Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
37 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 37 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα κ καλη χρονια κ απο εμενα!!!!!Να χαιρομαστε τα παιδακια μας κ τις οικογενειες μας!!!!

Αθηνα να χαιρεσαι το παιδακι σου,χρονια του πολλα!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 130627 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 130627 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 130627

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερα σε ολες τις μανουλες και τα νινακια!

παιρναμε φαση ευτυχιας με το ρηλαξ!μην την ματιασω,εχει ευχαριστηθει τοσο πολυ το μωρο,επρεπε να το ειχαμε παρει νωριτερα!και εγω ειμαι συνεχεια μαζι της και παιζουμε και αυτη ηρεμει πιο ευκολα οταν ειναι για υπνο.Βεβαια την αγκαλιτσα της μαμας δεν την αλλαζουμε με τπτ και θελουμε να κοιμομοαστε εκει κατα προτιμηση αλλα μαθαινουμε κι αλλα πραγματα πλεον.Μακαρι να μην το βαρεθει συντομα!

σουπερμαμα,να χαιρεσαι τον μπομπιρακο σου!να τα εκατοστησει και να ειναι παντα ευτυχισμενος και υγιης προπαντων! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 860530 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 860530 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 860530 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 860530 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 860530

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημερούδια και από εμάς!
Σούπερμαμα να χαίρεσαι τον κούκλο σου!Οταν φτιάξεις νέα τούρτα-υπερπαραγωγή να την βάλεις να τη δούμε!Το'χεις παιδί μου με τα γλυκά, το'χεις!
Περίοδος ούτε εμένα μου ήρθε.Τα λόχεια κράτησαν 2 εβδομάδες μετά τη γέννα, αλλά στο πολύ χαλαρό.Πάντως ισχύει πως όταν θηλαζεις δεν σημαίνει και πως δεν θα αδιαθετήσεις ούτε πως δεν "κινδυνεύεις" για εγκυμοσύνη.Μου το τόνισε η γιατρός μου όταν πήγα στο σαραντισμό.Πάντα με προφυλάξεις αν δεν προγραμματιζουμε και φρέσκο μπεμπέ άμεσα!!!
Αλήθεια, αν και είναι σχετικά νωρίς να το συζητήσουμε, πότε θα θέλατε να κάνετε το δεύτερο παιδάκι σας; (όσες έχετε ένα βεβαίως).Εγώ θα ήθελα να έχουν διαφορά 2 χρόνια, οπότε σκέφτομαι να αρχίσουμε παλι "προσπάθειες" του χρόνου...Να ξεπεταχτεί λίγο η μικρή, αλλά να μην έχω "βαρεθεί" κι όλας τις πάνες, τα ξενύχτια κτλ.....

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!
Αθηνά να χαίρεσαι το αγοράκι σου, πάντα γερός να είναι Smile
Βάσω και εμάς έτσι πολύ τσατίλα χαχαχα
Πιάσιμο με τα χέρια την πιπίλα και έξω απο το στόμα.Η καμιά φορά που δεν την θέλει σφραγίζει γερά τα χείλη και δεν περνάει τίποτα, η την παίρνει για ενα δευτερόλεπτο, σε ξεγελάει και κάνει ένα φλουπ και την πετάει στην άλλη άκρη αχαχαχ
Μας φαίνονται πολύ πρωτότυπα, αλλά απο οτι βλέπω όλα τα μωράκια τα κάνουν ε?Very Happy
Επίσης κάτι που μας είχε φανεί πολύ δύσκολο, το οτι σήκωνε με μανία το κεφάλι του απο το μαιευτήριο ακόμα Very Happy
Τώρα κάνει γελάκια και θορύβους, ζορίζεται πολύ και κάνει ενα Αααααγγγ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 536304 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 536304 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 536304

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΠΕΛΕΣ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΑΣ... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 379767 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 379767 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 379767
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΙΣ ΥΠΕΡΟΧΕΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΜΑΣ...
ΑΑΑΧΧΧ ΤΕΛΕΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΓΙΟΡΤΙΝΕΣ-ΧΑΡΟΥΜΕΝΕΣ-ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 648530 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 648530 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 648530 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 648530
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 648530 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 648530
ΤΙΣ 25 ΔΕΚΕΜΒΡΗ 40ΑΡΙΣΑΜΕ ΚΑΙ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΧΗ,ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ ΟΛΗ Η ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 534787
ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥ ΠΕΘΕΡΟΥ ΜΟΥ ΠΟΥ ΓΙΟΡΤΑΖΕ ΚΑΙ ΦΑΓΑΜΕ ΟΙΚΟΓΕΝΙΑΚΑ...Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΘΑ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΑ...ΧΑΧΑΧΑ
ΠΑΡΑΜΟΝΗ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ ΜΑΖΕΥΤΙΚΑΜΕ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ ΟΠΟΥ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΠΟ ΤΣ 11 ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΙΣ 2 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΓΑΡΙΔΕΣ...ΤΟ ΣΚΑΤΟΥΛΙ...ΛΕΣ ΚΑΙ ΕΛΕΓΕ ''ΕΕΕ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΥΠΝΟ ΘΑ ΜΕ ΣΤΥΛΕΤΕ???''ΤΟΝ ΝΤΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΑΓΙΟ ΒΑΣΙΛΗ ΠΟΥ ΤΟΥ ΤΗΝ ΕΠΛΕΞΕ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΓΑΛΑΜΕ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 272517 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 272517 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 272517 ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ...!!!!
ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΕΙ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ 12 ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΤΡΩΕΙ ΞΥΠΝΑΕΙ ΤΙΣ 7 ΜΕ 8 Η ΩΡΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΕΓΩ....ΕΧΩ ΧΑΘΕΙ ΑΠΟ ΤΟ FORUM ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ,ΛΙΓΟ ΣΤΟ FACEBOOK ΜΠΑΙΝΩ...ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΩ...ΜΕ ΤΟΥΣ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΕΧΟΥΜΕ ΗΡΕΜΙΣΕΙ ΚΑΤΑ ΠΟΛΥ ΠΕΙΡΑ ΤΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΤΟΥ DR.BROWNS ΜΕ ΤΟ ΣΩΛΗΝΑΚΙ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΣΩΘΗΚΑ....
ΑΑΑ ΕΧΩ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ ΚΑΙ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΕΧΕΙ ΑΡΧΙΣΕΙ ΚΑΙ ΚΟΙΤΑΕΙ ΠΑΝΤΟΥ,ΨΑΧΝΕΙ...ΚΑΝΕΙ ΓΚΡΙΜΑΤΣΕΣ,ΓΕΛΑΕΙ,ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ...ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΚΑΙ ΣΤΟ ΡΗΛΑΞ-ΚΟΥΝΙΑ ΚΑΙ ΤΡΕΛΑΙΝΕΤΕ ΒΑΡΑΕΙ ΤΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΟΥ ΚΡΕΜΟΝΤΑΙ....ΑΦΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ...!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 228222 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 228222 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 228222
ΣΟΡΡΥ ΓΙΑ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΚΕΙΜΕΝΟ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΑΛΛΑ ΜΠΑΙΝΩ ΠΟΥ ΜΠΑΙΝΩ ΜΙΑ ΣΤΙΣ ΤΟΣΕΣ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΤΑ ΠΕΡΝΑΜΕ????
ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΜΙΚΡΑ ΣΑΣ!!!
ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΣΟΥ ΧΡΟΝΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΛΑ ΝΑ'ΝΑΙ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 130627 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 130627 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 860530 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 860530
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]


[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Polaki τι κούκλος είναι αυτός πω πω!!
Και εσύ κούκλα ούτε φαίνεσαι οτι γέννησες πριν λίγες μέρες! Very Happy

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Έπεσα τυχαία στο youtube στο λεγόμενο φάσκιωμα.Το χρησιμοποιούν πολύ ακόμα έξω.Έχουν βγάλει και ειδικές κουβέρτες, και απο βιντεάκια βλέπω οτι πιάνει πολύ, εκεί που ζορίζονται τα μωράκια και κλαίνε, με την μια σταματάνε!
Εγώ προσπάθησα να το κάνω αλλά εκνευρίζεται και κλαίει πιο πολύ, εσείς τα τυλίγετε κάπως για να ηρεμήσουν?
Στα Αγγλικά λέγετε swaddle το φάσκιωμα.

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΘΗΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!

ΠΑΛΑΚΙ ΓΛΥΚΑΣ Ο ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΟΣ!!!
ΑΧ ΑΧ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΚΟΙΤΑΞΕ ΚΑΤΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΣΚΑΣΕ 1 ΧΑΜΟΓΕΛΟ...ΕΛΙΩΣΑ...
ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΡΙΛΑΞ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙ ΥΠΝΟΣ ΣΕ 10´. ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΟΣΟ ΥΠΝΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΑΖΕΙ;
ΗΡΘΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΣΗΜΕΑ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΔΩΡΑΚΙ ΚΙ ΕΤΣΙ ΠΕΡΑΣΑ 1 ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΩΙΝΟ.
ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΕΠΑΝΕΛΕΝΧΟ.ΕΥΤΗΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΧΡΥΣΟ ΜΟΥ!
ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ; ΝΑΙ ΝΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΟ ΘΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΣΠΙΤΙ,ΑΦΟΥ ΤΟΥ ΛΕΩ ΠΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΠΤ.
ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
kikitso έγραψε:ΑΘΗΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!!

ΠΑΛΑΚΙ ΓΛΥΚΑΣ Ο ΤΖΟΥΤΖΟΥΚΟΣ!!!
ΑΧ ΑΧ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΜΕ ΚΟΙΤΑΞΕ ΚΑΤΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΣΚΑΣΕ 1 ΧΑΜΟΓΕΛΟ...ΕΛΙΩΣΑ...
ΤΟΝ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΡΙΛΑΞ ΑΛΛΑ ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙ ΥΠΝΟΣ ΣΕ 10´. ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΤΟΣΟ ΥΠΝΟ ΠΟΥ ΤΟΝ ΒΑΖΕΙ;
ΗΡΘΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΣΗΜΕΑ ΜΟΥ ΕΦΕΡΕ ΔΩΡΑΚΙ ΚΙ ΕΤΣΙ ΠΕΡΑΣΑ 1 ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΡΩΙΝΟ.
ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΕΠΑΝΕΛΕΝΧΟ.ΕΥΤΗΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΧΡΥΣΟ ΜΟΥ!
ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΤΗΝ ΑΔΕΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ ΘΑ ΤΗΝ ΠΑΡΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ; ΝΑΙ ΝΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΟ ΘΑ ΤΟΝ ΕΧΩ ΣΠΙΤΙ,ΑΦΟΥ ΤΟΥ ΛΕΩ ΠΩΣ ΑΝ ΔΕΝ ΧΩΡΙΣΟΥΜΕ ΤΩΡΑ ΜΗΝ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΠΤ.
ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ.

ααα τέλειααααα!!
Για να την πάρει όμως δεν πάει να πει οτι εσύ θα γυρίσεις στην δουλειά? η κάνω λάθος? :>

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΟΛΟΚΥΘΑΚΙ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ (ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ-ΕΜΠΟΡΟΣ) ΜΕ ΑΣΦΑΛΙΣΗ ΟΓΑ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΜΟΝΟ ΘΑ ΤΟΝ ΒΟΗΘΩ ΞΕΡΕΙΣ ΧΑΡΤΟΥΡΑ ΚΛΠ.

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Τι ωραία! και εσύ με 3 παιδάκια θα τον χρειαστείς αρκετά Very Happy

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
pumpkin έγραψε:Τι ωραία! και εσύ με 3 παιδάκια θα τον χρειαστείς αρκετά Very Happy

ΕΤΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ.ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΡΩ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΛΥ ΔΟΥΛΕΙΑ ΧΑΘΗΚΑΜΕ. ΑΣΕ ΠΟΥ ΛΕΩ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟΣ ΜΗΝ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΙ ΑΛΛΟ ΜΩΡΟ.ΘΑ ΤΡΕΛΑΘΩ ΜΕΤΑ!!!!!!

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
πολακι τελειος!!!και μπραβο στη μανουλα σου!!!
να σας ρωτησω κατι.και μενα 7 ωρες κοιμαται το βραδυ αλλα τον κανω μπανιο στις 9 οποτε 4,4.30 ξυπναει.
εσεις τι ωρα τα κανετε μπανιο?

http://stefxon@gmail.com

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΜΕΙΣ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΑΡΡΩΣΤΕΙΑΣ ΤΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΣΤΑ ΑΛΛΑ 9 ΤΑ ΕΚΑΝΑ ΚΙ ΕΓΩ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΓΕΥΜΑ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 12. ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΑΙ ΞΥΠΝΑ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 5.ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΗ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΤΟΝ ΚΟΥΛΑΝΤΡΗΣΕΙΣ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ.

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μα δεν ξυπναει στις 12.απο τις 9 που κανει μπανιο και τρωει(τρωει παρα πολυ)ξυπναει στις 4.να προσπαθησω να του δωσω πιο λιγο γαλα σημερα να ξυπνησει?και μετα πως κοβεις το 12?

http://stefxon@gmail.com

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΜΕΤΑ ΜΕΓΑΛΩΝΟΝΤΑΣ ΘΑ ΤΟ ΚΟΨΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλημερα κοριτσακια τι κανετε?
Αθηνουλα να χαιρεσαι το παιδακι σου πολυχρονο Very Happy
Πολακι μου μαμα και γιος κουκλακια! και νομιζω σου μοιαζει και πολυ ο αγιοβασιλακος σου ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 328109

σημερα ηταν μια απαισια μερα, πηγα στην κλινικη γιατι υποπτευθηκα οτι το γαλα μου αραιωσε γιατι οποτε την εβαζα στηθος καθοτανε μεχρι και μια ωρα και ρουφαγε και μετα επινε και ξενο.
τελικα ειχα δικιο το γαλα μου εχει γινει σαν νερο, με πηρε πολυ απο κατω εχω ριξει ενα κλαμα απο το πρωι αλλο πραγμα... δεν περιμενα να στεναχωρηθω ΤΟΣΟ πολυ...
ποναω παντου το στηθος μου εχει μελανιασει ολο το ζουλαω να βγαλει εστω μερικες σταγονες..


στεφανακι και εγω καθε βραδυ στις 9 μπανακι καπακι μαμ και νανι , σημερα κοιμηθηκε 6 ωρες σερι

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:καλημερα κοριτσακια τι κανετε?
Αθηνουλα να χαιρεσαι το παιδακι σου πολυχρονο Very Happy
Πολακι μου μαμα και γιος κουκλακια! και νομιζω σου μοιαζει και πολυ ο αγιοβασιλακος σου ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 328109

σημερα ηταν μια απαισια μερα, πηγα στην κλινικη γιατι υποπτευθηκα οτι το γαλα μου αραιωσε γιατι οποτε την εβαζα στηθος καθοτανε μεχρι και μια ωρα και ρουφαγε και μετα επινε και ξενο.
τελικα ειχα δικιο το γαλα μου εχει γινει σαν νερο, με πηρε πολυ απο κατω εχω ριξει ενα κλαμα απο το πρωι αλλο πραγμα... δεν περιμενα να στεναχωρηθω ΤΟΣΟ πολυ...
ποναω παντου το στηθος μου εχει μελανιασει ολο το ζουλαω να βγαλει εστω μερικες σταγονες..


στεφανακι και εγω καθε βραδυ στις 9 μπανακι καπακι μαμ και νανι , σημερα κοιμηθηκε 6 ωρες σερι
καταρχην να μη στεναχωριεσαι.και τοσο που τη θηλασες μπραβο σου!!!μην ξεχνας οτι ηταν και προωρη.
και μενα κοιμαται σερι αλλα λεω να τον κανω λιγο αργοτερα μπανιο για να ξυπναει κατα τις 6-7 και σιγα σιγα να το ξαναγυρισω στις 9

http://stefxon@gmail.com

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
προσπαθω στεφανια μου να μην στεναχωριεμαι ομως δεν ξερω τι με εχει πιασει με αυτο το θεμα εχω σπασει εντελως... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 534787
η μαια μου ειπε σιγα σιγα να το κοψω γιατι τζαμπα ταλαιπωρουμε και εγω και το μωρο Sad

οσο για το μπανακι και γω κανα 2 φορες που την εκανα στις 10 (αλλα συνηθως 9 η ωρα εχουμε μπανακι) κοιμηιθηκε παραπανω, δοκιμασε το αλλα οχι με πολυ ωρα διαφορα.. εγω την εχω πολυ στη ρουτινα και ευτηχως απο την αρχη ειναι πολυ καλουλα Smile

κοριτσια τις τελευταιες μερες ολο μου σφιγγετε -και στον υπνο- αλλα σπανια κλαιει, κολικοι δεν νομιζω να ειναι? δεν θα ποναγε αν ηταν?

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
και γω ετσι κανω.τον θηλαζω μονο πρωι βραδυ και σιγα σιγα μονο βραδυ γιατι τζαμπα τον ταλαιπωρω.
εμενα παντα μου σφιγγοταν στον υπνο του

http://stefxon@gmail.com

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Πολάκι αυτόν τον κούκλο τον ερωτεύτηκα!!!Νομίζω θα τον καβατζώσω για τη σεξομπουμπού, μιας που σε αυτη τη γενιά τα αγόρια ειναι σπάνια και θα πεφτει μαλλιοτράβηγμα ανάμεσα στα κοριτσάκια για τους άντρες!Είναι θεός ο μπέμπης σου!! king king

Χθες το απόγευμα η μπέμπα είχε τσιμπλες στο ένα μάτι και δάκρυζε έντονα.Η παιδίατρος μας είπε να της το πλένουμε με φυσιολογικό ορό και αν συνεχιστεί να βάλουμε κάτι σταγονίτσες (κολλύριο).Σας το γράφω γιατί συνήθως μας λένε να το πλένουμε με χαμομηλάκι, όμως η γιατρός μου ήταν κάθετη σε αυτό, "ΟΧΙ χαμομήλι στο μάτι", γι'αυτό σας ενημερώνω κι εσάς, αν προκύψει κάτι αντίστοιχο....

Μπανάκι έχει το πρόγραμμα γύρω στις 8.30 αν και μου φαίνεται πολύ καλή η ιδέα σας να την κάνω πιο αργά, για να κοιμάται συνεχόμενα.Θα το εφαρμόσω από σήμερα.... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 612298

Χιονατούλα μη στεναχωριέσαι βρε!Δεν δείχνει ο θηλασμός αν είσαι καλη΄μανα ή όχι!Προσπάθησες, έκανες ό,τι μπορούσες, ΟΚ, δεν θα πεθάνεις κι όλας.Είναι τόσες οι χαρές που χάνεις με τη μπεμπούλα σου όταν κάθεσαι και στεναχωριέσαι..Κάθε στιγμή είναι ανεπανάληπτη σε αυτή την ηλικία....

Κικιτσάκι εισαι η καλύτερη της παρέας!Πολύ καλή εξέλιξη η αδεια του άντρα σου!Ομορφες οικογενειακές στιγμές...
ΚΟλοκυθού για το φασκιωμα δεν έχω ψάξει ιδιαίτερα, έχω ακούσει όμως πως είναι "ξεπερασμένη" μέθοδος, ενώ μπορεί να προκαλέσει και βλάβες στην κινητική εξέλιξη του μωρού.Δεν ξέρω κάτι έγκυρα, μόνο ό,τι έχω ακούσει.Πάντως ψυχολογικά ιδωμένο, μου φαίνεται μη επιτρεπτό αυτό το ..."σαβάνωμα".Θα το αντικαθιστούσα με μια γλυκιά αγκαλιτσα, για να μειωθεί η γκρίνια του μωρού....Ευτυχως η σεξομπουμπου γκρινιάζει μόνο όταν πεινάει ή όταν έχει κολικούς (μισάωρο-ωρίτσα το βράδυ) και τη βγάζουμε με βολτάρισμα στο σπίτ, μασαζάκι στην κοιλιτσα, τραγουδάκια για αντιπερισπασμό και...γαιδουρινή υπομονή!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 32 567772



pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ναι και μένα δεν μου άρεσε η ιδέα, αλλά μόλις είδα στο βιντεο πως ηρεμούνε έπαθα πλάκα.Ο δικός μου τρομάζει με τα χεράκια του, πετάγονται και ξυπνάει.όταν του τα κρατάω απαλά στον ύπνο υου για να μην πετάγεται δεν ξυπνάει καθόλου

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω σιγουρα δε θα μπορουσα να τον φασκιωσω.ετσι και βαλω τα χερια του μεσα απο την κουβερτα μας ακουει ολη η πολυκατοικια.και μεσα στον υπνο του σκεπαζει ολο το κεφαλι του και αμα του το ξεσκεπασω ξυπναει.σαν και μενα!!!
προχθες στην προσπαθεια του να σκεπαστει σκεπασε και το κουκλακι που του ειχα διπλα και πολυ χαρηκα η χαζομαμα...λες και το εκανε συνειδητα!!!!!!!!
ποτε δεν περιμενα οτι θα κανω ετσι για αυτα.εδω χαιρομαι οταν κανει κακα και σταματαει να σφιγγεται

http://stefxon@gmail.com

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefaniandreas έγραψε:εγω σιγουρα δε θα μπορουσα να τον φασκιωσω.ετσι και βαλω τα χερια του μεσα απο την κουβερτα μας ακουει ολη η πολυκατοικια.και μεσα στον υπνο του σκεπαζει ολο το κεφαλι του και αμα του το ξεσκεπασω ξυπναει.σαν και μενα!!!
προχθες στην προσπαθεια του να σκεπαστει σκεπασε και το κουκλακι που του ειχα διπλα και πολυ χαρηκα η χαζομαμα...λες και το εκανε συνειδητα!!!!!!!!
ποτε δεν περιμενα οτι θα κανω ετσι για αυτα.εδω χαιρομαι οταν κανει κακα και σταματαει να σφιγγεται

χαχαχα πρέπει να έχει πολύ πλάκα Razz

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="pumpkin"]
stefaniandreas έγραψε:εγω σιγουρα δε θα μπορουσα να τον φασκιωσω.ετσι και βαλω τα χερια του μεσα απο την κουβερτα μας ακουει ολη η πολυκατοικια.και μεσα στον υπνο του σκεπαζει ολο το κεφαλι του και αμα του το ξεσκεπασω ξυπναει.σαν και μενα!!!
προχθες στην προσπαθεια του να σκεπαστει σκεπασε και το κουκλακι που του ειχα διπλα και πολυ χαρηκα η χαζομαμα...λες και το εκανε συνειδητα!!!!!!!!
ποτε δεν περιμενα οτι θα κανω ετσι για αυτα.εδω χαιρομαι οταν κανει κακα και σταματαει να σφιγγεται

χαχαχα πρέπει να έχει πολύ πλάκα Razz[/quote
μεχρι να σκασει μια μερα....το ζουζουνι μου!!!!

http://stefxon@gmail.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 32 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δημιουργία Φόρουμ | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις