κ να τον πασπατευει αλλα τι να ακνουμε κ αυτη μικρη εινα3ι κ δεν καταλαβαινει!!!!!!!!!!αντε θα τα λεμε τωρα απο εδω μανουλες!!!!!!!!
φωτεινουλα καλωσηρθε και παλι.να σου ζησει!!!!!!!!!!

http://stefxon@gmail.com

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!

φωτεινουλα καλωσηρθε και παλι.να σου ζησει!!!!!!!!!![/quote]

ευχαριστω πολυ κ εσυ οτι επιθυμεις γαι το μπεμπακι σου!!!!!!!!!1

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τουρτίτσα ευχαριστούμε πολύ και εσύ να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!
Φωτεινούλα να σου ζήσει ο γιόκας Very Happy

Kat&son

Kat&son
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ευχαριστώ πολυ κορίτσια! Προσπαθω να μη παραλογιζομαι πολυ κ γω είμαι σίγουρη ότι είναι μέχρι να έρθει η ώρα που θα τον γνωρίσω ... Άντε Βασουλα έρχεται κ η δική μας η σειρά!! Πω πω τώρα σας καταλαβαίνω όταν λέγατε για την ατέλειωτη ουρά ...δεν παίρνανε με τίποτα οι τελευταίες μέρες!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kat&son έγραψε:Ευχαριστώ πολυ κορίτσια! Προσπαθω να μη παραλογιζομαι πολυ κ γω είμαι σίγουρη ότι είναι μέχρι να έρθει η ώρα που θα τον γνωρίσω ... Άντε Βασουλα έρχεται κ η δική μας η σειρά!! Πω πω τώρα σας καταλαβαίνω όταν λέγατε για την ατέλειωτη ουρά ...δεν παίρνανε με τίποτα οι τελευταίες μέρες!

Οι χειρότερες μου μέρες ήταν! παρόλο που ζορίστηκα λίγο στην εγκυμοσύνη με πίεση χάπια κτλπ, όταν έφτασε η ΠΗΤ μου και την ξεπέρασα, η κάθε μέρα ήταν ακόμα πιο δύσκολη, νόμιζα θα σκάσω! Twisted Evil Twisted Evil

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κοριτσακια!!
χιονατη μια χαρα φατσονι το μπεμπιδι!!
Φωτεινουλα να σου ζησει!!
εμεις χθες πηγαμε στην παιδιατρο γιατι ειχα καλεσει μια αχρηστη απο οτι φανηκε σπιτι που μου την εδωσε αφανταστα κοριτσια!!ο καθενας το μακρυ του και το κοντο του..το αποκορυφωμα ηταν οτι η χαζη γυρισε και μου ειπε οτι το παιδι ειναι αριστεροχειρας!!!! ακουσον ακουσον..καλα μωρη που το καταλαβες σε μωρακι 8 ημερων??( τοσο ηταν οταν το ειδε) και λυσσαξε να αλλαξω γαλα σε υποαλλεργικο συγκεκριμενης μαρκας σωνει και καλα ενω το παιδι πινει φριζολακ και ειναι ολα καλα, δεν το ενοχλει κατι.
απο την χθεσινη ειμαι πολυ ευχαριστημενη οποια θελει για θεσσαλονικη να δωσω στοιχεια.
πως τα πατε με ξενυχτια
?? εγω ειμαι ζομπι..

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια χαρα!!πηγαμε πρωτη φορα στον παιδιατρο κ ημαστε ενθουσιασμενοι ο μπεμπης μας μεγαλωσε γεννηθηκε 3.870 κ σημερα 21ημερων ειναι 4.600 κ ψηλωσε κ 6εκατοστα απο 53 πηγαμε 59..κατα τ''αλλα ολα καλα μας ειπε να πινουμε αφοβα κ οσο θελει χαμομηλακι ,ροφημα μαραθου κ κιντερτε....αυτα τα νεα μας φιλακια τα λεμε αυριο...

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatianoula έγραψε:γεια χαρα!!πηγαμε πρωτη φορα στον παιδιατρο κ ημαστε ενθουσιασμενοι ο μπεμπης μας μεγαλωσε γεννηθηκε 3.870 κ σημερα 21ημερων ειναι 4.600 κ ψηλωσε κ 6εκατοστα απο 53 πηγαμε 59..κατα τ''αλλα ολα καλα μας ειπε να πινουμε αφοβα κ οσο θελει χαμομηλακι ,ροφημα μαραθου κ κιντερτε....αυτα τα νεα μας φιλακια τα λεμε αυριο...

Τέλειο το βάρος σας! Θα το καταλαβαίνεις και απο την αγκαλιά ε? Very Happy
Εμάς μας είπε οτι πήρε 5 εκατοστά, αλλά μου φάνηκε πολύ για 15 μέρες και υπέθεσα οτι τον μέτρησαν λάθος στο Ιπποκράτειο.
Σε ποια κλινική γέννησες στο Ιπποκράτειο?

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ναι ναι Ιπποκρατειο κ εμεινα κ πολυυυυυυυυυ ευχαριστημενη κ απο της μαιες κ απο τους γιατρους!



5εκατοστα σε 15μερες μια χαρα!!!Very Happy Very Happy

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatianoula έγραψε:ναι ναι Ιπποκρατειο κ εμεινα κ πολυυυυυυυυυ ευχαριστημενη κ απο της μαιες κ απο τους γιατρους!



5εκατοστα σε 15μερες μια χαρα!!!Very Happy Very Happy

ήταν μια μαία εκεί με μεγάλη μπαντάνα στο κεφάλι, την ΜΙΣΗΣΑ πραγματικά πολύ κακός "άνθρωπος"...

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kai ego ipokratio gennithika Very Happy

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα,κοριτσια!

φωτεινουλα να σου ζησει το μπεμπακι,γερο και καλοτυχο να ειναι!

αλλη μια δυσκολη νυχτα περασε αλλα αποψε κοιμηθηκα συνολο 5 ωρες οχι συνεχομενες βεβαια,αλλα 2+3...Ειχαμε μεγαλη ανυσηχια χτες γιατι πιθανοτατα βαρυστομαχιασε γιατι τρωει πιο πολυ απο το μποι της με απιστευτη λαιμαργια και μετα δεν μπορει να κοιμηθει,εκνευριζεται,βγαζει γουλιτσες και βαριαναστεναζει.Γενικα κανει ανησυχο υπνο,την ακουω διπλα μου και πεταγομαι συνεχως γιατι ανησυχω αλλα αυτη κοιμαται τελικα.Δεν ξερω τι την ενοχλει,μαλλον η μυτουλα της και προσπαθω να την ξεβουλωνω οσο πιο συχνα μπορω.Ευτυχως εχουμε βελτιωθει αισθητα με το προβλημα της μιξας αλλα σκεφτομαστε να παρουμε και εναν υγραντηρα γιατι η παιδιατρος μας ειπε οτι η ξηρη ατμοσφαιρα στο σπιτι της δημιουργει το προβλημα σε μεγαλο βαθμο.το καημενο το νινι Sad Sad Sad

ερωτηση:το κιντερτε σε ποιες περιπτωσεις το δινουμε?μου το εχει φερει η πεθερα μου απο το φαρμακειο αλλα δεν το εχω δοκιμασει ακομα.

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα καλημερα!!λοιπον χαμεμηλο κιντερντε δινεις οταν δεν εχει κανει κακα και ποναει ή οταν το παιδι ειναι πολυ ανυσηχο και φαινεται να ποναει η κοιλιτσα γιατι το χαλαρωνει..ομως αν και η δικια σου τρωει τα παντα ολα σαν τη δικη μου λαιμαργα ασε να περασει λιγη ωρα να χωνεψει για να το δωσεις γιατι που να χωρεσει και το χαμομηλι στην κοιλιτσα.
εγω 50 μλ της κανω και πινει γυρω στα 20 και ηρεμει.
αλλα οχι καθε μερα, μονο οταν ειναι πολυ ανυσυχη

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα και απο μας!τη μερα βροχερη ειναι αυτη...
εμεις παρολο που χθες περασαμε ασχημη μερα το βραδυ ηταν πολυ καλος.απο τις 10 ξυπνησε στις 2 και μετα στις 6.30 και τωρα κοιμαται αγκαλια με τον μπαμπα του!
θα παμε και στον παιδιατρο σημερα να μας δει!!!!!!!!!!!!!!!
ποτε ειμασταν εγκυουλες ποτε μεγαλωσανε και πανε και στο γιατρο???

http://stefxon@gmail.com

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλημερα καταφερα να ξεκλεψω λιγο χρονο!Ειμαστε απο την τριτη σπιτι και ακομα ειναι λιγο δυκολα τα πραγματα,νιωθω ζομπι Sleep Sleep .Ευτυχως ο μικρουλης μας κοιμαται το βραδυ και τρωει καθε 3-3,5 ωρες!Το μπανακι, μου φαινεται βουνο μεχρι να του πεσει και ο αφαλος cyclops cyclops .Εχουμε ανακτησει σε 7 μερες σχεδον το βαρος που γεννηθηκαμε και εχουμε ψηλωσει και 2 ποντους cheers cheers !Εγω απο τα δεκα κιλα εχω χασει τα οκτω,οι λιγουρες και η πεινα μου εχει περασει!Βαζω και μια φωτο.Φιλακι στις μανουλες και στα μωρακια και στις δυο εγκυουλες μας!Η πηνελοπη μαλλον γεννησε?

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
lamproula έγραψε:καλημερα καταφερα να ξεκλεψω λιγο χρονο!Ειμαστε απο την τριτη σπιτι και ακομα ειναι λιγο δυκολα τα πραγματα,νιωθω ζομπι Sleep Sleep .Ευτυχως ο μικρουλης μας κοιμαται το βραδυ και τρωει καθε 3-3,5 ωρες!Το μπανακι, μου φαινεται βουνο μεχρι να του πεσει και ο αφαλος cyclops cyclops .Εχουμε ανακτησει σε 7 μερες σχεδον το βαρος που γεννηθηκαμε και εχουμε ψηλωσει και 2 ποντους cheers cheers !Εγω απο τα δεκα κιλα εχω χασει τα οκτω,οι λιγουρες και η πεινα μου εχει περασει!Βαζω και μια φωτο.Φιλακι στις μανουλες και στα μωρακια και στις δυο εγκυουλες μας!Η πηνελοπη μαλλον γεννησε?

καλημερα!ακομα ενα κουκλι στην ομαδα μας!να σου ζησει!!

http://stefxon@gmail.com

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα σας!!Φωτεινή να σας ζήσει το μωράκι να είναι γερό και να το χαίρεστε!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Τι να σας πω βρε κορίτσια εγώ από εχθές έχω ανησυχήσει κάπως.. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Ξεκίνησα να θηλάσω στις 8+,έφαγε και εγώ δεν ξέρω πόσο μόνο από το ένα στήθος αφού είχαν περάσει 4 ώρες και είχε γεμίσει γαλά και μετά έκανε εμετό τόσο που έφαγε και μετά τον εμετό ήθελε να φάει και άλλο -πιπιλούσε τα χέρια του μανιωδώς!!!- και μετά ξανά εμετό και μετά ξανά φαί και ξανά εμετό!!Ένας φαύλος κύκλος!!γιατί κάνει τόσες αναγωγές με το μητρικό από χθες???? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Θέλω να πάρω τον παιδίατρο τηλέφωνο σήμερα να έρθει να τον δει ξανά..Το βράδυ που τον τάισα στις 3 και στις 6 δεν έβγαλε αλλά το πρωί ξανά τα ίδια..Τι μπορεί να τον ενοχλέι μήπως έχετε καμία ιδέα?? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ!
ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΔΗΛ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΙ ΖΟΜΠΙ Ε;;;; ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΟΜΑΔΑ!!!ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ 5 ΩΡΕΣ ΜΠΡΑΒΟ!!!! ΕΓΩ ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΣΤΕΚΟΜΑΙ.
ΝΑΤΑΣΣΑ ΡΩΤΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΑΛΛΟ 1-2 ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΡΥΘΜΟ.

ΠΑΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ!!
ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΤΟ VOLVO;ΕΙΝΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ;

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερούδια και απο εμάς!!!Φωτεινούλα και Λαμπρουλίτα να σας ζήσουν τα κουκλιά σας!!!Ο'τι καλύτερο σας εύχομαι!

Βασουλάκι και Kat&Son εσείς μείνατε με το καλό να γίνετε μανούλες.
Λοιπόν Βασουλάκι μου εγώ ήμουν τόσο μα τόσο τρομαγμενη απ'όσα είχα ακούσει για την καισαρική(έγραψα αποχαιρετιστήριο γράμμα στην κόρη μου 'ενα βράδυ πριν γεννήσω) που τελικά δεν έπρεπε.Ήταν ακριβώς αυτό που περιγράφουν-ένα χειρουργείο ρουτίνας.Δεν πονεσα, ο πόνος που αισθάνθηκα ήταν όπως εκείνος της πρώτης μέρας της αδιαθεσίας μου.Και όταν σηκώθηκα ένοιωθα λες και είχα κάνει 100000 κοιλιακούς μαζεμένους.Αυτό ήταν, μετά την 3η μέρα ήμουν περδίκι!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 8 564595 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 8 564595 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 8 564595

Νατάσα μπορεί να είχες φάει εσύ κάτι στο οποίο το μωρό να έχει δυσανεξία αλλά καλύτερα να μιλήσεις με τον παιδίατρο!Εύχομαι να είναι όλα περαστικά.

Κική μου είστε καλύτερα? ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 8 40746

Εμείς περάσαμε μια ήρεμη νύχτα, νιαούριζε λίγο κατά τις 3 για να φάει, ίπιε ελάχιστο που σημαίνει πως σιγα σιγά το καταργεί το μεταμεσονύχτιο γεύμα, και ξυπνήσαμε παρεούλα στις 6 και στην συνέχεια στις 9,38 όπου έφαγε 130μλ.ΑΥτά τα νεάκια μας ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 8 315810 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 8 315810 τώρα κάνει νάνι η πουπουλένια μου!Σας φιλώ προς το παρόν!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 8 531909 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 8 531909 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 8 531909

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 8 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις