Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
85 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 85 επισκέπτες :: 1 μηχανή αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλησπερα!Χρονια Πολλα καλη χρονια κ ευτυχισμενο το 2012,,δεν μπορεσα να μπω καθολου αυτες της μερες λιγο η γιορτες κοσμος κ.τ.λ....

Σαραντησαμε επιτελους Very Happy Very Happy Very Happy 2 του μηνος ''με επεισοδια''....εστειλα τον αντρα μου μια βδομαδα πριν σαραντησουμε να παει στην εκκλησια κ να ενημερωσει τον παπα να μας πει τι ωρα να ερθουμε κ.τ.λ.Κλεισανε ραντεβου 1ωρα το μεσημερι λεω ο.κ. παμε εκει κ τρωμε ΠΟΡΤΑ...ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕ Crying or Very sad Crying or Very sad αντε τωρα μεσημεριατικα να βρεις αλλη εκκλησια ευτυχως μας βοηθησε μια γνωστη κ πηγαμε σ'εναν γνωστο της Ιερεα να''ναι καλα ο ανθρωπος για μας ηρθε απο το σπιτι του μεσημεριατικα μας διαβασε κ ολα καλα.....παει αυτο αλλα ειχα ανχωθει τοσο πολυ λεω αν ειναι δυνατον,,ηθελα να παω την επομενη κ να τον βρισω αλλα ειπα ΑΝΤΕ μερες που ειναι!!!

μετα πηγαμε σε 3σπιτια ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΗΝ ΖΑΧΑΡΗ Κ ΤΟ ΒΑΜΒΑΚΙ ΤΙ ΤΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΜΕΤΑ?????εγω τα εχω στο δωματιο μας σ'ενα αλουμινοχαρτο ''γιατι δεν ξερω τι να τα κανω .. τα πεταμε????

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
μου τραβηξε την προσοχη το θεμα ΓΑΛΑ ΑΠΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ κ λιγο που διαβασα πολλες περνουν γαλατα-παμπερς απ''εξω κ ειναι παμφτηνα απ''οτι λενε!!εσεις ψαχτηκατε καθολου??????





τι κανουν τα ομορφα μωρουλινια μας???σορρυ αλλα δεν προλαβα να μπω να διαβασω της προηγουμενες συζητησεις!!!![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σας μανουλίνες!!!

Πολάκι μου κούκλια και τα δυο σας!ΠΟλύ γλυκές οι φώτο σας ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 34 40746

Σωτηρία μου μην αγχώνεσαι ψυχούλα μου.Και τόσο που τα κατάφερες μια χαρούλα ειναι...όντως υπάρχουν μανούλες που δεν μπορούν ή που δεν θέλουν καν να θηλάσουν...μια απο αυτές ήμουν κι'εγώ αλλά το να θηλάσω το μωρό μου ήταν ο μόνος τρόπος να την βλέπω.άσχετο που μετά μου άρεσε και δεν σου κρύβω πως κάπως έτσι άρχισα να δένομαι με την μπεμπούλα μου!έφυγε μετά το γάλα αλλά οκ στεναχωρέθηκα αλλά δεν θα κάτσω να το σκέφτομαι συνέχεια και να με επιρεάζει...

Αρετούλα μου δύσκολα τώρα σκέφτομαι για 2ο μωράκι.Γενικότερα δεν ξέρω εαν θα ήθελα 2ο παιδί.Δεν πέρασα και λίγα εξ'άλλου.

Για την βάπτιση σκεφτόμαστε και εμείς Ιούνιο.Το θέμα θα είναι λουλούδια, νεράιδες πεταλουδίτσες και ο'τι έχει σχέση με το όνομα της.Τελικά αλλάξαμε το Μαρίζα(δεν της ταίριαζε) και αποφασίσαμε (μετά απο πολλές αλλαγές ονομάτων - είμαι αναποφάσιστο ον) το Χλόη Μαρία και θα την φωνάζουμε Χλόη(θέα της ανοιξης και των λουλουδιών)! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 34 379767 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 34 379767 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 34 379767 Μπομπονιέρες και προσκλητήρια σκέφτομαι να τα φτιάξω μόνη μου.Όπως και να έχει μέχρι τότε έχουμε καιρό!

Όσο για την μικρή μου είναι καλά, γελάει πλέον συνειδητά στην μανούλα!Απίστευτο συναίσθημα!Γενικότερα τρώμε, παίζουμε κοιμόμαστε πηγαίνουμε βολτίτσες αυτά! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 34 315810

Εν τω μεταξύ βλέπω φωτογραφίες απο τα μωρουλίνια μας και σκέφτομαι πόσο γρήγορα μεγάλωσαν τα μονάκριβά μας!

Μπαίνουμε σιγά σιγά σε πρόγραμμα, αλλά και πάλι τρώει στις 9,15 και ξυπνάει στις 3-4 η ώρα.Θα δοκιμάσω λιγάκι να καθυστερήσω το τελευταίο της γεύμα σήμερα.

Τα φιλιά μου σε όλες ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 34 531909 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 34 531909 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 34 531909

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Xλόη!!!!Πολύ ιδιαίτερο όνομα!!Μου φέρνει στο μυαλό κάτι αγνό, ταπεινό,ανεξάρτητο...
Εχω ενθουσιαστει΄!!!Νομίζω της πηγαίνει πολύ!!!!Χλόη!!Σούπερ!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 34 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 34 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 34 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 34 328109

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
polu wraio to xloh like! Wink Wink

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
καλησπερα!!!! τι κανετε??? δε σας διαβασα.. δε προλαβαινω ρε γμτ.. χθες ειχαμε τα γενεθλια του γιου μου! ολα ηταν ωραια. περα απο την κουραση και το χαμο που γινοταν. το μεσημερι βγηκαμε για καφε εντομεταξυ και μετα το απογευμα στο παρτυ ο μπεμπης δεν ησυχαζε! ειπα θα ειναι απο τν πολυ φασαρια! τελικα τον ξεματιασε η μαμα μου και δσε μπορουσε να συνλθει... Mad το φαγανε το μωρο! το ειδε μια γνωστη και καποιος στο λεωφορειο...μετα ησυχασε

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
supermama έγραψε:καλησπερα!!!! τι κανετε??? δε σας διαβασα.. δε προλαβαινω ρε γμτ.. χθες ειχαμε τα γενεθλια του γιου μου! ολα ηταν ωραια. περα απο την κουραση και το χαμο που γινοταν. το μεσημερι βγηκαμε για καφε εντομεταξυ και μετα το απογευμα στο παρτυ ο μπεμπης δεν ησυχαζε! ειπα θα ειναι απο τν πολυ φασαρια! τελικα τον ξεματιασε η μαμα μου και δσε μπορουσε να συνλθει... Mad το φαγανε το μωρο! το ειδε μια γνωστη και καποιος στο λεωφορειο...μετα ησυχασε

ki egw pisteuw sto mati exw dei ta paidia mou na afiniazoun apo gkrinia kai neyra kai molis ta 3ematiazoun tsoup hremia atimo prama ...poluxrono na ta xairese ola!! Razz Razz

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
mmairula έγραψε:
supermama έγραψε:καλησπερα!!!! τι κανετε??? δε σας διαβασα.. δε προλαβαινω ρε γμτ.. χθες ειχαμε τα γενεθλια του γιου μου! ολα ηταν ωραια. περα απο την κουραση και το χαμο που γινοταν. το μεσημερι βγηκαμε για καφε εντομεταξυ και μετα το απογευμα στο παρτυ ο μπεμπης δεν ησυχαζε! ειπα θα ειναι απο τν πολυ φασαρια! τελικα τον ξεματιασε η μαμα μου και δσε μπορουσε να συνλθει... Mad το φαγανε το μωρο! το ειδε μια γνωστη και καποιος στο λεωφορειο...μετα ησυχασε

ki egw pisteuw sto mati exw dei ta paidia mou na afiniazoun apo gkrinia kai neyra kai molis ta 3ematiazoun tsoup hremia atimo prama
...poluxrono na ta xairese ola!! Razz Razz



αχ αυτο το ματι... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 34 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 34 534787

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εκλαιγε πολυ! ελεγα πειναει. το φλομωσα στο γαλα και τιποτα. μετα απο λιγο παλι κλαμα. σιγουρα τον ενοχλησε και η φασαρια αλλα πιο πολυ το ματι. 1 το βραδυ κοιμηθηκε με μπιμπερο και με στηθος μετα να χαλαρωσει.ξυπνησ εομως στι 6,30!

εντομεταξυ επειδη θηλασα 1 το βραδυ που συνηθως μετα τις 10 σταματαω και δινω μπουκαλι πηρε μπρος το συστημα! το πρωι το ενα μου στηθος που ειχα θηλασει το βραδυ ηταν πετρα!!!! Shocked κυριολεκτικα! αν δε ξυπνουσαμε θα χα θεμα μετα... κοιτα να δεις ε.... λες και εχω ρολοι μεσα μου και καταλαβε το σωμα μου οτι θηλασα τοσο αργα.(αυτο το λεω για αυτο που λενε οτι ο βραδυνος θηλασμος επηρεαζει πολυ την παραγωγη γενικα..)

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Ναι εγώ αυτό με τον βραδυνό θηλασμό δεν το έχω καταλάβει γενικώς πως λειτουργεί. γιατί παίζει τόσο μεγάλο ρόλο τελικά ο βραδινός θηλασμός?? confused confused confused

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ελα ντε... ισως το σωμα μας λειτουργει διαφορετικα.. ισως αυτο που λενε οτι οσο κοιμομαστε αυτο γεμιζει μπαταριες.. ισως την ημερα εχει να κανει και να φροντισει για πολλα. ενω το βραδυ εφοσον ξαπλωνουμε καικοιμομαστε το ξεκουραζουμε οποτε αν θηλαζουμε εχει να ασχολειθει μονο με αυτο και παραγει πιο πολυ γαλα.... ποποοοοο μπραβο μου ε!!! πως τα λεω ετσι??!!! Laughing Razz

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλησπέρα κορίτσια!
Σήμερα σκέφτηκα να πάρω μεγαλύτερο νούμερο ψευδοθηλές γιατί πονούσε το στήθος μου μόλις τον έβαζα.Τόσο πόνο, ήθελα να τσιρίξω για 20 δευτερόλεπτα...Ευτυχώς όλα καλά δεν πονάω καθόλου,μάλλον η μαία δεν είδε την ρόγα μου οτι ήταν Large με αποτέλεσμα να πληγώνομαι τζάμπα...
Αρετή μου επειδή το έχω ψάξει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ το θέμα του καθίσματος, θα σου πω οτι είναι πιο ασφαλές να έχεις το μωρό στην θέση του συνοδηγού με κλειστό αερόσακο ΠΑΡΑ πίσω και να κοιτάει μπροστά!
Σου βάζω λινκ απο ένα σχετικό ελληνικό blog, αν θέλεις ρίξε μια ματιά http://anapodakathismata.blogspot.com/2011/08/blog-post.html
και η σελίδα του στο fb https://www.facebook.com/pages/%CE%91%CE%BD%CE%AC%CF%80%CE%BF%CE%B4%CE%B1-%CE%A0%CE%B1%CE%B9%CE%B4%CE%B9%CE%BA%CE%AC-%CE%BA%CE%B1%CE%B8%CE%AF%CF%83%CE%BC%CE%B1%CF%84%CE%B1/150355695001317

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
[quote="pumpkin"]Σήμερα σκέφτηκα να πάρω μεγαλύτερο νούμερο ψευδοθηλές γιατί πονούσε το στήθος μου μόλις τον έβαζα.Τόσο πόνο, ήθελα να τσιρίξω για 20 δευτερόλεπτα...Ευτυχώς όλα καλά δεν πονάω καθόλου,μάλλον η μαία δεν είδε την ρόγα μου οτι ήταν Large με αποτέλεσμα να πληγώνομαι τζάμπα...



εγω εδω κ 4μερες του δινω χωρις την ψευδοθηλη κ μια χαρα πιανει την ρογα!!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pumpkin έγραψε:Αρετή μου επειδή το έχω ψάξει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ το θέμα του καθίσματος, θα σου πω οτι είναι πιο ασφαλές να έχεις το μωρό στην θέση του συνοδηγού με κλειστό αερόσακο ΠΑΡΑ πίσω και να κοιτάει μπροστά!
γιατι νακοιταει μπροστα? αν δεν υπαρχει αεροσακος σιγουρα μπορει μπροστα στον συνοδηγο. εμεις το βαζουμε πισω και εχουμε καθρευτακι να το βλεπουμε επειδη το μωρο κοιταει πισω

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
[quote="tatianoula"]
pumpkin έγραψε:Σήμερα σκέφτηκα να πάρω μεγαλύτερο νούμερο ψευδοθηλές γιατί πονούσε το στήθος μου μόλις τον έβαζα.Τόσο πόνο, ήθελα να τσιρίξω για 20 δευτερόλεπτα...Ευτυχώς όλα καλά δεν πονάω καθόλου,μάλλον η μαία δεν είδε την ρόγα μου οτι ήταν Large με αποτέλεσμα να πληγώνομαι τζάμπα...



εγω εδω κ 4μερες του δινω χωρις την ψευδοθηλη κ μια χαρα πιανει την ρογα!!

αα τι καλά μπράβο!Εμένα ζορίζετε, κουράζετε νευριάζει και μετά κλαίει χαχαχ

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα δεν ξυπναει μεσα στο βραδυ να φαει.οποτε εχω που εχω λιγο γαλα...
τωρα εχω και μια ψιλοιωση οποτε παει περιπατο ο θηλασμος.
εμεις να ειμαστε καλα!!!

http://stefxon@gmail.com

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
supermama έγραψε:
pumpkin έγραψε:Αρετή μου επειδή το έχω ψάξει ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ το θέμα του καθίσματος, θα σου πω οτι είναι πιο ασφαλές να έχεις το μωρό στην θέση του συνοδηγού με κλειστό αερόσακο ΠΑΡΑ πίσω και να κοιτάει μπροστά!
γιατι νακοιταει μπροστα? αν δεν υπαρχει αεροσακος σιγουρα μπορει μπροστα στον συνοδηγο. εμεις το βαζουμε πισω και εχουμε καθρευτακι να το βλεπουμε επειδη το μωρο κοιταει πισω

Η Αρετή είπε οτι για να βλέπει το μωρό το έχει στο πίσω κάθισμα αλλά να κοιτάει μπροστά γιαυτό της απάντησα Laughing
και εγώ πήρα καθρεφτάκι για να ρίχνω καμιά ματιά πίσω και με βόλεψε πολύ!
Μάλιστα σήμερα κάναμε και την πρώτη μας βόλτα χωρίς τον μπαμπά και τα πήγαμε τέλεια ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 34 536304 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 34 536304

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koritsia ego den koimame ta vradia,kathome k ton prosexo,ton xazevo,thelo na eime sigouri oti eine kala.vevea exo tin mama spiti pou ksipnaei to proi k ton analamvanei opote ksekourazome meta,otan figei omos tha ta kopso afta.tha klevo xrono gia ipno otan koimate k o mpempakos.

na rotiso k kati allo?eseis xreisimopoieite pipila kaoutsouk i silikoni k kathe poti tou tin vrazete gia na eine kathari?eixa mia kaoutsouk k tou tin evraza 3 fores tin mera apo ton fovo mou gia na eine kathari k eida oti tin psiloxalasa.vevaia tou tin allaksa alla lete na eftekse to toso vrasimo i apla na tin xalase to moro?mporei na sas fenonte perierga afta pou rotao alla eime sta xamena k eime k ligo fovitsiara me to pedi.extes pou piga giatro eklege o mpempis k epatha black out,ksexasa ti ithela na rotiso ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 34 534787

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!!!εγω λεω να σταματησεις να ξενυχτας πανω απο το μωρο χωρις λογο γιατι δε θα αντεξεις και θα καταρευσεις.αν τοσο πολυ ανυσηχεις υπαρχει ειδικη ενδοεπικοινωνια που χτυπαει αν το παιδι κανει απνια αν ανεβει η θερμοκρασια αν πεσει η θερμοκρασια κλπ.ειναι ομως πολυ ακριβη.
οσο για την πιπιλα εμενα δεν τη θελει πολυ αλλα οταν παιρνει εχουμε καουτσουκ και την αποστειρωνω καθε μερα

http://stefxon@gmail.com

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημερα!τι κανουμε?

βασουλα,μην ξενυχτας πανω απο το μωρο γιατι θα καταρρευσεις και το μωρο σε χρειαζεται.Δεν το εχεις μεσα στο δωματιο μαζι σου?σε καταλαβαινω γιατι τις πρωτες μερες κι εγω ετσι εκανα αλλα δεν δεν αντεξα για πολυ,γονατισα και μετα δεν μπορουσα να ανταπεξελθω μεσα στη μερα.Μην ανησυχεις,πολυ σπανια παθαινει κατι ενα μωρο.Απλα εχε το να κοιμαται πλαγια και τσεκαρε το ποτε ποτε αν ξυπνας το βραδυ.Αλλα να εισαι σιγουρη οτι θα σε ξυπνησει αυτο αν νιωθει ασχημα.

Εμενα η δικη μου δεν εκανε κακα ολη μερα χτες και απο τα ξημερωματα σφιγγεται συνεχεια και αναστεναζει.Τη λυπαμαι αλλα τι να την κανω?δεν κλαιει,ολο αυτο το κανει στον υπνο της και με τα ματια κλειστα αλλα φανταζομαι οτι υποφερει. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad


Στελλιτσα,το Χλοη ειναι καταπληκτικο ονομα!συμφωνω και επαυξανω! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 34 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 34 328109 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 34 328109

Για βαφτισια λεμε κι εμεις Ιουνιο,το 1ο ή το 2ο Σ.Κ γιατι μετα εχουμε ολο γαμους και τετοια.Σκεφτομαστε να τα κανουμε σε κλειστο κυκλο σε καποιο ομορφο ξωκλησσι με λιγους και καλους,ουτε εγω ουτε ο αντρας μου πιστευουμε οτι η βαφτιση ειναι για γλεντια και νταβαντουρια,οποτε θα κανουμε κατι πιο λιτο.Εξαλλου καναμε ανοιχτο γαμο (για επαγγελματικους λογους) και φριξαμε,δεν θελω να το ξαναπερασω αυτο το σκηνικο!Παντως εχω μπει ηδη σε διαδικασια να ψαχνω θεμα για τη βαφτιση και διαφορα πραγματακια,προσκλησεις κτλ.Αργει ακομα βεβαια αλλα μ'αρεσει να κοιταω απο νωρις! Razz Razz Razz

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Καλημέρα!!!Βασουλάκι έχουν δίκιο τα κορίτσια!!Θα καταρρεύσεις σύντομα αν συνεχίσεις έτσι.Εγώ του δίνς και καοτσούκ και σιλικόνη αν και εκείνος προτιμάει την σιλικόνη (της ΜΑΜ).Τις βράζω κάθε μέρα ή μέρα παρά μέρα.

Χαμομηλάκι και εμείς 1ο ΣΚ Ιουνίου που είναι του αγ. Πνεύματος.Έχω αρχίσει ήδη και ψάχνω πράγματα και έχω ξετρελαθεί!!!! Very Happy Very Happy Very Happy

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χαμομηλακι και μεις απο χθες δεν καναμε κακα και ζοριζομαστε!!!
συμφωνω επισης για τη βαφτιση.και μεις δε θα κανουμε γλεντι.μαλλον ιουνιο θα γινει με θεμα τις μηχανες και θα του παρουμε στολη μοτοσυκλετιστη ρουχα δηλαδη που να παραπεμπουν εκει.και το ονομα αυτου αντωνης-αγγελος.ολοι θα τον φωναζουν αντωνη αλλα εγω αγγελουδι μου!!!!!!!!!

http://stefxon@gmail.com

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Έψαχνα και εγώ θέμα βάφτισης αλλά τελικά κατέληξα να μην κάνουμε κάτι συγκεκριμένο.Βρήκα ήδη τα προσκλητήρια-αρκεί να αρέσουν και στον καλό μου - που θα μου τα φτιάξει μία κοπέλα εδώ από το φόρουμ που ασχολείται με τέτοια.Τώρα πρέπει να βρω και τις μπουμπουνιέρες σιγά σιγά.Εμείς θα κάνουμε τραπέζι μετά και τώρα αυτό που με προβληματίζει περισσότερο είναι ο χώρος!Που θα χωρέσουμε 100 άτομα? Shocked Shocked scratch scratch Γιατί το καλύτερο θα ήτανε να πάμε σε καμία ταβέρνα-μεζεδοπωλείο-μπυράρια κάτι τέτοιο τέλος πάντων αλλά δύσκολο μου φαίνεται..Κορίτσια από Αθήνα έχετε καμία ιδέα για κανένα χώρο εκδηλώσεων?

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Carrie έγραψε:Έψαχνα και εγώ θέμα βάφτισης αλλά τελικά κατέληξα να μην κάνουμε κάτι συγκεκριμένο.Βρήκα ήδη τα προσκλητήρια-αρκεί να αρέσουν και στον καλό μου - που θα μου τα φτιάξει μία κοπέλα εδώ από το φόρουμ που ασχολείται με τέτοια.Τώρα πρέπει να βρω και τις μπουμπουνιέρες σιγά σιγά.Εμείς θα κάνουμε τραπέζι μετά και τώρα αυτό που με προβληματίζει περισσότερο είναι ο χώρος!Που θα χωρέσουμε 100 άτομα? Shocked Shocked scratch scratch Γιατί το καλύτερο θα ήτανε να πάμε σε καμία ταβέρνα-μεζεδοπωλείο-μπυράρια κάτι τέτοιο τέλος πάντων αλλά δύσκολο μου φαίνεται..Κορίτσια από Αθήνα έχετε καμία ιδέα για κανένα χώρο εκδηλώσεων?

μπυραρια θα ηταν πολυ ωραια ιδεα!ξερω 2 πολυ ωραιες αλλα ειναι στην Αγ.Παρασκευη και δεν ξερω αν βολευει.Αλλα οι μπυραριες ειναι λιγο τσιμπημενες.Εμεις δεν ξερουμε τι θα κανουμε με το θεμα αυτο.Σ'αυτο το ξωκλησσι που εχουμε υπ'οψιν εχει και ενα πολυ ωραιο μεγαλο ξυλινο κιοσκι και εχουμε δει οτι πολλοι καλουν ενα κετερινγκ και κανουν κατι με finger food και τετοια.Δεν ξερω ομως αν θα το κανουμε ετσι.Οι γονεις μου και η πεθερα μου θα φαγωθουν να κανουμε κατι καθιστο εστω και για λιγα ατομα και προβλεπω χαμο!Θα δουμε... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

ωραια πραγματα εχει εδω

http://www.happyhippie.gr/

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Αυτό είναι το θέμα πάντα!Τα συμπεθέρια! Rolling Eyes Rolling Eyes

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 34 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 33, 34, 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις