Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
31 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 31 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Emmanuela έγραψε:O γιος μου 2 μηνών!!!65 cm και 5900 kg SmileΕδώ και μια εβδομάδα άρχισε να φτιάχνει μόνος του το πρόγραμμα του. Θηλάζουμε αποκλείστικα κάθε 4 ώρες, 7 - 11- 15- 19 - 23:30. Σερι ύπνος απο τις δωδεκα και κατι ως το πρωι και έχει μειωθεί αισθητά η ώρα που θηλάζει,απο 40 λεπτά τωρα είμαστε στα 20, στην αρχή αγχώθηκα αλλά παίρνει κανονικά βάρος, άρα όλα οκ. Οι δυσκολες πρωτες μερες περασαν!


καλά ο δικός σου είναι "όνειρο ζω μην με ξυπνάτεεεεεεε" ΧΑΧΑΧ! τυχερούλααααααα

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Εμένα την ημέρα τρώει ανα τετραωρα κ την νύχτα όπως του έρθει, απλά έχω παρατηρήσει ότι απο 40λεπτο που ήθελε στην αρχή τις τελευταίες 2ημερες χορταινει στο 30λεπτοωκ κοιμάται κανονικά, για να κοιμάται θεωρώ ότι χορταινει!
Τωρα τρώει κ χωρίς την κουραστική προσπάθεια των πρώτων ημερων οπότε θεωρώ ότι παίρνει όσο του χρειάζεται! Σε εσάς τι κάνουν; Έχετε δοκιμάσει να δώσετε με μπιμπερο για να δείτε ποσο τρώει; Λέω να βγάλω λόγο με το θηλαστρο να τσεκαρω!

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
supermama έγραψε:ως κλασικη χαζομαμα σας βαζω το χαμογελο μας που μας το χαριζει τα πρωινα απλοχερα που ειναι χορτατος Very Happy
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

koykli zwgrafisto einai gia dagkwma Smile)))

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

Emmanuela


Σιωπηλή δύναμη
Σιωπηλή δύναμη
Πηνελοπη ο δικος σου για τοσο μικρος που τρωει ανα 4 ωρες ειναι θαυμα..Εμεις επρεπε να γινουμε κοντα 2 μηνων για να συμβει αυτο! Η αληθεια ειναι οτι δεξερω τιποσοτητα τρωει γιατι δεν εχω δοκιμασει να δουλεψω θηλαστρο. Μετη κορη μου ειχα μπλεξει μεθηλαστρα και αποστηρωσεις κλπ και ηταν φοβερα κουραστικο και βαρετο, τωρα με το γιο μου απολαμβανω τη χαρα και τη ευκολια του θηλασμου και αφου παιρνει βάρος καθε βδομαδα απο 250-350 γρ δε με απασχολησε ποσο τρωει!!Smile

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

na to diko mas xamogelaki !!!!!!!!!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 24 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 24 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 24 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 24 215994

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ftasame ta 5 kilakia kai trwme ana 3wro 4wro me apokleistiko 8hlasmo [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Emmanuela έγραψε:Πηνελοπη ο δικος σου για τοσο μικρος που τρωει ανα 4 ωρες ειναι θαυμα..Εμεις επρεπε να γινουμε κοντα 2 μηνων για να συμβει αυτο! Η αληθεια ειναι οτι δεξερω τιποσοτητα τρωει γιατι δεν εχω δοκιμασει να δουλεψω θηλαστρο. Μετη κορη μου ειχα μπλεξει μεθηλαστρα και αποστηρωσεις κλπ και ηταν φοβερα κουραστικο και βαρετο, τωρα με το γιο μου απολαμβανω τη χαρα και τη ευκολια του θηλασμου και αφου παιρνει βάρος καθε βδομαδα απο 250-350 γρ δε με απασχολησε ποσο τρωει!!Smile

Εμμανουελα μου το ξέρω ότι είμαι τυχερή! Ελπίζω να συνεχίσει έτσι!!! Στον παιδιατρο θα πάμε 1η φορά μετα το μαιευτήριο την επόμενη εβδομάδα οπότεε αγχωνει λίγο αν του είναι αρκετή η ποσότητα! Η παιδιατρος πάντως στο μαιευτήριο μου είπε ότι αν τρώει κ δεν γκρινιαζει ,κοιμάται κ έχει σε κάθε γεύμα λερωμενη πανα να μη με αγχωνει τίποτα! Σε αυτό βασιζόμενη είμαι ήρεμη...
Σε γενικά πλαίσια είναι ήσυχο μωρό... Εκτός κ αν μας την χαλάσει κανένα κολικακι Laughing

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

penelope26

penelope26
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="mmairula"][Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

na to diko mas xamogelaki !!!!!!!!!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 24 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 24 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 24 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 24 215994 [/quote



Θεα!!!!!!!!!!!!! Να την χαίρεσαι !!!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 24 604962

https://www.facebook.com/profile.php?sk=info

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
penelope26 έγραψε:Εμμανουελα μου το ξέρω ότι είμαι τυχερή! Ελπίζω να συνεχίσει έτσι!!! Στον παιδιατρο θα πάμε 1η φορά μετα το μαιευτήριο την επόμενη εβδομάδα οπότεε αγχωνει λίγο αν του είναι αρκετή η ποσότητα! Η παιδιατρος πάντως στο μαιευτήριο μου είπε ότι αν τρώει κ δεν γκρινιαζει ,κοιμάται κ έχει σε κάθε γεύμα λερωμενη πανα να μη με αγχωνει τίποτα! Σε αυτό βασιζόμενη είμαι ήρεμη...
Σε γενικά πλαίσια είναι ήσυχο μωρό... Εκτός κ αν μας την χαλάσει κανένα κολικακι Laughing

ε οχι βρε κούκλα μου λερωμένη πάνα σε ΚΑΘΕ γεύμα, αυτό είναι λάθος οδηγία νομίζω..Τα μωράκια που θηλάζουν μπορεί να κάνουν και μέρες να ενεργηθούν, αν ψάξεις λίγο θα το δεις!
Εγώ πήγα σε παιδίατρο-παιδονεφρολόγο για το νεφράκι του μωρού και τον εξέτασε κιολας.

Προφανώς άσχετος με τον θηλασμό ακολουθεί ο εξής διάλογος:

Αυτός :Θηλάζεις?
Εγώ: Ναι αποκλειστικά.
Αυτός: έχεις γάλα δηλαδή?
Εγώ: Ε ΝΑΙ
Αυτός : και που το ξέρεις οτι έχεις γάλα?....
Εγώ : το βλέπω που στάζει......
Αυτός:Και του φτάνει?
Εγώ : Νομίζω για να παίρνει βάρος, να τα κάνει συχνά και να μην κλαίει μάλλον του φτάνει (και γελάω, δεν ήθελα και να τον προσβάλω Razz )

Τελικά τον ζύγισε είδε οτι πήρε σε 7 μέρες σχεδόν 400 γραμμάρια (το γουρουνάκι μου!) και μου λέει "τελικά του φτάνει"...
Δεν είναι ΟΛΟΙ οι παιδίατροι γνώστες, αφού το μωράκι σου είναι μια χαρά μην φοβάσαι ακολούθησε το ένστικτο σου!

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
γεια σας κοριτσόπουλα όμορφα και από εμένα! Απ'ότι βλέπω, συνεχίζεται και μετά-γέννας εποχή η παραπληροφόρηση από ειδικούς και μη ...Εχουμε να ακούσουμε πολλά κουφά ακόμη...Κορίτσια μη μασάμε όμως και μην ψαρώνουμε, γιατί κάθε άσχετος έχει να μας πει το κοντό του και το μακρύ του, και έχω παρατηρήσει πως πιο "απόλυτες" είναι οι παλιές μαμάδες...Λένε πχ."ααα, το παιδί δεν τρέφεται σωστά, γιατί γκρινιάζει, καλα δεν το βλέπεις;" και σε κανουν να νιώθεις άχρηστη μάνα, ενώ ο παιδίατρος τα βρίσκει όλα νορμάλ...Τα λέω για να τα ακούσω εγώ κυρίως....
Επίσης, νομίζω πως δεν ειναι δόκιμο να κανουμε συγκρίσεις για το βάρος, το ύψος, το πότε γελασε, το πόσο και πότε τρώει, γιατί κάθε παιδάκι είναι διαφορετικό και γιατί μας αγχώνει χωρίς ουσιαστικό λόγο..Εμπιστευόμενες ένα καλό παιδίατρο,νομίζω πως δεν πρέπει να μπάινουμε σε τέτοιες συγκρίσεις, αλλά να κοιτάμε την ατομική εξελικτική πορεία του παιδιού...Γνώμη μου πάντα....
Κατά τα άλλα μια χαρά...Σήμερα την πήγαμε για το πρώτο εμβόλιο, μια χαρά, έκλαψε ολίγον τι αλλά ΟΚ, φυσιολογικό.Θα ανησυχούσα αν δεν έκλαιγε....
Καλές γιορτές σε όλες, να περνάτε καλά και χαρούμενα! Very Happy Very Happy

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα μανουλες Smile

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
καλησπερα κοριτσακια!χιονατουλινι μου τι κανεις πως παει η ζωη με την μικρη σου μπουμπουλινα?

afroditi1006

afroditi1006
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ.ΜΠΑΙΝΩ ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΣΑΣ ΓΡΑΨΩ.ΤΩΡΑ ΒΡΗΚΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ Η ΜΙΚΡΗ..ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ..ΤΙ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΕΣ ΒΡΕ???
Η ΜΙΚΡΗ ΕΔΩ ΚΑΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΣΤΙΣ 6 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΓΚΡΙΝΙΑΖΟΥΜΕ ΠΟΛΥ.ΠΗΓΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ ΣΙΡΟΠΑΚΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΡΩΜΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΛΛΟ ΔΥΣΚΟΙΛΙΟΤΗΤΑ..ΕΙΜΑΣΤΕ 4210 ΚΑΙ 55.5ΕΚΑΤΟΣΤΑ..ΡΙΧΝΟΥΜΕ ΑΠΛΟΧΕΡΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑ(ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΧΑΜΟΓΕΛΑΣΕ).ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΛΛΑ 5 ΩΡΕΣ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΠΟΤΕ.ΑΝΑ 3 ΩΡΕΣ ΘΕΛΟΥΜΕ ΓΑΛΑΤΑΚΙ..ΚΑΙ ΑΝ ΑΡΓΗΣΕΙ ΛΙΓΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ...ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΑΡΑΝΤΙΖΟΥΜΕ..ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΑΣ
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα ,,πως ειστε κουκλες???afroditi1006 πανω κατω κ εμεις τα ιδια .Σαραντιζουμε 2 του μηνος ,σημερα πηγα εφτιαξα μαλλι υπερπαραγωγη κουρεμα ντεκαπαζ κ μετα βαφη τα εκανα καστανο ανοιχτο απο μαυρο που το ειχα!!Ανανεωθηκα λιγο η γυναικα κ ειδα λιγο κοσμο...

Με τα κιλακια πως τα πατε??/Εγω εχω ακομα λιγη κοιλιτσα κ με τσατιζει καπως ,,επειδη δεν ειχα ποτε τωρα μου φενεται καπως!!!!δεν με πειραζουν τα 5κιλακια που θελω ακομα να χασω αλλα η κοιλια ''φενεται''.

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΟΥΚΛΕΣ ΚΑΙ ΚΟΥΚΛΑΚΙΑ!!!
ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ ΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ. ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΟΥΝ ΟΙ ΓΙΟΡΤΕΣ ΘΑ ΜΠΟΥΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ!!! ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pumpkin έγραψε:

Αυτός :Θηλάζεις?
Εγώ: Ναι αποκλειστικά.
Αυτός: έχεις γάλα δηλαδή?
Εγώ: Ε ΝΑΙ
Αυτός : και που το ξέρεις οτι έχεις γάλα?....
Εγώ : το βλέπω που στάζει......
Αυτός:Και του φτάνει?
Εγώ : Νομίζω για να παίρνει βάρος, να τα κάνει συχνά και να μην κλαίει μάλλον του φτάνει !

τελειο!!! Laughing σαν ανεκδοτο ειναι

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι χαχαχα
Πήγαμε σήμερα πάλι σε γιατρό για την επίσκεψη του μήνα (δεν την χώνεψα καθόλου αυτήν..) και έφτασε 4400!σε 24 μέρες έβαλε 940 γραμμάρια ο τροφαντούλης μου!
Και έλεγε η Νατάσα νομίζω οτι ο δικός της πήρε ένα κιλό και μου φαινόταν πολύ χαχα

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλε! ασχετο αλλα σκεφτηκατε περι βαφτισης??? εγω επειδη εχω εναν τρελλο συνδιασμο ψωναρας αλλα και υπερβολικα οργανωτικη καιτου προγραματος το σκεφτομαι. καθε φορα με το που γενναω σκεφτομαι τη βαφτιση! Laughing θα ηθελα αν τα καταφερουμε πριν το καλοκαιρι κατα Ιουνη. αλλιως παμε για Σεπτεμβρη. αλλα αυτον τον μηνα βαφτισα και τα αλλα μου, ε παλι δε λεει..

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
εγώ το σκεφτόμουν απο όταν ήμουν έγκυος ακόμα, μάζευα ιδέες Very Happy
Επειδή δεν έχουμε κάνει θρησκευτικό γάμο, θα τα κάνουμε μαζί.Εγώ δεν τρελαίνομαι, θα προτιμούσα μόνο βάφτιση, αλλά επιμένει ο άντρας μου.Θα δούμε τι θα κάνουμε τελικά Very Happy
Τον Απρίλιο κλείνουμε 10 χρόνια σχέσης, και θα ήθελα να τα κάνουμε τότε, αλλά τις μέρες που θέλω πέφτει το Πάσχα, οπότε μετά πάμε Μαϊο.
Έίχα βρει ενα σιτε με ωραία βαφτιστικά, πρέπει να το ξεθάψω! Very Happy

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα σας!!

πολυ ησυχεια βλεπω Very Happy Very Happy τι εγινε δεν προλαβαινουμε με τα μωρακια???

Εμεις για βαφτιση λεμε κατα Σεπτεμβι-Οκτωμβρι....

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα κορίτσια!
ήθελα να ρωτήσω τις κοπέλες που χρησιμοποιούν θήλαστρο, πόσα ml βγάζουν και σε πόση ώρα?

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κολοκυθου εγω βγαζω σε μια ωρα γυρω στα 60

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tattooed_snowhite έγραψε:καλημερα κολοκυθου εγω βγαζω σε μια ωρα γυρω στα 60

δηλαδή το αφήνεις και ρουφάει επι μια ώρα συνεχόμενα?
Λίγο δεν είναι ρε κούκλα μου μήπως χρειάζεσαι άλλο θήλαστρο? :S
Αυτό που έχω εγώ το αγόρασα απο την Τατιάνα και αυτή πήρε άλλο γιατί δεν της έκανε δουλειά αυτό, μήπως να το σκεφτείς και εσύ? Mad

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Να ρωτήσω και κάτι ακόμα, σήμερα είναι η μέρα της απορίας μου Razz
Όταν τα μπεμπάκια έχουν μυξούλες μέσα στην μυτούλα, παίρνετε έναν φυσ.ορό και το πατάτε μέσα στην μυτούλα και τέλος? Η το πατάτε και τρέχοντας ρουφάτε απο πίσω με τον αναρροφητήρα ?Το κεφαλάκι τους πρέπει να γέρνει λίγο πίσω όταν το πατάμε?
Επίσης επειδή στην εκκλησία που θέλω να σαραντίσω δεν σηκώνουν το τηλ, μπορώ να πάω εγώ να ρωτήσω τον παππά πότε να πάω η υποτίθεται δεν κάνει να βγώ καθόλου 40 μέρες και να στείλω τον άντρα μου?
Αυτά προς το παρών Very Happy Very Happy

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν εχω ιδεα εσυ ποσο βγαζεις;

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 24 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις