Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
58 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 58 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
γεια σας και απο εμενα,τι κανουν οι μανουλες,νομιζω οτι γεννησαμε ολες!εμεις μεγαλωνουμε και προσπαθουμε να μπουμε σε ενα ρυθμο!αυτη την εβδομαδα εχουμε και γιατρουλι!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ!!!

ΕΧΩ ΝΕΑ!!!ΜΑΣ ΠΡΟΤΕΙΝΑΝ ΧΘΕΣ ΕΝΑ ΖΕΥΓΑΡΙ ΦΙΛΟΙ ΜΕ 4 ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΙ ΝΟΝΟΙ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ!!!ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΩΣΤΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΚΙ ΕΤΣΙ ΜΟΥ ΕΦΥΓΕ ΕΝΑ ΑΝΧΓΟΣ!!!
ΤΩΡΑ ΛΕΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΛΕΣΟΥΜΕ 1 ΒΡΑΔΥ ΓΙΑ ΤΡΑΠΕΖΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΠΕΡΙ ΒΑΦΤΙΣΗΣ. ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΟ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ!!!
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΒΑΦΤΙΣΗ ΤΗΝ ΑΝΟΙΞΗ!
ΤΟΜΑΡΑΚΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΟ!!!ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΜΑΣ!ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΩΡΑΙΑ ΠΑΡΕΟΥΛΑ!!
ΔΕΝ ΞΥΠΝΗΣΑ ΠΟΤΕ ΠΑΙΔΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΒΑΡΟΣ ΠΕΡΝΑΝΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΚΙ ΑΥΤΟΣ!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
κοριτσια!!! σος!!!!!! μολις κατι δε παει καλα με το θηλασμο η γενικα κατι με κουραζει με πιανει τρελλα! σημερα ολη μερα ειμαι τσιτα! το μεσημερι εβαλα τα κλαματα γιατα καλα!!! πλανταξα.τωρα το βραδυ ημουν χαλια μετα απο πολυ ωρα θηλασμου και εδωσα λιγο ξενο. νιωθω αδυναμια οταν τελικα δινω ξενο ενω τα πηγαινα τελεια και νιωθω τυψεις.... νιωθω χαλια και δεν ξερω ακριβως γιατι Crying or Very sad

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΑΧ ΑΘΗΝΑ ΜΟΥ ΑΥΤΑ ΕΧΕΙ Ο ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΙ ΕΓΩ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΛΕΩ ΑΜΑΝ ΠΙΑ.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟ ΝΑ ΤΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΞΕΝΟ.ΕΓΩ ΑΝ ΔΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΧΟΡΤΑΙΝΕΙ ΞΕΝΟ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΕ ΣΑΝ ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΚΙ ΟΥΤΕ ΤΥΨΕΙΣ ΕΧΩ.ΤΟΣΟ ΕΧΩ ΤΟΣΟ ΘΑ ΔΩΣΩ

ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΙ ΦΤΑΙΝΕ.


Ε..ΚΑΙ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΑΚΟΜΗ ΕΔΩ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΗΣΑΝ!!! ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ!!!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλησμπέρα κορίτσια Very Happy Very Happy
Χτες μιλούσαμε για το προχθεσινό βραδυνό ξενύχτι μας, που ξυπνούσε κάθε 1- 1 1/2 ώρα για φαγητό και μετά δεν κοιμόταν.Χτες ΟΛΗ την μέρα πάλι τα ίδια δεν κοιμόταν καθόλου μέσα στην μέρα, μόνο μισάωρα, και χτες το βράδυ πάλι τα ίδια 1 ώρα ύπνο 2 ώρες ξύπνιος, δεν μπορούσα και να πάρω τηλ για μάτι ήταν αργά..
Τελικά τον ξεμάτιασε η μητριά μου το πρωί 3 ΦΟΡΕΣ! χανόταν το λάδι απο το νερό για όσες ξέρουν.Απο εκείνη την ώρα τρώει, χαζεύει λίγο και κοιμάται ρε κορίτσια, ΑΛΛΟ μωρό, έχω πάθει πλάκα...!

Κατ μια χαρά σας βρίσκω με τον θηλασμό Very Happy
Το βράδυ όπως σου είπαν και τα κορίτσια να μην τον ξυπνάς, αν και ίσως είναι λίγο νωρίς για σας μόνο μιας εβδομάδας Laughing (εμένα ξυπνούσε απο την αρχή μόνος του.)

supermama έγραψε:κοριτσια!!! σος!!!!!! μολις κατι δε παει καλα με το θηλασμο η γενικα κατι με κουραζει με πιανει τρελλα! σημερα ολη μερα ειμαι τσιτα! το μεσημερι εβαλα τα κλαματα γιατα καλα!!! πλανταξα.τωρα το βραδυ ημουν χαλια μετα απο πολυ ωρα θηλασμου και εδωσα λιγο ξενο. νιωθω αδυναμια οταν τελικα δινω ξενο ενω τα πηγαινα τελεια και νιωθω τυψεις.... νιωθω χαλια και δεν ξερω ακριβως γιατι Crying or Very sad

Βρε Αθηνά μου αφού μια χαρά τα πηγαίνατε! δεν έγινε και τίποτα με λίγο ξένο, αφού τόσο καιρό αυτό κάνατε και ήσασταν καλά, μην στεναχωριέσαι!

Τατιάνα άφησες γαλατάκι δικό σου για αύριο?'Εχεις και γενέθλια σήμερα κοπελιά?Χρόνια Πολλάαααα!!!!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την pumpkin στις Παρ Ιαν 06, 2012 11:51 am, 1 φορά

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Φωτεινούλα ίδια μέρα γεννήσαμε? στις 30 Νοέμβρη? Very Happy
Και εγώ κανονικά Δευτέρα σαραντίζω, αλλά θα πάω και εγώ την Κυριακή μετά την λειτουργία!

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
αθηνα εγω σε ματιαξα.ελεγα το πρωι οτι παρολο που εχεις 3 μωρα εισαι πολυ ανετη και καθολου πανικοβλημενη.μη μου το χαλας!!σε εχω για πρωτυπο!!!!
δε χαλασε ο κοσμος και αν φαει λιγο ξενο.εμας που τρωνε μονο ξενο???ε???
αντε παρε τα πανω σου!

http://stefxon@gmail.com

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
σας ειπα οτι το ονομα που αποφασισαμε ειναι αντωνης αγγελος.στον αντρα μου αρεσει το αντωνης σε μενα το αγγελος.υπαρχει κανενας πιθανος συνδιασμος???εγω παντως αγγελουδι μου τον φωναζω

http://stefxon@gmail.com

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefaniandreas έγραψε:σας ειπα οτι το ονομα που αποφασισαμε ειναι αντωνης αγγελος.στον αντρα μου αρεσει το αντωνης σε μενα το αγγελος.υπαρχει κανενας πιθανος συνδιασμος???εγω παντως αγγελουδι μου τον φωναζω

Στεφανία προσωπικά μου αρέσει το Άγγελος Laughing
Το Αντώνης είναι του πεθερού σου?

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pumpkin έγραψε:
stefaniandreas έγραψε:σας ειπα οτι το ονομα που αποφασισαμε ειναι αντωνης αγγελος.στον αντρα μου αρεσει το αντωνης σε μενα το αγγελος.υπαρχει κανενας πιθανος συνδιασμος???εγω παντως αγγελουδι μου τον φωναζω

Στεφανία προσωπικά μου αρέσει το Άγγελος Laughing
Το Αντώνης είναι του πεθερού σου?
και τα 2 ειναι του πεθερου μου

http://stefxon@gmail.com

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
kikitso έγραψε:
ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΑΣΕ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΕ ΔΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΙ ΦΤΑΙΝΕ.


Ε..ΚΑΙ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΑΚΟΜΗ ΕΔΩ ΔΕΝ ΜΑΣ ΑΦΗΣΑΝ!!! ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ ΜΟΝΗ ΣΟΥ!!!

μωρε προχθες ηταν ολα τελεια και χωρις ξενο. απο βλακεια κολαω. ετσι και αλλιως και που εδινα 1 γευμα η 2 αν χρειαζοταν το βραδυ εδινα. οχι παραπανω.. σιγουρα ειναι και οι ορμονες! δεν βγαινω και πολυ να παρω αερα λιγο. και που να παω δηλ..?ουφ.. τεσπα. ελπιζω αυριο ναναι καλητερη μερα

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας κοκονες, πηγα να σας ψιλοδιαβασω και τι να δω? βαφτισια? Laughing λεω μπα καποιο λαθος θα κανω η δεν βλεπω καλα απ την αυπνια χαχαχαχ.

τι κανετε? κατι για ορμονες πηρε το ματι μου, εγω εχω γινει μις κλαψα 2012, ετσι χωρις λογο να πουμε Razz
ελπιζω να περασει γιατι δεν μου αρε.

το βραδυ η κοριτσαρα μου κοιμηθηκε 7 ωρες σερι Shocked
αφου ξυπνησα μεσ τον πανικο λεω τι εγινε?? αλλα κοιμοτανε του καλου καιρου η κυρα!

εσεις πως τα πατε με τον υπνο? φιλακια!



Έχει επεξεργασθεί από τον/την tattooed_snowhite στις Παρ Ιαν 06, 2012 12:32 pm, 1 φορά

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefaniandreas έγραψε:
pumpkin έγραψε:
stefaniandreas έγραψε:σας ειπα οτι το ονομα που αποφασισαμε ειναι αντωνης αγγελος.στον αντρα μου αρεσει το αντωνης σε μενα το αγγελος.υπαρχει κανενας πιθανος συνδιασμος???εγω παντως αγγελουδι μου τον φωναζω

Στεφανία προσωπικά μου αρέσει το Άγγελος Laughing
Το Αντώνης είναι του πεθερού σου?
και τα 2 ειναι του πεθερου μου

ααα πολύ προχωρημένος ο πεθερός με 2 ονόματα Razz

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
που εισαι βρε χιονατη εσυ???σε εχει αποροφησει η ανταρτισσα???

http://stefxon@gmail.com

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pumpkin έγραψε:
stefaniandreas έγραψε:
pumpkin έγραψε:
stefaniandreas έγραψε:σας ειπα οτι το ονομα που αποφασισαμε ειναι αντωνης αγγελος.στον αντρα μου αρεσει το αντωνης σε μενα το αγγελος.υπαρχει κανενας πιθανος συνδιασμος???εγω παντως αγγελουδι μου τον φωναζω

Στεφανία προσωπικά μου αρέσει το Άγγελος Laughing
Το Αντώνης είναι του πεθερού σου?
και τα 2 ειναι του πεθερου μου

ααα πολύ προχωρημένος ο πεθερός με 2 ονόματα Razz
ναι ειναι ιταλος και εκει το εχουν αυτο με τα 2 ονοματα

http://stefxon@gmail.com

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
tattooed_snowhite έγραψε:
τι κανετε? κατι για ορμονες πηρε το ματι μου, εγω εχω γινει μις κλαψα 2012,
!

εσεις πως τα πατε με τον υπνο?

για σε παρακαλω που θα με παρεις και τον τιτλο!! Twisted Evil

εμεις κοιμομαστε τωρα πχ.. αλλιως στις 12 με 5 και μετα παλι μεχρι-7-8

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
KATΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΘΗΝΑ ΤΟ ΜΕΣΑ ΕΙΝΑΙ ΑΣΤΑ ΚΛΑΦΤΑ ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΧΕΙΜΩΝΑΣ ΙΩΣΕΙΣ....
ΕΛΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΚΑΣ. Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΩΡΑ ΕΧΕΙ ΦΑΕΙ ΤΟΥ ΣΚΑΣΜΟΥ ΜΑΜΑ+ΞΕΝΟ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΕΙ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ.ΣΥΝΗΘΕΙΑ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΟΠΕΙ

ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΚΑΙ ΤΑ 2 ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΟ ΒΛΕΠΩ

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
supermama έγραψε:
tattooed_snowhite έγραψε:
τι κανετε? κατι για ορμονες πηρε το ματι μου, εγω εχω γινει μις κλαψα 2012,
!

εσεις πως τα πατε με τον υπνο?

για σε παρακαλω που θα με παρεις και τον τιτλο!! Twisted Evil

εμεις κοιμομαστε τωρα πχ.. αλλιως στις 12 με 5 και μετα παλι μεχρι-7-8

χαχαχαχ οχι οχι δεν θα τον παρω το υποσχομαι!
βασικα συγκινουμε ευκολα!σιωπηλα και διακριτικα Razz

στεφανια μια το ενα μια το αλλο γεμιζει η μερα, δυστηχως δεν εχω και απο πουθενα βοηθεια Rolling Eyes αλλα οκ αντερ κοντρολ ολα ευτηχως!
παω καμια φορα να μπω και με καλει η κυρια! χεχεχεχ
α ξεχασα να σου πω εμενα μαρεσουν και τα 2 ονοματα! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 37 328109

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ομαδικές αυπνίες κοριτσόπουλα;;; Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
stefania to aggelos eine teleio!!!!moy aresei poli.emeis tha to poume andrea,tou petherou.mou aresei k to diko mas!!!xaxa

afto me tis ormones pote pernaei koritsia?eseis poy exete ksanaginei manoules k exete tin empeiria oi ormones pote isoropoun?k ego pou nomiza pos mono ego niotho etsi,afiste pou eime k apo tis neoteres manoules.exo dromo akoma e?
javascript:emoticonp('I love you')
lamproula eixes grapsei kapia stigmi pos eixe vgalei kati spirakia to zouzouni sou i kano lathos?rotao giati exei vgalei k o dikos mou.mporo na kano kati i pernane mona tous?
kai alli mia erotisi.to nero pou tou ftiaxno to gala na eine tis vrisis i kalitera emfialomeno?

supermama k ego se matiasa oxi mono i stefania.eise to eidolo mas,mi mas to xalas I love you

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα!!!

Pumklin ναι χτες ειχα γεννεθλια,,σ''ευχαριστω παρα πολυ!!Very Happy Very Happy ενωειτε ειχα αφησει μπουκαλακι δικο μου αλλα θα ετρωγε κ συμπληρωμα!

Κοριτσια πηγαμε χτες οπως σας ελεγα Βουλγαρια..

Το γαλα που παιρνω εγω το συμπληρωμα που του δινω αν χρειαστει κ.τ.λ. ειναι το Φρισολακ το οποιο εδω το παιρνω 11Ε στο φαρμακειο κ εκει το εχει 5Ε Shocked Shocked Shocked τρελαθηκα!!!μιση τιμη..

πηρα κ παμπερς η μεγαλη συσκευασια το νουμερο 3 με 74τεμ μου βγηκαν καπου κοντα στα 10Ε...κ ψωνισαμε κ ρουχαλακια του μπεμπη μας!!!Very Happy Very Happy

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
στεφανια εγω ψηφιζω το Αγγελος Very Happy Very Happy Very Happy αν κ τα δυο ειναι ωραια!!

Κικη μου αντε ωραια ,,κανε τραπεζι στους κουμπαρους να το επισυμοποιησετε!!!Laughing Laughing

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
καλημέρα και από εμένα!
Καλά, Τατιάνα τρελλάθηκα με τις τιμές που έγραψες!Τρομερή διαφορά, νιώθω μεγάλο κορόιδο....Είσαι τυχερή που μένεις κοντά στη Βουλγαρία, πήγαινε όσο πιο συχνά μπορείς για ψωνάκια.Μη σου πω αξίζει να ξεκινήσουμε και εμείς από Αθήνα και να πάρουμε αποθέματα για μια τριετία σε πάνες και γάλατα!!!

Στεφανάκι και τα δύο ονόματα όμορφα, ωστόσο προσωπικά προτιμώ το Αγγελος για το αγγελούδι σου!

Χιονάτη πώς πάει η μικρή Τσε-Γκεβαρίνα; Ειμαι σίγουρη πως κάθε μέρα θα νιώθεις και λίγο καλυτερα...Ισχύει πάντως αυτό περί "επικοινωνιας", κι εγώ έτσι νιώθω, σαν να μπορώ να αποκωδικοποιώ την κάθε φωνούλα και τον κάθε μορφασμό, μέρα με τη μέρα....

Βασούλα για τα σπυράκια που έγραψες, κι εμάς είχε βγάλει, και μάλιστα με κεφαλάκι σαν ακμή.Η παιδίατρος είπε πλύσιμο με χαμομηλάκι αν θέλουμε, ωστόσο ο,τι και να κάνουμε πρέπει να κάνουν τον κύκλο τους και θα περάσουν.Μπορεί επίσης να εμφανίζονται και να εξαφανίζονται ανά διαστήματα, για κάποιους μήνες.Ανησυχούμε αν είναι σε όλο το κορμάκι και όχι μόνο στο προσωπάκι τους....Εχει την ίδια βιολογική βάση με τη νινίδα μας είπε (ρύθμιση του σμηγματοειδούς αδένα)....

Αθηνούλα μη μασάς βρε!!!! Very Happy Very Happy Είσαι η μαμά-γκουρού μας!!!Ολα περνούν,το ξέρεις καλύτερα, και αυτά που τώρα μας φαίνονται τραγικά σε λίγο καιρό μας κάνουν να γελάμε με την ασημαντότητά τους...Χαμόγελο και δημιουργικότητα λοιπόν!!

Νατάσσα όλα καλά; πέρασε η ψύξη;

Στελλινιώ με την πριγκήπισσα των λουλουδιών;; πώς πάνε τα κέφια εις την όμορφη Πετρούπολη;

Καλημέρα σε όοοολες!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 37 315810 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 37 315810 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 37 379767 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 37 315810 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 37 379767

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!!!!με σας επρεπε να παντρευτω τελικα.μονο σε μενα και στη θεια μου αρεσει περισσοτερο το αγγελος.εκτος αν οι αλλοι μου το λενε γιατι τον πεθερο τον φωναζουνε αντωνη.αν και ετοιμη ημουν να τον πω μονο αγγελο αλλα δεν ηθελα να στεναχωρησω τον αντρα μου.ασε που με τοσα που ακουω λεω γερος να ειναι...
φιλακια σε ολες!!!!!!!!!!

http://stefxon@gmail.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 37 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις