Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
37 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 37 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!
ΤΙ ΗΘΕΛΑ ΚΙ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΚΟΙΜΑΤΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ;;
ΚΟΙΜΑΤΕ 12 ΑΦΟΥ ΕΧΕΙ ΠΙΕΙ ΟΛΟ ΤΟΝ ΒΟΣΠΟΡΟ ΞΥΠΝΑΕΙ 3 ΠΙΝΕΙ ΜΑΜΑ 6 ΠΙΝΕΙ ΜΑΜΑ ΚΑΙ 8-9 ΠΙΝΕΙ ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΑ ΚΙ ΑΚΟΜΗ ΚΟΙΜΑΤΕ.
ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΝΑ ΚΑΘΗΣΕΙ ΚΑΜΙΑ ΩΡΑ ΞΥΠΝΙΟ.

ΓΙΑ ΒΑΦΤΙΣΗ ΛΕΜΕ ΤΕΛΟΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ Η´ΑΡΧΕΣ ΜΑΙΟΥ ΚΑΙ ΤΡΑΠΕΖΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΛΙΓΟ ΚΟΣΜΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ... ΟΥΤΕ ΝΟΝΟ ΒΡΙΚΑΜΕ ΑΚΟΜΗ.

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
τα συμπεθερια να κατσουν εκει που καθονται.και μεις χθες αυτον τον καυγα ειχαμε.τι θα πει η πεθερα αν δεν κανουμε τραπεζι να γιορτασουμε το ονομα.θα παμε για φαγητο μονο η οικογενειες μας και της νονας.της ειπα αν θελει να μην ερθει και να βγει για φαγητο με το σοι της να το γιορτασει.

http://stefxon@gmail.com

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
vasoulaki έγραψε:
na rotiso k kati allo?eseis xreisimopoieite pipila kaoutsouk i silikoni k kathe poti tou tin vrazete gia na eine kathari?eixa mia kaoutsouk k tou tin evraza 3 fores tin mera apo ton fovo mou gia na eine kathari k eida oti tin psiloxalasa.vevaia tou tin allaksa alla lete na eftekse to toso vrasimo i apla na tin xalase to moro?mporei na sas fenonte perierga afta pou rotao alla eime sta xamena k eime k ligo fovitsiara me to pedi.extes pou piga giatro eklege o mpempis k epatha black out,ksexasa ti ithela na rotiso ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 35 534787

καλημερα!!! καταρχας φαινεται οτι εισα φοβιτσιαρα εφοσον ξενηχτας χωρις λογο! ΧΑΛΑΡΩΣΕΕΕΕ!!!! εμεις παρακαλαμε να κοιματε και συ κοιματε και καθεσαι????? Wink

τωρα για την πιπιλα εγω εχω μια 2 με σιλικονη και μια της chicco που ειναι ολη καουτσουκ. γενικα προτιμω τη σιλικονη ομως..
δεν του δινω πολυ πιπιλα ακομα. σχεδον καθολου γιατι θα τη θελει μετα θα τη πεταει καιγω θα τρεχω... ασε καλητερα...οχι ακομα.. χαχαχα
εγω προχθες απλα την επλυνα. δεν την αποστειρωσα και του την εδωσα.να πω ομως οτι την επλυνα με απιστευτα καυτο νερο. την επιανα μα πιαστρα γιανα τη βαλω στο νερο.
τωρα που θα κλεισει τον 3ο μηνα σε 2 βδομαδες περιπου σιγα σιγα θα παει ο αποστειρωτης στο παταρι. παντα στον 4ο μηνα τον σταματουσα. ο 3ος και 4ος μηνας ειναι δοκιμαστικος. μια την πιπιλα μια ενα μπιμπερο χωρις αποστειρωση και σιγα σιγα την κοβουμε. μεχρι τον 5ο δηλ που θα τρωμε κρεμουλες την εχουμε κοψει τελειως. στον 6ο κιολας σταματαμε να βραζω και νερο σιγα σιγα.
δικα μου αποψη αλλα πιστευω οτι το μωρο δεν ειναι παρα ενας ανθρωπος σε μικρογραφια. οταν βγαινει θελει μια περιοδο σιγουρα προσαρμογης που δινω οπως ειπα στους 3 μηνες. μετα σιγα σιγα πρεπει να μπει κανονικα σε ολα..

ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ! χθες ο αντρας μου ηταν βραδυνος. βρηκα ευκαιρια λοιπον να δοκιμασω τον μπεμπη αν χορτασει μονο μεμενα το βραδυ. συνηθως εδινα μπιμπερο μια στις 12 να κοιμηθει καλα και μια ενδιαμεσω. χτες δεν εδωσα καθολου! εδωσα γαλατακι δικο μου και κοιμηθηκε 12 παρα. ξυπνησε 5 και κατι. τον ταισα κανα μισαωρο παλι εγω και κοιμηθηκε! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 35 328109
αρα πλεον εχει τις ωρες του περα απο το γαλα. και γω νομιζα οτι κοιμοταν επειδη τπου εδινα ξενο! θα το κανω και σημερα! λετε τωρα στον 3ο μηνα να το κανουμε αποκλειστικο?? cheers

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΟΥ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ (ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΜΟΝΗ ΜΟΥ)ΘΕΜΑ Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΜΟΥ!!ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟΙΧΑΚΙ ΠΑΝΤΑ ΚΥΡΙΟΣ ΘΑ ΕΙΜΑΙ,ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΓΕΛΑΣΤΟΣ,ΟΠΩΣ ΛΕΕΙ ΚΙ Η ΜΑΜΑ ΜΟΥ ΕΝΑΣ ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΣΩΣΤΟΣ!!!
ΜΕ ΝΟΝΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΙΑ ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΣ ΤΟ ΦΕΡΩ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΗΘΕΛΕ ΘΑ ΜΑΣ ΤΟ ΠΡΟΤΕΙΝΕ ΑΥΤΗ. ΔΕΝ ΞΕΡΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ.ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΡΟΤΗΝΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΘΙΞΕΙ ΞΑΝΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΟΥΜΠΑΡΟΥ...

ΑΧ ΤΙ ΜΟΥ ΚΑΝΑΤΕ..ΕΚΕΙ ΠΠΟΥ ΗΜΟΥΝ ΧΑΛΑΡΗ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟ ΤΡΥΠΑΚΙ

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ασε και γω δεν το σκεφτομουνα και σημερα ολη μερα ψαχνω.εγω λεω να της το προτεινεις αν της εχεις θαρρος.το πολυ πολυ να σου πει οχι

http://stefxon@gmail.com

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefaniandreas έγραψε:ασε και γω δεν το σκεφτομουνα και σημερα ολη μερα ψαχνω.εγω λεω να της το προτεινεις αν της εχεις θαρρος.το πολυ πολυ να σου πει οχι

ΤΗΝ ΕΧΩ ΘΑΡΡΟΣ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΗΝ ΦΕΡΩ ΣΕ ΔΥΣΚΟΛΗ ΘΕΣΗ.ΜΙΑ ΘΕΙΑ ΜΟΥ ΜΙΚΡΗ ΣΕ ΗΛΗΚΙΑ, 45 ΕΤΩΝ ΜΟΥ ΠΡΟΤΕΙΝΕ,ΑΛΛΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΕ ΜΑΣ

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα συμφωνησω με τον αντρα σου.εγω επειδη ειμαι καμενη απο το νονο μου λεω να προτεινετε καποιον που τον θελετε πολυ.αν εχετε θαρρος θα εχει και αυτη να σου πει οχι αν δεν μπορει.εμας ο κουμπαρος που μας παντρεψε στενευεται οικονομικα και μας ειπε οχι

http://stefxon@gmail.com

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΙΠΑΜΕ ΣΕ 1 ΖΕΥΓΑΡΙ ΚΙ ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΜΕΙΣ ΒΕΒΑΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΠΑΜΕ ΟΤΙ ΤΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΘΕΜΑ ΘΑ ΤΟ ΑΝΑΛΑΒΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΟΛΟ.ΑΥΤΟΙ ΑΣ ΠΑΡΟΥΝ ΤΟ ΣΤΑΥΡΟ ΜΟΝΟ ΑΛΛΑ ΤΟΥΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ.
ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΘ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΩΣ ΕΣΧΑΤΗ ΛΥΣΗ

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ουτε εμενα μου αρεσει οι θειοι να ειναι και νονοι.οσο και να λες εσυ οτι θα τα αναλαβεις αν ο κουμπαρος δεν εχει δε θελει.

http://stefxon@gmail.com

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefaniandreas έγραψε:ουτε εμενα μου αρεσει οι θειοι να ειναι και νονοι.οσο και να λες εσυ οτι θα τα αναλαβεις αν ο κουμπαρος δεν εχει δε θελει.

ETΣΙ ΑΚΡΙΒΩΣ

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalhmera koritsia ti kanete egw neyra to plhntyrio ta ftyse kai perimenw mastora an mou pei panw apo 150 paw gia kainourio 12 xronia to xw kai to ftia3a 3 fores!emena h mpoumpou trwei 11 teleytaio geyma (vizi Razz ) kai 3upnaei5 8ewrw polu kala.To trapezi ths vaftishs skeftomai na to kanw sto kthma mas sto layrio opote mallon 8a kleisw ekei ekklhsia kata protimhsh ston agio nektario hdwmen rabbit rabbit

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stefaniandreas έγραψε:εμενα δεν ξυπναει μεσα στο βραδυ να φαει.οποτε εχω που εχω λιγο γαλα...
τωρα εχω και μια ψιλοιωση οποτε παει περιπατο ο θηλασμος.
εμεις να ειμαστε καλα!!!

stefania ki egw perasa iwsh alla den ekopsa to 8hlasmo h paidiatros mou eipe na synexisw ki oti to mwro exei antiswmata kai ontws den kolhse

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mmairula έγραψε:
stefaniandreas έγραψε:εμενα δεν ξυπναει μεσα στο βραδυ να φαει.οποτε εχω που εχω λιγο γαλα...
τωρα εχω και μια ψιλοιωση οποτε παει περιπατο ο θηλασμος.
εμεις να ειμαστε καλα!!!

stefania ki egw perasa iwsh alla den ekopsa to 8hlasmo h paidiatros mou eipe na synexisw ki oti to mwro exei antiswmata kai ontws den kolhse
ουτως η αλλως πρωι βραδυ τον θηλαζω.δεν τον θηλασα απλως χθες το βραδυ.βεβαια σημερα το πρωι εγω ενοιωθα οτι πλυμμηριζω.αυτος εφαγε χωρις συμπληρωμα αλλα στη 1,5 ωρα ξεσηκωσε τον κοσμο!!!

http://stefxon@gmail.com

φωτεινουλα

φωτεινουλα
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
τι κανετε κοριτσια?δεν προλαβαινω να σας διαβαζω!!!!!!!!κ με τα δυο γινεται ενας χαμος κ αυριο γιοταζω εγω μεθαυριο ο αντρας μου κ εχω να κανω κ κατι δουλειες γενικα ενας χαμος!!!!!!!!!!!!Σημερα απο το πρωι ειμαι χαλια γιατι αυριο ο αντρας μου δουλευει απο τα χαραματα (στις 6) κ δεν εχω ξανα μεινει μονη τοσο πρωι κ με ταδυο τα μωρα κ φοβαμαι πολυ!!!!!!!!Κ εννοειται οτι κανενας δεν μπορει να ερθει για βοηθεια κ εχω ψιλο φρικαρει!!!!!!!!!!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα!
Αθηνά μπράβο πολύ χαίρομαι για τον θηλασμό σας Very Happy Μπήκε σε πρόγραμμα μάλλον ο μικρούλης σου
Εμένα χτες με ταλαιπώρησε πολύ ο μικρός.Ξύπνησε κανονικά στις 1 το βράδυ έφαγε και μετά ξύπνησε στις 2.30-3.00 εφαγε και ΔΕΝ κοιμόταν με τίποτα.Τι πιπίλα, τι μεμέ, τι κούνημα, τραγούδια, περπάτημα, ριλάξ...Δεν πονούσε, γιατί με το που σηκωνόμουν σταματούσε το κλάμα και η γκρίνια, η έπιανε μεμέ και μετά απο λίγο βαριόταν και ξαναάργιζε την γκρίνια..Απο τις 3 μέχρι τις 5.30 την έβγαλα σαλόνι-παιδικό για να κοιμηθεί και ο άντρας μου λίγο.Τελικά μας έστρωσα στον καναπέ και με πολύ κόπο τον πήρε ο ύπνος στο μεμέ και κοιμήθηκα και εγώ μέχρι τις 10 που για καλή μου τύχη ήρθε ΕΝΑ παιδάκι και χτυπούσε για 3 λεπτά το θυροτηλέφωνο ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 35 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 35 679259

mariannemam

mariannemam
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κοριτσόπουλα μ'!!!
Καλά Στελλιώ το "Χλόη" πραγματικά βγάζει κάτι αγνό και πολυυυυ ροζ και κοριτσιστικο!!!
Σχετικα με τα βαπτισια σας ζηλευω που μπορειτε να σκεφτεστε για Μαιο-Ιουνιο οι περισσοτερες γιατι εγω αναγκαστικα απο Σεπτεμβρη και μετα μπορω να τα κανω λογω οτι η μαμα μου εργαζεται στη ροδο το καλοκαιρι και τετοιες εποχες ειναι δυσκολο να ζηταει αδειες μεσα στη σεζον.... Sad
Ο μπεμπης παει πολυ καλα μολις 27 ημερων και εφτασε τα 4300!!(1 κιλο απο τοτε που βγηκαμε απο το μαιευτηριο)Πινει και μαμα και ξενο αλλα εχω παρατηρησει οτι με το δικο μου παθαινει δυσκοιλιοτητα και πριζεται η κοιλιτσα του.Θελω πολυ να του κοψω το ξενο και να κανουμε αποκλειστικο θηλασμο αλλα επειδη ειχε και ικτερο μου ειπαν οτι το δικο μου δεν τον βοηθαει και πολυ στο να τον ξεπερασει.Τι να πω μπρος γκρεμος και πισω...Novalac!!
To προγραμμα μας ειναι καθε 3 ωρες γευμα και το βραδυ μπορει να κοιμηθει και 4 σερι.Αν ομως τον θηλασω 2-3 συνεχομενα γευματα δεν χορταινει και γκρινιαζει στην 1,30 ωρα.
Δεν μου λετε βρε αγαπες μου εσας τα μπεμπακια σας ρουθουνιζουν εντονα με ηχο οταν πινουν γαλα ή οταν κοιμουνται?Μας κανει κατι τετοιους θορυβους ο μικρος στα ξαφνικα εκει που κοιμαται,σαν να κανει αναρροφηση αλλα η παιδιατρος μας μας ειπε να μην ανησυχουμε...ομως εγω ανησυχω!!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pumpkin έγραψε:Εμένα χτες με ταλαιπώρησε πολύ ο μικρός.Ξύπνησε κανονικά στις 1 το βράδυ έφαγε και μετά ξύπνησε στις 2.30-3.00 εφαγε και ΔΕΝ κοιμόταν με τίποτα.Τι πιπίλα, τι μεμέ, τι κούνημα, τραγούδια, περπάτημα, ριλάξ...Δεν πονούσε, γιατί με το που σηκωνόμουν σταματούσε το κλάμα και η γκρίνια, η έπιανε μεμέ και μετά απο λίγο βαριόταν και ξαναάργιζε την γκρίνια..Απο τις 3 μέχρι τις 5.30 την έβγαλα σαλόνι-παιδικό για να κοιμηθεί και ο άντρας μου λίγο. ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 35 679259 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 35 679259

κοριστια πανω σε αυτο να ρωτησω. ισως το ξαναπαμε... πιστευετε στο ματι? εμενα ετσι ηταν ο μικρος προχθες και αποφασησα να το παρω σοβαρα. το πιστευω πολυ και με πιανει πολυ. ξερω μια προσευχη αλλα χθες βρηκα και αλλες απο το ιντερνετ.. θα τις μαθω γιατι..... δε μας βλεπω καλα.

τι εγινε??? λεμε για βαφτισεις απο τωρα? καιγω νομιζα πως μονο εγω ειμαι το ψωνιο μαμα Laughing
εγω θεμα δεν εχω βρει. δε θελω πριγκιπας και τετοια.. θα σκεφτω και αν δε βρω κατι... θα δω. καιγω μαλλον θα κανω μονη μου καποια πραγματα για τη βαφτιση. οχι μονο γιατα οικονομικα αλλα επειδη μαρεσουν τετοια. νονο και μεις δεν εχουμε αλλα.. λεπτομεριες!!! Razz ας βρω ολα τα αλλα και μετα μονο Laughing Cool

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εγω πιστευω πολυ στο ματι.
να κανεις οσα μπορεις μονη σου γιατι εχεις πολυ φαντασια και τελειο χερι.
μη σου πω να κανεις και για μας!

http://stefxon@gmail.com

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
φυσικα!!!αμεε! οτι θελετε!!! πραγματικα μαρεσουν αυτα πολυ!!! ειδα που γραφεις στο θεμα για τη βαφτιση.. καιγω δεν ξερω. θελω κατι οσο γινετε διαφορετικο. πριγκιπες ιπποτες κτλ ειναι πολυ δουλεμενα

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σκεφτηκα μηχανες γιατι μας αρεσουν πολυ(εμενα και τον αντρα μου).αλλα μετα σκεφτηκα οτι θα ειναι και κοριτσακια στη βαφτιση.θα δω.αλλη σκεψη ειναι τα στρουμφακια η τα ζωα της ζουγκλας

http://stefxon@gmail.com

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ωραιο οι μηχανες αλλα ... εγω θελω κατι παραμυθενιο, κατι γλυκο..ισως συνδιασω 2 ιδεες... η απο καποιο παραμυθι...

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
αχ,μπηκα και εγω στο τρυπακι να σκεφτομαι για τα βαφτισια... Very Happy θεμα δεν εχω σκεφτει ακομα,κοιταζω ολουθε!πανω-κατω ειναι ολα τα ιδια:πριγικιπισσες,νεραιδες,ολο τετοια...θα ηθελα κατι διαφορετικο,το ψαχνω!Το ειπα και στον αντρα μου σμρ και μου ειπε οτι ειναι καλυτερα να το τοποθετησουμε το 2ο Σ.Κ του Ιουνιου.Προβλεπω μαχες με γονεις και κυριως με πεθερα για τους καλεσμενους -εμεις θελουμε μονο τους στενους συγγενεις μεχρι πρωτα ξαδερφια- για να μην μιλησω οτι θα θελει να εχει λογο και για τις μπομπονιερες,τις προσκλησεις,το στολισμο και ΟΛΑ ΓΕΝΙΚΑ! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
απαπααααα... καιμεις λεμε στενα αλλα οσο στενα μονο το σοι (το οποιο δε με νοιαζει) μαζευομαστε πολλοι. κεντρο και τετοια δε ξερω τι θα κανουμε. γιαυτο λεω να κανω οτι μπορω μονη. ουφφφ

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ο μικρος κοιματε και η μαμα μοιυ κατω μου εχει ετοιμο καφε! παω να δουμε τον πειρασμο!!! Razz

μπεμπινι 1

μπεμπινι 1
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="supermama"

κοριστια πανω σε αυτο να ρωτησω. ισως το ξαναπαμε... πιστευετε στο ματι? εμενα ετσι ηταν ο μικρος προχθες και αποφασησα να το παρω σοβαρα. το πιστευω πολυ και με πιανει πολυ. ξερω μια προσευχη αλλα χθες βρηκα και αλλες απο το ιντερνετ.. θα τις μαθω γιατι..... δε μας βλεπω καλα.
σουπερμαμα πηρα το θαρρος να σου απαντησω σχετικα με το ματι που αναφερεις.εγω προσωπικα πιστευω στο ματιασμα και μαλιστα πολυ.ο καλυτερος τροπος για να μαθεις να ξεματιαζεις δεν ειναι μεσα απο το ιντερνετ αλλα θα κανεις το εξης,θα ρωτησεις καποια γυναικα η οποια να ξερει να ξεματιαζει,μαμα σου,γιαγια,θεια,η οποια οταν της ζητας να σε ξεματιασει η προσευχη της πιανει.θα της πεις να γραψει τα λογια σε ενα χαρτι και αυτο το χαρτι θα το διαβασει ο αντρας σου η καποιος αντρας τελως παντων και αφου τη μαθει θα σου λεει τα λογια μεχρι να τα μαθεις και εσυ.το χαρτακι μετα το φυλας καπου αλλα δεν το διαβαζεις γιατι μετα δεν πιανει.τη προσευχη τη λες 3 φορες.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 35 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις