Ένα φόρουμ για μαμάδες!

Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

To blog!

Πρόσφατα Θέματα

» συμτωματα εγκυμοσινης??
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 3:33 am

» μετα απο πολυ καιρο
από freskia mama Παρ Μαρ 08, 2019 12:52 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από Titino Δευ Ιουλ 09, 2018 12:37 am

» ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΜΑΡΤΙΟΥ-ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016
από trilly Δευ Νοε 20, 2017 1:13 pm

» 3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ
από maria.tst Δευ Οκτ 16, 2017 1:10 am

» Κεραλοιφή της Ελένης
από αγαπη Παρ Αυγ 04, 2017 4:33 am

» Φτιαξε μια υπεροχη σπιτικη βυσσιναδα
από howto Κυρ Ιουλ 16, 2017 8:41 am

» Φτιάξε την καλύτερη σπιτική κέτσαπ
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:18 am

» Φτιαξτε πανευκολα βορβους (Ασκορδούλακoυς
από howto Τρι Ιουλ 11, 2017 1:13 am

» Μανούλες Ιουνίου - Ιουλίου 2012
από claire_ Παρ Ιαν 27, 2017 4:51 am

» Πωλείται καρότσι Stokke Xplory V2 pushchair - ΣΑΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ
από Ιωάννα1971 Πεμ Ιαν 07, 2016 4:40 am

» Μανούλες Ιανουαρίου 2014 #14#
από gallida Πεμ Ιαν 07, 2016 12:59 am

» Ας μαζευτούμε εδώ όσες προσπαθούμε για μωράκι #142
από larisaia Κυρ Ιαν 03, 2016 10:37 am

» Τριτη εγκυμοσύνη,η δική μου ιστορία!
από tinag Κυρ Ιαν 03, 2016 9:54 am

» Μανούλες Δεκεμβρίου 2015
από goldangel1990 Τρι Δεκ 29, 2015 6:15 am

» αγγλικα pre junior .ποια η γνωμη σας;
από dimitra al Δευ Δεκ 28, 2015 3:08 pm

» Εγκυουλες Ιουνιου-Ιουλιου 2016!!!!!
από beboula_1982 Δευ Δεκ 28, 2015 6:40 am

» πωλούνται 2 παιδικά κρεβατάκια μαζί με 2 συρταριέρες
από mpampoulis Κυρ Δεκ 27, 2015 1:13 pm

» Μανούλες Ιανουαριου-Φεβρουαριου 2016
από NOPITSA Τετ Δεκ 23, 2015 12:18 pm

» Διασκέδαση για μωράκια-παιδάκια
από natalie123 Κυρ Δεκ 20, 2015 7:42 am

» Εγκυουλες Οκτωβρίου-Νοεμβριου 2015
από boubouka Κυρ Δεκ 20, 2015 12:03 am

» Τεστ PAPP-A
από beboula_1982 Σαβ Δεκ 19, 2015 1:33 am

» Τιμές χωριάτης;;;
από boubouka Δευ Δεκ 14, 2015 2:06 am

» ΒΡΕΦΙΚΑ ΕΠΙΠΛΑ ΚΑΙ ΜΠΑΝΑΚΙ
από xrisili Παρ Δεκ 11, 2015 12:59 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από boubouka Κυρ Δεκ 06, 2015 9:11 am

» Γλωσοφαγια...τι κάνουμε;;;
από MAMASTE Σαβ Δεκ 05, 2015 9:30 am

» σχετικα καινουρια
από marialena Σαβ Δεκ 05, 2015 3:54 am

» Τι γίνεται τελικά? Υπάρχει περίπτωση να είμαι έγκυος?
από Dimitra S. Παρ Δεκ 04, 2015 7:06 am

» ΠΩΛΟΥΝΤΑΙ ΤΑ ΠΑΡΑΚΑΤΩ!
από xrisili Παρ Δεκ 04, 2015 2:11 am

» Γυναικολόγος στο Ιπποκράτειο!
από boubouka Κυρ Νοε 22, 2015 11:14 pm

» βοηθεια με ομιλια 3 χρονου κοριτσιου
από scfatsa Παρ Νοε 13, 2015 12:48 pm

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:52 am

» Στολισμός βάπτισης με δώρο ένα βιβλίο ευχών!
από elfoula Δευ Νοε 09, 2015 7:51 am

» καποια μοδιστρα για καλυμματα επιπλων
από calpou Δευ Νοε 09, 2015 1:44 am

» Εγκυουλες Φεβρουαριου-Μαρτιου 2015!!
από roulakriti Παρ Νοε 06, 2015 11:11 am

» Βαλίτσα για μαιευτήριο!
από boubouka Παρ Νοε 06, 2015 5:12 am

» Παράπονα από το παιδί για το σχολείο.
από boubouka Πεμ Νοε 05, 2015 12:01 pm

» Μυτιλήνη!!!βοήθεια!!!!
από scfatsa Τετ Νοε 04, 2015 12:27 pm

» Εχω ζητησει διαγραφη λογαριασμου!!!!
από mhtsaina Τρι Νοε 03, 2015 12:16 pm

» καποια μοδιστρα για καλυμματα καναπε??
από calpou Τρι Νοε 03, 2015 4:05 am

Παρόντες χρήστες
154 χρήστες είναι συνδεδεμένοι αυτήν την στιγμή:: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 154 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 3335, στις Τρι Ιαν 22, 2013 7:50 am

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

alexia-marinos

alexia-marinos
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Eγω παντως γεννησα σε δημοσιο κ το πηρα το επιδομα τοκετου βρε κοριτσια..1006 ευρω ηταν!!!!

kikitso

kikitso
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
ΧΑΜΟΜΗΛΑΚΙ ΚΑΙ ΤΑΤΙΑΝΑ ΑΥΤΑ ΑΚΡΙΒΩΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΚΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ Η ΜΑΙΑ ΠΟΥ ΕΧΩ!!ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΚΑΛΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΤΟΥ!
ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ!!
ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΠΑΙΔΑΡΟΣ!!
ΜΕ ΤΑ BABYLINO ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ (ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΛΛΗΝΙΚΑ) PAMPERS ΕΤΣΙ ΚΙ ΕΤΣΙ LIBERO ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΠΟΛΥ LIDL ΕΤΣΙ ΚΙ ΕΤΣΙ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΨΗΦΙΖΩ ΒΑΒΥΛΙΝΟ

ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΣΤΙΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ.Ο ΜΙΚΡΟΣ ΟΥΤΕ ΑΚΟΥΣΤΗΚΕ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΣΠΙΤΙ ΚΑΙ ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΡΑΓΟΥΔΑΝΕ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ!!!ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΕΥΤΗΧΙΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 11 727892 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 11 727892

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλησπερα!καλε τι συνεχεια θεματων ειναι αυτη?σας εχασα!
πιπιλα μας ειπε να δινουμε γιατι εκρινει μια ορμονη και τα ηρεμει.
με τα παμπερς ειχαμε και μεις υπερχιληση .τωρα φοραμε λιμπερο.
για του λιντλ ακουσα και γω καλα λογια αλλα εχει απο νουμερο 3 και πανω

http://stefxon@gmail.com

Carrie

Carrie
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
Και εγώ πήρα ήδη το βοήθημα τοκετού που γεννήσαμε στο Ρέα..Μήπως να κάνεις ένα τηλέφωνο στο ΙΚΑ που κατέθεσες χαρτιά Αρετή?

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
χοπ χοπ χοπ! καλησπερα και απο εμας!
καλα Λαμπρουλητα τι μπεμπαρος ειναι αυτος?? να σου ζησει κοριτσαρε! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 11 215994

Λοιπον κοριτσια να ρωτησω οσες εκαναν καισαρικη με πλαστικη -χωρις ραμματα- οταν βγαλατε την γαζα βαζατε τιποτα επανω πχ. μπεταντιν?
σημερα με εχει γονατισει στον πονο η τομη, τοσες μερες ημουνα κομπλε και δουλειες και απ'ολα και ξαφνικα τσουπ? Shocked

η τσουπρα μου εχει το ονομα αλλα δεν εχει τη χαρη! ανταρτισσα και κουραφεξαλα αυτη κοιματε 5 ωρες σερι, τρωει 100 μλ. και αυτο ηταν Laughing Laughing
κοιμομαστε και εμεις κανονικοτατα !

ποια κοριτσακια περιμενουν να γεννησουν?
Βασουλακι μου πως εισαι?
φιλια σε ολες!

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:χοπ χοπ χοπ! καλησπερα και απο εμας!
καλα Λαμπρουλητα τι μπεμπαρος ειναι αυτος?? να σου ζησει κοριτσαρε! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 11 215994

Λοιπον κοριτσια να ρωτησω οσες εκαναν καισαρικη με πλαστικη -χωρις ραμματα- οταν βγαλατε την γαζα βαζατε τιποτα επανω πχ. μπεταντιν?
σημερα με εχει γονατισει στον πονο η τομη, τοσες μερες ημουνα κομπλε και δουλειες και απ'ολα και ξαφνικα τσουπ? Shocked

η τσουπρα μου εχει το ονομα αλλα δεν εχει τη χαρη! ανταρτισσα και κουραφεξαλα αυτη κοιματε 5 ωρες σερι, τρωει 100 μλ. και αυτο ηταν Laughing Laughing
κοιμομαστε και εμεις κανονικοτατα !

ποια κοριτσακια περιμενουν να γεννησουν?
Βασουλακι μου πως εισαι?
φιλια σε ολες!
χιονατουλα εγω καμια βδομαδα μετα την καισαρικη εβαζα μπεταντιν και αυτοκολλητη γαζα.μετα που την εβγαλα δεν ξαναεβαλα τιποτα.
τι καλη η ανταρτισσα!!!φτου της!

http://stefxon@gmail.com

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
θενξ στεφανακι! εσεις πως ειστε? δοκιμασατε το μει ται? Very Happy

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:θενξ στεφανακι! εσεις πως ειστε? δοκιμασατε το μει ται? Very Happy
σε γενικες γραμμες ειμαστε πολυ καλα.5ωρα δεν κοιμομαστε αλλα 3-4 σιγουρα.
το δοκιμασαμε και ειναι πολυ καλυτερος απο το συμβατικο που εχουμε.νοιωθω το παιδι πιο σταθερο.για καφε δε με βολεψε γιατι πρεπει να τον εχω αγκαλια αλλα για βολτα με το σκυλι και ψωνια ειναι σουπερ!!!!

http://stefxon@gmail.com

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
πολυ καλα! και ελευθερια κινησεων εχεις και μια χαρα!
και γω θα ηθελα να παρω αλλα τωρα λιγο χλωμο ! ουτε 2,400 δεν ειναι το σκατουλι , θα την ψαχνω μεσ 'το σλινγκ Laughing

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tattooed_snowhite έγραψε:πολυ καλα! και ελευθερια κινησεων εχεις και μια χαρα!
και γω θα ηθελα να παρω αλλα τωρα λιγο χλωμο ! ουτε 2,400 δεν ειναι το σκατουλι , θα την ψαχνω μεσ 'το σλινγκ Laughing
δεν ξερω.αν δεις βιντεακια που εχει δειχνει πολυ μικρα μωρακια.αλλα ουτως η αλλως θα το χαρουμε νομιζω πιο πολυ οταν φτιαξει ο καιρος οποτε θα εχει γινει μια μεγαλη ανταρτισσα!!!!!!!!!!!!

http://stefxon@gmail.com

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
xionatouli mou mia xara eime!!!mpeno mesa na do nea sou alla se exo psiloxasei.exeis ksetrelathei me tin mpoumpou sou e?eine isixoula i psixoula mou ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 11 40746

filia polla se oles koritsia!!! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 11 315810

tattooed_snowhite

tattooed_snowhite
Πρωταγωνιστής!!
Πρωταγωνιστής!!
εχεις δικιο στεφανια αργοτερα θα το χαρουμε πιο πολυ Very Happy

Βασουλακι μου ποια τα νεα σου απο τον γιατρο?
η αληθεια ειναι οτι παρολο που ειναι ησυχη -για την ωρα- εχει γεμισει η μερα μου, θα το δεις και εσυ! λιγο τα πληντυρια λιγο η φροντιδα λιγο το γαλα που βγαζω για να της δινω λιγο το ενα λιγο το αλλο καταλαβαινεις Laughing

μου ελειψε η παρεουλα , αντε να γινεις και συ μανουλα με το καλο κοριτσι μου, και μην φοβασαι τιποτα , με το καλο να γνωρισεις και να αγγαλιασεις το νινι σου! ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 11 215994

lamproula

lamproula
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
χιονατουλινι μου τι κανεις?Πως παει η νεα σας ζωη?Εμεις σιγα σιγα μπαινουμε σε ενα προγραμμα!ειναι πολυ καλος ο μπεμπουλινος προς το παρων δεν με ταλαιπορει. Razz Razz Razz

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
χιονατουλα εγω που εκανα καισαρικη ΔΕΝ εβαζα απολυτος τιποτα ειχα την γαζα κ οταν την εβγαλε ο γιατρος μου στο νοσοκομειο απλα μου εβαλε μπεταντιν κ δεν ξανα εβαλα ποτε τιποτα...να προσεχεις μην σηκωνεις βαρια πραγματα κ μην σκυβεις αποτομα..

Χρυσα χαρηκα για την γνωριμα...να μεγαλωσουν τα μωρακια μας να βγουμε κ για καφεδακι....

vasoulaki

vasoulaki
Πανταχού παρούσα!
Πανταχού παρούσα!
ax xionatouli mou se efxaristo poli ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 11 40746 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 11 40746 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 11 40746
me to kalo na erthei to mpempaki mou k meta tha sas trelano stis erotiseis Very Happy
i giatros mou den mou leei pola,pada etsi itane.exoume radevou tin deftera k triti to telefteo.mallon tote tha mou anakoinosei ta sxedia.mesa stin evdomada vlepo na me vazei,thesoula den exei parei o mpompiras,paramenei sto plai.ade na doume!!!

fadazome pos niotheis!!!eine poli gliko na ginese manoula k na prosexeis to tosodouliko moraki sou.filia polla ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 11 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 11 417472 ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 11 417472

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
vasoylaki ειναι απεριγραπτο το συναισθημα οταν παιρνεις το μωρο σου αγκαλια..νιωθεις τετοια γαληνη ευτυχια πληροτητα κ πολλα πολλα αλλα συναισθηματα..συντομα θα τα νιωσεις κ θα λιωσεις οπως λιωνουμε τωρα εμεις Laughing Laughing Laughing



ασχετο ειδατε οτι ημαστε μανουλες του 20011 χαχαχαχαχαχ πως περασαν τα χρονια......

pumpkin

pumpkin
Η ψυχή της παρέας!
Η ψυχή της παρέας!
tatianoula έγραψε:χιονατουλα εγω που εκανα καισαρικη ΔΕΝ εβαζα απολυτος τιποτα ειχα την γαζα κ οταν την εβγαλε ο γιατρος μου στο νοσοκομειο απλα μου εβαλε μπεταντιν κ δεν ξανα εβαλα ποτε τιποτα...να προσεχεις μην σηκωνεις βαρια πραγματα κ μην σκυβεις αποτομα..

Χρυσα χαρηκα για την γνωριμα...να μεγαλωσουν τα μωρακια μας να βγουμε κ για καφεδακι....

Και εγώ χάρηκα Τατιάνα μου, αντε να μεγαλώσουν λίγο να βγαίνουμε Very Happy
Και εγώ στην καισαρική δεν έβαλα τίποτα μετά που μου έβγαλαν την γάζα, μάλλον είναι τι οδηγίες δίνει το κάθε νοσοκομείο.Εγώ φοβόμουν όταν έβγαλα την γάζα μήπως ανοίξει η τομή γιατί τίποτα δεν την "κρατούσε" αλλά οκ Razz

Αύριο ΑΝ έχει καλό καιρό ελπίζω να πάμε μια βολτίτσα με τα αντράκια μου ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ-ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 20011 !!! - Σελίδα 11 328109 !

Kat&son

Kat&son
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλησπέρα κ απο εμάς κορίτσια!! Πηνελόπη να σου ζήσει το bebe!! Εμείς αύριο έχουμε γιατρο να δούμε αν κατέβηκε ο μπεμπης κ φαίνεται πως ο Μπαμπας μας έχει περισσότερο άγχος απ ότι παραδέχεται, του είπα ότι αύριο το απογευματακι κανονησαμε με την αδερφή μου να μου ζωγραφίσει σχεδιακια στη κοιλιά με δαχτυλομπογιες( ζήλεψα που είδα το merry Christmas πάνω σε κοιλιτσα) κ μου έβαλε φωνή ότι εκει μέσα είναι ο μικρός κ τι βλακείες είναι αυτές κ έχει καμία ώρα που έχει κατεβάσει μούτρα κ δεν μου μιλάει... Ουφ!! Ελπίζω πως θα κοιμηθεί κ θα του περάσει ... Καληνύχτα σε όλες τις μανουλες κ μωρουλια!!

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
καλημερα!κοιμαστε ολες???εμενα κοιμουνται οι 2 αντρες μου αγκαλια απο τις 9.30 και απολαμβανω εναν καφε χαζευοντας τους!!!

http://stefxon@gmail.com

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Καλημερα!τι κανουν τα μωρακια μας??

εμεις ημαστε καλα αγορια φαγαμε κ κοιμομαστε...φτου φτου να μην τον ματιαξω κ την νυχτα το χρυσο μου 2 φορες ξυπναει μαμ κακα κ νανι...

Σημερα επιτελους στολισαμε το δεντρο μας Αργοτερα θα βαλω φωτο ,,αν κ εγω δεν τρελενομουνα να στολισω η αληθεια ειναι αλλα μ'εφαγε η μανα μου κ ο αντρας μου ..Καλα φετος που εχω τ μωρο δεν θα στολισουμε??ΛΕΣ κ το μωρο θα καταλαβει κατι, τεσπα ειπα να μην τους χαλασω το χατηρι....

Ασχετο αλλα επειδη το συζητουσαμε τελικα ειπαμε να αλλαξουμε ονομα ετσι κ αλλιως δεν ηταν σιγουρο το Αγγελος που ελεγα απλα ελεγα οτι μου αρεσει ..Εκει που καθομουνα μου ηρθε στο μυαλο το ονομα ''Χριστοφορος '' κ μαλλων τελικα θα τον βγαλουμε ετσι μας αρεσει κ στους δυο κ εμενα μ''αρεσουν τα μεγαλα ονοματα..Βεβαια το καημενο το παιδι μεχρι να γραψει το ονομα του θα τρελαθει Χριστοφορος του Αλεξανδρου κ της Τατιανας πω πω πω κ που να ακουσετε κ το επιθετο Δρακοπουλος Laughing Laughing Laughing Laughing ..

αυτα τα νεα μας φιλακια [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
stefaniandreas έγραψε:καλημερα!κοιμαστε ολες???εμενα κοιμουνται οι 2 αντρες μου αγκαλια απο τις 9.30 και απολαμβανω εναν καφε χαζευοντας τους!!!





Γεια σου Στεφανια....καφεδακι καφεδακι ε...

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
tatianoula έγραψε:
stefaniandreas έγραψε:καλημερα!κοιμαστε ολες???εμενα κοιμουνται οι 2 αντρες μου αγκαλια απο τις 9.30 και απολαμβανω εναν καφε χαζευοντας τους!!!





Γεια σου Στεφανια....καφεδακι καφεδακι ε...
ναι εκμεταλλευομαι τα σ.κ που καθεται ο μπαμπας μας και του τον πασαρω!!!
το αγγελος και μενα μου αρεσει πολυ και ειναι και το 2ο ονομα του πεθερου μου αλλα δεν αρεσει στον αντρα μου.οποτε ακομα δεν καταληξαμε

http://stefxon@gmail.com

Kat&son

Kat&son
Είναι σε καλό δρόμο!
Είναι σε καλό δρόμο!
Καλημερουδια κ απο εμάς κορίτσια ! Τι άγχος αυτο πρωι πρωι, σηκώθηκα απ τις 9 (τι σας λεω τώρα) που συνήθως με παίρνουν απ το γιατρο για την ώρα του σημερινού ραντεβού κ μέχρι στιγμής δεν με έχουν πάρει πίσω, πήρα στο ιατρείο κ στο κινητο κ δεν απαντάει κανείς!!! Λέτε να με ξέχασαν;;;

tatianoula

tatianoula
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
θα βρειτε μωρε!!

εμενα στον αντρα μου αρεσει πιο πολυ το Χριστοφορος ''ειναι λεει ο προστατης τον οδηγον'' κ ο αντρας μου ειναι επαγγελματιας οδηγος.Laughing Laughing Αν κ το Αγγελος του αρεσει αλλα μαλλων θα καταληξουμε στο Χριστοφορος δεν ξερω γιατι αλλα μου κανει πιο πολυ κλικ....

stefaniandreas

stefaniandreas
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
Παίζει το forum στα δάχτυλα!
κατ μην αγχωνεσαι θα σε παρουν.αν οχι ξαναπαρε σε λιγο.μπορει να ειχαν πολυ δουλεια.
τατιανα εμενα το χριστοφορος μου αρεσει πολυ γιατι γιορταζει τη μερα των γενεθλιων μου.αρα δε θα ξεχασω ποτε τη γιορτη του γιου σου!!!!!!!!!!!!

http://stefxon@gmail.com

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 11 από 40]

Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης

 
  •  

Forumgreek.com | ©phpBB | Δωρεάν φόρουμ υποστήριξης | Αναφορά κατάχρησης | Πρόσφατες συζητήσεις