Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
87 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 87 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μαριαννάκι το ρουθούνισμα είναι φυσιολογικό, ιδίως όταν πίνει.Ελεγξε βέβαια για μυξούλες, μην τυχόν έχει.Κι εμάς έκανε ρουθουνίσματα, αλλά τώρα όχι πια.
Κικιτσάκι πρότεινε για τη βάφτιση, το πολύ πολύ να αρνηθεί...Σιγά, τί έγινε;
Ίσως πάλι να θέλει και ντρέπεται να το ζητήσει...Δεν ξέρεις.. Very Happy Very Happy
Σχετικά με την απολύμανση, με όσα διάβασα πρέπει να είμαι η πιο ..."βρωμιάρα!! ". Πιπίλα αποστειρώνω ανα 2-3 μέρες. Αν πέσει κάτω την πλένω και μετά ξεπλένω με καυτό νερό...Αφού γλίτωσε τη στοματίτιδα, ΟΚ τώρα πια....Τώρα τα χεράκια είναι συνέχεια στο στοματάκι...

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα και απο εμενα !!!! Εγω ανηκω στις εγκυουλες Ιανουαριου - Φεβρουαριου-Μαρτιου 2012 ...αλλα τελικα γεννηθηκαμε στις 29/12 ...οποτε ανηκω και σε εσας !! Ειμαι φρεσκια μανουλιτσα και ειναι και το πρωτο και ειμαι λγο αχγωμενη με το αν τα κανω ολα σωστα!!!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μπεμπινι 1 έγραψε:σουπερμαμα πηρα το θαρρος να σου απαντησω σχετικα με το ματι που αναφερεις.εγω προσωπικα πιστευω στο ματιασμα και μαλιστα πολυ.ο καλυτερος τροπος για να μαθεις να ξεματιαζεις δεν ειναι μεσα απο το ιντερνετ αλλα θα κανεις το εξης,θα ρωτησεις καποια γυναικα η οποια να ξερει να ξεματιαζει,μαμα σου,γιαγια,θεια,η οποια οταν της ζητας να σε ξεματιασει η προσευχη της πιανει.θα της πεις να γραψει τα λογια σε ενα χαρτι και αυτο το χαρτι θα το διαβασει ο αντρας σου η καποιος αντρας τελως παντων και αφου τη μαθει θα σου λεει τα λογια μεχρι να τα μαθεις και εσυ.το χαρτακι μετα το φυλας καπου αλλα δεν το διαβαζεις γιατι μετα δεν πιανει.τη προσευχη τη λες 3 φορες.

ναι μου εχουν πει.. αλλα ειπα να δω και στο ιντερνετ. παντως βρηκα ωραιες προσευχες και διαφορα..αυτο που ξερω ειναι οτι δε φτανει απλα να ξερουμε τα λογια. θελει να το πιστευουμε και να το νιωθουμε εκεινη την ωρα.. οπως διαβαζα χθες ελεγε καπου πως η ολη διαδικασια ειναι κατι αναμεικτο με θρησκεια αλλα και μαγεια..(με την καλη εννοια)

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tomaraki έγραψε:Καλησπερα και απο εμενα !!!! Εγω ανηκω στις εγκυουλες Ιανουαριου - Φεβρουαριου-Μαρτιου 2012 ...αλλα τελικα γεννηθηκαμε στις 29/12 ...οποτε ανηκω και σε εσας !! Ειμαι φρεσκια μανουλιτσα και ειναι και το πρωτο και ειμαι λγο αχγωμενη με το αν τα κανω ολα σωστα!!!!!

να σου ζησει!!!!μη το σκεφτεσαι!ακου το ενστικτο σου! τιποτα αλλο! το σωστο και το λαθος θα στο μαθει το μωρο σου και αυτο θα μαθει απο σενα. οτι θες παντως εδω ειμαστε!!!

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τομαρακι να σου ζησει!!!μην αγχωνεσαι.ολες οι πρωταρες ασχετες ειμαστε.θα αλληλοβοηθιομαστε!

http://stefxon@gmail.com

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εδω εδω! πληροφοριες ολο το 24ωρο και δωρεαν Laughing

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τον βαλαμε πρωτη φορα σε αυτα τα γυμναστηρια.δεν επιανε τα παιχνιδακια αλλα ενθουσιαστηκε με τα χρωματα!!!πολυ πλακα εχει

http://stefxon@gmail.com

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koritsia sas efxaristo gia alli mia fora I love you I love you I love you
exete apolito dikio eime k ipervoliki k fovitsiara.eine ston xaraktira mou,etsi kano k me ton skilo.mou vgenei mia iperprostasia...asta na pana.ksero oti eine kako oti to niothei to pedi k niothei anasfaleia k oti otan niothei tin mana tou dinati tote niothei k afto kala.siga siga tha to doulepso k to iposxome tha xalaroso.
supermama se vlepo poli psixremi k iremi k se zilevo!!! Respect

tin vaftisi tin skeftome k ego tora,me ksesikosate Razz Razz Razz
exo apofasisei mono ton mina,tha to kanoume iounio k emeis,tha eimaste 6 minon.

to mati to pistevo alla den thelo na to skeftome giati oso pio poli to skeftome toso pio poli me pianei.

tomaraki k esi edo?to exoume diporto emeis oi dio,mas eixane gia ianouario alla Wink

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoulaki έγραψε:supermama se vlepo poli psixremi k iremi k se zilevo!!! Respect


και ημουν παντα ετσι! οχι μονο τωρα στο 3ο.. Wink

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Τι να κανουμε ?? Αφου τα μπεμπακια μας θελανε να μας γνωρισουν νωριτερα βρε βασουλακι !!!
Αστε εφαγα μια φρικη ...με το θεμα φαγητο ....μεχρι να αρχισει να θηλαζει ...του τυπου δεν ειμαι καλη μανα !!!
Θα μεγαλωσει βρε κοριτσια ...μια σταλιτσα ειναι !!!!Εσεις τα κανατε μπανιο ή με στεγνο καθαρισμα τα καθαριζατε ???

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ουτε θα καταλαβεις ποτε θα μεγαλωσει!!!!!!αν δεν εχεις αντενδειξη καντο μπανιο.χαλαρωνουν

http://stefxon@gmail.com

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Αθηνά πιστεύω πολύ στο μάτι, αλλά πραγματικά δεν μου πήγε καθόλου το μυαλό εκεί!
Δεν βγήκαμε όμως χτες απο το σπίτι, μπορεί λες να μας μάτιασαν απο φωτογραφία? :>
Σήμερα δοκίμασα πάλι την πιπίλα σιλικόνης της ΜΑΜ που πριν καμιά 10αριά μέρες δεν την ήθελε καθόλου και την ρουφάει ΣΑΝ τρελός!!
Κάθετε και αρκετή ώρα στο ριλάξ του(στο τελείως ξαπλωτό βέβαια).
Σκέφτηκα να τον κοιμίζω εκεί και σιγά σιγά να τον πηγαίνω στο πορτ μπεμπέ του για ύπνο πλαϊ η ανάσκελα γιατί τώρα μόνο μπρούμυτα κοιμάται άνετα εκεί μέσα.Στο κρεβάτι μας κοιμάται στο πλάι με το μεμέ στο στόμα Razz

Kat&son

Kat&son
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια επιτέλους κατάφερα να βρω λίγο χρονο να σας γράψω!!! Καλη Χρόνια κ πάλι σε όλες!! Βασούλα να σου ζησει είδα τη φωτο είναι ένα κουκλι!! Αν μου πείτε πως θα σας βάλω κ γω να μας δείτε!! Εμείς είμαστε καλα κ τολμώ να πω πως έχουν αρχίσει κ μπαίνουμε οικογενειακώς σε μια σειρά ! Ο μπεμπουλης μου είναι σούπερ αν κ φαγανος όσο δεν φαντάζεστε !! Ανα 2 με 2.5 ώρες πειναει!! Το καλο είναι ότι τώρα που συνηλθα κ γω απ τη ταλαιπωρία του εντέρου κ τρώω σαν άνθρωπος έχω κ γάλα κ εδω κ 4-5 μέρες κοψαμε το συμπλήρωμα κ ευτυχώς παίρνουμε βάρος κ με το παραπάνω !! Όσο περνάνε οι μέρες παίρνω κ γω το κολαι με τον θηλασμο βέβαια να σας πω δεν είναι μόνο ότι τρώει ανα 2 ωρο το παιδάκι μου αλλα ότι τρώει κ για κανένα 25λεπτο απ το κάθε μεμε!! Οπότε όπως μπορείτε να φανταστείτε δεν κάνουμε άλλη δουλειά όλη μέρα , το καλο είναι ότι το βράδυ χτυπάει κάτι 4 ώρα ύπνου στο Τσακίρ κέφι οπότε δεν έχω παράπονο ! Σκεφτόμουν βρε κορίτσια λέτε να τον παραταϊζω; Τον βλέπω όμως ότι τρώει χεράκια κ ψάχνει κ δεν ησυχάσει ούτε με βόλτες, πιπιλα ούτε με τίποτα . Κατα τα αλλα ο άντρας μου έχει ακόμα 10 μέρες άδεια κ με βοηθάει όσο δεν λέγεται αν κ τα τελευταία βραδιά δεν τον ξυπναω κ εντωμεταξυ ο κακομοίρης απ το άγχος του εκτός ότι τις 5 μέρες στο μαιευτήριο κ μέχρι να πάρω εγω λίγο τα πάνω μου έχασε 5 κιλά , σήμερα ανέβασε πυρετό ενω στα 6 Χρόνια που τον ξέρω δεν έχει αρρωστησει ποτε !! Όπως φαντάζεστε χεστηκαμε πάνω μας κ έχει μετακομίσει στο σαλόνι μέχρι να συνέλθει αλλα τι άγχος κ αυτο , αν κολλησουμε εμείς τι κάνουμε κορίτσια; Με έχει πιάσει ένα άγχος μήπως με έχει κολλήσει κ δεν έχει εκδηλωθεί απλά ακόμη. Τι άλλο να σας πω... Α ναι εξομολογηση...απο αυτές τις 16 μέρες απ τις αγαπημένες μου στιγμές είναι να τον έχω αγκαλια κ να του τραγουδαω ,μη φανταστείτε ότι έχω καμία φωνή σούπερ αλλα όταν με κοιτάει στα ματιά ... γίνομαι όχι αλοιφη ...όχι βούτυρο ...καταλαβαίνετε εσείς τώρα ... Αυτα τα λίγα προς το παρών ειναιβη ώρα για το βραδινό μας μαμ!! Σας φιλω πολυ όλες κ αύριο θα μπω να διαβάσω τα δικα σας νέα!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καιμεις τρωμε βραδυνο να κοιμηθουμε επιτελους. παντως οχι δεν τον ταιζεις πολυ. ετσι τρωει και ο δικος μου.περαστικα στον αντρα σου. καιμεις περασαμε οικογενειακος ιωση αλλα τη γλιτωσε ο μπεμπης. ο αντρας μου λεει τη γλιτωσε επειδη θηλαζει. δεν ειμαι σιγουρη.. Rolling Eyes

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
se efxaristo poli kat I love you I love you I love you
na sou zisei k esena to moraki sou,gero k kalotixo!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 36 215994
steile mas foto na to doume!!!ego telika genisa 20 dekemvriou me kaisariki,itan poli mplegmeno k tromakse me to kardiotokografo.me valane katefthian,stis 12 eixa to radevou,stis 2 mpika xeirourgio.telos kalo,ola kala ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 36 328109

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα!η ωρα ειναι 7.25 σηκωθηκα πρωι πρωι γιατι σημερα λεμε να παμε Βουλγαρια για ψωνια,το αποφασισαμε χτες μπαμ μπαμ κ επειδη οι γονεις μου φευγουν την Κυριακη μετα δεν ξερω ποτε θα ξαναπαμε γιατι δεν θα εχω που να αφησω τον μικρο...Αν κ να σας πω την αληθεια νιωθο τυψεις που θα φυγω,,τον βλεπω τωρα να κοιμαται κ λεω δεν θα ειμαι εδω οταν ξυπνησει το χρυσο μου Smile ....παω να κανω σοπινκ θεραπι κ για μας αλλα θελω να παρω κ πανες απο''κει ,,ειμαι περιεργη να δω διαφορα γιατι μωρομαντηλα κ τετοια ο.κ. ειχα ξαναπαρει αλλα πανες οχι...



φιλακια καλη σας μερα!

Kat&son

Kat&son
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημέρα κορίτσια!! Εμείς χτες το βράδυ τρομαξαμε να τον ξυπνήσουμε να φαει , δεν ξυπνούσε ούτε όταν τον άλλαξαν ούτε με νερό στη μουριτσα ούτε με τίποτα μόνο γκριματσες έκανε , να σας πω την αλήθεια τρομαξαμε λεω λες να τον κόλλησε τελικά ο Μπαμπας του,; Στο τέλος μετα απο κανένα μισαωρο προσπαθειών ανοιξε το ματι κ έφαγε. Τι να πω τόσο βαθειά κοιμούνται στα αλήθεια ;;!! Κ μετα κοιμήθηκε σερί σχεδόν 6 ώρες!!! Να ανησυχησω;; Βέβαια λεω αν δεν ήταν καλα θα εκλαιγε το μικρουλι κ απο όρεξη το πρωι , Δόξα το Θεό!!! Άλλη ερώτηση του έχω πάρει τα παμπερς το 2 καθώς είμαστε 4250 τώρα αλλα ρε κορίτσια κάτι πρέπει να κάνω λάθος όχι πάντα αλλα μερικές φορές κατουριεται ολόκληρος και ας έχω βάλει το πουλάκι του προς τα κάτω , το πόσες φορές δε μας έχει κατουρησει εμάς ολόκληρους την ώρα που τον αλλαζουμε δε λέγεται !!! Πολυ πλάκα!!! Κάτι άλλο, πως μπορω να βάλω φωτο;;; Βασουλα θα δεις με το που κοιμηθεις λίγο πόσο πιο ήρεμη θα νοιωσεις κ θα μπορείς κ να ευχαριστηθεις το παιδάκι σου περισσότερο . Σας αφήνω προς το παρών κ τα λέμε πάλι μετα!! Καλημέρα σε όλες!!

mamita

mamita
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα και απο εμενα την χαμενη στο διστημα!!
Χρονια πολλα και καλη χρονια!!
πως τα πατε?
εμεις καθε νυχτα στις 3 εχουμε εγερτηριο!
δινω μονο ξενο γαλα γιατι με το δικο μου μονο κοιμονταν και φαι γιοκ καθομασταν και κανα δυωρο τα βραδια..
πολυ κουραση ρε κοριτσια και απο δευτερα δουλεια..κλαψ..

αλικακι

αλικακι
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
mamita έγραψε:καλημερα και απο εμενα την χαμενη στο διστημα!!
Χρονια πολλα και καλη χρονια!!
πως τα πατε?
εμεις καθε νυχτα στις 3 εχουμε εγερτηριο!
δινω μονο ξενο γαλα γιατι με το δικο μου μονο κοιμονταν και φαι γιοκ καθομασταν και κανα δυωρο τα βραδια..
πολυ κουραση ρε κοριτσια και απο δευτερα δουλεια..κλαψ..


Πατρίδααααα!!!!Καλημέρα,τι κάνεις,κοριτσάκι???Γέννησες????Πολλά πολλά συγχαρητήρια και να σας ζήσει!!!!
ΥΓ.Κορίτσια, σόρυ που μπαίνω στο θεματάκι σας Very Happy

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mamita που εισαι καλε εσυ χαμενη????καλη χρονια!!!!!ολα καλα?
κατ εγω δεν τον ξυπναω ποτε τα βραδια.ασε που και ο παιδιατρος ετσι μου ειπε.αν πεινασει θα ξυπνησει.φιλακια σε ολες!!!

http://stefxon@gmail.com

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Καλημεερα κοριτσια τι κανετε?εγω τρεχω απο το πρωι!!!!!!!!Πηρα τηλ κ θα σαραντησω την κυριακη αντι την δευτερα !!!!!!!Αντε να τελειωνουμε κ απο αυτο !Φιλακια τα λεμε αργοτερα

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα και χρονια πολλα σε οσες γιορταζουν!!! Εμεις για βραδυ εχουμε καθιερωσει το 12 και 4 για φαγητο!! Μηπως κοιμαται πολυ???? Δεν τον ξυπναω γατι τον βλεπω οτι ειναι φρεσκαδουρα μετα και τρωει με πιο πολυ ορεξη ....
Εγω για βαφτιση δεν σκεφτομαι ακομα!!Δεν ειναι νωρις???

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tomaraki έγραψε:Καλημερα και χρονια πολλα σε οσες γιορταζουν!!! Εμεις για βραδυ εχουμε καθιερωσει το 12 και 4 για φαγητο!! Μηπως κοιμαται πολυ???? Δεν τον ξυπναω γατι τον βλεπω οτι ειναι φρεσκαδουρα μετα και τρωει με πιο πολυ ορεξη ....
Εγω για βαφτιση δεν σκεφτομαι ακομα!!Δεν ειναι νωρις???

καλημερα!!! τομαρακι οχι δεν ειναι πολυ! καλα ειναι!
οσο για τη βαφτιση αν το κανεις πριν το καλοκαιρι καθολου νωρις δεν ειναι.

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
το βραδυ ειπα παλι να μη δωσω ξενο γαλα. ξυπνησε κλασικα απο τις 12 στις 5. τον πηρα διπλα μου να τον ταισω. με πηρε υπνος ομως και μαλλον και αυτον. τελικα στις 7 το πρβι ειμασταν στην ιδιασταση ακομα! Laughing μολις τον αφησα κρεβατακι του τσιριζε.το ιδιο εκανε και το βραδυ δυσκολα τονκοιμησα. ανν ειναι να βολευτει ετσι και να μη θελει το κρεβατι του θα ξαναρχισω ενα γευμα με μπιμπερο το βραδυ. δε λεει.. θα τον τεσταρω και σημερα και θα δω

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalispera k apo emas Very Happy Very Happy Very Happy

kat emena i pediatros mou eipe na min ton ksipnao pote gia na faei,na ton afino na koimate oso thelei.oso gia tin foto pas pano pano,mpeneis sto profil sou,dialegeis to avatar k ekei sou zitaei na metafereis tin foto sou apo ton ipologisti sou.to antigrafeis k teleiose,efkolo eine.gia prospathise na doume to adraki sou!!!

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 36 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις