Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
243 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 243 επισκέπτες :: 3 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
vasoulaki έγραψε:Polaki se efxaristo poli!!!kai esi na xairesai ton gio sou ton kouklo!!!pos na min eine anevasmeni i psixologia sou afou voltareis mazi tou ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 215994
kai ego afto skeftome,na kikloforo me ton gio mou k ton adrouli mou k na mou exei figei afto to varos giati exo polles kaoures k ta sxetika.
mexri tis 25 mou eipe o giatros,eine proxorimenei i anaptiksei tou morou k o plakoudas exei arxisei na orimazei gia ta kala.ade na noume Rolling Eyes

ΓΙΑ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ ΣΕ ΚΟΒΩ...ΟΣΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΓΚΡΟΥΠΑΚΙ ΠΙΟ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΑΜΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΛΕΓΑΝ...ΧΑΧΑΧΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 893968 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 893968 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 893968 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 893968 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 893968 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 893968 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 893968
ΚΑΙ ΕΣΥ ΑΓΟΡΟΜΑΝΑ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ ΕΕ???ΚΑΛΩΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙΣ ΣΤΟ CLUB ΜΑΣ!!!!
ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ ΜΕ ΡΩΤΑΣ ΕΕΕ...ΕΑΝ ΞΕΡΩ ΘΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ...
ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΑΤΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΕΜΠΕΔΩΘΕΙ ΣΤΗΝ ΛΕΚΑΝΗ ΜΟΥ ΑΡΑ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΠΑΡΕΙ ΘΕΣΗ ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΕΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ...ΕΤΣΙ ΕΚΑΝΑ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ...Η ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΟΛΟΓΟΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕ ΤΙΣ 2 ΠΡΩΤΕΣ ΜΕΡΕΣ ΒΑΖΟΝΤΑΣ ΜΟΥ ΠΑΥΣΙΠΟΝΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΟΛΙΝΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΠΟΝΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΤΡΙΤΗ ΜΕΡΑ ΑΡΧΙΣΑ ΛΙΓΟ ΝΑ ΠΟΝΑΩ (ΔΕΝ ΠΑΒΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΟΜΗ ΠΑΝΩ ΣΟΥ)ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΟΤΙ ΠΕΘΑΙΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ...ΑΥΤΑΑΑΑ...

Kat&son

Kat&son
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Βασουλακι κ γω στην ίδια φάση με σένα είμαι έχω ΠΗΤ την Τετάρτη κ γω κοιταω να δω αν θα κατέβει το καμάρι γιατί κ μένα είναι ήδη 4 κιλά κ αν δεν το βλέπω κ γω για καισαρικη!!που γεννας;

PoLaKi

PoLaKi
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kat&son έγραψε:Βασουλακι κ γω στην ίδια φάση με σένα είμαι έχω ΠΗΤ την Τετάρτη κ γω κοιταω να δω αν θα κατέβει το καμάρι γιατί κ μένα είναι ήδη 4 κιλά κ αν δεν το βλέπω κ γω για καισαρικη!!που γεννας;

KAT&SON ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΕΣΥ...!!!4 ΚΙΛΑ ΕΙΔΗ???ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΣΑΣ ΒΡΙΣΚΩ...ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΓΑΜΕ ΣΤΗ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΒΑΡΟΣ 3.870 ΚΑΙ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΗΝΑ ΣΕ 2 ΜΕΡΟΥΛΕΣ...!!!

ΠΟΣΕΣ ΕΙΣΤΕ ΑΚΟΜΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΕΝΤΟΣ ΤΟΝ ΗΜΕΡΩΝ????

Kat&son

Kat&son
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ναι Polaki κ μεις δεν το πιστεύαμε, αφού έφτασα να σκέφτομαι μήπως είχε χαλάσει ο μέτρητης ζάχαρου κ μου δείχνει ότι είχε ρυθμιστεί ενω δεν είχε!! Πήραμε απο το μπαμπά μας φαίνεται που γεννήθηκε 4.500!! Άλλη εξήγηση δεν μπορω να σκεφτώ !! Εγω είχα γεννηθεί 2700 οπότε απο τη Μαμα δεν πήρε...

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kat and son καλώς ήρθες (τώρα σε πήρα χαμπάρι ότι΄ηρθες στο γκρουπάκι, σόρρου! ) με το καλό να έρθει ο...son!
Βασουλάκι με το καλό κι εσύ, κοντεύεις!!!το καλύτερο δώρο Χριστουγέννων! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 334590

Πολάκι πολύ παίδαρος προβλέπεται ο γιόκας σου!57,5!!!!θα κλέψει καρδούλες!!!

Χιονατούλα έχεις την πιο γλυκιά αντάρτισσα του κόσμου!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 804467

Εμείς εδω όλα καλά, όλα ανθηρά! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 727892 Καλο βραδάκι κοριτσόπουλα!!!

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλισπέρα ομορφιές!!!

Πως είστε?Εμείς καλά, κάναμε μπάνιο κοιμόμαστε σε λίγο θα πάω να ξαπλώσω και εγώ!

Χιονατουλίνα μου τι κουκλίτσα που είναι η Νιόβη μας!!!Να την χαιρόμαστε αγάπη μου να είναι πάντα ΓΕΡΗ, ΤΥΧΕΡΗ και ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!!!Με ΥΓΕΙΑ πάνω απ'όλα!!!

Πολίνο όμορφο μεγάλωσε ο ζουζούνος!Να του δώσεις πολλά πολλά φιλάκια...Να σε δω αύριο μεθάυριο που θα τον περιτριγυρίζουν οι κοπελίτσες τι θα κάνεις!!!χιχιχι

Αρετούλι μου που τα βρίσκεις αυτά τα όμορφα emotion Που βάζεις?

Φιλιά πολλά σε όλες!Ήρεμη και γλυκιά νύχτα εύχομαι να έχουμε!

ardo

ardo
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Στελλίνα μου, όταν γράφεις μηνυματάκι δεξιά έχει τα εμότικονς και σε ένα ασπρο κουτάκι από πάνω γράφει"περισσότερα". Εκεί εχει πολλές υποκατηγορίες.Τα πιο γλυκά είναι στην κατηγορία "γλυκούλικα"!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 379767 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 531909 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 379767 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 531909

aylin

aylin
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
ardo έγραψε:Στελλίνα μου, όταν γράφεις μηνυματάκι δεξιά έχει τα εμότικονς και σε ένα ασπρο κουτάκι από πάνω γράφει"περισσότερα". Εκεί εχει πολλές υποκατηγορίες.Τα πιο γλυκά είναι στην κατηγορία "γλυκούλικα"!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 379767 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 531909 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 379767 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 531909

Ευχαριστώ πολύ γλυκιά Αρετουλίνα φιλιά στην σεξομπουμπού Αλεξάνδρα σου!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 415870 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 415870 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 920316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 451948 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 451948 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 804467 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 2963

Μα τι gipsy που είμαι!!

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
se efxaristo poli ardo mou!!!odos eine to pio gliko doro xristougennon I love you I love you I love you
na xairesai k esi tin mpoumpouka sou ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 417472

kat k son gennao stin patra,se mia kliniki pou legete io.to diko mas themataki eine oti to moro exei to kefali kato k malista me traxiliki eksetasi to epiase alla eine sto plai.sigkekrimena i giatros mou eipe "eine kato kato alla eine theolokso".den ksero ti ginetai se aftes tis periptoseis.mporei na parei thesi alla an den parei tha me paei gia kaisariki i proklisi mipos kata tin diarkeia tou toketou allaksei thesi?tin rotao alla den mou leei mi me agxosei,leei tha ta poume stis 20 pou eine to telefteo radevou.esena se ti thesi eine?sto plai?

polaki k esena epeidi den eixe parei thesi sou ekane kaisariki?den me peirazei vevea,oti eine na ginei tha ginei gia kalo.agoromana k ego!!!to proto mou!!!

filia se oles koritsia!!!kalo mas vradi!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 850933 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 850933 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 850933 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 850933

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα ,καλημερα τι κανετε μανουλες???εμεις ακομα κοιμαται ο μικρος κ βρηκα ευκαιρια να μπω πριν ξυπνησει...

Βασουλακη μην ανχωνεσε οτι ειναι να γινει θα γινει...Κ εγω για φυσιολογικα πηγαινα κ τελευταια στιγμη εκανα τελικα καισαρικη...Δεν ειναι τραγικη η καισαρικη πονας την πρωτη μερα μονο δεν λεω οτι την δευτερη δεν νιωθεις τιποτα απολυτος αλλα εγω προσωπικα την δευτερη ουτε παυσιπονο χρειαστηκα κ ημουν μια χαρα...το μονο που με πονουσε ηταν στο να κατσω κ να σηκωθο για μια 2-3μερες....Σε περιπτωση που πονας κανουν παυσιπονο εγω ειχα κανει 3 την πρωτη μερα ΠΑΡΟΛΟΥ ΠΟΥ ΘΗΛΑΖΑ δεν επιρεαζει το μωρο μου ειπαν....Ολα να πανε καλα κ οταν δεις το μωρακι σου θα τα ξεχασεις ολα..δεν θα σε νοιαζει με τι τροπο γεννησες κ αν πονας η οχι....εγω την πρωτη μερα πονουσα πολυ κ πορ''ολου αυτα προσπαθουσα να κατσω για να θηλασω τον μικρο,,σου λεω το συναισθημα ειναι τοσο δυνατο κ ομορφο!

μην ανχωνεσε για τιποτα κ ολα θα πανε τελεια..να εχεις εμπιστοσυνη στον γιατρο σου κ απολαυσετο οσο γινετε!

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Χιονατούλα τι ζουζούνι όμορφο είναι αυτό????? Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Να σας ζήσει!!!!

Βασουλάκι μην αγχώνεσαι για τίποτα!Και εγώ καισαρική έκανα λίγο εκτάκτως (το αποφασίσαμε μέσα σε ένα από γευμα και την επόμενη μπήκαμε) και όλα καλά.Έκανα επισκληρίδιο,δεν είναι τίποτα,περισσότερη ώρα κάνει να σε πιάσει η νάρκωση παρά να γεννήσεις το μωράκι σουSmile Απλώς θέλει λίγο προσοχή τον πρώτο καιρό με τα βάρη και το σκύψιμο αλλά όλα καλά κατά τα άλλα!!

Σήμερα ξεπροβόδισα τους γονείς μου και τώρα αρχίζουν τα γλέντια!!!Να δούμε πως θα βρούμε τους ρυθμούς μας στο σπίτι τώρα..Αν και την άλλη βδομάδα θα έρθουν τα πεθερικά μου για καμία 10αριά μέρες γιατί περιμένουν και την κόρη τους να γεννήσει αλλά θα μείνουν σε εμάς ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 966307 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 966307 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 966307

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ
ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΟΥΝ ΩΡΑ!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΥΠΟΤΡΟΠΟΙΑΣΕ ΠΑΛΙ ΚΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΝΕΦΕΛΟΠΟΙΗΤΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΣΕ ΓΥΑΛΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ;
Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΣΕ ΑΣΚΗΣΗ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΟΥΤΕ 1 ΤΗΛ.ΜΟΝΗ ΜΕ ΤΑ 3. ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΥΤΟ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ ....
ΒΑΣΩ ΜΟΥ Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΕΓΩ 3 ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 315810
ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΞΕΠΕΡΝΙΟΥΝΤΑΙ!!ΣΕ ΦΙΛΩ!!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
κορίτσια σοσ ερώτηση, το τσάι η χαμομήλι που τους δίνεται είναι kinderde? Η και κανονικό χαμομήλι που πίνουμε εμείς?

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
γεια σου νατασα!!!τι κανει ο μπομιρας????

αντε τυχερουλα και''γω λεω αντε σιγα σιγα να φευγουν ΑΝ κ ειναι τεραστια η βοηθεια οσο να''ναι,,αλλα θελω να μεινω κ μονη μου με τον αντρα μου κ το παιδι μου Wink Wink Wink Μετα βεβαια μπορει να τους ψαχνω κ να λεω τι καλα που ηταν οταν τους εχεις διπλα σου!!!τελικα τι θελουμε οεο??

νατασα θηλαζεις???

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pumpkin έγραψε:κορίτσια σοσ ερώτηση, το τσάι η χαμομήλι που τους δίνεται είναι kinderde? Η και κανονικό χαμομήλι που πίνουμε εμείς?



θα πας στο φαρμακειο κ θα ζητησεις χαμομηλι για βρεφη ΕΜΑΣ μας εδωσαν της Milupa ειναι 200γρ κ κανει 4Ε.

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
kikitso έγραψε:ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ
ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΠΟΤΕ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΓΙΑΤΙ ΘΗΛΑΣΜΟΣ ΚΑΙ 3 ΠΑΙΔΙΑ ΘΕΛΟΥΝ ΩΡΑ!
ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΥΠΟΤΡΟΠΟΙΑΣΕ ΠΑΛΙ ΚΙ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ ΝΕΦΕΛΟΠΟΙΗΤΗ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΣΕ ΓΥΑΛΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΛΩ;
Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΣΕ ΑΣΚΗΣΗ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΘΕΡΙΚΑ ΟΥΤΕ 1 ΤΗΛ.ΜΟΝΗ ΜΕ ΤΑ 3. ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΥΤΟ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ ....
ΒΑΣΩ ΜΟΥ Η ΩΡΑ Η ΚΑΛΗ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΕΓΩ 3 ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ΓΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΞΕΠΕΡΝΙΟΥΝΤΑΙ!!ΣΕ ΦΙΛΩ!!



περαστικα κικιτσο...γιατι ετσι ο μικρος???

ΥΠΟΜΟΝΗ τι να πω...δυσκολα με 3 παιδια.εγω μ''εναν κ ολοι μερα στο στηθος τον εχω κ δεν προλαβαινω τιποτα,,αν ειχα 3παιδια τι θα εκανα Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Kat&son

Kat&son
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλως σας βρηκα κοριτσια!! Να σας ζησουν τα ζουζουνια σας! Το ενα πιο ομορφο απ το αλλο!! Βασουλακι εμένα τραχηλικη δεν μου έκανε ακόμα υποψιαζομαι γιατί έβλεπε απ τον υπέρηχο ότι δεν έχει κατέβει αρκετά οπότε δεν έχω ιδέα το κεφαλακι μας πως είναι. Καλα ερώτηση στην τραχηλικη που φτάνει το χέρι τουγιατρου για να πιάνει κεφάλι!!!!;;;!!!! Κ εμένα δεν μου έχει πει πως μπορει να εξελιχθεί η κατάσταση αλλα φαντάζομαι πως αν ο γιατρός είναι υπέρ του φυσιολογικου θα περιμένει μήπως γυρίσει μέχρι τελευταία στιγμή. Κ εγω ελπίζω πως θα με παει με πρόκληση πρώτα αν περάσω την ΠΗΤ αλλιώς πόσο θα φτάσει ο μικρός;; Κ εγω προσπαθώ να μην αγχωνομαι πολυ με τη καισαρικη αλλα όσο να ναι προτιμώ να ξέρω το σενάριο ... Εγω κορίτσια έχω ένα άλλο παράλογο άγχος ότι θα βγει κ θα είναι κανένα υπερτεραστιο μωρο κ δεν θα είναι γλυκουλης όπως τα δικα σας κουκλακια ... Είμαι λίγο τρελλο I know αλλα που κ που το σκέφτομαι , βέβαια μετα σκέφτομαι ότι τον αγαπάω τόσο πολυ απο τώρα που αποκλείεται να αλλάξει αυτο με το που τον δω.

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Kat&son έγραψε:Καλως σας βρηκα κοριτσια!! Να σας ζησουν τα ζουζουνια σας! Το ενα πιο ομορφο απ το αλλο!! Βασουλακι εμένα τραχηλικη δεν μου έκανε ακόμα υποψιαζομαι γιατί έβλεπε απ τον υπέρηχο ότι δεν έχει κατέβει αρκετά οπότε δεν έχω ιδέα το κεφαλακι μας πως είναι. Καλα ερώτηση στην τραχηλικη που φτάνει το χέρι τουγιατρου για να πιάνει κεφάλι!!!!;;;!!!! Κ εμένα δεν μου έχει πει πως μπορει να εξελιχθεί η κατάσταση αλλα φαντάζομαι πως αν ο γιατρός είναι υπέρ του φυσιολογικου θα περιμένει μήπως γυρίσει μέχρι τελευταία στιγμή. Κ εγω ελπίζω πως θα με παει με πρόκληση πρώτα αν περάσω την ΠΗΤ αλλιώς πόσο θα φτάσει ο μικρός;; Κ εγω προσπαθώ να μην αγχωνομαι πολυ με τη καισαρικη αλλα όσο να ναι προτιμώ να ξέρω το σενάριο ... Εγω κορίτσια έχω ένα άλλο παράλογο άγχος ότι θα βγει κ θα είναι κανένα υπερτεραστιο μωρο κ δεν θα είναι γλυκουλης όπως τα δικα σας κουκλακια ... Είμαι λίγο τρελλο I know αλλα που κ που το σκέφτομαι , βέβαια μετα σκέφτομαι ότι τον αγαπάω τόσο πολυ απο τώρα που αποκλείεται να αλλάξει αυτο με το που τον δω.

χαχαχα, πολύ γέλασα με αυτό το υπερτεράστιο! μην αγχώνεσαι καλή μου, δεν υπάρχει μωρό που να μην είναι γλυκούλι. και όπως θα σε διαβεβαιώσουν και οι υπόλοιπες μαμάδες, το δικό σου θα είναι το πιο γλυκό απ όλα. Wink

και στην τελική δεν έχεις λόγο να ανησυχείς, αφού διαπιστωμένα αυτό το γκρουπ βγάζει μόνο κουκλιά! Very Happy

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pumpkin έγραψε:κορίτσια σοσ ερώτηση, το τσάι η χαμομήλι που τους δίνεται είναι kinderde? Η και κανονικό χαμομήλι που πίνουμε εμείς?

Εγώ όταν ρώτησα τον παιδίατρο για τους κολικούς μου είπε χαμομηλάκι αγνό από αυτό που μαζεύουμε και αν δεν έχω τέτοιο τότε φακελάκι του εμπορίου Rolling Eyes Rolling Eyes Εμείς τελικά δεν του δώσαμε τίποτα βέβαια..

tatianoula έγραψε:γεια σου νατασα!!!τι κανει ο μπομιρας????

αντε τυχερουλα και''γω λεω αντε σιγα σιγα να φευγουν ΑΝ κ ειναι τεραστια η βοηθεια οσο να''ναι,,αλλα θελω να μεινω κ μονη μου με τον αντρα μου κ το παιδι μου Wink Wink Wink Μετα βεβαια μπορει να τους ψαχνω κ να λεω τι καλα που ηταν οταν τους εχεις διπλα σου!!!τελικα τι θελουμε οεο??

νατασα θηλαζεις???

Ναι θηλάζουμε..ΟΛΗ μέρα!!!Μερικές φορές βγάζω και με θήλαστρο βέβαια γιατί μου έχει πληγώσει την μία θηλή και πονάω τρελά,έτυχε να του δώσουμε και 2-3 φορές συμπλήρωμα ξένο αλλά κατά βάση στήθος..

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
μια βιαστικη και γλυκια καλημερα σε μανουλες και μπεμπιδια! τι κανετε?
εμεις κοιμομαστε και τρωμε -thank god- Laughing

να μην την ματιαξω την ανταρτιτσα Shocked

Βασουλακι μου τα συναισθηματα ειναι χειμαρος! δεν θα καταλαβεις τιποτα με την ναρκωση σαν πουλακι θα κοιμηθεις, πονακια θα εχεις δεν στο κρυβω αλλα οκ θα εισαι με τα παυσιπονα , και ενα αγγελουδι που μολις το κοιτας θα λιωνεις και θα τα ξεχνας ολα! I love you

Blackrose μου σε ευχαριστω πολυ κοριτσαρα μου με το καλο και εσυ να φερεις στον κοσμο το νινι σου και να σε πλυμμηρισει με ευτηχια ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 654316

κοριτσια σας ευχαριστω για τα καλα λογια!

πολλα φιλια σε ολες και την καλημερα μου!!!!! cat

χαμομηλακι

χαμομηλακι
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Γεια σας κοριτσια!

μολισ κοιμηθηκε η μπεμπουλινα μου και σε λιγο θα την πεσω κι εγω γιατι χτες ειχα ολονυχτια...Εχουμε αποκτησει μια κακια συνηθεια:αφου τρωμε θελουμε αγκαλιες για αρκετη ωρα μεχρι να κοιμηθουμε,ειτε ειναι μερα ειτε ειναι νυχτα.Φυσικα για αυτη την κακη συνηθεια φταινε οι γιαγιαδες και για να ειναι δικαιη φταινε και οι 2,και η μανα μου και η πεθερα μου.Χτες το βραδυ,αφου εφαγε 150μλ δικο μου γαλα βγαλμενο με το θηλαστρο Shocked Shocked ηθελε κι αλλο Shocked Shocked και την εβαλα στο στηθος,και παλι δεν κοιμοταν,μολις την εβαζα στο κρεβατι εκλαιγε,οποτε την κρατησα αγκαλια μεσα στα σκοταδια στο σαλονι για να κοιμηθει,μακρια απο τον αντρα μου,που πρεπει να κοιμαται απαραιτητως γιατι εχει δρομους να κανει.Εχω κοιμηθει συνολικα 4.5 ωρες,καλα ειναι? Sleep Sleep Sleep παω να την πεσω τωρα που κοιμηθηκε ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 850933 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 850933 μπας και συνελθω γιατι δεν θα τη βγαλω καθαρη!

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα και απο μας!σημερα ξυπνησαμε ουρλιαζοντας απο το κλαμα.μαλλον μας επισκεφθηκαν οι κολικοι.και οχι τιποτα αλλο με κοιταει μεσα στα ματια σαν να μου λεει ¨ε κανε κατι επιτελους τι μαμα εισαι?¨και λιωνω!!!!
εκτος αν μας ματιαξανε...φτου φτου!!!
βασουλακι τελειωνεις υπομονη!!!!
φιλακια σε ολες τις μανουλες!

http://stefxon@gmail.com

elpisrex

elpisrex
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χαμομηλακι έγραψε:Γεια σας κοριτσια!

μολισ κοιμηθηκε η μπεμπουλινα μου και σε λιγο θα την πεσω κι εγω γιατι χτες ειχα ολονυχτια...Εχουμε αποκτησει μια κακια συνηθεια:αφου τρωμε θελουμε αγκαλιες για αρκετη ωρα μεχρι να κοιμηθουμε,ειτε ειναι μερα ειτε ειναι νυχτα.Φυσικα για αυτη την κακη συνηθεια φταινε οι γιαγιαδες και για να ειναι δικαιη φταινε και οι 2,και η μανα μου και η πεθερα μου.Χτες το βραδυ,αφου εφαγε 150μλ δικο μου γαλα βγαλμενο με το θηλαστρο Shocked Shocked ηθελε κι αλλο Shocked Shocked και την εβαλα στο στηθος,και παλι δεν κοιμοταν,μολις την εβαζα στο κρεβατι εκλαιγε,οποτε την κρατησα αγκαλια μεσα στα σκοταδια στο σαλονι για να κοιμηθει,μακρια απο τον αντρα μου,που πρεπει να κοιμαται απαραιτητως γιατι εχει δρομους να κανει.Εχω κοιμηθει συνολικα 4.5 ωρες,καλα ειναι? Sleep Sleep Sleep παω να την πεσω τωρα που κοιμηθηκε ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 850933 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 7 850933 μπας και συνελθω γιατι δεν θα τη βγαλω καθαρη!


4,5 ώρες; συνεχόμενα; μην το πεις ούτε του παπά μια χαρά είσαι! άλλο ένα 2ωράκι μες στη μέρα και έκλεισες!

supermama

supermama
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
pumpkin έγραψε:κορίτσια σοσ ερώτηση, το τσάι η χαμομήλι που τους δίνεται είναι kinderde? Η και κανονικό χαμομήλι που πίνουμε εμείς?
kinderte!

τι κανετε??? εγω σημερα τοσκασα για βολτουλα αγορα και πηγα για καφε στον αντρα μου οπου βρεθηκα και με μια φιλη. ηθελα τοσο να βγω αλλα μετα ηθελα να γυρισω στον μπεμπη..

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Μου πήρε ο πεθερός μου milupa τελικά, εγώ δεν ήθελα να δώσω, αλλά έπρεπε πάλι να δώσουμε ούρα και μου είπε ο γρατρός με χαμομήλι μαζεύονται πιο γρήγορα τα ούρα Rolling Eyes
Του τρύπησαν 2 φορές την κοιλίτσα και του βάλανε καθετηράκι στο τέλος του γλυκούλη μου Sad

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 7 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Δωρεάν forum σε punBB | Πολιτισμός | Childhood, Family | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις