Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
85 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 85 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefaniandreas έγραψε:εγω ειχα τυψεις στην αρχη και πιεζομουνα.και ξαφνικα ξυπνησα χαζομαμα!!!!!
και οταν το βαφτισετε(αν το βαφτισετε)δε θα χρειαστει να ξαναπατε σε αυτες τις υπηρεσιες?
οχι δεν θα ξαναπάμε Very Happy
μόνο ίσως κάπου για να δηλώσουμε το θρήσκευμα? δεν ξέρω αν το δηλώνεις κάπου Razz
και εμείς Μάιο λέγαμε γαμοβάφτιση, αλλά βλέπω τα οικονομικά μας και δεν ξέρω τι θα κάνουμε με γάμο τελικά :/

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΠΟΙΑ ΖΩΗ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ;ΔΛΔ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΖΟΥΜΕ; ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΟΤΥΠΑ.1 ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ!!!!

ΣΤΕΦΗ ΔΕΝ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕΣ;;;

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kikitso έγραψε:ΠΟΙΑ ΖΩΗ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ;ΔΛΔ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΖΟΥΜΕ; ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΑΙΡΟΥΛΑ ΠΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΤΕΤΟΙΑ ΠΡΟΤΥΠΑ.1 ΠΑΙΔΙ ΔΕΝ ΣΤΑΜΑΤΑ ΤΗΝ ΖΩΗ ΣΟΥ ΙΣΑ ΙΣΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΔΙΝΕΙ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΜΗ ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΖΩΗ!!!!

ΣΤΕΦΗ ΔΕΝ ΤΡΕΛΑΘΗΚΕΣ;;;
χαζεψαμε οικογενειακως!καθομαστε σαν χαζοι και κοιταμε ενα μωρο που απλως κουναει τα χερια του και τα κοιταει!!!!!!!

http://stefxon@gmail.com

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
τι κανετε τσουπρες??? επειδη λετε για τις ανακαλυψεις σας, εμεις ανακαλυψαμε το φωτιστικο του σαλονιου! χωρις ναναι αναμενο..
το κοιταμε με τις ωρες και σπαρταραμε στα γελια βγαζοντας κραβγουλες!!!!

αυριο εχει γενεθλια ο γιος μου! κλεινει τα 5. σκεφτομαι να του κανω μπισκοτακια με κουπατ ανθρωπακι. αλλες χρονιες εκανα πολλα..φετος τιποτα και τουρτα μια απλη θα παρουμε χριστουγεννιατικη Embarassed

τουλαχιστον μπισκοτακια να κανω. λεω νατα κανω στη μια πλευρα με σοκολατα επικαληψη και χρωματιστη τρουφα.ωραια δε θαναι?

boubou

boubou
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
supermama έγραψε:
τουλαχιστον μπισκοτακια να κανω. λεω νατα κανω στη μια πλευρα με σοκολατα επικαληψη και χρωματιστη τρουφα.ωραια δε θαναι?

εμένα πάντως με λίγωσες χαχαχα Embarassed

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καταρχην να τον χαιρεσαι προκαταβολικα!!!!
ακουγονται πολυ νοστιμα!!!
ασε που απο οτι θυμαμαι εχεις πολυ φαντασια οποτε σιγουρα τελεια θα ειναι!!!!

http://stefxon@gmail.com

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και μια ερωτηση? αν τα μπισκοτα ειναι κανελας ταιριαζει με τη σοκολατα ε?

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ταιριαζουν αλλα απο προσωπικη εμπειρια να σου πω οτι η κανελλα ειναι αρκετα αλλεργιογονα και αν εχεις πολλα παιδακια διευκρινισε το.εγω σε παιδικο παρτυ ανακαλυψα την αλλεργια μου

http://stefxon@gmail.com

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
δε θυμαμαι αν ετυχε να ξαναβαλω φωτο.. οι πεσυνες μας που εκανα. του γιου και μετα της κορης..

https://servimg.com/view/14861882/114

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/715/04032011189.jpg/

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
stefaniandreas έγραψε:ταιριαζουν αλλα απο προσωπικη εμπειρια να σου πω οτι η κανελλα ειναι αρκετα αλλεργιογονα και αν εχεις πολλα παιδακια διευκρινισε το.εγω σε παιδικο παρτυ ανακαλυψα την αλλεργια μου

ναι ε? αποσο ξερω ειναι οκ τα παιδακια. 3 θαναι μονο και τα ξερω καλα. εε αν ειναι ας τα φανε οι μαμαδες με τον καφε

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
δεν το κανεις επαγγελμα???ειναι τελειες!εγω και γιωτης να κανω απο εμφανιση σπανια την πετυχαινω

http://stefxon@gmail.com

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
αρχικα εκανα με αετοιμο παντεσπανι τωρα εχω μια καλη συνταγη αλλα θελει το χρονο του.

η 3ωροφη εχει ζαχαροπαστα αλλα ειναι μαιμου.εχει φελίζολ απο κατω Laughing ειχα κανει φυσικα αλλη για να φαμε

mmairula

mmairula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
supermama έγραψε:δε θυμαμαι αν ετυχε να ξαναβαλω φωτο.. οι πεσυνες μας που εκανα. του γιου και μετα της κορης..

https://servimg.com/view/14861882/114

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/715/04032011189.jpg/

esy ta ekanes ? einai mourlia! bravo sou to xeis!

https://www.facebook.com/home.php?ref=hp#!/mmairula

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
supermama έγραψε:δε θυμαμαι αν ετυχε να ξαναβαλω φωτο.. οι πεσυνες μας που εκανα. του γιου και μετα της κορης..

https://servimg.com/view/14861882/114

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/715/04032011189.jpg/


supermama εισαι αυθεντια!ειναι φανταστικα!μηπως να το δεις σοβαρα το πραγμα?και τα κερασματα σου για την κλινικη ηταν υπεροχα τοτε και αυτα εδω τωρα!μπραβο!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 31 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 31 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 31 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 31 215994

σημερα μας ηρθε το ρηλαξ που μας εκαναν δωρο οι γονεις μου και ειναι φανταστικο!ειναι αυτο:

http://www.anatello.gr/cart/product.php?productid=1698&cat=39&page=2&mCat=2

η μικρη το ερωτευτηκε και για πρωτη φορα καθισε τοσο ησυχη χωρις να ειναι κοιμισμενη.Αυτο κουνιεται κιολας και μετα απο λιγο την πηρε και ο υπνος και κοιμαται ΑΚΟΜΑ! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 31 536304 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 31 606100 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 31 606100 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 31 606100 δεν το πιστευουμε με τον αντρα μου!φοβαμαι ομως μηπως δεν κοιμηθει το βραδυ και εχουμε γλεντια!!!

ασχετο:σε εσας ποσες μερες κρατησαν τα λοχεια.Εμενα εχουν τελειωσει αλλα ποτε ποτε βλεπω κατι υγρα ποτε ροζ ποτε καφε.Περιοδος σας εχει ερθει?λογω θηλασμου μου ειχε πει ο ντοκτορ οτι μπορει να αργησει... scratch scratch scratch scratch scratch

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Δεν ξέρω γιατί αλλά δεν μου έχει έρθει καμία ειδοποίηση τόσες μέρες στο μαιλ μου και έχασα 3 σελίδες νέα!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 31 654655 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 31 654655 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 31 654655 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 31 654655

pumpkin έγραψε:
Τα κορίτσια που σαράντησαν είδατε καμιά διαφορά στην συμπεριφορά τους?Εννοώ αν ισχύει αυτό που λένε όλοι "άντε να σαραντήσεις για να μπείτε σε πρόγραμμα" ή απλά συνηθίζει η μαμά και μπαίνει μόνη της σε πρόγραμμα? Razz

Μπα εγώ δεν είδα καμία..Μάλλον είδα!Τις πρώτες 2 μέρες μετά τον 40ισμό κοιμήθηκε 6 ώρες σερί για βράδυ!Και μετά επανήλθε στα φυσιολογικά του πάλι.Αλλά εγώ νιώθω ότι έχω συνηθίσει την κούραση,όπως ακριβώς το λες!! Razz Razz Razz ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 31 850933 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 31 850933 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 31 850933

φωτεινουλα έγραψε:Ποτε σχεδιαζετε βαφτησια κοπελιες κ τι ονοματακια σκεφτεστε?

Εγώ σκεφτόμουνα για Αγ, Πνεύματος.Αλλά δεν ξέρω γίνονται βαφτίσια πχ τότε??Ή όχι??Αθανάσιος το όνομα,του πεθερού μου!



supermama έγραψε:δε θυμαμαι αν ετυχε να ξαναβαλω φωτο.. οι πεσυνες μας που εκανα. του γιου και μετα της κορης..

https://servimg.com/view/14861882/114

https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/715/04032011189.jpg/

Αθηνά να σου παραγγείλω μία τούρτα για του χρόνου που θα χρονίσουμε??? Razz Razz Razz ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 31 587529 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 31 587529 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 31 587529 Με το αζημείωτο βέβαια!!!

Πφ..ακούστε και αυτό σήμερα!Είδα κάτι ροζ βλέννες και λέω "Χριστέ μου θα μου έρθει και εμένα τόσο νωρίς περίοδος???ΠΑΕΙ ΤΟ ΣΕΞ ΠΑΕΙ!!!!" Δεν θα το αντέξω σας το λέω..Και από το πρωί έχω κάτι χαζοπονάκια περιόδου Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Να περιμένω λέτε???? ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 31 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 31 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 31 534787 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 31 534787

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kalispera k apo emas!!! Very Happy
ti kanete?kai ego den to exo siniditopoieisei akoma oti eine o gios mou alla niotho mia galini.mporo na po oti niotho olokliromeni,me afto pepoithisi.oute ta parapano kila me noiazoun,oute tipota.eftixos den me piasane psixologika,isos epeidi pesane giortes k eimastan me sigeneis k olo afto to giortino klima.mono ta dio prota 24ora sto spiti pou eniotha panikovlimeni eklaiga me to paramikro.avrio exoume tin proti sinadisi stin paidiatro ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 31 215994

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΕΜΕΝΑ ΠΑΝΤΩΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΑΚΟΜΗ ΠΕΡΙΟΔΟΣ.
ΝΑΤΑΣΣΑ ΡΩΤΗΣΕΣ ΑΝ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΕΠΕΙΔΗ ΘΗΛΑΖΕΙΣ;
ΑΘΗΝΑ ΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΠΑΡΑΓΓΗΛΩ ΚΟΝΤΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΙΟΛΑΣ....Η´ ΘΑ ΕΡΘΩ ΝΑ ΜΟΥ ΜΑΘΕΙΣ ΚΑΝΑ ΚΟΛΠΟ!!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΓΟΥΡΟΥΝΑ..ΟΛΗ ΜΕΡΑ ΣΠΙΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΗΣΥΧΟΣ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΕΣΑ ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΔΕΙΑΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ.ΕΛΕΟΣ..ΟΥΤΕ ΤΟ ΠΑΝΤΙ ΘΑ ΜΕ ΣΩΣΕΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΠΑΩ.....

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Όχι δεν ρώτησα, δεν πήρα ακόμη τον γιατρό μου αν πάω να με δει Embarassed Embarassed Embarassed Είπα να πάω μετά τις γιορτές,ξέρω και γώ??Ξέρω όμως ότι όσο θηλάζεις δεν θα σου έρθει,εκτός και αν κάνεις πχ 2 θηλασμούς την μέρα..Τι να πω τώρα.. Rolling Eyes Rolling Eyes

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Carrie έγραψε:Ξέρω όμως ότι όσο θηλάζεις δεν θα σου έρθει,εκτός και αν κάνεις πχ 2 θηλασμούς την μέρα..Τι να πω τώρα.. Rolling Eyes Rolling Eyes

αυτο ισχυει γενικα. το πιο σιγουρο ειναι οτι ισχυει στο πρωτο 3μηνο περιπου. μετα σιγα σιγα θα ερθει περιοδος ασχετα αν θηλαζεις. για αυτο το λογο μενουν εγκυες κοπελες που θηλαζουν για πολυ χρονικο διαστημα.
απο κει βγηκε και αυτο που λενε οταν θηλαζεις δε μενεις εγκυος. ισχυει ομως μονο για την αρχη

οσο για τις τουρτες πολυ ευχαριστως να σας φτιαξω!!!! Very Happy σε τιμες κοστους!!! Wink Laughing

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ξύπνησε το νυχτοπούλι μου και μας κάνει γελάκια και λογάκια χαχαχα

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
pumpkin emena eine ligo griniarakos,diladi den klaiei gia na po oti exei ponakia alla kanei ena klama san grinia,san nevro.iremos eine mono meta to faei k to apogevma pou gia kapoio logo mou koimate 5 ores serei,mono ta apogevmata omos.oli tin alli mera mia koimate,mia ksipnaei,mia griniazei,mia petaei me nevro ta gantia apo ta xeria,tou vazo pipila k tin pianei me ta xeria tou k tin vgazei.esena toso anisixo itan stin arxi?meta stronei?edaksi min eime k ipervoliki me ton tosodouli mou,glikoulaki eine alla thelo na ksero stin arxi eine etsi anisixa ola ta pedakia?stenaxorieme na ton vlepo na min iremei

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoulaki έγραψε:pumpkin emena eine ligo griniarakos,diladi den klaiei gia na po oti exei ponakia alla kanei ena klama san grinia,san nevro.iremos eine mono meta to faei k to apogevma pou gia kapoio logo mou koimate 5 ores serei,mono ta apogevmata omos.oli tin alli mera mia koimate,mia ksipnaei,mia griniazei,mia petaei me nevro ta gantia apo ta xeria,tou vazo pipila k tin pianei me ta xeria tou k tin vgazei.esena toso anisixo itan stin arxi?meta stronei?edaksi min eime k ipervoliki me ton tosodouli mou,glikoulaki eine alla thelo na ksero stin arxi eine etsi anisixa ola ta pedakia?stenaxorieme na ton vlepo na min iremei
καλημερα!!!αν και καθε παιδακι ειναι διαφορετικο και εμενα στην αρχη ετσι εκανε.αφου κοροιδευαμε οτι κανει μεσημεριανη σιεστα.τωρα μενει πιο πολλες ωρες ξυπνιος μεσα στη μερα και κοιμαται γυρω στις 6 ωρες το βραδυ

http://stefxon@gmail.com

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!! κανω δουλιτσες γιατι γινετε χαμος στο σπιτι! μετα θα παμε να παρουμε την τουρτα!!!ο πρωτος πριγκιπας μου κλεινει τα 5! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 31 215994

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
να τον χαιρεσαι!!!!!γερος και ευτυχισμενος!!

http://stefxon@gmail.com

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ευχαριστω! εκει που ξεκινησα να μαζευω ξυπνησε ο μικρος και θελει μεμε... Laughing ελπιζω να τελειωσει γρηγορα να τελειωσω και γω καποτε τις δουλειες Very Happy
οταν σας κοιταει στα ματια δεν ειναι σαν να βλεπετε τον κοσμο ολο??? καλα δε το συζητω τωρα που ανταποκρινεται στα ζουζουνιστικα που τον κανω και γελαει! εκει με τρελενει!!!ξεχναω καθε τι αλλο!η απολυτη ευτυχια!

αν και τριτο θα με χαζεψει! ημουν π ου ημουν τωρα θα με αποτελειωσει αυτος ο μπομπιρας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 31 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 17 ... 30, 31, 32 ... 35 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις