Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
40 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 40 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Kat&son

Kat&son
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ουφ τον βρήκα ευτυχώς !! Ραντεβού έχω σε 1 ώρα...θα σας ενημερώσω για τις εξελίξεις μετα!!Φιλία στα ζουζουνακια σας!!

tomaraki

tomaraki
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:εχεις δικιο στεφανια αργοτερα θα το χαρουμε πιο πολυ Very Happy

Βασουλακι μου ποια τα νεα σου απο τον γιατρο?
η αληθεια ειναι οτι παρολο που ειναι ησυχη -για την ωρα- εχει γεμισει η μερα μου, θα το δεις και εσυ! λιγο τα πληντυρια λιγο η φροντιδα λιγο το γαλα που βγαζω για να της δινω λιγο το ενα λιγο το αλλο καταλαβαινεις Laughing

μου ελειψε η παρεουλα , αντε να γινεις και συ μανουλα με το καλο κοριτσι μου, και μην φοβασαι τιποτα , με το καλο να γνωρισεις και να αγγαλιασεις το νινι σου! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 12 215994


Γεννησες ?????? Να σου ζησει !!!!!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 12 50580 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 12 50580
Τωρα το διαβασα !!! Πως ειναι ??
Να ειναι γερη και δυνατη !!!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Καλημέρα και απο εμάς Smile
Χτες πολύ ανήσυχος ο μικρός μου, με τρέλανε δεν ήξερε τι ήθελε :/
Σκέφτομαι μήπως το τζατζίκι που έφαγα τον πείραξε, γιατί δεν ήταν κολικοί Mad Mad
Ετοιμαζόμαστε να πάμε βολτίτσα στο cosmos να ξεσκάσουμε λιγάκι!

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pumpkin έγραψε:Καλημέρα και απο εμάς Smile
Χτες πολύ ανήσυχος ο μικρός μου, με τρέλανε δεν ήξερε τι ήθελε :/
Σκέφτομαι μήπως το τζατζίκι που έφαγα τον πείραξε, γιατί δεν ήταν κολικοί Mad Mad
Ετοιμαζόμαστε να πάμε βολτίτσα στο cosmos να ξεσκάσουμε λιγάκι!
θα σου ελεγα να μην τον πας στο κοσμος.εγω το μετανοιωσα χθες.γινοτανε χαμος απο κοσμο και μαλωσα και με μερικες που σκυβανε πανω απο το καροτσακι να τον δουνε και να τον φτυσουνε

http://stefxon@gmail.com

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefaniandreas έγραψε:
pumpkin έγραψε:Καλημέρα και απο εμάς Smile
Χτες πολύ ανήσυχος ο μικρός μου, με τρέλανε δεν ήξερε τι ήθελε :/
Σκέφτομαι μήπως το τζατζίκι που έφαγα τον πείραξε, γιατί δεν ήταν κολικοί Mad Mad
Ετοιμαζόμαστε να πάμε βολτίτσα στο cosmos να ξεσκάσουμε λιγάκι!
θα σου ελεγα να μην τον πας στο κοσμος.εγω το μετανοιωσα χθες.γινοτανε χαμος απο κοσμο και μαλωσα και με μερικες που σκυβανε πανω απο το καροτσακι να τον δουνε και να τον φτυσουνε

Πω πω σοβαρά μιλάς?! ΕΛΕΟΣ.......
Η γιαγιά του άντρα μου τον έφτυνε και μου ήρθε να της πω καμιά κουβέντα, πόσο μάλλον ΞΕΝΟΣ άνθρωπος .....

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
pumpkin έγραψε:
stefaniandreas έγραψε:
pumpkin έγραψε:Καλημέρα και απο εμάς Smile
Χτες πολύ ανήσυχος ο μικρός μου, με τρέλανε δεν ήξερε τι ήθελε :/
Σκέφτομαι μήπως το τζατζίκι που έφαγα τον πείραξε, γιατί δεν ήταν κολικοί Mad Mad
Ετοιμαζόμαστε να πάμε βολτίτσα στο cosmos να ξεσκάσουμε λιγάκι!
θα σου ελεγα να μην τον πας στο κοσμος.εγω το μετανοιωσα χθες.γινοτανε χαμος απο κοσμο και μαλωσα και με μερικες που σκυβανε πανω απο το καροτσακι να τον δουνε και να τον φτυσουνε

Πω πω σοβαρά μιλάς?! ΕΛΕΟΣ.......
Η γιαγιά του άντρα μου τον έφτυνε και μου ήρθε να της πω καμιά κουβέντα, πόσο μάλλον ΞΕΝΟΣ άνθρωπος .....
ναι ηταν πολυ περισσοτερος κοσμος απο αλλη φορα και μαλιστα μια μου την ειπε γιατι τον ειχα σκεπασμενο.θα το σκασεις μου λεει το μωρο τι το σκεπασες ετσι θα στο κλεψουν?

http://stefxon@gmail.com

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
stefaniandreas έγραψε:
pumpkin έγραψε:
stefaniandreas έγραψε:
pumpkin έγραψε:Καλημέρα και απο εμάς Smile
Χτες πολύ ανήσυχος ο μικρός μου, με τρέλανε δεν ήξερε τι ήθελε :/
Σκέφτομαι μήπως το τζατζίκι που έφαγα τον πείραξε, γιατί δεν ήταν κολικοί Mad Mad
Ετοιμαζόμαστε να πάμε βολτίτσα στο cosmos να ξεσκάσουμε λιγάκι!
θα σου ελεγα να μην τον πας στο κοσμος.εγω το μετανοιωσα χθες.γινοτανε χαμος απο κοσμο και μαλωσα και με μερικες που σκυβανε πανω απο το καροτσακι να τον δουνε και να τον φτυσουνε

Πω πω σοβαρά μιλάς?! ΕΛΕΟΣ.......
Η γιαγιά του άντρα μου τον έφτυνε και μου ήρθε να της πω καμιά κουβέντα, πόσο μάλλον ΞΕΝΟΣ άνθρωπος .....
ναι ηταν πολυ περισσοτερος κοσμος απο αλλη φορα και μαλιστα μια μου την ειπε γιατι τον ειχα σκεπασμενο.θα το σκασεις μου λεει το μωρο τι το σκεπασες ετσι θα στο κλεψουν?

ΧΑΑΧΑΧΑΧ !!

Kat&son

Kat&son
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κορίτσια μόλις γυρίσαμε απ τον ντοκτορ κ επειδή είμαστε ακόμα ψηλά κ ανάσκελα μπαίνω μάλλον αύριο για καισαρικη!! Σοκ!! Απίστευτο μου φαίνεται ότι είναι αύριο!! Θα την ήθελα μια Ματούλα ακόμα να το συνειδητοποίησω!! Πωπω!!!

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
[quote="Kat&son"]Κορίτσια μόλις γυρίσαμε απ τον ντοκτορ κ επειδή είμαστε ακόμα ψηλά κ ανάσκελα μπαίνω μάλλον αύριο για καισαρικη!! Σοκ!! Απίστευτο μου φαίνεται ότι είναι αύριο!! Θα την ήθελα μια Ματούλα ακόμα να το συνειδητοποίησω!! Πωπω!!![/quote

αντε με το καλο να χαρεις και εσυ το παιδακι σου ,μην φοβασαι καθολου! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 12 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 12 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 12 215994

tatijana

tatijana
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Κορίτσια να βάζετε άμα θέλετε το αδιάβροχο για να μη σας φτυνουν τα μωρά...αλλα μη τα ντυσετε πολυ βαριά γιατί θα σκάσουν εκεί μέσα.και αφήστε να λένε.οποίες σας λένε το οτιδήποτε θα λέτε ναι είναι απο χρυσό,άλλωστε απο χρυσό πιπι βγήκε,η χρυσή κοιλιτσα....

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kat k son den to pistevo.mpeneis e?ade me to kalo!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 12 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 12 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 12 215994
pos niotheis?ax plisiazei k i dikia mou seira ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 12 534787
apo tin mia omos kalitera,na eleftherotho k ego k to moraki mou.ton niotho na zorizete ekei mesa.telika katefthian kaisariki tha se paei?oxi proklisi?ego avrio exo giatro,gia na doume Rolling Eyes

koritsakia filia ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 12 40746 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 12 40746 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 12 40746

mariannemam

mariannemam
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Κοριτσάκια μου τι κάνετε?Είμαι πολύυυυυυ ευτυχισμένηηηηη!!!Δεν 'εχω λόγια γι'αυτο που ζω!!!!!!!!!
Καλορίζικα τα μωράκια μας τα καινουρια.Δεν εχω προλαβει να διαβασω τα νεα σας.Ελπίζω να ειστε ολες καλα και τα μπεμπουλινια μας!!!
Γειτονισσουλα μου τι παιδαρος ειναι αυτος?Να τον χαιρεσαι αγαπη μου!!!!
Χιονατουλινο η ανταρτισα μας πως παει????
ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 12 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 12 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 12 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 12 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 12 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 12 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 12 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 12 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 12 215994 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 12 215994

Kat&son

Kat&son
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Ευεργέτη πολυ κορίτσια!! Βασουλα άντε κ στα δικα σου!! Κατευθείαν γιατί κ εμένα επειδή είναι μεγάλος δεν υπάρχει περίπτωση να κατέβει κ να γυρίσει κατα τη διάρκεια του τοκετού. Επίσης απο προχτές έχει ανεβεί το ζαχαρο μου πάλι οπότε δεν θέλει να το ρισκάρει. Δεν πειράζει αρκεί που είναι το πιο ασφαλές κ για τους 2 μας κ που αύριο το βράδυ θα έχω αγκαλιτσα τον μικρο μου πρίγκιπα !!!το βάρος πάλι 4 κιλά μου το βγάλε αλλα λέει ότι παίζει απο τα 3800 ως τα 4300. Ελπίζω να είναι οκ το ζαχαρο αύριο κ να μην χρειαστεί να μπει στην ΜΕΝΝ καθόλου ο μικρουλης μου.

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
Mαριαννα μου καλως μας ηρθες πισω,να σου ζησει το μωρακι σου.Αντε σιγα σιγα να συζηταμε καινουρια θεματα!Περιμενω νεα σου με την ιστορια τοκετου! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 12 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 12 654316 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 12 536304

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kat&son έγραψε:Ευεργέτη πολυ κορίτσια!! Βασουλα άντε κ στα δικα σου!! Κατευθείαν γιατί κ εμένα επειδή είναι μεγάλος δεν υπάρχει περίπτωση να κατέβει κ να γυρίσει κατα τη διάρκεια του τοκετού. Επίσης απο προχτές έχει ανεβεί το ζαχαρο μου πάλι οπότε δεν θέλει να το ρισκάρει. Δεν πειράζει αρκεί που είναι το πιο ασφαλές κ για τους 2 μας κ που αύριο το βράδυ θα έχω αγκαλιτσα τον μικρο μου πρίγκιπα !!!το βάρος πάλι 4 κιλά μου το βγάλε αλλα λέει ότι παίζει απο τα 3800 ως τα 4300. Ελπίζω να είναι οκ το ζαχαρο αύριο κ να μην χρειαστεί να μπει στην ΜΕΝΝ καθόλου ο μικρουλης μου.

Kat με το καλό κούκλα μου, τίποτα δεν είναι πια η καισαρική θα δεις!
Εμάς τον έβγαζε 3500 +-500γρ και βγήκε 3700 Very Happy
Απο τα πιο μεγάλα μωρά εκει μέσα Razz τα άλλα φαινόταν μινιατούρες μπροστά του χαχαχα

Kat&son

Kat&son
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλα διαβάζω πάλι τα όσα σας έγραψα κ έχει πολυ πλάκα το I phone πως τα αλλάζει... Μέχρι κ γω σκεφτόμουν τι εννοούσα ευεργέτη κορίτσια !!! Ευχαριστώ ήθελε να πει ο ποιητής!!

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Kat&son έγραψε:Καλα διαβάζω πάλι τα όσα σας έγραψα κ έχει πολυ πλάκα το I phone πως τα αλλάζει... Μέχρι κ γω σκεφτόμουν τι εννοούσα ευεργέτη κορίτσια !!! Ευχαριστώ ήθελε να πει ο ποιητής!!

χαχα καλά ούτε το πρόσεξα, ευχαριστώ το διάβασα Razz

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
kat k son sou efxome na pane ola kala!!!pos niotheis?tha perimenoume ta nea sou,mi mas ksexaseis.me to kalo to mpempaki!!! Razz Razz Razz

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
γεια σας μπουμπουδες τι κανετε?
εριξα ενα σβελτο βλεφαρο και ειδα οτι η Κατ γενναει αυριο?
με το καλο κοριτσι μου! με ενα πονο να πανε ολα τελεια και παραδεισενια ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 12 215994

Βασουλακι μου πως εισαι?
τι εγινε γεννησε κανενα αλλο κοριτσακι?
τη Δημητρουλα δεν εχω δει

σημερα νιωθω τρελλη κουραση, πηγε να με παρει και απο κατω παλι -για τον θηλασμο- αλλα δεν το αφησα Twisted Evil

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ασχετο τα νινακια τα κανετε καθε μερα μπανιο? Embarassed

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
Εγώ οχι πάντα, τυχαίνει και μέρα παρα μέρα.
Το ποπουδάκι το πλένω όμως κάθε φορά που κάνει κακάκια εκτός απο το βράδυ που δεν θέλω να τον πολυξυπνήσω και χρησιμοποιώ μωρομάντυλα.

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
ρωταω γιατι μου ειπαν οι μαιες στην κλινικη να την κανω καθε μερα, και το πλυντηριο μου ριχνει καντιλια καθε μερα χαχαχαχα

εντομεταξυ την πιανει μια μαστουριαση μετα το μπανιο που αποκοιμιετε σε καθε ρεψιμο το σκατουλιδι Laughing
και σενα κολοκυθου?

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tattooed_snowhite έγραψε:ρωταω γιατι μου ειπαν οι μαιες στην κλινικη να την κανω καθε μερα, και το πλυντηριο μου ριχνει καντιλια καθε μερα χαχαχαχα

εντομεταξυ την πιανει μια μαστουριαση μετα το μπανιο που αποκοιμιετε σε καθε ρεψιμο το σκατουλιδι Laughing
και σενα κολοκυθου?

Εγώ πάλι δεν του αλλάζω φορμάκι σε κάθε μπάνιο :X
Φανελάκι ναι,αλλά οχι το φορμάκι του, μου φαίνεται τζάμπα πλύσιμο Razz
Εμένα πάλι στην κλινική μου είπαν και 2 φορές την εβδομάδα να τον κάνω καλά είναι...
Του αρέσει ναι, αλλά δεν μπορώ να πω οτι τον πιάνει νύστα χαχαχα

Τώρα έχει κοιμηθεί στην αγκαλιά μου και περιμένω να παει 12 να του δώσω αντιβίωση και θα ξυπνήσει πάλι ο καημένος :/

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
και μενα ρε συ τουλαχιστον το εξω μου φαινετε λιγο υπερβολικο....
αντιβιωση γιατι ο μπεμπουλινος? τι εχετε?

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα!!εγω τον κανω καθε μερα γιατι χαλαρωνει και κοιμαται κατι 5ωρα συνεχομενα και γενικως του αρεσει.
το φορμακι ουτε εγω το αλλαζω καθε μερα.ηδη βγαζει αρκετα απλυτα

http://stefxon@gmail.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 12 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 26 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Invision forum με ForumGreek | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις