Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
76 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 76 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 40]

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
polaki kouklos o gios sou,ksetrelathika!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 33 564595 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 33 564595 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 33 564595

pumpkin k emena ta idia kanei o dikos mou k afti tin foni pou vgazei,panagitsa mou ti pedia!!!xaxaxa!!!emena to mati garida,den polikoimate,olo ksipnaei k thelei na me exei koda,na akouei fasaria k thelei agalitses,etsi iremei.

xionatouli mou mi stenaxoriese,esi prospathises toso poli k den ftes kapou.ego pou to thilasa mono 5 meres na deis stenaxoria.alla pistevo ta pedakia me agapi k xaroumenes manoules mia xara megalonoun,afta xreiazonte.koita na xareis to pedi sou vre!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 33 40746

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κορίτσια πως τα κοιμήζετε?
Εμένα βολεύετε ΠΑΡΑ πολύ μπρούμητα, είναι η μόνη στάση που δεν ξυπνάει αμα τον αφήσω στο πορτ μπεμπέ.Ανάσκελα η στο πλάι με την μια ξυπνάει και γκρινιάζει παλι απο την αρχή :/

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
εμενα αμα κοιμηθει δεν ξυπναει με τιποτα!!!μπρουμητα τον βαζω μεσα στη μερα.το βραδυ τον εχω η ανασκελα η στο πλαι

http://stefxon@gmail.com

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Πολακι ο γιος ειναι ενας ΚΟΥΚΛΟΣ!!!!! Και εσυ ομως πολυ ομορφη..!!!!

Σωτηριακι μου,μην στενοχωριεσαι κοριτσακι μου....το παλεψες οσο μπορουσες...το μονο που χρειαζονται τα μωρακια μας ειναι απεριοριστη αγαπη... Razz Razz Razz

Εμεις κανουμε μπανακι γυρω στις 8.30...

Αχ κοριτσια,περναει γρηγορα ο καιρος...την Πεμπτη παμε για το πρωτο εμβολιο... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 33 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 33 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 33 534787

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ποσο δικιο εχετε! ισως ''φταιει'' του οτι δεν εζησα τον τοκετο οπως ονειρευτηκα και τωρα δεν θελω να αφησω ΚΑΙ τον θηλασμο, θα περασει που θα παει?

εγω κοριτσια την κοιμηζω στο πλαι και καθε βραδυ την αλλαζω πλευρο I love you

ασχετο να αλλαξουμε και λιγο θεματακι, τι χρωμα εχουν τα ματακια σας? αληθεια ποτε σταθεροποιητε το χρωμα? cat
η ανταρτισσα εχει πρασινα μερα με τη μερα -του μπαμπα-

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Πολακι τι ζουζούνι όμορφο είναι αυτό????

Σωτηρία μου να μην στεναχωριέσαι καθόλου!

Εγώ από σήμερα ξεκινάω να σκέφτομαι τα της βάφτισης σιγά σιγά και να ψάχνω λίγο το θέμα αφού λέμε να το κάνουμε Αγ. ΠνέυματοςSmile

mariannemam

mariannemam
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα οικογένεια!!!
Πολάκι ο Αγιοβασιλάκης σου είναι παίδαρος να μην το μτιάσουμε το παιδί κι εσύ κούκλα!!!
Supermama δεν ειναι τυχαίο τελικά το ψευδώνυμο.Τι υπέροχες τούρτες είναι αυτές?
Χιονατούλα μου κι εγώ εκανα ολική νάρκωση και δεν με πτόησε καθόλου αφού δεν ήταν δική μου επιλογή και όσο για το γαλατάκι σου μην στεναχωριέσαι μανάρι μου.Τουλάχιστον το προσπάθησες και αυτό είναι το σημαντικό.Άλλες ούτε κατα διάνοια το μωρό στο βυζι!!Έχεις πολλά ακόμα να δώσεις στην αντάρτισσα που δεν θα την χαλάσει το ξένο γάλα από εδώ και πέρα..SmileΌσο για τα ματάκια και του άντρα μου ειναι πράσινα και του μικρού δείχνουν γκριζοπράσινα τώρα αλλά η παιδίατρος μας είπε οτί από τους 6 μήνες θα φανεί...
Επειδή δεν έχω διαβάσει όλες τις δημοσιέυσεις σας πάω να δω κι επιστρέφω.Πολλά φιλιά και στις υπόλοιπες!!!!!

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σωτηρια αυτο για τον τοκετο το σκεφτομουνα και γω.οχι τιποτα αλλο αλλα τοσες γυναικες εχω ξεγενησει και ηθελα να δω πως ειναι.
αλλα οπως ειπαν τα κοριτσια το παιδι μεγαλωνει με αγαπη!!!!
εμας τα ματια μας ειναι μπλε αλλα σιγουρα θα αλλαξουν.μονο ο παπους μου εχει μπλε.τοσο τυχη πια?

http://stefxon@gmail.com

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΛΟΓΙΑ,Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΤΡΕΛΑΑΑΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΥΚΛΟ ΜΟΥ...ΕΙΝΑΙ Η ΖΩΗ ΜΟΥ ΟΛΗ...!!!ΑΑΧΧΧΧ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΦΕΡΕΙ ΤΗΝ ΚΟΠΕΛΙΑ ΣΠΙΤΙ ΤΙ ΕΧΩ ΝΑ ΠΑΘΩ Mad Mad Mad ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 33 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 33 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 33 534787 ...ΧΑΧΑΧΑ
ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 9 ΤΟΝ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΑΚΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΜΕΤΑ ΚΑΘΕΤΕ ΞΥΠΝΙΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 12 ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΓΕΥΜΑ,ΤΡΩΕΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΕΦΤΕΙ ΞΕΡΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 7 ΤΟ ΠΡΩΙ...ΔΕΝ ΤΟΥ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑ ΤΟ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΕΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΩΡΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ....ΓΙΑΤΙ ΟΠΩΣ ΦΑΝΤΑΖΕΣΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΕΧΕΙ ΚΑΛΟΜΑΘΕΙ ΣΤΙΣ ΑΓΚΑΛΙΕΣ (ΔΕΝ ΤΙΣ ΓΛΥΤΩΣΑ)
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΑ... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 33 612298 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 33 612298 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 33 612298 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΟΥ...ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΓΚΡΙΜΑΤΣΑ ΟΤΑΝ ΣΦΙΓΓΕΤΕ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ...ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΩ ''ΜΠΡΑΒΟ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΚΙ'ΑΛΛΟ....''ΧΑΧΑΧΑ ΤΡΕΛΛΑ ΣΟΥ ΛΕΩ.... ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 33 875502 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 33 875502 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 33 875502 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 33 875502 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 33 875502
ΧΙΟΝΑΤΟΥΛΙΝΙΙΙΙ ΜΟΥ ΜΗΝ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΣΕ ΠΑΡΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ...''ΠΟΙΟΣ ΜΙΛΑΕΙ ΕΕ???''ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΤΟ ΠΕΡΑΣΑ ΚΑΙ ΚΟΝΤΕΥΑ ΝΑ ΠΑΘΩ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΓΙΑΥΤΟ ΣΤΟ ΛΕΩ ΕΣΥ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΗΝ ΘΥΛΑΣΕΣ ΛΙΓΟ ΕΓΩ???ΣΤΑΓΟΝΕΣ ΤΙΠΟΤΑ....ΑΛΛΑ ΠΕΡΑΣΕ ΑΥΤΟ,ΤΩΡΑ ΑΠΟΛΑΥΜΒΑΝΩ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ...!!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΨΥΧΗ ΜΟΥ...Ν'ΑΝΟΙΞΕΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΕΜΕΙΣ...ΦΙΛΙΑ!!!
ΑΡΕΤΟΥΛΑ ΟΚ ΕΚΛΕΙΣΕ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΕΞΟΜΠΟΥΜΠΟΥ ΣΟΥ....ΧΑΧΑΧΑ..!!!

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
geia sas koritsia !polaki koukla mama kai gios fysate!!!!!Gia to faskiwma koritsia einai prin ton sarantismo na isiwsoun kai a ais8anontai sidouria twra pia den mas xreiazetai etsi elegeh giagia mou !!!!!!Swthria mhn stenaxwriesai kouklitsa...oso 8hlases htan kalo e3alou den einai oti den h8eles !!!!!!prospa8hses emeis kala mageirwyw thgania kai eftia3a kai to keik karudas xaxaxa exw kolhsei me ayto !!!!filakia

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stefania eise maia?den to iksera.endiaferon epagelma!!!
emas ta matakia mas eine mple skoura alla eine poli noris gia na kseroume pos tha ginoun.
polaki k esi toso ligo to thilases k stenaxorethikes e?san k emena.

koritsia exo erotisoules:
1.otan eitan 15 imeron ta pedakia sas ta skepazate me mia kouvertoula i mia flis k mia pio xodri apo pano.apo tin mia den thelo na kriosei k apo tin alli fovame mi to skaso to pedi.
2.kaltsoules sinexeizete na to forate mesa apo to formaki
k
3.otan ton pernete agalia pou den koimate to exete mono me formaki,me formaki k zaketaki i me formaki k pana?
opos katalavenete den ksero poso zesto prepei na to exo,ego tremo min kriosei k i mana mou mou leei pos tha to skaso me afta pou tou vazo. Shocked

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoulaki έγραψε:stefania eise maia?den to iksera.endiaferon epagelma!!!
emas ta matakia mas eine mple skoura alla eine poli noris gia na kseroume pos tha ginoun.
polaki k esi toso ligo to thilases k stenaxorethikes e?san k emena.

koritsia exo erotisoules:
1.otan eitan 15 imeron ta pedakia sas ta skepazate me mia kouvertoula i mia flis k mia pio xodri apo pano.apo tin mia den thelo na kriosei k apo tin alli fovame mi to skaso to pedi. kalhmera oi eidikoi lene pws to paidi prepei na foraei +1 apo ayata pou forame emeis opote ...kaltsakiapanta gt krywnoun apo ta akra ta paidakia mas!!!!!!!shmera koritsia h mera epivalei jumbo mporw na pernaw wres ekei mesa xixixix
2.kaltsoules sinexeizete na to forate mesa apo to formaki
k
3.otan ton pernete agalia pou den koimate to exete mono me formaki,me formaki k zaketaki i me formaki k pana?
opos katalavenete den ksero poso zesto prepei na to exo,ego tremo min kriosei k i mana mou mou leei pos tha to skaso me afta pou tou vazo. Shocked

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
gloup ti ekna den thn evgale thn apanthsh!!
loipon vasoula oi eidikoi lene oti an forane ena parapanw apo oti emeis einai enta3eiopote symfwna me ti ais8anesai esy pros8ese allo ena rouxalaki!shmera h mera epivalei jumbo..!8a mporousa na fw wres ekei mesa Very Happy

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoulaki έγραψε:stefania eise maia?den to iksera.endiaferon epagelma!!!
emas ta matakia mas eine mple skoura alla eine poli noris gia na kseroume pos tha ginoun.
polaki k esi toso ligo to thilases k stenaxorethikes e?san k emena.

koritsia exo erotisoules:
1.otan eitan 15 imeron ta pedakia sas ta skepazate me mia kouvertoula i mia flis k mia pio xodri apo pano.apo tin mia den thelo na kriosei k apo tin alli fovame mi to skaso to pedi.
2.kaltsoules sinexeizete na to forate mesa apo to formaki
k
3.otan ton pernete agalia pou den koimate to exete mono me formaki,me formaki k zaketaki i me formaki k pana?
opos katalavenete den ksero poso zesto prepei na to exo,ego tremo min kriosei k i mana mou mou leei pos tha to skaso me afta pou tou vazo. Shocked

καλημερα!!ναι μαια ειμαι αλλα τα τελευταια χρονια δουλευω ως νοσηλευτρια.
εγω οταν εχω στο σπιτι 22 βαθμους περιπου.οταν ειναιξυπνιος τον εχω μονο με φορμακι.οταν κοιμαται τον σκεπαζω με μια κουβερτουλα και το βραδυ με μια πιο χοντρη κουβερα.καλτσακια του φοραω αν και δεν τα θελει

http://stefxon@gmail.com

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
a panta kaltses tamwrakia krywnoun apo t akra Shocked Shocked

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα μανουλίτσες και μωράκια!
Εγώ στο σπίτι της φοράω εσωρουχάκι κοντομάνικο και απ'έξω φορμάκι μακρυμάνικο.Κάλτσες πάντα από μέσα.
Οταν την σηκώνω αναλόγως τη θερμοκρασία και την αίσθηση που έχω εγώ στο σπίτι, την τυλίγω με φλισάκι ή όχι.Το βράδυ την σκεπάζω με κουβέρτα διπλωμένη στα δυο (δηλ.σαν να έχει δύο κουβέρτες)-δεν ξέρω αν είναι υπερβολικό, πάντως δεν βλέπω να ιδρώνει (το ελέγχουμε με το χέρι μας στον αυχένα του μωρού), άλλωστε κι εγώ δύο κουβερτούλες στρώνω στο κρεβάτι μας για...χουχούλιασμα!
Τις τελευταίες δύο μέρες της έβαλα και υπνόσακο, οπότε έβαλα μονή κουβερτούλα...

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
βρε κοριτσόπουλα γλυκά έχω μια απορία: το καθισματάκι αυτοκινήτου στην αρχή πρέπει να κοιτάζει προς τα πίσω.Γιατί όμως; Για καποια σύγκρουση -μακριά από μας!- ή και για καποιο άλλο λόγο; (πχ. ανατομικούς λόγους).Γνωρίζετε;
Εγώ το έχω βάλει να κοιτάζει μπροστά, ξέρω πως είναι λαθος, όμως θέλω να την κοιτάζω από τον καθρέφτη συνεχώς όταν οδηγώ.Τραγικό λέτε;;;;;Τα φώτα σας please.... confused

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ardo έγραψε:βρε κοριτσόπουλα γλυκά έχω μια απορία: το καθισματάκι αυτοκινήτου στην αρχή πρέπει να κοιτάζει προς τα πίσω.Γιατί όμως; Για καποια σύγκρουση -μακριά από μας!- ή και για καποιο άλλο λόγο; (πχ. ανατομικούς λόγους).Γνωρίζετε;
Εγώ το έχω βάλει να κοιτάζει μπροστά, ξέρω πως είναι λαθος, όμως θέλω να την κοιτάζω από τον καθρέφτη συνεχώς όταν οδηγώ.Τραγικό λέτε;;;;;Τα φώτα σας please.... confused
και γω ετσι ξερω οτι μεχρι 4 μηνων κοιταει προς τα πισω αλλα δεν ξερω γιατι.οδηγας με το μωρο ε?και γω θελω αλλα ψιλοφοβαμαι.μπορεις εναλακτικα λενε να το βαλεις στη θεση του συνοδηγου και να απενεργοποιησεις τον αεροσακο

http://stefxon@gmail.com

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
μπα,Στεφανία μου, στη θέση του συνοδηγού το αποκλείω!με φοβίζει πολύ!Μια άλλη κοπέλα μου απάντησε σχετικά με αυτό το θέμα σε ένα άλλο ποστ (Απορία για το κάθισμα αυτοκινήτου 0-18 κιλά), ότι είναι πολύ επικίνδυνο σε περίπτωση σύγκρουσης...
Πάντως οδηγώ με το μωρό και μέχρι τώρα δεν έχει γκρινιάξει καθόλου (οπότε πιστεύω πως δεν επιβαρύνεται η σπονδυλική της στήλη, αλλιώς φαντάζομαι, αν δεν βολευόταν, θα έκλαιγε).Αντίθετα, με το που μπαίνει κοιμάται η κυρία...

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Άρετη νομίζω πως πρέπει να κοιτάζει προς τα πίσω για θέμα ασφάλειας.Δεν ξέρω γιατί είναι πιο ασφαλές,αλλά έτσι ξέρω..και όχι μόνο 4 μηνών όπως λέει η Στεφανία αλλά μέχρι να πάει στο επόμενο κάθισμα -εμείς πχ που έχουμε το 0+ μέχρι να πάει στην κατηγορία 1.

Αφήστε έπαθα μία ψήξη στον αυχένα μου αριστερά άλλο πράγμα!!!Δεν μπορώ ξαφνικά να γυρίσω το κεφάλι μου ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 33 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 33 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 33 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 33 534787 και ΠΟΝΑΩ!!!!! No No

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Carrie έγραψε:Άρετη νομίζω πως πρέπει να κοιτάζει προς τα πίσω για θέμα ασφάλειας.Δεν ξέρω γιατί είναι πιο ασφαλές,αλλά έτσι ξέρω..και όχι μόνο 4 μηνών όπως λέει η Στεφανία αλλά μέχρι να πάει στο επόμενο κάθισμα -εμείς πχ που έχουμε το 0+ μέχρι να πάει στην κατηγορία 1.

Αφήστε έπαθα μία ψήξη στον αυχένα μου αριστερά άλλο πράγμα!!!Δεν μπορώ ξαφνικά να γυρίσω το κεφάλι μου ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 33 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 33 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 33 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 33 534787 και ΠΟΝΑΩ!!!!! No No
μπορει και να χεις δικιο.δεν το εψαξα γιατι προς το παρων προς τα πισω το εχω.ασε που ακομα δεν τον εχω αφησει μονο του πισω
κανε καμια εντριβη να σε βοηθησει

http://stefxon@gmail.com

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
koritsia sas efxaristo poli gia tis apadiseis!!!simera o mpempakos mou eine pio iremos,lete na arxisei na stronei? ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 33 328109

extes pigame proti episkepsi stin pediatro kai exoume valei alla 200 gramaria,ftasame ta 3100 cheers
mia stalitsa eine i psixoula mou I love you

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Βασουλα κουκλος ειναι ο μπεμπακος!!!!Περασαν κιολας 2 εβδομαδες που γεννησες,ε..?
Παντως κ εγω μεσα στο σπιτι του φοραω κακρυ μανικι φανελακι κ φορμακι κ τον εχω μονο με την πανα...το βραδυ βγαζω την πανα κ τον σκεπαζω με μια κουβερτα διπλωμενη στη μεση,δηλαδη κ εμενα σαν να εχει 2 κουβερτουλες....

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ti kanete koritsia?wraies meres mas ekane kai voltarame gia ta kala.8elw na er8ei h anoi3h!!!!!! H agaphmenh mou epoxh!Ante megalwnei ka h mera!Yshxh h mikrh twra ka8etai kai perissotero 3upnia Very Happy Very Happy

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Αχ ναι Μαιρουλα...και εγω ανυπομονω να καλοκαιριασει να βγαινουμε πιο συχνα.. Razz Razz

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 33 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 18 ... 32, 33, 34 ... 36 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

phpBB2 forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις